Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Купити Гербіциди для Сої в Україні, ціна на 2020 оптом і в роздріб:

Застосування гербіцидів збереже вам 25-45% врожаю за рахунок контролю або знищення бур'янів на польових, овочевих і садових культурах

Продаж гербіцидів для сої від кращих виробників

ПРОДАЖ ГЕРБІЦИДІВ ДЛЯ СОЇ. ДОСТАВКА по всій Україні.

Гербіциди під сою. Навіщо вносити, що дають гербіциди  для врожаю сої і як правильно застосовувати і як вибирати?

Гербіцид для сої

При вирощуванні сої велике проблемою для отримання хорошої врожайності може стати засміченість. У нашій статті ми розповімо з якою метою застосовуються гербіциди, як правильно вибирати і вносити.

Біля якихось культур не рекомендується сіяти сою

Серед всіляких бобових культур така рослина, як соя, вимагає до себе підвищеної уваги. Це пов'язано з тим, що в процесі її посіву та зростання можна зустрітися з такою рослинністю по сусідству, яка буде тільки заважати зростанню. У першу чергу потрібно подбати про те, щоб поверхня ґрунту, на яку планується сіяти культуру, була повністю очищена від бур'янів і мала достатні запаси вологи і необхідних добрив. Крім цього на кількості врожаю може відбиватися і наявність небажаної рослинності, що сприяє зменшенню кількості плодів і погіршення загального стану.

За рахунок того, що соя належить до категорії сільськогосподарських культур бобових, ідеальним варіантом буде посів її на тих полях, де перед цим виростали зернові рослини. Наприклад, це може бути озима пшениця. Також хорошими попередниками можуть бути:

·         цукрові буряки;

 

·         кукурудза;

 

·         злакові трави;

 

·         картопля;

 

·         огірки..

Особливістю цих культурних рослин є те, що вони не тільки є найкращими попередниками перед посівом. Але також їх можна сіяти поруч біля неї, так як негативного впливу з їх боку на сою не буде. Найкращим варіантом буде той, якщо щороку чергувати різні види сої з перерахованими вище культурами. Це забезпечить максимальний урожай і відсутність ґрунтових бур'янів.

Крім цього варто звернути увагу на ті рослини, біля і після яких сіяти сою категорично не рекомендується. До них відносяться: 
·         соняшник;

·         різні види капусти;

·         такі бобові трави, як конюшина, люцерна і конюшина;

·         ріпак.

Цей арсенал сільськогосподарських культур несприятливо позначається на рості і продуктивності сої в подальшому.

Навіщо застосовуються гербіциди при вирощуванні сої?

Засміченість - серйозна проблема і може призвести до недобору врожаю сої від 25% до 80%. Адже відомо, що соя має низьку конкурентноздатність до бур'янів, особливо на початковому етапі вегетаційного періоду. Серед бур'янів більшу загрозу для культури представляють багаторічні та однорічні Однодольні, злакові бур'яни. Гербіциди застосовують для знищення бур'янів в посівах сої, так як бур'яни конкурують з ними за поживні речовини. Особливо чутлива соя на початку вегетації, збиток завдають як злакові, так і дводольні рослини.

Єдиним ефективним способом знищити бур'яни є застосування гербіцидів широкого спектру дії. Застосовуються гербіциди двох видів: грунтові і післясходові. Препарати потрапляють на листя бур'янів, поширюються всередині організму рослини і бур'ян гине. В результаті, посіви сої чисті, без бур'янів, культура повноцінно росте і розвивається.

 

Яка вигода від застосування гербіцидів під сою?

Застосування гербіцидів може значно збільшити врожайність сої, а також підвищить якість продукції і полегшить збір врожаю. Прибуток фермера безпосередньо залежить від застосування гербіцидів. Сучасні препарати, які призначені для боротьби та захисту із засміченістю на посівах сої мають наступні переваги:

 • Внесення гербіцидів дозволяє знищити практично всі бур'яни, чим збільшує врожай до 80%.

 • Після обробки гербіцидами, соя одержує оптимальні умови для повноцінного росту, розвитку та формування врожаю.

 • Препарати діють комплексно, тобто впливають на зелену частину рослини і на його кореневу систему.

 • Знищення засміченості в найкоротші терміни.

   

 • Вплив препаратів довгострокове, що гарантує надійний захист сходів і рослин від бур'янів.

 • Більшість сучасних гербіцидів не мають обмежень по термінах внесення і можуть використовуватися на різних етапах вегетаційного періоду.

 • Препарати можуть використовуватися і в передпосівній, і при ґрунтовій , і при післясходовій обробці посівів сої.

 • При правильному застосуванні, суворому дотриманні рекомендованим нормам,  гербіциди не чинять негативного і стресового впливу на культуру.

 • Результат обробки не залежить від погодних умов.

Які є гербіциди для сої і які краще? 

існують гербіциди контактні, післясходові, грунтові і суцільної дії. Всі вони показують відмінний результат при раціональному, правильному їх використанні. На сої застосовують препарати Ацифен, Клодекс Про, Ореол Максі і т. д. Якщо соя (гмо) стійка до глифосату, то є можливість використовувати такі гербіциди як Геліос, Отаман, Раундап. Що б підібрати якісний препарат телефонуйте нам.
 

Як правильно вносити гербіциди та в які терміни?

Для знищення бур'янів перед посівом сої необхідно застосовувати системний та інші види гербіцидів. Але цей процес повинен бути здійснений максимально акуратно, так як спільно зі знищенням бур'янів може проглядатися і процес зменшення продуктивності і зростання самої сої. Успішність обробок з допомогою системних гербіцидів в першу чергу буде залежати від дотримання максимально точної технології і правил, яких потрібно дотримуватися. До них відносять такі: 

1.  Перед використанням гербіциду треба детально ознайомитися з попередньою історією поля, на якому будуть посіяні насіння сої;

2.важливо звертати увагу на вид грунту, де буде рости соя, особливо на її показники вологості і ph;

3.  Облік технології, за допомогою якої буде здійснено внесення гербіцидів;

4.  Стежити за тим, щоб не порушилася цілісність так званого гербіцидного екрану;

5.Перед тим, як внести гербіцид в грунт і після цього процесу, потрібно стежити за погодними умовами;

6.  Для оптимального нанесення цього засобу краще використовувати спосіб розпилення. Він дозволить максимально потрапити на всі земельні ділянки;

7.& nbsp; дивитися, щоб всі технологічні вимоги на етапі підготовки грунту були дотримані повністю.

В залежності від того, з яким гербіцидом ви маєте дію, норма внесення цих препаратів на сою можуть істотно відрізнятися, наприклад:

  ·          Геліос 2-4 л/га;

  ·          Геліос Екстра 1,5-3 л/га;

·         Фронтьєр Оптима – 0,8-1 л/га;

·         Стомп 330 – 2-3 л/га;

·         Базагран – 2-3 л/га;

·         Арамо 45 – 1,2-2,3 л/га;

·         Пульсар 40 – 0,75-1 л/га;

·         Раундап – 2-3 л/га;

·         Гліфосат – 1-3 л/га;

·         Грейдер – 0,075 – 0,12 л/га.

·         Гармоні - 6-8 г/га

·         Дуал Голд - 1,2 л/га.

При виборі гербіцидів з широкого списку подібних препаратів треба врахувати, що норми використання у кожного будуть різні. Важливо використовувати їх в процесі обробки не тільки сої, але і інших сільськогосподарських культур.

обробка поля сої гербіцидом

Як правильно вибрати гербіцид для сої?

Найважливішим для успішного використання гербіцидів, є максимально правильний вибір виду препарату. При виборі слід врахувати наступні моменти:

 • В першу чергу, при виборі слід відштовхуватися від сорту чи гібриду сої, який буде вирощуватися. Якщо буде застосовуватися технологія Раундап то і вибір гербіциду слід робити в бік рекомендованих препаратів для даної технології.

 • Слід врахувати яка обробка і в які терміни буде проводитися, від цього слід відштовхуватися при виборі виду гербіциду. Існують препарати , які можна застосовувати і для ґрунтової та післясходової обробки. Є гербіциди, які можна використовувати тільки до для грунтового або ж післясходового внесення.

 • Вибір повинен проводитися тільки з препаратів, які дозволені для використання в Україні.

  Різновиди гербіцидів для сої та їх особливості

  Гербіцид являє собою засіб, що використовується для знищення та боротьби з бур'янами, які заважають росту сої. Найчастіше це ті препарати суцільного спектра дії. Вони допоможуть позбавити грунт від будь-якого виду бур'яну. Особливість полягає в тому, що з допомогою гербіцидів здійснюють обробку грунту перед тим, як сіяти сою. Крім цього, можна загострити увагу на покупку подібних препаратів вибіркової дії, з допомогою яких обробляється конкретний вид культури.
  З активного впливу гербіциди діляться на такі види:
  1.      Системні – даний вид відрізняється високою активністю, і обробку таким засобом здійснюють безпосередньо самої рослини. Потрапляючи на листочки, препарат поширюється по всьому стеблу, досягаючи кореневої системи. Після цього корінь рослини відмирає, як і наземна частина. Найчастіше системні гербіциди використовують для боротьби з багаторічними рослинами і бур'янами.
  2.      Контактні – дія цих засобів відбувається тільки тоді, коли препарат безпосередньо стикається з поверхнею рослини. При цьому поширення активної речовини по судинах бур'яну не буде.
  Здійснивши огляд найбільш популярних і затребуваних гербіцидів для сої в 2018 році, варто подивитися на такі:
     ·        Геліос;
     ·        Геліос Екстра;
  ·        Гліфосат;
  ·         Грейдер;
  ·         Раундап;
  ·         Бентазон;
  ·         Факел
 • ·         Торнадо.

Одним з найбільш популярних варіантів гербіцидів є препарат Гліфосат. Особливістю Гліфосату Форте є те, що це системний препарат. Його активна речовина знаходиться в багатьох гербіцидах. Їх можна знайти в магазинах під найменуваннями Геліос Геліос Екстра, Факел, Раундап, Торнадо, Ураган. Також популярні гербіциди з такими діючими речовинами: тифенсульфурон-метил, клетодим, хізалофоп та ін. ми пропонуємо гербіциди багатьох виробників-Сингента, Август, Франдеса, Альфахімгрупп, Басф та ін.

 

 

 

Якщо ж вибір препарату, які буде на всі 100% відповідати всім вашим вимогам, здається  складним і викликає сумніви, то дзвоніть за номером телефону 095-515-41-66. Наші агрономи дадуть відповідь на всі питання, допоможуть купити найбільш оптимальний варіант гербіциду, який захистить ваші посіви сої від бур'янів і стане запорукою високого майбутнього врожаю.

Гербіцид ГЕЛІОС від Агроэксперт-Трейд
Аналог "Раундап"
105,00 грн/л.
Голосів:9
Гербіцид ГЕЛІОС (Аналог "Раундап") від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л (у кислотному еквіваленті, 360 г/л) для зернових, пшениці.
Гербіцид ОСНОВА К. Е. від Агроэксперт-Трейд
Аналог "Харнес"
175,00 грн/л.
Голосів:8
Гербіцид ОСНОВА (Аналог "Харнес") від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною ацетохлор, 900 г/л для соняшнику, кукурудзи, сої.
Гербіцид ГЕЗАГАРД від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Syngenta"
320,00 грн/л.
Голосів:10
Гербіцид Гезагард оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 500 г/л прометрин для захисту олійних та інших культур від однорічних дводольних та злакових бур'янів.
Гербіцид ОРЕОЛ МАКСІ від Агроэксперт-Трейд
Аналог "Міура"
360,00 грн/л.
Голосів:5
Гербіцид ОРЕАОЛ МАКСІ (Аналог "Міура") купити від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною хізалофоп-п-етил, 125 г/л для ріпаку, буряків, сої, кавунів.
Гербіцид ПРИМЕКСТРА TZ ГОЛД 500 SC від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Syngenta"
320,00 грн/л.
Голосів:5
Гербіцид ПРИМЕКСТРА TZ ГОЛД 500 SC оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 312,5 г / л Ѕ-метолахлору + 187,5 г / л Тербутилазин для контролю основних однорічних бур'янів в посівах кукурудзи, сорго, сої, соняшнику, картоплі і томатів.
Гербіцид Кафаро від Агроэксперт-Трейд
Аналог "Тарга Супер"
Голосів:6
Гербіцид Кафаро (аналог «Тарга Супер») від виробника ПЕСТ з діючою речовиною хізалофоп-П-етил, 50 г / л для буряка, картоплі, сої та ріпаку.
Гербіцид Бернар від Агроэксперт-Трейд
Аналог "Базагран"
385,00 грн/л.
Голосів:5
Гербіцид Бернар (аналог «Базагран») від виробника ПЕСТ з діючою речовиною Бентазон, 480 г / л для сої.
Гербіцид Харвард від Агроэксперт-Трейд
Аналог "Харнес"
Голосів:5
Гербіцид Харвард (аналог «Харнес») від виробника Океан Інвест з діючою речовиною Ацетохлор, 900 г/л для захисту кукурудзи, соняшнику, сої.
Гербіцид Клом БТ від Агроэксперт-Трейд
Голосів:4
Гербіцид Клом БТ від виробника Океан Інвест з діючою речовиною Кломазон, 480 г/л для захисту сої.
Гербіцид Боб БТ від Агроэксперт-Трейд
Аналог "Базагран"
Голосів:6
Гербіцид Боб БТ (Аналог "Базагран") від виробника Океан Інвест з діючою речовиною Бентазон, 480 г/л для сої.
Гербіцид Хармоні від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «FMC»
11310,00 грн/кг
Голосів:11
Гербіцид Хармоні - Післясходовий гербіцид для боротьби з дводольними бур'янами і широколистяними на посівах колосових культур, кукурудзи, сої та льону. Виробник "FMC". Системний пестицид вибіркової дії.
Гербіцид Пульсар від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «BASF»
875,00 грн/л.
Голосів:9
Гербіцид Пульсар - Післясходовий препарат системної дії. Виробник "BASF". Розроблений для ефективного захисту від широкого спектру дводольних і злакових бур'янів. Використовується в посівах сої, гороху і соняшнику ClearField.
Гербіцид Корум від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «BASF»
705,00 грн/л.
Голосів:7
Гербіцид Корум - Двокомпонентний гербіцид для захисту сої від однорічних та деяких багаторічних дводольних та однорічних злакових бур'янів. Виробник "ВASF". Норма витрати робочої рідини: 200-400 л / га
Гербіцид Галаксі Ультра від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «Bayer»
660,00 грн/л.
Голосів:13
Гербіцид Галаксі Ультра-гербіцид контактно-системної дії дозволяє ефективно контролювати різні види однорічних дводольних бур'янів в посівах сої. Виробник «Bayer». Діюча речовина - Бентазон, Ацифлуорфен.
Гербіцид Базагран від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «BASF»
435,00 грн/л.
Голосів:8
Гербіцид Базагран-контактний післясходовий гербіцид для контролю однорічних дводольних бур'янів у посівах зернових та бобових культур. Виробник "BASF". Діюча речовина - 480 г/л Бентазон.
Гербіцид Ачіба від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «Bayer»
480,00 грн/л.
Голосів:12
Гербіцид Ачіба-селективний протизлаковий гербіцид системної дії. Виробник «Bayer». Діюча речовина - Хізалофоп–П–етил, 50 г/л. Призначений для обробки рослин, які вже проросли.
Гербіцид Артист від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «Bayer»
1185,00 грн/кг
Голосів:6
Гербіцид Артист-високоефективний грунтовий двокомпонентний гербіцид для контролю повного спектру однорічних злакових і дводольних бур'янів в тому числі підмаренник, паслін чорний і лобода білу в посадках картоплі. Виробник «Bayer».
Гербіцид Пропазокс від Агроэксперт-Трейд
Аналог "Пропоніт"
220,00 грн/л.
Голосів:6
Гербіцид Пропазокс від виробника «Агрохімічні Технології» з діючою речовиною пропизохлор, 720 г/л проти однорічних дводольних та злакових бур'янів на посівах кукурудзи, соняшнику, ріпаку, буряків, сої.
Гербіцид Ацифен від Агроэксперт-Трейд
Аналог "Сойгард Голд"
445,00 грн/л.
Голосів:11
Гербіцид Ацифен від виробника «Агрохімічні Технології» з діючою речовиною ацифлуорфен, 214 г / л проти широкого спектру однорічних та багаторічних дводольних бур'янів на посівах сої.
Гербіцид Командир від Агроэксперт-Трейд
Аналог "Комманд"
505,00 грн/л.
Голосів:9
Гербіцид Командир від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною кломазон 480 г/л для контролю однорічних злакових та дводольних бур'янів у посівах сільськогосподарських культур.
Доставка і оплата
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
Подивіться відео про нашу компанію:
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрном рынке Украины уже 14 лет. Более 4500 клиентов и их рекордные урожаи.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантируем Качество.Документы по ДСТУ на все семена, удобрения и препараты
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Хто наші клієнти (з ким ми працюємо):
Приватні фермери
Аграрні господарства
Системні агрохолдiнги
Нам довіряє понад 4500 клієнтів, серед яких:
Наші дипломи з головних виставок України
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 14 років. Більше 4500 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі