Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
19
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 11000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 2 300 000 га!

Купити Інокулянти в Україні, ціна на 2024 оптом і в роздріб:

Застосування дасть Вам Прибавку Врожаю на + 10-20% за рахунок підвищеного рівня засвоєння рослиною атмосферного азоту через кореневу систему.
Зараз можлива відправка Новою Поштою у регіони, де немає бойових дій.

ПРОДАЖ ІНОКУЛЯНТІВ. ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Що таке інокулянти. Які бувають види інокулянтів і які переваги дає використання інокулянтів. Представляємо високоякісні і сучасні інокулянти за найдешевшою ціною.
 

Інокулянти успішно використовуються по всьому світі. Застосовуються вони і у нас в Україні, але до останнього часу інокулянти використовувалися виключно для сої. Сьогоднішні інокулянти представлені більш широко і наша стаття розповість про види інокулянтів, їх користь і переваги.

Використання інокулянтів при вирощуванні різних культур зарекомендувало себе як надійний і дієвий засіб для підвищення врожайності рослин, родючості ґрунту і як біологічні протруйники інсектициди або фунгіциди.

Що таке інокулянти

Перш ніж розповісти про інокулянтів, визначимося, що ж означає інокуляція. Так вченими прийнято називати процес внесення живих організмів в ризосферу рослин, і як наслідок, взаємовигідне існування в подальшому. В принципі, обробку або внесення на рослину будь-якого живими організмами можна назвати інокуляцією.
Інокулянти - біологічні препарати, які у своєму складі містять виключно живі культури. Самі культури відрізняються великою користю для організму рослин. Існує два способи застосування биоинокулянтов: прямо в грунт і  в передпосівній обробці насіннєвого матеріалу. Залежно від свого основного складу інокулянти діляться на три види: грибні / містять гриби/, бактеріальні / містять бактерії / і Комбіновані / містять і перше і друге/. По спектру дії, основному призначенню і основних особливостях свого складу інокулянти можна розділити на наступні групи:
 • Фітостимуляторами називають біопрепарати, які містять живі бактерії, що мають здатність активно виробляти фітогормон росту. Дією фитогрмонов активізується  проростання, внаслідок звільнення енергії проростання,  утворення потужної розвиненої кореневої системи і формування вегетативної частини рослини. Стимулятор росту дозволяє рослині повною мірою реалізувати свій потенціал, культура більш активно і більш повноцінно росте і розвивається, прискорюється дозрівання врожаю, підвищується сама врожайність і якість продукції.
 • Біологічні добрива або біодобрива - препарати, що містять у своєму складі мікроорганізми, що підвищують родючість грунту. Організми підвищують консистенцію макроелементів в грунті і перетворюють їх в доступну для рослин форму.
 • Мікоризні містять у своєму складі гриби, що мають здатність формувати дуже розгалужену мережу ниточок міцелію. З допомогою міцелію на порядок збільшується поглинаюча поверхня відростків кореневої системи. В результаті, організм рослини може отримати значно більше поживних речовин, мінералів і вологи з грунту.
 • Препарати біологічного захисту або біопротруйники, застосовуються для обробки насіннєвого матеріалу. Основне призначення - захист від інфекційних захворювань. Засоби захисту розроблені на основні бактерій, що мають антагоністичні властивості і гриби-паразити. Інокулянти цієї групи надають ефективну дію в поєднанні з хімічними препаратами для протруювання. Адже хімічні протруйники впливають на насіннєві інфекції, а біологічні на грунтові. 

Переваги використання інокулянтів:

 1. Застосування інокулянтів підвищує врожайність і продуктивність культури.
 2. Більш дружні і ранні сходи посіву.
 3. Культура має більш розвинену кореневу систему і зелену масу.
 4. Зниження витрат на внесення мінеральних добрив. Поліпшується харчування макро і мікроелементами.
 5. Культури стійкі до багатьох захворювань і шкідників.
 6. Підвищується імунітет, активізується ріст і розвиток.
 7. Підвищується стійкість до стресових проявів навколишнього середовища.
 8. Дозрівання врожаю прискорюється на 10 днів.
 9. Формується структура грунту і підвищується родючість.
Новаторський препарат 2018 року - Євронорм Різо призначений для обробки насіння сімейства бобових рослин напередодні посіву. Він містить масу швидкодіючих, здатних до конкуренції бульбочкових бактерій. Інокулянт має тип органо-мінерального комплексного добрива.
 

Переваги використання для нуту

Дані інокулянти наносяться на насіння методом протруювання. Інокулянт має велику кількість переваг:
 • економить мінеральні добрива, забезпечуючи основні потреби азотом для нуту;
 • активізує ріст центрів симбіозу і кореневої системи;
 • примноження змісту азотного шару грунту;
 • збільшення якісних показників кукурудзи, гороху, нуту, сої;
 • підвищення врожайності культур;
 • збільшення стійкості рослин до несприятливих умов;
 • сумісний з інсектицидами, фунгіцидами, мікродобривами.
Ця різновид добрив випускається, як правило, у формі розчину. Соя, горох, ячмінь, нут, пшениця (в тому числі озимого посіву), люпин – їх протруйниками послужать рідини марки Р, представлені рідиною з різним терміном застосування для кожного з рослин. Для протруювання таких рослин агрономи рекомендують використовувати сухий спосіб. Він рівномірно запилює насіння, хоч і велика концентрація в повітрі його-токсична для людини.
Для захисту таких рослин, як соняшник і кукурудза, протруйники марки Т будуть більш доречні, тому що зроблені у вигляді порошку на торф'яній основі. Їх слід застосовувати не раніше 14 діб до посіву. Для таких культур використовують метод протруювання зі зволоженням. Насіння спочатку піддаються впливу води, а потім обробці порошкоподібними препаратами.
Євронорм Різо має у складі:
·         3 штами бактерії Bradyrhizobium japonicum;
·         титр бактерії 6*109 р;
Оптимальний термін зберігання препарату – півроку. Допустимий температурний режим – від 5 до 15 градусів Цельсія, при вологості до 80%.

Найбільшої ефективності дії Євронорм Різо досягає в температурному порозі від 5 до 25 градусів Цельсія.

 

Правила застосування інокулянтів і доза

Наносять коагулянти на посівний матеріал, дотримуючись такі правила.
Попередньо висипають на тверду підстилку насіння і розподіляють їх рівним шаром. Далі додають суху суміш з торфом і перемішують лопатами.
Додають інокулянт до насіння, насипаним у бункер сівалки перед посівом та відповідно до норм, зазначених виробником. Також змішування можна виробляти в бетономішалці.
Рідкими інокулянтами проводиться обробка стандартними протруйниками, в яких повинен бути налаштований регулятор дозування і подачі насіння.
Дозування препарату суворо прописана в інструкції до нього. Наприклад, Нітрофікс змішують з насінням в пропорції 1,6-2 кг на 1000 кг посівного матеріалу.
 

Як правильно використовувати інокулянти

Ефективність інокулянту залежить від правильного його застосування. Найчастіше їх використовують для обробки насіння або окремо вносять в грунт. Препарати не повинні перебувати під прямими сонячними променями.
Оскільки інокулянти спочатку застосовувалися при вирощуванні сої, більшість препаратів на ринку орієнтовані саме на її насіння. Для різних типів біохімічних речовин застосовують:
 • сухі торф'яні суміші наносять на насіння бобових за добу до висівання.
 • рідкі препарати застосовують також за годину до посіву.
 • рідкі з вмістом екстендер-стабілізатор застосовуються за 90 днів до посіву.
 
Яких результатів можна досягти
Використання інокулянтів дозволяє значних результатів, використовуючи їх для вирощування соняшнику, кукурудзи, сої, пшениці, буряків, ячменю.
Завдяки таким речовин відбувається:
 • поліпшення родючості ґрунту;
 • підвищення врожайності насіння;
 • зміцнення і розростання кореневої системи;
 • зниження витрат на добрива;
 • вироблення стійкості до несприятливих кліматичних умов.
 
З якими препаратами для підвищення ефективності можна поєднувати
В результаті проведення досліджень було встановлено, що правильно застосовуються інокулянти сумісні з більшістю пестицидів, зареєстрованих у нас в країні. При цьому пестицид наноситься за 3 дні до обробки інокулянтом. Допускається також одночасна обробка обох речовин перед посівом.
Таким чином, використання інокулянтів, щоб успішним було вирощування зернових, бобових та овочів, сприяє поліпшенню їх зростання, захищає від розвитку шкідливих бактерій або шкідників. Дана агрохімія є в наявності на нашому сайті, зазначена ціна-актуальна.

 

 

Пропозиції компанії Агроексперт-Трейд

На нашому сайті доступно купити препарати з мікродобривами, такі як Ультрафит, по ціні 85 грн./л, норма витрати 1 л на 1т насіння, який дуже ефективний у поєднанні з стимулятором росту Гумат Лист 57 грн./л, препаратиптимайз  і Євронорм Різо. Ціна інокуляції становить 391 грн. за каністру.
Серед товарів нашої компанії, агроном може знайти для захисту та росту рослин: гербіциди, фунгіциди, інсектициди. Будь-який з них можна використовувати спільно з Євронорм Різо для досягнення кращої врожайності культур.

 

Якщо у Вас залишилися питання - зателефонуйте за номером телефону 095-515-41-66 і отримаєте детальну консультацію від наших агрономів.
При необхідності купити інокулянти в Україні - пропонуємо великий вибір біологічних препаратів від перевірених та відомих виробників. Інокулянти безпосередньо від виробника, по недорогій вартості.
 

 

⭐Навіщо потрібні Інокулянти?

Інокулянти успішно використовуються по всьому світу. Застосовуються вони і у нас в Україні, але до останнього часу інокулянти використовувалися виключно для сої. Використання інокулянтів при вирощуванні різних культур зарекомендувало себе як надійний і дієвий спосіб для підвищення врожайності рослин, родючості ґрунту і як біологічні протруйники інсектициди або фунгіциди.

⭐Який Принцип дії Інокулянтів?

Принцип дії включає обробку насіння або внесення на рослину живих бактерій, які притягують на себе азот з повітря.< / strong > і за рахунок цього азоту рослина получааает посилення харчування.

⭐Яка вигода від Інокулянтів?

Використання інокулянтів економить мінеральні добрива, забезпечуючи основні потреби азотом культури, підвищує врожайність, підвищує стійкість рослин до хвороб, підвищує стресостійкість до Несприятливі умови вирощування, сприяє підвищенню родючості ґрунту.

⭐Що ви рекомендуєте з Інокулянтів?

LF - Ультрафит - инсектными-фунгіцидний біопрепарат на основі 2-х штамів бактерій Pseudomonas аureofеciens.

 Євронорм Різо - інноваційний препарат високоактивних конкурентоспроможних бульбочкових бактерій, призначений для обробки насіння перед посівом гороху, нуту, сої, включаючи 3 штами бактерії Bradyrhizobium japonicum.

Топ Продаж
Інокулянт Инокулянт для Сои від Агроэксперт-Трейд
Рідкий і Сухий
Ціна: 558,00 грн/кг
В наявності
Голосів:7
Представляємо високоякісний інокулянт для сої - біопрепарат Ризоактив Соя, який можна замовити і купити у через наш сайт.  
Інокулянт Атува від Агроэксперт-Трейд
Оригінал " Syngenta"
Ціна: 2260,00 грн/л.
В наявності
Голосів:5
Інокулянт Атува офіційний оригінал від виробника Сингента ( Syngenta), у складі якого штами бульбочкових бактерій Bradyrhizobium japonicum (штам 5079 і штам 5080) для сої.
Інокулянт Инокулянт для Нута, Чечевицы від Агроэксперт-Трейд
Жидкий
Ціна: 462,00 грн/кг
В наявності
Голосів:5
Ми пропонуємо інноваційний препарат інокулянт - високоактивних конкурентоспроможних бульбочкових бактерій Євронорм Різо, призначений для інокуляції насіння нуту і сочевиці перед посівом, який можна придбати у нас за найбільш вигідною ціно
Інокулянт Инокулянт для гороха від Агроэксперт-Трейд
Рідкий і сухий
Ціна: 462,00 грн/кг
В наявності
Голосів:9
Представляємо високоякісний інокулянт для гороху - біопрепарат Євронорм Різо для інокуляції гороху, який можна купити у нас за найбільш вигідною ціною в Україні безпосередньо від виробника.
Відгуки та результати в Україні
Іван Миколайович Хмельницька обл. м. Старокостянтинів
2023-12-10

Інокулянт Різоактив соя по 34ц/га
Сою сію не перши рік, але для себе вирішив провести невеличкий дослід. Залишив пару гектарів без інокуляції, але соя по сої висівалась, решту площі засіяв насінням обробленим препаратом Різоактив в рідкій формі з нормою 2л/т, як в інструкції. До речі, сою також брав в Агроексперт Трейд. Результат без обробки був 3т/га з обробкою насіння-3,4т/га, всі інші умови були однаковими. Там де соя по сої, але без обробки бульбочки на коренях були, але менше, плюс по часу пізніше формувались.

Олексій Олександрович, Київська обл Білоцерків р-н
2023-11-23

Ризоактив В для сої сухий в сівалку
Завжди перед посівом сою обробляли рідким інокулянтом, цього разу була ділянка де сою запланували можна сказати в останній момент дозамовили сою Аполло і менеджер порекомендувала спробувати сухий Ризоактив В і прямо в сівалці перед посівом посипати. Було багато активних бульбочок, тому ми для себе різниці не помітили якщо немає часу або немає можливості завчасно обробити рідким беріть сухий і не переживайте.

Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 18 років. Більше 11000 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Ви дивилися
Регулятор росту Тринекс від Агроэксперт-Трейд
1220,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Регулятор росту Трінекс від виробника «Агрохімічні Технології» з речовиною, що діє, тринексапак-етил, 250 г/л, 750 г/л для зернових культур.
Регулятор росту Стопрост від Агроэксперт-Трейд
230,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Регулятор росту Стопрост від виробника «Хімагромаркетинг» з речовиною, що діє, хлормекват-хлорид, 750 г/л для зернових культур.
Насіння соняшника Флеш від Агроэксперт-Трейд
Сербія
90-95 днів
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Насіння соняшника Флеш - це ультраранний гібрид соняшнику під Гранстар. Характеризується високим рівнем посухостійкості. Демонструє швидке стартове зростання на початку вегетації.
Насіння Ріпаку Маркус від Агроэксперт-Трейд
Арт-Агро
1900,00 грн/п.е.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Насіння озимого ріпаку Маркус – класичний швидкорослий гібрид озимого ріпаку. Придатний до пізніх термінів сівби. Має високі показники зимостійкості та високу регенеративну здатність навесні.