Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Системні інсектициди. Вигідна ціна і доставка по всій Україні від нашої компанії АГРОЕКСПЕРТ-ТРЕЙД:

Застосування збереже вам 25-45% врожаю за рахунок знищення комах шкідників.
Доставка в будь-яку точку України від 1 дня! Оплата після отримання на Новій Пошті!

ПРОПОНУЄМО КУПИТИ СИСТЕМНІ ІНСЕКТИЦИДИ НА 2020

Інсектициди системної дії: значення, особливості

Системні інсектициди
Хочете позбавити вирощуються рослини від шкідливих комах, і радіти багатому і якісного врожаю? Тоді зверніть особливу увагу на інсектициди системної дії. Головне їх гідність полягає в особливостях дії. Вони активно пересуваються по стеблу культури. Мають унікальну здатність-отруїти всіляких комах, які прагнуть все зробити, для того щоб культура загинула.
 
В нашій компанії Агроексперт-Трейд кожен бажаючий може уважно ознайомитися з різноманітністю якісних препаратів. Вони створюються тільки перевіреними, досвідченими виробниками, які використовують в роботі сучасні технології. Список ефективних засобів в даний час величезний вибір залежить від цілей, які ви поставили перед собою. Звернувшись до нас, ви отримаєте крім унікальної продукції, консультацію справжніх професіоналів. Підібрати препарат можна, виходячи з основних параметрів:
 
 1. Вартості.
 2. Типу оброблюваного культури.
 3. Кліматичних умов.

   

   

Інсектициди та їх класифікація

 

 

Не варто забувати про те, що серед сільськогосподарських культур та іншої рослинності виділяються страждають від комах та інших шкідників. Здійснюючи покупку, як гербіцидів, так і інсектицидів, слід звернути увагу на їх різні види, дія яких спрямована на знищення шкідників та їх личинок.
В залежності від того, яким чином діюча речовина потрапляє в організм комахи, всі інсектициди поділяють на:
 1. Контактні. Це ті препарати для обробки рослин, які вбивають комаха тільки тоді, коли потрапляють безпосередньо на його поверхню тіла. Серед контактних препаратів інсектицидів слід виділити такі, як Наповал, Нурел, Карате, Оперкот, Нокаут.
 2. Системні. Обробку такими засобами рослини або ж бур'янів потрібно робити в тому випадку, якщо ви бажаєте, щоб згубну дію було здійснено на комаху після того, як воно з'їсть наземну або кореневу частину рослини, отруєну інсектицидом. Сюди відносять Коннект, Конфдор, Бі-58 та ін
 3. Кишкові. Для повного знищення комах це ідеальний варіант препарату, оскільки отрута всмоктується в його тіло в процесі вживання їжі. (препарати Фастак, Бластер, Актуал)
 4. Фуміганти. Отруюють організм комахи, потрапляючи безпосередньо через дихальні шляхи.
За виробничим призначенням всі препарати-інсектициди, які звикли застосовувати для знищення небажаної активності шкідників, ділять на:
 • атрактанти (речовини, осідають на листках культурних рослин і на поверхні бур'яну з метою залучення комахи в пастку);
 • афициды (кошти, допомагають позбавити грунт і рослини від попелиці);
 • інсектоакарициди (ті препарати, здатні вбивати всіх комах, включаючи кліщів);
 • репеленти (системні засоби, дозволяють відштовхувати від себе комах за рахунок специфічного для них запаху);
 • феромони (це ті речовини, використовувані для відволікання від шкідників урожаю в спеціальну пастку з метою подальшого застосування добрив і гербіцидів);
 • афиданты (компоненти, які або повністю прибирають бажання у комах до вживання окремого рослини, або ж просто зменшують їх апетит);
 • стерилізатори (системний вид кошти, безпосередньо впливає на процес розмноження комах, що призводить до подальшого скорочення тривалості їх життя і чисельності).
При постановці питання, з якими комахами здатні впоратися інсектициди, варто знати, що вони діють на таких шкідників, як попелиці і блохи, метелики і моль, жуки і мухи, а також їх личинки.

 

 

У яких формах застосовуються системні інсектициди?

 

 

Інсектициди, як і гербіциди являють собою засіб суцільного і вибіркового спектру дії, яке спрямоване на боротьбу з шкідниками.
Потрапляючи на культуру, бур'яни і поверхня багаторічних рослин, інсектициди здатні впливати на організм певної комахи. Але при цьому існують такі варіанти використання цих препаратів:
 • запилення за допомогою використання методів дустирования або ж порошків;
 • систематичне обприскування;
 • обробка насіннєвого матеріалу рослин з допомогою рідких або пилоподібних препаратів;
 • внесення гранул та порошків в грунтові шари землі;
 • фумігація;
 • обробка за допомогою застосування різних аерозолів.
Задаючись питанням, який з способів потрібно використовувати, не можна дати однозначну відповідь, так як все буде залежати від умов, в яких використовується інсектицид, від наявності спеціального обладнання для обробки і інших факторів.

 

 

Пропонована продукція з категорії системних інсектицидів

 

 

Здійснюючи огляд цілого арсеналу препаратів в 2019 році, що допомагають боротися зі шкідниками, особливим попитом користуються такі бренди:
 • Белт;
 • Биская;
 • Децис Експерт;
 • Конфідор Екстра;
 • Каліпсо;
 • Мовенто Енерджі;
 • Протеус;
 • Оберон Рапід;
 • Ультор.
Принцип їх дії може бути точно таким же, як і у відомих препаратів під найменуванням гербіцид, серед яких варто виділити Торнадо, Грейдер, Раундап, Факел, Гліфосат, Ураган або застосування засобу Гліфосату Форте. Але ці кошти борються з бур'янами, а інсектициди — з шкідниками. Особливість перерахованих вище препаратів полягає в тому, що їх слід застосовувати, як в процесі боротьби з дорослими особинами, так і видаленні щойно з'явилися личинок. Крім цього, вони не позначаються на продуктивності певної рослини і дають можливість отримати шикарний урожай.

Як застосовувати системні інсектициди, що потрібно знати

 
Системні інсектициди, як правило, вносять безпосередньо в грунт. Саме через кореневу систему активні речовини потрапляють в рослину. Зверніть увагу на важливе правило: багато засоби варто застосовувати під час вегетаційного періоду, для того щоб позбутися від небезпечних шкідників, які знаходяться всередині культури. Це може бути капустяна муха або личинки цибулевої мухи. Коли речовина потрапляє в організм шкідника, воно відразу ж призводить до порушення нормального виконання основних фізіологічних процесів. В результаті це і призводить до смерті комахи.
 
Деякі професіонали застосовують новинки, створені на основі біологічних речовин. Вони чинять негативний вплив на гормональну активність комах. Наприклад, вони заважають статевого дозрівання особин. Найцінніше, що системні інсектициди впливають на всю рослину. Але, для того щоб отримати позитивний, довгоочікуваний результат має пройти трохи часу. Головна перевага даного виду розробок – незалежність від впливу природних умов.
 
Існує кілька основних видів даного препарату: антігельметікі – призначені для «ліквідації» хробаків-паразитів, які прагнуть вижити всі соки з рослини. Є кошти проти круглих черв'яків, їх називають нематоциди. У будь-якому випадку вибір відповідного препарату залежить саме від вас.
 
Приходьте в нашу компанію Агроексперт-Трейд і купуйте унікальні, якісні товари за низькою вартістю. Ви можете розраховувати також на отримання докладної інформації про сучасні засоби.
 
 
 
Інсектицид Канонір
Аналог "Конфідор Екстра"
1430,00 грн/уп.
Голосів:5
Інсектицид Канонір (Аналог "Конфідор Екстра") від виробника Агрохімічні Технології з діючою речовиною імідаклоприд, 700 г/кг проти широкого спектру шкідників.
Инсектицид Канонир Дуо фото
Аналог "Наповал"
960,00 грн/л.
Голосів:9
Інсектицид Канонір Дуо (Аналог "Наповал") від виробника агрохімічні технології з діючою речовиною імідаклоприд, 300 г/л + лямбда-цигалотрин, 100 г/ для боротьби з широким комплексом сисних і листогризучих шкідників, включаючи скритоживучих.
Інсектицид Асистент
Аналог "Моспілан"
595,00 грн/кг
Голосів:11
Інсектицид Асистент (Аналог "Моспілан") від виробника Агрохімічні Технології з діючою речовиною ацетаміприд, 200 г/кг, 100 г/л проти широкого спектру шкідників.
Інсектицид АЦ Люкс
Аналог "Моспилан"
550,00 грн/кг
Голосів:8
Інсектицид АЦ Люкс від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною ацетаміприд, 200 г / кг для контролю широкого спектру шкідників на багатьох сільськогосподарських культурах та землях несільськогосподарського призначення.
Інсектицид Антиколорад
Аналог "Санмайт"
500,00 грн/л.
Голосів:9
Інсектицид Антиколорад від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною пиридабен імідаклоприд 150 г/л, лямбдацигалотрин 50 г/л для захисту сільськогосподарських культур від комплексу шкідників.
Інсектицид Антикліщ
Аналог «Санмайт»
595,00 грн/л.
Голосів:6
Інсектицид Антиклещ Макс від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною пиридабен, 150 г/л + пиримифос-метил, 200 г/л + ацетаміприд, 50 г/л для захисту сільськогосподарських культур від кліщів.
Інсектицид Разит
955,00 грн/л.
Голосів:11
Інсектицид Разит від виробника «АльфаСмартАгро» з діючою речовиною Імідаклоприд, 140 г/л + Ацетаміприд, 160 г/л + Альфа-циперметрин, 100 г/л для зернових культур і овочів, замовивши на нашому сайті за найвигіднішою ціною і доставкою в будь-яку точку України.
Інсектицид Коннект
475,00 грн/л.
Голосів:11
Інсектицид Коннект від виробника «Баєр» з діючою речовиною імідаклоприд, 100 г/л, бета-цифлутрин, 12,5 г/л для захисту посівів картоплі і овочів.
Інсектицид Сирокко
10,00 грн/л.
Голосів:4
Інсектицид Сироко від виробника «Серпень» з діючою речовиною диметоат 400 г/л для захисту зернових, технічних, бобових культур від комплексу листогризучих та сисних шкідників.
Інсектицид Сирокко Дуо
10,00 грн/л.
Голосів:6
Інсектицид Сирокко Дуо (Август) для захисту ріпаку озимого і ярого, пшениці озимої від комплексу гризучих і сисних шкідників, а також рослиноїдних кліщів.
Інсектицид Зеніт
Аналог "Конфідор"
278,00 грн/л.
Голосів:19
Інсектицид Зеніт (Аналог "Конфідор") від виробника Хімагромаркетинг з діючою речовиною імідаклоприд, 200 г/ л проти широкого спектру сисних і листогризучих шкідників
Инсектицид Командор
Аналог "Конфідор"
590,00 грн/л.
Голосів:11
Інсектицид Командор від  виробника Альфа Смарт Агро з діючою речовиною Імідаклоприд, 200 г/л, для пшениці озимої, винограду, яблук, картоплі, цукрових буряків, ріпаку, цибулі, томатів.
Інсектицид Альфа Ацетаміприд
Аналог "Моспілан"
665,00 грн/кг
Голосів:8
Інсектицид АЛЬФА АЦЕТАМІПРИД від  виробника Альфа Смарт Агро з діючою речовиною ацетаміприд, 200 г/кг для ріпаку, озимої пшениці, цукрових буряків, картоплі, яблук, огірків і томатів закритого грунту.
Інсектицид Фостран
Аналог "БІ-58"
170,00 грн/л.
Голосів:8
 Інсектицид  Фостран від  виробника ХимагроМаркетинг з діючою речовиною диметоата, 400 г/л проти широкого спектру сисних та листогризучих шкідників.
Інсектицид Резонанс
Аналог "Дурсбан"
230,00 грн/л.
Голосів:23
Інсектицид  Резонанс від  виробника ХимагроМаркетинг з діючою речовиною хлорпірифос, 480 г/л проти широкого спектру сисних та листогризучих і скрытноживущих шкідників.
Доставка і оплата
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
Подивіться відео про нашу компанію:
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрном рынке Украины уже 14 лет. Более 4500 клиентов и их рекордные урожаи.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантируем Качество.Документы по ДСТУ на все семена, удобрения и препараты
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Хто наші клієнти (з ким ми працюємо):
Приватні фермери
Аграрні господарства
Системні агрохолдiнги
Нам довіряє понад 4500 клієнтів, серед яких:
Наші дипломи з головних виставок України
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 14 років. Більше 4500 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі