Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 5000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 600 000 га!

Купити Насіння Соняшнику в Україні в 2022

В наявності залишки посівмату врожаю 2020 р. за акційними цінам. Телефонуйте і Замовляйте!
Оплата: після отримання на Новій Пошті або безготівковий розрахунок.

У нас ви можете✅ купити насіння соняшнику (посівний матеріал) ✅ більше 350 гібридів і сортів соняшнику для ✅ Півдня, Сходу, Центру, Півночі України з доставкою від 1 дня.

Економте час і гроші! Пройдіть опитування і дізнайтеся, який з наших гібридів підійде вам найкраще!
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:

Як  купити насіння соняшника в Україні, як обрати гібрид соняшнику  на 2022, що краще підійде саме для вашого регіону  - Південь, Схід, Центр, Північ?


Агрономи компанії Агроексперт-Трейд спробували вибрати основні параметри, які потрібно врахувати, щоб вирішити ваші завдання і отримати гідний урожай:

⭐Яка технологія посівного соняшнику планується до використання і в якому регіоні?

Звичайно, спочатку треба визначитися, в якому регіоні будете сіяти і яка технологія вам більше підійде, а після цього вже виходячи з неї вибирати посівний матеріал соняшнику і  гібриди більш відповідними іншим вашим запитам. Основними варіанти - класична технологія або із застосуванням післясходових гербіцидів (Сумо/Експрес, Чисте поле).

 

 

Перший варіант підходить для чистих полів і, звичайно, врожайність високоінтенсивних класичних гібридів соняшнику вищий, ніж у їх аналогів під гербіцид. Проте завжди є ризик несприятливої погоди, який може сильно нашкодити вашим планам.

Другий варіант зручний тим, що дозволяє при правильному одноразовому використанні гербіциду побороти всі бур'яни на період вегетації. Рослина звичайно піддається стресу, але його можна зняти, застосувавши, наприклад, гумат калію.

 

⭐Які показники враховувати, щоб купити якісний посевмат від виробника?

Насіння - Великого і середнього розміру

Схожість - Від 95 %

Енергія - Від 94 %

Чистота - Від 99 %

Потенціал врожайності - Від 40 ц/га

Стійкість до хвороб - Висока

Стійкість до посухи - Висока / дуже висока

Вегетація - Ранній або середньостиглий 

Селекція - Україна / Європа / США

Стійкість до вовчка - Висока або дуже висока

Тип гібрида - олійний або кондитерський
Також важливо враховувати вашу можливість повноцінно використовувати високоінтенсивну технологію, тобто застосування ударних доз макро і мікродобрив, дорогих засобів захисту, відповідна техніка для операцій з грунтом і сходами, лабораторного контролю стану посівів, персонал і т. д. іноді краще взяти менш вимогливий гібрид, який не може дати великого врожаю, але в підсумку здатний дати прибуток, який Вас влаштовує. Адже головне завдання-не змагатися, хто більше збере урожай рекордний урожай, а отримати живі гроші, щоб і собі відкласти і на наступний рік для розвитку вистачило.

⭐Яке насіння соняшнику підійде для Півдня і Сходу України?

Класичні варіанти (Україна, Сербія, Сингента), під гранстар,  під євролайтинг, високоолеінові, кондитерські, інтенсивні / екстенсивні, гібриди з максимальною стійкістю до засухи і вовчка.

 

Насіння соняшнику для півдня і сходу України

Степова зона України є зоною ризикованого землеробства, в першу чергу це пов'язано з недостатньою кількістю опадів за вегетацію, а також високими температурами. Але тим не менше тут зосереджені основні площі цієї культури. При правильному підборі гібрида і термінів посіву можна максимально мінімізувати кліматичний фактор.

Вітчизняна селекція пропонує ряд хороших класичних гібридів стійких до посухи - це Меркурій, Атілла, Український скоростиглий і Українське сонечко, останні два так само рекомендуються для послеукосного посіву.

Особливо добре себе зарекомендували гібриди сербської селекції НС Оро та НС Оскар. Вони мають дуже розвинену кореневу систему, яка здатна діставати собі вологу з нижніх горизонтів грунту. Ці гібриди просто ідеально підходять для Півдня і Сходу України. Оскар і Оро мають генетичну стійкість до соняшниковою міллю, а також досить високу олійність близько 50%, рекомендуються для інтенсивної технології вирощування. Якщо існує ризик зараження паразитом вовчка є гібриди, які витримують 7+ рас цього бур'яну - це оновлені НС Златібор і НС Кнес. Вони генетично стійкі до несправжньої борошнистої роси (Pl6 ген), до іржі і соняшникової молі.

Серед гібридів Сингенты можна виділити такі посухостійкі гібриди: екстенсивні Босфору і СІ Кадикс, інтенсивні помірно Алькатара і СІ Пестила, і під інтенсивну технологію СІ Купава.

Соняшник під гранстар має ряд переваг, найголовніший з них –це можливість використання післясходового гербіциду на основі трибенурон-метилу. Багато аграріїв вибирають гібриди саме під гранстар через його низьку вартість і високу ефективність проти дводольних бур'янів, так як проти злакових бур'янів існує достатня кількість препаратів.

Основний критерій соняшнику під гранстар  – це яка кількість гербіциду він витримує.

Якщо висока засміченість поля дводольними бур'янами обирайте гібриди, які витримують 50г / га одноразово. Серед сербської селекції особливо добре себе зарекомендували на Півдні та Сході України гібриди НС х 2652, НС х 1752,вони мають потужну кореневу систему, яка і допомагає отримувати високий урожай в посушливому степу, а Сумо 556 крім посухостійкості так само підходить для вирощування за технологією No-till і Strip-Till.

 

 У Сингенты вибір гібридів під гранстар скромніше (Сумико, Субаро) але вони дуже гідно себе показують.

Серед української селекції 50г витримує гібрид Ауріс а так само два рази по 25г/га Антей-50. Є гібриди, які більш чутливі до гербіциду, але теж відмінно себе рекомендують і витримують 25г/га гранстара: Сонячный Настрій, Матадор, Дракон. Найстійкіший до посухи з них-це Дракон але наприклад при більш сприятливих умовах інші гібриди можуть сформувати урожай більше. Ці гібриди соняшника мають найоптимальніше співвідношення параметрів ціна-якість-урожай.

Українські фермери останнім часом все більше дивляться в бік використання гібридів під евролайтинг.

З допомогою цього гербіциду можна за одну обробку прибрати абсолютно весь спектр бур'янів, плюс заразиху можна контролювати. Один нюанс -  це сівозміна, так як цей гербіцид має післядію і вимагає правильної організації чергування культур.

Українська гібрид Богдан пройшов перевірку багатьма аграріями і гідно себе показав в степу і на бідних грунтах. Вважається одним зі стійких до такого небезпечного шкідника, як соняшникова міль.

Сербська лінійка гібридів пропонує дуже посухостійкі гібриди під евролайтинг, наприклад, Таурус (лідер по врожайності, сама остання новинка від сербів), Пегас (дуже пластичний і готовий до різних сюрпризів погоди), Рімі (улюбленець багатьох аграріїв, перевірений багатьма роками вирощування) і Имисан (дає врожай там, де інші вже засохнуть).

Під технологію CLEARFIELD Сингента для посушливих регіонів пропонує гібриди екстенсивного типу СІ Барбати і Санай МР - це те що потрібно для фермера, який не хоче  вкладати великі кошти і сподіватися на милість природи. Так само добре себе показує гібрид Неома але вимагає до себе інтенсивного підходу. При використанні технології евролайтинг плюс для Степу рекомендуємо екстенсивний гібрид Сі Розета .

Серед высокоолеиновых гібридів сингенты для посушливому степу можна виділити такі: інтенсивного типу СІ Эксперто, Таленті, Тутті і екстенсивного - Коломбі під евролайтинг.
Якщо плануєте сіяти кондитерку, то відмінним варіантом є соняшник Ягуар XL у нього крім відмінний якісних показників так само розвинена коренева система, а також є можливість контролювати бур'яни і заразиху евролайтингом.

 

насіння соняшнику підійдуть для Центру і Півночі України? 

Класичні варіанти, під гранстар, під евролайтинг, высокоолеиновые, 
інтенсивні / екстенсивні(Україна, Сербія, Сингента)

Насіння соняшника на 2020 Культура вирощування соняшника вже давно поширена не тільки в степу, його активно вирощують від Закарпаття до Сумської області, таким чином фермери намагаються адекватно реагувати на зміни клімату, при цьому маючи можливість непогано заробити на своєму врожаї. Цьому сприяє так само, і селекція, яка не стоїть на місці і допомагає, створюючи більш стійкі до хвороб гібриди.
Так, наприклад, для тих, хто віддає перевагу класичній технології вирощування існує ряд відмінних гібридів української селекції, добре себе зарекомендував Одісей, який готовий до любих сюрпризів погоди, а також Заграва і Атілла які мають короткий термін вегетації і стійкі до різних грибкових інфекцій.
Просто ідеальним варіантом для багатьох аграріїв стали сербські класичні гібриди НС Оро, НС Душко, а також Олівер вони формують максимальну урожайність в наших умовах, дуже стійкі до патогенів, холодоустойчивые і оптимально використовують мінеральну підгодівлю. А НС Златібор і НС Кнес крім генетичної стійкості до несправжньої борошнистої роси (Pl6 ген), до іржі та соняшникової молі ще й толерантні до заразике від А до G+ рас.

Якщо ви віддаєте перевагу насіння від світових титанів, таких як Сингента то серед класики для центру і півночі можна виділити такі гібриди:

 • інтенсивні-НК Бріо, НК Конді, Сі Купава, Сі Фламенко; 
 • помірно інтесивні - НК Роккі, СІ Пестила, СІ Арізона, Естрада;
 • екстенсивні - СІ Кадикс, Опера.
Для тих, хто любить використовувати страховий гербіцид від дводольних бур'янів вже по вегетації гібриди під гранстар – відмінне рішення. Серед українських гібридів можна виділити наступні:
 • витримують 50г або 25+25г-Ауріс; 
 • два рази по 25г –це Антей-50;
 • 25 г - Сонячный настрій, Дракон і Матадор мають невеликий термін вегетації, що дає можливість спокійно підготувати грунт і посіяти озимі культури.
Кращий урожай в Україні на думку багатьох фермерів формують саме сербські гібриди. Найпопулярніший в центральних і північних областях гібрид Сумо 2017 він дуже пластичний і здатний давати урожай навіть, так само добре себе показують НСх556 і НСх2652. Є можливість використання дози гранстару в нормі 50г.
Сингента пропонує під гранстар для цих регіонів гібрид Сумико який має високий вміст олії, а також максимально розкриває свій потенціал при інтенсивній технології вирощування.

Якщо ви хочете всього одним гербіцидом контролювати всі бур'яни вибирайте соняшник під евролайтинг. Хороші результати врожайності та стабільності показують українські пластичні гібриди Богдан, Армагедон так само високий урожай на чорноземах дають Карлос 105 і Карлос 115. Ці гібриди адекватно реагують на сюрпризи погоди.
При використанні гербіцидів групи імідазолінів найкращим чином себе рекомендують Сербський Соняшник. Так, наприклад, Таурус має вищу оцінку по стійкості до різних захворювань і незважаючи на невеликий розмір самої насіння є лідером по врожайності серед сербських гібридів. Пегас має більші насіння і практично не поступається Таурусу за своїми якісними показниками дуже пластичний, підходить як для Степу, так і для Полісся.  Гібриди дуже добре реагують на внесення добрив.
Для Центру і Півночі України під евролайтинг у сингенти є такі гібриди Інтенсивного типу – Неома і Діамантіс адаптовані для вирощування в мінливих умовах клімату. Повністю розкривають свій потенціал на родючих ґрунтах. Помірно інтенсивний гібрид Фортімі підходить для посіву в оптимально пізні терміни, що допомагає уникнути пошкодження ранніми заморозками.
Як альтернатива Неомі під систему євролайтинг плюс багато аграрії виберають Сі Неостар який краще розкривається саме при помірному і достатньому зволоженні. При помірно інтенсивному вирощуванні за технологією Clearfield Plus рекомендуємо гібриди Бакарді і Академії.

Гібриди з високим вмістом олеиновых кислот для центру і півночі - це класичні Тутті, Ферти; під эвролайтинг Експерто, Таленті. Вони вимагають просторової ізоляції при вирощуванні, а також інтенсивної технології вирощування.

Отримайте в подарунок наші технології вирощування:

 

⭐Які потенціал  і стабільність врожайності гібридів насіння соняшнику?

Цей параметр ми поставили важливе місце, т. к. хоч реальна врожайність гібридів завжди менше заявленого потенціалу, але завжди є залежність – чим більше потенціал, тим більше шансів зібрати на бажаний урожай на своєму полі. Всі ми, звичайно, хочемо отримувати 50 ц/га. При цьому якщо ви знаєте, що вас влаштує, наприклад, 22 ц/га, і якийсь гібрид стабільно дає у вашому регіоні цей врожай при мінімальних витратах, то сміливо використовуйте цей посевмат.

Знову таки повертаємося до умов можливості використовувати технології. Адже, як кажуть, краще гарантована курка на обід в Україні, ніж страус в Африці. ))) Слід зазначити що реальний потенціал цієї культури в Україні розкритий не на 100%. Цьому сприяють такі фактори: недотримання сівозміни, а також правильної технології вирощування соняшнику, підбір неякісного посівного матеріалу і недодержані культури землеробства. Щоб розкрити по максимуму потенціал цієї культури необхідно підбирати такі гібриди соняшнику які повинні поєднувати максимальний потенціал врожайності, високий ступінь стійкості до хвороб та стійкість до стресів. Слід зазначити, що погодно-кліматичні умови, які складаються в останні роки значно впливають на реалізацію потенціалу врожайності цієї культури. Тому при виборі гібрида для конкретної зони вирощування слід враховувати генетичний потенціал гібрида і рівень адаптації його в цих екологічних умовах. На даний момент на ринку представлено дуже багато якісних гібридів, при вирощування яких можна домогтися максимуму врожайності, слід зазначити гібриди іноземної селекції, а також сербської та української.

 

Який термін вегетації насіння гібридів соняшнику?

 

За термінами вегетації гібриди соняшнику в основному знаходяться в межах 80-120 днів. Ранні гібриди розумно використовувати в регіонах з жарким літом і при пожнивних посівах. Їх врожайність менше, але вони встигають сформувати повноцінну семочку до настання екстремальної спеки. Середньоранні і середньопізні гібриди вже дають можливість отримувати більш гідні врожаї, але треба враховувати погодні умови.

І щоб влітку не потрапити під вплив спеки і дуже встигнути прибрати урожай, до настання сезону осінніх дощів. Гібриди соняшнику діляться на раннє з періодом вегетації 80-90 днів, середньоранні від 90 до 110 днів і середньопізні з періодом від 110 до 120 і більше днів. Ранньостиглі сорти трохи поступаються середньопізніх по врожайності і відповідно за показниками олійності, ці сорти сіяти в східних і північних регіонах, де вони дозрівають вчасно і розкривають свій потенціал врожайності. Середньостиглі сорти дозрівають на 3-10 днів довше ніж ранньостиглі, до цієї групи відноситься велика частина всіх гібридів, які показують максимальну продуктивність. У виробництві найбільш поширені саме середньостиглі сорти соняшнику, так як вони мають високі показники олійності.
Дивіться що вам вигідніше, то і вибирайте. 

 

 

Ціна на насіння соняшнику та їх селекція:

На цей фактор звертає увагу кожен аграрій України, перед яким стоїть завдання якої посівної соняшник купити.

 насіння соняшнику, насіння соняшнику купити, продаж Насіння соняшнику

Традиційно ціна гібридів соняшнику української селекції є найбільш доступною. Це зрозуміло, але не завжди біологічні та агрономічні показники влаштують наших аграріїв. Але, останнім часом, деякі наші оригінатори почали використовувати для створення своїх гібридів правильний генетичний матеріал соняшнику, накопичений ними під час роботи з лідерами світової селекції. Наприклад, такі гібриди як Антей / Олексій Або Богдан.
Далі в ціновій категорії йдуть гібриди селекціонерів з країн Європи поряд з нашою країноюНайбільш поширені гібриди з країн Сербії (наприклад, Сумо, Римі, Дунай), Угорщини, Румунії. Більшість цього насіння вирощується вже в Україні з посівного матеріалу батьківських і материнських ліній, імпортованого із зарубіжних інститутів. Це великий плюс, що ця селекція проходить районування на наших землях і акліматизацію до наших погодних умов. На наш погляд-це варіант з кращим співвідношенням "ціна-якість".
найвища ціна на насіння соняшнику в Україні на гібриди таких монстрів селекції як Сингента, Євраліс, Піонер, Лімагрейн.В основному до нас вже завозять і продають посевмат вже повністю доопрацьований з їх насіннєвих заводів. У наукові розробки кожної з цих корпорацій вкладаються суми, більше ніж у всю науку по рослинництву в нашій країні. Результати звичайно ж вражають. Ціна висока, але у цієї бази гібридів врожаї до 45 ц/га не є чимось понад дивним. При цьому треба враховувати, що головною запорукою є правильний підбір гібрида і дотримання технологій, рекомендованої оригінатором. Також необхідно правильно підійти до процесу зберігання кінцевого товару.

 

Від чого залежить стійкість посівного матеріалу соняшнику до посухи?

 

Цей параметр найбільш важливий для півдня і сходу України. Звідки ж береться у гібрида соняшнику стійкість до посухи? 80-90% секрету полягає в довжині, потужності кореневої системи і швидкості її формування.
тобто рослина має швидко прорости і піти коренем максимально вглиб, звідки і буде витягати вологу. Оптимальною довжиною кореня є від 1,5-1,7 м, ще краще якщо вона досягає 2 метрів. При цьому потрібно продумати як допомогти рослині швидше провести цю воду і поживні речовини в найважливіші етапи вегетації, коли формується врожай.
На даний момент на ринку представлена велика кількість гібридів, які мають високий ступінь до посухи з максимально розвиненою кореневою системою (гібриди з потужно розвиненою кореневої системи 2,5-3 м), що дозволяє використовувати вологу з глибоких горизонтів. Тому при виборі гібрида для певної зони вирощування культури слід вибирати гібрид з максимальним балом стійкості до посухи.

 

Що краще, насіння кондитерського соняшнику або олійного?

 

Тут не зовсім вірно говорити «краще». Якщо у вас умови і досвід дають можливість отримувати високі врожаї великої наповненою кондитерської семочка, то звичайно кондитерські гібриди та сорти соняшника можуть дати вам більший прибуток ніж звичайні. Так само рекомендуємо раціонально оцінювати свої можливості так як реалізація «кондитерки» має свої особливості і свій ринок збуту. Врожайність кондитерських гібридів і сортів в спеціалізованих господарствах рідко поступається звичайному соняшнику, при цьому норма посіву часто менше.
Також кондитерські гібриди рекомендується вирощувати в певній просторовій ізоляції від олійних посівів для запобігання перезапилення. Якщо немає впевненості в цьому, то використовуйте стандартні олійні гібриди. Для цього немає абсолютно ніяких перешкод, так як Україна має дуже розвинену інфраструктуру для обробітку і переробки цієї культури.

 

Яка повинна бути олійність насіння соняшнику:

 

Намагайтеся вибирати гібриди з високим рівнем вмісту олії в насінні. Хоча б від 45%, а краще від 48-50%.
Адже це другий чинник, який формує вашу прибутку після врожайності. Чим більше масла, тим вище ціна на насіння соняшнику при продажу.  При цьому треба пам'ятати, що саме по собі масло у великих кількостях не утворюється))) Обов'язково використовувати всі способи для підвищення олійності врожаю (потрібна доза мінеральних добрив, мікродобрива, стимулятори обмінних процесів).
Залежить олійність гібридів і сортів соняшнику ще й від умов зростання і біологічних особливостей. Стандартні масляні гібриди всім популярні і поширені, середня врожайність становить 25-35 центнер з гектара, кондитерські на відміну від олійних дають менше за врожайністю, але насіння у них більша і мають у своєму складі багато поживних речовин, таких як залізо, клітковина та інше. Відсоток олійності у соняшнику збільшується за рахунок умов вирощування, біологічних особливостей, клімату і технології вирощування.   

 

 

 Яку фракцію насіння посівного соняшнику вибрати і купити? 

 

 

основні фракції на посівний соняшник в Україні є «Екстра » - великий розмір від 3.0 (маса 1000 зерен — від 55-60 г) і «СТАНДАРТ» - середній Розмір 2.6 - 3.0 (маса 1000 — до 50 грам). Є ще й «економ» але вона така дрібна, що не рекомендував би вам її брати взагалі.

 

насіння соняшнику екстра, продам насіння соняшника

Якщо у вас сівалка старого зразка, то є висока ймовірність того що висів буде не точним при використанні стандартної фракції, буде задвоение(в 1 лунку при некрупною фракції кидає по 2 семочка), то вам обов'язково треба брати Екстра, щоб не загустити посів і не переводити насіння просто так. Крім того, звичайно в більших насінні більше поживних речовин, які зможе використовувати рослину при проростанні, але різниця в схожості і енергії проростання часто мінімальна або ж її взагалі немає. Головна перевага стандарту -це ціна, вона менше.
Якщо ж нова сівалка вакуумна точного висівання і ви знаєте як допомогти рослині в процесі вегетації, то може сміливо брати і Стандарт, таким чином ви зможете істотно з економити на посівному матеріалі, а врожайність отримаєте аналогічну.
 
 
Наша компанія гарантує ідеальні умови зберігання посівного матеріалу перед продажем.
 

 

Чому важлива стійкість соняшника до хвороб і шкідників?

При виборі гібрида дивіться щоб він мав хоча б мінімальні показники по стійкості до хвороб соняшнику (іржі, борошнистої роси, білої гнилі, склеротонии, соняшниковою міллю, фомопсису) і його шкідників (совка, довгоносики, клопи, попелиці, медляки та ін). Шкідники і хвороби можуть знизити врожайність, а значить і ваш прибуток в двоє. Ідеальна ситуація, коли генетична захист спочатку сильна, наприклад, на ринку в Україні існує безліч гібридів, які стійкі до рас несправжньої борошнистої роси, яка контролюється PL6 геном. Всі ці якісні зміни дають можливість розширення географії вирощування соняшнику, підвищення врожайності та поліпшення якості кінцевої продукції.
Але на даний момент доступно таку кількість ефективних фунгіцидів та інсектицидів, що з будь-якою хворобою і будь шкідником можна впоратися швидко і ефективно. Головне не запускати. Так само рекомендується проводити профілактичні обробки пестицидами. Краще попередити проблему, ніж потім боротися з наслідками.

 

Чому треба враховувати стійкість насіння соняшнику до вовчка?

 

 

Вовчок проблема не нова, але поширюється по областях в геометричній прогресії. Там, де про неї раніше навіть не чули, тепер не знають, що робити і як боротися. В основному –це пов'язано перш за все з культурою землеробства, соняшник по соняшнику і сівозміни з короткою ротацією площ стали на жаль нормою.
В останні роки в Україні вовчок стала дуже важливим фактором при виборі посівного матеріалу соняшнику. І хоча вже є гібриди, які стійкі до 7 рас, все одно кращим методом є система з таких складових: гібрид, гербіцид, сівозміни, обробіток ґрунту, так як цей паразит мутує з такою ж швидкістю як вчені створюють варіанти вирішення цієї проблеми і панацеї, стовідсоткового рішення на сьогодні немає.
найголовніше-це культура землеробства і правильний підбір технології, так, наприклад, крім стійких гібридів можна культивувати соняшник, але технології «Чисте Поле» з використанням гербіциду евролайтинг. Хочете, щоб розповіли докладніше, телефонуйте.

 

 

Щоб купити насіння соняшнику в Україні
телефонуйте нам за телефонами: 095-515-41-66 і 098-101-20-80.

 
Насіння соняшнику, купити посівний соняшник гібриди в Україні

 

Насіння соняшнику в Україні на посів
 

 

Насіння соняшнику – історія обробітку

Рослина соняшника була одомашнена приблизно в третьому тисячолітті до нашої ери. Сталося це на території Північної Америки. Одомашнена рослина використовувалася як символ божества. До Європи насіння соняшнику потрапили в 1510 році. Ці насіння були посіяні в Королівському ботанічному саду в Мадриді. У 16 столітті ця рослина поширилася, в якості декоративного, по всій Європі. В якості продукту харчування (невизрілі кошики) його почали застосовувати англійці.
В якості сировини для виробництва олії насіння з соняшника почали застосовувати на початку 18 століття. В Англії знаходиться патент, датований 1716 роком в якому описаний процес віджиму олії з насіння рослини. На зорі 18 століття Соняшник потрапив на сучасну територію України. Звичайно, в ті часи ще ніхто не знав, що насіння соняшнику в Україні приживуться на стільки, що країна стане найбільшим у світі їх виробником. А сама квітка соняшника стане одним з національних символів.

 

Вирощування соняшнику. Україна світовий лідер.

 

З кожним роком зростає світове виробництво соняшникової олії. Тільки за минулий сезон було вироблено 15,71 млн. тонн. Приріст порівняно з попереднім сезоном, склав 150 тис. тонн. Левова частка цієї цифри припадає на Україну + 130 тис. тонн. При цьому наша країна довела випуск масла оптом до 4,93 млн. тонн. Прогнози Oil World, на сезон 2016-2017, говорять про 17 млн. тонн.

Основними імпортерами є: ЄС та Китай. Для виробників  соняшникової олії і відповідно тих, хто вирощує соняшник, з'явився ще один стимул для нарощування виробництва. У цьому сезоні прогнозується дефіцит ріпакової олії. Тому такі країни як Єгипет, Туреччина, Іран, Китай та Індія будуть заміщати його нестачу, закупівлями олії соняшнику. Також Oil World говорить про очікуване скорочення виробництва соєвої і пальмової олії, що також підніме попит на продукцію з соняшнику. Тому вже зараз очікується, що Україна експортує в цьому близько 4,9 млн. тонн.

І ці прогнози вже почали збуватися.  Насіння соняшнику зросла в ціні на 300 — 400 грн./ тон. Також необхідно зауважити, що в останні роки рентабельність вирощування та продажу насіння соняшнику збільшився з 36,5% до 63,4%.

 

Насіння соняшнику відео:

 

 

 

 

Існує цілий ряд причин, за якими Україна стала світовим лідером з вирощування соняшнику:

 

 1. Хороші кліматичні умови нашої країни ідеально підійшли для рослини;
 2. Масло соняшнику є традиційним харчовим продуктом в Україні;
 3. Соняшник посівної має досить незначну ціну в перерахунку на один гектар;
 4. Відносно незначні витрати праці на вирощування культури;
 5. Наявність необхідної с/г техніки;
 6. Висока рентабельність культури.

 

У насінні соняшнику міститься значна кількість корисних речовин, необхідних для людського організму.

 

                ВеществоЗміст в 100 гр.Відсоток від необхідної денної норми споживання людиною ,%
Вітаміни:
В12,1 мг105
В20,36 мг15
В32,2 мг33
В61,3 мг54
В9227 мкг57
1,4 мг2
Е35 мг228
Макро і мікроелементи
Калій645 мг26
Кальцій360 мг20
Магній350 мг84
Фосфор700 мг85
Бор113 мкг162
Ванадій84 мкг210
Залізо6 мг37
Мідь1800 мкг178
Селен56 мкг83

Купити українські гібриди соняшнику для нових технологій 

Огляд відео посівної соняшник в Україні

 

Якщо ви вирішили придбати соняшник посівної, то зверніть увагу на те, що поряд з класичними технологіями вирощування культури існують і більш сучасні. Наш інтернет-магазин пропонує купити насіння соняшнику в Україні під гербіциди. Посіявши гібриди соняшнику, які стійкі до зазначених гербіцидів, ви отримаєте цілий ряд переваг товару:
— мінімальні витрати на обробку;
— препарати ефективні для широкого спектру бур'янів;
- значна свобода за нормами і термінами внесення.
 
У нас представлені гібриди соняшнику під технологію Сумо (соняшник під гербіцид гранстар) і Клеарфилд (соняшник під гербіцид Евролайтинг) і української і зарубіжної селекції. Дані гібриди забезпечать вам максимальний урожай при оптимальних витратах. Також вони стійкі до хвороб, шкідників, посухи і мають високу олійність.
Необхідно відзначити, що більша частина площ під культуру зараз засівається гібридами. Сорти соняшнику використовуються, в основному, як основа для подальшої селекції.

 

Посівної соняшник соняшник гібрид опис характеристика ціна купити в Україні Посівний соняшник в Україні

Щоб купити насіння соняшнику в Україні
телефонуйте нам за телефонами: 095-515-41-66 і 098-101-20-80.

 

Також рекомендуємо ознайомитися з матеріалами від наших агрономів у розділі Статті про вирощування Соняшнику
Топ-выбор 2021Топ-выбор 2020Акція!Під ЕвролайтінгВовчок 7+ рас
Насіння соняшника НС-Х-6045 від Агроэксперт-Трейд
Сербія
111-114 днів
Ціна: 1750,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:8
Сербська Гібрид соняшника НС-Х-6045 для продуктивної системи Clearfield, тобто під евролайтинг. Одночасно цей гібрид стійкий до 6 + рас вовчка соняшнику. Має високий потенціал врожайності. 
Топ-вибір клієнтівПід ГранстарТоп по урожайностіТоп по посухостійкості
Насіння соняшника НС Сумо 556 від Агроэксперт-Трейд
Сербія
107-112 дней
Ціна: 2050,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:7
Насіння Соняшника НС Сумо 556 – высокопродуктивнй гібрид під Гранстар сербської селекції. Відрізняє відмінною посухостійкістю, що дає можливість вирощувати його навіть в самих екстремальних кліматичних умовах України. Рекомендований для вирощування за технологією Sumo.
Топ-вибір клієнтівАкція!Під ЕвролайтінгТоп по урожайності
Насіння соняшника Таурус НС від Агроэксперт-Трейд
Сербія
109-113 дней
Ціна: 1750,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:11
Насіння соняшника НС Таурус – це гібрид соняшнику під евролайтинг, який є лідером по врожайності серед соняшників сербської селекції і один з найбільш врожайних серед усіх, які вирощуються в Україні. Фракції Екстра і Стандарт. Посівна одиниця - на 2,2 - 2,4 га.
Під ГранстарВовчок 7+ рас
Насіння соняшника Рона від Агроэксперт-Трейд
Україна
110-118 дней
Ціна: 1400,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:10
Насіння соняшнику Рона-це трилінійний гібрид соняшнику лінолевого типу. Гібрид під Гранстар. Відрізняється рівномірним цвітінням і дозріванням. Відрізняється слабкою обсипання при перестої. Генетично стійкий до вовчка і несправжньої борошнистої роси. Потенціал врожайності – 45 ц/га
Під ГранстарТоп по урожайності
Насіння соняшника НС Х 2652 від Агроэксперт-Трейд
Сербія
106-109 дней
Ціна: 2270,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:20
Насіння соняшника НС Х 2652 – це гібрид під Гранстар сербської селекції, який має високий показник врожайності (55 ц/га) і високий рівень олійності (47-49%). Має відмінні показники посухостійкості. Здатний витримати несприятливі погодні умови.
Акція!Під ЕвролайтінгТоп по стабільності
Насіння соняшника Рими NEW від Агроэксперт-Трейд
Сербія
108-112 дней
Ціна: 1600,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:7
Насіння Соняшнику Рімі – це високоврожайний гібрид сербської селекції під Евролайтинг, який показує відмінну стійкість до посухи. Має високий показник олійності і підходить для вирощування на різних типах грунту в Україні. Фракції Екстра і Стандарт.
Насіння соняшника Искандер від Агроэксперт-Трейд
Quality Crops
Ціна: 1500,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:4
Насіння соняшнику Іскандер - це простий гібрид соняшнику під Гранстар. Має високі показники врожайності. Насіння має високий рівень олійності. Гібрид добре адаптується до зовнішніх грунтово-кліматичних умов.
Насіння соняшника Бонд від Агроэксперт-Трейд
Quality Crops
Ціна: 1300,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:7
Насіння соняшнику Бонд-це простий гібрид соняшнику під Гранстар. Ранньостиглий гібрид, має високі показники врожайності в своїй групі стиглості. Характеризується високими показниками олійності насіння.
Під ЕвролайтінгТоп по посухостійкості
Насіння соняшника Имисан НС від Агроэксперт-Трейд
Сербія
110-112 дней
1850.00
Ціна: 1750,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:5
Насіння Соняшника НС Імісан – це гібрид під Евролайтинг, головною особливістю якого є високий потенціал врожайності – до 55 ц/га. Показує відмінну посухостійкість, що дає можливість вирощувати його у всіх кліматичних зонах України. Фракції Екстра і Стандарт.
Акція!Топ по посухостійкостіВовчок 7+ рас
Насіння соняшника НС Авалон (НС 6046) від Агроэксперт-Трейд
Сербія
102-107 дней
Ціна: 2230,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:10
Насіння Соняшника НС Авалон – це високоврожайний класичний гібрид сербської селекції. Відрізняється стійкістю до 7 + рас вовчка. Характеризується високими показниками посухостійкості. Рекомендований для вирощування на Півдні України.
Топ-выбор 2020Акція!Під ЕвролайтінгТоп по урожайності
Насіння соняшника НС Пегас від Агроэксперт-Трейд
Сербія
107-112 днів
2400.00
Ціна: 2300,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:10
Селекція
Насіння соняшника НС Аркона (ВЛСП) від Агроэксперт-Трейд
Сербія
104-107 днів
Ціна: 2230,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:7
Сербський гібрид соняшнику НС Аркона (ВЛСП) лідер за показниками врожайності серед Сербських гібридів. Характеризується високим імунітетом до поширених захворювань соняшнику.
Під Евролайтінг
Насіння соняшника Евро від Агроэксперт-Трейд
ВНІС
Ціна: 2090,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:4
Насіння Соняшнику Євро – це новий ранньостиглий високоврожайний гібрид під Евролайтинг. Селекція ВНІС. Характеризується високою пластичністю до грунтово-кліматичних умов вирощування. Відрізняється високою посухостійкістю. Рекомендований для вирощування в Поліссі, Лісостепу, Степу.
Топ ПродажПід Евролайтінг
Насіння соняшника Армагедон від Агроэксперт-Трейд
ВНІС
Ціна: 1845,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:10
Посівний Соняшник Армагедон-це гібрид під Євролайтинг, який є найпопулярнішим в Україні з лінійки гібридів вніс. Характеризується дуже високим потенціалом урожайності – 53 ц/га. Має виражену стійкість до хвороб. Фракції Еестра і Стандарт.
Топ ПродажПід ГранстарТоп по посухостійкості
Насіння соняшника НС Х 1752 від Агроэксперт-Трейд
Сербія
102-105 дней
Ціна: 2270,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:7
Насіння соняшника НС Х 1752 – це гібрид під Гранстар, який має найвищий показник врожайності серед гранстароустойчивых гібридів лінійки сербської селекції. Потенціал врожайності – 53 ц/га. Має потужну кореневу систему, що призводить до дуже високої посухостійкості.
Під ГранстарВовчок 6+ рас
Насіння соняшника НС Сумо 007 (НС 6059) від Агроэксперт-Трейд
Сербія
Ціна: 2230,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:8
Насіння Соняшника НС Сумо 007 – це високоврожайний гібрид сербської селекції. Придатний для вирощування за технологією «Сумо». Має відмінні показники посухостійкості. Лідер за показниками врожайності серед Сумо гібридів. Рекомендований для вирощування на Півдні України.
Топ-выбор 2020Під ГранстарВовчок 7+ рас
Насіння соняшника Шенон від Агроэксперт-Трейд
ВНІС
2460.00
Ціна: 2210,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:5
Насіння Соняшнику Шенон – це новий високоврожайний гібрид під Гранстар. Селекція ВНІС. Показує стабільно високі результати врожайності в різних умовах вирощування. Демонструє унікальну стійкість до різних захворювань, посухи і нових рас вовчка.
Насіння соняшника НС Аякс (ДФСП) від Агроэксперт-Трейд
Сербія
109-114 днів
Ціна: 1650,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:5
Сербський гібрид соняшнику НС Аякс з дуже високими показниками врожайності. Характеризується високою посухостійкістю, що дозволяє йому формувати якісний урожай навіть в умовах Півдня України.
Насіння соняшника ЗЛАТСОН від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 700,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:11
Насіння соняшнику Златсон - це високоврожайний трилінійний гібрид лінолевого типу. Має дуже високий потенціал врожайності - 47 ц/га.показує високу стійкість до вилягання, осипання і посухи. Рекомендований для вирощування в Степу та Лісостепу України.
Насіння соняшника Шаран від Агроэксперт-Трейд
Україна
Ціна: 1000,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:7
Насіння соняшнику Шаран-це простий гібрид соняшнику для класичної технології вирощування. Має високі показники олійності насіння. Відрізняється високим вмістом олеїнової кислоти.
Відгуки та результати в Україні
СТОВ "Червонопілля"
2019-05-05

Кіровоградська область

Отримана врожайність 36 ц/га при вологості 7%.

Олег
2019-02-15

Херсонська обл., Бериславський р-н,

Соняник гібрид НС Імісан (Сербія), врожайність – 24 ц/га.

Придбали Імісан, тому що в нас посушлива зона й вологи часто буває недостатньо. Сіяли під кінець квітня по зерновому попереднику, вносили аміачну селітру. Ще раніше вносили нітроамофосмку. Стандартно внесли евролайтинг – на 200 літрів води давали 1 літр гербіциду. Сорт відповідає описам, швидка й активна схожість, євролайтінг ніяк не позначився. Зібрали врожай 24 ц/га, думаю, якби було більше вологи, врожайність була би вище.

Володимир
2019-01-16
Кіровоградська область, Новоархангельськ
Соняшник Антей, урожайність 24 ц/га
 
Сіяв по пшениці. Зовсім без застосування добрив. По листу 1 раз давав Бор (1л/га). Дощів не було взагалі, а от якби були, то зібрав би за 30 ц/га точно (думка клієнта).
Олександр Володимирович
2018-12-06
Запорізька обл., м. Нікополь,
соняшник НС Таурус, врожай - 26ц/га (2018р).

Попередником для соняшника була озима пшениця. Весною було внесено нітроамофоски 100кг/га, а також з посівом аміачної селітри 100 кг. Посів проводили в кінці квітня. Візуально вплив євролайтингу був мінімальний, вовчка на полі не спостерігали. Результатом дуже задоволений.

Сергій Володимирович
2018-11-15
Херсонська обл., смт. Іванівка
Соняшник Сумо 2017 врожайність 15ц/га (2018р)

Посів соняшнику був виконаний у кінці квітня в 20-х числах, попередником булі озимі зернові. З добрив нічого не вносив так як – це зона ризикованого землеробства і дуже часто нестача вологи у ґрунті просто не дає змогу ефективного їх використання. Зробили одну обробітку по листу гербіцид Гранстар 30г +5 кг/га карбаміду. Врожайністю дуже задоволений (15ц/га) так як фінансові вкладення були мінімальними, а прибуток суттєвий.

Володимир Олександрович
2018-10-19
Хмельницька обл., Стара Синява,
Соняшник 2652, урожайність 46,5 - 47ц/га
 
Посів був в 20-х числах квітня. 1 поле: попередник соя, в основне внесення 250 кг/га діамафоски (бо планував сіяти пшеницю). 2 поле: попередник - пшениця, внесено 100 кг/га діамафоски перед посівом. На другому полі була ідеальна картина, зійшов рівномірно, середньої висоти, ні один соняшник не ліг. По скільки ґрунт чорнозем, використовують загущені посіви - 70тис.шт/га. Працював по листу: 3 рази гумат калію, регулятор росту, мікродобриво для олійних. Вологість насіння склала 18%.
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 16 років. Більше 5000 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Ви дивилися
Гербіцид Стеллар Плюс від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «BASF»
1155,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Стеллар Плюс офіційний оригінал від виробника Басф (BASF) з діючою речовиною топрамезон (50 г / л) + дикамба (160 г / л) для захисту кукурудзи.
Гербіцид Пульсар Плюс від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «BASF»
575,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Пульсар Плюс офіційний оригінал від виробника Басф (BASF) з діючою речовиною імазамокс, 25 г/л для захисту соняшнику.
Гербіцид Чеккер від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Bayer"
2020,00 грн/кг
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Чеккер офіційний оригінал від виробника Байєр (Bayer) з діючою речовиною амідосульфурон, 40 г/кг, дифлюфенікан, 240 г / кг, йодосульфурон, 10 г / кг, мефенпір-діетил, 100 г / кг для захисту озимої пшениці та озимого ячменю.
Фунгіцид Сфера Макс від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Bayer"
3405,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Фунгіцид Сфера Макс офіційний оригінал від виробника Байєр (Bayer) з діючою речовиною трифлоксистробін , 375 г/л + ципроконазол, 160 г/л для захисту цукрових буряків.