Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
19
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 5000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 600 000 га!

Купити Гербіциди для Сої в Україні, ціна на 2024 оптом і в роздріб:

Застосування гербіцидів збереже вам 25-45% врожаю за рахунок контролю або знищення бур'янів на польових, овочевих і садових культурах

Продаж гербіцидів для сої від кращих виробників

ТОП Гербіциди для сої

Виробник
Препарати
Альфа Смарт Агро
Альфа-Прометрин, Оскар Пауер, Конкур, Сокар, Левіас, Альфа-Бентазон, Альфа-Маїс, Кайман, Отаман (соя гмо), Отаман Екстра 
АХТ
Толазин, Промекс, Пропазокс, Метризан, Клодекс Про, Ацифен, Ореол Максі, Геліос (соя гмо), Геліос Екстра (соя гмо)
Хімагромаркетинг
Кратос, Авангард, Позитив Плюс, Огороник, Клок, Флумет, Клінефект, Протеже, Норвел, Норвел Екстра, Луазит, Тотал (соя гмо), Тотал К (соя гмо)
ПЕСТ
Прагмат, Просперо, Стівен, Берген, Бернар, Торино, Вентура, Кафаро, Астарг, Спінер (соя гмо)
Грінфорт
Грінфорт Кломазон, Грінфорт ПМ 500, Грінфорт АХ 900, Грінфорт Екстра, Грінфорт Проніт, Грінфорт КФ 40, Грінфорт Хорс, Грінфорт БЗ 480, Грінфорт Харні
Сингента
Дуал Голд, Гезагард, Примекстра TZ Голд, Фюзілад Форте, Ураган Форте (соя гмо)
Байер
Харнес, Зенкор Ліквід, Ачіба, Раундап Макс (соя гмо), Раундап Енерджи (соя гмо)

ПРОДАЖ ГЕРБІЦИДІВ ДЛЯ СОЇ. ДОСТАВКА по всій Україні.

Гербіциди під сою. Навіщо вносити, що дають гербіциди  для врожаю сої і як правильно застосовувати і як вибирати?

Гербіцид для сої

При вирощуванні сої велике проблемою для отримання хорошої врожайності може стати засміченість. У нашій статті ми розповімо з якою метою застосовуються гербіциди, як правильно вибирати і вносити.

Біля якихось культур не рекомендується сіяти сою

Серед всіляких бобових культур така рослина, як соя, вимагає до себе підвищеної уваги. Це пов'язано з тим, що в процесі її посіву та зростання можна зустрітися з такою рослинністю по сусідству, яка буде тільки заважати зростанню. У першу чергу потрібно подбати про те, щоб поверхня ґрунту, на яку планується сіяти культуру, була повністю очищена від бур'янів і мала достатні запаси вологи і необхідних добрив. Крім цього на кількості врожаю може відбиватися і наявність небажаної рослинності, що сприяє зменшенню кількості плодів і погіршення загального стану.
За рахунок того, що соя належить до категорії сільськогосподарських культур бобових, ідеальним варіантом буде посів її на тих полях, де перед цим виростали зернові рослини. Наприклад, це може бути озима пшениця. Також хорошими попередниками можуть бути:
·         цукрові буряки;

 

·         кукурудза;

 

·         злакові трави;

 

·         картопля;

 

·         огірки..
Особливістю цих культурних рослин є те, що вони не тільки є найкращими попередниками перед посівом. Але також їх можна сіяти поруч біля неї, так як негативного впливу з їх боку на сою не буде. Найкращим варіантом буде той, якщо щороку чергувати різні види сої з перерахованими вище культурами. Це забезпечить максимальний урожай і відсутність ґрунтових бур'янів.
Крім цього варто звернути увагу на ті рослини, біля і після яких сіяти сою категорично не рекомендується. До них відносяться: 
·         соняшник;
·         різні види капусти;
·         такі бобові трави, як конюшина, люцерна і конюшина;
·         ріпак.
Цей арсенал сільськогосподарських культур несприятливо позначається на рості і продуктивності сої в подальшому.

Навіщо застосовуються гербіциди при вирощуванні сої?

Засміченість - серйозна проблема і може призвести до недобору врожаю сої від 25% до 80%. Адже відомо, що соя має низьку конкурентноздатність до бур'янів, особливо на початковому етапі вегетаційного періоду. Серед бур'янів більшу загрозу для культури представляють багаторічні та однорічні Однодольні, злакові бур'яни. Гербіциди застосовують для знищення бур'янів в посівах сої, так як бур'яни конкурують з ними за поживні речовини. Особливо чутлива соя на початку вегетації, збиток завдають як злакові, так і дводольні рослини.

Єдиним ефективним способом знищити бур'яни є застосування гербіцидів широкого спектру дії. Застосовуються гербіциди двох видів: грунтові і післясходові. Препарати потрапляють на листя бур'янів, поширюються всередині організму рослини і бур'ян гине. В результаті, посіви сої чисті, без бур'янів, культура повноцінно росте і розвивається.

 

Яка вигода від застосування гербіцидів під сою?

Застосування гербіцидів може значно збільшити врожайність сої, а також підвищить якість продукції і полегшить збір врожаю. Прибуток фермера безпосередньо залежить від застосування гербіцидів. Сучасні препарати, які призначені для боротьби та захисту із засміченістю на посівах сої мають наступні переваги:

 • Внесення гербіцидів дозволяє знищити практично всі бур'яни, чим збільшує врожай до 80%.

 • Після обробки гербіцидами, соя одержує оптимальні умови для повноцінного росту, розвитку та формування врожаю.

 • Препарати діють комплексно, тобто впливають на зелену частину рослини і на його кореневу систему.

 • Знищення засміченості в найкоротші терміни.

   

 • Вплив препаратів довгострокове, що гарантує надійний захист сходів і рослин від бур'янів.

 • Більшість сучасних гербіцидів не мають обмежень по термінах внесення і можуть використовуватися на різних етапах вегетаційного періоду.

 • Препарати можуть використовуватися і в передпосівній, і при ґрунтовій , і при післясходовій обробці посівів сої.

 • При правильному застосуванні, суворому дотриманні рекомендованим нормам,  гербіциди не чинять негативного і стресового впливу на культуру.

 • Результат обробки не залежить від погодних умов.

Які є гербіциди для сої і які краще? 


існують гербіциди контактні, післясходові, грунтові і суцільної дії. Всі вони показують відмінний результат при раціональному, правильному їх використанні. На сої застосовують препарати Ацифен, Клодекс Про, Ореол Максі і т. д. Якщо соя (гмо) стійка до глифосату, то є можливість використовувати такі гербіциди як Геліос, Отаман, Раундап. Що б підібрати якісний препарат телефонуйте нам.
 

Як правильно вносити гербіциди та в які терміни?

Для знищення бур'янів перед посівом сої необхідно застосовувати системний та інші види гербіцидів. Але цей процес повинен бути здійснений максимально акуратно, так як спільно зі знищенням бур'янів може проглядатися і процес зменшення продуктивності і зростання самої сої. Успішність обробок з допомогою системних гербіцидів в першу чергу буде залежати від дотримання максимально точної технології і правил, яких потрібно дотримуватися. До них відносять такі: 
1.  Перед використанням гербіциду треба детально ознайомитися з попередньою історією поля, на якому будуть посіяні насіння сої;
2.важливо звертати увагу на вид грунту, де буде рости соя, особливо на її показники вологості і ph;
3.  Облік технології, за допомогою якої буде здійснено внесення гербіцидів;
4.  Стежити за тим, щоб не порушилася цілісність так званого гербіцидного екрану;
5.Перед тим, як внести гербіцид в грунт і після цього процесу, потрібно стежити за погодними умовами;
6.  Для оптимального нанесення цього засобу краще використовувати спосіб розпилення. Він дозволить максимально потрапити на всі земельні ділянки;
7.& nbsp; дивитися, щоб всі технологічні вимоги на етапі підготовки грунту були дотримані повністю.
В залежності від того, з яким гербіцидом ви маєте дію, норма внесення цих препаратів на сою можуть істотно відрізнятися, наприклад:
  ·          Геліос 2-4 л/га;
  ·          Геліос Екстра 1,5-3 л/га;
·         Фронтьєр Оптима – 0,8-1 л/га;
·         Стомп 330 – 2-3 л/га;
·         Базагран – 2-3 л/га;
·         Арамо 45 – 1,2-2,3 л/га;
·         Пульсар 40 – 0,75-1 л/га;
·         Раундап – 2-3 л/га;
·         Гліфосат – 1-3 л/га;
·         Грейдер – 0,075 – 0,12 л/га.
·         Гармоні - 6-8 г/га
·         Дуал Голд - 1,2 л/га.
При виборі гербіцидів з широкого списку подібних препаратів треба врахувати, що норми використання у кожного будуть різні. Важливо використовувати їх в процесі обробки не тільки сої, але і інших сільськогосподарських культур.

обробка поля сої гербіцидом

Як правильно вибрати гербіцид для сої?

Найважливішим для успішного використання гербіцидів, є максимально правильний вибір виду препарату. При виборі слід врахувати наступні моменти:

 • В першу чергу, при виборі слід відштовхуватися від сорту чи гібриду сої, який буде вирощуватися. Якщо буде застосовуватися технологія Раундап то і вибір гербіциду слід робити в бік рекомендованих препаратів для даної технології.

 • Слід врахувати яка обробка і в які терміни буде проводитися, від цього слід відштовхуватися при виборі виду гербіциду. Існують препарати , які можна застосовувати і для ґрунтової та післясходової обробки. Є гербіциди, які можна використовувати тільки до для грунтового або ж післясходового внесення.

 • Вибір повинен проводитися тільки з препаратів, які дозволені для використання в Україні.

  Різновиди гербіцидів для сої та їх особливості

  Гербіцид являє собою засіб, що використовується для знищення та боротьби з бур'янами, які заважають росту сої. Найчастіше це ті препарати суцільного спектра дії. Вони допоможуть позбавити грунт від будь-якого виду бур'яну. Особливість полягає в тому, що з допомогою гербіцидів здійснюють обробку грунту перед тим, як сіяти сою. Крім цього, можна загострити увагу на покупку подібних препаратів вибіркової дії, з допомогою яких обробляється конкретний вид культури.
  З активного впливу гербіциди діляться на такі види:
  1.      Системні – даний вид відрізняється високою активністю, і обробку таким засобом здійснюють безпосередньо самої рослини. Потрапляючи на листочки, препарат поширюється по всьому стеблу, досягаючи кореневої системи. Після цього корінь рослини відмирає, як і наземна частина. Найчастіше системні гербіциди використовують для боротьби з багаторічними рослинами і бур'янами.
  2.      Контактні – дія цих засобів відбувається тільки тоді, коли препарат безпосередньо стикається з поверхнею рослини. При цьому поширення активної речовини по судинах бур'яну не буде.
  Здійснивши огляд найбільш популярних і затребуваних гербіцидів для сої в 2018 році, варто подивитися на такі:
     ·        Геліос;
     ·        Геліос Екстра;
  ·        Гліфосат;
  ·         Грейдер;
  ·         Раундап;
  ·         Бентазон;
  ·         Факел
 • ·         Торнадо.
Одним з найбільш популярних варіантів гербіцидів є препарат Гліфосат. Особливістю Гліфосату Форте є те, що це системний препарат. Його активна речовина знаходиться в багатьох гербіцидах. Їх можна знайти в магазинах під найменуваннями Геліос Геліос Екстра, Факел, Раундап, Торнадо, Ураган. Також популярні гербіциди з такими діючими речовинами: тифенсульфурон-метил, клетодим, хізалофоп та ін. ми пропонуємо гербіциди багатьох виробників-Сингента, Август, Франдеса, Альфахімгрупп, Басф та ін.
 
 
 

Якщо ж вибір препарату, які буде на всі 100% відповідати всім вашим вимогам, здається  складним і викликає сумніви, то дзвоніть за номером телефону 095-515-41-66. Наші агрономи дадуть відповідь на всі питання, допоможуть купити найбільш оптимальний варіант гербіциду, який захистить ваші посіви сої від бур'янів і стане запорукою високого майбутнього врожаю.

Гербіциди для сої суцільної дії. 

Застосовуються в основному для обробки ґрунту до сходів культури щоб усунути бур'яну рослинність, а також для десикації перед збиранням. Є можливість використання гербіцидів суцільної дії з вегетації, якщо соя стійка до гліфосату. Застосовують проти як дводольних, так і однодольних бур'янів, наприклад, осот, амброзія, пирій, паслін, вовсюк та ін.
З гербіцидів цього типу при вирощуванні сої часто використовують Отаман, Геліос, Тотал, Раундап основна діюча речовина в них - це гліфосат у формі солі. 
Більше вибір препаратів для боротьби з бур'янами цього типу на сторінці - Гербіциди для суцільної дії
 

Грунтові Гербіциди для сої.

Виробник
Препарати
Альфа Смарт Агро
Альфа-Прометрин, Оскар Пауер, Конкур, Левіас
АХТ
Толазин, Промекс, Пропазокс, Метризан, Клодекс Про
Хімагромаркетинг
Кратос, Авангард, Позитив Плюс, Огороник, Клок, Флумет
Пест
Прагмат, Просперо, Стівен, Берген
Грінфорт
Грінфорт Кломазон, Грінфорт ПМ 500, Грінфорт АХ 900, Грінфорт Екстра, Грінфорт Проніт
Сінгента
Дуал Голд, Гезагард, Примекстра TZ Голд
Байєр
Харнес, Зенкор Ліквід
 
Застосовуються в основному до сходів культури сої для знищення та контролю бур'янів (дводольних та однодольних) на початкових стадіях розвитку. Дозволяє зберегти поле чистим до моменту повноцінного розвитку рослин сої.
З ґрунтових гербіцидів цього типу при вирощуванні сої часто використовують Пропазок, Промекс, Гезагард, Метризан та ін. з діючою речовиною прометрин, метрибузин, пропізохлор, вони роблять захисний екран, який не дає бур'янам проростати.
Більше вибір препаратів для боротьби з бур'янами цього типу на сторінці - Грунтові Гербіциди.
 

Системні гербіциди для сої.

Застосовуються в основному на фазі справжніх трійчастих листків до 3-5 трійчастих залежно від препарату для очищення поля від бур'янів таких як лобода, рутка, чистець, осот, тонконіг, мишей, мак вовсюг і т.д. Гербіцид проникає в організм бур'яну де розноситься ним і знищує.
З гербіцидів цього типу при вирощуванні сої часто використовують Квін Стар Макс, Ореол Максі, Норвел на основі хізалофоп-п-етила , Імі- віт на основі імазамоксу та ін. У разі якщо соя стійка до гліфосату (сорт Аполло, Венус, Кентукі) можна використовувати Тотал, Отаман, Раундап.
Більше вибір препаратів для боротьби з бур'янами цього типу на сторінці - Системні гербіциди.
 
Післьсходові Гербіциди для сої
Виробник
Препарати
Альфа Смарт Агро
Альфа-Бентазон, Альфа-Маїс, Кайман, Отаман (соя гмо), Отаман Екстра (соя гмо)
АХТ
Ацифен, Клодекс Про, Ореол Максі, Геліос (соя гмо), Геліос Екстра (соя гмо)
Хімагромаркетинг
Клінефект, Протеже, Норвел, Норвел Екстра, Луазит, Тотал (соя гмо), Тотал К (соя гмо)
Пест
Бернар, Торино, Вентура, Кафаро, Астарг, Спінер (соя гмо)
Грінфорт
Грінфорт КФ 40, Грінфорт Хорс, Грінфорт БЗ 480, Грінфорт Харні, Грінфорт Кломазон
Сінгента
Фюзілад Форте, Ураган Форте (соя гмо)
Байєр
Ачіба, Раундап Макс (соя гмо), Раундап Енерджи (соя гмо)
 
Застосовуються в основному по вегетації починаючи з фази одного-трьох трійчастих листків до трьох-п'яти, при цьому є можливість контролювати як злакові однодольні бур'яни (мишей, куряче просо, пирій, мітлюг, падалиця зернових, так і широколистяні дводольні ( редька дика, амброзія, незабудка, осот, гірчиця польова, портулак та ін)
З гербіцидів цього типу при вирощуванні сої часто використовують Альфа-Бентазон-д.в бентазоз, Ацифен-д.в ацифлуорфен, Квін Стар Макс- д.в хізалофоп -п-етил, Селеніт та інші. Гмо сорти сої так само можна обробляти по сходах гліфосатом (Отаман, Тотал, Гліфовіт)
Більше вибір препаратів для боротьби з бур'янами цього типу на сторінці - Післівсходові Гербіциди.
Гербіцид ОСНОВА від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 320,00 грн/л.
В наявності
Голосів:8
Гербіцид ОСНОВА від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною ацетохлор, 900 г/л для соняшнику, кукурудзи, сої.
Гербіцид ОРЕОЛ МАКСИ від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 420,00 грн/л.
В наявності
Голосів:5
Гербіцид ОРЕАОЛ МАКСІ купити від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною хізалофоп-п-етил, 125 г/л для ріпаку, буряків, сої, кавунів.
Гербіцид ГЕЛИОС від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 190,00 грн/л.
В наявності
Голосів:9
Гербіцид ГЕЛІОС від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л (у кислотному еквіваленті, 360 г/л) для зернових, пшениці.
Гербіцид Юкатан від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 400,00 грн/л.
В наявності
Голосів:8
Гербіцид Юкатан від виробника «ПЕСТ» з діючою речовиною Кломазон, 480 г/л проти однодольних та дводольних бур'янів.
Гербіцид Трифлурекс від Агроэксперт-Трейд
ADAMA
Ціна: 480,00 грн/л.
В наявності
Голосів:6
Гербіцид від виробника «Адама» (ADAMA) з діючою речовиною трифлуралін, 480 г/л для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур'янами.
Гербіцид Прометрекс від Агроэксперт-Трейд
ADAMA
Ціна: 450,00 грн/л.
В наявності
Голосів:9
Гербіцид від виробника «Адама» (ADAMA) з діючою речовиною прометрин, 500 г/л для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур'янами.
Гербіцид Пендиган від Агроэксперт-Трейд
ADAMA
Ціна: 530,00 грн/л.
В наявності
Голосів:9
Гербіцид від виробника «Адама» (ADAMA) з діючою речовиною пендіметалін, 330 г/л для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур'янами.
Гербіцид Мистраль від Агроэксперт-Трейд
ADAMA
Ціна: 1790,00 грн/кг
В наявності
Голосів:5
Гербіцид від виробника «Адама» (ADAMA) з діючою речовиною метрибузин, 700 г/кг для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур'янами.
Гербіцид Калиф від Агроэксперт-Трейд
ADAMA
Ціна: 1580,00 грн/л.
В наявності
Голосів:11
Гербіцид від виробника «Адама» (ADAMA) з діючою речовиною кломазон, 480 г/л для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур'янами.
Гербіцид Эрроу від Агроэксперт-Трейд
ADAMA
Ціна: 790,00 грн/л.
В наявності
Голосів:9
Гербіцид від виробника «Адама» (ADAMA) з діючою речовиною клетодим, 120 г/л для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими бур'янами.
Гербіцид Эвентус від Агроэксперт-Трейд
ADAMA
Ціна: 1110,00 грн/л.
В наявності
Голосів:6
Гербіцид від виробника «Адама» (ADAMA) з діючою речовиною бентазон, 480 г/л + кломазон, 50 г/л для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур'янами.
Гербіцид Видблок Плюс від Агроэксперт-Трейд
ADAMA
Ціна: 650,00 грн/л.
В наявності
Голосів:6
Гербіцид від виробника «Адама» (ADAMA) з діючою речовиною пропахізофоп, 25 г/л + імазетапір, 37,5 г/л для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур'янами.
Гербіцид Аценит від Агроэксперт-Трейд
ADAMA
Ціна: 630,00 грн/л.
В наявності
Голосів:8
Гербіцид від виробника «Адама» (ADAMA) з діючою речовиною ацетохлор, 800 г/л + антидот АТ – 67, 80 г/л для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур'янами.
Гербіцид Магистр від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 3670,00 грн/кг
В наявності
Голосів:6
Гербіцид "Магістр" від виробника «Хімагромаркетинг» з діючою речовиною Флуміоксазин, 510 г/кг для боротьби з однорічними дводольними бур'янами.
Гербіцид Левиас від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 530,00 грн/л.
В наявності
Голосів:7
Гербіцид "Левіас" від виробника «Альфа Смарт Агро» з діючою речовиною Кломазон, 480 г/л для боротьби з однорічними та дводольними бур'янами.
Гербіцид Гринфорт Хорс від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 470,00 грн/л.
В наявності
Голосів:7
Гербіцид від виробника «Грінфорт» з діючою речовиною Хізалофоп-п-етил, 125 г/л для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими бур'янами.
Гербіцид Гринфорт Экстра від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 450,00 грн/л.
В наявності
Голосів:5
Гербіцид від виробника «Грінфорт» з діючою речовиною Метолахлор 312,5 г/л + тербутилазин 187,5 г/л для боротьби з однорічними злаковими та однорічними дводольними бур'янами.
Гербіцид Оскар Пауэр від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 570,00 грн/л.
В наявності
Голосів:5
Гербіцид Оскар Пауер від виробника Альфа Смарт Агро з діючою речовиною пропізохлор, 610 г / л + тербутилазин, 290 г/л для захисту кукурудзи, соняшнику та сої.
Гербіцид Раундап Макс від Агроэксперт-Трейд
Bayer
Ціна: 400,00 грн/л.
Немає в наявності
Голосів:6
Гербіцид Раундап Макс від виробника "Bayer" з діючою речовиною 450 г/л гліфосату в кислотному еквіваленті (551 г/л у формі калійної солі гліфосату) проти однодольних і дводольних бур'янів.
Гербіцид Петра від Агроэксперт-Трейд
Оригінал " Corteva"
Ціна: 7400,00 грн/л.
В наявності
Голосів:6
Гербіцид Петра оригінал від виробника Кортева (Corteva) з діючою речовиною флуметсулам для захисту сої.
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 18 років. Більше 5000 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Ви дивилися
Насіння соняшника Мистраль від Агроэксперт-Трейд
Іспанія
5330,00 грн/п.е.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Насіння Соняшнику Містраль – це простий гібрид соняшнику під Євролайтинг. Гібрид помірно-інтенсивного типу. Демонструє високу пластичність за різних ґрунтово-кліматичних умов при вирощуванні.
Насіння соняшника Триполи від Агроэксперт-Трейд
Іспанія
5540,00 грн/п.е.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Насіння Соняшнику Тріполі – це простий гібрид соняшнику під Євролайтинг. Демонструє найвищі показники врожайності. . Пластичний до різних ґрунтово-кліматичних умов при вирощуванні.
Насіння соняшника Инесол від Агроэксперт-Трейд
Іспанія
5330,00 грн/п.е.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Насіння Соняшнику Інесол – це високоолеїновий гібрид соняшнику під Євролайтинг. Гібрид інтенсивного типу. Пластичний до різних ґрунтово-кліматичних умов при вирощуванні.
Насіння соняшника Гуара від Агроэксперт-Трейд
Іспанія
5330,00 грн/п.е.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Насіння Соняшнику Гуара – це високопродуктивний гібрид соняшнику для класичної технології вирощування. Демонструє високу стабільність урожайності у різних ґрунтово-кліматичних умовах.