ПРОПОНУЄМО КУПИТИ ГЕРБІЦИДИ ЦІНА ХОРОША ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

'Пропонуємо купити гербіциди від бур'янів на польових, садових і овочевих культурах. ►►► Низька ціна. ►►► Доставка по Україні. Детально на сайті.'

Пропонуємо купити системні гербіциди, контактні, післясходові, грунтові для боротьби з бур'янами на посівах польових, садових і овочевих культур. Вигідна ціна на гербіциди та доставка по всій Україні від нашої компанії АГРОЕКСПЕРТ-ТРЕЙД:

ПРОПОНУЄМО КУПИТИ ГЕРБІЦИДИ ЦІНА ХОРОША ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Гербіцид Ескудо купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:8
Купити Гербіцид Ескудо від виробника «Август» з діючою речовиною римсульфурон 500 г / кг для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими та багатьма дводольними бур'янами на кукурудзі та картоплі можете на нашому сай
Гербіцид Хакер купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:6
Купити Гербіцид Хакер від виробника «Август» з діючою речовиною клопіралід 750 г / кг для боротьби з однорічними та деякими багаторічними дводольними бур'янами, у тому числі проблемними видами (види осоту, ромашки, горця) в посіва
Гербіцид Фабіан купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:7
Купити Гербіцид Фабіан від виробника «Август» з діючою речовиною імазетапір 450 г / кг, хлорімурон-етил 150 г / кг для захисту посівів сої від однорічних та деяких багаторічних дводольних та злакових бур'янів можете на наш
Гербіцид Трицепс купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:8
Купити Гербіцид Трицепс від виробника «Август» з діючою речовиною трифлусульфурон-метил, 750 г / кг для контролю широкого спектру однорічних дводольних бур'янів в посівах цукрових буряків можете на нашому сайті.
Гербіцид Трієра купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:5
Купити Гербіцид Трієра від виробника «Август» з діючою речовиною клопіралід 300 г / л, пиклорам 75 г / л для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними бур'янами в посівах ріпаку можете на нашому сайті.
Гербіцид Транш Супер купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:4
Купити Гербіцид Транш Супер від виробника «Авугст» з діючою речовиною квинмерак 83 г / л, метазахлор 333 г / л для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур'янами в посівах ріпаку можете на нашому сайті.
Гербіцид Торнадо 500 придбати в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:6
Купити Гербіцид Торнадо 500 від виробника «Август» з діючою речовиною ізопропіламінна сіль гліфосату кислоти 500 г / л для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними і злаковими бур'янами можете на нашому сайті.
Гербіцид Сквар купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:9
Купити Гербіцид Сквар від виробника «Август» з діючою речовиною дикват 150 г / л для десикації соняшнику, картоплі, сої, ріпаку озимого та ярого можете на нашому сайті.
Гербіцид Румба Мікс купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:7
Купити Гербіцид Румба Мікс від виробника «Август» з діючою речовиною 22,4-Д, складний 2-етилгексилового ефіру 615 г / л, трибенурон-метил 563 г / кг, флорасулам 187 г / кг + 7,4 г / л для боротьби з однорічними і багаторічними дво
Гербіцид Плуггер купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:4
Купити Гербіцид Плуггер від виробника «Август» з діючою речовиною метсульфурон-метил 125 г / кг, трибенурон-метил 625 г / кг знищення однорічних та деяких багаторічних дводольних бур'янів, в тому числі стійких до 2,4-Д і МЦПА, в п
Гербіцид Пілот купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:8
Купити Гербіцид Пілот від виробника «Август» з діючою речовиною метамитрон 700 г / л для захисту посівів буряків від однорічних дводольних бур'янів можете на нашому сайті.
Гербіцид Парадокс купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:6
Купити Гербіцид Парадокс від виробника «Август» з діючою речовиною імазамокс 120 г / л для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур'янами на посівах сої, гороху, а також сорти та гібриди ріпаку і соняшнику, стійких до і
Гербіцид Набоб купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:7
 Купити Гербіцид Набоб від виробника «Август» з діючою речовиною бентазон 480 г / л для захисту кукурудзи і бобових культур від однорічних дводольних бур'янів, у тому числі стійких до 2,4-Д і МЦ
Гербіцид Міура купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:7
Купити Гербіцид Міура від виробника «Август» з діючою речовиною хізалофоп-П-етил 125 г / л для захисту цукрових буряків, льону, ріпаку, картоплі, сої, овочевих та інших культур можете на нашому сайті.
Гербіцид Гумка Екстра купити ціна інструкція оригінал в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:5
Купити Гербіцид Гумка Екстра від виробника «Август» з діючою речовиною антидот клоквінтосет-мексил 40 г / л, феноксапроп-П-етил 70 г / л для боротьби з однорічними злаковими бур'янами в посівах зернових культур можете на н
Гербіцид Лазурит купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:6
Купити Гербіцид Лазурит від виробника «Август» з діючою речовиною метрибузин 700 г / кг проти однорічних дводольних та злакових бур'янів на картоплі і томатах можете на нашому сайті.
Гербіцид Лазурит Супер купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:6
Купити Гербіцид Лазурит Супер від виробника «Август» з діючою речовиною метрибузин 270 г / л для контролю широкого спектру однорічних дводольних і злакових бур'янів на картоплі і томатах можете на нашому сайті.
Гербіцид Дублон купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:7
Купити Гербіцид Дублон від виробника «Август» з діючою речовиною нікосульфурону 40 г / л для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими, а також з деякими однорічними дводольними бур'янами в посівах кукурудзи можете
Гербіцид Дублон Супер купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:3
Купити Гербіцид Дублон Супер від виробника «Август» з діючою речовиною дикамба кислоти у вигляді: натрієвої солі 425 г / кг, нікосульфурону 125 г / кг проти однорічних і багаторічних дводольних та злакових бур'янів у посівах кукур
Гербіцид Дублон Голд купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:5
Купити Гербіцид Дублон Голд від виробника «Август» з діючою речовиною нікосульфурону 600 г / кг, тифенсульфурон-метил, 150 г / кг для боротьби з багатьма видами однорічних і багаторічних злакових однорічних та деяких багаторічних
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
заповнивши форму і натиснувши кнопку:

Ціна на Гербіциди представлені в нашому каталозі і на інші препарати є в нашому прайсі.

Щоб купити Гербіциди з нашого каталогу 
телефонуйте у відділ продажу: 050-586-64-21, 097-644-50-46.

 Доставка Новою Поштою по всій Україні за 1-3 дня.

 

Гербіциди: ефективний засіб для знищення бур'янів

Гербіциди купити в Україні

 Необхідно домогтися ефективного знищення бур'янів? Наша компанія пропонує придбати перевірені гербіциди за низькими цінами. Ми приділяємо пильну увагу високій якості продукції.

У нас ви зможете придбати гербіциди використовуються для знищення небажаних типів рослин. Препарати розробляли кваліфіковані фахівці, використовуючи у своїй роботі сучасні технології. Товари відрізняються безпекою й відповідають світовим стандартам.

Купуючи гербіциди, клієнт може бути впевнений у тому, що консультанти компанії підберуть гідний препарат, нададуть інформацію і дадуть схеми роботи, рекомендовані кращими виробниками в даному напрямку.

 Значення, застосування і види гербіцидів.  

Гербіциди – це спеціально розроблені препарати, що застосовуються для ефективного знищення бур'янів на полі. Всі гербіциди можна розділити на два основних види:

  • суцільної дії;
  • вибіркової дії.

До першої групи відносяться кошти, призначені для знищення всіх видів рослин на полі. Їх активно використовують для повної ліквідації рослин в таких місцях: узбіччі доріг, різних промислових об'єктах. Існує кілька варіантів даного різновиду препарату:

  • Контактні. Впливають на рослину при безпосередньому контакті. Вражають стебла, небезпечний бур'ян гине через деякий час.
  • Системні. Здатні активно пересуватися по всьому «організму» рослини. Особливо необхідні в боротьбі з бур'янами, у яких досить сильна коренева система.
  • Грунтові. Препарати, які слід вносити у саму грунт. Важливо використовувати для знищення насіння, кореневих систем бур'янів.

Великою популярністю користуються також гербіциди вибіркової дії. Вони вражають одні типи рослин, але найголовніше, що при цьому не зачіпають інші.

 Коли можна застосовувати гербіциди?

Звернувши особливу увагу на численні фактори та особливості препаратів, можна зробити висновок, що гербіциди можна використовувати для якісної обробки рослин на будь-якій стадії розвитку. Наприклад:

  • до посіву культури;
  • до того, як з'явилися перші сходи бур'янів та культури;
  • також можна використовувати препарати після сходів і в різні періоди вегетації самого рослини.

Вибір залежить від обраного типу гербіцидів і завдань, які ви поставили перед собою.

Звичайно, підбір гербіцидів – це відповідальний захід, що вимагає підвищеної уваги і серйозності. Пам'ятайте, що для вже дорослих, зрілих бур'янів потрібні препарати з більшою концентрацією ДВ. Для тих, які тільки починають з'являтися на світло, з меншою концентрацією.

Якщо ви бажаєте отримати багатий врожай і не хочете ризикувати якістю і збереженням вирощуваної культури, звертайтесь за консультацією до фахівців нашого магазину. Вже зараз ви можете подбати про купівлю гербіциду, для ефективного знищення бур'янів. Завдяки відкриттю нашого інтернет-магазину придбати якісну продукцію за невисокою вартості стало дуже просто. Ціна в нашій компанії нижче, ніж у звичайному магазині.

Фильтрация