Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 5000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 600 000 га!

Купити Насіння Соняшнику в Україні в 2023

Можемо відправляти Новою Поштою до регіонів, де немає бойових дій.
Багато гібридів навіть зараз у наявності. Телефонуйте та Замовляйте!

У нас ви можете✅ купити насіння соняшнику (посівний матеріал) ✅ більше 350 гібридів і сортів соняшнику для ✅ Півдня, Сходу, Центру, Півночі України з доставкою від 1 дня.

Як  купити насіння соняшника в Україні, як обрати гібрид соняшнику  на 2023, що краще підійде саме для вашого регіону  - Південь, Схід, Центр, Північ?

Агрономи компанії Агроексперт-Трейд спробували вибрати основні параметри, які потрібно врахувати, щоб вирішити ваші завдання і отримати гідний урожай:

⭐Яка технологія посівного соняшнику планується до використання і в якому регіоні?

Звичайно, спочатку треба визначитися, в якому регіоні будете сіяти і яка технологія вам більше підійде, а після цього вже виходячи з неї вибирати посівний матеріал соняшнику і  гібриди, більш відповідні іншим вашим запитам. Основні варіанти - класична технологія або із застосуванням післясходових гербіцидів (Сумо/Експрес, Чисте поле).

Перший варіант підходить для чистих полів і, звичайно, врожайність високоінтенсивних класичних гібридів соняшнику вища, ніж у їх аналогів під гербіцид. Проте завжди є ризик несприятливої погоди, який може сильно нашкодити вашим планам.

Другий варіант зручний тим, що дозволяє при правильному одноразовому використанні гербіциду побороти всі бур'яни на період вегетації. Рослина, звичайно, піддається стресу, але його можна зняти, застосувавши, наприклад, гумат калію.

⭐Які показники враховувати, щоб купити якісний посівмат від виробника?

Насіння - Великого і середнього розміру

Схожість - Від 95 %

Енергія - Від 94 %

Чистота - Від 99 %

Потенціал врожайності - Від 40 ц/га

Стійкість до хвороб - Висока

Стійкість до посухи - Висока / дуже висока

Вегетація - Ранній або середньостиглий 

Селекція - Україна / Європа / США

Стійкість до вовчка - Висока або дуже висока

Тип гібрида - олійний або кондитерський
Також важливо враховувати вашу можливість повноцінно використовувати високоінтенсивну технологію, тобто застосування ударних доз макро і мікродобрив, дорогих засобів захисту, відповідна техніка для операцій з грунтом і сходами, лабораторного контролю стану посівів, персонал і т. д. Іноді краще взяти менш вимогливий гібрид, який не може дати великого врожаю, але в підсумку здатний дати прибуток, який Вас влаштовує. Адже головне завдання - не змагатися хто збере рекордний урожай, а отримати живі гроші, щоб і собі відкласти, і на наступний рік для розвитку вистачило.

⭐Яке насіння соняшнику підійде для Півдня і Сходу України?

ККласичні варіанти (Україна, Сербія, Сингента), під гранстар,  під євролайтинг, високоолеінові, кондитерські, інтенсивні / екстенсивні, гібриди з максимальною стійкістю до засухи і вовчка.

 

Насіння соняшнику для півдня і сходу України

Степова зона України є зоною ризикованого землеробства, в першу чергу це пов'язано з недостатньою кількістю опадів за вегетацію, а також високими температурами. Але, тим не менше, тут зосереджені основні площі цієї культури. При правильному підборі гібрида і термінів посіву можна максимально мінімізувати кліматичний фактор.

Вітчизняна селекція пропонує ряд хороших класичних гібридів, стійких до посухи - це Меркурій, Атілла, Український скоростиглий і Українське сонечко, останні два так само рекомендуються для післякосного посіву.

Особливо добре себе зарекомендували гібриди сербської селекції НС Оро та НС Оскар. Вони мають дуже розвинену кореневу систему, яка здатна діставати собі вологу з нижніх горизонтів грунту. Ці гібриди просто ідеально підходять для Півдня і Сходу України. Оскар і Оро мають генетичну стійкість до соняшникової молі, а також досить високу олійність (близько 50%), рекомендуються для інтенсивної технології вирощування. Якщо існує ризик зараження паразитом вовчка, є гібриди, які витримують 7+ рас цього бур'яну - це оновлені НС Златібор і НС Кнес. Вони генетично стійкі до несправжньої борошнистої роси (Pl6 ген), до іржі і соняшникової молі.

Серед гібридів Сингенты можна виділити такі посухостійкі гібриди: екстенсивні Босфора і СІ Кадикс, помірно інтенсивні Алькатара і СІ Ласкала, і під інтенсивну технологію СІ Купава.

Соняшник під гранстар має ряд переваг, найголовніша з них –це можливість використання післясходового гербіциду на основі трибенурон-метилу. Багато аграріїв вибирають гібриди саме під гранстар через його низьку вартість і високу ефективність проти дводольних бур'янів, так як проти злакових бур'янів існує достатня кількість препаратів.

Основний критерій соняшнику під гранстар  – це яку кількість гербіциду він витримує.

Якщо висока засміченість поля дводольними бур'янами, обирайте гібриди, які витримують 50г / га одноразово. Серед сербської селекції особливо добре себе зарекомендували на Півдні та Сході України гібриди НС Х 2652, НС Х 1752. Вони мають потужну кореневу систему, яка і допомагає отримувати високий урожай в посушливому степу, а Сумо 556, крім посухостійкості, так само підходить для вирощування за технологією No-till і Strip-Till.

 

 У Сингенти вибір гібридів під гранстар скромніше (Суміко, Субаро) але вони дуже гідно себе показують.

Серед української селекції 50г витримує гібрид Ауріс, а так само два рази по 25г/га Антей-50. Є гібриди, які більш чутливі до гербіциду, але теж відмінно себе рекомендують і витримують 25г/га гранстара: Сонячний Настрій, Матадор, Дракон. Найстійкіший до посухи з них-це Дракон. Але, наприклад, при більш сприятливих умовах, інші гібриди можуть сформувати більший урожай. Ці гібриди соняшника мають найоптимальніше співвідношення параметрів: ціна-якість-урожай.

Українські фермери останнім часом все більше дивляться в бік використання гібридів під евролайтинг.

З допомогою цього гербіциду можна за одну обробку прибрати абсолютно весь спектр бур'янів, плюс можна контролювати вовчок. Один нюанс -  це сівозміна, так як цей гербіцид має післядію і вимагає правильної організації чергування культур.

Українська гібрид Богдан пройшов перевірку багатьма аграріями і гідно себе показав в степу і на бідних грунтах. Вважається одним зі стійких до такого небезпечного шкідника, як соняшникова міль.

Сербська лінійка гібридів пропонує дуже посухостійкі гібриди під евролайтинг, наприклад, Таурус (лідер по врожайності, остання новинка від сербів), Пегас (дуже пластичний і готовий до різних сюрпризів погоди), Рімі (улюбленець багатьох аграріїв, перевірений багатьма роками вирощування) і Імісан (дає врожай там, де інші вже засохнуть).

Під технологію CLEARFIELD Сингента для посушливих регіонів пропонує гібриди екстенсивного типу СІ Барбаті і Санай МР - це те що потрібно для фермера, який не хоче  вкладати великі кошти і сподіватися на милість природи. Так само добре себе показує гібрид НК Неома, але вимагає до себе інтенсивного підходу. При використанні технології Евролайтинг Плюс для Степу, рекомендуємо екстенсивний гібрид Сі Розета .

Серед високоолеїнових гібридів Сингенты для посушливого Степу можна виділити такі: інтенсивного типу СІ Эксперто, Таленто, Тутті і екстенсивного - Коломбі під евролайтинг.
Якщо плануєте сіяти кондитерку, то відмінним варіантом є соняшник Ягуар XL. У нього крім відмінний якісних показників, так само розвинена коренева система, а також є можливість контролювати бур'яни і вовчок евролайтингом.

 

Яке насіння соняшнику підійде для Центру і Півночі України? 

Класичні варіанти, під гранстар, під евролайтинг, високоолеїнові, 
інтенсивні / екстенсивні(Україна, Сербія, Сингента)

Насіння соняшника на 2020 Культура вирощування соняшника вже давно поширена не тільки в Степу, його активно вирощують від Закарпаття до Сумської області, таким чином фермери намагаються адекватно реагувати на зміни клімату, при цьому маючи можливість непогано заробити на своєму врожаї. Цьому сприяє так само, і селекція, яка не стоїть на місці і допомагає, створюючи більш стійкі до хвороб гібриди.
Так, наприклад, для тих, хто віддає перевагу класичній технології вирощування, існує ряд відмінних гібридів української селекції. Добре себе зарекомендував Одісей, який готовий до будь-яких сюрпризів погоди, а також Заграва і Атілла, які мають короткий термін вегетації і стійкі до різних грибкових інфекцій.
Просто ідеальним варіантом для багатьох аграріїв стали сербські класичні гібриди НС Оро, НС Душко, а також Олівер. Вони формують максимальну урожайність в наших умовах, дуже стійкі до патогенів, холодостійкі і оптимально використовують мінеральну підгодівлю. А НС Златібор і НС Кнес, крім генетичної стійкості до несправжньої борошнистої роси (Pl6 ген), до іржі та соняшникової молі, ще й толерантні до вовчка від А до G+ рас.

Якщо ви віддаєте перевагу насінню від світових титанів, таких як Сингента, то серед класики для центру і півночі можна виділити такі гібриди:

 • інтенсивні - НК Бріо, НК Конді, Сі Купава, Сі Фламенко; 
 • помірно інтесивні - НК Роккі, СІ Ласкала, СІ Арізона, Естрада;
 • екстенсивні - СІ Кадикс, Опера.
Для тих, хто любить використовувати страховий гербіцид від дводольних бур'янів вже по вегетації, гібриди під гранстар – відмінне рішення. Серед українських гібридів можна виділити наступні:
 • витримують 50г або 25+25г-Ауріс; 
 • два рази по 25г –це Антей-50;
 • 25 г - Сонячний Настрій, Дракон і Матадор мають невеликий термін вегетації, що дає можливість спокійно підготувати грунт і посіяти озимі культури.
Кращий урожай в Україні на думку багатьох фермерів формують саме сербські гібриди. Найпопулярніший в центральних і північних областях гібрид Сумо 2017. Він дуже пластичний і здатний давати гарний урожай. Так само добре себе показують НС Х 556 і НС Х 2652. Є можливість використання дози гранстару в нормі 50г.
Сингента пропонує під гранстар для цих регіонів гібрид Суміко, який має високий вміст олії, а також максимально розкриває свій потенціал при інтенсивній технології вирощування.

Якщо ви хочете всього одним гербіцидом контролювати всі бур'яни, вибирайте соняшник під Евролайтинг. Хороші результати врожайності та стабільності показують українські пластичні гібриди Богдан, Армагедон. Так само високий урожай на чорноземах дають Карлос 105 і Карлос 115. Ці гібриди адекватно реагують на сюрпризи погоди.
При використанні гербіцидів групи імідазолінів, найкращим чином себе рекомендує сербський соняшник. Так, наприклад, Таурус має вищу оцінку по стійкості до різних захворювань. І, незважаючи на невеликий розмір самого насіння, є лідером по врожайності серед сербських гібридів. Пегас має більше насіння і практично не поступається Таурусу за своїми якісними показниками. Дуже пластичний, підходить як для Степу, так і для Полісся.  Гібриди дуже добре реагують на внесення добрив.
Для Центру і Півночі України під евролайтинг у Сингенти є такі гібриди: Інтенсивного типу – Неома і Діамантіс, адаптовані для вирощування в мінливих умовах клімату. Повністю розкривають свій потенціал на родючих ґрунтах. Помірно інтенсивний гібрид Фортімі підходить для посіву в оптимально пізні терміни, що допомагає уникнути пошкодження ранніми заморозками.
Як альтернатива Неомі, під систему євролайтинг плюс багато аграрії виберають Сі Неостар, який краще розкривається саме при помірному і достатньому зволоженні. При помірно інтенсивному вирощуванні за технологією Clearfield Plus, рекомендуємо гібриди Бакарді і Академі.

Гібриди з високим вмістом олеїнових кислот для центру і півночі - це класичні Тутті, Ферті; під Евролайтинг - Експерто, Таленто. Вони вимагають просторової ізоляції при вирощуванні, а також інтенсивної технології вирощування.

Варіанти по гібридам соняшнику у вигляді таблиці

Селекція (виробники)

Гібриди

Україна

Шенон, Одісей, Антей, Ясон, Златсон, Євро, Армагедон, Лайм, Лакарен

Сербія

НС Таурус, НС Імісан, Сумо 007, Сумо 556, НС Тор, НС Авалон, НС Златібор, НС Адмірал, НС-6045, НС Х 2652, НС Х 6749

Сингента

Неома, Сі Ласкала, Суміко, Сузука, Сі Бакарді, Босфора, Сі Кадікс, Сі Купава, НК Бріо

Євраліс

Белла, Ніагара, Саванна, Генераліс, Генезис, Аргентик, Ароматик, Бостон

Лімагрейн

Тунка, LG50585, LG5580, LG5582, LG50635 CLP, LG5555 CLP, LG59580, LG5485

Ньюсід

Імпакт, Кобальт 2, Камаро 2, N4LM408, N4LM406, X4219, Н4Х470 CLP

Маїсадур

Mas 87.A, Mas 87.IR, Mas 83.SU, Mas 85.SU,

Mas 93.CP 

⭐Які потенціал і стабільність врожайності гібридів насіння соняшнику?

Цей параметр ми поставили на важливе місце, оскільки хоч реальна врожайність гібридів завжди менше заявленого потенціалу, але завжди є залежність – чим більше потенціал, тим більше шансів зібрати бажаний урожай на своєму полі. Всі ми, звичайно, хочемо отримувати 50 ц/га. При цьому якщо ви знаєте, що вас влаштує, наприклад, 22 ц/га, і якийсь гібрид стабільно дає у вашому регіоні цей врожай при мінімальних витратах, то сміливо використовуйте цей посівмат.

Знову таки повертаємося до умов можливості використовувати технології. Адже, як кажуть, краще гарантована курка на обід в Україні, ніж страус в Африці. ))) Слід зазначити, що реальний потенціал цієї культури в Україні розкритий не на 100%. Цьому сприяють такі фактори: недотримання сівозміни, а також правильної технології вирощування соняшнику, підбір неякісного посівного матеріалу і недодержанні культури землеробства. Щоб розкрити по максимуму потенціал цієї культури необхідно підбирати такі гібриди соняшнику, які повинні поєднувати максимальний потенціал врожайності, високий ступінь стійкості до хвороб та стійкість до стресів. Слід зазначити, що погодно-кліматичні умови, які складаються в останні роки, значно впливають на реалізацію потенціалу врожайності цієї культури. Тому при виборі гібрида для конкретної зони вирощування слід враховувати генетичний потенціал гібрида і рівень адаптації його в цих екологічних умовах. На даний момент на ринку представлено дуже багато якісних гібридів, при вирощування яких можна домогтися максимуму врожайності, слід зазначити гібриди іноземної селекції, а також сербської та української.

 Який термін вегетації насіння гібридів соняшнику?

За термінами вегетації гібриди соняшнику в основному знаходяться в межах 80-120 днів. Ранні гібриди розумно використовувати в регіонах з жарким літом і при пожнивних посівах. Їх врожайність менше, але вони встигають сформувати повноцінне зернятко до настання екстремальної спеки. Середньоранні і середньопізні гібриди вже дають можливість отримувати більш гідні врожаї, але треба враховувати погодні умови.
І щоб влітку не потрапити під вплив спеки і восени встигнути прибрати урожай, до настання сезону осінніх дощів. Гібриди соняшнику діляться на ранні, з періодом вегетації 80-90 днів, середньоранні від 90 до 110 днів і середньопізні, з періодом від 110 до 120 і більше днів. Ранньостиглі сорти трохи поступаються середньопізнім по врожайності і, відповідно, за показниками олійності, ці сорти сіють в східних і північних регіонах, де вони дозрівають вчасно і розкривають свій потенціал врожайності. Середньостиглі сорти дозрівають на 3-10 днів довше, ніж ранньостиглі, до цієї групи відноситься велика частина всіх гібридів, які показують максимальну продуктивність. У виробництві найбільш поширені саме середньостиглі сорти соняшнику, так як вони мають високі показники олійності.
Дивіться що вам вигідніше, те і вибирайте. 

Ціна на насіння соняшнику та їх селекція:

На цей фактор звертає увагу кожен аграрій України, перед яким стоїть завдання який посівний соняшник купити.

 насіння соняшнику, насіння соняшнику купити, продаж Насіння соняшнику

Традиційно ціна гібридів соняшнику української селекції є найбільш доступною. Це зрозуміло, але не завжди біологічні та агрономічні показники влаштовують наших аграріїв. Але, останнім часом, деякі наші оригінатори почали використовувати для створення своїх гібридів правильний генетичний матеріал соняшнику, накопичений ними під час роботи з лідерами світової селекції. Наприклад, такі гібриди як Антей / Олексій або Богдан.
Далі в ціновій категорії йдуть гібриди селекціонерів з країн Європи поряд з нашою країною. Найбільш поширені гібриди з країн Сербії (наприклад, Сумо, Рімі, Дунай), Угорщини, Румунії. Більшість цього насіння вирощується вже в Україні з посівного матеріалу батьківських і материнських ліній, імпортованого із зарубіжних інститутів. Це великий плюс, що ця селекція проходить районування на наших землях і акліматизацію до наших погодних умов. На наш погляд - це варіант з кращим співвідношенням "ціна-якість".
Найвища ціна на насіння соняшнику в Україні на гібриди таких монстрів селекції як Сингента, Євраліс, Піонер, Лімагрейн. В основному до нас вже завозять і продають посівмат вже повністю доопрацьований з їх насіннєвих заводів. У наукові розробки кожної з цих корпорацій вкладаються суми, більше ніж у всю науку по рослинництву в нашій країні. Результати, звичайно ж, вражають. Ціна висока, але у цієї бази гібридів врожаї до 45 ц/га не є чимось мега дивним. При цьому треба враховувати, що головною запорукою є правильний підбір гібрида і дотримання технологій, рекомендованої оригінатором. Також необхідно правильно підійти до процесу зберігання кінцевого товару.

Від чого залежить стійкість посівного матеріалу соняшнику до посухи?

Цей параметр найбільш важливий для півдня і сходу України. Звідки ж береться у гібрида соняшнику стійкість до посухи? 80-90% секрету полягає в довжині, потужності кореневої системи і швидкості її формування.

Тобто рослина має швидко прорости і піти коренем максимально вглиб, звідки і буде витягувати вологу. Оптимальною довжиною кореня є від 1,5-1,7 м, ще краще якщо він досягає 2 метри. При цьому потрібно продумати, як допомогти рослині швидше провести цю воду і поживні речовини в найважливіші етапи вегетації, коли формується врожай.
На даний момент на ринку представлена велика кількість гібридів, які мають високий ступінь стійкості до посухи з максимально розвиненою кореневою системою (гібриди з потужно розвиненою кореневою системою 2,5-3 м), що дозволяє використовувати вологу з глибоких горизонтів. Тому при виборі гібрида для певної зони вирощування культури, слід вибирати гібрид з максимальним балом стійкості до посухи.

Що краще, насіння кондитерського соняшнику або олійного?

Тут не зовсім вірно говорити «краще». Якщо у вас умови і досвід дають можливість отримувати високі врожаї великого наповненого кондитерського зернятка, то звичайно кондитерські гібриди та сорти соняшника можуть дати вам більший прибуток, ніж звичайні. Так само рекомендуємо раціонально оцінювати свої можливості, так як реалізація «кондитерки» має свої особливості і свій ринок збуту. Врожайність кондитерських гібридів і сортів в спеціалізованих господарствах рідко поступається звичайному соняшнику, при цьому норма посіву часто менше.

Також кондитерські гібриди рекомендується вирощувати в певній просторовій ізоляції від олійних посівів для запобігання перезапилення. Якщо немає впевненості в цьому, то використовуйте стандартні олійні гібриди. Для цього немає абсолютно ніяких перешкод, так як Україна має дуже розвинену інфраструктуру для обробки і переробки цієї культури.

Яка повинна бути олійність насіння соняшнику:

Намагайтеся вибирати гібриди з високим рівнем вмісту олії в насінні. Хоча б від 45%, а краще від 48-50%.
Адже це другий чинник, який формує ваш прибуток після врожайності. Чим більше масла, тим вища ціна на насіння соняшнику при продажу.  При цьому треба пам'ятати, що саме по собі масло у великих кількостях не утворюється))) Обов'язково використовувати всі способи для підвищення олійності врожаю (потрібна доза мінеральних добрив, мікродобрива, стимулятори обмінних процесів).
Залежить олійність гібридів і сортів соняшнику ще й від умов зростання і біологічних особливостей. Стандартні олійні гібриди популярні і поширені, середня врожайність становить 25-35 центнер з гектара, кондитерські, на відміну від олійних, дають менше за врожайністю, але насіння у них більше і має у своєму складі багато поживних речовин, таких як залізо, клітковина та інше. Відсоток олійності у соняшнику збільшується за рахунок умов вирощування, біологічних особливостей, клімату і технології вирощування.   

 Яку фракцію насіння посівного соняшнику вибрати і купити? 

Основні фракції на посівний соняшник в Україні є «ЕКСТРА » - великий розмір від 3.0 (маса 1000 зерен — від 55-60 г) і «СТАНДАРТ» - середній розмір 2.6 - 3.0 (маса 1000 — до 50 грам). Є ще й «Економ», але вона така дрібна, що не рекомендував би вам її брати взагалі.

насіння соняшнику екстра, продам насіння соняшника

Якщо у вас сівалка старого зразка, то є висока ймовірність того, що висів буде не точним при використанні стандартної фракції, буде задвоєння (в 1 лунку при дрібній фракції кидає по 2 насінини), то вам обов'язково треба брати Екстра, щоб не загустити посів і не переводити насіння просто так. Крім того, звичайно, в крупному насінні більше поживних речовин, які зможе використовувати рослина при проростанні, але різниця в схожості і енергії проростання часто мінімальна або ж її взагалі немає. Головна перевага стандарту - це ціна, вона менше.
Якщо ж нова сівалка вакуумна, точного висівання і ви знаєте як допомогти рослині в процесі вегетації, то можете сміливо брати і Стандарт, таким чином ви зможете істотно зекономити на посівному матеріалі, а врожайність отримаєте аналогічну.
 
 
Наша компанія гарантує ідеальні умови зберігання посівного матеріалу перед продажем.
 

Чому важлива стійкість соняшника до хвороб і шкідників?

При виборі гібрида дивіться щоб він мав хоча б мінімальні показники по стійкості до хвороб соняшника (іржі, борошнистої роси, білої гнилі, склеротонії, соняшникової молі, фомопсису) і його шкідників (совка, довгоносики, клопи, попелиці, медляки та ін). Шкідники і хвороби можуть знизити врожайність, а значить і ваш прибуток в двоє. Ідеальна ситуація, коли генетичний захист спочатку сильний, наприклад, на ринку в Україні існує безліч гібридів, які стійкі до рас несправжньої борошнистої роси, яка контролюється PL6 геном. Всі ці якісні зміни дають можливість розширення географії вирощування соняшнику, підвищення врожайності та поліпшення якості кінцевої продукції.
Але на даний момент доступна така кількість ефективних фунгіцидів та інсектицидів, що з будь-якою хворобою і будь шкідником можна впоратися швидко і ефективно. Головне, не запускати. Так само рекомендується проводити профілактичні обробки пестицидами. Краще попередити проблему, ніж потім боротися з наслідками.

Чому треба враховувати стійкість насіння соняшнику до вовчка?

Вовчок проблема не нова, але поширюється по областях в геометричній прогресії. Там, де про неї раніше навіть не чули, тепер не знають, що робити і як боротися. В основному – це пов'язано перш за все з культурою землеробства, соняшник по соняшнику і сівозміни з короткою ротацією площ стали, на жаль, нормою.

В останні роки в Україні вовчок став дуже важливим фактором при виборі посівного матеріалу соняшнику. І хоча вже є гібриди, які стійкі до 7 рас, все одно кращим методом є система з таких складових: гібрид, гербіцид, сівозміни, обробка ґрунту, так як цей паразит мутує з такою ж швидкістю, як вчені створюють варіанти вирішення цієї проблеми і панацеї, стовідсоткового рішення на сьогодні немає.
Найголовніше - це культура землеробства і правильний підбір технології. Так, наприклад, крім стійких гібридів можна культивувати соняшник по технології «Чисте Поле» з використанням гербіциду евролайтинг. Хочете, щоб розповіли докладніше, телефонуйте.

 

Щоб купити насіння соняшнику в Україні
телефонуйте нам за телефонами: 095-515-41-66 і 098-101-20-80.

 
Насіння соняшнику, купити посівний соняшник гібриди в Україні

 

Насіння соняшнику в Україні на посів
 

 

Насіння соняшнику – історія обробітку

Рослина соняшника була одомашнена приблизно в третьому тисячолітті до нашої ери. Сталося це на території Північної Америки. Одомашнена рослина використовувалася як символ божества. До Європи насіння соняшнику потрапило в 1510 році. Це насіння було посіяне в Королівському ботанічному саду в Мадриді. У 16 столітті ця рослина поширилася в якості декоративного по всій Європі. В якості продукту харчування (невизрілі кошики) його почали застосовувати англійці.
В якості сировини для виробництва олії насіння з соняшника почали застосовувати на початку 18 століття. В Англії знаходиться патент, датований 1716 роком, в якому описаний процес віджиму олії з насіння рослини. На зорі 18 століття соняшник потрапив на сучасну територію України. Звичайно, в ті часи ще ніхто не знав, що насіння соняшнику в Україні приживеться на стільки, що країна стане найбільшим у світі його виробником. А сама квітка соняшника стане одним з національних символів.

Вирощування соняшнику. Україна світовий лідер.

 Насіння соняшнику купити, продаж насіння соняшнику

З кожним роком зростає світове виробництво соняшникової олії. Тільки за минулий сезон було вироблено 15,71 млн. тонн. Приріст порівняно з попереднім сезоном, склав 150 тис. тонн. Левова частка цієї цифри припадає на Україну + 130 тис. тонн. При цьому наша країна довела випуск олії оптом до 4,93 млн. тонн. Прогнози Oil World, на сезон 2016-2017, говорять про 17 млн. тонн.

Основними імпортерами є: ЄС та Китай. Для виробників  соняшникової олії і відповідно тих, хто вирощує соняшник, з'явився ще один стимул для нарощування виробництва. У цьому сезоні прогнозується дефіцит ріпакової олії. Тому такі країни як Єгипет, Туреччина, Іран, Китай та Індія будуть заміщати його нестачу закупівлями олії соняшнику. Також Oil World говорить про очікуване скорочення виробництва соєвої і пальмової олії, що також підніме попит на продукцію з соняшнику. Тому вже зараз очікується, що Україна експортує близько 4,9 млн. тонн.

І ці прогнози вже почали збуватися.  Насіння соняшнику зросло в ціні на 300 — 400 грн./ тон. Також необхідно зауважити, що в останні роки рентабельність вирощування та продажу насіння соняшнику збільшилась з 36,5% до 63,4%.

Насіння соняшнику відео: 

Існує цілий ряд причин, за якими Україна стала світовим лідером з вирощування соняшнику:

 

 1. Хороші кліматичні умови нашої країни ідеально підійшли для рослини;
 2. Масло соняшнику є традиційним харчовим продуктом в Україні;
 3. Соняшник посівний має досить незначну ціну в перерахунку на один гектар;
 4. Відносно незначні витрати праці на вирощування культури;
 5. Наявність необхідної с/г техніки;
 6. Висока рентабельність культури. 

У насінні соняшнику міститься значна кількість корисних речовин, необхідних для людського організму.

 

                РечовинаЗміст в 100 гр.Відсоток від необхідної денної норми споживання людиною ,%
Вітаміни:
В12,1 мг105
В20,36 мг15
В32,2 мг33
В61,3 мг54
В9227 мкг57
1,4 мг2
Е35 мг228
Макро і мікроелементи
Калій645 мг26
Кальцій360 мг20
Магній350 мг84
Фосфор700 мг85
Бор113 мкг162
Ванадій84 мкг210
Залізо6 мг37
Мідь1800 мкг178
Селен56 мкг83
Купити українські гібриди соняшнику для нових технологій 
 
Огляд відео "Посівної соняшник" в Україні 

Якщо ви вирішили придбати соняшник посівний, то зверніть увагу на те, що поряд з класичними технологіями вирощування культури існують і більш сучасні. Наш інтернет-магазин пропонує купити насіння соняшнику в Україні під гербіциди. Посіявши гібриди соняшнику, які стійкі до зазначених гербіцидів, ви отримаєте цілий ряд переваг товару:
— мінімальні витрати на обробку;
— препарати ефективні для широкого спектру бур'янів;
— значна свобода за нормами і термінами внесення.
 
У нас представлені гібриди соняшнику під технологію Сумо (соняшник під гербіцид гранстар), і Клеарфилд (соняшник під гербіцид Евролайтинг), і української, і зарубіжної селекції. Дані гібриди забезпечать вам максимальний урожай при оптимальних витратах. Також вони стійкі до хвороб, шкідників, посухи і мають високу олійність.
Необхідно відзначити, що більша частина площ під культуру зараз засівається гібридами. Сорти соняшнику використовуються, в основному, як основа для подальшої селекції.
Посівної соняшник соняшник гібрид опис характеристика ціна купити в Україні Посівний соняшник в Україні

Щоб купити насіння соняшнику в Україні
телефонуйте нам за телефонами: 095-515-41-66 і 098-101-20-80.
 

Також рекомендуємо ознайомитися з матеріалами від наших агрономів у розділі Статті про вирощування Соняшнику
Акція!Топ по посухостійкостіВовчок 7+ рас
Насіння соняшника НС Авалон (НС 6046) від Агроэксперт-Трейд
Сербія
102-107 дней
Ціна: 3300,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:10
Насіння Соняшника НС Авалон – це високоврожайний класичний гібрид сербської селекції. Відрізняється стійкістю до 7 + рас вовчка. Характеризується високими показниками посухостійкості. Рекомендований для вирощування на Півдні України.
Під ЕвролайтінгТоп-ціна
Насіння соняшника Мачете від Агроэксперт-Трейд
Quality Crops
Ціна: 3000,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:4
Насіння соняшнику Мачете-це гібрид соняшнику під Євролайтинг від оригінатора Quality Crops, Румунія. Має хороші показники олійності та врожайності зерна. Хороша стійкість до поширених захворювань соняшнику.
Під ГранстарВовчок 7+ рас
Насіння соняшника Ортус 7+ Сумо від Агроэксперт-Трейд
Сербія
Ціна: 2970,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:5
Насіння Соняшнику Ортус 7+ Сумо – це гібрид соняшнику для технології вирощування Sumo. Потенціал врожайності-57 ц / га. Характеризується відмінною якістю врожаю і високим показником врожайності. Рекомендовані зони для вирощування-Лісостеп, Степ України.
Закінчується!Акція!Під Евролайтінг
Насіння соняшника Н4ХМ411 від Агроэксперт-Трейд
Nuseed
Ціна: 2800,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:11
Насіння соняшнику Н4ХМ411 - це високоолеіновий гібрид соняшнику. Придатний для вирощування за технологією Clearfield. Виробник – Нусид (Nuseed). Має хороші показники стійкості до високих температур. Потенціал врожайності – 55 ц/га.
Під ГранстарТоп-цінаВовчок 6+ рас
Насіння соняшника Бонд від Агроэксперт-Трейд
Quality Crops
Ціна: 2000,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:7
Насіння соняшнику Бонд-це простий гібрид соняшнику під Гранстар. Ранньостиглий гібрид, має високі показники врожайності в своїй групі стиглості. Характеризується високими показниками олійності насіння.
Під ГранстарУльтрараннійВовчок 7+ рас
Насіння соняшника Старк 7+ Сумо (НС 8004) від Агроэксперт-Трейд
Сербія
Ціна: 4570,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:7
Насіння соняшнику Старк 7 + Сумо (NS 8004) – це ранньостиглий гібрид соняшнику для технології вирощування Sumo. Характеризується стійкістю до 7 + рас вовчка. Є універсальним гібридом, що дозволяє вирощувати його в будь-якій кліматичній зоні України.
Топ ПродажЗакінчується!Акція!
Насіння соняшника Н4ЛМ408 (N4LM408) від Агроэксперт-Трейд
Nuseed
4300.00
Ціна: 2800,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:10
Насіння соняшнику Н4ЛМ408-це гібрид соняшнику лінолевого типу. Під Евролайтинг. Виробник – Нусид (Nuseed). Має хороші показники стійкості до стресових факторів. Потенціал врожайності – 53 ц/га.
Під ГранстарВовчок 6+ рас
Насіння соняшника НС Сумо 007 (НС 6059) від Агроэксперт-Трейд
Сербія
Ціна: 4370,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:8
Насіння Соняшника НС Сумо 007 – це високоврожайний гібрид сербської селекції. Придатний для вирощування за технологією «Сумо». Має відмінні показники посухостійкості. Лідер за показниками врожайності серед Сумо гібридів. Рекомендований для вирощування на Півдні України.
Закінчується!Акція!Під Евролайтінг
Насіння соняшника НХ12М010 від Агроэксперт-Трейд
Екстра
Ціна: 2800,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:9
Насіння соняшнику НХ12М010-це олійний гібрид під Євролайтинг від компанії»Nuseed". Рекомендований для вирощування за технологією Clearfield. Має дуже хороший потенціал врожайності – 5,5 т/га. Демонструє високий вміст олії – 50-52%. Фракція Екстра.
Під ГранстарТоп по посухостійкостіТоп-ціна
Насіння соняшника Матрица від Агроэксперт-Трейд
Quality Crops
Ціна: 2000,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:6
Насіння соняшнику матриця-це ранньостиглий олійний гібрид соняшнику під Гранстар. Прекрасно підходить для вирощування в різних грунтово-кліматичних умовах. Має високі показники потенціалу врожайності.
Топ-выбор 2022Акція!Під ЕвролайтінгТоп по урожайності
Насіння соняшника НС Пегас від Агроэксперт-Трейд
Сербія
107-112 днів
Ціна: 3800,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:10
Характеристика, опис, особливості:  
Топ-выбор 2022Новинка!Під ГранстарВовчок 6+ рас
Насіння соняшника Сумо 2017 new від Агроэксперт-Трейд
Сербія
100-105 дней
Ціна: 3600,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:27
Насіння Соняшника Сумо 2017 – це  ранній гібрид під Гранстар сербської селекції, стійкий до 6 рас вовчка. Володіє високою гектарной продуктивністю і відмінною стійкістю до стресових факторів. Фракції  
Насіння соняшника Котор від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 3000,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:1
Насіння соняшнику Котор-це гібрид соняшнику під Гранстар.
Топ ПродажПід ГранстарТоп по стабільностіТоп-ціна
Насіння соняшника Гранд Адмирал від Агроэксперт-Трейд
Україна
Ціна: 2300,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:5
Насіння соняшнику Гранд Адмірал-це гібрид соняшнику під Гранстар. Має дуже високі показники врожайності. Добре адаптується до зовнішніх грунтово-кліматичних умов. Характеризується генетичною стійкістю до захворювань соняшнику
Під ГранстарУльтрараннійВовчок 7+ рас
Насіння соняшника НС Тор (НС 7749) від Агроэксперт-Трейд
Сербія
90-95 днів
Ціна: 3800,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:5
Сербський Гібрид соняшнику НС Тор (НС 7749). Ультраранній гібрид 90-95 днів !!! Стійкий до гранстару та вовчка 7 рас + !!! Відноситься до високопродуктивних гібридів з відмінними показниками стійкості до посухи, вилягання, осипання.
Насіння соняшника Реал від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 2800,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:1
Насіння соняшнику Реал-це гібрид соняшнику під Гранстар.
Топ-выбор 2022Під ГранстарВовчок 7+ рас
Насіння соняшника Шенон від Агроэксперт-Трейд
ВНІС
Ціна: 3750,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:5
Насіння Соняшнику Шенон – це новий високоврожайний гібрид під Гранстар. Селекція ВНІС. Показує стабільно високі результати врожайності в різних умовах вирощування. Демонструє унікальну стійкість до різних захворювань, посухи і нових рас вовчка.
Топ-выбор 2022Під ГранстарТоп по посухостійкості
Насіння соняшника Альдазор від Агроэксперт-Трейд
Франція
Ціна: 3500,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:6
Насіння соняшнику Альдазор-це високопродуктивний гібрид соняшнику під Гранстар. Відноситься до високопродуктивних гібридів. Прекрасно реагує на посуху, толерантний до осипання.
Топ-выбор 2021Топ-выбор 2022Акція!Під ЕвролайтінгВовчок 6+ рас
Насіння соняшника НС-Х-6045 від Агроэксперт-Трейд
Сербія
111-114 днів
Ціна: 3350,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:8
Сербська Гібрид соняшника НС-Х-6045 для продуктивної системи Clearfield, тобто під евролайтинг. Одночасно цей гібрид стійкий до 6 + рас вовчка соняшнику. Має високий потенціал врожайності. 
Топ-вибір клієнтівАкція!Під ЕвролайтінгТоп по урожайності
Насіння соняшника Таурус НС від Агроэксперт-Трейд
Сербія
109-113 дней
Ціна: 3300,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:11
Насіння соняшника НС Таурус – це гібрид соняшнику під евролайтинг, який є лідером по врожайності серед соняшників сербської селекції і один з найбільш врожайних серед усіх, які вирощуються в Україні. Фракції Екстра і Стандарт. Посівна одиниця - на 2,2 - 2,4 га.
Відгуки та результати в Україні
Ігор Анатолійович, Полтавська область Семенівський р-н
2023-10-13

Соняшник Ново-Альє – 30 ц/га та 20 ц/га
На хороших не засолених грунтах по 30 ц\га на солонцях 20 ц\га. Соняшник нормальний. Співвідношення ціна – якість влаштовують.

Петро Іванович, Чернів обл смт.Кельмінці
2023-10-11

НС х 1752 – 30 ц\га
Хороший соняшник. Посіяв на початку травня як тільки припинилися дощі і не було приморозків. Добрива дорогі тому сіяв без них, планував підживити комплексним добривом по листу але не встиг у потрібну фазу і він вже був зависокий. Результат класний щей без добрив. Попередником була соя.

Олег Олександрович, Київ обл Білоцерківський р-н
2023-10-08

Авалон -2,8 т\га
Сіяв 6 травня по сої без добрив, тільки потім по листку бор вніс . Соняшник нормальний, добре виповнене насіння, вовчок тримав, Досходово вносив Оскар Преміум екран тримав, другої хвилі бур’янів не було, бо щей сухо було. Але соняшник нормальний, посуху витримав, добре виповнене насіння, вовчка не було.

Юрій Васильович Вінницька обл м.Бершадь
2023-10-08

Соняшник гібрид Ново-Альє
В цьому сезоні через погодні умови та фінансові можливості господарства сіяли соняшник по соняшнику. Обробку грунту проводили весною, бо пізнє збирання попередника було, відповідно добрива в грунт не вносили навіть для старту, лише одноразове підживлення мікродобривом, а за тиждень до цього була обробка гербіцидом Евро-лайтинг 1л/га. Термін посіву-9 травня. Результат прекрасний-39ц/га.

Сергій Володимирович, Полт обл м Кременчук
2023-10-05

Соняшник Рона та Шенон – 20 ц\га
Урожай в межах 20 ц\га по обидвох гібридах, але була різниця в натурі. Рона натура 370, Шенон натура 435. Рону обробляли гербіцидом і механічна прополка, Шенон тільки механічна прополка. Добрив не вносили.

Юрій Олексійович, Віннцька обл Тульчинськи р-н
2023-10-02

Соняшник Матриця -32 ц\га
Купував соняшник Котор посіяв на початку травня, збір був вкінці вересня. Сіяв без добрив, тільки по листу підживив карбамідом 5 кг/га. Гібрид витримує до 50 г/га Гранстару, я працював двічи по 30 г/га щоб прибрати другу хвилю лободи. Результат при умовах цього року дуже потішив.

Валерій Петрович Полтавська обл м.Карлівка
2023-09-30

Соняшник гібрид Ново-Альє
Попередником була кукурудза, яку збирали вже взимку, тому з весни провели дискування. Посів робив рано, тому сходи прийшлось чекати бо погода змінилась та похолоднішало. Брав стандартну фракцію , насіння не крупне, але з нормальною сівалкою -це не проблема. Схожість 100%!!! Добрива не давав Натура 395, вологість 5%, збирали на початку вересня. Краще навіть за піонер 130-й в цьому сезоні показав, хоча насіння в тричі дешевше. Був невеликий промах з гербіцидною обробкою- евролайтинг не створив бажаного екрану, тому проводили додаткову обробку геліантексом, більше жодного препарату не застосовували

Ольга Михайлівна, Дніпроп обл смт Петриківка
2023-09-26

Шенон - 2,1-2,3 т\га
Соняшник любить оранку але можливості не було тому посіяли по лущенню. Зробили два підживлення по листку. За літо також обробили проти бур’янів гранстаром та окремо проти злакових бур’янів. На вигляд соняшник був дуже гарний, вирівняний.

Андрій Валерійович, Полтавська обл Полтавський р-н
2023-09-25

Соняшник Старк 3,2 т/га та 3,5 т/а
Посів ділянок був кінець квітня та початок травня. Удобрень під посів не було можливості дати тому підживив Карбамідом 15 кг/га та Гумат Бором у фазу 3 листка. Два рази по 25 г/га обробив Пристаром. Олійність отримав 46% та 48%. Брав цей гібрид вже другий раз із бюджетних варіантів не поганний + швидко висох не треба було десикації.

Віталій Вікторович, Одес обл Лиманський р-н
2023-09-23

Соняшник N4LM408 – 22 ц\га, 18 ц\га та 14 ц\га
Сіяли кілька ділянок одна на основний посів отримали результат 22 ц\га. Та дві ділянки брали на пересів іншого гібриду тому строки вже були пізніші, але навіть так результат для цього року не поганий 18 ц\га та 14 ц\га. Натура краща була звісно при основному посів 400.

Сергій Миколайович Харківська обл м.Чугуєв
2023-09-23

Соняшник гібрид НХК12М010
Насіння замовляли, як завжди, перед Новий Роком, в компанії Агроексперт Трейд. Через брак коштів на цей сезон вирішили сіяти без добрив, з обробок лише обробка гербіцидом Імпекс Дуо 1л/га, плюс через 10 днів листове підживлення Гумат Лист+Бор+карбамід. Врожайність була 25ц/га, що показало кращий результат за піонер та лимагрейн. Олійність відмінна 50%. Гібрид повністю себе виправдав в наших умовах.

Олександр Ігорович, Сумська обл м Конотоп
2023-09-19

Соняшник Ново-Альє – 2т/га
Посів вийшов трохи загустий тому шапки були не великими десь середнього діаметру але насіння в них було виповненим. Під посів давав 200 кг азотно фосфорно калійної. Для нашої місцевості в принципі сподобався він рано достиг, добре висох умови дозволяли.

Віктор Іванович, Одеська обл смт.Захарівка
2023-09-18

НС Х 6045 – 3 т\г
14 травня посів був з нітроамофоскою для старту по 50 кг\га, більше з добрив нічого не давав. Дощів у нас цього року вистачало тому умови для розвитку були хороші. Через дощі вегетація трохи затягнулася. Загалом результат подобається буду звертатися на наступний рік ще за соняшником під гранстар.

Віктор Іванович Миколаївська обл смт.Казанка
2023-09-16

Соняшник Матриця 15ц/га
В цьому році, напевно, як і всі сіяв без добрив під грунтовий гербіцид Пропазокс. Посів здійснювали 4 червня, бо ділянка сильно засмічена амброзією і таким чином максимально її можна прибрати до посіву. Збирання проводили 3 жовтня, та отримали врожайність приблизно 15ц/га, що для цього року непогано. Гібриди компанії Лімагрейн показали аналогічний результат, то в цьому році також краще візьму дешевий гібрид по прикладу Матриці- якість відповідає.

Ольга
2021-10-30
Соняшник гібрид  НС Тор, врожайність – 30 ц/га.
 
Дуже приємне ставлення до покупців. ми перший рік у 2021 займаємось соняшником, нам підібрали хороший гібрид НС ТОР, порекомендували засоби для захісту та підживлення, коли і як чого вносити. Не все змогли зробити вчасно, але 3 тони із гектара отримали.
 
Роман
2021-09-16
Подсолнечник гибрид «Таурус», урожайность – 32,7 ц/га.
 
Спасибо менеджеру Виталию что подобрал нам весной Гибрид Таурус. Уже убрали. получили 32,7 центнера с гектара.
 
Ігор
2021-09-09
Посилку із геліосом та гуматом отримав! Дякую Віталію, що грано знає свою продукцію і може правильно порекомендувати і порадити, що краще придбати. Постараюся залишити ще раз відгук, коли буде урожай.
Олег
2021-07-13
Замовляв насіння соняшника Златсон поштою. Не маю нiяких скарг до магазину, все прибуло вчасно, на протязi двох дiб. Насіння якісне. Урожай надіюсь теж буде достойний.
Олена
2021-06-12
Вже не перший раз тут замовляю насіння. Останній раз - кукурудзи (Хотин) і соняшника (НС Таурус та НС 6045). Мішки прийшли швидко і добре запаковані. Всі посіви гарно зійшли.
Іван
2021-05-28
Замовляв тут посівмат соняшника, кукурудзи і проса. Ціна і швидкість доставки цілком влаштовує. Буду співпрацювати з Агроэксперт Трейд і надалі. 
Олена
2021-05-26
Брали посівний матеріал соняшника. Таурус, Сумо та Ясон. Гарне обслуговування. Насіння якісне, навіть дешевих гібридів. Терміни поставки можна сказати швидкі. Рекомендую цей інтернет-магазин всім. 
Богдан
2020-12-24
Соняшник гібрид "Шенон", врожайність – 25 ц/га.
 
Ми брали гібрид Шенон, бо мали великі втрати врожаю минулого року через вовчка. Гібрид , як обіцяли, мав стійкість до вовчка. Добре пережив засуху. Ділюсь своїми результатами по вирощуванню Шенон: рівень врожаю- 25 ц/га, олійність - 52 %.
 
Микола
2020-12-24
Соняшник що замовили вже отримали. Мішок заважив більше 12 кг. Насіння дуже крупне. Будемо ще замовляти навесні препарати.
Яков
2020-12-03
У суботу тільки замовили насіння соняшника, а сьгодні все вже забрали на новій пошті. Дякуємо.
Владимир
2020-09-17
Подсолнечник гибрид «Одиссей», урожайность – 24 ц/га.
 
Давно слышал об Агроэксперт-Трейд, читал их статьи, но только в этом году решил заказать у них продукцию. Брал подсолнух под евролайтинг «Одиссей». Цена была хорошая, того и выбрали его. Что могу отметить сразу, так это сам сайт. Все доступно и понятно написано. Заказ оформляют быстро. Доставка была с наложенным платежом по Новой почте. По факту у нас получилось 24 ц/га. Я вполне доволен результатом. Скорее всего, буду пользоваться их услугами еще, а так же рекомендовать знакомым.
 
Наталия
2020-02-22
Помогли приобрести семена подсолнечника, доставка, качество семян, коммуникации менеджера - все было ок, посмотрим что вырастет, если и тут все получится хорошо - буду советовать всем
СТОВ "Червонопілля"
2019-05-05

Кіровоградська область

Отримана врожайність 36 ц/га при вологості 7%.

Олег
2019-02-15

Херсонська обл., Бериславський р-н,

Соняник гібрид НС Імісан (Сербія), врожайність – 24 ц/га.

Придбали Імісан, тому що в нас посушлива зона й вологи часто буває недостатньо. Сіяли під кінець квітня по зерновому попереднику, вносили аміачну селітру. Ще раніше вносили нітроамофосмку. Стандартно внесли евролайтинг – на 200 літрів води давали 1 літр гербіциду. Сорт відповідає описам, швидка й активна схожість, євролайтінг ніяк не позначився. Зібрали врожай 24 ц/га, думаю, якби було більше вологи, врожайність була би вище.

Володимир
2019-01-16
Кіровоградська область, Новоархангельськ
Соняшник Антей, урожайність 24 ц/га
 
Сіяв по пшениці. Зовсім без застосування добрив. По листу 1 раз давав Бор (1л/га). Дощів не було взагалі, а от якби були, то зібрав би за 30 ц/га точно (думка клієнта).
Олександр Володимирович
2018-12-06
Запорізька обл., м. Нікополь,
соняшник НС Таурус, врожай - 26ц/га (2018р).

Попередником для соняшника була озима пшениця. Весною було внесено нітроамофоски 100кг/га, а також з посівом аміачної селітри 100 кг. Посів проводили в кінці квітня. Візуально вплив євролайтингу був мінімальний, вовчка на полі не спостерігали. Результатом дуже задоволений.

Сергій Володимирович
2018-11-15
Херсонська обл., смт. Іванівка
Соняшник Сумо 2017 врожайність 15ц/га (2018р)

Посів соняшнику був виконаний у кінці квітня в 20-х числах, попередником булі озимі зернові. З добрив нічого не вносив так як – це зона ризикованого землеробства і дуже часто нестача вологи у ґрунті просто не дає змогу ефективного їх використання. Зробили одну обробітку по листу гербіцид Гранстар 30г +5 кг/га карбаміду. Врожайністю дуже задоволений (15ц/га) так як фінансові вкладення були мінімальними, а прибуток суттєвий.

Володимир Олександрович
2018-10-19
Хмельницька обл., Стара Синява,
Соняшник 2652, урожайність 46,5 - 47ц/га
 
Посів був в 20-х числах квітня. 1 поле: попередник соя, в основне внесення 250 кг/га діамафоски (бо планував сіяти пшеницю). 2 поле: попередник - пшениця, внесено 100 кг/га діамафоски перед посівом. На другому полі була ідеальна картина, зійшов рівномірно, середньої висоти, ні один соняшник не ліг. По скільки ґрунт чорнозем, використовують загущені посіви - 70тис.шт/га. Працював по листу: 3 рази гумат калію, регулятор росту, мікродобриво для олійних. Вологість насіння склала 18%.
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 18 років. Більше 5000 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Ви дивилися
Фунгіцид Шавит від Агроэксперт-Трейд
Adama
750,00 грн/кг
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Фунгіцид від виробника «Адама» (ADAMA) з діючою речовиною тріадіменол, 20 г/кг + фолпет, 700 г/кг для захисту винограду та плодових культур.
Фунгіцид Фольпан від Агроэксперт-Трейд
Adama
710,00 грн/кг
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Фунгіцид від виробника «Адама» (ADAMA) з діючою речовиною фолпет, 800 г/кг для захисту винограду та картоплі.
Фунгіцид Суприм від Агроэксперт-Трейд
Adama
940,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Фунгіцид від виробника «Адама» (ADAMA) з діючою речовиною тебуконазол, 133 г/л + прохлораз, 267 г/л для захисту зернових колосових культур, ріпаку, цукрових буряків та соняшнику.
Фунгіцид Симетра від Агроэксперт-Трейд
Adama
2730,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Фунгіцид від виробника "Адама" (ADAMA) з діючою речовиною азоксистробін, 200 г/л + ізопіразам, 125 г/л для захисту озимого ріпаку та ячменю.