Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 5000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 600 000 га!

Купити Гербіциди для Соняшнику в Україні, ціна на 2022 оптом і в роздріб.

Застосування гербіцидів збереже вам 25-45% врожаю за рахунок контролю або знищення бур'янів на польових, овочевих і садових культурах
Доставка гербицидов в любую точку Украины от 1 дня! Варианты оплаты: Наложенный Платеж после получения на Новой Почте или Безналичный расчет с НДС!

Продаж гербіцидів для Соняшника від кращих виробників

Пройдіть опитування і наш агроном підбере кращу для Вас систему захисту рослин
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
ПРОДАЖ ГЕРБІЦИДІВ ДЛЯ СОНЯШНИКУ. ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Гербіциди для соняшнику – опис та особливості

гербіциди-для-соняшнику
Соняшник – одна з найпопулярніших зернових культур в Україні. ВИРОЩУВАННЯ хорошого врожаю передбачає боротьбу з бур'янами, рослинами-паразитами. & nbsp;гербіциди-найефективніший спосіб для знищення бур'янів.
 

⭐Для чого застосовують гербіциди на соняшнику?

При вирощуванні соняшнику особливу увагу необхідно приділити захисту від бур'янів, в іншому випадку можна позбутися врожаю повністю.
Гербіцид – це хімічний розчин, що впливають на рослинність, очищає сільськогосподарські культури від бур'янів.

Негативний вплив засміченого ґрунту на соняшник:
 •  зниження кількості поживних речовин;
 •  виділення отрут;
 •  затінення культурних рослин;
 •  недолік простору для формування стовбура і листя;
 •  зменшення врожайності рослини.
 
Вони несприятливо позначаються на якості квіток та насіння, знижують урожай, маслянистість і обсяг корисних речовин. Втрата врожаю може становити від 20 до 80%. & nbsp;Бур'яни відрізняються високою плодючістю, стійкістю в навколишньому середовищі і швидким зростанням. Коли проростають перші паростки культурних насаджень, вони опиняються в тіні або заглушені безліччю бур'янів.
 

⭐Коли необхідно застосовувати гербіциди для соняшника?

 
Для ефективного застосування хімікатів важливо ознайомитися з правилами та нормами їх використання. Порушення режиму, термінів обробки може знизити результативність дії або нашкодити паросткам. Виділяють два типи обприскувань:
 •  ґрунтові;
 •  післясходовий.
 
Грунтові пестициди доцільно вносити протягом двох-трьох тижнів, після посіву культури. Вони діють на бур'яни, і підземні паростки.
Обробка післясходовими препаратами проводиться протягом усього вегетаційного періоду. Розчин однаково діє як на багаторічні, так і на однорічні трави.
Хімікати можна використовувати для очищення неокультурених земель від щільного заселення бур'янами. Листя і стебло обробляються до оранки землі, полегшуючи роботу на ділянці, підвищуючи результативність.
 

⭐Яка вигода від гербіцидів для соняшнику?

Витрати на застосування гербіциду в десятки разів окупаються, так як збільшується врожайність соняшнику і зменшуються витрати на мінеральні добрива.


 

⭐Які є гербіциди для соняшнику? 

При вирощуванні за класичною системою використовують грунтові гербіциди Промекс, Основа, а також страхові Ореол Максі, Норвел та ін. Про технології «сумо» є можливість використовувати гербіцид Гранстар, а при технології «Чисте Поле» використовують препарат Евролайтинг. Що б підібрати якісний препарат телефонуйте нам.

Профілактика бур'янистої забруднення грунту

 
Після збору врожаю є можливість, що в землю потрапили насіння, плоди або коренева система бур'янистих трав. Це може знизити якість чорнозему, викликати більш активне зростання небажаної флори на ділянках ранньою весною, коли застосування гербіциду для соняшнику не актуально через низьку температуру і неможливість взаємодії з мішенню.
 
Для того, щоб знизити поширеність бур'янів у ґрунті, землю можна обробити препаратом, який знищить насіння, проростки молодих бур'янів. Протягом зимового періоду спокою або землі вплив хімічних компонентів знизиться, а їх комплекси зруйнуються і не завдадуть шкоди культурі.
Обробка соняшнику гербіцидами

Склад гербіцидів

 
Діючі речовини пестицидів – це имидазоловые сполуки, які впливають на клітинне дихання, порушують обмінні процеси рослин. Наприклад, комплекс імазамокс-імазапір селективно діє, не зачіпаючи стійкі паростки. Активно використовується як гербіцид для соняшника. Трибенурон-метил, препарати містять метолахлор, імазетапир применяються в боротьбі з смітної рослинністю на посівах соняшнику та інших культур.
 1.  Квизалофоп, хізалофоп – блокують стадії фотосинтезу, внаслідок чого трава не може нормально функціонувати і гине.
 2.  Пропизохлор – хлорацетамидное з'єднання. Впливає на біосинтез білків, синтезування амінокислот, підвищує проникність клітин.
 3.  Тербутилазин впливає на процеси фосфорилювання, всмоктування води з грунту, викликає зниження споживання ресурсів, і знищення бур'яну.
 

Способи застосування гербіцидів для соняшнику

 
На ранньому етапі проростання враховують кількість поживних речовин, можливість зростання в довжину і ширину. Земля з високим відсотком рослинності бідна на мінерали, воду, необхідні для розвитку здорових, міцних сходів. Культура може бути слабкою, швидше заражатися грибками і хворобами, гірше переносити зміни в кліматі. Тому доцільно застосування грунтових гербіцидів для соняшнику. Обприскування бур'янів відбувається на ранній стадії розвитку.
 
Якщо обробка перед проростанням не здійснювалася, або була недостатньо ефективною, необхідно вдатися до використання післясходових отрутохімікатів. Вони вбираються через листя і стебло, порушують амінокислотний обмін. Рослина починає жовтіти, покриватися плямами і засихати.
 

Які гербіциди на соняшник краще вибрати?

 
Для кожного виду соняшнику і характеру земельної ділянки користуються різними дозами і видами отрутохімікатів.
Для гарної обробки полів потрібно використовувати якісні грунтові препарати. Наприклад, компанія Аргоексперт-Трейд забезпечує замовників високоефективними пестицидами. Для грунтового впливу на сміття добре підходять "Промекс",»ЛадонПро".
 
Норма витрати препарату для оптимальної дії 2,0‒3,0 л/га. Вони впливають на однорічні дводольні та злакові насадження. Ефективність не залежить від погодних умов. Завдяки високоселективним компонентам не роблять токсичного впливу на культуру, не накопичуються в урожаї.  Захисна дія зберігається протягом 1-2-х місяців.
 
Для обробки гербіцидами сходів соняшнику краще підійде препарат «Сотейра» і «Каптора». Необхідна доза 1,0-2,0 вони знищують бур'ян, не впливаючи на сорти гібриди соняшнику, стійкі до імідазолів. Мають широкий спектр дії, всмоктуються протягом години після обприскування, забезпечують захист на 40-60 днів.

Особливості обслуговування в компанії Аргоексперт-Трейд

 Компанія має величезний асортимент гербіцидів для соняшнику. Здійснюється доставка по всій Україні, а контактна служба агрономів підкаже правильний вибір насіння і пестицидів для певного регіону, враховуючи особливості грунту і клімату.                
Правильний вибір гербіцидів для соняшнику допоможе скоротити час і сили на боротьбу з бур'янами. Знищувати непотрібні кореневі відростки можна за допомогою багатьох сучасних препаратів, які глибоко і радикально проникають у грунт.
На захисті рослин стоять гербіциди, які мають окремі назви. Унікальною дією відрізняється Раундап, який порушує процес вироблення амінокислот в структурах коренів. Дія засобу залежить від багатьох факторів:
 • погодних умов;
 • витривалості рослин;
 • індивідуальних якостей бур'яну.
 
Арсенал гербіцидів постійно поповнюється новими препаратами. Вибираючи гербіцид, варто піклуватися і про екологічну сторону. При знищенні бур'янів потрібно зберігати грунтовий шар родючим, щоб в майбутньому не порушити рівень схожості насіння. Під час обробки діяти слід згідно з інструкцією.
Кумулятивним ефектом відрізняється Гліфосат. Він відноситься до категорії фосфоровмісних гербіцидів. Завдяки його результативної дії частку ручної праці можна звести до мінімуму. Використання Гліфосату рекомендують починати за 2-3 тижні до старту посівної компанії. Засіб можна розводити, дотримуючись різного дозування (від 1 л/га до 8 л/га).
Застосовувати від бур'янів можна гербіцид суцільної дії Торнадо – один з кращих сучасних препаратів, знищує все види рослин. Торнадо слід застосовувати на дачах, на полях, на городі навесні і восени за 3 тижні до обробки грунту. Усунення зайвої рослинності здійснюється шляхом обприскування. На 1 л води препарату беруть 15-25 мл препарату, враховуючи, яку кількість бур'янів необхідно знищити. Повністю прибирає однорічні та багаторічні бур'яни.
Препарат Грейдер також знайшов своє застосування. Він підходить для збереження культурних рослин з винятком механічної боротьби з бур'янами. Відноситься до засобів суцільної дії, тому дозволяє активно знищувати поросль різного походження. Небажаної наземної рослинності не буде після обробки таким гербіцидом нового класу. Свою ефективність Грейдер проявляє на всіх стадіях росту, і його дія не залежить від погодних умов.
Факел – ще один вид системного гербіциду. З небажаною рослинністю дозволяє боротися результативно, але вносити його необхідно до початку цвітіння. Уповільнена дія препарату спостерігається при несприятливій погоді. Знищує бур'яни різних видів. Дозволяє Факел боротися і з багаторічними бур'янами. Після обприскування їм сівозміну не порушується.
Знищення бур'янів можна проводити і за допомогою засобу під назвою Ураган Форте. Вносити його слід на ранній стадії на однорічні та багаторічні рослини. Різні види бур'янів препарат знищує в кілька етапів. При обробці ділянок використовують рідкий гербіцид – витрата 3-4 л на 100 м2.
Гелиос – системний гербіцид суцільної дії, який усуває широкий діапазон однорічних та багаторічних бур'янів на сільськогосподарських ґрунтах і ґрунтах несільськогосподарського призначення. Використання препарату допомагає скоротити кількість механічних обробок грунту. Не має ґрунтової активності, тому після його застосування можна проводити посів будь-якої сільськогосподарської культури. Як десиканта допомагає докорити процес збирання врожаю. Норма внесення препарату залежить від виду бур'яну і фази його розвитку.
Особливістю вирощування соняшнику є те, що всі основні дії щодо захисту культури від бур'янів повинні бути проведені ще до моменту появи сходів культури (використання грунтових гербіцидів). Серед ґрунтових гербіцидів проти однорічних злакових та дводольних бур'янів найбільш ефективні препарати з діючою речовиною трифлуранин і ацетохлор, наприклад, Основа (аналог Харнес). Якщо в посівах переважають, наприклад гірчиця польова, осот, амброзія полинолиста, редька дика, гірчак розлогий краще використовувати препарати на основі ацетохлору, разом з препаратами на основі прометрину.
Багато гербіциди сучасного покоління дозволяють не порушувати структуру грунту і значно полегшують обробку полів. За період вирощування рослини доводиться вносити і добрива, і захисні препарати. Позбутися від бур'яну не завжди буває просто, в такому випадку краще впровадити системний підхід. Спеціальні речовини прискорюють процес знищення ґрунтових бур'янів, але починають діяти при появі перших проростків.
Огляд гербіцидів на  2020 рік дозволив визначити найбільш затребувані препарати на соняшник від бур'янів за різними критеріями: 
 • Харнес
 • Гезагард
 • Примекстра Голд
 • Фюзілад Форте
 • Імпекс Дуо
 • Евролайтинг
Щоб домогтися бажаного врожаю соняшникових культур, необхідно вибрати правильні засоби для боротьби з бур'янами і забезпечити необхідні умови для рослин. Системні роботи по знищенню бур'янів дозволять досягти бажаного ефекту. Захист сільськогосподарських рослин проводять за допомогою різних видів впливу. Спеціальні гербіциди руйнують кореневий склад бур'янів, не діючи негативно при цьому на основну структуру стебла соняшнику.
Гербіцид ОСНОВА від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 460,00 грн/л.
В наявності
Голосів:8
Гербіцид ОСНОВА від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною ацетохлор, 900 г/л для соняшнику, кукурудзи, сої.
Гербіцид ОРЕОЛ МАКСИ від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 430,00 грн/л.
В наявності
Голосів:5
Гербіцид ОРЕАОЛ МАКСІ купити від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною хізалофоп-п-етил, 125 г/л для ріпаку, буряків, сої, кавунів.
Гербіцид Пристар від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 740,00 грн/Флакон 0,5 кг
В наявності
Голосів:6
Гербіцид Пристар від виробника ПЕСТ з діючою речовиною Трибенурон-метил, 750 г / кг для пшениці.
Гербіцид ИМПЕКС ДУО від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 790,00 грн/л.
В наявності
Голосів:6
Гербіцид ІМПЕКС ДУО від виробника Агрохімічні Технології з діючою речовиною імазамокс , 33 г/л імазапір , 15 г/л для гібридів соняшнику.
Гербіцид Кайлис від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 710,00 грн/л.
В наявності
Голосів:8
Гербіцид Кайліс від виробника «Укравіт» із діючою речовиною ахіліфен 600 г/л для захисту соняшника.
Гербіцид Стелс від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 600,00 грн/л.
В наявності
Голосів:5
Гербіцид Стелс від виробника "Укравіт" з діючою речовиною флурохлоридон 250 г/л для захисту соняшнику.
Гербіцид Галант від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 680,00 грн/л.
В наявності
Голосів:6
Гербіцид Галант від виробника "Укравіт" з діючою речовиною глюфосинат амонія, 150 г/л для захисту соняшнику.
Гербіцид Раундап Макс від Агроэксперт-Трейд
Bayer
Ціна: 400,00 грн/л.
Немає в наявності
Голосів:6
Гербіцид Раундап Макс від виробника "Bayer" з діючою речовиною 450 г/л гліфосату в кислотному еквіваленті (551 г/л у формі калійної солі гліфосату) проти однодольних і дводольних бур'янів.
Гербіцид Стивен від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 440,00 грн/л.
В наявності
Голосів:6
Гербіцид Стівен від виробника ПЕСТ з діючою речовиною пропізохлор , 720 г / л для захисту соняшнику.
Гербіцид Гелиантекс від Агроэксперт-Трейд
Оригінал " Corteva"
Ціна: 18030,00 грн/л.
Немає в наявності
Голосів:5
Гербіцид Геліантекс оригінал від виробника Кортева (Corteva) з діючою речовиною галауксифен-метил, 68,5 г/л для захисту соняшнику.
Гербіцид Евролайтинг Плюс від Агроэксперт-Трейд
Оригінал " BASF"
Ціна: 640,00 грн/л.
Під замовлення
Голосів:5
Гербіцид Євролайтинг Плюс оригінал від виробника Басф (BASF) з діючою речовиною імазамокс (16,5 г/л) + імазапір (7,5 г/л) для захисту соняшнику.
Гербіцид Баста від Агроэксперт-Трейд
Оригінал " BASF"
Ціна: 670,00 грн/л.
Під замовлення
Голосів:4
Гербіцид баста оригінал від виробника Басф (BASF) з діючою речовиною 400 г/л Глюфосинат амонію для захисту сільськогосподарських культур.
Гербіцид Тизер від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 1200,00 грн/л.
В наявності
Голосів:9
Гербіцид Тизер від виробника "Укравіт" з діючою речовиною Пропізохлор 720 г/л для захисту кукурудзи, ріпаку, соняшнику та буряка.
Гербіцид Пульсагро від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 780,00 грн/л.
В наявності
Голосів:7
Пульсагро від виробника "Хімагромаркетинг" з діючою речовиною 2 - імазапір, 15 г / л, імазамокс, 33 г / л.для захисту соняшнику Clearfield.
Гербіцид Генезис від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 1000,00 грн/л.
В наявності
Голосів:7
Гербіцид Генезис від виробника " UKRAVIT "(Укравіт) з діючою речовиною імазамокс 33 г/л, імазапір 15 г/л для захисту соняшнику під Євролайтинг.
Гербіцид Прагмат від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 500,00 грн/л.
В наявності
Голосів:4
Гербіцид Прагмат від виробника ПЕСТ з діючою речовиною Ацетохлор, 900 г / л для соняшнику і кукурудзи.
Гербіцид Просперо від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 310,00 грн/л.
В наявності
Голосів:5
Гербіцид Просперо від виробника ПЕСТ з діючою речовиною Прометрин, 500 г / л для соняшнику.
Гербіцид Раундап Пауэр від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «Monsanto»
Ціна: 365,00 грн/кг
Немає в наявності
Голосів:1
Гербіцид Раундап Пауер від виробника «Monsanto» з діючою речовиною Гліфосат, 720 г/кг + сурфактант 120 г/кг для захисту багатьох сільськогосподарських культур.
Гербіцид Гвардиан Тетра від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «Monsanto»
Ціна: 265,00 грн/л.
Немає в наявності
Голосів:11
Гербіцид Гвардиан Тетра від виробника «Monsanto» з діючою речовиною Ацетохлор, 450 г / л + Тербутилазин, 214 г / л + Фурилазол, 15 г / л для захисту кукурудзи,соняшника та сорго.
Гербіцид Челендж від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «Bayer»
Ціна: 655,00 грн/л.
Немає в наявності
Голосів:12
Гербіцид Челендж-новий досходовий ґрунтовий гербіцид для захисту соняшнику та деяких овочевих від дводольних та деяких однорічних бур'янів, у тому числі стійких до триазинової групи. Виробник «Bayer».
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 16 років. Більше 5000 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Ви дивилися
Топ Продаж
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Тризо від Агроэксперт-Трейд
Німецкий ярий сорт
1 репродукція
21000,00 грн/т.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Тризо – це німецький високоврожайний сорт ярої пшениці інтенсивного типу.
Гербіцид Кайлис від Агроэксперт-Трейд
710,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Кайліс від виробника «Укравіт» із діючою речовиною ахіліфен 600 г/л для захисту соняшника.
Гербіцид Стелс від Агроэксперт-Трейд
600,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Стелс від виробника "Укравіт" з діючою речовиною флурохлоридон 250 г/л для захисту соняшнику.
Гербіцид Галант від Агроэксперт-Трейд
680,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Галант від виробника "Укравіт" з діючою речовиною глюфосинат амонія, 150 г/л для захисту соняшнику.