ПРОПОНУЄМО КУПИТИ ҐРУНТОВІ ГЕРБІЦИДИ, НАСТУПНИХ ВИРОБНИКІВ

' Пропонуємо купити Грунтові гербіциди від бур'янів в польових, садових і овочевих культурах. ►►► Низька ціна. ►►► Доставка по Україні'

Пропонуємо купити Грунтові гербіциди. Вигідна ціна і доставка по всій Україні від нашої компанії АГРОЕКСПЕРТ-ТРЕЙД:

ПРОПОНУЄМО КУПИТИ ҐРУНТОВІ ГЕРБІЦИДИ, НАСТУПНИХ ВИРОБНИКІВ

Гербіцид Транш Супер купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:4
Купити Гербіцид Транш Супер від виробника «Авугст» з діючою речовиною квинмерак 83 г / л, метазахлор 333 г / л для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур'янами в посівах ріпаку можете на нашому сайті.
Гербіцид Пілот купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:8
Купити Гербіцид Пілот від виробника «Август» з діючою речовиною метамитрон 700 г / л для захисту посівів буряків від однорічних дводольних бур'янів можете на нашому сайті.
Гербіцид Лазурит купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:6
Купити Гербіцид Лазурит від виробника «Август» з діючою речовиною метрибузин 700 г / кг проти однорічних дводольних та злакових бур'янів на картоплі і томатах можете на нашому сайті.
Гербіцид Лазурит Супер купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:6
Купити Гербіцид Лазурит Супер від виробника «Август» з діючою речовиною метрибузин 270 г / л для контролю широкого спектру однорічних дводольних і злакових бур'янів на картоплі і томатах можете на нашому сайті.
Гербіцид Гайтан купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:5
Купити Гербіцид Гайтан від виробника «Август» з діючою речовиною пендіметалін 330 г / л, для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур'янами у посівах цибулі та соняшнику можете на нашому сайті.
АВАНГАРД
Ціна: 220,00 грн/л.
Голосів:16
Купити Гербіцид АВАНГАРД від  виробника ХимагроМаркетинг з діючою речовиною метолохлор, 960 г/л для захисту посівів цукрових буряків, кукурудзи, соняшнику, сої, гороху, ріпаку, картоплі, томатів (розсада), капусти (розсада) та кавунів можете на нашому с
КРАТОС
Ціна: 180,00 грн/л.
Голосів:27
Купити Гербіцид КРАТОС від  виробника ХимагроМаркетинг з діючою речовиною ацетохлор, 900 г/л  контролю однорічних злакових та дводольних бур'янів у посівах соняшнику, кукурудзи та інших економічно значущих культурможете на нашому сайті.
Купить Гербицид ПОЗИТИВ ПЛЮС
Ціна: 150,00 грн/л.
Голосів:13
Купити Гербіцид ПОЗИТИВ ПЛЮС від виробника ХимагроМаркетинг з діючою речовиною прометрин  захисту посівів соняшнику, картоплі, гороху, сої, коріандру, моркви проти однорічних дводольних та злакових бур'янів можете на нашому сайті.  Вигі
Альфа Гетьман
Ціна: 275,00 грн/л.
Голосів:15
Гербіцид  АЛЬФА ГЕТЬМАН купити (аналог Дуал Голд) від  виробника АльфаХимгрупп з діючою речовиною Метолахлор, 960 г/л  для кукурудзи, сої, гороху, соняшнику, ріпаку, кавунів, картоплі, томатів, можете н
Альфа-Прометрин
Ціна: 170,00 грн/л.
Голосів:25
Гербіцид  АЛЬФА-ПРОМЕТРИН купити (аналог ГЕЗАГАРД) від  виробника АльфаХимгрупп з чинним веществомПрометрин, 500 г/л  для подсолнечника, гороху на зерно, сої, 
Еталон
Ціна: 190,00 грн/л.
Голосів:12
Гербіцид ЕТАЛОН купити (аналог ХАРНЕС) від  виробника АльфаХимгрупп з діючою речовиною Ацетохлор, 900 г/л для соняшнику, кукурудзи, зі замовивши на нашому сайті. Вигідна ціна 190 грн/л.
Оскар Преміум
Ціна: 260,00 грн/л.
Голосів:24
Гербіцид  ОСКАР ПРЕМІУМ купити від  виробника АльфаХимгрупп з діючою речовиною пропизохлор, 450 г/л + тербутилазин, 215 г/л для соняшнику, кукурудзи, сої, картоплі на нашому сайті. Вигідна ціна 260 грн/л.
АРЕНА
Ціна: 550,00 грн/л.
Голосів:7
Гербіцид  АРЕНА купити (аналог НОРТ) від  виробника АльфаХимгрупп з діючою речовиною Етофумезат, 500 г/ л. для цукрових буряків на нашому сайті.
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
заповнивши форму і натиснувши кнопку:

Грунтові гербіциди: важлива інформація

 
До грунтових гербіцидів мають відношення такі засоби, які не дуже добре сприймаються пагонами бур'янистих трав, але вважаються небезпечними для їх насіння. Наша компанія Агроексперт-Трейд дає відмінну можливість придбати вам перевірені і якісні товари за розумною вартістю. Широкий асортимент гідною продукції привертає увагу покупців. Ви можете бути впевнені в тому, що у нас ви знайдете надійний і безпечний препарат, який допоможе досягти бажаних результатів.
 

Основні переваги ґрунтових грунтоовых гербіцидів:

 

  • Пригнічують процес розвитку бур'янів, коли вона знаходиться на стадії проростання.
  • Дані препарати мають здатність протягом тривалого періоду часу залишатися токсичними для бур'янів. Деякі забезпечують захист до самого збирання врожаю.
  • Ефективність таких гербіцидів залежить практично тільки від одного моменту: зволоженості грунту.
  • Вносити кошти можна разом з важливими добривами, процесом посіву культури. Таким чином, ви знижуєте фінансові витрати та не витрачаєте час даремно.
 
Всі перераховані вище моменти підтверджують велику роль даних препаратів в отриманні здорового і багатого врожаю культурних рослин. Існує декілька головних методів внесення грунтових гербіцидів:
 
  1. Поверхню грунту необхідно обприскувати цим засобом, так речовина під дією опадів активно проникає безпосередньо в грунтові шари.
  2. Внесення препарату і подальше його «занурення» в грунтові шари з допомогою особливої гармати на певну глибину.
 
Під час першого способу використовується багато робочої рідини. У цьому випадку застосовуються особливі причіпні шлангові обприскувачі.
 

Дія якісних ґрунтових гербіцидів

 
Після того, як ви внесли в ґрунт ефективні препарати, вони  засвоюються паростками бур'янів. Зверніть увагу на головну особливість – вплив даних засобів є необоротним процесом. При вірному, з дотриманням усіх правил внесення препаратів відсутність бур'янів гарантується приблизно на 12 тижнів. Фахівці нашої компанії готові в будь-який момент розповісти про особливості використання обраної продукції. Вони не залишать жодного зацікавленого покупця без уваги. Вся продукція, що реалізовується нами, відповідає високим вимогам, її якості та ефективності не варто сумніватися.
 
Препарати забезпечують відмінний показник ефективності дії на сходи широкого видового спектру бур'янів. Вони захищають від таких бур'янів: плевел багатоквітковий, паслін чорний. Вибір відповідного ґрунтового гербіциду залежить від певних факторів: вмісту гумусу в ґрунті, структури землі, вміст в ньому вологи. Під час використання препаратів грунт повинен бути вологим і добре прогрітій, без величезних грудок. Звертайтеся в нашу компанію та придбайте необхідну продукцію за низькою вартістю. Залишилися питання, тоді зателефонуйте нашим досвідченим фахівцям.
 
 
 
 
 

 

Фильтрация