Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 5000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 600 000 га!

Купити Гербіциди для Сої в Україні, ціна на 2022 оптом і в роздріб:

Застосування гербіцидів збереже вам 25-45% врожаю за рахунок контролю або знищення бур'янів на польових, овочевих і садових культурах

Продаж гербіцидів для сої від кращих виробників

Пройдіть опитування і наш агроном підбере кращу для Вас систему захисту рослин
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
ПРОДАЖ ГЕРБІЦИДІВ ДЛЯ СОЇ. ДОСТАВКА по всій Україні.

Гербіциди під сою. Навіщо вносити, що дають гербіциди  для врожаю сої і як правильно застосовувати і як вибирати?

Гербіцид для сої

При вирощуванні сої велике проблемою для отримання хорошої врожайності може стати засміченість. У нашій статті ми розповімо з якою метою застосовуються гербіциди, як правильно вибирати і вносити.

Біля якихось культур не рекомендується сіяти сою

Серед всіляких бобових культур така рослина, як соя, вимагає до себе підвищеної уваги. Це пов'язано з тим, що в процесі її посіву та зростання можна зустрітися з такою рослинністю по сусідству, яка буде тільки заважати зростанню. У першу чергу потрібно подбати про те, щоб поверхня ґрунту, на яку планується сіяти культуру, була повністю очищена від бур'янів і мала достатні запаси вологи і необхідних добрив. Крім цього на кількості врожаю може відбиватися і наявність небажаної рослинності, що сприяє зменшенню кількості плодів і погіршення загального стану.
За рахунок того, що соя належить до категорії сільськогосподарських культур бобових, ідеальним варіантом буде посів її на тих полях, де перед цим виростали зернові рослини. Наприклад, це може бути озима пшениця. Також хорошими попередниками можуть бути:
·         цукрові буряки;

 

·         кукурудза;

 

·         злакові трави;

 

·         картопля;

 

·         огірки..
Особливістю цих культурних рослин є те, що вони не тільки є найкращими попередниками перед посівом. Але також їх можна сіяти поруч біля неї, так як негативного впливу з їх боку на сою не буде. Найкращим варіантом буде той, якщо щороку чергувати різні види сої з перерахованими вище культурами. Це забезпечить максимальний урожай і відсутність ґрунтових бур'янів.
Крім цього варто звернути увагу на ті рослини, біля і після яких сіяти сою категорично не рекомендується. До них відносяться: 
·         соняшник;
·         різні види капусти;
·         такі бобові трави, як конюшина, люцерна і конюшина;
·         ріпак.
Цей арсенал сільськогосподарських культур несприятливо позначається на рості і продуктивності сої в подальшому.

Навіщо застосовуються гербіциди при вирощуванні сої?

Засміченість - серйозна проблема і може призвести до недобору врожаю сої від 25% до 80%. Адже відомо, що соя має низьку конкурентноздатність до бур'янів, особливо на початковому етапі вегетаційного періоду. Серед бур'янів більшу загрозу для культури представляють багаторічні та однорічні Однодольні, злакові бур'яни. Гербіциди застосовують для знищення бур'янів в посівах сої, так як бур'яни конкурують з ними за поживні речовини. Особливо чутлива соя на початку вегетації, збиток завдають як злакові, так і дводольні рослини.

Єдиним ефективним способом знищити бур'яни є застосування гербіцидів широкого спектру дії. Застосовуються гербіциди двох видів: грунтові і післясходові. Препарати потрапляють на листя бур'янів, поширюються всередині організму рослини і бур'ян гине. В результаті, посіви сої чисті, без бур'янів, культура повноцінно росте і розвивається.

 

Яка вигода від застосування гербіцидів під сою?

Застосування гербіцидів може значно збільшити врожайність сої, а також підвищить якість продукції і полегшить збір врожаю. Прибуток фермера безпосередньо залежить від застосування гербіцидів. Сучасні препарати, які призначені для боротьби та захисту із засміченістю на посівах сої мають наступні переваги:

 • Внесення гербіцидів дозволяє знищити практично всі бур'яни, чим збільшує врожай до 80%.

 • Після обробки гербіцидами, соя одержує оптимальні умови для повноцінного росту, розвитку та формування врожаю.

 • Препарати діють комплексно, тобто впливають на зелену частину рослини і на його кореневу систему.

 • Знищення засміченості в найкоротші терміни.

   

 • Вплив препаратів довгострокове, що гарантує надійний захист сходів і рослин від бур'янів.

 • Більшість сучасних гербіцидів не мають обмежень по термінах внесення і можуть використовуватися на різних етапах вегетаційного періоду.

 • Препарати можуть використовуватися і в передпосівній, і при ґрунтовій , і при післясходовій обробці посівів сої.

 • При правильному застосуванні, суворому дотриманні рекомендованим нормам,  гербіциди не чинять негативного і стресового впливу на культуру.

 • Результат обробки не залежить від погодних умов.

Які є гербіциди для сої і які краще? 


існують гербіциди контактні, післясходові, грунтові і суцільної дії. Всі вони показують відмінний результат при раціональному, правильному їх використанні. На сої застосовують препарати Ацифен, Клодекс Про, Ореол Максі і т. д. Якщо соя (гмо) стійка до глифосату, то є можливість використовувати такі гербіциди як Геліос, Отаман, Раундап. Що б підібрати якісний препарат телефонуйте нам.
 

Як правильно вносити гербіциди та в які терміни?

Для знищення бур'янів перед посівом сої необхідно застосовувати системний та інші види гербіцидів. Але цей процес повинен бути здійснений максимально акуратно, так як спільно зі знищенням бур'янів може проглядатися і процес зменшення продуктивності і зростання самої сої. Успішність обробок з допомогою системних гербіцидів в першу чергу буде залежати від дотримання максимально точної технології і правил, яких потрібно дотримуватися. До них відносять такі: 
1.  Перед використанням гербіциду треба детально ознайомитися з попередньою історією поля, на якому будуть посіяні насіння сої;
2.важливо звертати увагу на вид грунту, де буде рости соя, особливо на її показники вологості і ph;
3.  Облік технології, за допомогою якої буде здійснено внесення гербіцидів;
4.  Стежити за тим, щоб не порушилася цілісність так званого гербіцидного екрану;
5.Перед тим, як внести гербіцид в грунт і після цього процесу, потрібно стежити за погодними умовами;
6.  Для оптимального нанесення цього засобу краще використовувати спосіб розпилення. Він дозволить максимально потрапити на всі земельні ділянки;
7.& nbsp; дивитися, щоб всі технологічні вимоги на етапі підготовки грунту були дотримані повністю.
В залежності від того, з яким гербіцидом ви маєте дію, норма внесення цих препаратів на сою можуть істотно відрізнятися, наприклад:
  ·          Геліос 2-4 л/га;
  ·          Геліос Екстра 1,5-3 л/га;
·         Фронтьєр Оптима – 0,8-1 л/га;
·         Стомп 330 – 2-3 л/га;
·         Базагран – 2-3 л/га;
·         Арамо 45 – 1,2-2,3 л/га;
·         Пульсар 40 – 0,75-1 л/га;
·         Раундап – 2-3 л/га;
·         Гліфосат – 1-3 л/га;
·         Грейдер – 0,075 – 0,12 л/га.
·         Гармоні - 6-8 г/га
·         Дуал Голд - 1,2 л/га.
При виборі гербіцидів з широкого списку подібних препаратів треба врахувати, що норми використання у кожного будуть різні. Важливо використовувати їх в процесі обробки не тільки сої, але і інших сільськогосподарських культур.

обробка поля сої гербіцидом

Як правильно вибрати гербіцид для сої?

Найважливішим для успішного використання гербіцидів, є максимально правильний вибір виду препарату. При виборі слід врахувати наступні моменти:

 • В першу чергу, при виборі слід відштовхуватися від сорту чи гібриду сої, який буде вирощуватися. Якщо буде застосовуватися технологія Раундап то і вибір гербіциду слід робити в бік рекомендованих препаратів для даної технології.

 • Слід врахувати яка обробка і в які терміни буде проводитися, від цього слід відштовхуватися при виборі виду гербіциду. Існують препарати , які можна застосовувати і для ґрунтової та післясходової обробки. Є гербіциди, які можна використовувати тільки до для грунтового або ж післясходового внесення.

 • Вибір повинен проводитися тільки з препаратів, які дозволені для використання в Україні.

  Різновиди гербіцидів для сої та їх особливості

  Гербіцид являє собою засіб, що використовується для знищення та боротьби з бур'янами, які заважають росту сої. Найчастіше це ті препарати суцільного спектра дії. Вони допоможуть позбавити грунт від будь-якого виду бур'яну. Особливість полягає в тому, що з допомогою гербіцидів здійснюють обробку грунту перед тим, як сіяти сою. Крім цього, можна загострити увагу на покупку подібних препаратів вибіркової дії, з допомогою яких обробляється конкретний вид культури.
  З активного впливу гербіциди діляться на такі види:
  1.      Системні – даний вид відрізняється високою активністю, і обробку таким засобом здійснюють безпосередньо самої рослини. Потрапляючи на листочки, препарат поширюється по всьому стеблу, досягаючи кореневої системи. Після цього корінь рослини відмирає, як і наземна частина. Найчастіше системні гербіциди використовують для боротьби з багаторічними рослинами і бур'янами.
  2.      Контактні – дія цих засобів відбувається тільки тоді, коли препарат безпосередньо стикається з поверхнею рослини. При цьому поширення активної речовини по судинах бур'яну не буде.
  Здійснивши огляд найбільш популярних і затребуваних гербіцидів для сої в 2018 році, варто подивитися на такі:
     ·        Геліос;
     ·        Геліос Екстра;
  ·        Гліфосат;
  ·         Грейдер;
  ·         Раундап;
  ·         Бентазон;
  ·         Факел
 • ·         Торнадо.
Одним з найбільш популярних варіантів гербіцидів є препарат Гліфосат. Особливістю Гліфосату Форте є те, що це системний препарат. Його активна речовина знаходиться в багатьох гербіцидах. Їх можна знайти в магазинах під найменуваннями Геліос Геліос Екстра, Факел, Раундап, Торнадо, Ураган. Також популярні гербіциди з такими діючими речовинами: тифенсульфурон-метил, клетодим, хізалофоп та ін. ми пропонуємо гербіциди багатьох виробників-Сингента, Август, Франдеса, Альфахімгрупп, Басф та ін.
 
 
 

Якщо ж вибір препарату, які буде на всі 100% відповідати всім вашим вимогам, здається  складним і викликає сумніви, то дзвоніть за номером телефону 095-515-41-66. Наші агрономи дадуть відповідь на всі питання, допоможуть купити найбільш оптимальний варіант гербіциду, який захистить ваші посіви сої від бур'янів і стане запорукою високого майбутнього врожаю.

Гербіцид ОСНОВА від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 460,00 грн/л.
В наявності
Голосів:8
Гербіцид ОСНОВА від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною ацетохлор, 900 г/л для соняшнику, кукурудзи, сої.
Гербіцид ОРЕОЛ МАКСИ від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 430,00 грн/л.
В наявності
Голосів:5
Гербіцид ОРЕАОЛ МАКСІ купити від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною хізалофоп-п-етил, 125 г/л для ріпаку, буряків, сої, кавунів.
Гербіцид Раундап Макс від Агроэксперт-Трейд
Bayer
Ціна: 400,00 грн/л.
Немає в наявності
Голосів:6
Гербіцид Раундап Макс від виробника "Bayer" з діючою речовиною 450 г/л гліфосату в кислотному еквіваленті (551 г/л у формі калійної солі гліфосату) проти однодольних і дводольних бур'янів.
Гербіцид Петра від Агроэксперт-Трейд
Оригінал " Corteva"
Ціна: 7400,00 грн/л.
В наявності
Голосів:6
Гербіцид Петра оригінал від виробника Кортева (Corteva) з діючою речовиною флуметсулам для захисту сої.
Гербіцид Баста від Агроэксперт-Трейд
Оригінал " BASF"
Ціна: 670,00 грн/л.
Під замовлення
Голосів:4
Гербіцид баста оригінал від виробника Басф (BASF) з діючою речовиною 400 г/л Глюфосинат амонію для захисту сільськогосподарських культур.
Гербіцид Формула від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 5000,00 грн/кг
В наявності
Голосів:7
Пропонуємо купити Гербіцид Формула від виробника "Укравіт" з діючою речовиною Тифенсульфурон-метил 750 г/кг для захисту зернових колосових культур, сої, кукурудзи
Гербіцид Флагман від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 1200,00 грн/л.
В наявності
Голосів:7
Гербіцид Флагман від виробника "Укравіт" з діючою речовиною Бентазон 480 г/л для захисту гороху та сої.
Гербіцид Флумет від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 4065,00 грн/уп.
В наявності
Голосів:4
Гербіцид Флумет від виробника "Хімагромаркетинг" з діючою речовиною флуметсулам, 800 г/кг для захисту зернових культур.
Гербіцид Клинэффект від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 8130,00 грн/кг
В наявності
Голосів:6
Гербіцид Клінеффект від виробника "Хімагромаркетинг" з діючою речовиною імазамокс, 700 г/кг для захисту сої.
Гербіцид Кафаро від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 205,00 грн/л.
В наявності
Голосів:6
Гербіцид Кафаро від виробника ПЕСТ з діючою речовиною хізалофоп-П-етил, 50 г / л для буряка, картоплі, сої та ріпаку.
Гербіцид Бернар від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 365,00 грн/л.
В наявності
Голосів:5
Гербіцид Бернар від виробника ПЕСТ з діючою речовиною Бентазон, 480 г / л для сої.
Гербіцид Хармони від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «FMC»
Ціна: 13420,00 грн/кг
В наявності
Голосів:11
Гербіцид Хармоні - Післясходовий гербіцид для боротьби з дводольними бур'янами і широколистяними на посівах колосових культур, кукурудзи, сої та льону. Виробник "FMC". Системний пестицид вибіркової дії.
Гербіцид Пульсар від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «BASF»
Ціна: 990,00 грн/л.
Під замовлення
Голосів:9
Гербіцид Пульсар - Післясходовий препарат системної дії. Виробник "BASF". Розроблений для ефективного захисту від широкого спектру дводольних і злакових бур'янів. Використовується в посівах сої, гороху і соняшнику ClearField.
Гербіцид Корум від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «BASF»
Ціна: 780,00 грн/л.
Під замовлення
Голосів:7
Гербіцид Корум - Двокомпонентний гербіцид для захисту сої від однорічних та деяких багаторічних дводольних та однорічних злакових бур'янів. Виробник "ВASF". Норма витрати робочої рідини: 200-400 л / га
Гербіцид Галакси Ультра від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «Bayer»
Ціна: 660,00 грн/л.
Під замовлення
Голосів:13
Гербіцид Галаксі Ультра-гербіцид контактно-системної дії дозволяє ефективно контролювати різні види однорічних дводольних бур'янів в посівах сої. Виробник «Bayer». Діюча речовина - Бентазон, Ацифлуорфен.
Гербіцид Базагран від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «BASF»
Ціна: 435,00 грн/л.
Немає в наявності
Голосів:8
Гербіцид Базагран-контактний післясходовий гербіцид для контролю однорічних дводольних бур'янів у посівах зернових та бобових культур. Виробник "BASF". Діюча речовина - 480 г/л Бентазон.
Гербіцид Ачиба від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «Bayer»
Ціна: 480,00 грн/л.
Під замовлення
Голосів:12
Гербіцид Ачіба-селективний протизлаковий гербіцид системної дії. Виробник «Bayer». Діюча речовина - Хізалофоп–П–етил, 50 г/л. Призначений для обробки рослин, які вже проросли.
Гербіцид Артист від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «Bayer»
Ціна: 1185,00 грн/кг
Під замовлення
Голосів:6
Гербіцид Артист-високоефективний грунтовий двокомпонентний гербіцид для контролю повного спектру однорічних злакових і дводольних бур'янів в тому числі підмаренник, паслін чорний і лобода білу в посадках картоплі. Виробник «Bayer».
Гербіцид Ацифен від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 550,00 грн/л.
В наявності
Голосів:11
Гербіцид Ацифен від виробника «Агрохімічні Технології» з діючою речовиною ацифлуорфен, 214 г / л проти широкого спектру однорічних та багаторічних дводольних бур'янів на посівах сої.
Гербіцид Командир від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 1300,00 грн/л.
В наявності
Голосів:9
Гербіцид Командир від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною кломазон 480 г/л для контролю однорічних злакових та дводольних бур'янів у посівах сільськогосподарських культур.
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 16 років. Більше 5000 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Ви дивилися
Топ Продаж
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Тризо від Агроэксперт-Трейд
Німецкий ярий сорт
1 репродукція
21000,00 грн/т.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Тризо – це німецький високоврожайний сорт ярої пшениці інтенсивного типу.
Гербіцид Кайлис від Агроэксперт-Трейд
710,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Кайліс від виробника «Укравіт» із діючою речовиною ахіліфен 600 г/л для захисту соняшника.
Гербіцид Стелс від Агроэксперт-Трейд
600,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Стелс від виробника "Укравіт" з діючою речовиною флурохлоридон 250 г/л для захисту соняшнику.
Гербіцид Галант від Агроэксперт-Трейд
680,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Галант від виробника "Укравіт" з діючою речовиною глюфосинат амонія, 150 г/л для захисту соняшнику.