Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 5000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 600 000 га!

Купити Фунгіциди в Україні, ціна на 2022 оптом і в роздріб:

Застосування збереже вам 25-45% Урожаю за рахунок профілактики і знищення хвороб, шкідливих мікроорганізмів і грибків на рослинах.
Доставка в будь-яку точку України від 1 дня! Оплата після отримання на Новій Пошті!

ПРОДАЖ ФУНГІЦИДІВ. ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Пройдіть опитування і наш агроном підбере кращу для Вас систему захисту рослин
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Всі ціни на Фунгіциди представлені в нашому каталозі і на інші препарати ви можете подивитися в нашому прайсі.
Щоб купити фунгіциди в Україні з нашого каталогу
телефонуйте до відділу продажів: 050-586-64-21, 097-644-50-46.
 Доставка Новою Поштою по всій Україні за 1-3 дня.


б

Фунгіциди, що потрібно про них знати

 

купити фунгіциди ціна в Україні

 

Різні види хвороб сільськогосподарських культур приносять значні проблеми багатьом фермерам. Захворювання можуть значно зменшити урожай, а також здатні повністю знищити посіви. Передпосівна якісна обробка від хвороб, захист посівів – це важливий, відповідальний захід, що дозволяє в кілька разів підвищити кількість врожаю. Досвідчений фермер знає, що одного захисту від бур'янів рослинності і небезпечних комах мало. Сходи потрібно захистити від цвілі, всіляких бактерій. Розроблено величезну кількість перевірених засобів, що допомагають ефективно боротися з величезним спектром хвороб вирощуваної культури.
 
 
 

⭐Для чого потрібні фунгіциди і які вони бувають?

В залежності від впливу на збудника фунгіциди бувають:
 • профілактичні;
 • лікувальні.
Ними протруюють насіння, використовують у процесі росту рослини. Тому, ці препарати важливі не тільки для попередження захворювань, але і лікування. Можна обробляти розсаду, саджанці, багаторічні рослини і навіть землю. Наприклад, є биофунгициды на основі бактерій, які здатні природним шляхом очищати грунт від різних збудників хвороб. Для таких цілей можливе застосування препарату Фіто М спільно з гуматом калію.
До речі, відмінними помічниками фунгіцидів вважають гербіциди, а також інсектициди, так як комахи є переносниками багатьох захворювань рослин, а також вони можуть зберігати свою життєздатність на бур'янів. 
фунгіциди проти хвороб рослин
Без правильного і своєчасного застосування фунгіцидів любителям саду і городу не варто чекати хорошого врожаю. Це стосується і працівників сфери агро.
Протруйники зернових, зернобобових, овочевих і т. д. культур захистять і підвищать урожай. Для досягнення доброго ефекту також треба використовувати прилипачі для швидкого проникнення в рослини пестицидів.
 
Характер впливу:
 • Є контактні фунгіциди, якими обробляють поверхню рослин, вони працюють безпосередньо при прямому контакті препарату і організму збудника хвороби при обробці.
 • З допомогою системних хімічних препаратів пригнічуються патогени в судинній системі рослин, поліпшується обмін речовин і протягом тривалого часу знищувати нові хвороби, які намагаються заразити рослину.
 • Комбіновані фунгіциди об'єднують системна та контактна дія на оброблену культуру.
 • Поширюватися по рослині можуть по-різному. Наприклад, від вегетативної частини до кореневої системи. Або навпаки. Проникають в рослину через корінь і поширюються на всі частини.
 
 

⭐Як правильно застосовувати фунгіциди?

Обробка фунгіцидами рекомендується для культур, що вступили у фазу зростання, а також обробка посівного матеріалу, яка забезпечить захист в грунті і на ранніх стадіях розвитку рослини.Обприскування виконуються в безвітряну і суху погоду. Зазвичай обробку проводять вранці або ввечері. Більшість фунгіцидів сумісні з іншими препаратами: гербіциди, гумати, мікродобрива, карбамід і т. д. Обов'язково дотримуйтесь норми препаратів рекомендовані інструкцією виробника.
Застосування відповідних препаратів практикується в наступних випадках:
 • для обробки насіння, що закладаються на зберігання;
 • для обприскування грунту (тепличного грунту);
 • обробці піддаються рослини під час періоду вегетації;
 • для обприскування врожаю, закладається в складські, амбарні та інші приміщення, призначені для зберігання овочів.
Будь фунгіцид – препарат токсичний, тому розчин емульсії даної речовини слід наносити акуратно, у спеціальній захисній одежі.
Приготування робочого розчину проводиться відповідно до інструкції безпосередньо перед його використанням. Спочатку необхідну дозу порошку або гранул препарату розчиняють у невеликій кількості води, перемішують, далі вливають решту рідини. Для більшості фунгіцидів норма препарату індивідуальна і залежить від концентрації діючої речовини і оброблюваної культури.
Обробляти такі плодові культури, як, наприклад, смородина, агрус або полуниця, а також різні сорти винограду, під час цвітіння та збирання ягід не можна, виключенням може бути біологічний препарат, наприклад, Ультрафит.
Норма витрати робочої рідини (мл або л на одиницю площі) вказується в інструкції до препаратів.

При покупці таких хімічних препаратів, як добрива, часто бувають вигідні акції. Гумат калію "підгодує" вашу картоплю. Широкий асортимент «хімії» для боротьби з шкідниками від фірми bayer, Syngenta, BASF та ін підвищить урожай на полях, садах і городах.
Наприклад, для кукурудзи і соняшнику підійде фунгіцид Амістар Екстра СК від виробника syngenta. Обприскування в вегетаційний період дієво при широкому спектрі хвороб.
Для профілактики захворювань овочевих культур, картоплі і винограду використовують Ридоміл Голд, а також біологічний Ультрафит. Норма витрати — 2,5 л на гектар і 2л відповідно. При чорній плямистості винограду обробіть рослину засобом Квадріс (0,8 л / га). Для профілактики зернових від комплексу хвороб беруть Тілт (2-3 мл на 10 л води). З борошнистою росою на садових рослинах бореться Топаз (2 мл на 10 л води), а для зернових купують Фалькон (5 мл на 10 л води). Від сірої і білої гнилі соняшнику потрібен Дерозал (1,5 л на гектар). Ягідні культури краще перезимують при обробці гуматом калію –Гумат Лист. Необхідно приділяти увагу більше на діагностику рослин та профілактичні обробки- це краще, ніж боротися з уже притаманною проблемою.
 
фунгіциди купити від хвороб рослин

Наша компанія Агроексперт-Трейд пропонує ознайомитися з якісними, гідними варіантами: ми даємо можливість купити фунгіциди за низькою ціною і гідній якості.призначені для знищення небезпечних бактерій, грибків, крім того, попереджають їх поширення.

Фунгіциди відмінно справляються з поставленими перед ними завданнями. Здатні забезпечити надійний захист вашого насіння, сходів від спор паразитних бактерій, небезпечних грибків.

 

⭐Яких результатів можна добитися від використання фунгіцидів?

Протруювання фунгіцидом – ефективний спосіб боротьби  з більшістю хвороб рослинницьких культур, що викликаються грибком. Наприклад, пшениця заражається фузаріозом в основному ще при проростанні в грунті, тому в цей період рослина повинна мати високий захищений імунітет.
фунгіциди в Україні
Активна дія фунгіциду дозволяє уникнути ураження грибком листя і плодів у вигляді борошнистої роси і всіляких видів гнилі.
Певні фунгіциди надають активну переважна вплив на різні види захворювань рослин.
Так, препарат Шв знищує паршу і плямистість на 90-95%, а для ліквідації борошнистої роси він менш ефективний (40%). Зате борошнисту росу відмінно нейтралізує Топаз (ефективність – 95%).
Світч показує високу результативність (до 95%) при боротьбі з гнилями різних видів у такої культури, як виноград, з фузаріозом – у огірків  і помідорів, з білою та бурою плямистістю – у полуниці. Якщо не проводити обробки фунгіцидами, у виробничих площах є висока ймовірність зараження рослини, що справить до в'янення, некрозу, закупорювання судин рослини та іншим негативним наслідкам.
Квадріс особливо високоефективний при обробці овочів у теплицях. Замкнутий, погано провітрюване з стабільною температурою приміщення теплиць-це взагалі ідеальні умови для розвитку не тільки рослин, але і їх хвороб. Тут профілактика обов'язкова.
Період дії різних видів препаратів становить від 7 до 40 днів. За результатами досліджень фахівців, навіть через цей період часу, ризик розвитку відповідних захворювань культур знижується приблизно в 4-5 разів.
 

⭐Які Основні групи фунгіцидів та їх застосування

відповідь 

фунгіциди проти хвороб рослин

Механізм дії різних препаратів різноманітний, наприклад - допомагають рослині виробляти продукти обміну, які є протигрибковими антибіотиками; порушують процеси дихання самого гриба; порушують процеси поділу клітин; освіта ділянок некрозу на рослині на яких оселився грибок; інгібування токсичних речовин для гриба; придушення енергетичного обміну, утворення нуклеїнових кислот; блокування утворення ергостерину в клітинах гриба.
< p class= "rtejustify">останнім часом велика увага приділяється біологічним фунгіцидам. До їх складу входять активні бактерії, які пригнічують або знищують збудників   захворювань. Ось тільки деякі видів біофунгіцидів: фіто-м (триходермін); Ультрафіт (гаупсин / гаусин), фітоспорин; Бактофіт; бар'єр.

 

Вибір гідних засобів – це важливе заходи, до якого необхідно підійти з усією серйозністю. Якщо ви хочете отримати багатий урожай і купити відповідний засіб для захисту вирощуваної культури, звертайтеся до нас. Досвідчені фахівці обов'язково допоможуть вам прийняти вірне рішення щодо вибору продукції. Ми зацікавлені в успіху кожного клієнта. Гарантуємо вам позитивний результат застосування даних препаратів.

 

< P > питання

 

За своїм призначенням і дією препарати діляться на:

Захисні.

Лікувальні.

Системні.

Контактні.

Варто кілька слів сказати про кожну окрему групу.

 

Захисні фунгіциди застосовуються для обробки здорових рослин з метою профілактики. Вони не в силах впоратися з самим захворюванням, але найголовніше можуть попередити появу зараження серед посівів. У більшості випадків цього достатньо за умови своєчасної обробці і здорового посівного і садивного матеріалу.
Другий різновид – лікувальні фунгіциди. Вони потрібні для придушення активного поширення небезпечних мікроорганізмів. Ними обробляють рослину, яка вже захворіла. Такий засіб має унікальну здатність-рятує урожай від знищення. Своєчасна реакція на поширення інфекції зможе мінімізувати втрати врожаю.
Системні фунгіциди надійно захищають, як виросли посіви, так і приріст, який з'являється після проведення обробки. Володіють двома діями: профілактика і саме лікування, легко поширюються по всьому організму культури і знаходиться в ньому підтримуючи здоров'я рослини в критичні фази розвитку. Необхідно дотримуватися регламенту обробки препаратами для того що б при збиранні врожаю не залишалося слідів хімічних препаратів. Це відноситься до всіх препаратів незалежно від механізму їх дії.

Контактні фунгіциди захищають тільки конкретні «органи» рослини, на які наносяться безпосередньо під час проведення обробки.

⭐З якими засобами в цілях підвищення ефективності можна поєднувати фунгіциди?

Для злакових і плодовоовочевих видів така проблема, як шкідники, не менш важлива, ніж грибкові хвороби. Рослинники для кращого врожаю успішно поєднують фунгіциди з інсектицидами – таке рішення дозволяє забезпечити комплексний захист рослин і скоротить кількість обробок, а як відомо кожна обробка-це ресурси, економія яких прямо впливає на прибуток кожного фермера.
Для кращого захисту посівного матеріалу так само використовують фунгіциди з інсектицидами. Комбіноване протруювання припускає використання тих самих норм витрати. спочатку готується розчин фунгіцидного засобу, а після цього в отриману рідину додається інсектицидний препарат.
Застосування таких сумішей дає хороший ефект при обробці більшості культур, серед яких озима пшениця, картопля, виноград та інші рослини.
Посіви цукрових буряків обприскують хлорокисью міді, поєднуючи обробку з використанням інсектицидних препаратів – таким чином, рослина виявляється захищеним від грибкових хвороб (церкоспороз), і від листогризучих комах.
Іноді посилити ефект дає поєднання декількох видів фунгидидов. Так, Квадріс сумісний з Топазом і КЕ.
Необхідно чітко дотримуватися рекомендовані дози, так як зменшення її може призвести до появи стійкості патогенів до препарату. Використовуйте чергування фунгіцидів з різною діючою речовиною або ж використовуйте препарати, які складаються з декількох компонентів. Таким чином ви зможете забезпечити здоров'я рослин на своєму полі.

 

Продаж фунгіцидів в Україні-кращі пропозиції від АГРОЕКСПЕРТ-Трейд

Купити якісний, відповідає світовим стандартам товар можна в нашому інтернет-магазину. Також клієнт зможете отримати детальну консультацію відмінно підготовленого фахівця з приводу підбору продукції. Запропоновані співробітниками компанії засоби надійного захисту рослин вироблені гідними, визнаними компаніями. Ви можете не сумніватися в тому, що у нас придбаєте відмінні препарати. Низькі ціни на продукцію вас приємно порадують. Ми робимо необхідні товари доступними для кожного покупця. Вам варто лише один раз спробувати обробку насіння і полів такими препаратами, у вас не буде бажання і інтересу відкривати для себе інші варіанти.

Топ-выбор 2021Топ-выбор 2020Топ-вибір клієнтів
Фунгіцид Ультрафит (Гаупсин, Гуапсин) від Агроэксперт-Трейд
Фунгіцид + Інсектицид
Ціна: 89,00 грн/л.
В наявності
Голосів:17
Унікальний Біологічний препарат фунгіцидної і інсектицидної дії. Працює на рівні хімічних пестицидів. Ефективність в боротьбі з грибками 90-92%, з комахами 85-89%.
Фунгіцид КАРБЕЗИМ від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 320,00 грн/л.
В наявності
Голосів:8
Фунгіцид Карбезим від виробника «Агрохімічні технології» з діючою речовиною карбендазим, 500 р/л для захисту широкого спектру сільськогосподарських культур.
Фунгіцид ПОЛИГАРД від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 590,00 грн/л.
В наявності
Голосів:5
Фунгіцид Полигард від виробника «Агрохімічні технології» з діючою речовиною тебуконазол, 250 р/л для захисту зернових колосових культур, ріпаку, винограду та інших сільськогосподарських культур.
Фунгіцид МАЭСТРО від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 890,00 грн/л.
В наявності
Голосів:8
Фунгіцид Маестро від виробника «Агрохімічні технології» з діючою речовиною ципроконазолу, 80 г/л + пропіконазол, 250 г/л для захисту зернових колосових культур, цукрового буряка.
Фунгіцид ФЛУТРИВИТ від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 570,00 грн/л.
В наявності
Голосів:7
Фунгіцид Флутривит від виробника «Агрохімічні технології» з діючою речовиною флутриафол, 250 г/л для знищення спороношення фітопатогенних грибів, обмежує ураження, сприяє оздоровленню рослин.
Фунгіцид Альто Супер від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Syngenta"
Ціна: 1090,00 грн/л.
В наявності
Голосів:7
Фунгіцид Альто Супер КЕ офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 250 г/л пропиконазол+80 г / л ципроконазол для захисту зернових колосових культур і цукрових буряків.
Фунгіцид Амистар Трио від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Syngenta"
Ціна: 1240,00 грн/л.
В наявності
Голосів:12
Фунгіцид Амістар Тріо СЕ оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 125 г/л+пропіконазол+100 г/л азоксистробин+30 г/л ципроконазолу для захисту зернових культур і рису.
Фунгіцид Амистар Экстра від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Syngenta"
Ціна: 1250,00 грн/л.
В наявності
Голосів:4
Фунгіцид Амістар Екстра СК оригиниал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 200 г/л азоксистробин + 80 г/л ципроконазолу для захисту зернових культур, соняшнику, ріпаку, кукурудзи та цукрових буряків.
Фунгіцид Хорус від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Syngenta"
Ціна: 4300,00 грн/л.
Немає в наявності
Голосів:10
Фунгіцид Хорус ВДГ оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 750 г/кг ципродинил для захисту захисту зерняткових, кісточкових плодових культур, винограду.
Фунгіцид Дитан від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Syngenta"
Ціна: 305,00 грн/кг
Немає в наявності
Голосів:9
Фунгіцид Дітан офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 800 г/кг манкоцеб для захисту картоплі та томатів.
Фунгіцид Динали від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Syngenta"
Ціна: 2080,00 грн/л.
Немає в наявності
Голосів:6
Фунгіцид Динали оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 60 г/л діфеноконазол+30 г/л цифлуфенамид для захисту винограду від оїдіуму і чорної гнилі.
Фунгіцид Ридомил Голд від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Syngenta"
Ціна: 680,00 грн/кг
Немає в наявності
Голосів:11
Фунгіцид Ридоміл Голд офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 640 г/л манкоцеб+40 г/кг мефеноксам для захисту картоплі, овочевих культур і винограду від комплексу хвороб.
Фунгіцид Сфера Макс від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Bayer"
Ціна: 3405,00 грн/л.
Під замовлення
Голосів:4
Фунгіцид Сфера Макс офіційний оригінал від виробника Байєр (Bayer) з діючою речовиною трифлоксистробін , 375 г/л + ципроконазол, 160 г/л для захисту цукрових буряків.
Фунгіцид Солигор від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Bayer"
Ціна: 820,00 грн/л.
Під замовлення
Голосів:6
Фунгіцид Солігор офіційний оригінал від виробника Байєр (Bayer) з діючою речовиною протіоконазол, 53 г / л + тебуконазол, 148 г / л + спіроксамін, 224 г / л для захисту зернових культур.
Фунгіцид Скала від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Bayer"
Ціна: 855,00 грн/л.
Під замовлення
Голосів:4
Фунгіцид Скала офіційний оригінал від виробника Байєр (Bayer) з діючою речовиною піриметаніл, 400 г / л для захисту винограду, плодових і овочевих культур.
Фунгіцид Серенада від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Bayer"
Ціна: 360,00 грн/л.
Під замовлення
Голосів:5
Фунгіцид Серенада офіційний оригінал від виробника Байєр (Bayer) з діючою речовиною bacillus amyloliquefaciens (синонім - bacillus subtilis) штам QST 713с для захисту винограду, плодових і овочевих культур.
Фунгіцид Топаз від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Syngenta"
Ціна: 2160,00 грн/л.
Немає в наявності
Голосів:6
Фунгіцид Топаз офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 100 г/л пенконазол для захисту винограду, плодових і ягідних культур.
Фунгіцид Тиовит Джет від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Syngenta"
Ціна: 120,00 грн/кг
Немає в наявності
Голосів:5
Фунгіцид Тіовіт Джет офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 800 г/кг сірка для захисту винограду, плодових і овочевих культур.
Фунгіцид Риас 300 від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Syngenta"
Ціна: 1900,00 грн/л.
В наявності
Голосів:5
Фунгіцид Ріас 300 офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 150 г/л дифеноконазол 150 г/л пропіконазол для захисту зернових соняшнику і рису.
Фунгіцид Кросби від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 900,00 грн/л.
В наявності
Голосів:4
Фунгіцид Кросбі від виробника "Альфа Смарт Агро" з діючою речовиною пропіконазол 187,5 г/л + тіофанат-метил 375 г/л для захисту пшениці.
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 16 років. Більше 5000 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Ви дивилися
Топ Продаж
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Тризо від Агроэксперт-Трейд
Німецкий ярий сорт
1 репродукція
21000,00 грн/т.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Тризо – це німецький високоврожайний сорт ярої пшениці інтенсивного типу.
Гербіцид Кайлис від Агроэксперт-Трейд
710,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Кайліс від виробника «Укравіт» із діючою речовиною ахіліфен 600 г/л для захисту соняшника.
Гербіцид Стелс від Агроэксперт-Трейд
600,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Стелс від виробника "Укравіт" з діючою речовиною флурохлоридон 250 г/л для захисту соняшнику.
Гербіцид Галант від Агроэксперт-Трейд
680,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Галант від виробника "Укравіт" з діючою речовиною глюфосинат амонія, 150 г/л для захисту соняшнику.