Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 5000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 600 000 га!

Пропонуємо на 2022 рік купити насіння гороху оптом. Вигідна Ціна. Зелений і жовтий посівний горох. Сорти німецької, словацької, сербської та чеської селекції:

Гарантія якості по ДСТУ 2240-93.
Продаж на сезон 2022 стартував. Встигніть замовити поки є в наявності.

НАСІННЯ ГОРОХА ПОСІВНОГО ЖОВТОГО І ЗЕЛЕНОГО В УКРАЇНІ ОПТОМ ТА В РОЗДРІБ

 

Насіння гороху, Посівний горох жовтий купити в Україні насіння гороху купити
Насіння Гороху, Посівний горох в Україні

Як купити насіння гороху в Україні, як вибрати найкращі сорти гороху, які  найбільш підійдуть саме для вашого регіону?

Почитайте рекомендації від наших експертів, на що вони рекомендують звернути увагу + деяка общя інформація по цій темі:

⭐Які основні орієнтири, якщо ви вирішили купити посівний горох в Україні ?

Висока потенційна і реальна врожайність.
Стійкість до хвороб або наявність необхідних фунгіцидів.
Стійкість до осипання.
Стійкість до посухи.
Висока якість кінцевої продукції.
Можливість прямого прибирання комбайном.

Всім перерахованим вимогам відповідають представлені у нас насіння гороху, ціна і якість яких  вас порадують. Особливу увагу радимо звернути на німецький сорт Мадонна, Грегор і Саламанка, а також сорт Словацької селекції жовтого гороху – Світ:

 • Сорт Мадонна – універсальний, його можна культивувати по всій території України, особливо добре він себе показує на півдні, сході та в центральних регіонах, де є проблеми із забезпеченням вологи рослини. Прямостоячий сорт з високим вмістом протеїну 22,5-23,7%. Має потенціал врожайності 55ц/га.
 • Горох Грегор- більше підійде фермерам Північного Степу, Лісостепу, Полісся, а також Західної України. Сорт має сукупність позитивних рис, які зупинять вашу увагу саме на ньому-це високий потенціал, стійкість до різних захворювань, а також досить добре переносить посуху. Має вегетаційний період близько 85 днів і потенціал 60ц/га.
  • Сорт німецького гороху Саламанка підійде для площ з достатнім рівнем зволоження грунту Західної та Північної України має один з найвищих потенціалів врожайності більше 60ц/га за рахунок більшої вегетації 90 днів, а також максимальному використанню вологи і добрив з грунту.
  • останнім часом набирає популярність сорт НС Мороз, він відрізняється за технологією вирощування виключно термінами посіву, всі інші витрати такі ж, як і для ярого гороху. Зміна клімату вносить свої корективи. Його можна вирощувати по всій території країни, дає високий урожай як в Приазов'я, Причорномор'я так і в північних областях, морозів не боїться, не обсипається, збирається на пряму, дає можливість спланувати за один сезон зібрати два врожаю, після нього пожнивної можна посіяти як среднеспелое просо, гречку або ж навіть ультраранній соняшник.

   

  Які показники враховувати щоб купити якісне насіння гороху?

   
  НасінняВеликого і среднекрупного розміру
  Схожість Від 92 %
  Енергія Від 90 %
  ЧистотаВід 98 %
  Потенціал врожайностіВід 50 ц/га
  Стійкість до хворобВисока / висока
  Стійкість до посухиВисока / висока
  СелекціяУкраїна / Європа

  ⭐Яку врожайність можна планувати отримати для посівного гороху?

  Кожен фермер завжди бажає отримати максимальний урожай при цьому потрібно завжди розраховувати на реальний середній показник. В середньому в Україні реально отримувати хорошу врожайність посівного гороху 40-60 ц/га при використанні інтенсивної технології вирощування, у областях ризикованого землеробства 3т з гектара теж вважається відмінним результатом з високою рентабельностьюс, для цього необхідно підбирати сорт гороху, який має потенціал більше 50 ц/га. 
  Але не варто гнатися лише за високими показниками врожайності, так як головне – ця ваша прибуток, а отже ваші вкладення повинні бути обґрунтованими, наприклад, замість високої дози азотного добрива можна використовувати інокуляцію, або ж замість максимально врожайного сорти найчастіше краще вибрати районований у вашій зоні.

  ⭐Які кращі сорти гороху для України: насіння зеленого або жовтого?

  Зелений горох має більшу вартість, але на нього менший попит, в той час як жовтий навпаки, плюс важливість має ще високий потенціал врожайності. Вирощуючи зелений горох необхідно відразу визначиться, хто буде у вас його потім закуповувати, так як наприклад якщо у вас поблизу є завод з переробки вашої продукції то-це великий плюс.
  насіння зеленого гороху купити в Україні насіння гороху купити
  Насіння зеленого гороху
  .
  Жовтий посівний горох завжди в тренді як високобілкова культура, вона йде на внутрішнє споживання (крупи, комбікорму тощо) так і на експорт.
  Перед тим як визначиться з сортом гороху необхідно з'ясувати з тим як ви його будете потім реалізувати після збору врожаюВибирайте, що вам вигідніше, але знайте, що ця культура в сівозміні принесе тільки користь вашому господарству.

  ⭐Сіяти озимий або ярий горох?

  Озимий горох - перспективна культура на півдні країни, де спостерігається нестача вологи і він може формувати гарну врожайність на порядок більше ніж за яром посіві. Але опадів може не вистачати не тільки по вегетації, а й восени, часто озимі культури не використовують щоб не кидати зерно в сухий грунт. Затятий посів більш традиційний і до того ж при вирощуванні гороху можна використовувати дуже ранні посіви так як він стійкий до заморозків.
  У зв'язку із змінами клімату актуальність озимого гороху збільшується і його вже почали вирощувати і отримувати високі врожаї і більш північніше в центральних і західних областях і на півдні, в свою чергу, почали все більше успішно практикувати більш пізні посіви озимого гороху, а сіють ярий спокійно вже навіть в лютневі вікна, головне якісно обробити насіння пестицидами, щоб захистити їх в грунті від патогенних організмів.

  Яка стійкість насіння посівного гороху до вилягання та розтріскування/осипання?

  посівний горох купити Передчасне розкриття бобів часто призводить до високих втрат урожаю гороху. Необхідно завжди вибирати сорт гороху, який генетично стійкий до розтріскування і осипання. Сучасні сорти гороху завжди прибираються безпосередньо, тому він повинен бути прямостоячим або стояти за рахунок переплетення кущів. Приділіть цьому моменту достатньо своєї уваги так як від цього залежить ваш майбутній урожай. 
   
  Можна так само використовувати десикацію перед збиранням для підсушування всього рослини, щоб трохи раніше зібрати врожай або ж заодно прибрати бур'янисту рослинність, яка може перешкодити якісного прибирання врожаю.
  Можна так само використовувати биоклей перед прибиранням, який не дозволить стручкам розкуватися, але сучасні сорти гороху такі як Мадонна, Грегор, Мороз дозрівають одночасно і прибираються спокійно комбайном безпосередньо з мінімальними втратами.

  Яка стійкість сорту гороху до посухи?

   

  Посівний горох вимогливий до наявності вологи в грунті, особливо на початку вегетації і під час цвітіння, формування врожаю. Дуже важливо в сьогоднішніх реаліях враховувати той факт, що сорт просто зобов'язаний бути мати генетичну стійкість до посухи, це актуально зараз не тільки на півдні України, але і по всій її території. Горох повинен мати розвинену кореневу систему, щоб оптимально використовувати грунтову вологу. Підвищити посухостійкість можна за допомогою листових обробок гуматом калію і мікродобривами «Бобові». Так само необхідно особливу увагу приділити строків сівби, підготовки грунту, а також дуже часто рекомендується проводити коткование посівів.

  Яка стійкість насіння гороху до хвороб?

  У сільському господарстві однією з причин зниження врожайності є різні захворювання культури, основними причинами виникнення хвороб можуть бути: неправильний сівозміну, не якісний посівний матеріал, який може бути заражена спорами гриба, не якісна обробка грунту, насіння і рослин, хвороби так само можуть переносити бур'янисті рослини і комахи, так що до захисту необхідно підходити завжди комплексно і проводити моніторинг посівів згідно з усіма рекомендаціями. При виборі насіння гороху, він повинен володіти високою генетичною стійкістю до різних хвороб таким як: аскохітозом, антракнозом, кореневим гнилей. Але будь-яку хворобу, яку провокують грибні мікроорганізми завжди можна запобігти і навіть вилікувати використанням фунгіцидів. Можна використовувати біологічні, які потім будуть додатково працювати в якості азотфіксаторів (Ультрафит) або хімічні.

   

  Характеристика на деякі популярні сорти гороху високої якості

  Мадонна
   
  Висота
  55-95 див.
  Схожість насіння
  92-97%
  Вегетаційний період
  70-80 днів
  ПосухостійкістьДуже Висока
   
  Грегор
  Висота
  60-98 см
  Схожість насіння
  93-96%
  Вегетаційний період
  80-89 днів
  ПосухостійкістьВисока

   

  Продаж насіння гороху від виробника.

   095-515-41-66,  098-101-20-80
  З повагою, компанія «Агроексперт-Трейд»
  Насіння гороху в Україні відео: 

  Насіння гороху – історія обробітку гороху на зерно.

   Перша письмова згадка про насіння гороху датується третім століттям до н. е. Приймач Аристотеля – Теофраст згадує овочевий горох серед бобових рослин, які висівали в кінці зими з-за його ніжності». Також у першому столітті до н. е. у своїй книзі "Res Rustica" культуру гороху описує і найзнаменитіший СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ письменник Римської імперії-Колумелла.

  В середні століття сухий горох стає основною культурою, яка рятувала населення Європи від голоду. І тільки на початку XVII століття європейці відкрили для себе сорти гороху, насіння якого можна було вживати в свіжому вигляді. За свідченням очевидців, сам Людовик XIV був у захваті, коли спробував незрілі насіння гороху в 1660 році. Для того, що б догодити королю, французам навіть довелося вирощувати горох «під склом».

  Батьківщиною гороху вважають Азію, південно-західну її частину, де він обробляється ще до н. е.
  горох має кореневу систему стрижневого типу, яка добре розгалужена і глибоко проникає в грунт. Як і всі бобові є відмінним попередником так як має можливість накопичувати азот у ґрунті завдяки симбіозу з азотфіксуючими бактеріями, для цього рекомендується обробляти насіння інокулянтом, наприклад, Ультрафит або Євронорм Різо.
  Стебло у гороху трав'янистий, сучасні сорти мають укорочені міжвузля, черешки листя закінчуються вусиками, які переплітаються, що дає можливість збирати культуру на пряму. Листя складні, непарноперисті. Квітки в основному білі або фіолетові різних відтінків, метеликового типу. Горох може як самозапилюватися, так і за допомогою комах. Плід гороху-боб може мати різну форму і розмір, в якому міститься від трьох до десяти насіння, в залежності від сорту. Насіння круглі бувають як гладкої форми, так і зморшкуваті, все залежить від сорту.
  Рослина гороху холодостійка малотребовательно до тепла, його насіння проростає вже при температурі +1...+2 градуси і відмінно переносять заморозки без наслідків до -4...-6. Відноситься до рослин довгого дня, вегетація в середньому 75-100дней винятком є озимі сорти, наприклад, НС Мороз.
  Горох - культура вимоглива до вологи тому збереження її в ґрунті головне завдання агронома. Знизити врожайність також можуть і високі температури повітря і суховії під час розвитку генеративних органів. Але не дивлячись на всі особливості рентабельність його вирощування дуже висока.

   

  Збільшення посівних площ гороху в Україні і світі – причини зростання.

  Своєї актуальності горох не втрачає і в наш час. У 2019 році світові посіви сухого гороху склали 513,5 тис. га. Площа, на якій були посіяні насіння гороху жовтого, склала 307,8 тис. га. По цьому виду гороху, приріст посівних площ, у порівнянні з 2018 роком, склав 110,4 тис. га. А це плюс 48%. Насінням зеленого гороху було засіяно 205,7 тис. га, приріст склав 5%.

  Найбільші площі, які засіваються насінням гороху, знаходяться на території Канади. Вона ж є і світовим лідером в експорті даної культури. Значущими експортерами гороху також є Австралія, США, Франція, Україна і Росія. Також значні площі, завдяки великій популярності, горох посівний займає в країнах Азії. Але вони не можуть задовольнити потреби внутрішнього ринку і тому додатково купують значну кількість цієї бобової культури. Тільки Індія за останній рік імпортувала 1,7 млн. т. Зростаючий ринок Азії та північної Африки став однією з причин збільшення світового виробництва гороху. І скорочення цієї тенденції не намічається.

  Наступною причиною зростання популярності культури є те, що вона почала відвойовувати свої позиції, як цінний продукт харчування, не тільки в традиційній для культури — Азії, але і по всьому світу. Ця тенденція простежується і в Україні.

  Горох-одна з основних бобових культур у нашій країні. Використовується він у різних сферах - це одна з основних високобілкових культур, яка в основному використовується в якості цінного корму, отливающегося високим вмістом білка і збалансованим амінокислотним складом. Використання гороху в кормах сільськогосподарських тварин дає можливість знизити кінцеву вартість продукції тваринництва і поліпшити її якість. Так само посівний горох використовується в їжу людиною на пряму у вигляді крупи з якої готують різні каші та супи.
  Зелений горох використовується так само як овочева культура, його консервують, заморожують і обробляють різними способами, багато господинь використовують його на своїй кухні для приготування страв.
  Білки гороху як і у сої дуже схожі за своїм складом з білками м'яса. Вони містять амінокислоти: цистин, лізин, триптофан, метіонін. Також в горосі багато аскорбінової кислоти (до 59 мг%), є різні цукру і не велика кількість крохмалю, а також, каротин і клітковина. Поживну цінність гороху не варто недооцінювати, він дуже калорійний і багатий солями, кальцію, фосфор, заліза і калію.
  В еру здорового харчування, ніяк не можна обійти корисні властивості насіння гороху.Медики рекомендують приймати як овочевий, так і звичайний жовтий горох в їжу для:

  — нормалізація кількості цукру в крові;

  — профілактика серцево — судинних захворювань;

  — профілактика ракових захворювань.

   

  В горосі міститься цілий ряд корисних речовин, необхідних для людського організму.

   
  Вітамін С19,5626
  Вітамін В10,3630
  Вітамін В20,2116
  Вітамін В32,7817
  Вітамін В60,3018
  Вітамін К40
  Калій373,311
  Залізо2,1212
  Магній53,7213
  Цинк1,6415
  Мідь0,2427
  Марганець0,7236

  Купити насіння гороху в Україні – інвестиція, приречена на успіх

  Завдяки значному попиту, як на зовнішньому, так і на внутрішньому ринку насіння гороху в Україні мають стабільно високу ціну. Тому вітчизняним сільгоспвиробникам слід більше уваги приділяти цій культурі. Україна може вільно потіснити на зовнішньому ринку навіть визнаних світових лідерів. Всі складові цього у нас в наявності.

  Якщо раніше збільшення валового збору гороху досягалося за рахунок розширення посівних площ, то зараз результат досягається завдяки передовим технологіям обробітку і сівби високоврожайних сортів.

  Основними орієнтирами, якщо ви вирішили купити посівний горох повинні бути:

  1. Висока потенційна і реальна врожайність.
  2. Стійкість до хвороб або наявність необхідних фунгіцидів.
  3. Стійкість до осипання.
  4. Стійкість до посухи.
  5. Висока якість кінцевої продукції.
  6. Можливість прямого прибирання комбайном.
  Всім перерахованим вимогам відповідають представлені у нас насіння гороху, ціна і якість яких  вас порадують. Особливу увагу радимо звернути на німецький сорт Мадонна, Грегор і Саламанка, а також сорт словацької селекції жовтого гороху – Світ. 
   
  При потенційної врожайності в 55 і 58 ц/га, середня врожайність в Україні становить від 37 до 47 ц/га. Також в наявності у нас сорту зелених та озимого гороху.

   

  Продаж насіння гороху від виробника у нашому інтернет-магазині.
  Здійснюємо доставку нашим транспортом, Новою поштою чи іншими транспортними компаніями. Можливий самовивіз.
  + 38-095-515-41-66, + 38-098-101-20-80
  З повагою, компанія «Агроексперт-Трейд»
   
Топ-вибір клієнтівТоп по урожайності
Насіння гороху ГРЕГОР від Агроэксперт-Трейд
Высокоурожайный
Желтый
Ціна: 18000,00 грн/т.
В наявності
Голосів:15
Грегор – це високоврожайний німецький сорт жовтого гороху. Кращий сорт по стабільності врожаїв.  Реальна врожайність – 36-55 ц/га. Характеризується високою посухостійкістю, що дає можливість вирощувати його на Півдні України.
Топ-вибір клієнтівТоп по посухостійкостіТоп по стабільності
Насіння гороху МАДОННА від Агроэксперт-Трейд
Засухоустойчивый
Желтый
Ціна: 18000,00 грн/т.
В наявності
Голосів:22
Мадонна – це високоврожайний ранній німецький сорт жовтого гороху. Реальна врожайність в Україні – 37-50 ц / га. придатний для механізованого збирання. Кращий сорт для Півдня і Сходу, тому що характеризується відмінною посухостійкістю і стійкістю до осипання.
Насіння гороху ЗЕКОН від Агроэксперт-Трейд
Зелений Сорт
Ціна: 20000,00 грн/т.
В наявності
Голосів:9
Зекон – ранньостиглий зелений чеський сорт. Високоврожайний, посухостійкий. Показує хорошу стійкість до основних захворювань. Призначений для продовольчого та кормового використання.
Насіння гороху Саламанка від Агроэксперт-Трейд
Новинка
Желтый
Ціна: 18000,00 грн/кг
В наявності
Голосів:3
Саламанка-високоврожайний німецький сорт жовтого гороху . Показує хорошу стійкість до звичайних хвороб гороху. Рекомендований для вирощування в Центрі, Півночі і Заході України, так як показує середню посухостійкість. Але в цих регіонах може дати урожай до 59,5 ц / га.
Насіння гороху СВИТ від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 18000,00 грн/т.
В наявності
Голосів:11
Світ – жовтий словацький сорт. Характеризується високою врожайністю і відмінними показниками посухостійкості. Потенціал врожайності – до 58 ц/га. Призначений для продовольчого використання.
Насіння гороху Профит від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 18000,00 грн/т.
В наявності
Голосів:4
Горох Імпульс - Високоврожайний сорт ярого зеленого гороху від виробника "Лімагрейн". Має високий вміст білка в зернах. Характеризується відмінною стійкістю до посухи.
Насіння гороху Импульс від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 18000,00 грн/т.
В наявності
Голосів:5
Горох Імпульс - сорт зеленого ярого гороху інтенсивного типу. Зернового напрямку, відноситься до цінних високоврожайних сортів. Відрізняється прекрасною посухостійкістю. Призначений для продовольчого та кормового використання.
Насіння гороху Готивский від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 18000,00 грн/кг
В наявності
Голосів:11
Даний сорт гороху виведений селекціонерами ННЦ «Інститут землеробства УААН». До Державного реєстру сортів рослин України занесений у 2006 році. Придатний для посіву у всіх зонах. Добре зарекомендував себе при вирощуванні в посушливих регіонах Полісся і Лісостепу.
Топ ПродажАкція!Топ по урожайностіТоп по посухостійкості
Насіння гороху Озимый горох НС Мороз від Агроэксперт-Трейд
Озимий сорт
Желтый
Ціна: 18500,00 грн/т.
В наявності
Голосів:7
Мороз НС – сербський озимий сорт зернового гороху. Реально озимий! Дуже ранній сорт з рівномірним дозріванням, відмінно переносить взимку низькі температури в кліматичних умовах України. Показує дуже хорошу стійкість до вилягання.
Насіння гороху ГАРДЕ від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 20000,00 грн/т.
В наявності
Голосів:19
Гарде – середньопізній зелений чеський сорт. Характеризується високими показниками врожайності.  Показує хорошу стійкість до основних захворювань.  Призначений для продовольчого використання.
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 16 років. Більше 5000 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Ви дивилися
Гербіцид Стеллар Плюс від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «BASF»
1155,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Стеллар Плюс офіційний оригінал від виробника Басф (BASF) з діючою речовиною топрамезон (50 г / л) + дикамба (160 г / л) для захисту кукурудзи.
Гербіцид Пульсар Плюс від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «BASF»
575,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Пульсар Плюс офіційний оригінал від виробника Басф (BASF) з діючою речовиною імазамокс, 25 г/л для захисту соняшнику.
Гербіцид Чеккер від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Bayer"
2020,00 грн/кг
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Чеккер офіційний оригінал від виробника Байєр (Bayer) з діючою речовиною амідосульфурон, 40 г/кг, дифлюфенікан, 240 г / кг, йодосульфурон, 10 г / кг, мефенпір-діетил, 100 г / кг для захисту озимої пшениці та озимого ячменю.
Фунгіцид Сфера Макс від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Bayer"
3405,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Фунгіцид Сфера Макс офіційний оригінал від виробника Байєр (Bayer) з діючою речовиною трифлоксистробін , 375 г/л + ципроконазол, 160 г/л для захисту цукрових буряків.