Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Пропонуємо Купити Фунгіциди для Пшениці і Ячменю в Україні, ціна на 2019 оптом і в роздріб:

Застосування збереже вам 25-45% врожаю за рахунок профілактики і знищення хвороб, шкідливих мікроорганізмів і грибків.
Доставка в будь-яку точку України від 1 дня!

ПРОДАЖ ФУНГІЦИДІВ ДЛЯ ПШЕНИЦІ І ЯЧМЕНЮ НАСТУПНИХ ВИРОБНИКІВ:

Топ-вибір 2019Топ-вибір 2018Топ-вибір клієнтів
Ультрафіт Інсектецид фунгіцид мікродобриво інокулянт біопрепарат гаупсин для обробки насіння і по листу опис інструкція характеристика ціна купити в Україні
Фунгіцид + Інсектицид
87,00 грн/л.
Голосів:17
Унікальний Біологічний препарат фунгіцидної і інсектицидної дії. Працює на рівні хімічних пестицидів. Ефективність в боротьбі з грибками 90-92%, з комахами 85-89%.
Фунгіцид Полигард купити опис
Аналог "Фолікур"
422,00 грн/л.
Голосів:5
Фунгіцид Полигард від виробника «Агрохімічні технології» з діючою речовиною тебуконазол, 250 р/л для захисту зернових колосових культур, ріпаку, винограду та інших сільськогосподарських культур.
Фунгіцид Маестро купити опис
Аналог "Альто Супер"
780,00 грн/л.
Голосів:8
Фунгіцид Маестро (Аналог "Альто Супер") від виробника «Агрохімічні технології» з діючою речовиною ципроконазолу, 80 г/л + пропіконазол, 250 г/л для захисту зернових колосових культур, цукрового буряка.
Фунгіцид Флутривит купити опис
Аналог "Імпакт"
475,00 грн/л.
Голосів:7
Фунгіцид Флутривит (Аналог "Імпакт") від виробника «Агрохімічні технології» з діючою речовиною флутриафол, 250 г/л для знищення спороношення фітопатогенних грибів, обмежує ураження, сприяє оздоровленню рослин.
Фунгіцид Альто Супер купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
1250,00 грн/л.
Голосів:7
Фунгіцид Альто Супер КЕ офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 250 г/л пропиконазол+80 г / л ципроконазол для захисту зернових колосових культур і цукрових буряків.
Фунгіцид Амістар Тріо купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
1150,00 грн/л.
Голосів:12
Фунгіцид Амістар Тріо СЕ оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 125 г/л+пропіконазол+100 г/л азоксистробин+30 г/л ципроконазолу для захисту зернових культур і рису.
Фунгіцид Амістар Екстра купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
1300,00 грн/л.
Голосів:4
Фунгіцид Амістар Екстра СК оригиниал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 200 г/л азоксистробин + 80 г/л ципроконазолу для захисту зернових культур, соняшнику, ріпаку, кукурудзи та цукрових буряків.
Фунгіцид Дітан купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
350,00 грн/кг
Голосів:9
Фунгіцид Дітан офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 800 г/кг манкоцеб для захисту картоплі та томатів.
Фунгіцид Елатус РІА купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
Голосів:11
Фунгіцид Елатус РІА від виробника "Syngenta". Високоефективний комбінований системний фунгіцид для захисту зернових культур від комплексу листостеблових хвороб.
Фунгіцид Дерозал купити в Україні
Оригінал "Bayer"
520,00 грн/л.
Голосів:6
Фунгіцид Дерозал від виробника «Bayer». Чудово справляється із захворюваннями ЗЕРНОВИХ культур, а також соняшнику і цукрових буряків. Є одним з основних системних препаратів у багатьох господарствах.
Фунгіцид Авіатор купити в Україні
Оригінал "Bayer"
1683,00 грн/кг
Голосів:11
Фунгіцид Авіатор - оригінал від виробника Bayer з діючою речовиною 1150 г/л, Биксафен 75 г/л для захисту пшениці і ячменю.
Фунгіцид Фундазим
Аналог "Фундазол"
460,00 грн/кг
Голосів:10
Фунгіцид Фундазим від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною беномілу 500 г/кг проти широкого спектру хвороб сільськогосподарських культур і садовопарковых насаджень.
Фунгіцид Унікаль
Аналог "Фолікур"
451,00 грн/л.
Голосів:5
Фунгіцид Унікального від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною тебуконазол 250 г/л для обробки посівів ріпаку та зернових колосових культур від широкого спектру збудників грибкових хвороб.
Фунгіцид Топ Ефект
Аналог "Імпакт"
549,00 грн/л.
Голосів:11
Фунгіцид Топ Ефект від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною флутриафол, 250 г/л для контролю хвороб зернових колосових культур.
Фунгіцид Ті Рекс
Аналог "Тілт"
579,00 грн/л.
Голосів:7
Фунгіцид Ти Рекс від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною пропіконазол 150 г/л для контролю хвороб зернових культур.
Фунгіцид Захисник
Аналог "Топсин"
295,00 грн/л.
Голосів:5
Фунгіцид Захисник від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною тиофанат-метил 500 г/л проти широкого спектру хвороб рослин.
Фунгіцид Дезарал Екстра
Аналог " Імпакт К"
400,00 грн/л.
Голосів:7
Пропонуємо купити Фунгіцид Дезарал Екстра від українського ви
Фунгіцид Дезарал
Аналог "Дерозал"
263,00 грн/л.
Голосів:13
Пропонуємо купити Фунгіцид Дезарал від українського виробника
Фунгіцид Аякс
Аналог "Рекс Дуо"
1187,00 грн/л.
Голосів:7
Пропонуємо купити Фунгіцид Аякс від українського виробника «U
Фунгіцид Акула
Аналог "Вареон"
945,00 грн/л.
Голосів:6
Пропонуємо купити Фунгіцид Акула від українського виробника «

Захист зернових фунгіцидами від хвороб і шкідників

фунгіциди-для-зернових
В сільськогосподарському рослинництві завжди гостро стоїть питання захисту врожаю від хвороб і шкідників. Інсектициди і гербіциди минулого покоління, такі, як пропіконазол, тебуконазол тіофанат-метил-сильно засмічують грунт. Правильна обробка посівів дозволяє зібрати хороший урожай і уникнути збитку від комах, які знищують Зернові. Застосування сучасних препаратів дозволяє запобігти наслідкам захворювань, викликаних грибковими хворобами рослин. Найбільш схильна серед них-пшениця. Фунгіцидами можна протруювати насіння для того, щоб звільнити посівний матеріал від спор грибів паразитують. Фунгіциди для ЗЕРНОВИХ класифікуються на кілька видів.
1. За характером впливу на рослину:
·захисні отрутохімікати, спрямовані на профілактику, пригнічують розвиток і розмноження збудників захворювань;
·лікувальні препарати діють терапевтично, знищують частково або повністю різних шкідників;
·иммунизирующие фунгіциди – підвищують стійкість до захворювань різного виду, стимулюють опірність до них.
2.За способом нанесення на зернові:
·системні – всмоктуються всередину і поширюються по всім тканинам і клітинам рослини, знищуючи і інгібуючи розвиток хвороб викликаних шкідниками в будь-якому місці локалізації;
·контактні – залишаються на поверхні рослин, і для їх дії необхідний безпосередній контакт із збудниками.
Системні фунгіциди мають перевагу перед контактними. Їх дія не залежить від погодних умов, а лише від швидкості обмінних процесів в рослині. Термін дії контактних фунгіцидів безпосередньо залежить від погоди. Препарат можна застосовувати на різних етапах росту посівних, в тому числі: картоплі, кукурудзи, соняшнику, сої та інших.
 

Особливості дії фунгіцидів для Зернових

 
Фунгіциди різних хімічних груп проявляють різні способи дії на вогнище ураження. Якщо ураження відбувається грибами, препарат починає брати участь в біохімічних реакціях всередині грибних клітин, або блокують ферменти, які керують цими реакціями. Залежно від хімічно-активного речовини, що входить до складу препарату, розрізняють наступний механізм дії на збудника:

·інгібується біосинтез ергостерину клітинних мембран (морфолиновые, триазольные, пиримидиновые, пиперазинового, имидазольные групи);

·  пригнічується синтез різних ліпідів у складі клітинної мембрани (фосвороорганические);

· похідними аланіну блокується синтез нуклеїнових кислот;

· антибіотиками інгібується синтез білка (гидроксипиримидиновая група), впливають на ферменти, пригнічуючи утворення хітину грибами і комахами (полиоксин);

· порушують процес дихання тканин (оксатиины);

· зривають хід клітинного поділу (тиофанаты і бензимидазольные похідні).

Всі ці препарати застосовуються для різних способів обробки посівних культур: протруєння насіння, обробка в період спокою і вегетації. Деякими фунгіцидами обприскуються сховища і знезаражується грунт в теплицях.
 

найпоширеніші захворювання зернових, методи боротьби

купити-фунгіциди-для-зернових
Хвороби та шкідники можуть атакувати зернові на всіх стадіях розвитку рослини. Крім ЗЕРНОВИХ ураженню схильні: кукурудза, соя, соняшник, ріпак цукрові буряки та інші культури. На це можуть вплинути різні чинники: погодні умови, рівень мінерального підживлення попередньої культури, загальний стан рослини, стійкості сорту та інше. Найбільш поширені захворювання зернових можна розділити на три основні групи.
1.Гнилі, що вражають проростки, корінь і кореневу шийку. Викликаються фітопатогенними грибами, що живуть в грунті і заселяють насіння і рослинні залишки. Найбільш поширені види кореневої гнилі – ризоктониозная, офіобольозна, фузаріозна, церкоспореллезная, гельмінтоспоріозні та ін
Методи боротьби: проведення агротехнческих заходів по поліпшенню фітосанітарного стану ґрунту, підвищення загальної адаптивності і імунітету рослин, дотримання сівозміни, своєчасна оранка, обробка збалансованим складом добрив, посів сертифікованими насінням, попередньо протруєним фунгіцидами.
2.Болісні ураження стебла і листя: септоріоз, борошниста роса іржа пшениці (бура, жовта), лінійна (стеблова) іржа злаків, карликова іржа ячменю, піренофороз.
Методи боротьби: правильний сівозміни, агротехнічні прийоми знищення інфікованого посівного матеріалу, виведення стійких сортів, боротьба з падалицею, раціональна обробка добривами. Починати застосовувати фунгіцид краще з 3 – 5% зараження культури на початку вегетаційного періоду (фаза прапорцевого листка), для захисту у фазу колосіння – цвітіння – при 10% ураженні.
3.Головні хвороби (колос). Викликаються паразитуючими грибами, з дуже великою спорулюючою здатністю. Тверда та летюча сажка жита, пшениці, ячменю, вівса, летюча сажка вівса, сажка проса, стеблова сажка пшениці і жита.
Методи боротьби: засівати тільки чистими насінням (якщо аналіз на ураженість показує 0,2 – 0,3%, такий матеріал не придатний для посадки), основні заходи профілактики – хімічні протруйники насіння, з контролем витрачання препаратів.

Періоди для обприскування

 
Фунгіцидну обприскування використовують на різних стадіях росту зернових культур: у фазу двох листків і до закінчення кущення (осінь/весна). Особливо потрібно контролювати вегетаційний період. Захист від шкідливих комах і спор грибів повинна проводитися після лабораторного встановлення обсіменіння рослини. Негайного застосування вимагає зараженість понад 40% поля листовими захворюваннями ярої та озимої пшениці і 5% на третьому зверху аркуші. Фунгіциди для пшениці можуть використовуватися в будь-який момент виявлення захворювання. Ячмінь обробляється за тим же принципом.
 

Препарати, рекомендовані до застосування

 
Сучасні препарати поділяють на класи:
1. Триазолу – активні щодо борошнистої роси, плям на листках і іржі.
2.Азоли-виконують захисну, викорінюючу і лікувальну функцію. Застосовуються для боротьби з грибами і кореневою гниллю.
3.Бензимедазолы – широкого спектру дії: антракноз, ризоктоніоз, фомоз, аскохітоз, церкоспорилиозная гниль, борошниста роса, фузаріозна гниль.
4.Морфолін – добре знищують борошнисту росу.
5.Стробілуріни – дія спрямована проти інфекцій на ранніх стадіях розвитку.
 

Як правильно обробляти зернові фунгіцидами

 
Найкращим способом є чергування системних і контактних фунгіцидів. Рекомендується чергувати 2-3 системи препаратів різних хімічних груп, щоб уникнути звикання і суперінфекції. Обприскують на світанку або на заході, причому погода повинна бути похмура і безвітряна. Розпорошувати на рослини, а не на грунт. Розчин готується за інструкцією безпосередньо перед застосуванням з розрахунку кількості на площу (кг / га). Не можна покривати препаратом культури з зеленим стеблом або рослини, у яких листя йдуть в їжу.
Доставка і оплата
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрном рынке Украины уже 14 лет. Более 4500 клиентов и их рекордные урожаи.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантируем Качество.Документы по ДСТУ на все семена, удобрения и препараты
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Хто наші клієнти (з ким ми працюємо):
Приватні фермери
Аграрні господарства
Системні агрохолдiнги
Нам довіряє понад 4500 клієнтів, серед яких:
Наші дипломи з головних виставок України
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 14 років. Більше 4500 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі