Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Безпосередньо від Виробника
Використовуємо останні наукові
Розробки в виробництві!
Доставимо в будь-яку точку України
Вигідним для вас способом від 1 дня!
Безкоштовні консультації агрономів:
Як збільшити урожай на 10-30%!

Пропонуємо Купити Інокулянти в Україні, ціна на 2019 оптом і в роздріб:

Застосування дасть Вам Прибавку Врожаю на + 10-20% за рахунок підвищеного рівня засвоєння рослиною атмосферного азоту через кореневу систему.
Доставка інокулянтів за доступною ціною в будь-яку точку України від 1 дня! Оплата після отримання на Новій Пошті!

ПРОДАЖ ІНОКУЛЯНТІВ. ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Купити інокулянт для сочевиці і нуту в Україні
Жидкий
400,00 грн/кг
Голосів:5
Ми пропонуємо інноваційний препарат інокулянт - високоактивних конкурентоспроможних бульбочкових бактерій Євронорм Різо, призначений для інокуляції насіння нуту і сочевиці перед посівом, який можна придбати у нас за найбільш вигідною ціно
Купити інокулянт для гороху в Україні
Рідкий і сухий
355,00 грн/кг
Голосів:9
Представляємо високоякісний інокулянт для гороху - біопрепарат Євронорм Різо для інокуляції гороху, який можна купити у нас за найбільш вигідною ціною в Україні безпосередньо від виробника.
Купити інокулянт для сої в Україні
Рідкий і Сухий
355,00 грн/кг
Голосів:7
Представляємо високоякісний інокулянт для сої - біопрепарат Євронорм Різо, який можна купити у нас - чесна ціна в Україні безпосередньо від виробника.  

Що таке інокулянти. Які бувають види інокулянтів і які переваги дає використання інокулянтів. Представляємо високоякісні і сучасні інокулянти по найдешевшій ціні.

 
Інокулянти успішно використовуються у всьому світі. Застосовуються вони й у нас в Україні, але до останнього часу інокулянти використовувалися виключно для сої. Сьогоднішні інокулянти представлені більш широко і наша стаття розповість про види інокулянтів, їх користь і переваги.

Що таке інокулянти

Перш ніж розповісти про инокулянтах, визначимося, що ж означає інокуляція. Так науковцями прийнято називати процес внесення живих організмів у ризосферу рослин, і як наслідок, взаємовигідне існування в подальшому. В принципі, обробку або внесення на рослина будь-якого живими організмами можна назвати інокуляцією.
Інокулянти - біологічні препарати, які у своєму складі містять виключно живі культури. Самі культури відрізняються великою користю для організму рослин. Існує два способи застосування биоинокулянтов: прямо в грунт і в передпосівній обробці насіннєвого матеріалу. В залежності від свого основного складу інокулянти поділяються на три види: грибні/ містять гриби/, бактеріальні/ містять бактерії/ комбіновані/ містять і перше і друге/. За спектром дії, основного призначення та основні особливості свого складу інокулянти можна розділити на наступні групи:
 • Фитостимуляторами називають біопрепарати, які містять живі бактерії, які мають здатність активно виробляти фитогормон зростання. Дією фитогрмонов активізується проростання, внаслідок звільнення енергії проростання, утворення потужної розвиненої кореневої системи і формування вегетативної частини рослини. Стимулятор росту дозволяє рослині повною мірою реалізувати свій потенціал, культура більш активно і більш повноцінно росте і розвивається, прискорюється дозрівання врожаю, підвищується сама врожайність і якість продукції.
 • Біологічні добрива або біодобрива - препарати, що містять у своєму складі мікроорганізми, що підвищують родючість грунту. Організми підвищують консистенцію макроелементів у ґрунті, перетворюють їх у доступну для рослин форму.
 • Мікоризні містять у своєму складі гриби, що мають здатність формувати дуже розгалужену мережу ниточок міцелію. З допомогою міцелію на порядок збільшується поглинаюча поверхня відростків кореневої системи. В результаті, організм рослини може отримати значно більше поживних речовин, мінералів і вологи з грунту.
Препарати біологічного захисту або биопротравители, застосовуються для обробки насіннєвого матеріалу. Основне призначення - захист від інфекційних захворювань. Засоби захисту розроблені на основні бактерій, мають антагоністичні властивості і гриби-паразити. Інокулянти цієї групи надають ефективну дію у поєднанні з хімічними препаратами для протруювання. Адже хімічні протруйники впливають на насіннєві інфекції, а на біологічні грунтові.

Переваги використання інокулянтів:

 1. Застосування інокулянтів підвищує врожайність і продуктивність культури.
 2. Більш дружні і ранні сходи посіву.
 3. Культура має більш розвинену кореневу систему і зелену масу.
 4. Зниження витрат на внесення мінеральних добрив. Поліпшується живлення макро і мікроелементами.
 5. Культури стійкі до багатьох захворювань і шкідників.
 6. Підвищується імунітет, активізується ріст і розвиток.
 7. Підвищується стійкість до стресових проявів навколишнього середовища.
 8. Дозрівання врожаю прискорюється на 10 днів.
 9. Формується структура грунту і підвищується родючість.
 
Якщо у Вас залишилися питання - зателефонуйте за номером телефону 095-515-41-66 і отримаєте детальну консультацію від наших агрономів.
При необхідності придбати інокулянти в Україні - пропонуємо великий вибір біологічних препаратів від перевірених та відомих виробників. Інокулянти безпосередньо від виробника, по недорогій вартості.
Фільтрація
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 13 років. Більше 4200 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі