- ПН-СБ
- 8:30 - 19:30
Пропонуємо Насіння нуту купити на 2025. Посівний нут сорт Розанна, 1 репродукція. Вигідна ціна
Пропонуємо купити насіння нуту посівного в Україні:
Для вашої зручності ми підготували інформацію для наших клієнтів, які планують вибрати і купити насіння нут, а потім вирощувати його на своїх полях:
Коротка характеристика на насіння нуту світлого сорту Розанна
✔️Високоврожайний сорт, врожаї в Україні досягали 30 ц/га
✔️Тип - Кабулі (світлий)
✔️Добре підходить для вирощування у всіх регіонах, навіть на посушливому півдні.
✔️Калібр насіння 6-8, форма - середня між ромбічної і округлої, колір – світло-жовтий.
✔️Вміст протеїну – близько 25%, олії – 5-7%
✔️Розміри рослин високі – до 60 см, висота кріплення нижнього боба – 22-24 див. Сорт нуту Розанна стійкий до вилягання і підходить для комбайном напряму.
✔️Термін вегетації – 95-100 діб, тобто це сорт нуту середньостиглої групи.
✔️Посівні показники: маса 1000 зерен - близько 340,7 грам, схожість - 91%, енергія - 90%, чистота - 99,1%!
✔️Калібр насіння - " 7+ "
✔️Норма висіву - 500 - 600 тис.шт/га (180-220 кг/га)
Інформація щодо замовлення та оплати нуту Розанна:
Тоді дзвоніть нам сьогодні
+38-095-515-41-66, +38-098-101-20-80
Ціна на насіння нуту в Україні сорту Розанна – від 60 000 грн/т 1 репродукція
Насіння нуту в Україні, відео:
Коротка характеристика на насіння коричневого сорти нуту Олександрит
- Високоврожайний сорт, урожаиность до 23 ц/га
- Тип - Дезі (коричневий)
- Підходить для вирощування у всіх регіонах України.
- Калібр насіння 6-7, форма - середня між ромбічної і округлої, колір – темно-коричневий різних відтінків.
- Маса 1000 зерен - 154,1 грам. Схожість 97%, енергія - 96%, чистота 99,8%.
- Вміст протеїну – до 24%, олії – 5-6%
- Висота куща нуту Олександрит – до 55 см, висота кріплення нижнього боба – 19-21 див. Сорт стойчив до вилягання і підходить для комбайном безпосередньо.
- Термін вегетації – 92-96 днів, тобто це середньостиглий сорт нуту.
Ціна на насіння нуту коричневого в Україні сорту Олександрит – 60 000 грн/т 1 репродукція
Хочете купити насіння нуту коричневого?
Тоді дзвоніть нам сьогодні!
+38-095-515-41-66, +38-098-101-20-80
Рослина нут – турецький горох, його вирощування і користь для організму людини
Нут належить до сімейства зернобобових культур, а його насіння використовують в їжу. Найчастіше нут називають турецьким або баранячим горохом, пузырником. Самі ж насіння нуту за зовнішніми даними схожі з горохом.
Особливості обробітку нуту у світі
Нут вирощують в більш ніж 30 країнах світу, але основна маса площ (90%) зайнятих посівами, знаходяться в Індії, Китаї і Пакистані. Сприяє цьому субтропічний територіальний клімат та культура харчування людей. Крім країн сходу нут популяризується в Африці, Америці, Австралії. Розкопки свідчать про те, що рослина було відомо давно, а Стародавніми Греками і Римлянами воно почало вирощуватися лише в Бронзовий вік.
Рослина активно використовують в їжу в країнах Середньої Азії, Північної Америки, на Африканському континенті, в деяких Європейських країнах. Застосовується для приготування різних страв, зокрема фалафель і хумуса, з просмажених плодів роблять леблеби. Нут вирощують на борошно, яке використовується в різних національних кухнях. Италтянцы з неї роблять відомі на весь світ коржі фаринаты.
Нут в культивуванні в умовах України
Нут, саме холодоустойчивое рослина серед бобових, але при цьому він любить тепло. Проростає навіть при температурі повітря +5 градусів. Є однорічним рослиною, але його насіння переносять помірні зими під подушкою снігу і навіть витримують короткочасные заморозки до -25 градусів. Мають стрижневу, добре розвинену кореневу систему, що проникає в грунт до метра і більше, але половина коренів знаходяться ближче до поверхні, не глибше 20 див. Стебло у рослини пряме, може мати стислу або розкидисту крону. В залежності від сорту розгалужується від підстави або середини стебла.
Середня висота рослини становить 50 см, але є сорти, що досягають метрового зросту. Забарвлення зелене, від світлого до темного кольору. Невеликі п'яти членисті квітки білого, фіолетового або рожевого відтінків. Рослина самозапильна, відбувається запилення у фазі закритого квітки. У невеликих роздутих стручках міститься від 1-го до 3-х зерен. Плоди – боби, овальної, трохи витягнутої або ромбовидної форми, після дозрівання набувають колір, залежно від сорту: білувато-жовтий, зеленуватий, з фіолетовим відтінком.
Склад і характеристика насіння нуту
Якість отриманого плода нуту залежить від сорту і природних умов, в яких росла рослина. Для їжі краще белосеменные сорту. Нут досить твердий і вимагає тривалої термічної обробки, на приготування йде більше часу, ніж для інших бобових.
Калорійність нуту: 365 Ккал на 100 гр.
- Білки – 20 гр.;
- Жири – 6 гр.;
- Вуглеводи – 60 гр.
Продукт має особливу перевагу, його високоякісний легкоусваеваемый білок, хоч і має рослинне походження, стоїть практично на одному рівні з тваринними білками, зокрема з м'ясом птиці. Тому рослина використовується для спортивного харчування, а також вегетаріанцями, сыроедами, і тими, хто з різних причин не вживає м'ясо. До складу нуту входять амінокислоти, що дозволяють зробити приріст м'язової маси без збільшення жирових тканин.
В нуте міститься велика кількість клітковини, з її допомогою ненав'язливо очищається кишечник, виводяться шлаки. Рослина багата на вітаміни А, Д, С, У, особливо В2, В6, В12. Багатий нут на мікро і макроелементи. У ньому присутня калій, кальцій, магній, цинк, йод, селен. Нут володіє невеликим сечогінну і послаблюючу дію. Мінеральні речовини, що знаходяться в складі нуту, сприяють нормалізації рівня цукру в крові, позитивно впливають на роботу серцево-судинної системи. Саме тому продавати насіння нуту і нут на переробку це перспективний напрямок.
Також часто нас знаходять по запитам продаж насіння нуту або продам насіння нуту.
ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ НУТУ В УКРАЇНІ
Сорт нуту Розанна (період вегетації 90-100дн) - це сорт, який вимагає інтенсивної технології вирощування для досягнення високої врожайності в Україні. При дотриманні технології та сприятливих погодних умовах можна розраховувати на дуже гідний урожай.
Рекомендації щодо вирощування посівного нуту в Україні:
Нут (турецький горох, баранячий горох) - посухостійка, теплолюбна культура, вимоглива до якісної підготовки ґрунту. Способи основного і передпосівного обробітку ґрунту залежить від попередника і типу грунту. Рекомендуємо зробити агрохімічний аналіз ґрунту і за результатами агрохімічних показників більш детально коригувати внесення добрив.
- Основна обробка залежить від попередника. Після зернових проводять лущення на глибину 5-6 см. Якщо поле забруднене корнеотпрысковыми бур'янами, то проводять обробіток лемішними лущильниками на глибину 10-12 див. При нестачі вологи в грунті застосовують обробіток важкими дисковими боронами. Через 15-20 днів проводять зяблеву оранку на глибину 25-27 див. На сильно забур'янених полях ефективно внесення гербіцидів суцільної дії (Раундап, Ураган тощо) по стерні. Через 15-20 днів після пожовтіння і загибелі бур'янів проводять оранку на глибину 25-27
Після просапних культур грунт не лущать, а відразу проводять зяблеву оранку на глибину 22-25см. Після кукурудзи грунт двічі дискують у поперечних напрямках важкими дисковими боронами на глибину 10-12 см і проводять глибоку зяблеву оранку (25-27 см). - Навесні проводять боронування, коткування з метою вирівняти поле. Необхідно як можна скоротити розрив між передпосівної обробки грунту і посівом.
- Фосфорно-калійні добрива вносять в більшій нормі (д. в. 60-90) під попередника: кукурудзу, зернові, соняшник та ін Після мало удобрених попередників на ґрунтах з низьким вмістом гумусу (менше 2%), а також низькому забезпеченні фосфором і калієм, вносять добрива в нормі Р 40-60 До 40-60 під оранку. Калійні добрива бажано вносити з меншим вмістом хлору. Для цього використовують суперфосфат і калійну селітру, сульфат калію та ін. Невелику дозу азоту (20-30 кг / га д. в.) І решту фосфору і калію вносять під першу весняну культивацію.
- Передпосівна підготовка посівного матеріалу.
Використовуємо наступний комплекс: ультрафіолет, який вбудований в насінні машини + протруйник (бактеріальний фунгицидо-інсектицидний інокулянт Ультрафит 1л/т або Вітавакс і обробляють ризоторфіном) + стимулятор росту (Гумат Калію 1л / т)
Нут добре реагує на обробку насіння мікродобривами, що містять молібден, бор і цинк (Биобор, Биомолибден, Біоцинк), які впливають на симбіотичні азотфіксацію. Його вплив на врожайність прирівнюється до внесення 30 кг / га д. в. азоту. Биомолибден і Биобор покращують надходження азоту в рослини гороху, Біоцинк сприяє засвоєнню рослинами калію і магнію. Підвищують врожайність нуту також мідь, кобальт та ін
Головні переваги біологічного комплексу: вигідна ціна (від 150 грн на 1 тонну насіння), протруйник не знижує схожість насіння, можна опрацьовувати безпосередньо перед посівною, бактерії Ультрафита не тільки захищають рослини, але і знезаражують грунт на полі.
- Норма висіву насіння при суцільному способі сівби - 600, стрічкового - 500, широкорядному - 400 тис. схожих насінин / га. Нут висівають після закінчення сівби ранніх зернових, коли грунт прогрілася до + 6 ... + 7 °, глибина загортання складе 6 - 8 см, при недостатньому зволоженні грунту глибину можна збільшувати до 9 – 10см, а іноді і до 15см, так як нут не виносить сім'ядолі на поверхню грунту.
- Сходи нуту добре переносять весняні заморозки до - 5 ... -7 ° С. Ніж раніше посіяти, тим більший урожай можна отримати. Запізнення з сівбою на 10 днів від термінів, у які можна починати польові роботи, знижує урожай на 5-8 ц / га.
- Першим заходом догляду за нутом у посушливу весну і на більш пізніх посівах є післяпосівне прикочування грунту кільчасто -шпоровими катками. Вигідно одночасно з коткуванням провести боронування посівними боронами. Утворюється неглибокий мульчуючий шар ґрунту, який запобігає випаровуванню води і утворення кірки.
- В подальшому догляді за посівами важливе значення набуває боротьба з бур'янами.
Кращим варіантом є баковая суміш Харнес (2,0 л / га) + Гезагард 500 FW (прометрин, 3,0-4,0 л / га), що дозволяє контролювати більший спектр бур'янів і подовжити час дії захисного екрана гербіцидів. Також можна використовувати гербіциди Пульсар (0,75-1,0 л/га), Парадокс (0,25-0,35 л /га), Рейсе г. (флурохлоридон, 2,0-3,0 л/га), які розроблені безпосередньо під бобові культури і мають обмеження у сівозміні.
Страхові післясходовий гербіциди проти злакових сорняков: Селект 120, Миура, Агиль 100, Пантера, Фюзилад Форте-150 ЄС, Базагран та ін Норми внесення, проти яких бур'янів застосувати і особливості застосування гербіцидів необхідно обов'язково звіряти з рекомендаціями виробника. Рекомендується використовувати гербіцид одночасно з гуматом калію LF- Гумат Лист, він працює як антистрессант для культури.
- В технології вирощування нуту важливе місце належить захисту від шкідників і хвороб. Сходи обробляють інсектицидами для захисту від мінуючих мух і ін Проти совок ефективні одне- або дворазові обробки посівів інсектицидами під час масового льоту та відкладання яєць збігається з фазами розвитку "цвітіння-початок формування бобів". Для обробки використовують один із наступних інсектицидів: Енжіо Протеус, Коннект, Децис Профі та ін Нут уражується багатьма хворобами, серед яких найбільш поширені і шкідливим: кореневі гнилі, аскохітоз, борошниста роса, сіра гниль, іржа тощо. Для захисту від хвороб використовують біопрепарат Ультрафит або хімічні - Коронет, Фолікур, Імпакт і ін
- Нут добре реагує на позакореневі підживлення мікродобривами
Технології листкового підживлення
Препарат | LF - ГУМАТ 1,0 л / т +LF -УЛЬТРАФИТ 1,0 л / т | LF - ГУМАТ 1,0 л / т + LF - УЛЬТРАФИТ 1,0 л / т + LF -БИОБОР-140 1 л / т + LF -БИОМОЛИБДЕН 37 0,5 л / т | LF - ГУМАТ 1, 0 л / га + LF-УЛЬТРАФИТ 2л / га + LF - ФІТО-М 0,5 л / га (додатково) | LF - ГУМАТ 1,0 л / га + LF - УЛЬТРАФИТ 2л / га + LF -БИОБОР-140 1 л / га + LF -БИОМОЛИБДЕН 37 0,5 л / га (при необхідності) | LF - ГУМАТ ЛИСТ - 1,0 л / га LF -БОБОВІ - 2 л / га |
Фази розвитку | 1 варіант | 2 варіант | 2-3 листа | Бутонізація | Освіта бобів |
Обробка посівного матеріалу |
- Збирають нут Розанна прямим комбайнуванням при вологості зерна 15-17%. При необхідності (за бур'янам, висока вологість рослин) проводять десикацію за тиждень до збирання (Реглон, Раундап, Ураган).
Наша технологія вирощування нуту є рекомендаціями, коректуйте її в залежності від ваших умов і особливостей вирощування. Препарати використовуйте згідно інструкції виробника.
- Оплата при отриманні
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
- До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
- Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
- Самовивіз зі складу.