Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Пропонуємо купити насіння соняшнику Євраліс (Euralis) на 2020 рік в Україні!!! Кращі гібриди соняшнику Євраліс по врожайності!

100 % Оригінальне Офіційне насіння з Гарантією Якості від Євраліс.
Під Євролайтинг, під Гранстар і класичні гібриди:

Насіння Соняшнику Євраліс (Euralis)

При виборі посівного матеріалу соняшнику не варто сподіватися на удачу і кидатися на гучні назви гібридів, тут необхідний ретельний аналіз всіх «за» і «проти». Обов'язково потрібно врахувати такі показники як: районированность, олійність, період вегетації, технологія вирощування стійкість до різних зовнішніх факторів і т. д.  
насіння-соняшнику-євраліс
Розглянемо з вами для початку класичні гібриди. У виробника Євраліс (Euralis) - є відмінний варіант для посушливому степу - це ранні гібриди для класичної технології Регата - дуже пластичний, рекомендований на всі зони вирощування соняшнику в Україні, Вероніка-середньоранній гібрид з високою за ступенем олійності, Розалія-середньостиглий, посухостійкий і також ЄС Андромеда гібрид з високим потенціалом. 
Для центральної України підійдуть класичні гібриди: Петунія - з високим стартовим ростом, ЄС Белла з вегетацією 90-105 днів - улюбленець багатьох фермерів, так як рекомендує себе тільки з кращого боку. 
Гибриди ЄС Ароматик і ЄС Аркадія від виробника Євраліс можна вирощувати по технології Сумо, вони демонструють стабільно високі врожаї в зоні ризикованого землеробства і в районах з заразихой, дуже пластичні при вирощуванні. 
При використанні технології вирощування «Чисте Поле» з використанням гербіциду Евролайтинг рекомендуються підбирати гібриди стійкі до имидозалинам, наприклад, ЄС Яніс - соняшник інтенсивного типу, добре переносить високі температури, ЄС Террамис СЛ –середньостиглий, посухостійкий гібрид для півдня України, ЄС Генералис СЛ- ранньостиглий гібрид з високою олійністю відмінно себе зарекомендував на посусі. 
Для центральних областей, де ситуація з зволоженістю краще, а також необхідні гібриди з короткою вегетацією рекомендуються такі гібриди під Евролайтинг: ЄС Аміс СЛ - ранній, посухостійкий і стійкий до захворювань гібрид; ЄС Новамис СЛ - соняшник для помірно-інтенсивній технології, показує максимальний урожай при менших витратах; ЄС Генезис - ранній гібрид, дуже пластичний підходить як для степу, так і для зон з помірним і високим зволоженням. ЄС Балистик-
Що б максимально контролювати поширення бур'янів використовують технологію Clearfield Plus під неї підійдуть гібриди ЄС Лоріс СЛП має широкий спектр кліматичних адаптацій, високу врожайність і олійність рекомендований для лісостепової зони і ЄС Каприз СЛП який так само підійде для Полісся України так як має коротку вегетацію і стійкий до хвороб. 
гібриди-соняшнику-євраліс
Якщо на вашому полі присутній такий карантинний паразит як вовчок, то виробник Євраліс подбав про цієї проблеми і має у своєму арсеналі безліч гібридів стійких до більшості сучасних рас вовчка. Як приклад можна навести класичні гібриди ЄС Романтик зі стабільно високим рівнем урожайності та стійкості до 7+ рас, помірно інтенсивний гібрид ЄС Саванна, який адаптований до вирощування по всій Україні і ЄС Ніагара - з високим потенціалом врожайності. 
Так само є гібриди під евролайтинг, в цьому випадку ви можете додатково контролювати вовчок ще й гербіцидом, наприклад, Генералис, Новамис, Каприз і стійкий до 6+ рас Террамис. 
Зараз у світі є тенденція до вирощування соняшнику з високим вмістом олеїнової кислоти, яка підвищує харчову цінність і якість масла. 
Так з класичних рекомендуються такі высокоолеиновые гібриди: класичні ЄС Романтик пластичний і ЄС Артік, рекомендовані на всі зони вирощування соняшнику, а також стійкі до вовчка. Під технологію Clearfield з високоолеінових можна виділити ЄС Балістик СЛ універсальний гібрид з високим вмістом олеїнової к-ти, ЄС графік СЛ стійкий до вовчка, підходить для районів з достатнім зволоженням. 

Топ по посухостійкостіВовчок 7+ рас
Насіння соняшнику ЄС Регата купити
Евраліс
4500,00 грн/п.е.
Голосів:12
Насіння Соняшника ЄС Регата – це ранній гібрид соняшнику з високим вмістом олії в насінні. Від Евраліс (Euralis). Стійкий до 7 рас вовчка і нових рас несправжньої борошнистої роси. Потенціал врожайності-50 ц/га.
Вовчок 7+ рас
Насіння соняшнику ЄС Вероніка купити
Евраліс
4656,00 грн/п.е.
Голосів:8
Насіння Соняшнику ЄС Вероніка – це середньоранній гібрид соняшнику інтенсивного типу з високим рівнем вмісту олії. Від Евраліс (Euralis). Стійкий до 7 рас вовчка і нових рас несправжньої борошнистої роси. Потенціал врожайності-50 ц/га.
Насіння соняшнику Ароматик купити
Евраліс
4985,00 грн/п.е.
Голосів:9
Насіння Соняшнику Ароматик – це ранній гібрид соняшнику під Гранстар. Від Евраліс (Euralis). Добре переносить посуху. Стійкий до 7 рас вовчка.  Потенціал врожайності – 48 ц/га.
Під ГранстарВовчок 7+ рас
Насіння соняшнику ЄС Аркадія купити
Евраліс
4822,00 грн/п.е.
Голосів:10
Насіння Соняшнику Мас 85.СУ – це ранній гібрид соняшнику, адаптований для вирощування за технологією Sumo. Від Евраліс (Euralis). Має прекрасні показники пластичності. Потенціал врожайності-50 ц/га.
Топ по стабільностіВовчок 7+ рас
Насіння соняшнику ЄС Романтик купити
Евраліс
4227,00 грн/п.е.
Голосів:7
Насіння Соняшнику Мас 85.СУ – це високоолеіновий гібрид соняшнику зі стабільно високими показниками врожайності. Від Евраліс (Euralis). Простий гібрид соняшнику інтенсивного типу. Потенціал врожайності-до 50 ц / га.
Під Евролайтінг
Насіння соняшнику ЕС Балістик СЛ купити
Евраліс
4179,00 грн/п.е.
Голосів:9
Насіння соняшнику ЄС Балістик СЛ-це високоолеіновий гібрид соняшнику під Євролайтинг. Від Евраліс (Euralis). Має високі показники стабільності і якості врожаю. Потенціал врожайності – 47 ц/га.
Під Евролайтінг
Насіння соняшнику ЄС Графік СЛ купити
Евраліс
4566,00 грн/п.е.
Голосів:13
Насіння Соняшнику ЄС Графік – це високоолеіновий гібрид соняшнику під Евролайтинг. Від Евраліс (Euralis). Стійкий до 7 рас вовчка і нових рас несправжньої борошнистої роси. Потенціал врожайності – до 47 ц/га.
Вовчок 7+ рас
Насіння соняшнику ЄС Артик купити
Евраліс
4179,00 грн/п.е.
Голосів:6
Насіння соняшнику ЄС Артик-це середньоранній гібрид соняшнику олеїнового типу. Від Евраліс (Euralis). Добре адаптується до різних грунтово-кліматичних умов вирощування. Стійкий до 7 рас вовчка. Потенціал врожайності – 47 ц/га.
Під ЕвролайтінгВовчок 7+ рас
Насіння соняшнику ЕС Каприз СЛП купити
Евраліс
5186,00 грн/п.е.
Голосів:8
Насіння соняшнику ЄС Каприз СЛП-це ранньостиглий простий гібрид соняшнику під Євролайтинг. Від Евраліс (Euralis). Добре пристосовується до будь-яких технологій вирощування. Толерантний до 7 рас вовчка. Потенціал врожайності-до 50 ц / га.
Під ЕвролайтінгТоп по урожайності
Насіння соняшнику ЕС Лоріс СЛП купити
Евраліс
5186,00 грн/п.е.
Голосів:9
Насіння соняшнику ЄС Лоріс СЛП-це середньоранній простий гібрид соняшнику під Євролайтинг. Від Евраліс (Euralis). Демонструє високі показники якості і кількості масла в насінні. Стійкий до 7 рас вовчка. Потенціал врожайності – 51 ц/га.
Під ЕвролайтінгТоп по посухостійкості
Насіння соняшнику ЄС Яніс купити
Евраліс
4766,00 грн/п.е.
Голосів:7
Насіння соняшнику ЄС Яніс-це всереднеранній гібрид соняшнику інтенсивного типу під Євролайтинг. Від Евраліс (Euralis). Не вибагливий до якості грунту, добре реагує на позакореневе підживлення. Толерантний до 7 рас вовчка. Потенціал врожайності – 52 ц/га.
Топ по посухостійкостіРанній
Насіння соняшнику ЄС Генезис купити
Евраліс
4766,00 грн/п.е.
Голосів:11
Насіння соняшнику ЄС Генезис – це ранньостиглий гібрид подолнечника інтенсивного типу від виробника "Євраліс". Пластичний до вирощування в різних грунтово-кліматичних умовах. Здатний формувати урожай високої якості в короткий вегетаційний період.
Насіння соняшнику ЄС Терраміс СЛ купити
Евраліс
4324,00 грн/п.е.
Голосів:8
Насіння соняшнику ЄС Терраміс-це середньоранній гібрид соняшнику інтенсивного типу під Євролайтинг від виробника "Євраліс". Демонструє відмінну посухостійкість. Характеризується добре сформованими однорідними насінням.
Топ по посухостійкостіВовчок 7+ рас
Насіння соняшнику ЄС Генераліс СЛ купити
Евраліс
4324,00 грн/п.е.
Голосів:6
Насіння соняшнику ЄС Генераліс-це середньоранній гібрид соняшнику інтенсивного типу під Євролайтинг від виробника "Євраліс". Швидке зростання на початку вегетації. Прекрасно адаптується до зовнішнього середовища зон вирощування.
Під ЕвролайтінгВовчок 7+ рас
Насіння соняшнику ЄС Новаміс СЛ купити
Евраліс
4204,00 грн/кг
Голосів:9
Насіння соняшнику ЄС Новаміс-це ранньостиглий простий гібрид соняшнику помірно-інтенсивного типаа під Євролайтинг від виробника "Євраліс". Дає стабільно високі результати врожайності в будь-яких умовах. Має швидкий стартовий ріст на початку вегетації.
Топ по посухостійкостіРанній
Насіння соняшнику ЕС АМІС СЛ купити
Евраліс
4462,00 грн/п.е.
Голосів:10
Насіння соняшнику ЄС АМІС-це ранньостиглий простий гібрид соняшнику під Євролайтинг від виробника "Євраліс". Дуже пластичний гібрид, показує стабільно високі результати при різних умовах вирощування. Демонструє надзвичайно швидке стартове зростання.
Під ЕвролайтінгТоп по стабільності
Насіння соняшнику ЄС Флоримис купити
Евраліс
3792,00 грн/п.е.
Голосів:6
Насіння соняшнику ЄС Флоріміс-це середньоранній стабільний гібрид соняшнику під Євролайтинг від виробника "Євраліс". Дуже високий потенціал врожайності в різних умовах вирощування. Демонструє дуже швидке зростання на початку вегетації.
Насіння соняшнику ЄС Розалія купити
Евраліс
4503,00 грн/п.е.
Голосів:9
Насіння соняшнику ЄС Розалія – це середньоранній гібрид соняшнику з відмінними показниками стійкості до стресових умов вирощування від виробника "Євраліс". Інтенсивні гібрид з відмінними показниками якості та кількості врожаю. Толерантний до 7 рас вовчка.
РаннійВовчок 7+ рас
Насіння соняшнику ЕС Белла купити
Евраліс
4324,00 грн/п.е.
Голосів:8
Насіння соняшнику ЄС Белла – це ранньостиглий гібрид соняшнику для традиційної технології вирощування від виробника "Євраліс". Має дуже високі показники врожайності. Генетично стійкий до 7 рас вовчка. Демонструє дуже швидке стартове зростання.
Насіння соняшнику ЄС Андромеда купити
Евраліс
4234,00 грн/п.е.
Голосів:10
Насіння соняшнику ЄС Андромеда – це середньоранній простий гібрид соняшнику з високими показниками врожайності від виробника "Євраліс". Високопластичний до різних грунтово-кліматичних умов вирощування.Генетично стійкий до 7 рас вовчка. Швидке стартове зростання.
Доставка і оплата
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
Подивіться відео про нашу компанію:
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрном рынке Украины уже 14 лет. Более 4500 клиентов и их рекордные урожаи.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантируем Качество.Документы по ДСТУ на все семена, удобрения и препараты
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Хто наші клієнти (з ким ми працюємо):
Приватні фермери
Аграрні господарства
Системні агрохолдiнги
Нам довіряє понад 4500 клієнтів, серед яких:
Наші дипломи з головних виставок України
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 14 років. Більше 4500 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі