Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
19
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 11000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 2 300 000 га!

Насіння кукурудзи Сингента (Syngenta) на 2024 рік купити в Україні!!! Кращі Гібриди кукурудзи Сингента по урожайності!

100 % Оригінальне насіння з Гарантією Якості від Сингента.

Насіння Кукурудзи Сингента (Syngenta)

Коротко про Сингента, і чому і селекція і гібриди кукурудзи Syngenta в Україні гідні уваги. 

 
Агрокомпанія Сингента давно займає місце лідера з виробництва високоякісних засобів захисту рослин та насіннєвого матеріалів сільськогосподарських культур. компанія заснована більше 200 років тому. сьогоднішня діяльність ґрунтується на дослідженнях і наукових розробках.
Компанія має:
 • представництва і центри в 90 країнах світу.
 • 119 науково-дослідних баз.
 • 107 виробничих центрів.
 • В штаті близько 300 професійних співробітників, велика частина яких має науковий ступінь.
 

Компанія Сингента представляє наступні гібриди кукурудзи

Агрокомпанія Сингента пропонує українським агариям великий вибір насіннєвого матеріалу гібридів кукурудзи  для всіх кліматичних зон і умов вирощування.

 
Наукові пріоритети в дослідженнях компанії належать селекційними програмами по створенню високопродуктивних гібридів кукурудзи, які володіють комплексною стійкістю до різних несприятливих умов і стресів. Адже результат врожаю безпосередньо залежить від особливостей росту та розвитку , які відображають результат взаємодії генотипу і навколишнього середовища в онтогенезі. Компанія Сингента, діяльність якої спрямована на забезпечення стабільного сільськогосподарського виробництва за допомогою впровадження та використання інноваційних досліджень і технологій представляє новітню розробку Артезіан.
 
Гібриди кукурудзи Артезіан від Сингента 
насіння кукурудзи сингента артезіан

Гібриди Артезіан володіють високим генетичним потенціалом врожайності в абсолютно будь-яких умовах і стабільності в стресових умовах клімату посуха на всіх етапах росту і розвитку культури призводить до недобору врожаю. Гібриди Артезіан допомагають культурі оптимізувати використання доступної вологи протягом усього сезону на порядок ефективніше, ніж інші гібриди.

Особливості гібридів Артезіан:
 • Підвищений рівень ефективність використання вологи.
 • Покращене споживання культурою вологи та поживних речовин через потужну кореневу систему.
 • Високий рівень посухостійкості.
 • На 15% вище урожай зерна в умовах стресу порівняно з іншими гібридами.
 • Швидка вологовіддача зерна під час дозрівання, що дозволяє економити кошти на обробці зерна в післяжнивний період.
 • Високий рівень врожайності.
 • Підвищений вміст хлорофілу і коефіцієнт фотосинтезу.
 • Стійкість до захворювань, і вилягання.
 • Зелена маса - відмінний корм для сільськогосподарських тварин.
 
Також варті уваги:
 
 • Інтенсивні гібриди кукурудзи компанії Сингента  для вирощування за інтенсивною технологією. Гібриди мають високу врожайність, стійкі до різних захворювань: сажки, стебловым хвороб та кореневих гнилей. Мають хорошу якість зерна і силосу. стійкі до посухи і холоду. Представлені гібриди з різним терміном дозрівання, починаючи з ультраранніх і закінчуючи пізніми.
 • Среднепластичные гібриди кукурудзи компанії Сингента. Стійкі до проявів навколишнього середовища і багатьох захворювань. Гібриди мають хорошу якість зерна і зеленої маси. Володіють високим рівнем врожайності і швидкою вологовіддачею. Представлені гібриди, які можуть використовуватися і на зерно і на силос.
 • Високоадаптивні гібриди кукурудзи компанії Сингента. Мають стабільну врожайність в умовах мінливого клімату.Зерно може використовуватися для переробки на крупи. Мають швидке зростання на початку вегетації. У період дозрівання швидка вологовіддача. Стійкі до гнилей і хвороб стебла. Відмінно використовують для росту і розвитку природну родючість грунту. Представлені гібриди, які можуть використовуватися і на зерно і на силос.

Чому варто вибрати гібриди кукурудзи компанії Сингента для посіву в Україні:

 • Великий вибір гібридів, адаптованих до кліматичних і грунтових умов, гібриди з різними термінами дозрівання врожаю - дозволяють вибрати аграрію ідеальний варіант для посіву, який буде на всі 100 % відповідати умовам вирощування і покладеним на нього вимогам.
 • Практично всі гібриди Сингента мають стабільно високий потенціал і високу врожайність.
 • Мають стійкість до захворювань, стресових проявів навколишнього середовища.
 • Швидка вологовіддача в післязбиральний період.
 • Висока якість зерна і силосу.
 

 
 
Виникли питання чи необхідно оформити замовлення - телефонуйте нам. Наші агрономи дадуть відповідь на всі питання, допоможуть вибрати потрібний гібрид, оформлять покупку.
 
Кукурудза Сингента
 
 
відповіді на ще деякі часті питання: 

⭐У чому переваги гібридів кукурудзи Сингента?
 

Syngenta - це міжнародна компанія, яка забезпечує посівним матеріалом фермерів по всьому світу. Вона використовує найсучасніші технології для виробництва якісних високоврожайних гібридів.

 

 ⭐На який урожай насіння кукурудзи Сингента в Україні можна розраховувати?

Кукурудза дає високі врожаї зерна і залежно від технології вирощування та наявності доступної вологи формує урожай 110-150 ц/га - інтенсивна технологія і 60-90 - екстенсивна.

 ⭐Що ви рекомендуєте купити з насіння кукурудзи Сингента?

З ФАО 220-260 відмінно себе показали гібриди СІ Феномен і СІ Новатоп, фао 280-340 –СІ Аладиум, НК Кобальт, Батанга, з високим ФАО гібриди краще брати на південь, особливо добре себе показують на зрошенні Сі Зефір, ПК Пако. Телефонуйте нам, і наші фахівці підберуть гібрид для вашої зони вирощування.

Сингента - ФАО 380
Ціна: 3025,00 грн/п.е.
Під замовлення
Голосів:6
Насіння кукурудзи Сі Октеон - це середньоранній гібрид від виробника "Сингента " на зерно. Високоврожайний гібрид кукурудзи з високими показниками стартового зростання. Ефективно використовує доступну вологу на початкових фазах розвитку, що дозволяє отримати дружні і вирівняні сходи. Високий рівень посухостійкості.
Сингента - ФАО 250
Ціна: 3940,00 грн/п.е.
Під замовлення
Голосів:4
Насіння кукурудзи Сі Пандорас - це середньоранній гібрид від виробника» Сингента " на зерно і силос. Високоврожайний гібрид кукурудзи з високими показниками стартового зростання. Зерно придатне для переробки на крупу. Висока натура зерна.
Сингента - ФАО 240
Ціна: 4510,00 грн/п.е.
Під замовлення
Голосів:4
Насіння кукурудзи Сі Марімба - це середньоранній гібрид від виробника» Сингента " на зерно. Інтенсивний гібрид з хорошим рівнем холодостійкості. Це підходить для раннього терміну сівби та раннього врожаю. Стійкий до прикореневого і стеблового вилягання.
Сингента - ФАО 280
Ціна: 4480,00 грн/п.е.
Під замовлення
Голосів:4
Насіння кукурудзи Сі Імпульс - це середньоранній гібрид від виробника» Сингента " на зерно. Інтенсивний гібрид з широким ареалом адаптивності. Підвищений вміст легкозасвоюваних білків лютеїну і зеаксантину обумовлює високу кормову цінність для птахівництва.
Сингента - ФАО 380
Ціна: 4635,00 грн/п.е.
Під замовлення
Голосів:5
Насіння кукурудзи Сі Премео - це середньопізній гібрид кукурудзи з високими показниками врожайності в своїй групі стиглості. Прекрасно адаптується до зовнішніх грунтово-кліматичних умов при вирощуванні. Демонструє швидку вологовіддачу при дозріванні.
Сингента
Ціна: 3615,00 грн/п.е.
Під замовлення
Голосів:1
Високоврожайний гібрид Кукурудзи з відмінними показниками врожайності та якості зерна.  
Сингента
Ціна: 4070,00 грн/п.е.
Під замовлення
Голосів:6
Високоврожайний гібрид Кукурудзи з відмінними показниками врожайності та якості зерна.   Відмінно себе показує при вирощуванні в будь-яких грунтово-кліматичних умовах України.
Сингента - ФАО 380
Ціна: 4005,00 грн/п.е.
Під замовлення
Голосів:8
  Селекція
Сингента - ФАО 330
Ціна: 3880,00 грн/п.е.
Під замовлення
Голосів:5
Насіння кукурудзи СІ Энермакс - гібрид з високими показниками врожайності. Демонструє високий потенціал продуктивності. Відмінно адаптується до будь-яких грунтово-кліматичних умов.
Сингента - ФАО 310
Ціна: 4135,00 грн/п.е.
Під замовлення
Голосів:7
Насіння кукурудзи Сі Чорінтос-це гібрид з відмінними показниками врожайності і стабільності в різних грунтово-кліматиеских умовах вирощування. Відмінні показники посухостійкості. Швидка вологовіддача зерном під час дозрівання. Fatal error: Class 'XMLSitemapWriter' not found in /home/vlad1705/agroexp.com.ua/www/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap.generate.inc on line 142 Fatal error: Class 'XMLSitemapWriter' not found in /home/vlad1705/agroexp.com.ua/www/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap.generate.inc on line 142 Fatal error: Class 'XMLSitemapWriter' not found in /home/vlad1705/agroexp.com.ua/www/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap.generate.inc on line 142
Топ по посухостійкостіТоп Вологовіддача
Сингента - ФАО 350
Ціна: 3178,00 грн/п.е.
Під замовлення
Голосів:6
Насіння кукурудзи СІ Ірідіум – це середньостиглий гібрид від виробника «Сингента» на зерно. Характеризується швидкою вологовіддачею і високим потенціалом врожайності. Відмінно реагує на високий агрофон. Демонструє відмінні показники посухостійкості.
Сингента - ФАО 320
Ціна: 4225,00 грн/п.е.
Під замовлення
Голосів:5
Насіння кукурудзи НК Кобальт – це середньостиглий гібрид від виробника «Сингента» на зерно. Має відмінні показники стабільності і врожайності. Демонструє хороші показники пораненого розвитку. Стійкий до посухи. Толерантний до різних захворювань і шкідників кукурудзи.
Сингента - ФАО 280
Ціна: 2780,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:10
Насіння кукурудзи Сі Аладіум-це середньоранній гібрид від виробника "Сингента" на зерно і силос. Один з лідерів за показниками врожайності силосної маси. Відрізняється швидким зростанням і розвитком у своїй групі стиглості. Відмінна посухостійкість і високий потенціал врожайності.
Сингента - ФАО 230
Ціна: 2685,00 грн/п.е.
Під замовлення
Голосів:4
Насіння кукурудзи СІ Енігма – це середньоранній гібрид від виробника «Сингента» на зерно і силос. Демонструє поєднання стійкості до посухи і до зниження температур на початкових етапах розвитку. Має високий потенціал врожайності і відмінну вологовіддачу під час дозрівання.
Сингента - ФАО 180
Ціна: 2712,00 грн/п.е.
Під замовлення
Голосів:15
  Селекція
Сингента - ФАО 330
Ціна: 3310,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:7
Насіння кукурудзи НК Термо – це середньостиглий гібрид від виробника «Сингента» на зерно. Дуже стабільний і пластичний гібрид. Добре переносить ранні терміни посіву. Демонструє відмінні показники врожайності і вологовіддачі. Добре реагує на високий агрофон.
Сингента - ФАО 210
Ціна: 2712,00 грн/п.е.
Під замовлення
Голосів:7
Насіння кукурудзи Делітоп-це ранньостиглий гібрид від виробника "Сингента" на зерно і силос. Придатний для пожнивного посіву. Демонструє відмінне співвідношення зерна і зеленої маси. Має дуже швидкий стартовий ріст і раніше розвиток, а також високий рівень вологовіддачі.
Сингента - ФАО 210
Ціна: 3470,00 грн/п.е.
Під замовлення
Голосів:8
Насіння кукурудзи Сі Теліос-це ранньостиглий гібрид від виробника "Сингента" на зерно, силос і крупу. Має високі і стабільні показники врожайність. Придатний для весняного пересіву озимих. Відмінно показує себе при використанні різних технологій вирощування.
Сингента - ФАО 200
Ціна: 3595,00 грн/п.е.
Під замовлення
Голосів:10
  Селекція
Сингента - ФАО 380
Ціна: 3155,00 грн/п.е.
Під замовлення
Голосів:14
Насіння кукурудзи СІ Ротанго – це середньопізній гібрид від виробника «Сингента» на зерно. Демонструє високі показники врожайності. Характеризується високим потенціалом врожайності і швидкою вологовіддачею при дозріванні. Показує відмінну стійкість до вилягання.
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 18 років. Більше 11000 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Ви дивилися
Регулятор росту Тринекс від Агроэксперт-Трейд
1220,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Регулятор росту Трінекс від виробника «Агрохімічні Технології» з речовиною, що діє, тринексапак-етил, 250 г/л, 750 г/л для зернових культур.
Регулятор росту Стопрост від Агроэксперт-Трейд
230,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Регулятор росту Стопрост від виробника «Хімагромаркетинг» з речовиною, що діє, хлормекват-хлорид, 750 г/л для зернових культур.
Насіння соняшника Флеш від Агроэксперт-Трейд
Сербія
90-95 днів
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Насіння соняшника Флеш - це ультраранний гібрид соняшнику під Гранстар. Характеризується високим рівнем посухостійкості. Демонструє швидке стартове зростання на початку вегетації.
Насіння Ріпаку Маркус від Агроэксперт-Трейд
Арт-Агро
1900,00 грн/п.е.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Насіння озимого ріпаку Маркус – класичний швидкорослий гібрид озимого ріпаку. Придатний до пізніх термінів сівби. Має високі показники зимостійкості та високу регенеративну здатність навесні.