Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Насіння кукурудзи Сингента (Syngenta) на 2020 рік купити в Україні!!! Кращі Гібриди кукурудзи Сингента по урожайності!

100 % Оригінальне насіння з Гарантією Якості від Сингента.

Насіння Кукурудзи Сингента (Syngenta)

Коротко про Сингента, і чому і селекція і гібриди кукурудзи Syngenta в Україні гідні уваги. 

 
Агрокомпанія Сингента давно займає місце лідера з виробництва високоякісних засобів захисту рослин та насіннєвого матеріалів сільськогосподарських культур. компанія заснована більше 200 років тому. сьогоднішня діяльність ґрунтується на дослідженнях і наукових розробках.
Компанія має:
 • представництва і центри в 90 країнах світу.
 • 119 науково-дослідних баз.
 • 107 виробничих центрів.
 • В штаті близько 300 професійних співробітників, велика частина яких має науковий ступінь.
 

Компанія Сингента представляє наступні гібриди кукурудзи

Агрокомпанія Сингента пропонує українським агариям великий вибір насіннєвого матеріалу гібридів кукурудзи  для всіх кліматичних зон і умов вирощування.

 
Наукові пріоритети в дослідженнях компанії належать селекційними програмами по створенню високопродуктивних гібридів кукурудзи, які володіють комплексною стійкістю до різних несприятливих умов і стресів. Адже результат врожаю безпосередньо залежить від особливостей росту та розвитку , які відображають результат взаємодії генотипу і навколишнього середовища в онтогенезі. Компанія Сингента, діяльність якої спрямована на забезпечення стабільного сільськогосподарського виробництва за допомогою впровадження та використання інноваційних досліджень і технологій представляє новітню розробку Артезіан.
 
Гібриди кукурудзи Артезіан від Сингента 
насіння кукурудзи сингента артезіан

Гібриди Артезіан володіють високим генетичним потенціалом врожайності в абсолютно будь-яких умовах і стабільності в стресових умовах клімату посуха на всіх етапах росту і розвитку культури призводить до недобору врожаю. Гібриди Артезіан допомагають культурі оптимізувати використання доступної вологи протягом усього сезону на порядок ефективніше, ніж інші гібриди.

Особливості гібридів Артезіан:
 • Підвищений рівень ефективність використання вологи.
 • Покращене споживання культурою вологи та поживних речовин через потужну кореневу систему.
 • Високий рівень посухостійкості.
 • На 15% вище урожай зерна в умовах стресу порівняно з іншими гібридами.
 • Швидка вологовіддача зерна під час дозрівання, що дозволяє економити кошти на обробці зерна в післяжнивний період.
 • Високий рівень врожайності.
 • Підвищений вміст хлорофілу і коефіцієнт фотосинтезу.
 • Стійкість до захворювань, і вилягання.
 • Зелена маса - відмінний корм для сільськогосподарських тварин.
 
Також варті уваги:
 
 • Інтенсивні гібриди кукурудзи компанії Сингента  для вирощування за інтенсивною технологією. Гібриди мають високу врожайність, стійкі до різних захворювань: сажки, стебловым хвороб та кореневих гнилей. Мають хорошу якість зерна і силосу. стійкі до посухи і холоду. Представлені гібриди з різним терміном дозрівання, починаючи з ультраранніх і закінчуючи пізніми.
 • Среднепластичные гібриди кукурудзи компанії Сингента. Стійкі до проявів навколишнього середовища і багатьох захворювань. Гібриди мають хорошу якість зерна і зеленої маси. Володіють високим рівнем врожайності і швидкою вологовіддачею. Представлені гібриди, які можуть використовуватися і на зерно і на силос.
 • Високоадаптивні гібриди кукурудзи компанії Сингента. Мають стабільну врожайність в умовах мінливого клімату.Зерно може використовуватися для переробки на крупи. Мають швидке зростання на початку вегетації. У період дозрівання швидка вологовіддача. Стійкі до гнилей і хвороб стебла. Відмінно використовують для росту і розвитку природну родючість грунту. Представлені гібриди, які можуть використовуватися і на зерно і на силос.

Чому варто вибрати гібриди кукурудзи компанії Сингента для посіву в Україні:

 • Великий вибір гібридів, адаптованих до кліматичних і грунтових умов, гібриди з різними термінами дозрівання врожаю - дозволяють вибрати аграрію ідеальний варіант для посіву, який буде на всі 100 % відповідати умовам вирощування і покладеним на нього вимогам.
 • Практично всі гібриди Сингента мають стабільно високий потенціал і високу врожайність.
 • Мають стійкість до захворювань, стресових проявів навколишнього середовища.
 • Швидка вологовіддача в післязбиральний період.
 • Висока якість зерна і силосу.
 

 
 
Виникли питання чи необхідно оформити замовлення - телефонуйте нам. Наші агрономи дадуть відповідь на всі питання, допоможуть вибрати потрібний гібрид, оформлять покупку.
 
Кукурудза Сингента
 
кукурудза гібрид СІ Аладиум фото
Сингента - ФАО 280
2986,00 грн/п.е.
Голосів:10
Насіння кукурудзи Сі Аладіум-це середньоранній гібрид від виробника "Сингента" на зерно і силос. Один з лідерів за показниками врожайності силосної маси. Відрізняється швидким зростанням і розвитком у своїй групі стиглості. Відмінна посухостійкість і високий потенціал врожайності.
кукурудза гібрид СІ Енігма фото
Сингента - ФАО 230
2685,00 грн/п.е.
Голосів:4
Насіння кукурудзи СІ Енігма – це середньоранній гібрид від виробника «Сингента» на зерно і силос. Демонструє поєднання стійкості до посухи і до зниження температур на початкових етапах розвитку. Має високий потенціал врожайності і відмінну вологовіддачу під час дозрівання.
кукурудза гібрид НК Термо фото
Сингента - ФАО 330
2931,00 грн/п.е.
Голосів:7
Насіння кукурудзи НК Термо – це середньостиглий гібрид від виробника «Сингента» на зерно. Дуже стабільний і пластичний гібрид. Добре переносить ранні терміни посіву. Демонструє відмінні показники врожайності і вологовіддачі. Добре реагує на високий агрофон.
кукурудза гібрид Делитоп фото
Сингента - ФАО 210
2712,00 грн/п.е.
Голосів:7
Насіння кукурудзи Делітоп-це ранньостиглий гібрид від виробника "Сингента" на зерно і силос. Придатний для пожнивного посіву. Демонструє відмінне співвідношення зерна і зеленої маси. Має дуже швидкий стартовий ріст і раніше розвиток, а також високий рівень вологовіддачі.
Топ по посухостійкості
кукурудза гібрид СІ Батанга фото
Сингента
2576,00 грн/п.е.
Голосів:5
Насіння кукурудзи СІ Батанга – це середньостиглий гібрид від виробника «Сингента» на зерно і силос. Високостабільний гібрид кукурудзи. Максимально використовує природний потенціал грунту, в якому знаходиться завдяки потужній кореневій системі. Має дуже швидку вологовіддачу зерном.
Топ по урожайностіТоп по стабільності
кукурудза гібрид СІ Феномен фото
Сингента
3561,00 грн/п.е.
Голосів:10
Насіння кукурудзи СІ Феномен – це середньоранній гібрид від виробника «Сингента» на зерно. Характеризується високим потенціалом врожайності і високим рівнем посухостійкості. Відрізняється феноменальним поєднанням врожайності і вологовіддачі. Має дуже розвинену кореневу ситему.
Топ по урожайності
кукурудза гібрид СІ ФОТОН фото
Сингента
2630,00 грн/п.е.
Голосів:6
Насіння кукурудзи СІ Фотон – це середньоранній гібрид від виробника «Сингента» на зерно і силос. Характеризується високим показником врожайності. Відмінно розкриває свій потенціал і показує хороші результати при вирощуванні з використанням інтенсивної технології.
кукурудза гібрид СІ Телиас фото
Сингента - ФАО 210
2740,00 грн/п.е.
Голосів:8
Насіння кукурудзи Сі Теліос-це ранньостиглий гібрид від виробника "Сингента" на зерно, силос і крупу. Має високі і стабільні показники врожайність. Придатний для весняного пересіву озимих. Відмінно показує себе при використанні різних технологій вирощування.
Топ по урожайності
кукурудза гібрид НК Люціус фото
Сингента
2849,00 грн/п.е.
Голосів:9
Насіння кукурудзи НК Люціус – це середньоранній гібрид від виробника «Сингента» на зерно. Має високі показники врожайності і вологовіддачі зерном в період дозрівання. Максимально розкриває свій потенціал врожайності на зрошенні. Прекрасно відгукується на високий агрофон.
кукурудза гібрид НК Кобальт фото
Сингента - ФАО 320
3396,00 грн/п.е.
Голосів:5
Насіння кукурудзи НК Кобальт – це середньостиглий гібрид від виробника «Сингента» на зерно. Має відмінні показники стабільності і врожайності. Демонструє хороші показники пораненого розвитку. Стійкий до посухи. Толерантний до різних захворювань і шкідників кукурудзи.
Кукурудза СІ Алдария опис гібрида
Сингента
3615,00 грн/п.е.
Голосів:1
Високоврожайний гібрид Кукурудзи з відмінними показниками врожайності та якості зерна.  
Кукурудза СІ Скорпиу опис гібрида
Сингента
3095,00 грн/п.е.
Голосів:6
Високоврожайний гібрид Кукурудзи з відмінними показниками врожайності та якості зерна.   Відмінно себе показує при вирощуванні в будь-яких грунтово-кліматичних умовах України.
Кукурудза СІ Орфей опис гібрида
Сингента - ФАО 380
3369,00 грн/п.е.
Голосів:8
Гібрид рекомендований для вирощування в усіх кліматичних зонах України.
Кукурудза гібрид Сі Енермакс фото
Сингента - ФАО 330
3232,00 грн/п.е.
Голосів:5
Насіння кукурудзи СІ Энермакс - гібрид з високими показниками врожайності. Демонструє високий потенціал продуктивності. Відмінно адаптується до будь-яких грунтово-кліматичних умов.
Кукурудза гібрид Сі Чорінтос фото
Сингента - ФАО 310
3150,00 грн/п.е.
Голосів:7
Насіння кукурудзи Сі Чорінтос-це гібрид з відмінними показниками врожайності і стабільності в різних грунтово-кліматиеских умовах вирощування. Відмінні показники посухостійкості. Швидка вологовіддача зерном під час дозрівання. Fatal error: Class 'XMLSitemapWriter' not found in /home/vlad1705/agroexp.com.ua/www/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap.generate.inc on line 142 Fatal error: Class 'XMLSitemapWriter' not found in /home/vlad1705/agroexp.com.ua/www/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap.generate.inc on line 142 Fatal error: Class 'XMLSitemapWriter' not found in /home/vlad1705/agroexp.com.ua/www/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap.generate.inc on line 142
Топ по посухостійкостіТоп Вологовіддача
кукурудза гібрид СІ Ірідіум фото
Сингента - ФАО 350
3178,00 грн/п.е.
Голосів:6
Насіння кукурудзи СІ Ірідіум – це середньостиглий гібрид від виробника «Сингента» на зерно. Характеризується швидкою вологовіддачею і високим потенціалом врожайності. Відмінно реагує на високий агрофон. Демонструє відмінні показники посухостійкості.
кукурудза гібрид СІ Талісман фото
Сингента - ФАО 180
2712,00 грн/п.е.
Голосів:15
Гібрид адаптований для вирощування в зонах Лісостепу та Північного Степу України. Кращий вибір для вирощування на зрошенні.  
кукурудза гібрид НК Пако фото
Сингента - ФАО 440
Голосів:5
Найкраще розкриває свій потенціал на високому агрофоні в умовах зрошення в південних регіонах України. Рекомендовано оптимально ранні строки посіву.  
кукурудза гібрид НК Фалькон фото
Сингента - ФАО 190
Голосів:5
Гібрид  найкраще розкриває весь свій потенціал при вирощуванні в зоні Полісся і Лісостепу.  
кукурудза гібрид НК Джитаго фото
Сингента - ФАО 210
Голосів:12
Придатний для вирощування у всіх зонах України. Адаптований для вирощування за екстенсивної технології. Не рекомендується використовувати високі норми гербіцидів групи сульфонілсечовини.  
Доставка і оплата
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
Подивіться відео про нашу компанію:
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрном рынке Украины уже 14 лет. Более 4500 клиентов и их рекордные урожаи.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантируем Качество.Документы по ДСТУ на все семена, удобрения и препараты
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Хто наші клієнти (з ким ми працюємо):
Приватні фермери
Аграрні господарства
Системні агрохолдiнги
Нам довіряє понад 4500 клієнтів, серед яких:
Наші дипломи з головних виставок України
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 14 років. Більше 4500 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Ви дивилися
соя сорт сандра фото
93-100 дней
23000,00 грн/т.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Сорт сої Сандра внесений в Державний реєстр сортів рослин України в 2014 році, придатний для вирощування в усіх природно-кліматичних зонах України і здатний формувати врожайність зерна на богарі (при стандартній вологості 14%) до 40 ц/га.
Топ-вибір 2019Под РаундапТоп по посухостійкості
Американська соя насіння сорт Аполло / Аполлон в Україні
90-110 днів
Середньорання
14000,00 грн/т.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Короткий опис і характеристика сорти сої Аполло / Аполлон селекції Монсанто:

Потенціал врожайності — 49,8 ц/га, реально 22-37 ц/га.

Кукурудза гібрид ЄС Москіто насіння
Евраліс - ФАО 350
3059,00 грн/п.е.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Високоврожайний гібрид кукурудзи з відмінними показателми вологові
кукурудза гібрид гран 6 фото
1100,00 грн/п.е.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Гібрид зернового напрямку, але може йти і на силос. Характеризується дуже швидкою вологовіддачею після настання зрілості. Показав відмінну стабільність в різних умовах вирощування.