ПРОПОНУЄМО КУПИТИ ІНСЕКТИЦИДИ ЦІНА РОЗУМНА І ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

'Пропонуємо купити Інсектициди проти комах шкідників на полях, садах, на овочах. Низька ціна на Інсектициди.'

Пропонуємо купити інсектициди для боротьби з шкідниками польових, садових і овочевих культур. Вигідна ціна і доставка по всій Україні від нашої компанії АГРОЕКСПЕРТ-ТРЕЙД:

ПРОПОНУЄМО КУПИТИ ІНСЕКТИЦИДИ ЦІНА РОЗУМНА І ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Інсектицид Сирокко купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:4
Купити Інсектицид Сирокко від виробника «Август» з діючою речовиною диметоату 400 г/л для захисту зернових, технічних, бобових культур від комплексу листогризучих та сисних шкідників, в тому числі кліщів можете на нашому сайті.  Вигідна ці
Інсектицид Сирокко Дуо купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:6
Купити Інсектицид Сироккко Дуо від виробника «Август» з діючою речовиною диметоат, 400 г/л і лямбда-цігалотрін, 100 г/л.
Інсектицид Брейк купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:7
Купити Інсектицид Брейк від виробника «Август» з діючою речовиною лямбда-цігалотрін 100 г/л захисту зернових, технічних, бобових культур від комплексу листогризучих та сисних шкідників, в тому числі кліщі
Інсектицид Борей купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:5
Купити Інсектицид Борей від виробника «Август» з діючою речовиною імідаклоприд 150 г/л + лямбда-цігалотрін 50 г/л для боротьби з широким спектром гризучих та сисних шкідників, включаючи скрытоживущих можете на нашому сайті.  Вигідна ціна -
Інсектицид Борей Нео купити в Україні
Ціна: 10,00 грн/л.
Голосів:5
Купити Інсектицид Борей Нео від виробника «Август» з діючою речовиною альфа-циперметрин 125 г/л + імідаклоприд 100 г/л + клотіанідін 50 г/л для захисту зернових культур, соняшнику та цукрових буряків від комплексу шкідників можете на нашом
Інсектецид фунгіцид мікродобриво інокулянт біопрепарат Ультрафіт гаупсин для обробки насіння і по листу опис інструкція характеристика ціна купити в Україні
Біопрепарат
Ціна: 80,00 грн/л.
Голосів:17
.LF — УЛЬТРАФІТ (гаупсин / гуапсін) — Інсектно-фунгіцидний біопрепарат на основі 2-х штамів бактерій Pseudomonas аureofеcien
ОПЕРКОТ
Ціна: 350,00 грн/кг
Голосів:9

Купити Інсектицид  Оперкот від  виробника ХимагроМаркетинг з діючою речовиною лямбда-цигалотрина, 50 г/кг проти широкого спектру сисних та листогризучих шкідників можете на нашому сайті.  Вигідна ціна —  

ЗЕНІТ
Ціна: 600,00 грн/л.
Голосів:19
Купити Інсектицид  Зеніт від  виробника ХимагроМаркетинг з діючою речовиною імідаклоприд, 200 г/л проти широкого спектру сисних та листогризучих шкідників можете на нашому сайті.  Вигідна ціна —  600,00 грн/л.   Доставк
АКАРИЦИД БЛАСТЕР
Ціна: 1500,00 грн/кг
Голосів:23

Пропонуємо акарицид БЛАСТЕР купити  від  виробника АльфаХимгрупп з діючою речовиною Гекситіазокс, 200 г/л для виноградників, сої, зерняткових плодових проти кліщів на нашому сайті. Вигідна ціна 1500 грн/кг.

СУПЕР БІЗОН
Ціна: 180,00 грн/л.
Голосів:11
Інсектицид Супер Бізон купити від  виробника АльфаХимгрупп (аналог Бі 58) з діючою речовиною Диметоат, 400 г/л, для пшениці, ячменю, винограду, цукрових буряків, сливи, малини, шовковиці можете нашому сайті. Вигідна ціна — 180 грн/л.
НОКАУТ
Ціна: 270,00 грн/л.
Голосів:7
Інсектицид НОКАУТ купити (аналог ФАСТАК) від  виробника АльфаХимгрупп з діючою речовиною Альфа-циперметрин, 100 г/л для озимої пшениці, цукрових буряків, яблунь, гороху, яблунь, ріпаку, люцерни можете на нашому сайті.
 ІНСЕКТИЦИД НОКАУТ ЕКСТРА КУПИТИ В УКРАЇНІ
Ціна: 450,00 грн/л.
Голосів:10
Інсектицид НОКАУТ ЕКСТРА купити від  виробника АльфаХимгрупп з діючою речовиною Альфа-циперметрин, 200 г/л для озимої пшениці, цукрових буряків, яблунь, гороху, яблунь, ріпаку, люцерни можете на нашому сайті. Вигідна ціна — 450 грн/л.
ІНСЕКТИЦИД НАПОВАЛ
Ціна: 750,00 грн/л.
Голосів:18
Інсектицид Наповал купити від  виробника АльфаХимгрупп з діючою речовиною Імідаклоприд, 300 г/л + альфа-циперметрин, 100 г/л, для пшениці озимої, винограду, картоплі, цукрових буряків, ріпаку, сої можете на нашому сайті. Вигідна ціна — 750 грн/л.
ІНСЕКТИЦИД КОМАНДОР КУПИТИ В УКРАЇНІ. ВИГІДНА ЦІНА
Ціна: 400,00 грн/л.
Голосів:11
Інсектицид Командор купити від  виробника АльфаХимгрупп з діючою речовиною Імідаклоприд, 200 г/л, для пшениці озимої, винограду, яблук, картоплі, цукрових буряків, ріпаку, цибулі, томатів можете  на нашому сайті. Вигідна ціна-400 грн/л.
 ІНСЕКТИЦИД ЗАЛП
Ціна: 230,00 грн/л.
Голосів:26
Інсектицид Залп купити від  виробника АльфаХимгрупп (аналог Нурелл Д) з діючою речовиною Хлорпірифос, 500 г/л + циперметрин, 50 г/л для озимої пшениці, цукрових буряків, яблунь, горох, гірчиці, ріпаку можете на нашому сайті.
 ІНСЕКТИЦИД АКТУАЛ
Ціна: 560,00 грн/л.
Голосів:2
Інсектицид АКТУАЛ купити  від  виробника АльфаХимгрупп з діючою речовиною Пиримифос-Метил, 500 г/л  для зерносховищ, огірків, томатів, ягід можна на нашому сайті. Вигідна ціна 560 грн/л. Доставка у будь-яку точку України.  
АЛЬФА АЦЕТАМІПРИД
Ціна: 490,00 грн/кг
Голосів:8
Інсектицид АЛЬФА АЦЕТАМІПРИД купити від  виробника АльфаХимгрупп з діючою речовиною ацетаміприд, 200 г/кг для ріпаку, озимої пшениці, цукрових буряків, картоплі, яблук, огірків і томатів закритого грунту можете на нашому сайті. Вигідна ціна — 490 грн/кг.
ФОСТРАН
Ціна: 180,00 грн/л.
Голосів:8
Купити Інсектицид  Фостран від  виробника ХимагроМаркетинг з діючою речовиною диметоата, 400 г/л проти широкого спектру сисних та листогризучих шкідників  можете на нашому сайті.  Вигідна ціна —  180,00 грн/л
Інсектицид  Фараон
Ціна: 250,00 грн/л.
Голосів:25
Купити Інсектицид  Фараон від  виробника ХимагроМаркетинг з діючою речовиною хлорпірифос, 480 г/л і лямбда-цігалотрін, 7,5 г/л для захисту посівів сої та кукурудзи  можете на нашому сайті.  Вигідна ціна — 250,00 грн/л. 
АКАРИЦИД ТАУРУС
Ціна: 800,00 грн/л.
Голосів:28
Купити Акарицид  Таурус від  виробника ХимагроМаркетинг з діючою речовиною пиридабен, 200 г/кг проти широкого спектру шкідливих кліщів можете на нашому сайті.  Вигідна ціна – 800грн/л .   Доставка в будь-яку точку України.
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
заповнивши форму і натиснувши кнопку:

Ціна на Інсектициди представлені в нашому каталозі і на інші препарати ви можете подивитися в нашому прайсі.

Щоб купити Інсектициди  з нашого каталогу 
телефонуйте у відділ продажу: 050-586-64-21, 097-644-50-46.

 Доставка Новою Поштою по всій Україні за 1-3 дня.

Комахи-шкідники можуть призвести до повного знищення врожаю. Що необхідно зробити для того, щоб не допустити такої ситуації? Вчені створили особливу групу особливих унікальних препаратів (входять до групи пестицидів), необхідних для знищення таких небезпечних комах. Наша компанія Агроексперт-Трейд пропонує вам купити якісні та перевірені інсектициди за невисокою вартістю від відомих виробників. Саме застосування інсектицидів дозволяє попередити загибель врожаю, збільшити його кількість і підвищити якість. Ми впевнені в надійності своєї продукції.

 

купити інсектициди ціна
Купити інсектициди

Для чого потрібні інсектициди?

Інсектициди активно використовуються у сільському господарстві для знищення небезпечних комах і їх личинок. Крім того, з їх допомогою можна позбутися від побутових комах і ектопаразитів. Дані препарати застосовуються при вирощуванні зернових культур, овочевих, плодових. Існує кілька основних видів ефективних засобів. За своїм хімічним складом вони бувають:

  1. Фосфорорганічні;
  2. Хлорорганічні;
  3. Синтетичні піретроїди;
  4. Природні піретроїди;
  5. Отрути рослинного походження;
  6. Мінеральні масла.

Також в даний час велике значення мають інсектициди рослинного, вірусного, бактеріального походження, наприклад, біопрепарат LF-Ультрафит. Такий вид препаратів абсолютно безпечний для людини, тварин і культурних рослин.

Є ще одна класифікація даних засобів захисту рослин в залежності від методу проникнення в «організм» шкідника:

  • Контактні. Знищують комах при контакті кошти з шкідником. Наноситься на поверхню. Залежить від погоди, так як змиваємо дощем.
  • Системні. Здатні пересуватися по всьому тілу рослини. Засіб в короткий термін поглинається.
  • Кишкові. Вбивають комах, якщо вони поїли листя або попили сік обробленого рослини.

Вибір препарату залежить від ваших цілей і інтересів. Більшість препаратів мають кілька механізмів дії на шкідників, наприклад, контактно-кишкові (Альфа-Ацетаміприд, Актуал, Залп, Нокаут), системні контактно-кишкові (Командор Супер Бізон), або контактно системні (Наповал).

 Поставили перед собою мету, придбати якісний товар за доступною вартості? Приходьте до нас, фахівці нашої компанії нададуть вам правдиву, перевірену інформацію по всій продукції. Допоможуть визначитися з покупкою надійного, ефективного застосування препарату.

Важливо знати, що при довгому використанні одного типу засобів у комах з'являється резистентність (стійкість)  до цього виду впливу. Для того щоб цього не сталося, важливо чергувати різноманітні типи препаратів для якісної обробки рослин. Ми рекомендуємо вам при пошуку підходящого засобу звернутися за своєчасною консультацію кваліфікованого спеціаліста нашої організації Агроексперт-Трейд. Комахи можуть бути переносниками грибкових і навіть вірусних захворювань. При виборі інсектицидів потрібно враховувати кліматичні, екологічні умови. Грамотно підібрані засоби забезпечують безпечну обстановку на полі. Вибирайте у нас якісні товари, а ми вам у цьому обов'язково допоможемо, так як зацікавлені в успіху кожного, хто звернувся клієнта.

Фильтрация