Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Пропонуємо купити насіння соняшнику стійкого до вовчка в Україні на 2019

Посівмат В Наявності! Платіть при отриманні на Новій Пошті або за договором з ПДВ!
Оплата після отримання на Новій Пошті! Гарантія якості по ДСТУ 2240-93!

Гібриди соняшника, стійкого до вовчка різної селекції зі стійкістю до 7+ рас:

Топ ПродажАкція!Вовчок 7+ рас
Соняшник гібрид Златібор купити насіння
Сербія
1800,00 грн/п.е.
Голосів:6
Насіння соняшнику Златібор – середньоранній гібрид сербської селекції, який демонструє хороші показники врожайності. Генетично стійкий до 7 рас вовчка та інших поширених хвороб соняшнику. Демонструє хорошу стійкість до посухи.
Подсолнечник гибрид НС Кнез купить семена
Сербія
1700,00 грн/п.е.
Голосів:5
Насіння соняшника НС Кнез – середньоранній гібрид , який характеризується стійкістю до всіх рас вовчка. Кращий гібрид для Сходу України. Також генетично стійкий до найбільш поширених захворювань соняшнику. Володіє вираженою толерантністю до посухи.
Топ ПродажТоп по посухостійкостіВовчок 7+ рас
Насіння соняшника НС Авалон купити
Сербія
102-107 дней
1950,00 грн/п.е.
Голосів:10
Насіння Соняшника НС Авалон – це високоврожайний класичний гібрид сербської селекції. Відрізняється стійкістю до 7 + рас вовчка. Характеризується високими показниками посухостійкості. Рекомендований для вирощування на Півдні України.
Соняшник гібрид НС-Х-6045 купити насіння
Сербія
111-114 днів
1800,00 грн/п.е.
Голосів:2
Сербська Гібрид соняшника НС-Х-6045 для продуктивної системи Clearfield, тобто під евролайтинг. Одночасно цей гібрид стійкий до 7 + рас вовчка соняшнику. Має високий потенціал врожайності. 
Насіння соняшнику Mas 93.CP купити
Маїсадур
4619,00 грн/п.е.
Голосів:10
Насіння Соняшнику Мас 93.CP-це гібрид соняшнику лінолевого типу для продуктивної системи Clearfield Plus. Від Маїсадур (Maisadour). Стійкість до 7 рас вовчка і нових рас несправжньої борошнистої роси. Потенціал врожайності-50 ц/га.
Насіння соняшнику Mas 96.P купити
Маїсадур
4144,00 грн/п.е.
Голосів:7
Насіння Соняшнику Mas 96.P – це екстенсивний високопродуктивний гібрид. підходить для різних грунтово-кліматичних умов вирощування. Від Маїсадур (Maisadour). Генетично стійкий до 7 рас вовчка Потенціал врожайності-50 ц / га.
Насіння соняшнику Mas 91.G купити
Маїсадур
4263,00 грн/п.е.
Голосів:6
Насіння Соняшнику Мас 91.Р – Стабільний гібрид соняшнику, який демонструє відмінні показники врожайності при вирощуванні в стресових умовах. Від Маїсадур (Maisadour). Генетично стійкий до 7 рас вовчка. Потенціал врожайності-50 ц/га.
Насіння соняшнику Mas 90.F купити
Маїсадур
4144,00 грн/п.е.
Голосів:7
Насіння Соняшнику Мас 90.Ф – це високоврожайний гібрид соняшнику з відмінними показниками стабільності. Від Маїсадур (Maisadour). Характеризується стійкістю до 7 рас вовчка соняшнику. Хороша посухостійкість. Потенціал врожайності-50 ц/га.
Топ по посухостійкостіВовчок 7+ рас
Насіння соняшнику ЄС Регата купити
Евраліс
4500,00 грн/п.е.
Голосів:12
Насіння Соняшника ЄС Регата – це ранній гібрид соняшнику з високим вмістом олії в насінні. Від Евраліс (Euralis). Стійкий до 7 рас вовчка і нових рас несправжньої борошнистої роси. Потенціал врожайності-50 ц/га.
Топ по посухостійкостіВовчок 7+ рас
Насіння соняшнику ЄС Генераліс СЛ купити
Евраліс
4324,00 грн/п.е.
Голосів:6
Насіння соняшнику ЄС Генераліс-це середньоранній гібрид соняшнику інтенсивного типу під Євролайтинг від виробника "Євраліс". Швидке зростання на початку вегетації. Прекрасно адаптується до зовнішнього середовища зон вирощування.
РаннійВовчок 7+ рас
Насіння соняшнику ЕС Белла купити
Евраліс
4324,00 грн/п.е.
Голосів:8
Насіння соняшнику ЄС Белла – це ранньостиглий гібрид соняшнику для традиційної технології вирощування від виробника "Євраліс". Має дуже високі показники врожайності. Генетично стійкий до 7 рас вовчка. Демонструє дуже швидке стартове зростання.
Топ по урожайностіВовчок 7+ рас
Насіння соняшнику P64LE119 купити
Піонер
5463,00 грн/п.е.
Голосів:5
Насіння Соняшнику П64ЛЕ119 – це Середньоранній гібрид соняшнику з відмінними показниками посухостійкості. . Від Піонер (Pioner). Стійкий до нових рас вовчка. Потенціал врожайності-50 ц/га.
Під ГранстарВовчок 7+ рас
Насіння соняшнику Р64ЛЕ121 купити
Піонер
5199,00 грн/п.е.
Голосів:7
Насіння Соняшнику П64ЛЕ121 – це Середньостиглий гібрид соняшнику під Гранстар. Характеризується високим вмістом олії в насінні. Від Піонер (Pioner). НУстойчив до нових рас несправжньої борошнистої роси. Потенціал врожайності-50 ц/га.
Топ по урожайностіТоп по посухостійкостіВовчок 7+ рас
Насіння соняшнику PR64F66 купити
Піонер
4950,00 грн/п.е.
Голосів:6
Насіння соняшнику ПР64Ф66 – це високоврожайний гібрид соняшнику лінолевого типу. Характеризується високими показниками олійності насіння. Від Піонер (Pioner). Відрізняється високою толерантністю до поширених захворювань стійкістю до нових рас вовчка. Потенціал врожайності – 55 ц/га.
Під ГранстарВовчок 7+ рас
Насіння соняшнику Рона
Україна
110-118 дней
1500,00 грн/п.е.
Голосів:10
Насіння соняшнику Рона-це трилінійний гібрид соняшнику лінолевого типу. Гібрид під Гранстар. Відрізняється рівномірним цвітінням і дозріванням. Відрізняється слабкою обсипання при перестої. Генетично стійкий до вовчка і несправжньої борошнистої роси. Потенціал врожайності – 45 ц/га
Топ по посухостійкостіВовчок 7+ рас
Насіння соняшнику Обріон
Україна
105-108 дней
2000,00 грн/п.е.
Голосів:8
Насіння Соняшнику Обрион – це простий гібрид соняшнику з відмінними показниками посухостійкості. Відрізняється рівномірним цвітінням і дозріванням. Генетично стійкий до 7 рас вовчка. Має інтенсивне зростання на перших етапах розвитку. Потенціал врожайності – 52 ц/га
Економте час і гроші! Пройдіть опитування і дізнайтеся, який з наших гібридів підійде вам найкраще!

Насіння соняшнику стійкого до вовчка в Україні, навіщо вони потрібні.

Вовчок – це паразит, що вражає різні рослини. Основна особливість паразита – це можливість завдавати шкоди практично будь-якому типу рослин. Так як  будь-який тип паразитуючой рослини пристосовується до життя в певних умовах, то існує вовчок соняшнику. 
Через свою здатність пристосовуватися до будь-яких умов, існує кілька біологічних форм-це:
•    багаторічні;
•    однорічні;
•    дворічні. 
Пристосовуючись до "господарів", вовчки створюють біологічні форми і повністю підлаштовуються під умови утримання/зростання. За рахунок дрібного насіння паразит легко поширюється повітряними потоками, пристає до культур і обробної техніки. 
Якщо насіння вовчка не виявити вчасно в грунті або землі, то згодом вони виростуть і почнуть паразитувати на рослинах. Якщо ж вирости не вийде, наприклад, на незасіяному культурами грунті, то насіння переходять в інкубаційний період і можуть проявити себе через 10-20 років. 

 

Гібриди Соняшнику Стійкого до Вовчка актуальні як ніколи
 

В країні різко зростає потреба в боротьбі з вовчком на культурах, які не піддаються її паразитуванню. Тому актуальним залишається питання: яка причина, що в Україні збільшився попит на насіння соняшнику стійкого до вовчка? 
Справа в тому, що Вовчок соняшнику став таким тільки після того, як потрапив в Україну. До цього він був паразитом з Середземномор'я і паразитував на полину. Але його пристосовницькі особливості дозволили швидко освоїти нову культуру. У 20-му столітті фахівці вивели перші сорти соняшнику, який стійкий до паразита, однак вовчок зміг пристосуватися до нього. 
Фермери, що спеціалізуються на вирощуванні соняшникової культури, знають, що Вовчок рясно вражає врожаї. На полях рослина паразитує щороку. Його присутність на культурах загрожує уповільненням розвитку, парканом вологи і поживних речовин. Тому Соняшник, уражений вовчком, не приносить бажаного врожаю. 

Тільки на корені одного соняшнику може завестися близько двох сотень пагонів. При цьому навіть п'ять квіток вовчка – це втрата врожаю близько 2 ц/га. А присутність трьох десятків може знищити врожай зовсім. 
Фермери можуть зазнати великих збитків, якщо не боротимуться із вовчком. Наявність паразита здатне знизити відсоток врожайності аж до 70 %. Тому рекомендується щорічно купувати сорти та гібриди соняшнику, стійкого до вовчка або використовувати технологію Чисте Поле і гібриди під цю технологію
 
Відмітна особливість вовчка – це її вірулентність, а точніше, здатність перемагати імунітет до себе. Сорти, які мають імунітет до А-раси, створювали в коренях ущільнення навколо паростка Вовчка. Так, соняшник продовжував розвиток. Але проти Б-раси вовчка у цих же сортів культури потовщення не з'являлися. 
Стало відомо, що Б-раса являє собою паразита з неоднорідним складом. Тому були вжиті заходи щодо створення стійких сортів соняшнику. Але з появою молдавського біотипу с-раси, проблема знову набула актуальності. Були створені сорти, стійкі і до цього виду паразита. У даному випадку вдалося очистити грунт від вовчка, так як паростки гинули, потрапляючи в структуру кореня. Це відбувалося через те, що імунітет сорту був створений утворенням лінгіна. 
Деякий час вовчок не з'являлася на полях України, але незабаром повернулася вже з новими расами.  Тому придбання стійких до вовчка  насіння соняшнику – обов'язково для фермерів, які бажають мати рясний урожай. 

 

Насіння соняшнику стійкого до вовчка в Україні - Класичні варіанти (Сербія, Сингента) з поділом по регіонах, під евролайтинг (Україна, сербія, Сингента) з поділом по регіонах)

Соняшник-це одна з основних експортних олійних культур України. Останнім часом насиченість сівозміни соняшником, а іноді і взагалі відсутність зміни культур призвело до широкого поширення рослини паразита Вовчка. Що б контролювати її поширення використовують безлічі методів агротехнічні хімічні та біологічні. Розглянемо максимально ефективні методи її контролю. 
Правильний підбір гібридів допоможе мінімізувати зараження соняшника вовчком.
 
Якщо ви даєте перевагу класичній технології вибирайте гібриди, які стійкі як мінімум до 6 рас. Серед сербської селекції для півдня і сходу краще вибирати гібриди півдня і сходу краще вибирати гібриди НС Златібор, НС Кнес (7+ рас вовчка від А до G+), або НС Оскар (6 рас).
 

Сингента пропонує такі стійкі до вовчка гібриди
 • Для посушливому степу: екстенсивні Босфор , толерантний до 6 рас вовчка та СІ Кадикс-7 рас (підходять для вирощування з мінімальними витратами), інтенсивні помірно Алькатара(6-рас) і СІ Ласкала -7 рас, і під інтенсивну технологію СІ Купава -7 рас (гібрид-для отримання максимального результату).
 • Для зон з помірним і достатнім зволоженням: інтенсивні - СІ Купава (7+ рас вовчка); умеренноинтесивные - СІ Ласкала (7+ рас вовчка), СІ Арізона з високим вмістом олії (52-54%, 6 рас вовчка), Естрада (7+ рас вовчка, середньопізній), СІ Кадикс - дуже пластичний і стійкий до 7+ рас вовчка.

Так само Вовчка відмінно можна контролювати євролайтингом.

 

 

Українські гібриди показують високу пластичноть і придатні для вирощування у всіх областях– Богдан, Армагедон, Карлос 105, Карлос 115.

Сербська лінійка гібридів пропонує дуже посухостійкі гібриди під евролайтинг, наприклад, Таурус (лідер по врожайності, сама остання новинка від сербів), Пегас (дуже пластичний і готовий до різних сюрпризів погоди), Рімі (улюбленець багатьох аграріїв, перевірений багатьма роками вирощування) і Имисан (дає врожай там, де інші вже засохнуть).

Таурус, Пегас і Рімі так само придивився фермерам в центральних і північних областях. Вони дуже стійкі до хвороб і формують тут високий і якісний урожай.

 

Під технологію CLEARFIELD сингента для посушливих регіонів пропонує гібриди екстенсивного типу СІ Барбати і Санай МР - це те що потрібно для фермера, який не хоче  вкладати великі кошти і сподіватися на милість природи. При використанні технології евролайтинг плюс для Степу рекомендуємо екстенсивний гібрид Сі Розета .

Для Центру і Півночі України під евролайтинг у сингенти є такі гібриди Інтенсивного типу –Неома(так само підходить і для степу) і Діамантіс адаптовані для вирощування в мінливих умовах клімату. Повністю розкривають свій потенціал на родючих ґрунтах. Помірно інтенсивний гібрид Фортімі підходить для посіву в оптимально пізні терміни, що допомагає уникнути пошкодження ранніми заморозками.

Як альтернатива Неомі під систему євролайтинг плюс багато аграрій виберають Сі Неостар який краще розкривається саме при помірному і достатньому зволоженні. При помірно інтенсивному вирощуванні за технологією Clearfield Plus рекомендуємо гібриди Бакарді і Академії.

 

Що б отримати урожай високоолеинового соняшника в зонах де є ризик зараження цим паразитом вибирайте гібриди під евролайтинг СІ Эксперто, Коломбі , а з кондитерки кращим варіантом буде Ягуар XL.

 

  

Доставка і оплата
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрном рынке Украины уже 14 лет. Более 4500 клиентов и их рекордные урожаи.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантируем Качество.Документы по ДСТУ на все семена, удобрения и препараты
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Хто наші клієнти (з ким ми працюємо):
Приватні фермери
Аграрні господарства
Системні агрохолдiнги
Нам довіряє понад 4500 клієнтів, серед яких:
Наші дипломи з головних виставок України
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 14 років. Більше 4500 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі