- ПН-СБ
- 8:30 - 19:30
Гербіцид Вейрон в Україні на 2024 рік
Діюча речовина | Флорасулам 80 г/л, флуметсулам 120 г/л |
Культура | Зернові колосові |
Бур'яни | Однорічні та деякі багаторічні дводольні |
Тип | Системний післясходовий |
Форма препарату | Концентрат суспензії |
Тара | 1 л |
телефонуйте у Відділ продажів: 095-515-41-66, 098-101-20-80.
Переваги використання гербіциду Вейрон:
• Відсутність післядії препарату на наступні культури в сівозміні.
Механізм дії гербіциду Вейрон:
Флуметсулам і флорасулам-інгібітори ацетолактат синтази, який є основним ензимом в біосинтезі амінокислот, як ізолейцин, лейцин і валін.
Спектр дії гербіциду Вейрон:
Чутливі бур'яни: амброзія полинолиста, Адоніс літній, Амі велика, Віка Польова, волошка синя, гірчак березковидний, гірчак шорсткий, горобейник польовий, гірчиця польова, грицики звичайні, зірочник середній, лялечка Біла, Кислиця Польова, міагрум пронизанолистий, мак-самосійка, нігтики звичайні, підмаренник чіпкий, паслін чорний, ромашка (види), роман польовий, редька дика, топірці польові, сурепка звичайна, спориш звичайний, Соняшник (падалиця), ярутка польовий, щириця загнута.
Середньочутливі бур'яни: гібіск трійчастий, гречка Татарська, жабрій звичайний, кропива( види), осот жовтий і рожевий, рутка лікарська,
фіалка польова, лобода біла (сім'ядолі), латук, Ріпак (падалиця), галінсога дрібноквіткова, Злинка канадська.
Загальні рекомендації щодо застосування гербіциду Вейрон:
Видимі симптоми гербіцидної активності з'являються через 4-6 діб після застосування препарату, а повна загибель бур'янів спостерігається через 2-3 тижні, залежно від виду, фази росту бур'янів та погодних умов. Обробку препаратом необхідно проводити в стадії активного росту бур'янів: у фазі - 2-4 листочків. Однак він здатний контролювати перерослі бур'яни, зокрема підмаренник чіпкий (до стадії 14 кілець - сформованих навесні). Максимальну норму витрати 70 мл необхідно застосовувати в умовах появи багаторічних і переросли видів бур'янів. Обприскування необхідно проводити при температурі повітря 8-25 °С і швидкості вітру не більше 5 м / с. Обприскування недоцільно проводити одразу після заморозків або при їх очікуванні, коли рослини знаходяться в стресовому стані (під час посухи, надмірного зволоження грунту, пошкоджень шкідниками, хворобами, заморозками і т. д.), а також при різкому перепаді нічних і денних температур. У разі пересіву культури, через 30 днів дозволено висівати ярі зернові, кукурудзу, сорго. Після весняного застосування препарату восени дозволено висівати Зернові озимі, ріпак озимий та трави. Навесні наступного року обмежень по висіву культур немає.
Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, які мають нейтральну реакцію. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).
Комбінувати лише ті компоненти, що збігаються за рекомендованими строками обробки, враховуючи фазу розвитку культури.
Спосіб застосування і норми витрат гербіциду Вейрон:
Культура | Спектр дії | Норма витрати, мл/га | Спосіб і час обробки |
Зернові колосові культури | Однорічні та деякі дводольні бур'яни, в т. ч. стійкі до сульфонилмочевинам і 2,4-Д |
50-70 | Обприскування на початку фази кущіння до прапорцевого листка культури включно |
Період очікування від останньої обробки до збору врожаю не встановлюється.
Норма витрати робочого розчину:150-200 л/га, в залежності від чисельного складу бур’янового компоненту.
Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності.
Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних — не потребує.
Ціна на гербіцид Вейрон згідно прайсу.
телефонуйте у Відділ продажів: 095-515-41-66, 098-101-20-80.
Відповіді на найчастіші запитання клієнтів
щодо придбання гербіцидів.
- Варто довіряти генерикам (аналогам препаратів)?
- Так, варто довіряти, препарати повністю ідентичні за діючою речовиною, нормам внесення і принципом дії. При цьому ціна на порядок менше, а якість відповідає стандартам ДСТУ.Дзвоніть і замовляйте.
- Чому препарати-аналоги дешевше?
- У вартість товару не закладається ціна за бренд виробника (ім'я), ціна на його іміджеву рекламу, просування бренду. А також часто "генерики" виробляються на території України, що також значно знижує собівартість товару.Дзвоніть і замовляйте.
- Як і де ці препарати виробляються?
- Як і в оригінальних препаратів так і в їх аналогів діючі речовини в 90% випадків виробляються на 3 найбільших хімічних заводах Китаю. Буває навіть, що і для аналога і оригіналу, воно готується в одному цеху, на одному обладнанні, з одної хімічного сировини.
Далі деякі виробники готують препарати за своєю формулою в Китаї (Агрохімічні технології, Хімагромаркетинг), а деякі привозять напівфабрикати в Україну і закінчують виробництво на своїх хімічних заводах (УКРАВІТ, АЛЬФА СМАРТ АГРО)
При цьому контролюють відповідність кінцевого якості продукції відповідно до ДСТУ.
Дзвоніть і замовляйте.
- Чи є перевага оригінальних препаратів перед аналогами?
Тут більше питання не в перевазі препаратів, а в тому що всі препарати мультинаціональних компаній, наприклад Сингенты або БАСФ, проводяться за єдиними на весь світ стандартами. Це означає, що, наприклад Євролайтинг або Міура, буде однакова і у Франції і в Україні. А ми ж знаємо, що що контроль якості продукції в Європі вище.
Оригінали відповідають європейським стандартам якості, їх аналоги українського виробництва стандартам ДСТУ. Співвідношення цін у них аналогічне. За оригінал доведеться заплатити дорожче.
Дзвоніть і замовляйте.- А ми точно отримаємо своє замовлення і препарат спрацює?
100% гарантія, що отримаєте. Ми з 2005 року на ринку. У нашу справу вкладено дуже багато сил, грошей, нервів... Всі наші контакти на виду. Погодьтеся, що нам взагалі немає сенсу робити щось незаконне. На весну 2019 року у нас купувало продукцію більше 4500 аграріїв України, це майже кожне 10 ГОСПОДАРСТВО.
Якість препаратів гарантується виробником згідно ДСТУ. Він буде саме таким, яким його виготовив виробник і виконувати ту «роботу», яку повинен, при виконанні інструкції по застосуванню від виробника, яка є на кожному препараті.
Ризик відсутній повністю – відправляємо післяплатою, з оплатою при отриманні, або укладаємо договір поставки, якщо вам потрібен рахунок на ГОСПОДАРСТВО. Все офіційно. Телефонуйте і замовляйте.- Як оформити замовлення (умови оплати, доставка)?
- Доступні всі варіанти для оплати - накладений платіж з оплатою при отриманні, рахунок з ПДВ /без ПДВ, готівковий розрахунок. Якщо ви платники ПДВ, то з вами укладається договір від імені ТОВ. Якщо ви платник єдиного податку або фізична особа, то договір укладається від імені ФОП.
Ви дзвоните нашим менеджерам по одному з телефонів, який зазначається на сайті. Менеджер уточнює питання по препарату, консультує, якщо потрібно, по підбору препаратів.
Далі ви вибираєте форму оплати (оплата при отриманні або рахунок), варіант доставки, повідомляєте свої дані для отримання замовлення. Якщо вам зручний безготівковий розрахунок, то робимо договір і рахунок.
Після відправки препаратів, ми повідомляємо вам номер накладної Нової Пошти. Отримали посилку, подивилися, що все відповідає, оплачуєте, застосовуєте, отримуєте хороший урожай)).
Дзвоніть і замовляйте.
- Як правильно використовувати гербіциди (регламент використання і зберігання)?
- Всі пестициди необхідно використовувати строго відповідно до інструкції, яку дає виробник, необхідно дотримуватися всі санітарні норми і техніку безпеки при роботі з хімікатами.Необхідно строго враховувати норму препарату на гектар. Обробку рекомендується проводити рано вранці, ввечері або в похмуру погоду, але враховуйте прогноз погоди, що препарат не змивався з поверхні рослин, рослини при цьому не повинні знаходиться в стресовому стані. Використовувати пестициди в температурно-допустимих межах.При приготуванні бакової суміші необхідно враховувати рекомендовану кислотність води і сумісність з іншими препаратами і речовинами при змішуванні.Препарати зберігати в оригінальній упаковці згідно вказівок виробника на етикетці. Не допускати замерзання, берегти від попадання прямих сонячних променів і високих температур.Приготування бакової суміші: читаємо етикетку; проводимо тест на сумісність препаратів (баковая суміш повинна бути однорідною за внесення); в баку з'єднуємо тільки маткові розчини якщо препарати масляні або порошкові; заповнюємо бак водою, потім включаємо міксер; додаємо певну дозу пестициду; препарати змішуємо в строгій черговості; обполіскуємо ємність.Готувати бакову суміш необхідно безпосередньо перед використанням!Дзвоніть і замовляйте.
- Оплата при отриманні
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
- До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
- Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
- Самовивіз зі складу.