Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Пропонуємо Купити Інокулянти в Україні, ціна на 2019 оптом і в роздріб:

Застосування дасть Вам Прибавку Врожаю на + 10-20% за рахунок підвищеного рівня засвоєння рослиною атмосферного азоту через кореневу систему.
Доставка інокулянтів за доступною ціною в будь-яку точку України від 1 дня! Оплата після отримання на Новій Пошті!

ПРОДАЖ ІНОКУЛЯНТІВ. ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Топ Продаж
Купити інокулянт для сої в Україні
Рідкий і Сухий
355,00 грн/кг
Голосів:7
Представляємо високоякісний інокулянт для сої - біопрепарат Євронорм Різо, який можна купити у нас - чесна ціна в Україні безпосередньо від виробника.  
Купити інокулянт для сочевиці і нуту в Україні
Жидкий
400,00 грн/кг
Голосів:5
Ми пропонуємо інноваційний препарат інокулянт - високоактивних конкурентоспроможних бульбочкових бактерій Євронорм Різо, призначений для інокуляції насіння нуту і сочевиці перед посівом, який можна придбати у нас за найбільш вигідною ціно
Купити інокулянт для гороху в Україні
Рідкий і сухий
355,00 грн/кг
Голосів:9
Представляємо високоякісний інокулянт для гороху - біопрепарат Євронорм Різо для інокуляції гороху, який можна купити у нас за найбільш вигідною ціною в Україні безпосередньо від виробника.
Що таке інокулянти. Які бувають види інокулянтів і які переваги дає використання інокулянтів. Представляємо високоякісні і сучасні інокулянти за найдешевшою ціною.
 

Інокулянти успішно використовуються по всьому світі. Застосовуються вони і у нас в Україні, але до останнього часу інокулянти використовувалися виключно для сої. Сьогоднішні інокулянти представлені більш широко і наша стаття розповість про види інокулянтів, їх користь і переваги.

Використання інокулянтів при вирощуванні різних культур зарекомендувало себе як надійний і дієвий засіб для підвищення врожайності рослин, родючості ґрунту і як біологічні протруйники інсектициди або фунгіциди.

Що таке інокулянти

Перш ніж розповісти про інокулянтів, визначимося, що ж означає інокуляція. Так вченими прийнято називати процес внесення живих організмів в ризосферу рослин, і як наслідок, взаємовигідне існування в подальшому. В принципі, обробку або внесення на рослину будь-якого живими організмами можна назвати інокуляцією.

Інокулянти - біологічні препарати, які у своєму складі містять виключно живі культури. Самі культури відрізняються великою користю для організму рослин. Існує два способи застосування биоинокулянтов: прямо в грунт і  в передпосівній обробці насіннєвого матеріалу. Залежно від свого основного складу інокулянти діляться на три види: грибні / містять гриби/, бактеріальні / містять бактерії / і Комбіновані / містять і перше і друге/. По спектру дії, основному призначенню і основних особливостях свого складу інокулянти можна розділити на наступні групи:
 • Фітостимуляторами називають біопрепарати, які містять живі бактерії, що мають здатність активно виробляти фітогормон росту. Дією фитогрмонов активізується  проростання, внаслідок звільнення енергії проростання,  утворення потужної розвиненої кореневої системи і формування вегетативної частини рослини. Стимулятор росту дозволяє рослині повною мірою реалізувати свій потенціал, культура більш активно і більш повноцінно росте і розвивається, прискорюється дозрівання врожаю, підвищується сама врожайність і якість продукції.
 • Біологічні добрива або біодобрива - препарати, що містять у своєму складі мікроорганізми, що підвищують родючість грунту. Організми підвищують консистенцію макроелементів в грунті і перетворюють їх в доступну для рослин форму.
 • Мікоризні містять у своєму складі гриби, що мають здатність формувати дуже розгалужену мережу ниточок міцелію. З допомогою міцелію на порядок збільшується поглинаюча поверхня відростків кореневої системи. В результаті, організм рослини може отримати значно більше поживних речовин, мінералів і вологи з грунту.
 • Препарати біологічного захисту або біопротруйники, застосовуються для обробки насіннєвого матеріалу. Основне призначення - захист від інфекційних захворювань. Засоби захисту розроблені на основні бактерій, що мають антагоністичні властивості і гриби-паразити. Інокулянти цієї групи надають ефективну дію в поєднанні з хімічними препаратами для протруювання. Адже хімічні протруйники впливають на насіннєві інфекції, а біологічні на грунтові. 

Переваги використання інокулянтів:

 1. Застосування інокулянтів підвищує врожайність і продуктивність культури.
 2. Більш дружні і ранні сходи посіву.
 3. Культура має більш розвинену кореневу систему і зелену масу.
 4. Зниження витрат на внесення мінеральних добрив. Поліпшується харчування макро і мікроелементами.
 5. Культури стійкі до багатьох захворювань і шкідників.
 6. Підвищується імунітет, активізується ріст і розвиток.
 7. Підвищується стійкість до стресових проявів навколишнього середовища.
 8. Дозрівання врожаю прискорюється на 10 днів.
 9. Формується структура грунту і підвищується родючість.
Новаторський препарат 2018 року - Євронорм Різо призначений для обробки насіння сімейства бобових рослин напередодні посіву. Він містить масу швидкодіючих, здатних до конкуренції бульбочкових бактерій. Інокулянт має тип органо-мінерального комплексного добрива.
 

Переваги використання для нуту

Дані інокулянти наносяться на насіння методом протруювання. Інокулянт має велику кількість переваг:
 • економить мінеральні добрива, забезпечуючи основні потреби азотом для нуту;
 • активізує ріст центрів симбіозу і кореневої системи;
 • примноження змісту азотного шару грунту;
 • збільшення якісних показників кукурудзи, гороху, нуту, сої;
 • підвищення врожайності культур;
 • збільшення стійкості рослин до несприятливих умов;
 • сумісний з інсектицидами, фунгіцидами, мікродобривами.
Ця різновид добрив випускається, як правило, у формі розчину. Соя, горох, ячмінь, нут, пшениця (в тому числі озимого посіву), люпин – їх протруйниками послужать рідини марки Р, представлені рідиною з різним терміном застосування для кожного з рослин. Для протруювання таких рослин агрономи рекомендують використовувати сухий спосіб. Він рівномірно запилює насіння, хоч і велика концентрація в повітрі його-токсична для людини.
Для захисту таких рослин, як соняшник і кукурудза, протруйники марки Т будуть більш доречні, тому що зроблені у вигляді порошку на торф'яній основі. Їх слід застосовувати не раніше 14 діб до посіву. Для таких культур використовують метод протруювання зі зволоженням. Насіння спочатку піддаються впливу води, а потім обробці порошкоподібними препаратами.
Євронорм Різо має у складі:
·         3 штами бактерії Bradyrhizobium japonicum;
·         титр бактерії 6*109 р;
Оптимальний термін зберігання препарату – півроку. Допустимий температурний режим – від 5 до 15 градусів Цельсія, при вологості до 80%.

Найбільшої ефективності дії Євронорм Різо досягає в температурному порозі від 5 до 25 градусів Цельсія.

 

Правила застосування інокулянтів і доза

Наносять коагулянти на посівний матеріал, дотримуючись такі правила.
Попередньо висипають на тверду підстилку насіння і розподіляють їх рівним шаром. Далі додають суху суміш з торфом і перемішують лопатами.
Додають інокулянт до насіння, насипаним у бункер сівалки перед посівом та відповідно до норм, зазначених виробником. Також змішування можна виробляти в бетономішалці.
Рідкими інокулянтами проводиться обробка стандартними протруйниками, в яких повинен бути налаштований регулятор дозування і подачі насіння.
Дозування препарату суворо прописана в інструкції до нього. Наприклад, Нітрофікс змішують з насінням в пропорції 1,6-2 кг на 1000 кг посівного матеріалу.
 

Як правильно використовувати інокулянти

Ефективність інокулянту залежить від правильного його застосування. Найчастіше їх використовують для обробки насіння або окремо вносять в грунт. Препарати не повинні перебувати під прямими сонячними променями.
Оскільки інокулянти спочатку застосовувалися при вирощуванні сої, більшість препаратів на ринку орієнтовані саме на її насіння. Для різних типів біохімічних речовин застосовують:

 • сухі торф'яні суміші наносять на насіння бобових за добу до висівання.
 • рідкі препарати застосовують також за годину до посіву.
 • рідкі з вмістом екстендер-стабілізатор застосовуються за 90 днів до посіву.

 

Яких результатів можна досягти

Використання інокулянтів дозволяє значних результатів, використовуючи їх для вирощування соняшнику, кукурудзи, сої, пшениці, буряків, ячменю.
Завдяки таким речовин відбувається:

 • поліпшення родючості ґрунту;
 • підвищення врожайності насіння;
 • зміцнення і розростання кореневої системи;
 • зниження витрат на добрива;
 • вироблення стійкості до несприятливих кліматичних умов.

 

З якими препаратами для підвищення ефективності можна поєднувати

В результаті проведення досліджень було встановлено, що правильно застосовуються інокулянти сумісні з більшістю пестицидів, зареєстрованих у нас в країні. При цьому пестицид наноситься за 3 дні до обробки інокулянтом. Допускається також одночасна обробка обох речовин перед посівом.
Таким чином, використання інокулянтів, щоб успішним було вирощування зернових, бобових та овочів, сприяє поліпшенню їх зростання, захищає від розвитку шкідливих бактерій або шкідників. Дана агрохімія є в наявності на нашому сайті, зазначена ціна-актуальна.

 

 

Пропозиції компанії Агроексперт-Трейд

На нашому сайті доступно купити препарати з мікродобривами, такі як Ультрафит, по ціні 85 грн./л, норма витрати 1 л на 1т насіння, який дуже ефективний у поєднанні з стимулятором росту Гумат Лист 57 грн./л, препаратиптимайз  і Євронорм Різо. Ціна інокуляції становить 391 грн. за каністру.

Серед товарів нашої компанії, агроном може знайти для захисту та росту рослин: гербіциди, фунгіциди, інсектициди. Будь-який з них можна використовувати спільно з Євронорм Різо для досягнення кращої врожайності культур.

 

Якщо у Вас залишилися питання - зателефонуйте за номером телефону 095-515-41-66 і отримаєте детальну консультацію від наших агрономів.

При необхідності купити інокулянти в Україні - пропонуємо великий вибір біологічних препаратів від перевірених та відомих виробників. Інокулянти безпосередньо від виробника, по недорогій вартості.

 
Доставка і оплата
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрном рынке Украины уже 14 лет. Более 4500 клиентов и их рекордные урожаи.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантируем Качество.Документы по ДСТУ на все семена, удобрения и препараты
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Хто наші клієнти (з ким ми працюємо):
Приватні фермери
Аграрні господарства
Системні агрохолдiнги
Нам довіряє понад 4500 клієнтів, серед яких:
Наші дипломи з головних виставок України
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 14 років. Більше 4500 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі