Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Пропонуємо купити Інсектициди в Україні, ціна на 2019 оптом і в роздріб:

Застосування збереже вам 25-45% Урожаю за рахунок знищення комах шкідників.
Доставка в будь-яку точку України від 1 дня! Оплата після отримання на Новій Пошті!

ПРОДАЖ ІНСЕКТИЦИДІВ. ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Інсектицид Фасорган Дуо
Аналог "Нурелл Д"
378,00 грн/л.
Голосів:5
Купити Інсектицид Фосорган Дуо (Аналог "Нурелл Д") від виробника Агрохімічні Технології з діючою речовиною хлорпірифос, 500 г/л + циперметрин, 50 г/л проти широкого спектру шкідників можете на нашому сайті.
Інсектицид Канонір
Аналог "Конфідор Екстра"
1640,00 грн/уп.
Голосів:5
Інсектицид Канонір (Аналог "Конфідор Екстра") від виробника Агрохімічні Технології з діючою речовиною імідаклоприд, 700 г/кг проти широкого спектру шкідників.
Инсектицид Канонир Дуо фото
Аналог "Наповал"
1100,00 грн/л.
Голосів:9
Інсектицид Канонір Дуо (Аналог "Наповал") від виробника агрохімічні технології з діючою речовиною імідаклоприд, 300 г/л + лямбда-цигалотрин, 100 г/ для боротьби з широким комплексом сисних і листогризучих шкідників, включаючи скритоживучих.
Інсектицид Димефос
Аналог "БІ-58"
251,00 грн/л.
Голосів:10
Інсектицид Димефос (Аналог "БІ-58") від виробника Агрохімічні Технології з діючою речовиною диметоат, 400 г/л проти широкого спектру шкідників.
Інсектицид Атрікс
260,00 грн/л.
Голосів:9
Інсектицид Атрікс від виробника Агрохімічні Технології з діючою речовиною альфа-циперметрин, 100 г/л проти широкого спектру шкідників можете.
Інсектицид Асистент
Аналог "Моспілан"
645,00 грн/кг
Голосів:11
Інсектицид Асистент (Аналог "Моспілан") від виробника Агрохімічні Технології з діючою речовиною ацетаміприд, 200 г/кг, 100 г/л проти широкого спектру шкідників.
Інсектицид Енжіо
Оригінал "Syngenta"
1975,00 грн/л.
Голосів:4
Інсектицид Енжіо офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 141 г / л тиаметоксаму+106 г / л лямбда-цигалотрина для захисту від більшості видів комах.
Інсектицид Нурел Д
Оригінал "Syngenta"
540,00 грн/л.
Голосів:10
Інсектицид Нурел Д оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 250 г/кг тіаметоксам для захисту посівів пшениці, ячменю, ріпаку, буряків і гороху.
Інсектицид Матч
Оригінал "Syngenta"
1070,00 грн/л.
Голосів:11
Інсектицид Матч СЕ оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 50 г/л люфенурон для захисту від личинок твердокрилих, лускокрилих і прямокрилих комах.
Інсектицид Карате Зеон
Оригінал "Syngenta"
1050,00 грн/л.
Голосів:5
Інсектицид Карате Зеон МКС оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 50 г/л лямбда-цигалотрин для захисту сільськогосподарських культур і дезінсекції зерносховищ.
Інсектицид Форс
Оригінал "Syngenta"
275,00 грн/кг
Голосів:12
Інсектицид Форс г офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 15 г/кг тефлутрин для захисту картоплі від дротяника і цибулі від цибулевої мухи.
Інсектицид Ампліго
Оригінал "Syngenta"
3200,00 грн/л.
Голосів:5
Інсектицид Ампліго МКС офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 100г / л хлорантраніліпрол + 50 г/л лямбда-цигалотрин для захисту кукурудзи та соняшнику.
Інсектицид Актеллік
Оригінал "Syngenta"
990,00 грн/л.
Голосів:6
Інсектицид Актеллік СЕ оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 500 г/л пиримифос-метил для захисту складських приміщень і запасів зерна при зберіганні.
Інсектицид Актара
Оригінал "Syngenta"
6500,00 грн/л.
Голосів:9
ВДГ інсектицид Актара оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 250 г/кг тіаметоксам для контролю комплексу сисних та листогризучих шкідників.
Інсектицид Хлорпиривит-Агро
Аналог "Нурелл-Д"
379,00 грн/л.
Голосів:10
Інсектицид Хлорпиривит-Агро від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною хлорпірифос, 500 г/л + циперметрин, 50 г/л для боротьби з широким спектром шкідників, включаючи кліщів.
Інсектицид Фас
Аналог "Фатрин"
245,00 грн/л.
Голосів:10
Інсектицид Фас від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною альфа-циперметрин 100 г/л для знищення широкого спектру шкідників культурних рослин.
Інсектицид Смерть Жукам
Аналог "Гаучо"
1253,00 грн/кг
Голосів:11
Інсектицид Смерть Жукам від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною імідаклоприд, 700 г / кг для захисту багатьох сільськогосподарських культур від широкого спектру шкідників.
Інсектицид Димевит
Аналог " БІ-58""
215,00 грн/л.
Голосів:7
Інсектицид Димевит від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною диметоат, 400 г/л для знищення широкого спектру шкідливих видів комах і кліщів.
Інсектицид Колібріс
2727,00 грн/л.
Голосів:8
Інсектицид Колібріс від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною тіаклоприд 280 г/л, новалурон 120 г/л проти сисних та листогризучих комах - шкідників.
Інсектицид Люкс Максі
Аналог "Актара+Моспілан"
649,00 грн/л.
Голосів:6
Інсектицид Люкс Максі від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною тіаметоксам 250 г/л, ацетаміприд 100 г/ для застосування в плодових насадженнях, винограду, томатах, картоплі проти широкого спектру шкідників.

Ціна на Інсектициди представлені в нашому каталозі і на інші препарати ви можете подивитися в нашому прайсі.

Щоб купити інсектициди з нашого каталогу
телефонуйте до відділу продажів: 050-586-64-21, 097-644-50-46. Доставка Новою Поштою по всій Україні за 1-3 дня.


Короткий зміст статті:

Комахи-шкідники можуть призвести до повного знищення врожаю і пошкодити насіння. Що необхідно зробити для того, щоб не допустити такої ситуації і показати хороший результат? Вчені створили особливу групу особливих унікальних препаратів (входять до групи пестицидів), необхідних для знищення таких небезпечних комах. Наша компанія Агроексперт-Трейд пропонує вам купити інсектициди в Україні високої якості за невисокою вартістю від відомих виробників. Саме інсектицид дозволяє попередити загибель врожаю культури, збільшити його кількість і підвищити якість. Ми впевнені в надійності своєї продукції для захисту врожаю від пошкодження шкідниками.

 

Купити інсектициди < Figcaption > інсектициди-хороший спосіб позбутися комах < / figcaption>

Для чого потрібні інсектициди?

Інсектициди покликані боротися з комахами, які шкодять вашому врожаю. Це хімічні речовини з отруйними властивостями для комах. Обприскують інсектицидами, задымляют або запилюють рослини, які атакують шкідники. Застосовувати їх потрібно в строго нормованих кількостях. Слово «інсектицид» буквально перекладається як: insect – комаха і cide – скорочувати (смисловий переклад – засоби, що скорочують чисельність комах). Давайте розглянемо детальніше, які види інсектицидів бувають і як їх застосовувати.Інсектициди активно використовуються у сільському господарстві для знищення небезпечних комах і їх личинок. Крім того, з їх допомогою можна позбутися від побутових комах і ектопаразитів. Дані препарати застосовуються при вирощуванні зернових культур (сорго, озимий і яровий ячмінь, пшениця жито), овочевих (томати, картопля, цибуля, капуста, цукровий буряк), плодових. Існує кілька основних видів ефективних засобів. 
 
шкідники-культур
Зазвичай препарати цієї групи прийнято поділяти за такими принципами:
 1. Хімічний склад;
 2. Об'єкт застосування
 3. Спосіб проникнення в організм шкідника.
У виробництві використовується більш розширена класифікація інсектицидів: інсектоакарициди -вбивають комах і кліщів; афициды – препарати для боротьби з попелиць; ларвіциди - вбивають личинок комах; овіциди - вбивають їх яйця; атрактанти – препарати які приваблюють комах (використовуються в пастках різних); репеленти - навпаки відлякують шкідників; є так само стерилізатори - впливають на розмноження комах і афиданты які зменшують апетит їх.
За своїм хімічним складом вони бувають:
 1. Фосфорорганічні (Диметоат, Хлорпірифос);
 2. Хлорорганічні;
 3. Синтетичні піретроїди;
 4. Природні піретроїди;
 5. Отрути рослинного походження;
 6. Мінеральні масла.

Також в даний час велике значення в Україні мають інсектициди рослинного, вірусного, бактеріального походження, наприклад, біопрепарат LF-Ультрафит. Такий вид препаратів абсолютно безпечний для людини, тварин і культурних рослин.

Є ще одна класифікація даних засобів захисту рослин в залежності від методу проникнення в «організм» шкідника:

 • Контактні – при зіткненні шкідника з обробленими рослинами інсектицид потрапляє в його організм. В основному, це фосфорорганічна група речовин, може бути також синтетичний склад.
 • Системні – потрапляють в рослину і поширюються з його соком. Комахи при вживанні рослини в їжу гинуть від смертельного для них речовини. Основним складовим цієї групи інсектицидів є імідаклоприд, який володіє сильно токсичним впливом.
 • Кишкові – отруюють комах при попаданні в кишечник. Вплив на комахи проявляється після всмоктування речовини в кишечнику. Найяскравішими представниками цієї групи стали отрути хлорофос, фозалпрон і волатон.
 • Фуміганти – отруюють шкідливий організм через дихальні шляхи.

Багато препарати часто мають відразу кілька механізмів впливу на організм комахи, для більш якісного їх знищення, наприклад, кишково-контактні або контактні з фумігантним дією.

 

   

  Особливості застосування інсектицидів в Україні

  інсектициди проти шкідників
  Інсектициди в Україні випускаються в різних формах. Це і порошок, рідину, гранула або крейду. При покупці потрібно звернути увагу, на які рослини розраховані препарати і проти яких саме вредителе вони спрямовані, так як комахи мають різну біологію та морфологічна будова організму. Препарати можуть мати різні механізми впливу на комахи: порушують функції нервової системи, блокують постсинаптичні рецептори, порушують мітохондріальне дихання і синтез хітину. Вони можуть застосовуватися як в приміщеннях, так і на відкритому повітрі.
  В залежності від різновидів використовують інсектициди шляхом обприскування, зрошення, опудрювання рослин або вносять безпосередньо в грунт.
  Важливо слідувати інструкції по застосуванню препарату, щоб не нашкодити навколишньому середовищу. При грамотному застосуванні та дотриманні всіх рекомендації щодо дозування препарату інсектициди, крім знищення шкідників, можуть стимулювати зростання оброблюваних рослин якщо робити бакову суміш спільно з гуматом калію і карбамідом.
  Важливим критерієм при виборі препарату є й клас безпеки. Його вибір буде залежати від того, де і на яких рослинах вам потрібно прибрати комах. Існує 4 класу небезпеки за рівнем токсичності.
   
   
   

  Який інсектицид для комахи вибрати

   
  інсектициди
  Вибирати інсектицид за доступною ціною потрібно, відштовхуючись від того, яких комах вам потрібно знищити. Від цього буде залежати основна діюча речовина. Основні діючі речовини.
   
  1. Тіаметоксам застосовують для боротьби з колорадським жуком, щитівками, трипсами, попелиць і червецами. (Круйзер, Актара, Форс Зеа)
  2. Пиримифос-метил ефективно знищує тлю, щитовку, белокрылку і кліщі. (Аклетик, Камікадзе)
  3. Авертин N вбиває колорадського жука, пильщика, белокрылку, листовертку, плодожерку, трипси та пяденицу.
  4. Діазинон знищує подволочника, вовчка, личинки грибного комара. Бореться також в іншими комахами, які паразитують в грунті. Також застосовують для боротьби з мурахами і капустянкою. (Практик, Грізлі)
  5. Аверсектін ефективний для знищення капустяної молі і яблуневої плодожерки.
  6. Гекситіазокс діє на яйця і личинки кліщів.
  7. Перитроиды ефективні препарати проти абсолютної більшості шкідників (жук, муха, попелиці, клопи та ін.) (Фастак, Канонір Дуо, Оперкот, Залп, Циперметрин, Лямда-цігалотрін).
  Застосовуйте інсектициди строго по інструкції, перевищення норм використання може призвести до пригнічення рослин та негативно вплинути на біоценоз і навпаки малі дози препарату можуть не спрацювати і тоді у комах може виробитися імунітет до даного діючої речовини. Рекомендуємо так само проводити профілактичні обробки поля і проводити діагностику посівів на наявність шкідливих організмів.
   
  шкідники
   
  Наш інтернет-магазин постачає широкий асортимент інсектицидів за доступною ціною різних виробників (Сингента, Химагромаркетинг, Серпень, Бест, Нертус, Франдеса, Альфасмартагро, Сидера), які ви можете придбати як в роздріб, так і оптом. Діє доставка Нової Пошти. Оплатити замовлення ви зможете готівковою, безготівковою формою або післяплатою.
   
  Доставка і оплата
  Варіанти оплати:
  • Оплата при отриманні
  • Оплата на картку
  • Готівкою
  • Безготівковий розрахунок з ПДВ
  Доставка по всій Україні:
  • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
  • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
  • Самовивіз зі складу.
  5 Головних Причин нам довіряти:
  На аграрном рынке Украины уже 14 лет. Более 4500 клиентов и их рекордные урожаи.
  Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
  Гарантируем Качество.Документы по ДСТУ на все семена, удобрения и препараты
  Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
  Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
  Хто наші клієнти (з ким ми працюємо):
  Приватні фермери
  Аграрні господарства
  Системні агрохолдiнги
  Нам довіряє понад 4500 клієнтів, серед яких:
  Наші дипломи з головних виставок України
  Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
  натиснувши кнопку і заповнивши форму:
  Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
  Фильтрация
  Варіанти оплати:
  • Оплата при отриманні
  • Оплата на картку
  • Готівкою
  • Безготівковий розрахунок з ПДВ
  Доставка по всій Україні:
  • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
  • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
  • Самовивіз зі складу.
  5 Головних Причин нам довіряти:
  На аграрному ринку України вже 14 років. Більше 4500 клієнтів і їх рекордні врожаї.
  Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
  Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
  Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
  Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі