Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

ПРОПОНУЄМО КУПИТИ ДЕСИКАНТИ. ЦІНА ХОРОША ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Пропонуємо купити Десиканти. Вигідна ціна на десиканти і доставка по всій Україні від нашої компанії АГРОЕКСПЕРТ-ТРЕЙД:

Десиканти та десикація

 
Всім городникам відомо, що багато овочі дозрівають, коли відбувається висихання гички, а у випадку з цибулею і часником – сухими повинні стати зелені частини рослин.
У сільськогосподарській практиці застосовуються спеціальні препарати, що допомагають здійснити сушку наземної частини рослини перед проведенням прибирання. Такі препарати називають десикантами.
 

десикація-сої

 

Що собою являють десиканти

 

Отже, ми з'ясували, що десиканти допомагають висушити частина рослини, яка знаходиться над землею, щоб прискорити його дозрівання, а іноді і прибирання посівів. Застосовують такі препарати особливо часто, якщо збір врожаю припадає на сезон дощів або відразу після нього, коли грунт не встигає висохнути. Відповідно, не зможуть нормально дозріти і всохнути самі рослини, які планується прибрати з полів. Щоб зробити їх дегідратацію і використовують десиканти. Вони також допомагають аграріям планувати проведення збору врожаю.
 

Як вибрати десикант для сушіння

 

Самі по собі підсушуючі речовини є одним з видів гербіцидів. Основними речовинами, що входять до складу десикантів, можуть бути:

 • дикват;
 • глюфосинат амонію;
 • гліфосат.

Перші дві речовини відносяться до швидким десикантам, які виробляють стрімку сушку стебел. Їх застосовують для знищення бур'янів і обробки сінокісних угідь. Для використання на олійних культурах даний препарат не підходить, оскільки він зменшує кількість олії в рослині разом з його зневодненням. Не можна його використовувати і для обробки насіння, оскільки екстрена сушка погіршує якість посівного матеріалу, тим самим знижуючи його врожайність.
Гліфосат має повільний вплив, що дозволяє дана речовина безпечно застосовувати для обробки олійних, бобових та інших культур. Ними також проводиться підготовка посівного матеріалу. Застосовувати той чи інший препарат варто з проведенням аналізу наслідків і уточнення поставлених завдань. Враховувати також необхідно, що сушку культур можна проводити лише в певну фазу розвитку рослини, щоб досягти бажаного результату.
 

десикація

 

Що таке десикація, і як вона виробляється

 
Десикація – процес обробки культур, призначених для збору врожаю, десикантами. Ця процедура допомагає провести прибирання полів в потрібні терміни. З її допомогою знижуються втрати врожаю і пригнічують хвороби, тим самим покращуючи якість насіння.
Десикацію проводять фермерські господарства по всьому світу. Особливо вона необхідна в тропічному кліматі, де збирання врожаю припадає на сезон дощів.
У нашій країні доцільно проводити десикацію на ріпаку, соняшнику, сої, горосі. Вона не тільки допомагає рослині швидше дозріти, але також робить цей процес рівномірним. Це оптимальний варіант для бобових культур і соняшника, оскільки вони не достигають одночасно, а частина посіву починає обсипатися в той час, як інші рослини тільки починають входити у фазу дозрівання.
Твір десикації на цих культурах допомагає уникнути значних втрат врожаю через розколювання стулок бобів і випадання насіння з коробочки. В такому випадку обробка рослин дає можливість вирівняти процес дозрівання насіння і провести своєчасне прибирання полів.
Десиканти після попадання в рослину сприяють висиханню м'яких його частин і переміщення асимілянтів з самого рослини в плодову його частина. Це стає результатом збільшення олійності культури або вмісту в ній клейковини, а значить, і зростання класу продукції.
Десикацію проводять у таких випадках:

 • висока вологість і прохолодне повітря;
 • нерівномірне дозрівання культур;
 • велика кількість бур'янів на полях;
 • значне ураження рослин хворобами.

Дуже важливо застосовувати десикацію під час несприятливих погодних умов. Крім того, це корисно при зміні строків вегетації рослин внаслідок значного використання добрив і рясного поливу.
Десиканти допомагають боротися із захворюваннями, також перешкоджаючи їх подальшому поширенню на плоди і насіння. Вони діють на живу частину тканини культури, знищуючи її. Оскільки саме вона є місцем розвитку хвороб, то їх дія допомагає скоротити знищення картопляного врожаю фітофторозом або соняшника – білою гниллю.
Обирають час проведення десикації, аналізуючи ступінь дозрівання культури. Залежно від наявності листя на рослині і кількості бур'янів розраховується витрата препарату для обробки.
Зазвичай десикацію проводять методом розпилення за допомогою літаків або спеціальної сільськогосподарської техніки. Більшість фермерів і колгоспів використовують даний метод тільки в критичних випадках, коли необхідно зберегти урожай, а без такої обробки неможливо обійтися.
 

десиканти-в-україні
Десикант Десикант
165,00 грн/л.
Голосів:10
Діюча речовина
Десикант Десикант Макс
325,00 грн/л.
Голосів:11
Десикант Десикант Макс від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною дикат дибромид 300 г/л для підсушування посівів сільськогосподарських культур перед збиранням. 
десикант Альфа-Дикват
170,00 грн/п.е.
Голосів:6
Десикант Альфа Дикват от производителя «Альфа Смарт Агро» с действующим веществом дикват, 150 г/л для  подсолнечника, зерновых, сои, гороха, рапса, льна, картофеля, сорго, бобовых
Десикант Регістан
Аналог "Реглон"
569,00 грн/л.
Голосів:9
Десикант Регістан (аналог Реглона) від виробника «Агрохімічні технології» з діючою речовиною дикват (дибромид), 150 г/л для підсушування зернових та технічних культур перед збиранням.
Доставка і оплата
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
Подивіться відео про нашу компанію:
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрном рынке Украины уже 14 лет. Более 4500 клиентов и их рекордные урожаи.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантируем Качество.Документы по ДСТУ на все семена, удобрения и препараты
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Хто наші клієнти (з ким ми працюємо):
Приватні фермери
Аграрні господарства
Системні агрохолдiнги
Нам довіряє понад 4500 клієнтів, серед яких:
Наші дипломи з головних виставок України
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 14 років. Більше 4500 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі