Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Пропонуємо купити насіння соняшнику Маїсадур на 2020 рік в Україні!!! Кращі Гібриди соняшнику Маїсадур по урожайності!

100 % Оригінальне Офіційне насіння з Гарантією Якості від Маїсадур.
Під Євролайтинг, під Гранстар і класичні гібриди:

Насіння Соняшнику Маїсадур

Від різноманітності різних гібридів соняшнику на ринку в Україні у багатьох фермерів очі розбігаються. Але від правильного вибору залежить багато, так як помилка при виборі-це рік часу. Проте багато існує пластичних гібридів, при виборі яких ви завжди залишитеся в плюсі. Розглянемо з вами деякі якісні варіанти, які адаптовані саме для вашої зони і під вашу технологію. 
насіння-соняшнику-маїсадур

Всесвітньо відома компанія Майсадур(Maisadour) пропонує широкий спектр гібридів. 

Для півдня України, наприклад, класичні, ранні посухостійкі: Mas 82.A з дуже високою олійністю, а також раннім цвітінням що покращує фертильність пилку і якість запилення, Mas 83.R – так само має високу олійність і ультраранній, дуже пластичний і стійкий до хвороб гібрид, Mas 97.A- середньостиглий з високим потенціалом, підходить для ранніх посівів і реально показувати врожайність 50ц/га в польових умовах. 
В умовах центру України з класичних гібридів крім ультраранніх гібридів Mas 82.A, Mas 83.R, відмінно себе показують середньостиглі такі як: Mas 87.A-дуже стабільний високоврожайний гібрид, стійкий до різних захворювань; Mas 89.M - стійкий до хвороб і показує гідний результат в оптимальних умовах. 
Під гранстар Майсадур пропонує пластичний Mas 85.SU він підійде як для фермерів з південних областей, так і для центральних, добре переносить посуху, а також має високий стартовий ріст, що допомагає максимально використовувати вологу з грунту і скласти високу конкуренцію бур'янам. 
Під технологію CLEARFIELD для півдня з дуже високою за ступенем олійності підійде гібрид Mas 87.IR. - завжди показує високий результат, а ось гібрид Mas 80.IR  більше підійде для центральних і північних областей нашої країни, так як він має коротку вегетацію і має відмінне фітосанітарний стан до прибирання. 
 Під Clearfield Plus підійдуть пластичні гібриди Mas 86.CP, Mas 92.CP-відмінно себе показують як в умовах дефіциту вологи так і на поле з помірною вологістю. 
Якщо у вас на полі є висока ймовірність зараження посівів новими расами вовчка, то необхідно підбирати стійкі до неї гібриди, наприклад, для півдня кращим буде гібриди Mas 90.F-середньоранній, а ось універсальний гібрид для Лісостепу і Степу –це Mas 96.P. Так само високо рекомендує себе ранній гібрид Mas 81.C стійкий до 6+ рас вовчка. Для 100% захисту від паразита немає кращого варіанту ніж Mas 93.CP, тут ви зможете контролювати Вовчок як генетичним потенціалом рослини так і власне гербіцидом. 
Высокоолеиновых гібридів можна виділити наступні: Mas 83.OL-відмінний варіант для півдня України з високі вмістом олеїнової кислоти і Mas 86.Ol-пластичний гібрид підходить для вирощування на Поліссі і в Лісостепу. 

Насіння соняшнику Mas 85.SU купити
Маїсадур
4560,00 грн/п.е.
Голосів:6
Насіння Соняшнику Мас 85.СУ-це високопродуктивний гібрид соняшнику лінолевого типу під Гранстар. Від Маїсадур (Maisadour). Відрізняється хорошою стійкістю до посухи і вилягання. Потенціал врожайності – 49 ц/га.
Насіння соняшнику Mas 93.CP купити
Маїсадур
4619,00 грн/п.е.
Голосів:10
Насіння Соняшнику Мас 93.CP-це гібрид соняшнику лінолевого типу для продуктивної системи Clearfield Plus. Від Маїсадур (Maisadour). Стійкість до 7 рас вовчка і нових рас несправжньої борошнистої роси. Потенціал врожайності-50 ц/га.
Насіння соняшнику Mas 92.CP купити
Маїсадур
4471,00 грн/п.е.
Голосів:4
Насіння Соняшнику Мас 92.CP-це високоврожайний гібрид соняшнику для привидної системи Clearfield Plus. Від Маїсадур (Maisadour). Хороша олійність насіння. Потенціал врожайності-50 ц/га.
Насіння соняшнику Mas 86.CP купити
Маїсадур
4144,00 грн/п.е.
Голосів:7
Насіння Соняшнику Мас 86.CP-це високоврожайний гібрид лінолевого типу під Еролайтинг Плюс. Від Маїсадур (Maisadour). Демонструє швидку енергію стартового зростання. Добре запилюється комахами. Потенціал врожайності-50 ц/га.
Насіння соняшнику Mas 87.IR купити
Маїсадур
4055,00 грн/п.е.
Голосів:5
Насіння Соняшнику Мас 87.ІР – це середньоранній гібрид соняшнику під Евролайтинг. Від Маїсадур (Maisadour). Характеризується дуже потужною кореневою системою, рослини мають хорошу облитвенность. Потенціал врожайності-50 ц/га.
Насіння соняшнику Mas 80.IR купити
Маїсадур
4055,00 грн/п.е.
Голосів:10
Насіння Соняшнику Мас 80.ІР – це ранньостиглий гібрид соняшнику під Евролайтинг. Один з найбільш ранніх гиридів для системи Clearfield. Від Маїсадур (Maisadour). Відрізняється хорошою стійкістю до посухи і вилягання. Потенціал врожайності-50 ц/га.
Насіння соняшнику Mas 96.P купити
Маїсадур
4144,00 грн/п.е.
Голосів:7
Насіння Соняшнику Mas 96.P – це екстенсивний високопродуктивний гібрид. підходить для різних грунтово-кліматичних умов вирощування. Від Маїсадур (Maisadour). Генетично стійкий до 7 рас вовчка Потенціал врожайності-50 ц / га.
Насіння соняшнику Mas 91.G купити
Маїсадур
4263,00 грн/п.е.
Голосів:6
Насіння Соняшнику Мас 91.Р – Стабільний гібрид соняшнику, який демонструє відмінні показники врожайності при вирощуванні в стресових умовах. Від Маїсадур (Maisadour). Генетично стійкий до 7 рас вовчка. Потенціал врожайності-50 ц/га.
Насіння соняшнику Mas 90.F купити
Маїсадур
4144,00 грн/п.е.
Голосів:7
Насіння Соняшнику Мас 90.Ф – це високоврожайний гібрид соняшнику з відмінними показниками стабільності. Від Маїсадур (Maisadour). Характеризується стійкістю до 7 рас вовчка соняшнику. Хороша посухостійкість. Потенціал врожайності-50 ц/га.
Насіння соняшнику Mas 81.C купити
Маїсадур
3402,00 грн/п.е.
Голосів:11
Насіння Соняшнику Мас 81.Ц-це стабільний посухостійкий гібрид соняшнику з відмінними показниками врожайності і олійності зерна. Від Маїсадур (Maisadour). Генетично стійкий до 7 рас вовчка. Потенціал врожайності-50 ц/га.
Насіння соняшнику Mas 86.OL купити
Маїсадур
3699,00 грн/п.е.
Голосів:8
Насіння Соняшнику Мас 86.ОЛ – це високоолеіновий гібрид соняшнику з відмінним потенціалом врожайності. Від Маїсадур (Maisadour). Висока толерантність до несправжньої борошнистої роси та інших поширених захворювань соняшнику. Потенціал врожайності-50 ц/га.
Насіння соняшнику Mas 83.OL купити
Маїсадур
3550,00 грн/п.е.
Голосів:13
Семена Подсолнечника Mас 83.ОЛ  – это высокоолеиновый гибрид подсолнечника с высокими показателями урожайности и масличности семян. От Маисадур  (Maisadour). Отличное фитосанитарное состояние. Потенциал урожайности –  50 ц/га. 
Насіння соняшнику Mas 97.A купити
Маїсадур
3609,00 грн/п.е.
Голосів:6
Насіння Соняшнику Мас 97.A – це високоврожайний гібрид соняшнику з високим рівнем вмісту олії. Від Маїсадур (Maisadour). Відрізняється хорошою стійкістю до посухи і вилягання. Потенціал врожайності-50 ц/га.
Насіння соняшнику Mas 89.M купити
Маїсадур
3402,00 грн/п.е.
Голосів:9
Насіння Соняшнику Мас 85.СУ-це простий гібрид лінолевого типу з дуже високим потенціалом врожайності. Від Маїсадур (Maisadour). Дуже стабільний гібрид. Потенціал врожайності-50 ц/га.
Насіння соняшнику Mas 87.A купити
Маїсадур
3847,00 грн/п.е.
Голосів:11
Насіння Соняшнику Мас 87.A-це лінолевий гібрид соняшнику з дуже високим потенціалом врожайності. Від Маїсадур (Maisadour). Характеризується хорошою адаптаційною здатністю до різних умов вирощування. Потенціал врожайності-50 ц/га.
Насіння соняшнику Mas 83.R купити
Маїсадур
3402,00 грн/п.е.
Голосів:5
Насіння Соняшнику Мас 83.Р-це ранньостиглий високоврожайний гібрид лінолевого типу. Від Маїсадур (Maisadour). Характеризується раннім цвітінням і відмінною посухостійкістю. Потенціал врожайності-50 ц/га.
Насіння соняшнику Mas 82.A купити
Маїсадур
3550,00 грн/п.е.
Голосів:7
Насіння Соняшнику Мас 82.A – це ранній гібрид соняшнику з дуже високими показниками олійності насіння. Від Маїсадур (Maisadour). Має високі результати врожайності в своїй групі стиглості. Потенціал врожайності-50 ц/га.
Доставка і оплата
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
Подивіться відео про нашу компанію:
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрном рынке Украины уже 14 лет. Более 4500 клиентов и их рекордные урожаи.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантируем Качество.Документы по ДСТУ на все семена, удобрения и препараты
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Хто наші клієнти (з ким ми працюємо):
Приватні фермери
Аграрні господарства
Системні агрохолдiнги
Нам довіряє понад 4500 клієнтів, серед яких:
Наші дипломи з головних виставок України
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 14 років. Більше 4500 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі