Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Купити Насіння Соняшника - ціна в Україні на 2019 - 2020 оптом і в роздріб:

Літня Акція: супер ціна на насіння цього року і на замовлення посівмату нового врожаю!
Доставка в будь-яку точку України! Оплата після отримання на Новій Пошті!

У нас ви можете✅ купити насіння соняшнику (посівний матеріал) ✅ більше 150 гібридів і сортів соняшнику для ✅ Півдня, Сходу, Центру, Півночі України з доставкою від 1 дня.

Топ-вибір клієнтівАкція!Під ЕвролайтінгТоп по урожайності
Насіння Соняшника НС Таурус
Сербія
109-113 дней
2000.00
1490,00 грн/п.е.
Голосів:11
Насіння соняшника НС Таурус – це гібрид соняшнику під евролайтинг, який є лідером по врожайності серед соняшників сербської селекції і один з найбільш врожайних серед усіх, які вирощуються в Україні. Фракції Екстра і Стандарт. Посівна одиниця - на 2,2 - 2,4 га.
Під ЕвролайтінгТоп по посухостійкості
Соняшник гібрид Імісан купити насіння
Сербія
110-112 дней
2300.00
1490,00 грн/п.е.
Голосів:5
Насіння Соняшника НС Імісан – це гібрид під Евролайтинг, головною особливістю якого є високий потенціал врожайності – до 45 ц/га. Показує відмінну посухостійкість, що дає можливість вирощувати його у всіх кліматичних зонах України. Фракції Екстра і Стандарт.
Топ ПродажАкція!Вовчок 7+ рас
Соняшник гібрид Златібор купити насіння
Сербія
1800,00 грн/п.е.
Голосів:6
Насіння соняшнику Златібор – середньоранній гібрид сербської селекції, який демонструє хороші показники врожайності. Генетично стійкий до 7 рас вовчка та інших поширених хвороб соняшнику. Демонструє хорошу стійкість до посухи.
Подсолнечник гибрид НС Кнез купить семена
Сербія
1700,00 грн/п.е.
Голосів:5
Насіння соняшника НС Кнез – середньоранній гібрид , який характеризується стійкістю до всіх рас вовчка. Кращий гібрид для Сходу України. Також генетично стійкий до найбільш поширених захворювань соняшнику. Володіє вираженою толерантністю до посухи.
Топ-вибір клієнтівПід ГранстарТоп по урожайностіТоп по посухостійкості
Соняшник гібрид НС Сумо 556 купити насіння
Сербія
107-112 дней
2300.00
1550,00 грн/п.е.
Голосів:7
Насіння Соняшника НС Сумо 556 – высокопродуктивнй гібрид під Гранстар сербської селекції. Відрізняє відмінною посухостійкістю, що дає можливість вирощувати його навіть в самих екстремальних кліматичних умовах України. Рекомендований для вирощування за технологією Sumo.
Топ ПродажАкція!Під ГранстарТоп-ціна
Соняшник Антей +
Україна + Угорщина
1050,00 грн/п.е.
Голосів:8
Насіння Соняшнику Олексій (Антей) – це гібрид під Гранстар, який відрізняється великим вмістом олії в насінні. Головне достоїнство гібрида – стійкість до багатьох гербіцидів. Показує відмінну стійкість до посухи і серйозних захворювань. Фракції Екстра і Стандарт.
Топ ПродажАкція!Під ЕвролайтінгТоп-ціна
Соняшник гібрид Богдан купити насіння
Екстра та Стандарт
1100,00 грн/п.е.
Голосів:14
Характеристика, опис, особливості: Витримує обробку Евролайтингом - 1-1,2 л/га. Підходить для всіх регіонів України.
Топ-вибір 2019Топ-вибір 2018Топ по посухостійкостіТоп-цінаВовчок 6+ рас
Соняшник гібрид НС Оскар купити насіння
Сербія
115-120 дней
1900.00
1350,00 грн/п.е.
Голосів:7
Насіння Соняшника НС Оскар – це новітній сербський високопродуктивний гібрид, який дуже стійкий до посухи і, що дуже важливо, 6 рас вовчка. Рекомендований для вирощування в Лісостепу та Степу України. Фракції Екстра і Стандарт. Посівна одиниця - на 2,2 - 2,4 га.
Топ по стабільностіВовчок 6+ рас
Соняшник гібрид НС Душко купити насіння
Сербія
110-115 дней
1900.00
1350,00 грн/п.е.
Голосів:6
Насіння Соняшника НС Душко – це новітній високопродуктивний гібрид стабільний сербської оригінатора, який показує відмінну стійкість до 6 рас вовчка та високу стійкість до хвороб. Фракції Екстра і Стандарт. Посівна одиниця - на 2,2 - 2,4 га.
Топ ПродажПід ГранстарТоп по посухостійкості
Соняшник гібрид НС Х 1752 купити насіння
Сербія
102-105 дней
1450,00 грн/п.е.
Голосів:7
Насіння соняшника НС Х 1752 – це гібрид під Гранстар, який має найвищий показник врожайності серед гранстароустойчивых гібридів лінійки сербської селекції. Потенціал врожайності – 53 ц/га. Має потужну кореневу систему, що призводить до дуже високої посухостійкості.
Топ ПродажТоп-вибір 2019Під ГранстарТоп по стабільностіВовчок 6+ рас
Соняшник гібрид Сумо 2017 купити насіння
Сербія
110-112 дней
2300.00
1450,00 грн/п.е.
Голосів:27
Насіння Соняшника Сумо 2017 – це середньоранній гібрид під Гранстар, який показав себе як рентабельний і високоврожайний гібрид сербської селекції. Володіє високою нектарной продуктивністю і відмінною стійкістю до стресових факторів. Фракції Екстра і Стандарт.
Топ-ціна
Посівний соняшник соняшник насіння гібрид Одіссей опис характеристика ціна купити в Україні
Україна+Угорщина
1050,00 грн/п.е.
Голосів:7
Насіння гібриду соняшнику — МЕРКУРІЙ F-1   Для Півдня, Південного Сходу і Центру України
Акція!Під ЕвролайтінгТоп по стабільності
Соняшник гібрид Рімі купити насіння
Сербія
108-112 дней
2150.00
1950,00 грн/п.е.
Голосів:7
Насіння Соняшнику Рімі – це високоврожайний гібрид сербської селекції під Евролайтинг, який показує відмінну стійкість до посухи. Має високий показник олійності і підходить для вирощування на різних типах грунту в Україні. Фракції Екстра і Стандарт.
Топ-вибір 2018Топ по урожайності
Соняшник гібрид НС Оро купити насіння
Сербія
1650.00
1350,00 грн/п.е.
Голосів:9
Насіння Соняшника НС Оро – це новітній високопродуктивний класичний гібрид, який є лідером по стресостійкості в лінійці сербських гібридів. Характеризується високою інтенсивністю росту на початкових етапах. Фракції Екстра і Стандарт.
Топ по посухостійкостіТоп по стабільностіТоп-ціна
Соняшник Босфора купити насіння
Сингента
3407,00 грн/п.е.
Голосів:7
Гібрид рекомендований для вирощування в зоні Південного Степу України. Не рекомендується розміщувати на полях з високим інфекційним тлом фомопсису.  
Топ-вибір клієнтів
Соняшник НК Бріо купити насіння
Сингента
5460,00 грн/п.е.
Голосів:9
Гібрид рекомендований для вирощування в Центральній зоні та північному Степу, Лісостепу та Полісся України. Бажано дотримання сівозмін, а також уникати загущення посівів.  
Топ-вибір 2018Топ-вибір клієнтівПід ЕвролайтінгТоп по урожайностіТоп по стабільності
Соняшник НК Неома купити насіння
Сингента
5804,00 грн/п.е.
Голосів:18
Насіння соняшнику НК Неома-це гібрид інтенсивного типу під Євролайтинг з дуже великим потенціалом врожайності і високим вмістом олії в насінні. Один з найпопулярніших гібридів для вирощування за технологією Clearfield в лінійці від виробника Сингента.
Топ ПродажТоп-вибір клієнтів
Соняшник НК Конді купити насіння
Сингента
5804,00 грн/п.е.
Голосів:3
Насіння Соняшнику НК Конді – це один з найбільш високоврожайних гібридів інтенсивного типу з рекордним вмістом олії (до 55%) від виробника Сингента. Дуже стабільний і пластичний, рекомендований для вирощування за класичною технологією у всіх регіонах України.
Топ по стабільності
Соняшник СІ Купава купити насіння
Сингента
6040,00 грн/п.е.
Голосів:7
Насіння Соняшнику СІ Купава – це високоврожайний гібрид інтенсивного типу з високими показниками олійності (до 53%). Відрізняється стійкістю до нових рас вовчка, хвороб і посухи. Рекомендований для вирощування за інтенсивною технологією в умовах помірної посухи.
Топ по урожайності
Соняшник СІ Фламенко купити насіння
Сингента
5085,00 грн/п.е.
Голосів:5
Насіння соняшнику Сі Фламнеко-це середньопізній гібрид соняшнику з дуже високим потенціалом врожайності серед лінійки гібридів від виробника Сингента. Придатний для вирощування за класичною технологією у всіх кліматичних зонах України, крім вкрай посушливих.
Економте час і гроші! Пройдіть опитування і дізнайтеся, який з наших гібридів підійде вам найкраще!

Як купити насіння соняшника в Україні, як обрати гібрид соняшнику на 2020, що краще підійде саме для вашого регіону - Південь, Схід, Центр, Північ?


Агрономи компанії Агроексперт-Трейд спробували вибрати основні параметри, які потрібно врахувати, щоб вирішити ваші завдання і отримати гідний урожай:


 

Яка технологія планується до використання:

Звичайно спочатку треба визначитися, яка технологія вам більше підійде, а після цього вже виходячи з неї вибирати посівний матеріал і  гібриди більш відповідні іншим вашим запитам.

Основними варіанти - класична технологія або із застосуванням післясходових гербіцидів (Сумо/Експрес, Чисте поле).

Перший варіант підходить для чистих полів і, звичайно, врожайність високоінтенсивних класичних гібридів соняшнику вищий, ніж у їх аналогів під гербіцид. Проте завжди є ризик несприятливої погоди, який може сильно нашкодити вашим планам.

Другий варіант зручний тим, що дозволяє при правильному одноразовому використанні гербіциду побороти всі бур'яни на період вегетації. Рослина звичайно піддається стресу, але його можна зняти, застосувавши, наприклад, гумат калію.

Також важливо враховувати вашу можливість повноцінно використовувати высокоинтенсивную технологію, тобто застосування ударних доз  макро та мікродобрив, дорогих засобів захисту, відповідна техніка для операцій з грунтом і сходами, лабораторного  контролю стану посівів, персонал і т. д.  Іноді краще взяти менш вимогливий гібрид, який не може дати великого урожаю, але в підсумку здатний дати прибуток, яка вас влаштовує. Адже головне завдання-не змагатися, хто більше збере урожай рекордний урожай, а отримати живі гроші, щоб і собі відкласти і на наступний рік для розвитку вистачило.

 

Потенціал  і стабільність врожайності гібридів соняшнику:

Цей параметр ми поставили на важливе місце, т. я. хоч реальна врожайність гібридів завжди менше заявленого потенціалу, але завжди є залежність – чим більше потенціал, тим більше шансів зібрати   бажаний урожай на своєму полі. Всі ми, звичайно, хочемо отримувати 50 ц/га. При цьому якщо ви знаєте, що вас влаштує, наприклад, 22 ц/га, і якийсь гібрид стабільно дає у вашому регіоні цей врожай при мінімальних витратах, то сміливо використовуйте цей посівмат. Знову ж таки повертаємося до умов можливості використовувати технології. Адже, як говориться, краще гарантована курка на обід в Україні, ніж страус в Африці. )))

 

Термін вегетації гібридів соняшнику:

За термінами вегетації гібриди соняшнику в основному знаходяться в межах 80-120 днів. Ранні гібриди розумно використовувати в регіонах з жарким літом і при пожнивних посівах. Їх врожайність менше, але вони встигають сформувати повноцінну семочку до настання екстремальної спеки.

Середньоранні і середньопізні гібриди вже дають можливість отримувати більш гідні врожаї, але треба враховувати погодні умови. І щоб влітку не потрапити під вплив спеки і встигнути прибрати урожай, до настання сезону осінніх дощів.

Дивіться що вам вигідніше, те і вибирайте. 

 

 

Ціна на насіння соняшнику та селекція:

На цей фактор звертає увагу кожен аграрій України, перед яким стоїть завдання який посівний соняшник купити.

насіння соняшника, насіння соняшнику купити, продаж насіння соняшника

Традиційно ціна гібридів соняшнику української селекції є найбільш доступною. Це зрозуміло, але не завжди біологічні та агрономічні показники влаштують наших аграріїв. Але, останнім часом, деякі наші оригінатори почали використовувати для створення своїх гібридів правильний генетичний матеріал, накопичений ними під час роботи з лідерами світової селекції. Наприклад, такі гібриди як Антей / Олексій або Богдан.

Далі в ціновій категорії йдуть гібриди селекціонерів з країн Європи поряд з нашою країною.  Найбільш поширені гібриди з країн Сербії (наприклад, Сумо, Рімі, Прімі  Дунай), Угорщині, Румунії. Більшість цих насіння вирощується вже в Україні посівного матеріалу батьківських і материнських ліній, імпортованого з зарубіжних інститутів. Це великий плюс, що ця селекція проходить районування на наших землях і акліматизацію до наших погодних умов. На наш погляд – це варіант з найкращим співвідношенням «ціна-якість».

найвища ціна на насіння соняшнику в Україні на гібриди таких монстрів селекції як Сингента (Неома, Бріо), Євраліс, Піонер, Лімагрейн. В основному до нас вже завозять і продають посівмат вже повністю допрацьований з їх насіннєвих заводів. У наукові розробки кожної з цих корпорацій вкладаються суми, більше ніж у всю науку по рослинництву в нашій країні. Результати звичайно ж вражають. Ціна висока, але у цієї бази гібридів врожаї до 45 ц/га не є чимось понад дивним. При цьому треба враховувати, що головною запорукою є правильний підбір гібрида і дотримання технологій, рекомендованої оригінатором. Також необхідно правильно підійти до процесу зберігання кінцевого товару.

Від чого залежить стійкість до посухи:

Цей параметр найбільш важливий для півдня і сходу України. Звідки ж береться у гібрида соняшнику стійкість до посухи? 80-90% секрету полягає в довжині, потужності кореневої системи і швидкості її формування. Тобто рослина має швидко прорости і піти коренем максимально вглиб, звідки і буде витягати вологу. Оптимальною довжиною кореня є від 1,5-1,7 м, ще краще якщо вона досягає 2 метрів. При цьому потрібно продумати як допомогти рослині швидше провести цю воду і поживні речовини в найважливіші етапи вегетації, коли формується врожай.

 

Що краще, насіння кондитерського соняшнику або олійного:

Тут не зовсім вірно говорити «краще». Якщо у вас умови і досвід дають можливість отримувати високі врожаї великої наповненою кондитерського насіння, то звичайно кондитерські гібриди та сорти соняшника можуть дати вам більший прибуток ніж звичайні. Якщо немає впевненості в цьому, то використовуйте стандартні олійні гібриди.

 

Олійність насіння соняшнику:

Намагайтеся вибирати гібриди з високим рівнем вмісту олії в насінні. Хоча б від 45%, а краще від 48-50%. Адже це другий чинник, який формує вашу прибутку після врожайності. Чим більше масла, тим вище ціна на насіння соняшника при продажу.  При цьому треба пам'ятати, що саме по собі масло у великих кількостях не утворюється))) Обов'язково використовувати всі способи для підвищення олійності врожаю (потрібна доза мінеральних добрив, мікродобрива, стимулятори обмінних процесів).   

 

Яку фракцію вибрати:

насіння соняшнику екстра, продам насіння соняшникаОсновні фракції на посівний соняшник в Україні є «ЕКСТРА» - великий розмір від 3.0  (маса 1000 зерен — від 55-60 г)   «СТАНДАРТ»  - середній розмір  2.6 - 3.0  (маса 1000 — до 50 грамів). Є ще і «Економ», але вона така дрібна, що не рекомендував би вам її брати взагалі.

Якщо у вас стара сівалка, яка в 1 лунку при некрупній фракції кидає по 2 насінини, то вам обов'язково треба брати Екстру, щоб не загустити посів і не переводити насіння просто так. Крім того, звичайно, в більш великому насінні більше поживних речовин, які зможе використати рослина при проростанні.

Якщо ж сівалка нова і ви знаєте як допомогти рослині в вегетації, то може сміливо брати і Стандарт.

Наша компанія гарантує ідеальні умови зберігання посівного матеріалу перед продажем.

 

Стійкість до хвороб і шкідників:

При виборі гібрида дивіться щоб він мав хоча б мінімальні показники по стійкості до хвороб соняшнику  (іржі, борошнистої роси, білої гнилі, склеротонии, соняшниковою міллю, фомопсису) і його шкідників (совка, довгоносики, клопи, попелиці, медляки та ін). Ідеальна ситуація, коли генетичний захист спочатку вже сильний.

Але на даний момент доступна таку кількість ефективних фунгіцидів та інсектицидів, що з  будь-якою хворобою і будь-яким шкідником можна впоратися швидко і ефективно. Головне не запускати.

 

Стійкість до вовчка:

В останні роки в Україні це стало дуже важливим фактором, коли треба вибрати посівний соняшник. І хоча вже є гідриди, які стійкі до 7 рас,  все одно кращим методом є система з 3 складових: гібрид, гербіцид, сівозміна. Хочете щоб розповіли детальніше, дзвоніть.

 

Щоб купити насіння соняшнику в Україні
телефонуйте нам за телефонами: 095-515-41-66 і 098-101-20-80.

 
Насіння соняшнику, купити посівний соняшник гібриди в Україні

Насіння соняшнику в Україні на посів

Насіння соняшнику – історія обробітку

Рослина соняшника була одомашнена приблизно в третьому тисячолітті до нашої ери. Сталося це на території Північної Америки. Одомашнена рослина використовувалася як символ божества. В Європу насіння соняшнику потрапили  у 1510 році. Ці насіння були посіяні в Королівському ботанічному саду в Мадриді. У 16 столітті це рослина поширилося, в якості декоративного, по всій Європі. В якості продукту харчування (недозрівші кошики) його почали застосовувати англійці.

В якості сировини для виробництва олії насіння з соняшника почали застосовувати на початку 18 століття. В Англії знаходиться патент, датований 1716 роком в якому описаний процес віджиму олії з насіння рослини. На початку 18 століття соняшник потрапив на сучасну територію України. Звичайно, в ті часи ще ніхто не знав, що насіння соняшнику в Україні приживуться на стільки, що країна стане найбільшим у світі їх виробником. А сам квітка соняшника стане одним з національних символів.

 

Вирощування соняшнику. Україна світовий лідер.

 

Насіння соняшнику купити, продаж насіння соняшника

З кожним роком зростає світове виробництво соняшникової олії. Тільки за минулий сезон було вироблено 15,71 млн. тонн. Приріст порівняно з попереднім сезоном, склав 150 тис. тонн. Левова частка цієї цифри припадає на Україну  +130 тис. тонн. При цьому наша країна довела випуск масла оптом до 4,93 млн. тонн. Oil World, на сезон 2016-2017, говорить про 17 млн. тонн.

Основними імпортерами є: ЄС та Китай. Для виробників  соняшникової олії і відповідно тих, хто вирощує соняшник, з'явився ще один стимул для нарощування виробництва. У цьому сезоні прогнозується дефіцит ріпакової олії. Тому такі країни як Єгипет, Туреччина, Іран, Китай і Індія будуть заміщати його недостачу, закупівлями олії соняшника. Також Oil World говорить про очікуване скорочення виробництва соєвої та пальмової олії, що також підніме попит на продукцію із соняшника. Тому вже зараз очікується, що Україна експортує в цьому близько 4,9 млн. тонн.

І ці прогнози вже почали збуватися. Тільки за перший тиждень 2017 року насіння соняшнику зросла в ціні на 300 — 400 грн./ тону. Також необхідно зауважити, що в останні роки рентабельність вирощування та продажу насіння соняшнику збільшився з 36,5% до 63,4%.

 

Насіння соняшнику відео:

 

 

 

Існує цілий ряд причин, за якими Україна стала світовим лідером з вирощування соняшнику:

 

 1. Хороші кліматичні умови нашої країни ідеально підійшли для рослини;
 2. Масло соняшнику є традиційним харчовим продуктом в Україні;
 3. Соняшник посівний має досить незначну ціну в перерахунку на один гектар;
 4. Відносно незначні витрати праці на вирощування культури;
 5. Наявність необхідної с/г техніки;
 6. Висока рентабельність культури.

 

У насінні соняшнику міститься значна кількість корисних речовин, необхідних для людського організму.

                ВеществоЗміст в 100 гр.Відсоток від необхідної денної норми споживання людиною ,%
Вітаміни:
В12,1 мг105
В20,36 мг15
В32,2 мг33
В61,3 мг54
В9227 мкг57
З1,4 мг2
Е35 мг228
Макро і мікроелементи
Калій645 мг26
Кальцій360 мг20
Магній350 мг84
Фосфор700 мг85
Бор113 мкг162
Ванадій84 мкг210
Залізо6 мг37
Мідь1800 мкг178
Селен56 мкг83

Купити  українські гібриди соняшнику для нових технологій

Огляд відео - посівний соняшник в Україні

Якщо ви купити посівний соняшник, то зверніть увагу на те, що поряд з класичними технологіями вирощування культури існують і більш сучасні. Наш інтернет-магазин пропонує купити насіння соняшнику в Україні під гербіциди. Посіявши гібриди соняшнику, які стійкі до зазначених гербіцидів, ви отримаєте цілий ряд переваг товару:

— мінімальні витрати на обробку;

— препарати ефективні для широкого спектру бур'янів;

— значна свобода за нормами і строками їх внесення.

У нас представлені гібриди соняшнику під технологію Сумо (соняшник під гербіцид гранстар) і Клеарфилд (соняшник під гербіцид Евролайтинг) і української і зарубіжної селекції. Дані гібриди забезпечать вам максимальний урожай при оптимальних витратах. Також вони стійкі до хвороб, шкідників, посухи і мають високу олійність.

Необхідно зазначити, що велика частина площ під культуру зараз засівається гібридами. Сорти соняшнику використовуються, в основному, як основа для подальшої селекції.

Посівний соняшник соняшник гібрид опис характеристика ціна купити в Україні
Посівний соняшник в Україні

Щоб купити насіння соняшнику в Україні
телефонуйте нам за телефонами: 095-515-41-66 і 098-101-20-80.

Доставка і оплата
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрном рынке Украины уже 14 лет. Более 4500 клиентов и их рекордные урожаи.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантируем Качество.Документы по ДСТУ на все семена, удобрения и препараты
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Хто наші клієнти (з ким ми працюємо):
Приватні фермери
Аграрні господарства
Системні агрохолдiнги
Нам довіряє понад 4500 клієнтів, серед яких:
Наші дипломи з головних виставок України
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 14 років. Більше 4500 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі