Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Безпосередньо від Виробника
Використовуємо останні наукові
Розробки в виробництві!
Доставимо в будь-яку точку України
Вигідним для вас способом від 1 дня!
Безкоштовні консультації агрономів:
Як збільшити урожай на 10-30%!

Пропонуємо купити насіння ріпаку Сингента (Syngenta) на 2019 року в Україні!!!

100 % Оригінальне Офіційне насіння з Гарантією Якості від Сингента.
Продаж на сезон озимих 2019 стартував. Встигніть замовити по першій ціні.

Кращі Гібриди ріпаку Сингента по врожайності:

Топ по посухостійкості
Насіння ріпаку Торес (Сингента) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Syngenta
3472,00 грн/п.е.
Голосів:6

Насіння озимого ріпаку Торес - це чудовий середньопізній гібрид озимого ріпаку від Виробника «Сингента» (Syngenta). Відрізняється високим потенціалом врожайності в умовах сильної посухи. Придатний для пізніх посівних робіт. Прекрасно переносить зимові холоди.

Насіння ріпаку Гладиус (Сингента) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Syngenta
3472,00 грн/п.е.
Голосів:8

Насіння озимого ріпаку Гладиус – високоврожайний озимим гібрид ріпаку від Виробника «Сингента». Відрізняється середнеінтенсивними темпами зростання восени і в період відновлення вегетації. Зимостійкий, насіння не обсипаються. Обсяг урожаю залежить від зволоженості грунту.

Насіння ріпаку СІ Харнас (Сингента) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Syngenta
3922,00 грн/кг
Голосів:5

Насіння озимого ріпаку СІ Харнас – це гібрид з дуже високими показниками продуктивності від виробника Syngenta. Має високий рівень посухостійкості. Характеризується підвищеною стійкістю до цилиндроспориозу.

Насіння ріпаку СІ Анабелла (Сингента) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Syngenta
3922,00 грн/кг
Голосів:5

Насіння озимого ріпаку СІ Анабелла – це гібрид дуже високими показниками продуктивності від виробника Syngenta. Має високі показники стійкості до вилягання і холоду. Характеризується підвищеною стійкістю до фомозу.

Насіння ріпаку СІ Савео (Сингента) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Syngenta
3684,00 грн/п.е.
Голосів:7

Насіння озимого ріпаку СІ Савео – це гібрид з дуже високою продуктивністю і відмінним рівнем якості врожаю від виробника Syngenta. Має високі показники вмісту високоякісного масла. Відрізняється високою пластичністю. рекомендовано застосовувати інтенсивну технологію вирощування.

Топ по стабільності
Насіння ріпаку СІ Мартен (Сингента) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Syngenta
3684,00 грн/п.е.
Голосів:9

Насіння озимого ріпаку СІ Мартен - це гібрид озимого ріпаку від Виробника «Сингента» (Syngenta). Має високі показники врожайності при вирощуванні за інтенсивною технологією. Оптимальний час посіву – початок осені. Швидко адаптується до навколишніх умов.

Топ по урожайності
Насіння ріпаку НК Технік (Сингента) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Syngenta
3472,00 грн/п.е.
Голосів:4

Насіння озимого ріпаку НК Технік - це стабільний гібрид озимого ріпаку від Виробника «Сингента» (Syngenta). Має стійкість до різних факторів, таких як перепади температур, тривала посуха. Характеризується хорошими показники ріпакової олії.

Про селекцію гібридів ріпаку Сингента в Україні

 
Компанія Сингента використовує інноваційну технологію селекції гібридів озимого ріпаку, що дозволяє суттєво підвищити ефективність створення нових високоврожайних гібридів з повним комплексом господарсько-цінних ознак шляхом їх точної передачі від батьківських форм, з дуже високим і стабільним рівнем врожайності, яким властиві відмінна адаптивність до різних умов вирощування, стійкість до хвороб і таких стресових факторів вирощування як мороз, посуха, пізній посів. Всі гібриди відзначаються дуже низьким вмістом глюкозинолатів, що дозволяє суттєво підвищити якісні показники насіння.
Новітні гібриди компанії Сингента СІ Мартен і СІ Савео характеризуються унікальним поєднанням високої пластичності, врожайності та зимостійкості і відмінним рівнем олійності, стійкості до вилягання. Всі гібриди компанії Сингента відмінно реалізують свій потенціал продуктивності в умовах України. Врожайність гібридів становить 35-67 ц / га залежно від зони та умов вирощування.
 

Гібриди ріпаку Сингента, представлені для вирощування в Україні, поділяють за групами стиглості на ранні, середньоранні та середньопізні. 

 
Серед ранніх гібридів ріпаку Сингента слід виділити СІ Савео, серед пізніх гібридів СІ Мартен. Якщо вибирати гібриди для зони з достатнім зволоженням, то потрібно зупинити свій вибір на таких гібридах як Гладиус і СІ Савео, для зон з нестійким зволоженням найкраще підходять насіння ріпаку гібрида Торес, такі гібриди як НК Технік і СІ Мартен рекомендовані до вирощування в усіх регіонах України, де вирощують насіння ріпаку Сингента.
Гібрид Гладиус характеризується унікальним поєднанням високої урожайності та зимостійкості, хорошою стійкістю до осипання та вилягання, рекомендований для вирощування в регіонах з достатнім рівнем зволоження (Центральний та Західний регіони України), середньоранній гібрид, який має средньоінтенсивні темпи розвитку восени і в період вегетації.
Гібрид НК Технік є лідером за рівнем зимостійкості та адаптивності до стресових факторів вирощування. Це середньоранній гібрид який має ранній початок цвітіння та володіє високою стійкістю до вилягання. Гібрид Торес - середньоранній, характеризується відмінним потенціалом врожайності в посушливих умовах і придатний для пізніх строків сівби. Демонструє високу і стабільну врожайність. Інтенсивно розвивається восени, добре реагує на внесення регуляторів росту при умові раннього посіву і має швидкі темпи розвитку в період вегетації. Має високу стійкість до фомозу, кілі та циліндроспориозу. Рекомендується для вирощування в регіонах з нестійким рівнем зволоження.
Добре адаптований до умов України і придатний для ранніх строків сівби, рекомендований до вирощування у всіх рапсопосівних регіонах гібрид СІ Мартен. По групі стиглості це середньопізній гібрид. Має високу ступінь галуження, високий рівень зимостійкості і стійкості до вилягання.
Середньоранній гібрид СІ Савео показує високу продуктивність і найбільший вміст олії. Гібрид має високу стійкість до вилягання і високу зимостійкість, найбільш підходящий для вирощування в регіонах з достатнім рівнем зволоження (Центральний та Західний регіони України).
Доставка і оплата
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 13 років. Понад 4200 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість. Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Хто наші клієнти (з ким ми працюємо):
Приватні фермери
Аграрні господарства
Системні агрохолдiнги
Нам довіряє понад 4200 клієнтів, серед яких:
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 13 років. Більше 4200 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі