Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Пропонуємо купити Гербіциди в Україні, ціна на 2019 оптом і в роздріб:

Застосування гербіцидів збереже вам 25-45% врожаю за рахунок контролю або знищення бур'янів на польових, овочевих і садових культурах
Доставка гербіцидів в будь-яку точку України від 1 дня! Варіанти оплати: Накладений Платіж після одержання на Новій Пошті або Безготівковий розрахунок з ПДВ!

ПРОДАЖ ГЕРБІЦИДІВ. ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Гербіцид Дисулам
Аналог "Пріма"
281,00 грн/л.
Голосів:9
Пропонуємо Гербіцид ДИСУЛАМ (Аналог "Прима") купити від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною 2-этилгексиловий ефір 2,4-Д 452,42 г/л + флорасулам, 6,25 г/л для зернових, пшениці, кукурудзи, сорго можете замовивши на нашому с
Євролайтінг, Євро лайтінг
Оригинал BASF
830,00 грн/л.
Голосів:7
Пропонуємо купити на 2019 рік гербіцид Евролайтинг для соняшника. Вигідна Ціна. Кількість обмежена. Доставка по Україні.
Гербіцид Імпекс Дуо
Аналог "Евролайтинг"
590,00 грн/л.
Голосів:6
Гербіцид  ІМПЕКС ДУО (Аналог «Евролайтинг») купити від  виробника Агрохімічні Технології з діючою речовиною імазамокс , 33 г/л імазапір , 15 г/л для гібридів соняшнику можете замовивши на нашому сайті. Вигідна ціна.
Гербіцид Гренадер
Аналог "Гранстар"
600,00 грн/Флакон 0,5 кг
Голосів:7
Пропонуємо Гербіцид ГРЕНАДЕР (Аналог "Гранстар") купити від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною трибенурон – метил, 750 г/кг для зернових культутр можете замовивши на нашому сайті. Вигідна ціна
Гербіцид Геліос
Аналог "Раундап"
114,00 грн/л.
Голосів:9
Гербіцид ГЕЛІОС (Аналог "Раундап") купити від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л (у кислотному еквіваленті, 360 г/л) для зернових, пшениці можете замовивши на нашому сайті.
Гербіцид Геліос Екстра
Аналог "Раундап Макс"
169,00 грн/л.
Голосів:6
Гербіцид ГЕЛІОС ЕКСТРА купити від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною калійна сіль гліфосату, 663 г/л (у кислотному еквіваленті 540 г/л) для зернових, пшениці, кукурудзи, сої, гороху, льону можете замовивши на нашому сайті.
Гербіцид Основа
Аналог "Харнес"
218,00 грн/л.
Голосів:8
Пропонуємо Гербіцид ОСНОВА (Аналог "Харнес") купити від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною ацетохлор, 900 г/л для соняшнику, кукурудзи, сої можете замовивши на нашому сайті. Вигідна ціна.
Гербіцид Промекс
Аналог "Гезагард"
212,00 грн/л.
Голосів:10
Гербіцид ПРОМЕКС КС (Аналог "Гезагард") купити від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною прометрин, 500 г/л для соняшнику, каротоплі, сої, гороху.
Гербіцид Гезагард
Оригінал "Syngenta"
925,00 грн/л.
Голосів:10
Гербіцид Гезагард оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 500 г/л прометрин для захисту олійних і інших культур від однорічних дводольних та злакових бур'янів можете придбати, замовивши на нашому сайті за вигідною ці
Гербіцид Дилар
Аналог "Лонтрел"
1790,00 грн/кг
Голосів:8
Пропонуємо Гербіцид ДИЛАР (Аналог "Лонтрел") купити від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною клопіралід, 750 р/кгк для зернових, пшениці, кукурудзи, сої, гороху, льону можете замовивши на нашому сайті.
Гербіцид Лонтрел
Оригінал "Syngenta"
5300,00 грн/л.
Голосів:4
Гербіцид Лонтрел офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 300 г /л Клопіралід для боротьби з однорічними дводольними та багаторічними корнеотпрысковыми бур'янами  на посівах сільськогосподарських культур.
Гербіцид Ореол Максі
Аналог "Міура"
396,00 грн/л.
Голосів:5
Гербіцид ОРЕАОЛ МАКСІ (Аналог "Міура") купити від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною хізалофоп-п-етил, 125 г/л для ріпаку, буряків, сої, кавунів.
Гербіцид Пріма
Оригінал "Syngenta"
475,00 грн/л.
Голосів:9
Гербіцид ПРИМА оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 300 г / л 2,4-Д К-ту (у формі складного 2-етилгексилового ефіру) + 6,25 г/л флорасулам для захисту зернових колосових культур і кукурудзи від дводольних бур'янів.
Гербіцид Беназон
Аналог "Базагран"
660,00 грн/л.
Голосів:10
Пропонуємо Гербіцид БЕНАЗОН (Аналог "Базагран") купити від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною Калійна сіль бентазон, 480 г/л для зернових, пшениці, кукурудзи, сої, гороху, льону можете замовивши на нашому сайті.
Гербіцид Примекстра
Оригінал "Syngenta"
320,00 грн/л.
Голосів:5
Гербіцид ПРИМЕКСТРА TZ ГОЛД 500 SC оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 312,5 г/л метолахлору + 187,5 г/л Тербутилазин для контролю основних однорічних бур'янів у посівах кукурудзи, сорго, сої, соняшнику, картоплі
Гербіцид Дуал Голд
Оригінал "Syngenta"
480,00 грн/л.
Голосів:11
Гербіцид Дуал Голд офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 960 г/л с-метолахлор для захисту сходів просапних культур.
Гербіцид Милафорт
Аналог "Мілагро"
265,00 грн/л.
Голосів:6
Пропонуємо Гербіцид МІЛАФОРТ (Аналог "Мілагро") від виробника Агрохімічні Технології з діючою речовиною нікосульфурону, 40 г/л для кукурудзи.
Гербіцид Мілагро
Оригінал "Syngenta"
4450,00 грн/л.
Голосів:10
Гербіцид Мілагро КС офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 40 г/л нікосульфурону для злакових і деяких дводольних бур'янів у посівах кукурудзи.
Гербіцид Гоал
Оригінал "Syngenta"
1190,00 грн/л.
Голосів:5
Гербіцид Гоал оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 240 г/л оксифлуорфен для захисту цибулі від комплексу засмічувачів.
Гербіцид Діален Супер
Оригінал "Syngenta"
380,00 грн/л.
Голосів:8
Гербіцид Діален Супер-оригінальний препарат від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 120 г/л Дикамба+344 г/л 2,4-Д диметиламінної солі для захисту посівів кукурудзи, зернових колосових культур від одно - і багаторічних дводольних бур'янів.
Гербіцид, як кращий засіб для знищення бур'янів

Короткий зміст статті:

Ви все ще борються з бур'янами на городі? Хочете отримати дійсно якісну продукцію і за низькою ціною? Наша компанія представляє гербіциди в Україні, що використовуються для знищення рослини. Всі товари, що відображені на нашому сайті, виробляються щодо світових стандартів.
купити-гербіцид

Що ж таке гербіцид?

 
Гербіциди (від латинського слова herba — трава і caedo — вбиваю) — спеціальні хімічні речовини, що зібрані в зручних упаковках для знищення бур'янів. Вони входять в категорію засобів захисту рослин (ЗЗР).
Різняться вони і за характером впливу на різні види рослин:
 •  суцільної дії;
 •  селективного дії.
 
Щодо складових, що входять до складу гербіцидів, їх можна використовувати на різних стадіях розвитку. Наприклад:
 •  після культивування грунту;
 •  до появи перших паростків;
 •  на різних вегетаційних періодах.
Вибирати пестицид необхідно щодо поставленого завдання. Оцінюючи ситуацію зараженості поля бур'янами, враховуйте їх вік і можливість переродження. Більшість таких рослин віднімають важливі мікроелементи від зернових чи інших культур. Фермер після покупки даного препарату може сам коригувати норми поливу й пропорції щодо видів бур'янів на його ділянці.
 
В нашому магазині «Агроексперт-трейд» можна купити різні гербіциди як оптом, так і в роздріб в Україні.

Види гербіцидів в Україні

 
Препарати суцільної дії націлені на масове знищення бур'янів на узбіччях і біля промислових територій.
Розрізняють такі види:
 •  контактні – впливають на бур'ян при контакті, перешкоджаючи росту рослини до повної його загибелі за кілька годин;
 •  системні – часто використовується для бур'янів з довгою кореневою системою;
 •  грунтові – змішуються з землею ще до посадки насіння;
 •  виборчі – впливають тільки на певні рослини.
 

З якими рослинами можна використовувати гербіциди

 
Компанія «Агроексперт-трейд» займає перше місце з продажу якісних товарів по Україні. На сайті ви знайдете гербіциди від різних бур'янів. Всі кошти ефективно борються з рослинами для отримання вами якісного врожаю.

Гербіцид для соняшнику 

Якщо ви вирощуєте соняшник, то крім природних ресурсів вам потрібно використовувати цілеспрямований гербіцид. Обробляти ним краще восени. Найчастіше використовують препарати масового ураження бур'янів, як Харнес.
 
Також купують і ґрунтові гербіциди для соняшнику, як Еталон. Використання їх проводиться з дотриманням пропорцій, щоб засіб не вплинуло на зростання самої культури.
 
Препарати мають різний час вивітрювання. Крім цього, потрібно враховувати погоду і сезон при проведенні таких маніпуляцій.
 
Користуються попитом через зручності препарати післясходові. Вони прибирають кореневу систему небажаних рослин, не зачіпаючи урожай.
До їх переваг можна також віднести:
 •  безпеку щодо соняшнику;
 •  зменшення  повторного зростання бур'янів;
 •  зручно розподіляти по території;
 •  можуть розчинятися у воді;
 •  швидкий розпад компонентів після потрапляння в грунт.
 
Гербіциди, що застосовуються ще до сходів, зменшують час дозрівання і збільшує врожайність.

 

 Гербіцид для кукурудзи
Для кукурудзяних посівів масове кількість бур'янів грає величезну роль при отриманні якісного врожаю. Щоб позбутися від них, потрібно придбати у нас гербіцид для кукурудзи.
 
Розрізняють препарати з суцільним і селективним діями. Перші використовують до засіву культурою. Другі є безпечними для посівів. Краще вибирати препарати з вмістом 2,4-Д або, як його ще пишуть – амінна сіль. Їх використовують після дощу або додаткового зрошення грунту. Обробляються бур'яни тільки після того, як вже сформувалися на ньому від 4 до 6 листків.
Також застосовуються гербіциди до сходів кукурудзи. Їх переваги:
 •  немає просушування рослини;
 • бур'ян повністю пропадає через 30 днів; 
 •  має тривалий результат;
 •  зменшує кількість бур'янів при наступній культивації грунту.
 
Популярний післясходовий гербіцид для кукурудзи – Альфа Ефір або Основа.
Дуже важливо прибирати бур'яни, що в кінці свого циклу викидають безліч насіння, що активно будуть розвиватися на наступний рік.

 

Гербіцид для пшениці
 
Що ж щодо гербіцидів для пшениці, то вони теж діляться на підвиди залежно від впливу:
 •  системного;
 •  контактного; 
 •  суцільного;
 •  виборчого.
При використанні препарату важливо дотримуватися вказаних на упаковці доз, адже їх надлишок приведе до загибелі врожаю.
 
В Україні є понад 200 гербіцидів для пшениці. Правильно їх вибрати можна, дотримуючись таких дій:
 • визначте, яких бур'янів більше на ділянці для посіву;  
 •  виділіть більш стійкі рослини;
 •  купіть гербіцид, що буде відповідати їх знищення.

 

 Гербіцид для картоплі
 
Берізка польова часто засмічує посадки картоплі. Використовуючи пестицид, можна придушити зростання небажаних рослин і їх загибель. Гербіциди, що використовуються після сходів врожаю, вбивають двосім'ядольні і злакові бур'яни. Підбирати препарат потрібно щодо сорту картоплі. Обробляти рослини краще в суху погоду. Наприклад, Зенкор Ліквід.
 
У нашому інтернет-магазині представлені різні засоби для боротьби з небажаними рослинами. До них додається інструкція по застосуванню.
гербіциди-від-бур'янів

Різновид бур'янів

 
Багаторічні бур'яни, такі як: осот польовий, пирій повзучий, латук татарський і польовий бур'ян розмножуються поділом коренів. Протруйники, якими обробляються насіння, дуже допомагають в боротьбі з бур'яном. Механічної обробки не достатньо, щоб від них позбутися раз і назавжди. На допомогу в такій ситуації приходить гербіцид від пирію. Після потрапляння засобу в землю відбувається його розпад на природні речовини. Після обробки препаратом бажано почекати близько тижня, і тільки потім проводити посадку культур. Дія пестициду проявляється через 30 днів.
 
Пригнічує врожай і таку рослину, як осот. На жаль, поверхневе підрізання не дасть хорошого результату. Вихід є. Купити гербіциди від осоту за доступною ціною можна на нашому сайті. При зрошенні даним засобом потрібно враховувати:  
 •  погодні умови;
 •  дозування засобу;
 •  час року.
Розчин для зрошення необхідно готувати відразу перед використанням. Гербіцид розпилюється тільки на бур'яни.
 
Активно використовуються фунгіциди суцільної дії, що борються з осотом, пирієм, борщовиком та іншими.
Відмінно зарекомендував себе Геліос. За рахунок високої концентрації системні гербіциди суцільної дії знищують не тільки докучливі бур'яни, але і чагарники.
Хорошим препаратом при посіві картоплі, моркви зарекомендував себе Гранстар Голд. Його потрібно розпорошувати до того, як проросла потрібна культура. Добре бореться з люцерною.
 
Для однорічних культур кошти вибираються, щоб:
 •  не обробляти грунт механічним шляхом;
 •  проводити десикацію культур;
 •  зменшити кількість бур'янів.
Гербіциди суцільної дії розпорошуються на грунт, при цьому формують рівень захисту. До сходів потрібних культур бур'ян гине. Перед застосуванням потрібно вирівняти земляний покрив. Наприклад, Гезагард 500 успішно вбиває бур'яни між соняшниками.
 
Серед різних контактних гербіцидів можна виділити Гренадер, який повністю знищує кореневу систему рослин. Він проникає в структуру стовбура і поступово вбиває рослину. Одним з поширених препаратів такого виду є гербіцид Майстер від Bayer.
Купити гербіциди в Україні можливе в будь-якій кількості.
 

Наша продукція для боротьби з рослинами

 
Перевіреним продуктом серед землеробів є гербіцид Геліос. До його складу входить ізопропіламінна сіль гліфосату. Його можна використовувати для різних зернових культур.
Є системним гербіцидом суцільної дії для боротьби з різними однорічними і багаторічними бур'янами. Препарат пригнічує синтез амінокислот у рослині, що призводить до інгібування синтезу хлорофілу з подальшим відмиранням непотрібних рослин.
 
Гербіцид застосовується тільки на активних вегетуючих бур'янах.
Їм проводиться десикація: соняшнику, пшениці озимої та ячменю ярого. При наземному розпиленні використовується приблизно 200 літрів засобу на 1 гектар. В середньому на один гектар виходить 3 кг рідини.
 
Гербіцид Гезагард концентрат оригінал від виробництва компанії Syngenta набирає популярності. Діюча речовина – прометрин. Він створений для збереження олійних культур від бур'янів різного віку.
Зрошення препаратом починається після появи культури і зволоження землі. Розрахунок кількості повинен враховувати наявність і коефіцієнт вмісту в землі чистого гумусу. В середньому період збереження дії препарату зберігається від одного до трьох місяців.
 
Застосовується пестицид при висадження таких рослин, як: соняшник, горох, коріандр, картопля, соя і морква. Його вартість 425 грн.
 

Вартість гербіцидів - найкраща ціна від Агроэкспер-Трейд 

 
На нашому сайті «Агроексперт-трейд» представлені товари в різних цінових категоріях.
Всі засоби пройшли перевірку та отримали сертифікати якості. Ціна на гербіцид різниться від курсу долара. В нашому асортименті є товари, які знищують різні бур'яни, не погіршуючи урожай. Ціна на Прилипачі, інсектициди, десиканти і гербіциди відповідає їх якості.
 
Щоб купити гербіциди з нашого каталогу, зателефонуйте за такими телефонами: 050-586-64-21, 097-644-50-46. Доставка проводиться з магазину на Нову пошту протягом трьох днів. Також ви можете замовити зворотний дзвінок, вказавши свій номер телефону, натиснувши на відповідний напис на сайті. Наші консультанти зв'яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповідь на всі ваші запитання.
 
Ми відповідаємо за доступні ціни на нашу продукцію та високу її якість. Доставку ми виробляємо оперативно з понад двадцяти розподільних центрів по Україні.
 

Як замовити товар у нас

 
На сайті «Агроексперт -трейд» можна купити гербіциди та інші препарати для ЗЗР таким чином:
 • набравши нас по телефону: 095-515-41-66, 098-101-20-80, 097-644-50-46, 063-134-22-39; 
 •  замовивши через форму зворотній дзвінок;
 •  написавши в онлайн-чат.
 
У процесі оформлення замовлення ми уточнимо з вами всі деталі по його обробці і проконсультуємо про його дії. Також ми надішлемо вам прайс поштою на першу вимогу.
 
Купувати якісні гербіциди в Україні легко і зручно!

Доставка і оплата
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрном рынке Украины уже 14 лет. Более 4500 клиентов и их рекордные урожаи.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантируем Качество.Документы по ДСТУ на все семена, удобрения и препараты
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Хто наші клієнти (з ким ми працюємо):
Приватні фермери
Аграрні господарства
Системні агрохолдiнги
Нам довіряє понад 4500 клієнтів, серед яких:
Наші дипломи з головних виставок України
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 14 років. Більше 4500 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі