Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Пропонуємо купити Фунгіциди в Україні, ціна на 2019 оптом і в роздріб:

Застосування збереже вам 25-45% Урожаю за рахунок профілактики і знищення хвороб, шкідливих мікроорганізмів і грибків на рослинах.
Доставка в будь-яку точку України від 1 дня! Оплата після отримання на Новій Пошті!

ПРОДАЖ ФУНГІЦИДІВ. ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Топ-вибір 2019Топ-вибір 2018Топ-вибір клієнтів
Ультрафіт Інсектецид фунгіцид мікродобриво інокулянт біопрепарат гаупсин для обробки насіння і по листу опис інструкція характеристика ціна купити в Україні
Фунгіцид + Інсектицид
87,00 грн/л.
Голосів:17
Унікальний Біологічний препарат фунгіцидної і інсектицидної дії. Працює на рівні хімічних пестицидів. Ефективність в боротьбі з грибками 90-92%, з комахами 85-89%.
Фунгіцид Карбезим купити опис
Аналог "Дерозал"
265,00 грн/л.
Голосів:8
Купити Фунгіцид Карбезим від виробника «Агрохімічні технології» з діючою речовиною карбендазим, 500 р/л для захисту широкого спектру сільськогосподарських культур  можете на нашому сайті.  Вигідна ціна.  Доставка в будь-яку точку України.
Фунгіцид Полигард купити опис
Аналог "Фолікур"
422,00 грн/л.
Голосів:5
Фунгіцид Полигард від виробника «Агрохімічні технології» з діючою речовиною тебуконазол, 250 р/л для захисту зернових колосових культур, ріпаку, винограду та інших сільськогосподарських культур.
Фунгіцид Маестро купити опис
Аналог "Альто Супер"
780,00 грн/л.
Голосів:8
Фунгіцид Маестро (Аналог "Альто Супер") від виробника «Агрохімічні технології» з діючою речовиною ципроконазолу, 80 г/л + пропіконазол, 250 г/л для захисту зернових колосових культур, цукрового буряка.
Фунгіцид Флутривит купити опис
Аналог "Імпакт"
475,00 грн/л.
Голосів:7
Фунгіцид Флутривит (Аналог "Імпакт") від виробника «Агрохімічні технології» з діючою речовиною флутриафол, 250 г/л для знищення спороношення фітопатогенних грибів, обмежує ураження, сприяє оздоровленню рослин.
Фунгіцид Альто Супер купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
1250,00 грн/л.
Голосів:7
Фунгіцид Альто Супер КЕ офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 250 г/л пропиконазол+80 г / л ципроконазол для захисту зернових колосових культур і цукрових буряків.
Фунгіцид Амістар Тріо купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
1150,00 грн/л.
Голосів:12
Фунгіцид Амістар Тріо СЕ оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 125 г/л+пропіконазол+100 г/л азоксистробин+30 г/л ципроконазолу для захисту зернових культур і рису.
Фунгіцид Амістар Екстра купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
1300,00 грн/л.
Голосів:4
Фунгіцид Амістар Екстра СК оригиниал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 200 г/л азоксистробин + 80 г/л ципроконазолу для захисту зернових культур, соняшнику, ріпаку, кукурудзи та цукрових буряків.
Фунгіцид Хорус купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
4050,00 грн/л.
Голосів:10
Фунгіцид Хорус ВДГ оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 750 г/кг ципродинил для захисту захисту зерняткових, кісточкових плодових культур, винограду.
Фунгіцид Дітан купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
350,00 грн/кг
Голосів:9
Фунгіцид Дітан офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 800 г/кг манкоцеб для захисту картоплі та томатів.
Фунгіцид Диналі купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
1950,00 грн/л.
Голосів:6
Фунгіцид Динали оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 60 г/л діфеноконазол+30 г/л цифлуфенамид для захисту винограду від оїдіуму і чорної гнилі.
Фунгіцид Ридоміл Голд купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
770,00 грн/кг
Голосів:11
Фунгіцид Ридоміл Голд офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 640 г/л манкоцеб+40 г/кг мефеноксам для захисту картоплі, овочевих культур і винограду від комплексу хвороб.
Фунгіцид Квадріс Топ купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
2546,00 грн/л.
Голосів:11
Фунгіцид Квадріс Топ від виробника «Syngenta». Системно-контактний фунгіцид широкого спектру дії з профілактичними і лікувальними властивостями для застосування на картоплі та томатах.
Фунгіцид Квадріс купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
2192,00 грн/л.
Голосів:5
Фунгіцид Квадріс від виробника «Syngenta». Системний фунгіцид широкого спектра дії для захисту овочевих культур від комплексу хвороб.
Фунгіцид Кабріо Дуо купити в Україні
Оригінал "BASF"
575,00 грн/л.
Голосів:5
Фунгіцид кабріо Дуо від виробника "BASF" - це фунгіцид з широким діапазон дії. Використовується для захисту посівів цибулі, помідорів, огірків. Застосовується проти таких захворювань як: пероноспороз, борошниста роса, альтернаріоз, фітофтороз.
Фунгіцид Карамба Турбо купити в Україні
Оригінал "BASF"
Голосів:7
Фунгіцид Карамба Турбо від виробника «BASF». Фунгіцид-ретардант здійснює контроль росту та накопичення енергії в рослині для підвищення врожайності та зимостійкості посівів ріпаку. Захищає основних грибкових хвороб, таких як альтернаріоз і фомоз.
Фунгіцид Інфініто купити в Україні
Оригінал "Bayer"
924,00 грн/л.
Голосів:6
Фунгіцид Інфініто від виробника «Bayer». Це сучасний препарат системної дії, призначений для захисту і профілактики посадок картоплі і овочів від усіх видів фітофторозу, борошнистої роси.
Фунгіцид Елатус РІА купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
Голосів:11
Фунгіцид Елатус РІА від виробника "Syngenta". Високоефективний комбінований системний фунгіцид для захисту зернових культур від комплексу листостеблових хвороб.
Фунгіцид Дерозал купити в Україні
Оригінал "Bayer"
520,00 грн/л.
Голосів:6
Фунгіцид Дерозал від виробника «Bayer». Чудово справляється із захворюваннями ЗЕРНОВИХ культур, а також соняшнику і цукрових буряків. Є одним з основних системних препаратів у багатьох господарствах.
Фунгіцид Блу Бордо купити в Україні
Оригінал "Bayer"
309,00 грн/кг
Голосів:8
Фунгіцид Блу Бордо - оригінал від производителяВауег. Ефективний фунгіцид контактної дії проти широкого спектру збудників хвороб, зокрема проти найбільш економічно небезпечних.
Всі ціни на Фунгіциди представлені в нашому каталозі і на інші препарати ви можете подивитися в нашому прайсі.
Щоб купити фунгіциди в Україні з нашого каталогу
телефонуйте до відділу продажів: 050-586-64-21, 097-644-50-46.
 Доставка Новою Поштою по всій Україні за 1-3 дня.


б

Фунгіциди, що потрібно про них знати

 

купити фунгіциди ціна в Україні

 

Різні види хвороб сільськогосподарських культур приносять значні проблеми багатьом фермерам. Захворювання можуть значно зменшити урожай, а також здатні повністю знищити посіви.< / span> < span style="font-size:16px;">Передпосівна якісна обробка від хвороб, захист посівів – це важливий, відповідальний захід, що дозволяє в кілька разів підвищити кількість врожаю. Досвідчений фермер знає, що одного захисту від бур'янів рослинності і небезпечних комах мало. Сходи потрібно захистити від цвілі, всіляких бактерій. Розроблено величезну кількість перевірених засобів, що допомагають ефективно боротися з величезним спектром хвороб вирощуваної культури.
 
Різні хвороби завдає істотної шкоди сільськогосподарським культурам, він позначається як на обсязі врожаю, так і на його якості. Люди стали більше приділяти часу здорового харчування. Це має на увазі вживання продуктів, вирощених у здорових посівах, так як у хворій рослині можуть накопичуватися різні токсини, шкідливі для організму людини і тварин. На жаль, сільськогосподарські рослини схильні до багатьох хвороб. Але вихід ліки від них існує. Це — фунгіцид.
 
 

Для чого потрібні фунгіциди?

 
фунгіциди-проти хвороб
Без правильного та своєчасного застосування фунгіцидів фермерам і любителів саду і городу не варто чекати хорошого врожаю. Це стосується і працівників сфери агро.
Фунгіциди борються з такими хворобами сільськогосподарських культур, як іржа, парша, борошниста роса, гниль різного походження, моніліоз, фітофтороз та багатьма іншими.
В залежності від впливу на збудника фунгіциди бувають:
 • профілактичні;
 • лікувальні.
Ними протруюють насіння, використовують у процесі росту рослини. Так, ці хімічні препарати важливі не тільки для попередження захворювань, але і лікування. Можна обробляти розсаду, саджанці, багаторічні рослини і навіть землю. Наприклад, є биофунгициды на основі бактерій, які здатні природним шляхом очищати грунт від різних збудників хвороб. Для таких цілей можливе застосування препарату Фіто М спільно з гуматом калію.
До речі, відмінними помічниками фунгіцидів вважають гербіциди, а також інсектициди, так як комахи є переносниками багатьох захворювань рослин, а також вони можуть зберігати свою життєздатність на бур'янів. 
Протруйники зернових, зернобобових, овочевих і т. д. культур захистять і підвищать урожай. Для досягнення доброго ефекту також треба використовувати прилипачі для швидкого проникнення в рослини пестицидів.
Характер впливу
Є контактні фунгіциди, якими обробляють поверхню рослин, вони працюють безпосередньо при прямому контакті препарату з організму збудника хвороби при обробці.
З допомогою системних хімічних препаратів пригнічуються патогени в судинній системі рослин, поліпшується обмін речовин і протягом тривалого часу знищувати нові хвороби, які намагаються заразити рослину.
Комбіновані фунгіциди об'єднують системна та контактна дія на оброблену культуру.
Поширюватися по рослині можуть по-різному. Наприклад, від вегетативної частини до кореневої системи. Або навпаки. Проникають в рослину через корінь і поширюються на всі частини.
 
 

Як правильно застосовувати фунгіциди?

Обробка фунгіцидами рекомендується для культур, вступили в фазу зростання, а також обробка посівного матеріалу, яка забезпечить захист в грунті і на ранніх стадіях розвитку рослини.
Застосування відповідних препаратів практикується в наступних випадках:
 • для обробки насіння, що закладаються на зберігання;
 • для обприскування грунту (тепличного грунту);
 • обробці піддаються рослини під час періоду вегетації;
 • для обприскування врожаю, закладається в складські, амбарні та інші приміщення, призначені для зберігання овочів.
Будь фунгіцид – препарат токсичний, тому розчин емульсії даної речовини слід наносити акуратно, у спеціальній захисній одежі. Обприскування виконуються в безвітряну і суху погоду. Зазвичай обробку проводять вранці або ввечері. Більшість фунгіцидів сумісні з іншими препаратами: гербіциди, гумати, мікродобрива, карбамід і т. д.
Приготування робочого розчину проводиться відповідно до інструкції безпосередньо перед його використанням. Спочатку необхідну дозу порошку або гранул препарату розчиняють у невеликій кількості води, перемішують, далі вливають решту рідини. Для більшості фунгіцидів норма препарату індивідуальна і залежить від концентрації діючої речовини і оброблюваної культури.
Обробляти такі плодові культури, як, наприклад, смородина, агрус або полуниця, а також різні сорти винограду, під час цвітіння та збирання ягід не можна, виключенням може бути біологічний препарат, наприклад, Ультрафит.
Норма витрати робочої рідини (мл або л на одиницю площі) вказується в інструкції до препаратів.
При покупці таких хімічних препаратів, як добрива, часто бувають вигідні акції. Гумат калію "підгодує" вашу картоплю. Широкий асортимент «хімії» для боротьби з шкідниками від фірми bayer, Syngenta, BASF та ін підвищить урожай на полях, садах і городах.
Наприклад, для кукурудзи і соняшнику підійде фунгіцид Амістар Екстра СК від виробника syngenta. Обприскування в вегетаційний період дієво при широкому спектрі хвороб.
Для профілактики захворювань овочевих культур, картоплі і винограду використовують Ридоміл Голд, а також біологічний Ультрафит. Норма витрати — 2,5 л на гектар і 2л відповідно. При чорній плямистості винограду обробіть рослину засобом Квадріс (0,8 л / га). Для профілактики зернових від комплексу хвороб беруть Тілт (2-3 мл на 10 л води). З борошнистою росою на садових рослинах бореться Топаз (2 мл на 10 л води), а для зернових купують Фалькон (5 мл на 10 л води). Від сірої і білої гнилі соняшнику потрібен Дерозал (1,5 л на гектар). Ягідні культури краще перезимують при обробці гуматом калію –Гумат Лист. Необхідно приділяти увагу більше на діагностику рослин та профілактичні обробки - це краще, ніж боротися з уже притаманною проблемою.
 
фунгіциди-проти хвороб-кукурудзи

Наша компанія Агроексперт-Трейд пропонує ознайомитися з якісними, гідними варіантами: ми даємо можливість купити фунгіциди за низькою ціною і гідній якості.призначені для знищення небезпечних бактерій, грибків, крім того, попереджають їх поширення.

Фунгіциди відмінно справляються з поставленими перед ними завданнями. Здатні забезпечити надійний захист вашого насіння, сходів від спор паразитних бактерій, небезпечних грибків.

 

Яких результатів можна досягти?
 
фунгіциди-проти хвороб плодових
Протруювання фунгіцидом – ефективний спосіб боротьби  з більшістю хвороб рослинницьких культур, що викликаються грибком. Наприклад, пшениця заражається фузаріозом в основному ще при проростанні в грунті, тому в цей період рослина повинна мати високий захищений імунітет.
Активна дія фунгіциду дозволяє уникнути ураження грибком листя і плодів у вигляді борошнистої роси і всіляких видів гнилі.
Певні фунгіциди надають активну переважна вплив на різні види захворювань рослин.
Так, препарат Шв знищує паршу і плямистість на 90-95%, а для ліквідації борошнистої роси він менш ефективний (40%). Зате борошнисту росу відмінно нейтралізує Топаз (ефективність – 95%).
Світч показує високу результативність (до 95%) при боротьбі з гнилями різних видів у такої культури, як виноград, з фузаріозом – у огірків  і помідорів, з білою та бурою плямистістю – у полуниці. Якщо не проводити обробки фунгіцидами, то у виробничих площах є висока ймовірність зараження рослини, що справить до в'янення, некрозу, закупорювання судин рослини та іншим негативним наслідкам.

Квадріс особливо високоефективний при обробці овочів у теплицях. Замкнутий, погано провітрюване з стабільною температурою приміщення — теплиць-це взагалі ідеальні умови для розвитку не тільки рослин, але і їх хвороб. Тут профілактика обов'язкова.
Період дії різних видів препаратів становить від 7 до 40 днів. За результатами досліджень фахівців, навіть через цей період часу, ризик розвитку відповідних захворювань культур знижується приблизно в 4-5 разів.

 

Основні групи фунгіцидів та їх застосування

За своїм призначенням і дією препарати діляться на:

 • Захисні.
 • Лікувальні.
 • Системні.
 • Контактні.

Варто кілька слів сказати про кожну окрему групу.

 

Застосовуються для обробки здорових рослин з метою профілактики. Вони не в силах впоратися з самим захворюванням, але найголовніше можуть попередити появу зараження серед посівів. У більшості випадків цього достатньо за умови своєчасної обробці і здорового посівного і садивного матеріалу.

Другий різновид – лікувальні. Вони потрібні для придушення активного поширення небезпечних мікроорганізмів. Ними обробляють рослину, яка вже захворіла. Такий засіб має унікальну здатність-рятує урожай від знищення. Своєчасна реакція на поширення інфекції зможе мінімізувати втрати врожаю.

Системні надійно захищають, як зросли посіви, так і приріст, який з'являється після проведення обробки. Володіють двома діями: профілактика і саме лікування, легко поширюються по всьому організму культури і знаходиться в ньому підтримуючи здоров'я рослини в критичні фази розвитку. Необхідно дотримуватися регламенту обробки препаратами для того що б при збиранні врожаю не залишалося слідів хімічних препаратів. Це відноситься до всіх препаратів незалежно від механізму їх дії.

Контактні захищають тільки конкретні «органи» рослини, на які наносяться безпосередньо під час проведення обробки.

фунгіциди-проти хвороб пшениці

Механізм дії різних препаратів різноманітний, наприклад - допомагають рослині виробляти продукти обміну, які є протигрибковими антибіотиками; порушують процеси дихання самого гриба; порушують процеси поділу клітин; освіта ділянок некрозу на рослині на яких оселився грибок; інгібування токсичних речовин для гриба; придушення енергетичного обміну, утворення нуклеїнових кислот; блокування утворення ергостерину в клітинах гриба.

Останнім часом велика увага приділяється біологічним фунгіцидам. До їх складу входять активні бактерії, які пригнічують або знищують збудників   захворювань. Ось тільки деякі видів біофунгіцидів: фіто-м (триходермін); Ультрафіт (гаупсин / гаусин), фітоспорин; Бактофіт; бар'єр.

 

Вибір гідних засобів – це важливе заходи, до якого необхідно підійти з усією серйозністю. Якщо ви хочете отримати багатий урожай і купити відповідний засіб для захисту вирощуваної культури, звертайтеся до нас. Досвідчені фахівці обов'язково допоможуть вам прийняти вірне рішення щодо вибору продукції. Ми зацікавлені в успіху кожного клієнта. Гарантуємо вам позитивний результат застосування даних препаратів.

 

З якими засобами в цілях підвищення ефективності можна поєднувати фунгіциди

Для злакових і плодовоовочевих видів така проблема, як шкідники, не менш важлива, ніж грибкові хвороби. Рослинники для кращого врожаю успішно поєднують фунгіциди з інсектицидами – таке рішення дозволяє забезпечити комплексний захист рослин і скоротить кількість обробок, а як відомо кожна обробка-це ресурси, економія яких прямо впливає на прибуток кожного фермера.

Для кращого захисту посівного матеріалу так само використовують фунгіциди з інсектицидами. Комбіноване протруювання припускає використання тих самих норм витрати. спочатку готується розчин фунгіцидного засобу, а після цього в отриману рідину додається інсектицидний препарат.
Застосування таких сумішей дає хороший ефект при обробці більшості культур, в числі яких озима пшениця, картопля, виноград та інші рослини.
Посіви цукрових буряків обприскують хлорокисью міді, поєднуючи обробку з використанням інсектицидних препаратів – таким чином, рослина виявляється захищеним від грибкових хвороб (церкоспороз), і від листогризучих комах.
Іноді посилити ефект дає поєднання декількох видів фунгидидов. Так, Квадріс сумісний з Топазом і КЕ.
Необхідно чітко дотримуватися рекомендовані дози, так як зменшення її може призвести до появи стійкості патогенів до препарату. Використовуйте чергування фунгіцидів з різною діючою речовиною або ж використовуйте препарати, які складаються з декількох компонентів. Таким чином ви зможете забезпечити здоров'я рослин на своєму полі.

 

Продаж фунгіцидів в Україні-кращі пропозиції від АГРОЕКСПЕРТ-Трейд 

Купити якісний, відповідає світовим стандартам товар можна в нашому інтернет-магазину. Також клієнт зможете отримати детальну консультацію відмінно підготовленого фахівця з приводу підбору продукції. Запропоновані співробітниками компанії засоби надійного захисту рослин вироблені гідними, визнаними компаніями. Ви можете не сумніватися в тому, що у нас придбаєте відмінні препарати. Низькі ціни на продукцію вас приємно порадують. Ми робимо необхідні товари доступними для кожного покупця. Вам варто лише один раз спробувати обробку насіння і полів такими препаратами, у вас не буде бажання і інтересу відкривати для себе інші варіанти.

Доставка і оплата
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрном рынке Украины уже 14 лет. Более 4500 клиентов и их рекордные урожаи.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантируем Качество.Документы по ДСТУ на все семена, удобрения и препараты
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Хто наші клієнти (з ким ми працюємо):
Приватні фермери
Аграрні господарства
Системні агрохолдiнги
Нам довіряє понад 4500 клієнтів, серед яких:
Наші дипломи з головних виставок України
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 14 років. Більше 4500 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі