Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 5000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 600 000 га!

Купити Гербіциди в Україні, ціна на 2022 оптом і в роздріб:

Застосування гербіцидів збереже вам 25-45% врожаю за рахунок контролю або знищення бур'янів на польових, овочевих і садових культурах
Доставка гербіцидів в будь-яку точку України від 1 дня! Варіанти оплати: Накладений Платіж після одержання на Новій Пошті або Безготівковий розрахунок з ПДВ!

ПРОДАЖ ГЕРБІЦИДІВ. ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Пройдіть опитування і наш агроном підбере кращу для Вас систему захисту рослин
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Гербіцид, як кращий засіб для знищення бур'янів

Короткий зміст статті:

  

 

Відповіді на найчастіші запитання клієнтів
щодо придбання гербіцидів.

 

⭐Чи варто довіряти гербіцидам-генерикам (аналогам препаратів)?

Так, варто довіряти, препарати повністю ідентичні за діючою речовиною, норми внесення і принципом дії. При цьому ціна на порядок менше, а якість відповідає стандартам ДСТУ.

 

⭐Чому гербіциди-аналоги дешевше?

 

У вартість товару не закладається ціна за бренд виробника (ім'я), ціна на його іміджеву рекламу, просування бренду. А також часто "генерики" виробляються на території України, що також значно знижує собівартість товару.

 

 ⭐Як і де ці виробляються гербіциди?

 

Як і в оригінальних препаратів так і в їх аналогів діючі речовини в 90% випадків виробляються на 3 найбільших хімічних заводах Китаю. Буває навіть, що і для аналога і оригіналу, воно готується в одному цеху, на одному обладнанні, з одного хімічного сировини.
Далі деякі виробники готують препарати за своєю формулою в Китаї (Агрохімічні технології, Химагромаркетинг), а деякі привозять напівфабрикати в Україну і закінчують виробництво на своїх хімічних заводах (УКРАВІТ, АЛЬФА СМАРТ АГРО)
При цьому всі контролюють відповідність кінцевої якості продукції згідно ДСТУ.
 
⭐Є перевага оригінальних гербіцидів перед аналогами?

 

Тут більше питання не в перевазі препаратів, а в тому що всі препарати мультинаціональних компаній, наприклад Сингенти або БАСФ, виробляються за єдиними на весь світ стандартами. Це означає, що, наприклад Євролайтинг або Міура, буде однакова і у Франції і в Україні. А ми ж знаємо, що що контроль якості продукції в Європі вище. 
Оригінали відповідають європейським стандартам якості, їх аналоги українського виробництва стандартам ДСТУ. Співвідношення цін у них аналогічне. За оригінал доведеться заплатити дорожче. 

 

⭐А ми точно отримаємо своє замовлення і гербіцид спрацює?

 

100% гарантія, що отримаєте. Ми з 2005 року на ринку. У нашу справу вкладено дуже багато сил, грошей, нервів... Всі наші контакти на виду. Погодьтеся, що нам взагалі немає сенсу робити щось незаконне. На весну 2019 року у нас купувало продукцію більше 4500 аграріїв України, це майже кожне 10 ГОСПОДАРСТВО.
Якість препаратів гарантується виробником згідно ДСТУ. Він буде саме таким, яким його виготовив виробник і виконувати ту «роботу», яку повинен, при виконанні інструкції по застосуванню від виробника, яка є на кожному препараті.

Ризик відсутній повністю-відправляємо післяплатою, з оплатою при отриманні, або укладаємо договір поставки, якщо вам потрібен рахунок на ГОСПОДАРСТВО. Все офіційно. Телефонуйте і замовляйте. 

 

⭐Як оформити замовлення (умови оплати, доставка)?

 

Доступні всі варіанти для оплати - накладений платіж з оплатою при отриманні, рахунок з ПДВ /без ПДВ, готівковий розрахунок. Якщо ви платники ПДВ, то з вами укладається договір від імені ТОВ. Якщо ви платник єдиного податку або фізична особа, то договір укладається від імені ФОП.   

 

Ви телефонуєте нашим менеджерам по одному з телефонів, який вказується на сайті. Менеджер уточнює питання по препарату, консультує, якщо потрібно, по підбору препаратів.  
Далі ви вибираєте форму оплати (оплата при отриманні або рахунок), варіант доставки, повідомляєте свої дані для отримання замовлення. Якщо вам зручний безготівковий розрахунок, то робимо договір і рахунок.  
Після відправки препаратів, ми повідомляємо вам номер накладної Нової Пошти. Отримали посилку, подивилися, що все відповідає, оплачуєте, застосовуєте, отримуєте хороший урожай)).

 

 Як правильно використовувати гербіциди (регламент використання і зберігання)?

 

Всі пестициди необхідно використовувати строго відповідно до інструкції, яку дає виробник, необхідно дотримуватися всі санітарні норми і техніку безпеки при роботі з хімікатами.
Необхідно враховувати строго норму препарату на гектар. Обробку рекомендується проводити рано вранці, ввечері або в похмуру погоду, але враховуйте прогноз погоди, що препарат не змивався з поверхні рослин, рослини при цьому не повинні знаходиться в стресовому стані. Використовувати пестициди в температурно-допустимих межах. 
При приготуванні бакової суміші необхідно враховувати рекомендовану кислотність води і сумісність з іншими препаратами і речовинами при змішуванні. Дощ через короткий час після обробки листя рослин може вплинути на якість обприскування бур'янів.
Препарати зберігати в оригінальній упаковці згідно вказівок виробника на етикетці. Не допускати замерзання, берегти від попадання прямих сонячних променів і високих температур.
Приготування бакової суміші: читаємо етикетку; проводимо тест на сумісність препаратів (Бакова суміш повинна бути однорідною при внесенні); в Баку з'єднуємо тільки маткові розчини якщо препарати масляні або порошкові; заповнюємо бак водою, потім включаємо міксер; додаємо певну дозу пестициду; препарати змішуємо в суворій черговості; обполіскувати ємність.
Готувати бакову суміш необхідно безпосередньо перед використанням!
 
 
Ви все ще борються з бур'янами в полі? Хочете отримати дійсно якісну продукцію і за низькою ціною? Наша компанія представляє гербіциди в Україні, що використовуються для знищення рослини. Всі товари, що відображені на нашому сайті, виробляються щодо світових стандартів.
Обробка поля гербіцидами

Що ж таке гербіцид?

 
Гербіциди (від латинського слова herba — трава і caedo — вбиваю) — спеціальні хімічні речовини, що зібрані в зручних упаковках для знищення бур'янів. Вони входять в категорію засобів захисту рослин (ЗЗР).
Гербіциди по своєму впливу поділяють на:
 • селективні;
 • неселективні.
Гербіциди суцільної дії впливають на всі рослини, які ростуть на території. Головні елементи, з яких випускають неселективні гербіциди, дикват і гліфосат. Гербіцидні препарати потрапляють в культуру за допомогою листя.
Гербіцид неселективної дії в агросфері використовують в післязбиральний період, для того щоб запобігти зростанню багаторічних бур'янових трав і знищити їх кореневу систему. Перед посівом поля, саду, городу, для блокування росту трави. Також ці кошти застосовують перед збиранням зернових, зернобобових для прискорення висихання. При обробці саду, розпорошувати препарати потрібно на землю, не потрапляючи на стовбури дерев.
 
Селективні гербіциди використовуються для впливу при обробці конкретних культур. Вони знищують бур'яни, але не завдають шкоди вирощуваній рослині. Залежно від механізму дії, виборчі гербіциди діляться на:
 • біохімічний спосіб вибірковості. Працює завдяки здатності культур, наприклад, кукурудзи, розщеплювати гербіцид до нетоксичного стану;
 • морфологічний спосіб вибірковості. Грунтується на відмінностях в будові або поверхні культури. Такими гербіцидами обробляють зернові культури;
 • топографічний спосіб вибірковості. Результат виходить при осіданні гербіциду зверху грунту. Такі гербіциди не впливають на корінь і вбивають небажану рослинність, яка проростає у верхніх шарах грунту.
У нас ви зможете придбати гербіциди виробника syngenta і BASF, укравіт, які ефективно знищують організм бур'яна, а також аналоги інших гербіцидів.
 
Щодо складових, що входять до складу гербіцидів, їх можна використовувати на різних стадіях розвитку. Наприклад:
 •  після культивування грунту;
 •  до появи перших паростків;
 •  на різних вегетаційних періодах.
Вибирати пестицид необхідно щодо поставленого завдання і використовувати за призначенням. Оцінюючи ситуацію зараженості поля бур'янами, враховуйте їх вік і можливість переродження. Більшість таких рослин віднімають важливі мікроелементи від зернових чи інших культур. Фермер після покупки даного препарату може сам коригувати норми поливу й пропорції щодо видів бур'янів на його ділянці.
 
В нашому магазині «Агроексперт-трейд» можна купити різні гербіциди і препарати як оптом, так і в роздріб в Україні.

Види гербіцидів в Україні

 
Препарати суцільної дії націлені на масове знищення бур'янів на узбіччях і біля промислових територій.
Розрізняють такі види:
 •  контактні – впливають на бур'ян при контакті, перешкоджаючи росту рослини до повної його загибелі за кілька годин;
 •  системні – часто використовується для бур'янів з довгою кореневою системою і знищують її;
 •  грунтові – змішуються з землею ще до посадки насіння;
 •  виборчі – впливають тільки на певні рослини.

З якими рослинами можна використовувати гербіциди

 
ККомпанія "АГРОЕКСПЕРТ-трейд" займає перше місце з продажу якісних товарів по Україні. На сайті ви знайдете гербіциди від різних бур'янів за доступною ціною, які прекрасно переносяться культурними рослинами. Всі засоби ефективно борються з рослинами для отримання вами якісного врожаю.

Гербіцид для соняшнику 

Якщо ви вирощуєте соняшник, то крім природних ресурсів вам потрібно використовувати цілеспрямований гербіцид. Обробляти ним краще восени, так він має краще дію на культуру. Найчастіше використовують препарати масового ураження бур'янів, як Харнесс.
 
Також купують і ґрунтові гербіциди для соняшнику, як Еталон. Використання їх проводиться з дотриманням пропорцій, щоб засіб не вплинуло на зростання самої культури.
 
Препарати мають різний час вивітрювання. Крім цього, потрібно враховувати погоду (температура, дощ) і сезон при проведенні таких маніпуляцій.
 
Користуються попитом через зручності препарати післясходові. Вони прибирають кореневу систему небажаних рослин, не зачіпаючи урожай.
До їх переваг можна також віднести:
 •  безпеку щодо соняшнику;
 •  зменшення % повторного зростання бур'янів;
 •  зручно розподіляти по території;
 •  можуть розчинятися у воді;
 •  швидкий розпад компонентів після потрапляння в грунт.
 
Гербіциди, що застосовуються ще до сходів, зменшують час дозрівання і збільшує врожайність.

 

 Гербіцид для кукурудзи
Для кукурудзяних посівів масова кількість бур'янів відіграє величезну роль при отриманні якісного врожаю. Щоб позбутися від них, потрібно придбати у нас гербіцид для кукурудзи і знищити небажану рослинність.
 
Розрізняють препарати з суцільним і селективним діями. Перші використовують до засіву культурою. Другі є безпечними для посівів. Краще вибирати препарати з вмістом 2,4-Д або, як його ще пишуть – амінна сіль. Їх використовують після дощу або додаткового зрошення грунту. Обробляються бур'яни тільки після того, як вже сформувалися на ньому від 4 до 6 листків.
Також застосовуються гербіциди до сходів кукурудзи. Їх переваги:
 •  немає просушування рослини;
 • бур'ян повністю пропадає через 30 днів; 
 •  має тривалий результат;
 •  зменшує кількість бур'янів при наступній культивації грунту.
 
Популярний післясходовий гербіцид для кукурудзи – Альфа Ефір або Основа.

Дуже важливо прибирати бур'яни, що в кінці свого циклу викидають безліч насіння, що активно будуть розвиватися на наступний рік.

 

 

Гербіцид для пшениці
 
Що ж щодо гербіцидів для пшениці, то вони теж діляться на підвиди залежно від впливу:
 •  системного;
 • контактного; 
 •  суцільного;
 •  виборчого.
При використанні препарату важливо дотримуватися зазначених на упаковці доз, адже їх надлишок призведе до загибелі врожаю і культура може загинути.
 
В Україні є понад 200 гербіцидів для пшениці. Правильно їх вибрати можна, дотримуючись таких дій:
 • визначте, яких бур'янів більше на ділянці для посіву;
 •  виділіть більш стійкі рослини;
 •  купіть гербіцид, що буде відповідати їх знищення.

 

 Гербіцид для картоплі
 

Березка польова часто засмічує посадки картоплі. Використовуючи пестицид, можна придушити зростання небажаних рослин і їх загибель. Гербіциди, що використовуються після сходів врожаю, вбивають двосім'ядольні і злакові бур'яни. Підбирати препарат потрібно щодо сорту картоплі. Обробляти рослини краще в суху погоду. Наприклад, Зенкор Ліквід.

 
У нашому інтернет-магазині представлені різні засоби для боротьби з небажаними рослинами. До них додається інструкція по застосуванню.
гербіциди від бур'янів

Різновид бур'янів

 
Багаторічні бур'яни, такі як: осот польовий, пирій повзучий, латук татарський і польовий бур'ян розмножуються поділом коренів. Протруйники, якими обробляються насіння, дуже допомагають в боротьбі з бур'яном. Механічної обробки не достатньо, щоб від них позбутися раз і назавжди. На допомогу в такій ситуації приходить гербіцид від пирію. Після потрапляння засобу в землю відбувається його розпад на природні речовини. Після обробки препаратом бажано почекати близько тижня, і тільки потім проводити посадку культур. Дія пестициду проявляється через 30 днів.
 

Пригнічує врожай і таку рослину, як осот. На жаль, поверхневе підрізання не дасть хорошого результату. Вихід є. Купити гербіциди від осоту за доступною ціною можна на нашому сайті. При зрошенні даним засобом потрібно враховувати: 

 •  погодні умови;
 •  дозування засобу;
 •  час року.
Розчин для зрошення необхідно готувати відразу перед використанням. Гербіцид розпилюється тільки на бур'яни.
 
Активно використовуються фунгіциди суцільної дії, що борються з осотом, пирієм, борщовиком та іншими.
Відмінно зарекомендував себе Геліос. За рахунок високої концентрації системні гербіциди суцільної дії знищують не тільки докучливі бур'яни, а й чагарники на ділянках.
Хорошим препаратом при посіві картоплі, моркви зарекомендував себе Гранстар Голд. Його потрібно розпорошувати до того, як проросла потрібна культура. Добре бореться з люцерною.
 
Для однорічних культур кошти вибираються, щоб:
 •  не обробляти грунт механічним шляхом;
 •  проводити десикацію культур;
 •  зменшити кількість бур'янів.

Гербіциди суцільної дії розпорошуються на грунт, при цьому формують рівень захисту культури. До сходів потрібних культур бур'ян гине. Перед застосуванням потрібно вирівняти земляний покрив. Наприклад, Гезагард 500 успішно вбиває бур'яни між соняшниками.

Серед різних контактних гербіцидів можна виділити Гренадер, який повністю знищує кореневу систему рослин. Він проникає в структуру стовбура і поступово вбиває рослину. Одним з поширених препаратів такого виду є гербіцид Майстер від Bayer.
Купити гербіциди в Україні можливо в будь-якій кількості.

 

Наша продукція для боротьби з рослинами

 

Перевіреним продуктом серед землеробів є гербіцид Геліос. До його складу входить ізопропіламінна сіль гліфосату. Його можна використовувати для різних ЗЕРНОВИХ культур.
Є системним гербіцидом суцільної дії для боротьби з різними однорічними та багаторічними бур'янами. Препарат пригнічує синтез амінокислот у рослині, що призводить до інгібування синтезу хлорофілу з подальшим відмиранням непотрібних рослин.

Гербіцид застосовується тільки на активних вегетуючих бур'янах.
Ним проводиться десикація: соняшнику, пшениці озимої та ячменю ярого. При наземному розпиленні використовується приблизно 200 літрів засобу на 1 гектар. В середньому на один гектар виходить 3 кг рідини.

Гербіцид Гезагард концентрат оригінал від виробництва компанії Syngenta набирає популярності. Діюча речовина-прометрин. Він створений для збереження олійних культур від бур'янів різного віку.
Зрошення препаратом починається після появи культури і зволоження землі. Розрахунок кількості повинен враховувати наявність і коефіцієнт вмісту в землі чистого гумусу. В середньому період збереження дії препарату на бур'яни зберігається від одного до трьох місяців.

Застосовується пестицид при висаджуванні таких рослин, як: соняшник, горох, Коріандр, картопля, соя і морква. Його вартість 425 грн.

 

Вартість гербіцидів - найкраща ціна від Агроэкспер-Трейд 

 
На нашому сайті «Агроексперт-трейд» представлені товари в різних цінових категоріях.
Всі засоби пройшли перевірку та отримали сертифікати якості. Ціна на гербіцид різниться від курсу долара. В нашому асортименті є товари, які знищують різні бур'яни, не погіршуючи урожай. Ціна на Прилипачі, інсектициди, десиканти і гербіциди відповідає їх якості.
 

Щоб купити гербіциди з нашого каталогу, зателефонуйте за такими телефонами: 050-586-64-21, 097-644-50-46. Доставка проводиться з магазину на Нову пошту протягом трьох днів. Також ви можете замовити зворотний дзвінок, вказавши свій номер телефону, натиснувши на відповідний напис на сайті. Наші консультанти зв'яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Ми відповідаємо за доступні ціни на нашу продукцію і високу її якість. Доставку ми виробляємо оперативно з понад двадцяти розподільних центрів по Україні.

 
 

Як замовити товар у нас

 
На сайті «Агроексперт -трейд» можна придбати гербіциди та інші препарати для ЗЗР таким чином:
 • набравши нас по телефону: 095-515-41-66, 098-101-20-80, 097-644-50-46, 063-134-22-39; 
 •  замовивши через форму зворотній дзвінок;
 • написавши в онлайн-чат.
 

В процесі оформлення замовлення ми уточнимо з вами всі деталі по його обробці і проконсультуємо про його дії. Також ми надішлемо вам прайс поштою на першу вимогу.

Купувати якісні гербіциди в Україні легко і зручно!

Гербіцид ДИСУЛАМ від Агроэксперт-Трейд
Аналог "Пріма"
Ціна: 225,00 грн/л.
В наявності
Голосів:9
Гербіцид ДИСУЛАМ (Аналог "Прима") від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною 2-этилгексиловий ефір 2,4-Д 452,42 г/л + флорасулам, 6,25 г/л для зернових, пшениці, кукурудзи, сорго.
Гербіцид Евролайтинг від Агроэксперт-Трейд
Оригинал BASF
Ціна: 1100,00 грн/л.
В наявності
Голосів:7
Гербіцид Евролайтинг (Euro-Lightning) Оригінал з сертифікатом BASF для соняшнику. Діючі речовини — імазапір (15 г/л) + імазамокс (33 г/л).
Гербіцид ИМПЕКС ДУО від Агроэксперт-Трейд
Аналог "Евролайтинг"
Ціна: 550,00 грн/л.
В наявності
Голосів:6
Гербіцид ІМПЕКС ДУО (Аналог «Евролайтинг») від виробника Агрохімічні Технології з діючою речовиною імазамокс , 33 г/л імазапір , 15 г/л для гібридів соняшнику.
Гербіцид ГРЕНАДЕР від Агроэксперт-Трейд
Аналог "Гранстар"
Ціна: 700,00 грн/Флакон 0,5 кг
В наявності
Голосів:7
Гербіцид ГРЕНАДЕР (Аналог "Гранстар") від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною трибенурон – метил, 750 г/кг для зернових культур.
Гербіцид ГЕЛИОС від Агроэксперт-Трейд
Аналог "Раундап"
Ціна: 240,00 грн/л.
В наявності
Голосів:9
Гербіцид ГЕЛІОС (Аналог "Раундап") від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л (у кислотному еквіваленті, 360 г/л) для зернових, пшениці.
Гербіцид ГЕЛИОС ЭКСТРА від Агроэксперт-Трейд
Аналог "Раундап Макс"
Ціна: 300,00 грн/л.
В наявності
Голосів:6
Гербіцид ГЕЛІОС ЕКСТРА (Аналог "Раундап Макс") т виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною калійна сіль гліфосату, 663 г/л (у кислотному еквіваленті 540 г/л) для зернових, пшениці, кукурудзи, сої, гороху, льону.
Гербіцид ОСНОВА від Агроэксперт-Трейд
Аналог "Харнес"
Ціна: 170,00 грн/л.
В наявності
Голосів:8
Гербіцид ОСНОВА (Аналог "Харнес") від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною ацетохлор, 900 г/л для соняшнику, кукурудзи, сої.
Гербіцид ПРОМЕКС від Агроэксперт-Трейд
Аналог "Гезагард"
Ціна: 145,00 грн/л.
В наявності
Голосів:10
Гербіцид ПРОМЕКС КС (Аналог "Гезагард") купити від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною прометрин, 500 г/л для соняшнику, каротоплі, сої, гороху.
Гербіцид ГЕЗАГАРД від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Syngenta"
Ціна: 325,00 грн/л.
В наявності
Голосів:10
Гербіцид Гезагард оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 500 г/л прометрин для захисту олійних та інших культур від однорічних дводольних та злакових бур'янів.
Гербіцид ДИЛАР від Агроэксперт-Трейд
Аналог "Лонтрел"
Ціна: 1495,00 грн/кг
В наявності
Голосів:8
Гербіцид ДИЛАР (Аналог "Лонтрел") від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною клопіралід, 750 г/кг для зернових, пшениці, кукурудзи, сої, гороху, льону.
Гербіцид ЛОНТРЕЛ від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Syngenta"
Ціна: 1875,00 грн/л.
В наявності
Голосів:4
Гербіцид Лонтрел офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 300 г /л Клопіралід для боротьби з однорічними дводольними та багаторічними корнеотпрысковыми бур'янами  на посівах сільськогосподарських культур.
Гербіцид ОРЕОЛ МАКСИ від Агроэксперт-Трейд
Аналог "Міура"
Ціна: 330,00 грн/л.
В наявності
Голосів:5
Гербіцид ОРЕАОЛ МАКСІ (Аналог "Міура") купити від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною хізалофоп-п-етил, 125 г/л для ріпаку, буряків, сої, кавунів.
Гербіцид Прима від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Syngenta"
Ціна: 435,00 грн/л.
В наявності
Голосів:9
Гербіцид ПРИМА оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 300 г / л 2,4-Д К-ту (у формі складного 2-етилгексилового ефіру) + 6,25 г/л флорасулам для захисту зернових колосових культур і кукурудзи від дводольних бур'янів.
Гербіцид БЕНАЗОН від Агроэксперт-Трейд
Аналог "Базагран"
Ціна: 660,00 грн/л.
В наявності
Голосів:10
Гербіцид БЕНАЗОН (Аналог "Базагран") від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною Калійна сіль бентазон, 480 г/л для зернових, пшениці, кукурудзи, сої, гороху, льону.
Гербіцид ПРИМЕКСТРА TZ ГОЛД 500 SC від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Syngenta"
Ціна: 320,00 грн/л.
В наявності
Голосів:5
Гербіцид ПРИМЕКСТРА TZ ГОЛД 500 SC оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 312,5 г / л Ѕ-метолахлору + 187,5 г / л Тербутилазин для контролю основних однорічних бур'янів в посівах кукурудзи, сорго, сої, соняшнику, картоплі і томатів.
Гербіцид ДУАЛ ГОЛД від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Syngenta"
Ціна: 460,00 грн/л.
В наявності
Голосів:11
Гербіцид Дуал Голд офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 960 г/л с-метолахлор для захисту сходів просапних культур.
Гербіцид МИЛАФОРТ від Агроэксперт-Трейд
Аналог "Мілагро"
Ціна: 225,00 грн/л.
В наявності
Голосів:6
Пропонуємо Гербіцид МІЛАФОРТ (Аналог "Мілагро") від виробника Агрохімічні Технології з діючою речовиною нікосульфурону, 40 г/л для кукурудзи.
Гербіцид Милагро від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Syngenta"
Ціна: 2955,00 грн/л.
В наявності
Голосів:10
Гербіцид Мілагро КС офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 40 г/л нікосульфурону для злакових і деяких дводольних бур'янів у посівах кукурудзи.
Гербіцид ГОАЛ від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Syngenta"
Ціна: 1170,00 грн/л.
В наявності
Голосів:5
Гербіцид Гоал оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 240 г/л оксифлуорфен для захисту цибулі від комплексу засмічувачів.
Гербіцид ДИАЛЕН СУПЕР від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Syngenta"
Ціна: 390,00 грн/л.
В наявності
Голосів:8
Гербіцид Діален Супер-оригінальний препарат від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 120 г/л Дикамба+344 г/л 2,4-Д диметиламінної солі для захисту посівів кукурудзи, зернових колосових культур від одно - і багаторічних дводольних бур'янів.
Відгуки та результати в Україні
СТОВ "Червонопілля"
2019-05-05

Кіровоградська область

Отримана врожайність 36 ц/га при вологості 7%.

Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 16 років. Більше 5000 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Ви дивилися
Гербіцид Стеллар Плюс від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «BASF»
1155,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Стеллар Плюс офіційний оригінал від виробника Басф (BASF) з діючою речовиною топрамезон (50 г / л) + дикамба (160 г / л) для захисту кукурудзи.
Гербіцид Пульсар Плюс від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «BASF»
575,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Пульсар Плюс офіційний оригінал від виробника Басф (BASF) з діючою речовиною імазамокс, 25 г/л для захисту соняшнику.
Гербіцид Чеккер від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Bayer"
2020,00 грн/кг
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Чеккер офіційний оригінал від виробника Байєр (Bayer) з діючою речовиною амідосульфурон, 40 г/кг, дифлюфенікан, 240 г / кг, йодосульфурон, 10 г / кг, мефенпір-діетил, 100 г / кг для захисту озимої пшениці та озимого ячменю.
Фунгіцид Сфера Макс від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Bayer"
3405,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Фунгіцид Сфера Макс офіційний оригінал від виробника Байєр (Bayer) з діючою речовиною трифлоксистробін , 375 г/л + ципроконазол, 160 г/л для захисту цукрових буряків.