Насіння соняшнику від виробника. У нас ви можете купити більше 50 гібридів і сортів соняшнику для вирощування в Україні.

'Пропонуємо купити насіння соняшника в Україні ➣ Посівний соняшник різних гібридів, у тому числі під гранстар і евролайтінг ➣ Гарантія якості!'

Пропонуємо на 2018 рік купити насіння соняшнику напряму від виробника різних гібридів, у тому числі під гербіциди. Вигідна ціна на насіння соняшника. Доставимо посівний соняшник в будь-яку точку України.

Насіння соняшнику від виробника. У нас ви можете купити більше 50 гібридів і сортів соняшнику для вирощування в Україні.

Топ ПродажАкция!Под Евролайтинг
Соняшник гібрид Богдан купити насіння
Экстра и Стандарт
Стандарт: 1400,00 грн/п.е.
Голосів:14
Пропонуємо в 2017 рік купити насіння соняшника гібриду Богдан. Ціна безпосередньо від  виробника. Характеристика, опис, особливості:

Витримує обробку Евролайтингом - 1-1,2 л/га. Підходить для всіх регіонів України.

Топ ПродажЗаканчивается!Под Гранстар
Соняшник Олексій Антей 50
Экстра и Стандарт
Стандарт: 1400,00 грн/п.е.
Голосів:8
Пропонуємо в 2017 рік купити насіння соняшника гібриду Олексій (Антей 50). Ціна безпосередньо від  виробника. Характеристика, опис, особливості:
Топ ПродажТоп-выбор 2017Топ-выбор клиентовЗаканчивается!Под Евролайтинг
Подсолнечник Таурус
Экстра и Стандарт
Стандарт: 1950,00 грн/п.е.
Голосів:20

НС Таурус –гібрид соняшнику, який є лідером  по врожайності серед соняшників сербської селекції і один з найбільш врожайних серед усіх гібридів соняшнику, які вирощуються в Україні.

Топ ПродажПод Гранстар
Соняшник гібрид Дракон купити насіння
Екстра і стандарт
Стандарт: 1600,00 грн/п.е.
Голосів:14
    ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ГІБРИДУ СОНЯШНИКУ ДРАКОН Тип гібриду  -   простий
Топ ПродажПод Евролайтинг
Соняшник гібрид Армагедон купити насіння
Екстра і Стандарт
Стандарт: 1800,00 грн/п.е.
Голосів:10
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ГІБРИДУ СОНЯШНИКУ АРМАГЕДОН Тип гібриду   -  простий
Посівний соняшник соняшник насіння гібрид Одіссей опис характеристика ціна купити в Україні
Экстра и Стандарт
Стандарт: 1000,00 грн/п.е.
Голосів:7
Пропонуємо в 2017 рік купити насіння соняшника гібридів Меркурій, Одіссей. Ціна безпосередньо від  виробника. Характеристика, опис, особливості:
Под Евролайтинг
Соняшник гібрид Рімі купити насіння
Экстра и Стандарт
Стандарт: 2000,00 грн/п.е.
Голосів:26
Пропонуємо в 2017 рік купити насіння соняшника гібрид Рімі, сербської селекції Нові Сад. Ціна безпосередньо від  виробника. Характеристика, опис, особливості:
Соняшник гібрид Атілла купити насіння
Екстра і стандарт
Стандарт: 1500,00 грн/п.е.
Голосів:7
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ГІБРИДУ СОНЯШНИКУ АТІЛЛА  
Под Гранстар
Соняшник гібрид Сумо 2017 купити насіння
Экстра и Стандарт
Стандарт: 2000,00 грн/кг
Голосів:27
Пропонуємо в 2017 рік купити насіння соняшника гібриду Сумо 2017, сербської селекції Нові Сад під технологію з використанням Гранстара. Ціна безпосередньо від  виробника. Характеристика, опис, особливості:
Под Гранстар
Соняшник гібрид НС Х 265 купити насіння
Экстра и Стандарт
Стандарт: 1900,00 грн/п.е.
Голосів:20
Гібрид соняшнику НС Х 2652 –   унікальний, якісний, володіє масою переваг. Ця новинка відмінно підходить для тих аграріїв, які ставлять перед собою виростити багатий і здоровий урожай соняшнику.
Под Евролайтинг
Соняшник гібрид Імісан купити насіння
Экстра и Стандарт
Стандарт: 2000,00 грн/п.е.
Голосів:5
НС Імісан гібрид Соняшнику сербської селекції, що володіє масою позитивних характеристик. Від такої унікальної новинки просто неможливість відмовитися.
Под Гранстар
Соняшник гібрид НС Х 1752 купити насіння
Экстра и Стандарт
Стандарт: 2000,00 грн/п.е.
Голосів:7
Пропонуємо в 2017 рік купити насіння соняшника гібриду НС Х 1752 , сербської селекції Нові Сад під техногию з використанням Гранстара. Ціна безпосередньо від  виробника. Характеристика, опис, особливості:
Соняшник гібрид Дунай купити насіння
Экстра и Стандарт
Стандарт: 1450,00 грн/п.е.
Голосів:8
Дунай: головні переваги цього гібрида соняшнику  
Под Гранстар
Соняшник гібрид Матадор купити насіння
Екстра і стандарт
Стандарт: 1500,00 грн/п.е.
Голосів:4
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ГІБРИДУ СОНЯШНИКУ МАТАДОР Тип гібриду   -  простий Група стиглості   -         ранньостиглий
Под Евролайтинг
Соняшник гібрид Карлос 115 купити насіння
Экстра и стандарт
Стандарт: 1800,00 грн/п.е.
Голосів:3
Гібриди дуже схожі між собою, оскільки мають схожу селекційну основу.
Под Гранстар
Соняшник гібрид Ауріс купити насіння
Екстра і стандарт
Стандарт: 1600,00 грн/п.е.
Голосів:9
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ГІБРИДУ СОНЯШНИКУ АУРІС Тип гібрида - простий Група стиглості - ранньостиглий
Под Гранстар
Соняшник гібрид Сонячный Настрій купити насіння
Екстра і стандарт
Стандарт: 1500,00 грн/п.е.
Голосів:11
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ГІБРИДУ СОНЯШНИКУ СОНЯЧНИЙ НАСТРІЙ Тип гібриду  -   простий
Соняшник гібрид Сержан купити насіння в Україні фото
Екстра і Стандарт
Ціна: 10,00 грн/п.е.
Голосів:6
Пропонуємо купити насіння гібриду соняшнику – СЕРЖАН з селекції Інституту польовництва та овочівництва р. Нові Сад (Сербія).
Соняшник гібрид Ромео купити насіння в Україні фото
Екстра і Стандарт
Стандарт: 10,00 грн/п.е.
Голосів:6
Пропонуємо купити насіння гібриду соняшнику – РОМЕО з селекції Інституту польовництва та овочівництва р. Нові Сад (Сербія). Гібрид відрізняється високою врожайністю і толерантністю до стресових умов вирощування.
Соняшник гібрид Римисол купити насіння в Україні фото
Екстра і Стандарт
Стандарт: 10,00 грн/п.е.
Голосів:8
Пропонуємо купити насіння гібриду соняшнику – РИМИСОЛ. Найбільш стійкий до гербіцидів групи имидозалинов (Евролайтинг, ЄВРО-ЛАНГ, ЄВРО-ЛЕНД) з селекції Інституту польовництва та овочівництва р. Нові Сад (Сербія).
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
заповнивши форму і натиснувши кнопку:

Як купити насіння соняшнику в Україні, як вибрати гібрид, який найкраще підійде саме для вашого регіону - Південь, Схід, Центр, Північ?

Агрономи компанії Агроексперт-Трейд постаралися вибрати основні параметри, які потрібно врахувати, щоб вирішити ваші завдання і отримати гідний урожай.

 

Яка технологія планується до використання

Звичайно спочатку треба визначитися, яка технологія вам більше підійде, а після цього вже виходячи з неї вибирати гібриди більш відповідними іншим вашим запитам.

Основними варіанти - класична технологія або із застосуванням післясходових гербіцидів (Сумо/Експрес, Чисте поле).

Перший варіант краще підходить для чистих полів і, звичайно, врожайність високоінтенсивних класичних гібридів соняшнику вищий, ніж у їх аналогів під гербіцид. Проте завжди є ризик несприятливої погоди, який може сильно нашкодити вашим планам.

Другий варіант зручний тим, що дозволяє при одноразовому використанні гербіциду побороти всі бур'яни на період вегетації. Рослина звичайно піддається стресу, але його можна зняти, застосувавши, наприклад, гумат калію.

Також важливо враховувати вашу можливість повноцінно використовувати высокоинтенсивную технологію, тобто застосування ударних доз  макро та мікродобрив, дорогих засобів захисту, відповідна техніка для операцій з грунтом і сходами, лабораторного  контролю стану посівів, персонал і т. д.  Іноді краще взяти менш вимогливий гібрид, який не може дати великого урожаю, але в підсумку здатний дати прибуток, яка вас влаштовує. Адже головне завдання - не змагатися, хто більше збере  рекордний урожай, а отримати живі гроші, щоб і собі відкласти і на наступний рік для розвитку вистачило.

Получите в подарок наши технологии выращивания:

Потенціал  і стабільність врожайності гібридів соняшнику

Цей параметр ми поставили важливе місце, оскільки хоча реальна врожайність гібридів завжди менше заявленого потенціалу, але завжди є залежність – чим більше потенціал, тим більше шансів зібрати на бажаний урожай на своєму полі. Всі ми, звичайно, хочемо отримувати 50 ц/га. При цьому якщо ви знаєте, що вас влаштує, наприклад, 22 ц/га, і якийсь гібрид стабільно дає у вашому регіоні цей врожай при мінімальних витратах, то сміливо використовуйте його. Знову ж таки повертаємося до умов можливості використовувати технології. Адже, як говориться, краще гарантована курка на обід в Україні, ніж страус в Африці. )))

 

Ціна на насіння соняшнику та селекція

На цей фактор звертає увагу кожен аграрій України, перед яким стоїть завдання якої посівної соняшник купити.

Традиційно ціна гібридів соняшнику української селекції є найбільш доступною. Це зрозуміло, але не завжди біологічні та агрономічні показники влаштують наших аграріїв. Але, останнім часом, деякі наші оригінатори почали використовувати для створення своїх гібридів генетичний матеріал, накопичений ними під час роботи з лідерами світової селекції. Наприклад, такі гібриди як Антей / Олексій.

Далі в ціновій категорії йдуть гібриди селекціонерів з країн Європи поряд з нашою країною.  Найбільш поширені гібриди з країн Сербії (наприклад, Сумо, Рімі,  Дунай), Угорщині, Румунії. Більшість цих насіння вирощується вже в Україні посівного матеріалу батьківських і материнських ліній, імпортованого з зарубіжних інститутів. Це великий плюс, що ця селекція проходить районування на наших землях і акліматизацію до наших погодних умов. На наш погляд – це варіант з найкращим співвідношенням «ціна-якість».

найвища ціна на насіння соняшнику в Україні на гібриди таких монстрів селекції як Сингента, Євраліс, Піонер, Лімагрейн. В основному до нас вже завозять посевмат вже повністю допрацьований з їх насіннєвих заводів. У наукові розробки кожної з цих корпорацій вкладаються суми, більше ніж у всю науку по рослинництву в нашій країні. Результати звичайно ж вражають. Ціна висока, але у цих гібридів врожаї до 45 ц/га не є чимось понад дивним. При цьому треба враховувати, що головною запорукою є правильний підбір гібрида і дотримання технологій, рекомендованої оригінатором.

Стійкість до посухи

Цей параметр найбільш важливий для півдня і сходу України. Звідки ж береться у гібрида соняшнику стійкість до посухи? 80-90% секрету полягає в довжині, потужності кореневої системи і швидкості її формування. Тобто рослина має швидко прорости і піти коренем максимально вглиб, звідки і буде витягати вологу. Оптимальною довжиною кореня є від 1,5-1,7 м, ще краще якщо вона досягає 2 метрів. При цьому потрібно продумати як допомогти рослині швидше провести цю воду і поживні речовини в найважливіші етапи вегетації, коли формується врожай.

 

Що краще, насіння кондитерського соняшнику або олійного

Тут не зовсім вірно говорити «краще». Якщо у вас умови і досвід дають можливість отримувати високі врожаї великої наповненою кондитерської семочка, то звичайно кондитерські гібриди та сорти соняшника можуть дати вам більший прибуток ніж звичайні. Якщо немає впевненості в цьому, то використовуйте стандартні олійні гібриди.

 

Термін вегетації гібридів соняшнику

За термінами вегетації гібриди соняшнику в основному знаходяться в межах 80-120 днів. Ранні гібриди розумно використовувати в регіонах з жарким літом і при пожнивних посівах. Їх врожайність менше, але вони встигають сформувати повноцінні насінини до настання екстремальної спеки.

Середньоранні і середньопізні гібриди вже дають можливість отримувати гідні врожаї.

Дивіться, що вам вигідніше, то і вибирайте. 

 

Олійність насіння соняшнику

Намагайтеся вибирати гібриди з високим рівнем вмісту олії в насінні  від 46-48%. Адже це другий чинник, який формує вашу прибутку після врожайності. Чим більше масла, тим вище ціна на насіння соняшника.  При цьому треба пам'ятати, що саме по собі масло у великих кількостях не утворюється))) Обов'язково використовувати всі способи для підвищення олійності врожаю (потрібна доза мінеральних добрив, мікродобрива, стимулятори обмінних процесів).   

 

Яку фракцію вибрати

Основні фракції на посівний соняшник в Україні є «ЕКСТРА» - великий розмір від 3.0  (маса 1000 зерен — 50 - 60 г)  і «СТАНДАРТ»  - середній розмір  2.8 - 3.0  (маса 1000 — до 50 грамів). Є ще і «Економ», але вона така дрібна, що не рекомендували би вам її брати взагалі.

Якщо у вас стара сівалка, яка в 1 лунку при некрупній фракції кидає по 2 насінини, то вам обов'язково треба брати Екстра, щоб не загустити посів і не переводити насіння просто так. Крім того, звичайно, в більш великих насіникнах більше поживних речовин, які зможе використати рослина при проростанні.

Якщо ж сівалка нова і ви знаєте як допомогти рослині в вегетації, то може сміливо брати і Стандарт.

 

Стійкість до хвороб і вредитеям

При виборі гібрида дивіться щоб він мав хоча б мінімальні показники по стійкості до хвороб соняшнику  (іржі, борошнистої роси, білої гнилі, склеротонии, соняшниковою міллю, фомопсису) і його шкідників (совка, довгоносики, клопи, попелиці, медляки та ін). Ідеальна ситуація, коли генетична захист спочатку сильна.

Але на даний момент доступно таку кількість ефективних фунгіцидів та інсектицидів, що з  будь хворобою і будь шкідником можна впоратися швидко і ефективно. Головне не запускати.

 

Стійкість до вовчка

В останні роки в Україні це столу дуже важливим фактором, коли треба вибрати посівний соняшник. І хоча вже є гідриди, які стійкі до 7 рас,  все одно кращим методом є система з 3 складових: гібрид, гербіцид, сівозміна. Хочете щоб розповіли детальніше, дзвоніть.

 

Щоб купити насіння соняшнику в Україні
телефонуйте нам за телефонами: 095-515-41-66 і 098-101-20-80.

Насіння соняшнику, купити посівний соняшник гібриди в Україні
Насіння соняшнику в Україні на посів

Насіння соняшнику – історія обробітку

Рослина соняшника була одомашнена приблизно в третьому тисячолітті до нашої ери. Сталося це на території Північної Америки. Одомашнена рослина використовувалася як символ божества. В Європу насіння соняшнику потрапили  у 1510 році. Ці насіння були посіяні в Королівському ботанічному саду в Мадриді. У 16 столітті це рослина поширилося, в якості декоративного, по всій Європі. В якості продукту харчування (недозрівші кошики) його почали застосовувати англійці.

В якості сировини для виробництва олії насіння з соняшника почали застосовувати на початку 18 століття. В Англії знаходиться патент, датований 1716 роком в якому описаний процес віджиму олії з насіння рослини. На початку 18 століття соняшник потрапив на сучасну територію України. Звичайно, в ті часи ще ніхто не знав, що насіння соняшнику в Україні приживуться на стільки, що країна стане найбільшим у світі їх виробником. А сам квітка соняшника стане одним з національних символів.

 

Вирощування соняшнику. Україна світовий лідер.

 

З кожним роком зростає світове виробництво соняшникової олії. Тільки за минулий сезон було вироблено 15,71 млн. тонн. Приріст порівняно з попереднім сезоном, склав 150 тис. тонн. Левова частка цієї цифри припадає на Україну  +130 тис. тонн. При цьому наша країна довела випуск олії до 4,93 млн. тонн. Прогнози Oil World, на сезон 2016-2017, говорять про 17 млн. тонн.

Основними імпортерами є: ЄС та Китай. Для виробників  соняшникової олії і відповідно тих, хто вирощує соняшник, з'явився ще один стимул для нарощування виробництва. У цьому сезоні прогнозується дефіцит ріпакової олії. Тому такі країни як Єгипет, Туреччина, Іран, Китай і Індія будуть заміщати його недостачу, закупівлями олії соняшника. Також Oil World говорить про очікуване скорочення виробництва соєвої та пальмової олії, що також підніме попит на продукцію із соняшника. Тому вже зараз очікується, що Україна експортує в цьому близько 4,9 млн. тонн.

І ці прогнози вже почали збуватися. Тільки за перший тиждень 2017 року насіння соняшнику зросла в ціні на 300 — 400 грн./ тону. Також необхідно зауважити, що в останні роки рентабельність вирощування насіння соняшнику збільшився з 36,5% до 63,4%.

 

Насіння соняшнику відео:

 

 

 

Існує цілий ряд причин, за якими Україна стала світовим лідером з вирощування соняшнику:

 

  1. Кліматичні умови нашої країни ідеально підійшли для рослини;
  2. Масло соняшнику є традиційним харчовим продуктом в Україні;
  3. Соняшник посівної має досить незначну ціну в перерахунку на один гектар;
  4. Відносно незначні витрати праці на вирощування культури;
  5. Наявність необхідної с/г техніки;
  6. Висока рентабельність культури.

 

У насінні соняшнику міститься значна кількість корисних речовин, необхідних для людського організму.

                Вещество Зміст в 100 гр. Відсоток від необхідної денної норми споживання людиною ,%
Вітаміни:
В1 2,1 мг 105
В2 0,36 мг 15
В3 2,2 мг 33
В6 1,3 мг 54
В9 227 мкг 57
З 1,4 мг 2
Е 35 мг 228
Макро і мікроелементи
Калій 645 мг 26
Кальцій 360 мг 20
Магній 350 мг 84
Фосфор 700 мг 85
Бор 113 мкг 162
Ванадій 84 мкг 210
Залізо 6 мг 37
Мідь 1800 мкг 178
Селен 56 мкг 83

Українські гібриди соняшнику для нових технологій

Огляд відео посівного соняшнику в Україні

Якщо ви вирішили придбати соняшник посівної, то зверніть увагу на те, що поряд з класичними технологіями вирощування культури існують і більш сучасні. Ми пропонуємо купити насіння соняшнику в Україні під гербіцидів гранстар і евролайтинг. Посіявши гібриди соняшнику, які стійкі до зазначених гербіцидів, ви отримаєте цілий ряд переваг:

— мінімальні витрати на обробку;

— препарати ефективні для широкого спектру бур'янів;

— значна свобода за нормами і строками їх внесення.

У нас представлені гібриди соняшнику під технологію Сумо (під гербіцид гранстар) і Клеарфилд (під гербіцид Евролайтинг) та української і зарубіжної селекції. Дані гібриди забезпечать вам максимальний урожай при оптимальних витратах. Також вони стійкі до хвороб, шкідників, посухи і мають високу олійність.

Необхідно зазначити, що велика частина площ під культуру зараз засівається гібридами. Сорти соняшнику використовуються, в основному, як основа для подальшої селекції.

Посівний соняшник соняшник гібрид опис характеристика ціна купити в Україні
Посівний соняшник в Україні

 

Фильтрация