Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Безпосередньо від Виробника
Використовуємо останні наукові
Розробки в виробництві!
Доставимо в будь-яку точку України
Вигідним для вас способом від 1 дня!
Безкоштовні консультації агрономів:
Як збільшити урожай на 10-30%!

Пропонуємо купити Системні інсектициди. Вигідна ціна і доставка по всій Україні від нашої компанії АГРОЕКСПЕРТ-ТРЕЙД:

ПРОПОНУЄМО КУПИТИ СИСТЕМНІ ІНСЕКТИЦИДИ

Інсектицид Канонір
Аналог "Конфідор Екстра"
980,00 грн/уп.
Голосів:5
Купити Інсектицид Канонір (Аналог "Конфідор Екстра") від виробника Агрохімічні Технології з діючою речовиною імідаклоприд, 700 г/кг проти широкого спектру шкідників можете на нашому сайті.  Вигідна ціна - 980 грн.
Інсектицид Канонір Дуо
Аналог "Наповал"
980,00 грн/л.
Голосів:9
Купити інсектицид Канонір Дуо (Аналог "Наповал") від виробника агрохімічні технології з діючою речовиною імідаклоприд, 300 г/л + лямбда-цигалотрин, 100 г/ для боротьби з широким комплексом сисних і листогризучих шкідників, включаючи скрито
Інсектицид Асистент
Аналог "Моспілан"
655,00 грн/кг
Голосів:11
Купити Інсектицид Асистент (Аналог "Моспілан") від виробника Агрохімічні Технології з діючою речовиною ацетаміприд, 200 г/кг, 100 г/л проти широкого спектру шкідників можете на нашому сайті.  Вигідна ціна.
Інсектицид Коннект
475,00 грн/л.
Голосів:11
Пропонуємо купити Інсектицид Коннект від виробника «Баєр» з
Інсектицид Сирокко
10,00 грн/л.
Голосів:4
Купити Інсектицид Сирокко від виробника «Август» з діючою речовиною диметоату 400 г/л для захисту зернових, технічних, бобових культур від комплексу листогризучих та сисних шкідників, в тому числі кліщів можете на нашому сайті.  Вигідна ці
Інсектицид Сирокко Дуо
10,00 грн/л.
Голосів:6
Купити Інсектицид Сироккко Дуо від виробника «Август» з діючою речовиною диметоат, 400 г/л і лямбда-цігалотрін, 100 г/л.
Інсектицид ЗЕНІТ
Аналог "Конфідор"
740,00 грн/л.
Голосів:19
Купити Інсектицид  Зеніт від  виробника ХимагроМаркетинг з діючою речовиною імідаклоприд, 200 г/л проти широкого спектру сисних та листогризучих шкідників можете на нашому сайті.  Вигідна ціна —  740,00 грн/л.   Доставка в будь-яку точку України.
ІНСЕКТИЦИД КОМАНДОР
Аналог "Конфідор"
435,00 грн/л.
Голосів:11
Інсектицид Командор купити від  виробника АльфаХимгрупп з діючою речовиною Імідаклоприд, 200 г/л, для пшениці озимої, винограду, яблук, картоплі, цукрових буряків, ріпаку, цибулі, томатів можете  на нашому сайті. Вигідна ціна-590 грн/л.
Інсектицид АЛЬФА АЦЕТАМІПРИД
Аналог "Моспілан"
790,00 грн/кг
Голосів:8
Інсектицид АЛЬФА АЦЕТАМІПРИД купити від  виробника АльфаХимгрупп з діючою речовиною ацетаміприд, 200 г/кг для ріпаку, озимої пшениці, цукрових буряків, картоплі, яблук, огірків і томатів закритого грунту можете на нашому сайті. Вигідна ціна — 790 грн/кг.
Інсектицид ФОСТРАН
Аналог "БІ-58"
207,00 грн/л.
Голосів:8
Купити Інсектицид  Фостран від  виробника ХимагроМаркетинг з діючою речовиною диметоата, 400 г/л проти широкого спектру сисних та листогризучих шкідників  можете на нашому сайті.  Вигідна ціна —  207,00 грн/л.   Доставка в будь-яку точк
Інсектицид  Резонанс
Аналог "Дурсбан"
250,00 грн/л.
Голосів:23
Купити Інсектицид  Резонанс від  виробника ХимагроМаркетинг з діючою речовиною хлорпірифос, 480 г/л проти широкого спектру сисних та листогризучих і скрытноживущих шкідниківможете на нашому сайті.  Вигідна ціна — 250,00 грн/л.   Доставка в будь-яку точк

Інсектициди системної дії: значення, особливості

Системні інсектициди
Хочете позбавити вирощуються рослини від шкідливих комах, і радіти багатому і якісного врожаю? Тоді зверніть особливу увагу на інсектициди системної дії. Головне їх гідність полягає в особливостях дії. Вони активно пересуваються по стеблу культури. Мають унікальну здатність-отруїти всіляких комах, які прагнуть все зробити, для того щоб культура загинула.
 
В нашій компанії Агроексперт-Трейд кожен бажаючий може уважно ознайомитися з різноманітністю якісних препаратів. Вони створюються тільки перевіреними, досвідченими виробниками, які використовують в роботі сучасні технології. Список ефективних засобів в даний час величезний вибір залежить від цілей, які ви поставили перед собою. Звернувшись до нас, ви отримаєте крім унікальної продукції, консультацію справжніх професіоналів. Підібрати препарат можна, виходячи з основних параметрів:
 
  1. Вартості.
  2. Типу оброблюваного культури.
  3. Кліматичних умов.
 

Як застосовувати системні інсектициди, що потрібно знати

 
Системні інсектициди, як правило, вносять безпосередньо в грунт. Саме через кореневу систему активні речовини потрапляють в рослину. Зверніть увагу на важливе правило: багато засоби варто застосовувати під час вегетаційного періоду, для того щоб позбутися від небезпечних шкідників, які знаходяться всередині культури. Це може бути капустяна муха або личинки цибулевої мухи. Коли речовина потрапляє в організм шкідника, воно відразу ж призводить до порушення нормального виконання основних фізіологічних процесів. В результаті це і призводить до смерті комахи.
 
Деякі професіонали застосовують новинки, створені на основі біологічних речовин. Вони чинять негативний вплив на гормональну активність комах. Наприклад, вони заважають статевого дозрівання особин. Найцінніше, що системні інсектициди впливають на всю рослину. Але, для того щоб отримати позитивний, довгоочікуваний результат має пройти трохи часу. Головна перевага даного виду розробок – незалежність від впливу природних умов.
 
Існує кілька основних видів даного препарату: антігельметікі – призначені для «ліквідації» хробаків-паразитів, які прагнуть вижити всі соки з рослини. Є кошти проти круглих черв'яків, їх називають нематоциди. У будь-якому випадку вибір відповідного препарату залежить саме від вас.
 
Приходьте в нашу компанію Агроексперт-Трейд і купуйте унікальні, якісні товари за низькою вартістю. Ви можете розраховувати також на отримання докладної інформації про сучасні засоби.
 
 
 
Фільтрація
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Варіанти оплати:
  • Оплата при отриманні
  • Оплата на картку
  • Готівкою
  • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
  • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
  • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
  • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 13 років. Більше 4200 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі