- ПН-СБ
- 8:30 - 19:30
Пропонуємо купити насіння гороху оптом і вроздріб 2025. Ціна на зелений і жовтий посівний горох
НАСІННЯ ГОРОХУ ПОСІВНОГО ЖОВТОГО І ЗЕЛЕНОГО В УКРАЇНІ ОПТОМ ТА В РОЗДРІБ
Як купити насіння гороху в Україні, як вибрати найкращі сорти гороху, які найбільш підійдуть саме для вашого регіону?
⭐Які основні орієнтири, якщо ви вирішили купити посівний горох в Україні ?
Висока потенційна і реальна врожайність.
Стійкість до хвороб або наявність необхідних фунгіцидів.
Стійкість до осипання.
Стійкість до посухи.
Висока якість кінцевої продукції.
Можливість прямого прибирання комбайном.
Всім перерахованим вимогам відповідає представлене у нас насіння гороху, ціна і якість якого вас порадує. Особливу увагу радимо звернути на німецький сорт Мадонна, Грегор і Саламанка, а також сорт Словацької селекції жовтого гороху – Світ:
- Сорт посівного гороху Мадонна – універсальний, його можна культивувати по всій території України, особливо добре він себе показує на півдні, сході та в центральних регіонах, де є проблеми із забезпеченням вологи рослини. Прямостоячий сорт з високим вмістом протеїну 22,5-23,7%. Має потенціал врожайності 55ц/га.
- Горох посівний Грегор- більше підійде фермерам Північного Степу, Лісостепу, Полісся, а також Західної України. Сорт має сукупність позитивних рис, які зупинять вашу увагу саме на ньому-це високий потенціал, стійкість до різних захворювань, а також досить добре переносить посуху. Має вегетаційний період близько 85 днів і потенціал 60ц/га.
- Сорт німецького гороху Саламанка підійде для площ з достатнім рівнем зволоження грунту Західної та Північної України має один з найвищих потенціалів врожайності більше 60ц/га за рахунок більшої вегетації 90 днів, а також максимальному використанню вологи і добрив з грунту.
- останнім часом набирає популярність сорт гороху НС Мороз, він відрізняється за технологією вирощування виключно термінами посіву, всі інші витрати такі ж, як і для ярого гороху. Зміна клімату вносить свої корективи. Його можна вирощувати по всій території країни, дає високий урожай як в Приазов'я, Причорномор'я так і в північних областях, морозів не боїться, не обсипається, збирається на пряму, дає можливість спланувати за один сезон зібрати два врожаю, після нього пожнивної можна посіяти як среднеспелое просо, гречку або ж навіть ультраранній соняшник.
Які показники враховувати, щоб купити якісне насіння гороху?
Насіння Великого і среднекрупного розміру Схожість Від 92 % Енергія Від 90 % Чистота Від 98 % Потенціал врожайності Від 50 ц/га Стійкість до хвороб Висока / висока Стійкість до посухи Висока / висока Селекція Україна / Європа ⭐Яку врожайність можна отримати від посівного гороху?
Кожен фермер завжди бажає отримати максимальний урожай, при цьому потрібно завжди розраховувати на реальний середній показник. В середньому в Україні реально отримувати хорошу врожайність гороху посівного 40-60 ц/га при використанні інтенсивної технології вирощування, у областях ризикованого землеробства 3т з гектара теж вважається відмінним результатом з високою рентабельністю, для цього необхідно підбирати сорт гороху, який має потенціал більше 50 ц/га.Але не варто гнатися лише за високими показниками врожайності, так як головне – це ваш прибуток, а отже ваші вкладення повинні бути обґрунтованими, наприклад, замість високої дози азотного добрива можна використовувати інокуляцію, або ж замість максимально врожайного сорту найчастіше краще вибрати районований у вашій зоні.⭐Які кращі сорти гороху для України: насіння зеленого або жовтого?
Зелений горох має більшу вартість, але на нього менший попит, в той час як жовтий навпаки, плюс важливість має ще високий потенціал врожайності. Вирощуючи зелений горох необхідно відразу визначиться, хто буде у вас його потім закуповувати, так як наприклад якщо у вас поблизу є завод з переробки вашої продукції то-це великий плюс..Жовтий посівний горох завжди в тренді як високобілкова культура, вона йде на внутрішнє споживання (крупи, комбікорму тощо) так і на експорт.Перед тим як визначиться з сортом гороху необхідно з'ясувати з тим як ви його будете потім реалізувати після збору врожаю. Вибирайте, що вам вигідніше, але знайте, що ця культура в сівозміні принесе тільки користь вашому господарству.⭐Сіяти озимий або ярий горох?
Озимий горох - перспективна культура на півдні країни, де спостерігається нестача вологи і він може формувати гарну врожайність на порядок більше ніж за ярі посіви. Але опадів може не вистачати не тільки по вегетації, а й восени, часто озимі культури не використовують щоб не кидати зерно в сухий грунт. Посів ярих більш традиційний і до того ж при вирощуванні гороху можна використовувати дуже ранні посіви так як він стійкий до заморозків.У зв'язку із змінами клімату актуальність озимого гороху збільшується і його вже почали вирощувати і отримувати високі врожаї і більш північніше в центральних і західних областях і на півдні, в свою чергу, почали все більше успішно практикувати більш пізні посіви озимого гороху, а сіють ярий спокійно вже навіть в лютневі дні, головне якісно обробити насіння пестицидами, щоб захистити їх в грунті від патогенних організмів.Яка стійкість насіння посівного гороху до вилягання та розтріскування/осипання?
Передчасне розкриття бобів часто призводить до високих втрат урожаю гороху. Необхідно завжди вибирати сорт гороху, який генетично стійкий до розтріскування і осипання. Сучасні сорти гороху завжди прибираються безпосередньо, тому він повинен бути прямостоячим або стояти за рахунок переплетення кущів. Приділіть цьому моменту достатньо своєї уваги так як від цього залежить ваш майбутній урожай.Можна так само використовувати десикацію перед збиранням для підсушування всієї рослини, щоб трохи раніше зібрати врожай або ж заодно прибрати бур'янисту рослинність, яка може перешкодити якісному збору врожаю.Можна так само використовувати біоклей перед збором, який не дозволить стручкам розкритися, але сучасні сорти гороху такі як Мадонна, Грегор, Мороз дозрівають одночасно і збираються комбайном безпосередньо з мінімальними втратами.Яка стійкість сорту гороху до посухи?
Горох посівний вимогливий до наявності вологи в грунті, особливо на початку вегетації і під час цвітіння, формування врожаю. Дуже важливо в сьогоднішніх реаліях враховувати той факт, що сорт просто зобов'язаний бути мати генетичну стійкість до посухи, це актуально зараз не тільки на півдні України, але і по всій її території. Горох повинен мати розвинену кореневу систему, щоб оптимально використовувати грунтову вологу. Підвищити посухостійкість можна за допомогою листових обробок гуматом калію і мікродобривами «Бобові». Так само необхідно особливу увагу приділити строків сівби, підготовки грунту, а також дуже часто рекомендується проводити коткування посівів.Яка стійкість насіння гороху до хвороб?
У сільському господарстві однією з причин зниження врожайності є різні захворювання культури, основними причинами виникнення хвороб можуть бути: неправильний сівозміну, не якісний посівний матеріал, який може бути заражена спорами гриба, не якісна обробка грунту, насіння і рослин, хвороби так само можуть переносити бур'янисті рослини і комахи, так що до захисту необхідно підходити завжди комплексно і проводити моніторинг посівів згідно з усіма рекомендаціями. При виборі насіння гороху, він повинен володіти високою генетичною стійкістю до різних хвороб таким як: аскохітозом, антракнозом, кореневим гнилей. Але будь-яку хворобу, яку провокують грибні мікроорганізми завжди можна запобігти і навіть вилікувати використанням фунгіцидів. Можна використовувати біологічні, які потім будуть додатково працювати в якості азотфіксаторів (Ультрафит) або хімічні.Характеристика на деякі популярні сорти гороху високої якості
МадоннаВисота55-95 див.Схожість насіння92-97%Вегетаційний період70-80 днівПосухостійкість Дуже Висока ГрегорВисота60-98 см Схожість насіння93-96%Вегетаційний період80-89 днівПосухостійкість Висока
Продаж насіння гороху від виробника.
З повагою, компанія «Агроексперт-Трейд»Насіння гороху в Україні відео:Насіння гороху – історія обробітку гороху на зерно.
Перша письмова згадка про насіння гороху датується третім століттям до н. е. Приймач Аристотеля – Теофраст згадує овочевий горох серед бобових рослин, які висівали в кінці зими з-за його ніжності». Також у першому столітті до н. е. у своїй книзі "Res Rustica" культуру гороху описує і найзнаменитіший СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ письменник Римської імперії-Колумелла.
В середні століття сухий горох стає основною культурою, яка рятувала населення Європи від голоду. І тільки на початку XVII століття європейці відкрили для себе сорти гороху, насіння якого можна було вживати в свіжому вигляді. За свідченням очевидців, сам Людовик XIV був у захваті, коли спробував незрілі насіння гороху в 1660 році. Для того, що б догодити королю, французам навіть довелося вирощувати горох «під склом».
Батьківщиною гороху вважають Азію, південно-західну її частину, де він обробляється ще до н. е.горох має кореневу систему стрижневого типу, яка добре розгалужена і глибоко проникає в грунт. Як і всі бобові є відмінним попередником так як має можливість накопичувати азот у ґрунті завдяки симбіозу з азотфіксуючими бактеріями, для цього рекомендується обробляти насіння інокулянтом, наприклад, Ультрафит або Євронорм Різо.Стебло у гороху трав'янистий, сучасні сорти мають укорочені міжвузля, черешки листя закінчуються вусиками, які переплітаються, що дає можливість збирати культуру на пряму. Листя складні, непарноперисті. Квітки в основному білі або фіолетові різних відтінків, метеликового типу. Горох може як самозапилюватися, так і за допомогою комах. Плід гороху-боб може мати різну форму і розмір, в якому міститься від трьох до десяти насіння, в залежності від сорту. Насіння круглі бувають як гладкої форми, так і зморшкуваті, все залежить від сорту.Рослина гороху холодостійка малотребовательно до тепла, його насіння проростає вже при температурі +1...+2 градуси і відмінно переносять заморозки без наслідків до -4...-6. Відноситься до рослин довгого дня, вегетація в середньому 75-100дней винятком є озимі сорти, наприклад, НС Мороз.Горох - культура вимоглива до вологи тому збереження її в ґрунті головне завдання агронома. Знизити врожайність також можуть і високі температури повітря і суховії під час розвитку генеративних органів. Але не дивлячись на всі особливості рентабельність його вирощування дуже висока.Збільшення посівних площ гороху в Україні і світі – причини зростання.
Своєї актуальності горох не втрачає і в наш час. У 2019 році світові посіви сухого гороху склали 513,5 тис. га. Площа, на якій були посіяні насіння гороху жовтого, склала 307,8 тис. га. По цьому виду гороху, приріст посівних площ, у порівнянні з 2018 роком, склав 110,4 тис. га. А це плюс 48%. Насінням зеленого гороху було засіяно 205,7 тис. га, приріст склав 5%.
Найбільші площі, які засіваються насінням гороху, знаходяться на території Канади. Вона ж є і світовим лідером в експорті даної культури. Значущими експортерами гороху також є Австралія, США, Франція, Україна і Росія. Також значні площі, завдяки великій популярності, горох посівний займає в країнах Азії. Але вони не можуть задовольнити потреби внутрішнього ринку і тому додатково купують значну кількість цієї бобової культури. Тільки Індія за останній рік імпортувала 1,7 млн. т. Зростаючий ринок Азії та північної Африки став однією з причин збільшення світового виробництва гороху. І скорочення цієї тенденції не намічається.
Наступною причиною зростання популярності культури є те, що вона почала відвойовувати свої позиції, як цінний продукт харчування, не тільки в традиційній для культури — Азії, але і по всьому світу. Ця тенденція простежується і в Україні.
Горох-одна з основних бобових культур у нашій країні. Використовується він у різних сферах - це одна з основних високобілкових культур, яка в основному використовується в якості цінного корму, отливающегося високим вмістом білка і збалансованим амінокислотним складом. Використання гороху в кормах сільськогосподарських тварин дає можливість знизити кінцеву вартість продукції тваринництва і поліпшити її якість. Так само посівний горох використовується в їжу людиною на пряму у вигляді крупи з якої готують різні каші та супи.Зелений горох використовується так само як овочева культура, його консервують, заморожують і обробляють різними способами, багато господинь використовують його на своїй кухні для приготування страв.Білки гороху як і у сої дуже схожі за своїм складом з білками м'яса. Вони містять амінокислоти: цистин, лізин, триптофан, метіонін. Також в горосі багато аскорбінової кислоти (до 59 мг%), є різні цукру і не велика кількість крохмалю, а також, каротин і клітковина. Поживну цінність гороху не варто недооцінювати, він дуже калорійний і багатий солями, кальцію, фосфор, заліза і калію.В еру здорового харчування, ніяк не можна обійти корисні властивості насіння гороху.Медики рекомендують приймати як овочевий, так і звичайний жовтий горох в їжу для:— нормалізація кількості цукру в крові;
— профілактика серцево — судинних захворювань;
— профілактика ракових захворювань.В горосі міститься цілий ряд корисних речовин, необхідних для людського організму.
Вітамін С 19,56 26 Вітамін В1 0,36 30 Вітамін В2 0,21 16 Вітамін В3 2,78 17 Вітамін В6 0,30 18 Вітамін К 40 Калій 373,3 11 Залізо 2,12 12 Магній 53,72 13 Цинк 1,64 15 Мідь 0,24 27 Марганець 0,72 36 Купити насіння гороху в Україні – інвестиція, приречена на успіх
Завдяки значному попиту, як на зовнішньому, так і на внутрішньому ринку насіння гороху в Україні мають стабільно високу ціну. Тому вітчизняним сільгоспвиробникам слід більше уваги приділяти цій культурі. Україна може вільно потіснити на зовнішньому ринку навіть визнаних світових лідерів. Всі складові цього у нас в наявності.
Якщо раніше збільшення валового збору гороху досягалося за рахунок розширення посівних площ, то зараз результат досягається завдяки передовим технологіям обробітку і сівби високоврожайних сортів.
Основними орієнтирами, якщо ви вирішили купити посівний горох повинні бути:
- Висока потенційна і реальна врожайність.
- Стійкість до хвороб або наявність необхідних фунгіцидів.
- Стійкість до осипання.
- Стійкість до посухи.
- Висока якість кінцевої продукції.
- Можливість прямого прибирання комбайном.
Всім перерахованим вимогам відповідають представлені у нас насіння гороху, ціна і якість яких вас порадують. Особливу увагу радимо звернути на німецький сорт Мадонна, Грегор і Саламанка, а також сорт словацької селекції жовтого гороху – Світ.При потенційної врожайності в 55 і 58 ц/га, середня врожайність в Україні становить від 37 до 47 ц/га. Також в наявності у нас сорту зелених та озимого гороху.Продаж насіння гороху від виробника у нашому інтернет-магазині.Здійснюємо доставку нашим транспортом, Новою поштою чи іншими транспортними компаніями. Можливий самовивіз.+ 38-095-515-41-66, + 38-098-101-20-80З повагою, компанія «Агроексперт-Трейд»
"Мороз" став нашим вибором завдяки відгукам про його врожайність та стійкість до низьких температур. Витримав і зиму, і весняні заморозки. Грунти в нас дещо підкислені тому на деяких ділянках сою замінили горохом в сівозміні. Врожайність була дуже доброю, досягнувши 4,6 т/га, що зробило його одним з найкращих варіантів для нашого регіону.
Вирощування "Мороз" на нашому полі було спрямовано на отримання стабільного врожаю бобових під час нестабільних погодних умов. Використання адекватних агротехнічних прийомів допомогло максимізувати потенціал сорту. Рослини мали високу віддачу, забезпечивши врожай на рівні 3,8 т/га з вмістом білка на рівні 22%.
Сорт "Мороз" було обрано через його адаптивність до наших умов та стійкість до морозів. Озимий горох добре переніс зимові умови без великих втрат. Сіяли з нормою 1,2 млн.шт/га. При весняному розвитку показав хороший стартовий ріст, це допомогло використати накопичену вологу. Врожайність, яка сягнула 3,9 т/га, значно перевищивши наші очікування.
Вперше вирішили випробувати сербський сорт озимого гороху "Мороз" в нашому господарстві. Посів проводили на початку жовтня, з осені рослини сформували по 4 листочки, перезимували віддмінно, що забезпечило відмінний розвиток весною. "Мороз" показав високу стійкість до зимових морозів та хвороб, хоча снігу було не багато. Забезпечив врожайність на рівні 4,2 т/га.
Горох Грегор 40ц/га
Посів був пізній через холодну весну, але вологи для стартового росту вистачало. Сіяв по зернових добрива не вносив, але попередньо під пшеницю давав нітроамофоску, то можливо щось і для гороху залишилось. З гербіцидів використовувався ґрунтовий Гезагард , плюс по вегетації обробка від брухуса та фунгіцидний захист. Сформованим врожаєм на рівні 4т -задоволений. На цей рік планую тепер кукурудзу посіяти гібрид Хотин, або ВН63.
Горох Грегор 30ц/га
Горох був посіяний без добрив, але з гарним попередником- була пшениця. Висів проводив максимально рано, щоб спіймати вологу після зими, всходи були рівні, але через прохолодну весну почали наздоганяти бур’яни, то спрацював Базаграном. З мінімальними затратами вийшли на рівень 30ц/га.
Горох Мороз, урожайність 2,1 т/га
Посів був на початку жовтня, надалі планую сіяти пізніше ближче до кінця місяця щоб зменшити ризик переростання в умовах області. Зіштовхнувся з такою ситуацією за порадою вашого агронома вніс фосфорно-калійні добрива, щоб рослини краще перенесли зиму в такому стані. Не дивлячись на те, що в зиму горох зайшов сформувавши в середньому до 10 листків, завдяки накопиченим цукрам, після внесення добрив, перезимував нормально. Після березневих приморозків вносив як антистресант і стимулятор росту Гумат Форте 1л/га. Збирав 15 червня Урожайність отримав 2,1т/га в наступному році з урахуванням досвіду розраховую на ще кращий урожай.
Горох Мороз, урожай 3,7 т/га
Раніше займався вирощуванням ярого гороху, вирішив спробувати в якості експерименту озимий. Менеджер розповіла детальніше основні відмінності та особливості вирощування в порівняні зі звичайним горохом. З насінням надіслали і технологію якої і дотримувався при вирощувані. Сорт Мороз сподобався добре переніс зиму і показав результат приблизно по 3,7 т/га .
Озимий горох Мороз 30ц/га
Горох -культура для нас нова, вирішили ввести бобові в сівозміну, щоб покращити стан грунту. Сівба- початок жовтня, попередник- зернові. Весною по мерзлоталому внесли селітру, потім як потеплішало, спрацювали гербіцидом .З обробок ще проводили захист від брухуса і все.
Врожайність 30ц/га, результат прекрасний.
Соя кентуккі-34цга
Горох був посіяний максимально рано(як тільки була змога зайти в поле), попередником був гранстаровський соняшник. Сходи були рівномірними, вирощувався без добрив, з препаратів здійсненний тільки гербіцидний захист. Достигання було рівномірним, збирав напряму. Врожай був 33ц/га. Є можливість, при наявній вологі, ще висіяти ультрараннє просо, або соняшник.
По сої(сорт кентуккі) ситуація аналогічна- тільки гербіцид. Соя по сої була, 34ц/га.