Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Безпосередньо від Виробника
Використовуємо останні наукові
Розробки в виробництві!
Доставимо в будь-яку точку України
Вигідним для вас способом від 1 дня!
Безкоштовні консультації агрономів:
Як збільшити урожай на 10-30%!

Пропонуємо Купити Фунгіциди для Винограду в Україні, ціна на 2019 оптом і в роздріб:

ПРОДАЖ ФУНГІЦИДІВ ДЛЯ ВИНОГРАДУ. ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Фунгіцид Полигард купити опис
Аналог "Фолікур"
435,00 грн/л.
Голосів:5
Купити Фунгіцид Полигард від виробника «Агрохімічні технології» з діючою речовиною тебуконазол, 250 р/л для захисту зернових колосових культур, ріпаку, винограду та інших сільськогосподарських культур від найбільш поширених захворювань можете на н
Фунгіцид Флутривит купити опис
Аналог "Імпакт"
409,00 грн/л.
Голосів:7
 Купити Фунгіцид Флутривит від виробника «Агрохімічні технології» з діючою речовиною флутриафол, 250 р/л для знищення спороношення фітопатогенних грибів, обмежує ураження, сприяє оздоровленню рослин можете на нашому сайті.  Вигідна ціна — 40
Фунгіцид Хорус купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
4050,00 грн/л.
Голосів:10
Фунгіцид Хорус ВВГ від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 750 г/кг ципродинил захисту захисту зерняткових, кісточкових плодових культур, винограду можете придбати, замовивши на нашому сайті за вигідною ціною з
Фунгіцид Дітан купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
350,00 грн/кг
Голосів:9
Фунгіцид Дітан від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 800 г/кг манкоцеб захисту картоплі та томатів можете придбати, замовивши на нашому сайті за вигідною ціною з доставкою в будь-яку точку У
Фунгіцид Ридоміл Голд купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
770,00 грн/кг
Голосів:11
Фунгіцид Ридоміл Голд від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 640 г/л манкоцеб+40 г/кг мефеноксам захисту картоплі, овочевих культур і винограду від комплексу хвороб можете придбати, замовивши на нашому сайті
ПРОДАЖ ФУНГІЦИДІВ ДЛЯ ВИНОГРАДУ. ДОСТАВКАЙ ПО ВСІ УКРАЇНІ  

 

 

Як забезпечити якісний захист винограду від грибкових захворювань

фунгіциди-для-винограду
Працюючи на плантації, необхідно враховувати, що є кілька факторів, які можуть завдати шкоди врожаю, включаючи: хвороби, комахи, грибки і нежиттєздатні фактори (наприклад, погода). Доцільно оглядати виноградник на предмет появи змін, гнилі, потемніння, цвілі. Рано виявлена спалах буде набагато краще лікуватися, з меншою кількістю фунгіцидів і шкодою для посадки винограду.  
 

Найбільш поширені захворювання винограду і боротьба з ними

 
Кліматичні умови, перепади температур, посуха сприяють зростанню грибків на ослаблених паростках і ведуть до загибелі виноградника. Не виключено, що старий рослинний матеріал містить грибкові спори в грунті навіть взимку, тому необхідно очистити кущі після обрізки. Чорна пляма, борошниста роса і антракноз-всього лише деякі з поширених грибкових патологій. Гриб зменшує ефективність рослини в споживанні сонячної енергії, викликає нестачу води, блокує фотосинтез і волає втрату листя, стоншення стовбура, руйнування кореневої системи.
 
Є кілька періодів, коли виноградна лоза дуже вразлива до дії збудників:
 •  посадка;
 •  формування листя;
 •  цвітіння;
 •  дозрівання;
 
При попаданні ріжків на тканини, вона випускає міцелій розростається, починає активно поглинати поживні речовини і воду з стебла, листя, плодів. Недолік харчування позначається на пагонах, припиняється їх зростання і розвиток. Це призводить до зниження врожайності культури і знищує насадження.
 
Антракоз
 
Грибок вражає всі наземні органи лози, особливо молоді тканини. На листках, винограді з'являються численні темно-коричневі вкраплення 1-5 мм в діаметрі. В центрі з'являється отвір, вони скручуються і опадають.
На плодах сліди запалі і темно-коричневі з сіруватими центрами. На зелених ягодах видимі з великої відстані плями, багрянисто-коричневі або знебарвлені з темним краєм. Взимку грибниця залишається під корою, а суперечки розносяться вітром на велику відстань.
 
Коренева гниль
 
Вражає багато деревних рослин, включаючи виноград. Виноградники, посаджені на старих ділянках садів або недавно очищених лісових масивах, можуть піддаватися ризику. Надземні симптоми-чахлі пагони, жовті або червоні листя, в'янення і передчасна дефоліація. Він сприяє руйнуванню і загибелі куща. Білі грибкові мати накопичуються під корою близько грунтової лінії.
 

  Оідіум  

 
Одне з найпоширеніших і легко пізнаваних грибкових уражень. Заражені листя і стебла покриваються шаром, схожим на борошно. До нього більше схильні приземлені частини винограду. Надалі він поширюється по всій рослині. Таким чином, блокується фотосинтез і перекривається доступ вуглекислого газу в клітини.
В той час, як хвороба прогресує, ураження стають більше і більше щільним, оскільки кількість клітин підвищується, і цвіль може поширитися вгору і вниз по довжині.
 
Мілдью (несправжня борошниста роса)
 
Розвиток відбувається протягом усього вегетаційного періоду до пізньої осені. Паразит воліє сухість, клімат з низькою вологістю, невеликою кількістю опадів. Поразка виглядає як жовті і темно-червоні плями, заражає, перш за все, листя.
 
Сіра гниль
 
Небезпечний паразит, любить теплий вологий клімат. Вражає, перш за все, юні висадки, плоди і поранені частини деревини. На листі з'являється бура павутина, вони темніють і опадають. Ягоди перестають рости, покриваються сірим пухнастим пластом і засихають.
 
Для знищення грибків на винограді використовуються фунгіциди ‒ хімічні речовини, які руйнують вегетативні форми, зародки, не зачіпаючи культуру. У побуті використовуються кілька видів: сода, купорос, з'єднання міді.
 
Системні фунгіциди застосовують для обробки кореневої системи перед посадкою. Вони всмоктуються в стебло протягом чотирьох годин і розносяться зі струмом рідини. Компоненти через міцелій рухаються всередину паразита, порушують його життєздатність, можливість переробки білків, знижують спороутворення. Препарат не змивається опадами, довго міститься в рослині, не впливає на плодючість. Недоліком є швидке звикання грибка до складу, він ставати неефективним.
 
Для профілактики зараження грибком використовують контактні пестициди. Вони не проникають в серцевину, а залишаються на поверхні. Розчини діють на занесені спори, поверхневі види цвілі, перешкоджають подальшому поширенню хвороби. Мінуси їх використання-змиваються опадами, не діють на вже пошкоджені рослини.
 
Ципродинил, Флутріафол – компоненти, які руйнують паразитів зсередини, через кореневу систему. Після елімінації в сік активно впливають на обмінні процеси всередині гриба і ріжків. Запобігають розростання вегетативних форм. Манкоцеб, Мефеноксам, Тебуконазол, розчин мідного купоросу – діють поверхнево. Не використовуються для лікування, а тільки як профілактика зараження. При обприскуванні на кущах залишаються до семи днів. Це контактні елементи, вони захищають рослину від нових спалахів, і не дають їм проростати.
 
Найефективніший спосіб використання, це комбінація вищевказаних препаратів. Так стовбур буде захищений зсередини і зовні.
купити-фунгіцид для винограду

Періоди для обприскування винограду фунгіцидами

 
Обробку необхідно почати з посадки пагонів, щоб захистити саджанці від більшості шкідників. На початку сезону можна обробити голу лозу або з появою перших листків.
 
Друга обробка робиться за 3-4 дні до цвітіння винограду, перед тим як розпустяться перші бутони. Рослина в цьому момент дуже вразлива, адже кидає всі захисні властивості на майбутні плоди.
 
Третій раз обприскується виноград, коли з'являються ягоди розміром з горох, приблизно через місяць після попередньої. Контагій може потрапляти в плоди, але сили протидії раніше нанесених отрутохімікатів не вистачає.
 
За 20-30 днів до дозрівання врожаю важливо провести четверту профілактику, суворо витримуючи термін перед збором врожаю. Коли плоди наливаються, рослина знаходитися у величезній зоні ризику.
Останнє внесення пестицидів дуже важливе, оскільки зміна клімату впливає на розвиток хвороб у винограду. Краще вживати системні препарати, які добре діють при низьких температурах або не залежать від погодних умов.
 
Якщо клімат був дощовим або мінливим, кратність обприскувань можна збільшити за потреби. Важливо прорахувати однакові проміжки між прийомами, щоб виключити передозування
 

Препарати для обробки. Фунгіциди, рекомендовані до застосування на винограднику

Для використання під час початкової обробки відмінно підійде системне засіб Хорус від компанії «Агроексперт -трейд». Воно має захисну дію навіть при низьких температурах, швидко поглинається, вбиває зимуючі організми, а також продовжує зберігання врожаю. Активний проти мілдью, оїдіума, сірої гнилі. Препарат вибору профілактики ‒ контактно-системний фунгіцид Флутривит. Діє на патоген, запобігає повторному інфікуванню, сприяє оздоровленню. Для третього обприскування можна використовувати як комбіновані, так і контактні фунгіциди. Підійде Дітан або Радоміл голд. У разі збереження рослини в зимовий час добре зарекомендував себе розчин Стробі. Він проникає в стебло, швидко поширюється і діє на мілдью, сіру гниль, оїдіум.
 

Які товари пропонує магазин

Для ефективної і тривалої захисту насаджень потрібно вибрати якісні перевірені пестициди. Протягом 12-ти років компанія «Агроексперт-трейд» займається постачанням будь-яких видів пестицидів по всій Україні. Особливості виробництва – це ретельний підбір вихідного матеріалу для кожного сорту, дослідження чутливості до інфекцій препаратів. Високотехнологічне виробництво товарів забезпечує захист врожаю цілий рік. Кожен пестицид проходить кілька рівнів перевірки якості та ефективності дії, відбираються кращі фунгіциди.
 
Служба підтримки, яка працює на базі компанії, допомагає розібрати всі випадки хвороб, підібрати покупку і вибрати найзручніший спосіб доставки.
 
Фільтрація
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 13 років. Більше 4200 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі