Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
19
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 11000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 2 300 000 га!

Пропонуємо на 2024 рік купити насіння сорго в Україні. Чесна ціна на посівне сорго. Гібриди на зерно і на силос американської селекції Nuseed:

100% Оригінальні Офіційні насіння з Гарантією Якості від Nuseed.
Посевмат В Наявності! Платіть при отриманні на Новій Пошті або за договором з ПДВ!

Насіння сорго в Україні. Гібриди на зерно і на силос.

Що таке сорго посівне. Особливості культури.

насіння сорго, насіння сорго купити, сівби сорго Посівне сорго
Вегетаційний період
115-140 днів
Висота рослин
60-200 см
Маса 1000 зерен
28-30 г
Зерно
Червоне, біле
Потенціал врожайності
Зерно – 120 ц/га, силос – 900 ц/га
Реальна врожайність
32-38 ц/га
Зони вирощування
Вся територія України
Корисні властивості сорго:
Білок
11%
Жири
До 4,5%
Вуглеводи
79%
Крохмаль
70%
Вітаміни
В1, В2, В4,В5, В6 РР, Н
Макро- та мікроелементи
Калій, кальцій, кремній, магній, натрій, сірка, фосфор, залізо, цинк, мідь
Калорійність
323 ккал
 
Країна походження Африка, Індія. В Україні культивується по всій території, але найбільш сприятливі умови для вирощування сорго в південних регіонах, зоні степу та лісостепу. Сорго представник роду злакових. залежно від сорту довжина рослини коливається від 0,5 до 5 метрів. Має кілька стебел.
Культура має добре розвинуту, могутню кореневу систему, яка може досягати до 3 метрів. Листя має ланцетоподібну, з загостреними краями, форму. Суцвіття сорго волоть, довжина досягає до 60 см. насіння-зерно яйцевидної форми, рожевого або червоного кольору. Одне зерно має вагу близько 6 мг. запилення перехресного виду. Тривалість вегетаційного періоду становить 130 днів. Кормові сорти сорго вирощуються для виробництва крупи, борошна і крохмалю. Продукція має високі смакові якості, корисна для організму і здоров'я людини. Містить у великій кількості різні мінеральні елементи і речовини. Вирощується сорго на корм сільськогосподарської худоби для сіна і силосу, який ідентичний кукурудзяному.
Культура світло-і теплолюбива. Мінімальна температура для проростання зерна + 12 градусів. Рослина дуже чутлива до мінусових температур і посіви можуть загинути при -1 градусі. Оптимальні показники температури для нормального розвитку і росту сорго +30+35 градусів цельсія. Відрізняється високою посухостійкістю, але відмінно реагує на зрошення, внаслідок чого підвищується врожайність.  Використовує вологу опадів кінця літа-початку осені. Не вимогливо до типів грунтів, але добре росте на легких і важких типах грунту. Сорго відмінно переносить засоленість грунту. На початку вегетаційного періоду / в середньому місяць-півтора / відрізняється повільним зростанням, при цьому пригнічує бур'яни.

Які існують агротехнічні особливості вирощування сорго в  Україні

 • Кращими попередниками для сорго є пшениця, кукурудза, зернобобові. Може вирощуватися на одній земельній площі багато років.
 • Для підвищення врожайності необхідно проводити передпосівну обробку насіннєвого матеріалу протравлювачем.
 • Рослина схильна до зараження багатьма видами грибкових і інфекційних захворювань, тому краще для посіву вибирати сорти, які стійкі до зараження, наприклад, сажки(головне) або бактеріозу.
 • Кількість мінеральних добрив вносять під зяблеву оранку, залишаючи тільки 10-15 кг/га фосфору у формі гранульованого суперфосфату, для внесення в рядки під час сівби.
 • Культура відрізняється вимогливістю до мінеральних добрив. Добре реагує на внесення повноцінного комплексу NРК. При висіві, на каштанових грунтах сорго потребує азотно-фософорних добривах, при посіві на чорноземі існує потреба в фосфорних добривах. При цьому, якщо цільове призначення посівів сорго - зелена маса на корм тваринам, слід врахувати, що високі дози азотних добрив можуть спричинити накопичення в зелені токсичних речовин.
 • Після висіву посів каткуют шпоровим катком, що сприяє більш швидкому і дружному проростанню посіву. Далі, через 5 днів, для контролю засміченості слід провести досходове боронування. Ще одне боронування необхідно в фазі 4 листків. При вирощуванні на широкорядних посівах потрібно два міжрядних розпушування.  При великій кількості бур'янів проводиться обробка посівів гербіцидами, з групи дозволених препаратів в Україні
 • Прибирання зерна сорго проводиться прямим комбайнуванням при досягненні фази повного дозрівання. При вирощуванні пізніх сортів необхідне застосування десикації за 2 тижні до збирання.

Як ми вже сказали, для отримання високої врожайності сорго, слід правильно вибрати гібрид або сорт сорго  для посіву. Сучасні сорти і гібриди сорго відрізняються високою врожайністю, мають стійкість до перепадів температурного режиму, посусі, та різних захворювань.

Всі ці характеристики є гарантією високого врожаю сорго.
Компанія Агроексперт трейд пропонує високоврожайні сорти і гібриди сорго, безпосередньо від виробника, по самій вигідною вартості.
 

Залишилися питання, на деякі ми звітимо нижче, або ж бажаєте оформити замовлення-телефонуйте нам. Наші агрономи проведуть консультацію і дадуть відповідь на всі питання.

 

⭐На яку врожайність можна розраховувати з вашими гібридами?

Гібриди сорго мають дуже високий потенціал врожайності 12т/га зерна і 90т силосу. Реальні показники врожайності такі ж, як і у озимої пшениці у вашому регіоні.

⭐Яка стійкість до посухи ваших гібридів?

Урожай зерна сорго можна отримати навіть в тих умовах, де традиційні культури (пшениця, ячмінь, просо) не показують результат з-за дефіциту вологи, так як батьківщина цієї культури - Африка, Індія.

⭐Куди використовується сорго?

Зерно сорго застосовують в харчовій промисловості для виготовлення круп, крохмалю і борошна, що використовується для годівлі тварин у вигляді зерна або силосу. Сорго так само цінна технічна культура.

⭐Які умови оплати і доставки?

Доставка Новою Поштою по всій Україні за 2-3 дні.
Оплата післяплатою при отриманні, на картку або безготівковий розрахунок з ПДВ.

 

історія ВИРОЩУВАННЯ сорго в світі і нашій країні.

Сорго відомий людству вже декілька тисячоліть. Країни походження Індія і Китай, звідки рослина була поширена по інших країнах. У країнах Африки, Індії та Китаї сорго був найпопулярнішим хлібним злаком і був серед найпопулярніших продуктів харчування. З його борошна робили борошно і пекли хліб, коржі. В Україні сорго був культивирован стараннями Харківського аграрного інституту, який на початку 20 століття шляхом досліджень довів рентабельність культури в умовах степу і лісостепу країни. У 20 столітті і на початку 21 культура вирощувалася в основному на корм тваринам. З незалежністю України виробництво сорго скоротилося, тільки в останні роки відзначається динамічне нарощування обсягів виробництва. Основна причина - великий попит на міжнародному ринку і прогресія інтересу вітчизняного споживача до культури. & nbsp;Сорго, донедавна малознайома українському споживачеві культура, все більше завойовує український ринок. Вітчизняні аграрії все більше відводять земельних площ під висів даної культури. Використовується в продовольчих, технічних і в якості корму для тварин.

Хімічний склад посівного сорго:

 • Холін.
 • Вітаміни групи В, В1, В2, В5, В6, Н, Е, РР.
 • Магній, цинк, кальцій, калій, залізо, хлор, бром, кремній, сірка, хлор , мідь, сірка, бор, кобальт, кремній, алюміній, йод, натрій, фосфор, хром.
Пропонуємо якісний високоврожайний насіннєвий матеріал сорго.

 

Насіння сорту сорго  Крупинка  

Середня врожайність сорту зернового сорго Крупинка— 32 -38 ц/га. < /strong > високоінтенсивний сорт, придатний до механізованого збирання.
термін вегетації 100-105 днів.
Сорт стійкий до попелиці, сажки, бактеріозу. Посухостійкий.

Кущ прямостоячий з листям темно-зеленими ланцетоподібної форми розміром 65 х 7,5 см. волоть прямостояча, велика, подовжено-циліндрична сіро-білого забарвлення, довжиною 25-27 см, вихід її з розтруба верхнього листа становить 8-10 см.

Маса 1000 зерен 28-30 г.  Зерно округле, матово-біле, склоподібне, без плівок, добре вимолочується. Вихід крупи  — 85%.  

Насіння сорту сорго  Одесский  205

Середня врожайність сорту сорго Одеський 205 — 33-39 ц/га, при потенціалі-75 ц/га. Високоінтенсивний зерновий сорт, придатний до механізованого прибирання.  
Термін вегетації близько 110 днів.
Сорт стійкий до сажки, бактеріозу. Посухостійкий. Стійкий до вилягання.
Низькорослий сорт сорго (120-125 см).стебла товсті (25-30 мм), розгалуження відсутнє, серцевина напівсуха.листя широкі, з темно-сірою жилкою.мітелка прямостояча, 10-12 см.
 Маса 1000 зерен 24-28 р. Показники зерна — 13,5-13,6% протеїну, 69-71% крохмалю, 3,0-3,1% жиру. Зернівки великі, червоного кольору, наполовину відкриті.  Вихід крупи  — 80-85%.  
< span style="font-size:16px;">насіння висіваються в добре прогрітий грунт з нормою висіву-30 кг на один гектар при посівах на зелену масу, 7 кг на 1 гектар при посівах на зерно.
 
насіння сорго, сівби сорго україна

Ціна на посівний матеріал насіння сорго – згідно прайсу

Партії – від 1000 кг.

Хочете купити насіння сорго?

Тоді дзвоніть нам сьогодні!

+38-095-515-41-66, +38-098-101-20-80

 

Варіанти оплати:  Готівковий, безготівковий, післяплата.

Доставка: до 2 тонн — Новою поштою, від 2 тонн — підберемо попутний транспорт до вашого господарства. Або можете забрати самі з наших виробничих складів в Київській області.

Все насіння перед відвантаженням ми готуємо до посіву за європейською технологією на чеському обладнанні:

1 етап – Обробка ультрафіолетом

Проводиться перший етап знезараження і протруєння насіння. Апаратура, на основі спектрального аналізу насіння через ультрафіолетові промені, сортує насіння на якісне і неякісне (порожнє, дрібне, заражене, чужорідне).

2 етап – Обробка озоном

Озон виконує 2 функції:
1. Як би «пробуджує» зерно. Від цього відсоток схожості і енергія проростання збільшується до 20% від базових показників < br /> 2. Вбиває до 97% всієї шкідливої мікрофлори, шкідників і збудників хвороб насіння.

 

Топ ПродажТоп по урожайностіТоп по посухостійкостіУльтраранній
Сорго гібрид 341Х120 купити насіння
Біле / на зерно
Ціна: 4500,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:18
Насіння сорго 341Х120-ранній інтенсивний гібрид сорго. Не містить танін. Прекрасно підходить для переробки на крупу та інших харчових цілей. Невибагливий до умов вирощування.
Сорго гібрид 400Х82 купити насіння
Біле / на силос
Ціна: 5600,00 грн/т.
В наявності
Голосів:4
Насіння сорго 400х82 - це силосний сорго-суданковий гібрид для багатоцільового корму (силос, сінаж, гранули) з широким вікном збирання. Витримує аномальну посуху, забезпечуючи якісні виробничі характеристики навіть при відсутності достатнього зволоження.
Сорго гібрид 400Х36 купити насіння
Біле / на силос
Ціна: 5600,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:5
Насіння сорго 400х36 - це силосний гібрид цукрового сорго, який використовують в альтернативній енергетиці і як корм для худоби. Цей гібрид "стерильного" типу, який частково утворює зерно, завдяки чому рослина повний сезон не старіє.
Сорго гібрид 366Х73 купити насіння
Біле / на зерно, силос
Ціна: 5600,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:7
Насіння сорго 366Х73 - це універсальний гібрид з відмінними показниками якості зернової і силосної маси від виробника «Nuseed». Колір зерна – білий. Має високу кормову цінність. Танін відсутній.
Топ по урожайностіТоп по посухостійкості
Насіння Сорго Chudoviy (Чудовый ) II від Агроэксперт-Трейд
Красное / на силос
Ціна: 5600,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:8
Насіння сорго Чудовий-це Сорго-Суданковий гібрид від виробника "Nuseed". Напрямок використання-силос / зерно. Колір зерна – червоний. Відмінно відростає після скошування, дає 3-4 укосу. Характеризується незалежністю від посушливих кліматичних умов. Танін відсутній.
Топ по стабільності
Гібрид Сорго Силос BMR купити насіння
Белое / на силос
Ціна: 5600,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:5
Насіння сорго Силос-це Сорго-суданковий гібрид від виробника "Nuseed". Напрямки використання-зерно, силос. Колір зерна – білий. Танін відсутній. Рекомендовано використовувати монопосев.
Топ-выбор 2023Топ по урожайностіТоп по посухостійкості
Насіння Сорго Sprint (Спринт) W від Агроэксперт-Трейд
Белое / на зерно
Ціна: 5600,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:6
Насіння сорго Спринт-це гібрид зернового напрямку з високою пластичністю і холодостійкістю. Колір зерна – білий. Незалежність від посушливих кліматичних умов дає можливість вирощувати його в будь-яких зонах України. Танін відсутній.
Топ по стабільності
Насіння Сорго Prime (Прайм) від Агроэксперт-Трейд
Красное / на зерно
Ціна: 5600,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:7
Насіння сорго Прайм - це ультраранній гібрид зернового напрямку. Колір зерна – червоний. Низькорослий, підходить для вирощування на всій території України. Танін відсутній.
Топ по урожайності
Насіння Сорго DASH E (ДАШ Е) від Агроэксперт-Трейд
Бронзовое / на зерно
Ціна: 5600,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:5
Насіння сорго Даш Е-це ранній гібрид зернового напрямку від виробника "Nuseed". Колір зерна – бронзовий. Підходить для вирощування у всіх кліматичних зонах України. Відсутня танін.
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 18 років. Більше 11000 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Ви дивилися
Гербіцид Табезон від Агроэксперт-Трейд
510,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Гербіцид Табезон від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з речовиною, що діє, бентазон, 480 г/л для боротьби з однорічними дводольними бур'янами.
Фумігант Фосминий від Агроэксперт-Трейд
590,00 грн/кг
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Інсектицид Фосміній від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з речовиною, що діє, фосфід алюмінію, 560 г/кг для боротьби зі шкідниками запасів у завантажених та незавантажених складських приміщеннях.
Інсектицид Фатрин від Агроэксперт-Трейд
280,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Інсектицид Фатрін від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з діючою речовиною альфа-циперметрин, 100 г/л для захисту колосових зернових від широкого спектру шкідників.
Інсектицид Торсида від Агроэксперт-Трейд
1270,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Інсектицид Торсіда від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з діючою речовиною лямбда-цигалотрін, 300 г/л для боротьби з широким спектром сисних і листогризучих шкідників.