Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Безпосередньо від Виробника
Використовуємо останні наукові
Розробки в виробництві!
Доставимо в будь-яку точку України
Вигідним для вас способом від 1 дня!
Безкоштовні консультації агрономів:
Як збільшити урожай на 10-30%!

Предлагаем купить Почвенные довсходовые гербициды. Выгодная цена и доставка по всей Украине от нашей компании АГРОЭКСПЕРТ-ТРЕЙД:

ПРЕДЛАГАЕМ КУПИТЬ ГРУНТОВЫЕ / ПОЧВЕННЫЕ ГЕРБИЦИДЫ, СЛЕДУЮЩИХ ПРОИЗВОДИТЕЛЕЙ

ПРЕДЛАГАЕМ КУПИТЬ ГРУНТОВЫЕ / ПОЧВЕННЫЕ ГЕРБИЦИДЫ, СЛЕДУЮЩИХ ПРОИЗВОДИТЕЛЕЙ

' Пропонуємо купити Грунтові гербіциди від бур'янів в польових, садових і овочевих культурах. ►►► Низька ціна. ►►► Доставка по Україні.Замовляйте досходовий грунтовий гербіцид по телефону: 095-515-41-66, 098-101-20-80, 097-644-50-46'
Гербіцид Основа купити в Україні
Аналог "Харнес"
200,00 грн/л.
Голосів:8
Селективний досходовий грунтовий гербіцид   Діюча речовина: ацетохлор, 900 р/л
 
Гербіцид Промекс купити в Україні
Аналог "Гезагард"
200,00 грн/л.
Голосів:10
Діюча речовина: прометрин, 500 р/л
  Препаративна форма: концентрат суспензії
 
Гербіцид Гезагард купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
925,00 грн/л.
Голосів:10
Гербіцид Гезагард оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 500 г/л прометрин для захисту олійних і інших культур від однорічних дводольних та злакових бур'янів можете придбати, замовивши на нашому сайті за вигідною цін
Гербіцид Примекстра купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
400,00 грн/л.
Голосів:5
Гербіцид ПРИМЕКСТРА TZ ГОЛД 500 SC оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 312,5 г/л метолахлору + 187,5 г/л Тербутилазин для контролю основних однорічних бур'янів у посівах кукурудзи, сорго, сої, соняшнику, картоплі
Гербіцид Дуал Голд купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
480,00 грн/л.
Голосів:11
Гербіцид Дуал Голд офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 960 г/л з-метолахлор для захисту сходів просапних культур можете придбати, замовивши на нашому сайті за вигідною ціною з доставкою в будь-яку точку
Гербіцид Гоал купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
1190,00 грн/л.
Голосів:5
Гербіцид Гоал оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 240 г/л оксифлуорфен для захисту цибулі від комплексу засмічувачів можете придбати, замовивши на нашому сайті за вигідною ціною з доставкою в будь-яку точку Україн
Гербіцид Клодекс ПРО придбати в Україні
Аналог "Команд"
525,00 грн/л.
Голосів:5
Гербіцид  КЛОДЕКС ПРО (Аналог «Команд») купити від  виробника Агрохімічні Технології з діючою речовиною кломазон , 480 г/л для сої та ріпаку можете замовивши на нашому сайті. Вигідна ціна.
Гербіцид Ладон Про придбати в Україні
Аналог «Пропонит»
340,00 грн/л.
Голосів:10
Пропонуємо купити Гербіцид Ладон Про від виробника «Франдеса» з діючою речовиною Пропизохлор 720 г/л для захисту посівів буряків, замовивши на нашому сайті за найвигіднішою ціною і доставкою в будь-яку точку України. 
Гербіцид Екстракорн купити в Україні
Аналог «Примекстра TZ Голд»
295,00 грн/л.
Голосів:9
Пропонуємо купити Гербіцид Екстракорн від виробника «Франдеса» з діючою речовиною з-метолахлор (312,5 г/л) + тербутилазин (187,5 г/л) для захисту посівів кукурудзи та соняшнику, замовивши на нашому сайті за найвигіднішою ціною і доставкою
Гербіцид Лавина купити в Україні
Аналог «Голтикс»
825,00 грн/л.
Голосів:12
Пропонуємо купити Гербіцид Лавина від виробника «Франдеса» з діючою речовиною метамитрон (700 г/л) для захисту посівів буряків, замовивши на нашому сайті за найвигіднішою ціною і доставкою в будь-яку точку України. 
Гербіцид Транш Супер купити в Україні
10,00 грн/л.
Голосів:4
Купити Гербіцид Транш Супер від виробника «Авугст» з діючою речовиною квинмерак 83 г / л, метазахлор 333 г / л для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур'янами в посівах ріпаку можете на нашому сайті.
Гербіцид Пілот купити в Україні
10,00 грн/л.
Голосів:8
Купити Гербіцид Пілот від виробника «Август» з діючою речовиною метамитрон 700 г / л для захисту посівів буряків від однорічних дводольних бур'янів можете на нашому сайті.
Гербіцид Лазурит купити в Україні
10,00 грн/л.
Голосів:6
Купити Гербіцид Лазурит від виробника «Август» з діючою речовиною метрибузин 700 г / кг проти однорічних дводольних та злакових бур'янів на картоплі і томатах можете на нашому сайті.
Гербіцид Лазурит Супер купити в Україні
10,00 грн/л.
Голосів:6
Купити Гербіцид Лазурит Супер від виробника «Август» з діючою речовиною метрибузин 270 г / л для контролю широкого спектру однорічних дводольних і злакових бур'янів на картоплі і томатах можете на нашому сайті.
Гербіцид Гайтан купити в Україні
10,00 грн/л.
Голосів:5
Купити Гербіцид Гайтан від виробника «Август» з діючою речовиною пендіметалін 330 г / л, для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур'янами у посівах цибулі та соняшнику можете на нашому сайті.
АВАНГАРД
Аналог "Дуал Голд"
240,00 грн/л.
Голосів:16
Купити Гербіцид АВАНГАРД від  виробника ХимагроМаркетинг з діючою речовиною метолохлор, 960 г/л для захисту посівів цукрових буряків, кукурудзи, соняшнику, сої, гороху, ріпаку, картоплі, томатів (розсада), капусти (розсада) та кавунів можете на нашому с
КРАТОС
Аналог "Харнес"
210,00 грн/л.
Голосів:27
Купити Гербіцид КРАТОС від  виробника ХимагроМаркетинг з діючою речовиною ацетохлор, 900 г/л  контролю однорічних злакових та дводольних бур'янів у посівах соняшнику, кукурудзи та інших економічно значущих культурможете на нашому сайті.
Купить Гербицид ПОЗИТИВ ПЛЮС
Аналог "Прометрин"
220,00 грн/л.
Голосів:13
Купити Гербіцид ПОЗИТИВ ПЛЮС від виробника ХимагроМаркетинг з діючою речовиною прометрин  захисту посівів соняшнику, картоплі, гороху, сої, коріандру, моркви проти однорічних дводольних та злакових бур'янів можете на нашому сайті.  Вигі
Альфа Гетьман
Аналог "Дуал Голд"
305,00 грн/л.
Голосів:15
Гербіцид  АЛЬФА ГЕТЬМАН купити (аналог Дуал Голд) від  виробника АльфаХимгрупп з діючою речовиною Метолахлор, 960 г/л  для кукурудзи, сої, гороху, соняшнику, ріпаку, кавунів, картоплі, томатів, можете н
Альфа-Прометрин
Аналог "Гезагард"
200,00 грн/л.
Голосів:25
Гербіцид  АЛЬФА-ПРОМЕТРИН купити (аналог ГЕЗАГАРД) від  виробника АльфаХимгрупп з чинним веществомПрометрин, 500 г/л  для подсолнечника, гороху на зерно, сої, 
Еталон
Аналог "Харнес"
185,00 грн/л.
Голосів:12
Гербіцид ЕТАЛОН купити (аналог ХАРНЕС) від  виробника АльфаХимгрупп з діючою речовиною Ацетохлор, 900 г/л для соняшнику, кукурудзи, зі замовивши на нашому сайті. Вигідна ціна 190 грн/л.
Оскар Преміум
Аналог "Примекстра Голд"
280,00 грн/л.
Голосів:24
Гербіцид  ОСКАР ПРЕМІУМ купити від  виробника АльфаХимгрупп з діючою речовиною пропизохлор, 450 г/л + тербутилазин, 215 г/л для соняшнику, кукурудзи, сої, картоплі на нашому сайті. Вигідна ціна 260 грн/л.
АРЕНА
Аналог "Нортон"
550,00 грн/л.
Голосів:7
Гербіцид  АРЕНА купити (аналог НОРТ) від  виробника АльфаХимгрупп з діючою речовиною Етофумезат, 500 г/ л. для цукрових буряків на нашому сайті.

Грунтові гербіциди: важлива інформація

 
До грунтових гербіцидів мають відношення такі засоби, які не дуже добре сприймаються пагонами бур'янистих трав, але вважаються небезпечними для їх насіння. Наша компанія Агроексперт-Трейд дає відмінну можливість придбати вам перевірені і якісні товари за розумною вартістю. Широкий асортимент гідною продукції привертає увагу покупців. Ви можете бути впевнені в тому, що у нас ви знайдете надійний і безпечний препарат, який допоможе досягти бажаних результатів.
 

Основні переваги ґрунтових гербіцидів:

 
 • Пригнічують процес розвитку бур'янів, коли вона знаходиться на стадії проростання.
 • Дані препарати мають здатність протягом тривалого періоду часу залишатися токсичними для бур'янів. Деякі забезпечують захист до самого збирання врожаю.
 • Ефективність таких гербіцидів залежить практично тільки від одного моменту: зволоженості грунту.
 • Вносити кошти можна разом з важливими добривами, процесом посіву культури. Таким чином, ви знижуєте фінансові витрати та не витрачаєте час даремно.
 
Всі перераховані вище моменти підтверджують велику роль даних препаратів в отриманні здорового і багатого врожаю культурних рослин. Існує декілька головних методів внесення грунтових гербіцидів:
 
 1. Поверхню грунту необхідно обприскувати цим засобом, так речовина під дією опадів активно проникає безпосередньо в грунтові шари.
 2. Внесення препарату і подальше його «занурення» в грунтові шари з допомогою особливої гармати на певну глибину.
 
Під час першого способу використовується багато робочої рідини. У цьому випадку застосовуються особливі причіпні шлангові обприскувачі.
 

Дія якісних досходових гербіцидів

 
Після того, як ви внесли в ґрунт ефективні препарати, вони  засвоюються паростками бур'янів. Зверніть увагу на головну особливість – вплив даних засобів є необоротним процесом. При вірному, з дотриманням усіх правил внесення препаратів відсутність бур'янів гарантується приблизно на 12 тижнів. Фахівці нашої компанії готові в будь-який момент розповісти про особливості використання обраної продукції. Вони не залишать жодного зацікавленого покупця без уваги. Вся продукція, що реалізовується нами, відповідає високим вимогам, її якості та ефективності не варто сумніватися.
 
Препарати забезпечують відмінний показник ефективності дії на сходи широкого видового спектру бур'янів. Вони захищають від таких бур'янів: плевел багатоквітковий, паслін чорний. Вибір відповідного ґрунтового гербіциду залежить від певних факторів: вмісту гумусу в ґрунті, структури землі, вміст в ньому вологи. Під час використання препаратів грунт повинен бути вологим і добре прогрітій, без величезних грудок. Звертайтеся в нашу компанію та придбайте необхідну продукцію за низькою вартістю. Залишилися питання, тоді зателефонуйте нашим досвідченим фахівцям.
 
 
 
 
 

 

Фільтрація
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 13 років. Більше 4200 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі