Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 5000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 600 000 га!

Пропонуємо купити насіння жита озимого на 2022. Жито посівне 1 репродукції високоврожайних сортів з насіннєвого заводу в Україні:

Продажі на сезон озимих 2022 стартували. Встигніть замовити по першій ціні.
Напряму від насіннєвого заводу. Гарантія якості по ДСТУ 2240-93.

НАСІННЯ ЖИТА ОЗИМОГО КУПИТИ В УКРАЇНІ. ЖИТО ПОСІВНЕ СОРТ СИНТЕТИК.

Насіння жита озимого - сорт Синтетик 38:

Рекомендований для  вирощування у всіх зонах України: Степ, Лісостеп, Полісся.

 • Зерно крупне, з рідкісними волосками, овальне. Характер бороздки виражений.
 • Висока кущистість, крупне зерно, крупний колос і довге стебло (115-120 см).
 • Середня врожайність сорту 53,2 – 62,0 ц/га, Максимальна врожайність – 79,8 ц/га
 • Вегетаційний період 282-305 доби.
 • Маса 1000 зерен 39 гр.,   чистота - 98,2% схожість - 94%, енергія - 92%
 • Висота рослин 115-120 см. Стійкість до вилягання, посухи, осипання висока. Зимостійкість вище середньої. Ураження хворобами середнє.
 • Натура зерна 600-610 г/л. Вміст сирого протеїну 10,0 – 11,8%. Загальна хлебопекарскаая оцінка 6,5 бала.
 • Норма висіву — 160 -220 кг, в залежності від типу і якості ґрунтів, погодних умов, попередників.
Ціна на насіння жита сорт Синтетик 38: 1-а репродукція —  10000 грн/т. 
Хочете купити і посіяти в 2022 році насіння жита озимого — сорт Синтетик 38?

Тоді дзвоніть нам сьогодні:
+38-095-515-41-66, +38-098-101-20-80

Варіанти оплати: готівковий, безготівковий, накладений платіж після отримання.

Доставка: до 2 тонн — Новою поштою, від 2 тонн — підберемо попутний транспорт до вашого господарства. Чи можете забрати самі з нашого виробничого складу в Черкаській області.

Все насіння перед відвантаженням ми готуємо до посіву за європейською технологією на чеському обладнанні:

1 етап — Обробка ультрафіолетом

Проводиться перший етап знезараження і протруєння насіння. Апаратура, на основі спектрального аналізу насіння через ультрафіолетові промені, сортує насіння на якісні і неякісні (порожнє, дрібне, заражене, чужорідне).

2 етап — Обробка озоном або мікрохвилями

Вони виконують 2 функції:

 1. Як би «пробуджують» зерно. Від цього відсоток схожості та енергії проростання збільшується до 20% від базових показників
 2. Вбиває до 97% всієї шкідливої мікрофлори, шкідників і збудників хвороб

 

Посівне жито озиме насіння сорт опис характеристика ціна купити в Україні
Посівне жито озиме.

 

З усіх питань телефонуйте за номерами:
+38-095-515-41-66, +38-098-101-20-80

Жито озиме -  особливості культури

Жито є першою злакової культурою, яку люди стали вживати в їжу. Ця рослина належить до корисного, дієтичного продукту. До складу входять білки, вуглеводи, харчові волокна. Зерно культури має овальну, трохи витягнуту форму, на черевці можна помітити борозенку. Ця зернова культура відмінно росте на височинах. Дуже любить сонце, світло і, звичайно, тепло. Все це необхідно для швидкого, активного формування зерен безпосередньо в колосках.

Жито володіє деякими перевагами, на які варто звернути особливу увагу:

 1. Зерно досить великих розмірів.  
 2. Висока кущистість – відмітна характеристика культури.
 3. Спостерігається відмінна схожість насіннєвого матеріалу (показник досягає 92%).

Висота стебла

115-120 см.

Врожайність  в Україні

 В середньому 62 ц/га

Вегетаційний період

До 305 діб

Вміст протеїну

11,8 %

 

Жито володіє високою стійкістю до вилягання та осипання. Легко переносить холодну погоду. Має середній бал за ураження небезпечними захворюваннями. Може пишатися розвиненою кореневою системою. Досвідчені агрономи рекомендують приступати до збору врожаю в той момент, коли зерна набувають твердість. Зберігати зібраний урожай необхідно в спеціальних ємностях, в сухому приміщенні. Важливий показник – це норма висіву культури (160-250 кг.). Все залежить від якості грунту, особливостей погодних умов і попередників.

Основні характеристики на сорти жита озимого в Україні

Стійкість до вилягання
Висока (7 балів)
Стійкість до морозів
Чудова (9 балів)
Стійкість до осипання
Чудова (8,1 бал)
Посухостійкість
Висока (8,8 бала)
Високі врожаї жита можна отримати на родючих ґрунтах. Важливо вчасно підгодовувати рослину необхідними, цінними добривами, захищати культуру від негативного впливу бур'янів. Також не варто забувати про проведення запланованої оранки. Вона повинна проводитися за кілька тижнів до початку посіву. Насіння проростає при 1-2 градусах. Сходи озимого жита з'являються вже через 5 днів, а ярові приблизно через тиждень. Вихід першого листа вважається появою сходів.
Етапи росту: сходи, кущіння, вихід в трубку, колосіння, цвітіння і тільки потім процес дозрівання рослини.
 

Корисні властивості насіння жита:

 • культура містить в необхідній кількості вітамін групи А, що захищає організм людини від швидкого старіння;
 • чинить на організм загальнозміцнюючу дію, добре впливає на кровотворення;
 • цей злак є чудовим протизапальним засобом.

Всі перераховані вище моменти підтверджують цінність і якість жита. Дана культура також набула широкого поширення в народній медицині. Це пов'язано, перш за все, з великим вмістом необхідних, життєво важливих мікроелементів. Жито воліють люди, які прагнуть до здорового, правильного способу життя.
 

Догляд за житом:

Жито-культура, яка вимоглива до якісної обробки грунту.

Обробка грунту перед посівом жита
Обробка грунту повинна забезпечувати подальше нормальне проростання насіння і розвиток рослини. Вона залежить від попередника, типу грунту, технології яку використовує господарство, рівень зволоження ґрунту та ін. Наприклад, лущення стерні дисковими лущильниками на глибину 8-12 см або після просапних культур проводять культивацію на глибину орного шару, так само можливий варіант використання оранки. По інтенсивності проростання бур'янів проводять культивацію на глибину 10-12см, другу культивацію на глибину орного шару. Проводять боронування, прикочування з метою вирівняти поле. Необхідно максимально скоротити розрив між передпосівною обробкою грунту і сівбою.


У передпосівну обробку грунту для озимого жита необхідно внести N30P60K90: 0,5 ц / га аміачної селітри, 1-1,2 ц / га подвійного суперфосфату, 2 ц / га калійної солі, можна використовувати Діамофоска 3 ц / га. Після зими необхідно внести іншу дозу азотних добрив (можна кілька підживлення по вегетації) 60-90кг/д. в., наприклад, аміачна селітра, карбамід, сульфат амонію.
 
Строки посіву насіння жита
Оптимальні строки посіву - кінець серпня-початок вересня для Полісся, Лісостепу, в Степовій зоні сіють до кінця вересня. При посіві в сухий грунт або в пізні терміни бажано збільшити норму висіву на 10%. Зазвичай висівають в середньому 180-220кг/га. Насіння рекомендується обробити для захисту його в ґрунті від хвороб, наприклад, препарат Ультрафиі і стимулятор росту Гумат Лист.
 
Правила посіву насіння жита
Сіють на глибину 3-4 см., на важких грунтах можна зменшити глибину до 2 см, а якщо недостатньо вологи, то можна трохи збільшити. Використовують суцільний посів міжряддям 12-15см, практикують так само і 7,5 см. Коткування посівів допоможе досягти кращого контакту насіння з грунтом і надасть його вимивання або просідання в грунті.

Щоб отримати максимальний результат, необхідно дотримуватися ретельного догляду за посівами, боротися з бур'янами за допомогою гербіцидів (Гранстар, Прима, Гренадер Максі), не дивлячись на генетичну стійкість до хвороб, захищати жито від хвороб, наприклад, препаратами Ультрафіт, Карбезим і т. д.

Стійкість жита до різних хвороб

Борошнистої роси
Висока (8,7 бала)
Іржі
Висока (8,4 бали) 
Снігової плісняви
Чудова (9 балів)
 
Не варто забувати і про комах, які можуть знищити частину посівів та врожаю, використовуйте інсектициди Децис, Бі 58, Фосорган Дуо.

При необхідності, щоб запобігти виляганню рослин, посіви жита озимого рекомендується обприскувати у фазі виходу в трубку (від другого міжвузля до прапорцевого листка (ВВСН 32 - 39)) хлормекват-хлоридом (1-1,5 л / га).

Прибирають урожай жита в основному комбайном на пряму, оборот барабана рекомендується зменшити, так як зерно зазвичай більше, ніж у пшениці, вологість зерна повинна бути 15-20%.  

Є одна важлива особливість: озиме жито дозріває приблизно на один тиждень раніше, ніж озима пшениця. Існує величезний вибір якісних, високоврожайних сортів даної поширеної культури. Виділяються диплоїдні і тетраплоїдні варіанти. Вибір конкретного сорту залежить від інтересів, поставлених перед кожною людиною завдань. Вирощуючи здорову, якісну культуру, не забувайте про використання спеціальних препаратів, розроблених для активного зростання жита.
 

Відповімо на деякі ваші часті питання по нашим сортам жита:

⭐ Що потрібно врахувати при виборі насіння жита?

При виборі насіння жита необхідно враховувати такі фактори як: стійкість до посухи, стійкість до морозів, можливість вирощування на бідних грунтах, з підвищеною кислотністю, толерантність до різних захворювань, а також довжина і ламкість стебла, осипання і вологість при збиранні і проростання в колосі. Одним з найбільш гідних варіантів є український сучасний сорт Синтетик 38.

⭐ Де і для яких цілей використовується зерно жита посівного?
Зерно і продукція переробки жита має більш високу біологічну цінність, ніж зерно пшениці або ячменю, так як має в своєму складі більшу кількість незамінних амінокислот і вітамінів. Його борошно використовується в продовольчих цілях для виготовлення різних хлібобулочних виробів, плюс зерно і зелена маса є незамінною ланкою в кормовій базі багатьох тваринницьких організацій. Так само зерно і солому часто використовують і в технічних цілях.

⭐ Де в Україні найкраще вирощувати насіння жита озимого?

Жито є традиційною культурою в Україні, основними регіонами його вирощування є Полісся і Лісостеп, але також є великі площі в південних і східних областях. Перевага цієї культури в тому, що можна отримувати непогані результати при вирощуванні на кислих грунтах, пісках та інших бідних на мікро і макроелементи землях, на відміну від інших зернових колосових. Так само жито, наприклад, сорт Синтетик 38, значно краще переносить низькі температури і засміченість полів бур'янами через свою потужну кореневу систему.
Насіння жита озимого Синтетик купити в Україні
Ціна: 10000,00 грн/т.
В наявності
Голосів:3
Озиме жито Синтетик-озимий сорт жита кормового та зернового напрямку.Сорт різновиди вульгаре.Має хороші показники зимостійкості.Характеризується великою зернівкою з рідкісними волосками.
Насіння жита озимого Едіонд купити в Україні
Ціна: 14000,00 грн/т.
В наявності
Голосів:6
Озиме жито Едіонд-Канадський сорт озимого жита Едіонд з потенціалом врожайності до 115 ц / га. Для вирощування у всіх регіонах України. Напрямок використання сорту - на борошно і корм.
Насіння жита озимого Хлібне купити в Україні
Ціна: 10000,00 грн/т.
В наявності
Голосів:5
Озиме жито Хлібне-озимий сорт жита з високими показниками врожайності.Рослини низькі по висоті. Тип диплоїд.Характеризується хорошою стійкістю до поширених захворювань.
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 16 років. Більше 5000 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Ви дивилися
Фунгіцид Зидан від Агроэксперт-Трейд
290,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Фунгіцид Зідан з діючою речовиною Карбендазим, 500 г/л для захисту цукрових буряків, соняшнику та озимої пшениці.
Гербіцид Мигель від Агроэксперт-Трейд
290,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Мігель від виробника «ПЕСТ» з діючою речовиною Нікосульфурон, 40 г/л проти однорічних та багаторічних злакових, деяких однорічних дводольних бур'янів у посівах кукурудзи.
Гербіцид Астарг від Агроэксперт-Трейд
380,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Астарг від виробника «ПЕСТ» з діючою речовиною Хізалофоп-п-Етил, 125 г/л проти однорічних та багаторічних злакових бур'янів у посівах цукрових буряків.
Топ Продаж
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Тризо від Агроэксперт-Трейд
Німецкий ярий сорт
1 репродукція
21000,00 грн/т.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Тризо – це німецький високоврожайний сорт ярої пшениці інтенсивного типу.