Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Пропонуємо Купити Гербіциди для Соняшнику в Україні, ціна на 2020 оптом і в роздріб.

Застосування гербіцидів збереже вам 25-45% врожаю за рахунок контролю або знищення бур'янів на польових, овочевих і садових культурах
Доставка гербицидов в любую точку Украины от 1 дня! Варианты оплаты: Наложенный Платеж после получения на Новой Почте или Безналичный расчет с НДС!

Продаж гербіцидів для Соняшника від кращих виробників

ПРОДАЖ ГЕРБІЦИДІВ ДЛЯ СОНЯШНИКУ. ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Гербіциди для соняшнику – опис та особливості

гербіциди-для-соняшнику
Соняшник – одна з найпопулярніших зернових культур в Україні. ВИРОЩУВАННЯ хорошого врожаю передбачає боротьбу з бур'янами, рослинами-паразитами. & nbsp;гербіциди-найефективніший спосіб для знищення бур'янів.
 

Для чого застосовуються гербіциди

 
Гербіцид – це хімічний розчин, що впливають на рослинність, очищає сільськогосподарські культури від бур'янів.
 
Негативний вплив засміченого ґрунту на соняшник:
 •  зниження кількості поживних речовин;
 •  виділення отрут;
 •  затінення культурних рослин;
 •  недолік простору для формування стовбура і листя;
 •  зменшення врожайності рослини.
 
Вони несприятливо позначаються на якості квіток та насіння, знижують урожай, маслянистість і обсяг корисних речовин. Втрата врожаю може становити від 20 до 80%. & nbsp;Бур'яни відрізняються високою плодючістю, стійкістю в навколишньому середовищі і швидким зростанням. Коли проростають перші паростки культурних насаджень, вони опиняються в тіні або заглушені безліччю бур'янів.
 

Коли необхідно застосовувати гербіциди

 
Для ефективного застосування хімікатів важливо ознайомитися з правилами та нормами їх використання. Порушення режиму, термінів обробки може знизити результативність дії або нашкодити паросткам. Виділяють два типи обприскувань:
 •  ґрунтові;
 •  післясходовий.
 
Грунтові пестициди доцільно вносити протягом двох-трьох тижнів, після посіву культури. Вони діють на бур'яни, і підземні паростки.
Обробка післясходовими препаратами проводиться протягом усього вегетаційного періоду. Розчин однаково діє як на багаторічні, так і на однорічні трави.
Хімікати можна використовувати для очищення неокультурених земель від щільного заселення бур'янами. Листя і стебло обробляються до оранки землі, полегшуючи роботу на ділянці, підвищуючи результативність.

Профілактика бур'янистої забруднення грунту

 
Після збору врожаю є можливість, що в землю потрапили насіння, плоди або коренева система бур'янистих трав. Це може знизити якість чорнозему, викликати більш активне зростання небажаної флори на ділянках ранньою весною, коли застосування гербіциду для соняшнику не актуально через низьку температуру і неможливість взаємодії з мішенню.
 
Для того, щоб знизити поширеність бур'янів у ґрунті, землю можна обробити препаратом, який знищить насіння, проростки молодих бур'янів. Протягом зимового періоду спокою або землі вплив хімічних компонентів знизиться, а їх комплекси зруйнуються і не завдадуть шкоди культурі.
Обробка соняшнику гербіцидами

Склад гербіцидів

 
Діючі речовини пестицидів – це имидазоловые сполуки, які впливають на клітинне дихання, порушують обмінні процеси рослин. Наприклад, комплекс імазамокс-імазапір селективно діє, не зачіпаючи стійкі паростки. Активно використовується як гербіцид для соняшника.
 1.  Квизалофоп, хізалофоп – блокують стадії фотосинтезу, внаслідок чого трава не може нормально функціонувати і гине.
 2.  Пропизохлор – хлорацетамидное з'єднання. Впливає на біосинтез білків, синтезування амінокислот, підвищує проникність клітин.
 3.  Тербутилазин впливає на процеси фосфорилювання, всмоктування води з грунту, викликає зниження споживання ресурсів, і знищення бур'яну.
 

Способи застосування для соняшнику

 
На ранньому етапі проростання враховують кількість поживних речовин, можливість зростання в довжину і ширину. Земля з високим відсотком рослинності бідна на мінерали, воду, необхідні для розвитку здорових, міцних сходів. Культура може бути слабкою, швидше заражатися грибками і хворобами, гірше переносити зміни в кліматі. Тому доцільно застосування грунтових гербіцидів для соняшнику. Обприскування бур'янів відбувається на ранній стадії розвитку.
 
Якщо обробка перед проростанням не здійснювалася, або була недостатньо ефективною, необхідно вдатися до використання післясходових отрутохімікатів. Вони вбираються через листя і стебло, порушують амінокислотний обмін. Рослина починає жовтіти, покриватися плямами і засихати.
 

Які гербіциди краще вибрати

 
Для кожного виду соняшнику і характеру земельної ділянки користуються різними дозами і видами отрутохімікатів.
Для гарної обробки полів потрібно використовувати якісні грунтові препарати. Наприклад, компанія Аргоексперт-Трейд забезпечує замовників високоефективними пестицидами. Для грунтового впливу на сміття добре підходять "Промекс", "ЛадонПро".
 
Норма витрати препарату для оптимальної дії 2,0‒3,0 л/га. Вони впливають на однорічні дводольні та злакові насадження. Ефективність не залежить від погодних умов. Завдяки високоселективним компонентам не роблять токсичного впливу на культуру, не накопичуються в урожаї.  Захисна дія зберігається протягом 1-2-х місяців.
 
Для обробки гербіцидами сходів соняшнику краще підійде препарат «Сотейра» і «Каптора». Необхідна доза 1,0-2,0 вони знищують бур'ян, не впливаючи на сорти гібриди соняшнику, стійкі до імідазолів. Мають широкий спектр дії, всмоктуються протягом години після обприскування, забезпечують захист на 40-60 днів.

Особливості обслуговування в компанії Аргоексперт-Трейд

 
Компанія має величезний асортимент гербіцидів для соняшнику. Здійснюється доставка по всій Україні, а контактна служба агрономів підкаже правильний вибір насіння і пестицидів для певного регіону, враховуючи особливості грунту і клімату.
Євролайтінг, Євро лайтінг
Оригинал BASF
830,00 грн/л.
Голосів:7
Гербіцид Евролайтинг (Euro-Lightning) Оригінал з сертифікатом BASF для соняшнику. Діючі речовини — імазапір (15 г/л) + імазамокс (33 г/л).
Гербіцид Імпекс Дуо
Аналог "Евролайтинг"
525,00 грн/л.
Голосів:6
Гербіцид ІМПЕКС ДУО (Аналог «Евролайтинг») від виробника Агрохімічні Технології з діючою речовиною імазамокс , 33 г/л імазапір , 15 г/л для гібридів соняшнику.
Гербіцид Основа
Аналог "Харнес"
190,00 грн/л.
Голосів:8
Гербіцид ОСНОВА (Аналог "Харнес") від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною ацетохлор, 900 г/л для соняшнику, кукурудзи, сої.
Гербіцид Промекс
Аналог "Гезагард"
200,00 грн/л.
Голосів:10
Гербіцид ПРОМЕКС КС (Аналог "Гезагард") купити від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною прометрин, 500 г/л для соняшнику, каротоплі, сої, гороху.
Гербіцид Гезагард
Оригінал "Syngenta"
925,00 грн/л.
Голосів:10
Гербіцид Гезагард оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 500 г/л прометрин для захисту олійних та інших культур від однорічних дводольних та злакових бур'янів.
Гербіцид Ореол Максі
Аналог "Міура"
390,00 грн/л.
Голосів:5
Гербіцид ОРЕАОЛ МАКСІ (Аналог "Міура") купити від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною хізалофоп-п-етил, 125 г/л для ріпаку, буряків, сої, кавунів.
Гербіцид Примекстра
Оригінал "Syngenta"
320,00 грн/л.
Голосів:5
Гербіцид ПРИМЕКСТРА TZ ГОЛД 500 SC оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 312,5 г / л Ѕ-метолахлору + 187,5 г / л Тербутилазин для контролю основних однорічних бур'янів в посівах кукурудзи, сорго, сої, соняшнику, картоплі і томатів.
Гербіцид Гоал
Оригінал "Syngenta"
1190,00 грн/л.
Голосів:5
Гербіцид Гоал оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 240 г/л оксифлуорфен для захисту цибулі від комплексу засмічувачів.
Гербіцид Каптора
Оригінал "Syngenta"
1070,00 грн/л.
Голосів:12
Гербіцид Каптора оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 33 г/л імазамокс 15 г/л імазапір для контролю бур'янів у посівах соняшнику Clearfield.
Гербіцид Раундап Пауер купити в Україні
Оригінал «Monsanto»
466,00 грн/кг
Голосів:1
Гербіцид Раундап Пауер від виробника «Monsanto» з діючою речовиною Гліфосат, 720 г/кг + сурфактант 120 г/кг для захисту багатьох сільськогосподарських культур.
Гербіцид Гвардіан Тетра купити в Україні
Оригінал «Monsanto»
265,00 грн/л.
Голосів:11
Гербіцид Гвардиан Тетра від виробника «Monsanto» з діючою речовиною Ацетохлор, 450 г / л + Тербутилазин, 214 г / л + Фурилазол, 15 г / л для захисту кукурудзи,соняшника та сорго.
Гербіцид Челендж купити в Україні
Оригінал «Bayer»
555,00 грн/л.
Голосів:12
Гербіцид Челендж-новий досходовий ґрунтовий гербіцид для захисту соняшнику та деяких овочевих від дводольних та деяких однорічних бур'янів, у тому числі стійких до триазинової групи. Виробник «Bayer».
Гербіцид Пульсар купити в Україні
Оригінал «BASF»
837,00 грн/л.
Голосів:9
Гербіцид Пульсар - Післясходовий препарат системної дії. Виробник "BASF". Розроблений для ефективного захисту від широкого спектру дводольних і злакових бур'янів. Використовується в посівах сої, гороху і соняшнику ClearField.
Гербіцид Каптора Плюс купити в Україні
Оригінал «Syngenta»
560,00 грн/л.
Голосів:7
Гербіцид Каптора Плюс - Високоефективний гербіцид для захисту соняшнику CLEARFIELD® PLUS. Виробник «Syngenta». Діюча речовина - 16,5 г / л Имазамокс7,5 г / л імазапір.
Гербіцид Пропазокс
Аналог "Пропоніт"
225,00 грн/л.
Голосів:6
Гербіцид Пропазокс від виробника «Агрохімічні Технології» з діючою речовиною пропизохлор, 720 г/л проти однорічних дводольних та злакових бур'янів на посівах кукурудзи, соняшнику, ріпаку, буряків, сої.
Гербіцид Селеніт Макс
Аналог "Центуріон"
625,00 грн/л.
Голосів:9
Гербіцид Селеніт Макс від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною клетодим 120 г/л проти однорічних та багаторічних злакових бур'янів у посівах сільськогосподарських культур.
Гербіцид Панда
Аналог "Стомп"
250,00 грн/л.
Голосів:6
Гербіцид Панда від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною пендіметалін 330 г/л для захисту багатьох сільськогосподарських культур від широкого спектру однорічних дводольних і злакових бур'янів.
Гербіцид Командир
Аналог "Комманд"
535,00 грн/л.
Голосів:9
Гербіцид Командир від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною кломазон 480 г/л для контролю однорічних злакових та дводольних бур'янів у посівах сільськогосподарських культур.
Гербіцид Квін Стар Макс
Аналог "Міура"
375,00 грн/л.
Голосів:11
Гербіцид Квін Стар Макс від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною хізалофоп-П-етил 125 г/л для знищення однорічних та багаторічних злакових видів бур'янів у посівах багатьох сільськогосподарських культур.
Гербіцид Датонит Голд 
Аналог "Дуал Голд"
300,00 грн/л.
Голосів:13
Гербіцид Датонит Голд  від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт)  з діючою речовиною метолахлор 960 г/л для захисту посівів сільськогосподарських культур від однорічних злакових та деяких дводольних бур'янів. 
Доставка і оплата
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
Подивіться відео про нашу компанію:
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрном рынке Украины уже 14 лет. Более 4500 клиентов и их рекордные урожаи.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантируем Качество.Документы по ДСТУ на все семена, удобрения и препараты
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Хто наші клієнти (з ким ми працюємо):
Приватні фермери
Аграрні господарства
Системні агрохолдiнги
Нам довіряє понад 4500 клієнтів, серед яких:
Наші дипломи з головних виставок України
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 14 років. Більше 4500 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі