Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Безпосередньо від Виробника
Використовуємо останні наукові
Розробки в виробництві!
Доставимо в будь-яку точку України
Вигідним для вас способом від 1 дня!
Безкоштовні консультації агрономів:
Як збільшити урожай на 10-30%!

Пропонуємо Купити Гербіциди для Соняшнику в Україні, ціна на 2018 оптом і в роздріб.

ПРОДАЖ ГЕРБІЦИДІВ ДЛЯ СОНЯШНИКУ. ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

ПРОДАЖ ГЕРБІЦИДІВ ДЛЯ СОНЯШНИКУ. ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

'Пропонуємо купити гербіцид для соняшнику в інтернет-магазині Агроексперт-Трейд. ►►► Низька ціна. ►►► Доставка по Україні. Замовляйте гербіциди для соняшнику онлайн або по телефону 095-515-41-66, 098-101-20-80, 097-644-50-46'
Гербіцид Імпекс Дуо купити в Україні
Аналог "Евролайтинг"
580,00 грн/л.
Голосів:6
Гербіцид  ІМПЕКС ДУО (Аналог «Евролайтинг») купити від  виробника Агрохімічні Технології з діючою речовиною імазамокс , 33 г/л імазапір , 15 г/л для гібридів соняшнику можете замовивши на нашому сайті. Вигідна ціна.
Гербіцид Основа купити в Україні
Аналог "Харнес"
200,00 грн/л.
Голосів:8
Селективний досходовий грунтовий гербіцид   Діюча речовина: ацетохлор, 900 р/л
 
Гербіцид Промекс купити в Україні
Аналог "Гезагард"
200,00 грн/л.
Голосів:10
Діюча речовина: прометрин, 500 р/л
  Препаративна форма: концентрат суспензії
 
Гербіцид Гезагард купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
925,00 грн/л.
Голосів:10
Гербіцид Гезагард оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 500 г/л прометрин для захисту олійних і інших культур від однорічних дводольних та злакових бур'янів можете придбати, замовивши на нашому сайті за вигідною цін
Гербіцид Ореол Максі купити в Україні
Аналог "Міура"
335,00 грн/л.
Голосів:5
Діюча речовина: хізалофоп-п-етил, 125 р/л   Препаративна форма: эмульгируваний концентрат
Гербіцид Примекстра купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
400,00 грн/л.
Голосів:5
Гербіцид ПРИМЕКСТРА TZ ГОЛД 500 SC оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 312,5 г/л метолахлору + 187,5 г/л Тербутилазин для контролю основних однорічних бур'янів у посівах кукурудзи, сорго, сої, соняшнику, картоплі
Гербіцид Гоал купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
1190,00 грн/л.
Голосів:5
Гербіцид Гоал оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 240 г/л оксифлуорфен для захисту цибулі від комплексу засмічувачів можете придбати, замовивши на нашому сайті за вигідною ціною з доставкою в будь-яку точку Україн
Гербіцид Каптора купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
1070,00 грн/л.
Голосів:12
Гербіцид Каптора оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 33 г/л імазамокс 15 г/л імазапір для контролю бур'янів у посівах соняшнику Clearfield можете придбати, замовивши на нашому сайті за вигідною ціною з доставкою в
Гербіцид Ладон Про придбати в Україні
Аналог «Пропонит»
340,00 грн/л.
Голосів:10
Пропонуємо купити Гербіцид Ладон Про від виробника «Франдеса» з діючою речовиною Пропизохлор 720 г/л для захисту посівів буряків, замовивши на нашому сайті за найвигіднішою ціною і доставкою в будь-яку точку України. 
Гербіцид Сотейра купити в Україні
Аналог «Єролайтинг»
725,00 грн/л.
Голосів:9
Пропонуємо купити Гербіцид Сотейра від виробника «Франдеса» з діючою речовиною імазапір (15 г/л) + імазамокс (33 г/л) для захисту посівів соняшнику, замовивши на нашому сайті за найвигіднішою ціною і доставкою в будь-яку точку України.
Гербіцид Скат купити в Україні
Аналог «Пантера»
400,00 грн/л.
Голосів:4
Пропонуємо купити Гербіцид Скат від виробника «Франдеса» з діючою речовиною хізалофоп-П-Тефурил (40 г/л)для захисту посівів ріпаку і  свелы, замовивши на нашому сайті за найвигіднішою ціною і доставкою в будь-яку точку України.

Гербіциди для соняшнику – опис та особливості

 
Соняшник – одна з найпопулярніших зернових культур в Україні. Вирощування гарного врожаю передбачає боротьбу з бур'янами травами, рослинами-паразитами.  Гербіциди – самий ефективний спосіб для знищення бур'янів.
 

Для чого застосовуються гербіциди

 
Гербіцид – це хімічний розчин, що впливають на рослинність, очищає сільськогосподарські культури від бур'янів.
 
Негативний вплив засміченого ґрунту на соняшник:
·  зниження кількості поживних речовин;
·  виділення отрут;
·  затінення культурних рослин;
·  недолік простору для формування стовбура і листя;
·  зменшення врожайності рослини.
 
Вони несприятливо позначаються на якості квіток та насіння, знижують урожай, маслянистість і обсяг корисних речовин. Втрата врожаю може становити від 20 до 80%.  Бур'янисті трави відрізняються високою плодовитістю, стійкістю в навколишньому середовищі і швидким зростанням. Коли проростають перші паростки культурних насаджень, вони опиняються в тіні або заглушені безліччю бур'янів.
 

Коли необхідно застосовувати гербіциди

 
Для ефективного застосування хімікатів важливо ознайомитися з правилами та нормами їх використання. Порушення режиму, термінів обробки може знизити результативність дії або нашкодити паросткам. Виділяють два типи обприскувань:
· ґрунтові;
· післясходовий.
 
Грунтові пестициди доцільно вносити протягом двох-трьох тижнів, після посіву культури. Вони діють на бур'яни, і підземні паростки.
Обробка післясходовими препаратами проводиться протягом усього вегетаційного періоду. Розчин однаково діє як на багаторічні, так і однорічні трави.
Хімікати можна використовувати для очищення неокультурених земель від щільного заселення бур'янами. Листя і стебло обробляються до оранки землі, полегшуючи роботу на ділянці, підвищуючи результативність.
 

Профілактика бур'янистої забруднення грунту

 
Після збору врожаю є можливість, що в землю потрапили насіння, плоди або коренева система бур'янистих трав. Це може знизити якість чорнозему, викликати більш активний ріст небажаної флори на ділянках ранньої навесні, коли застосування гербіциду для соняшнику не актуально з-за низької температури і неможливість взаємодії з мішенню.
 
Для того, щоб знизити поширеність бур'янів у ґрунті, землю можна обробити препаратом, який знищить насіння, проростки молодих бур'янів. Протягом зимового періоду спокою або землі вплив хімічних компонентів знизиться, а їх комплекси зруйнуються і не завдадуть шкоди культурі.
 

Склад гербіцидів

 
Діючі речовини пестицидів – це имидазоловые сполуки, які впливають на клітинне дихання, порушують обмінні процеси рослин. Наприклад, комплекс імазамокс-імазапір селективно діє, не зачіпаючи стійкі паростки. Активно використовується як гербіцид для соняшника.
1.Квизалофоп, хізалофоп – блокують стадії фотосинтезу, внаслідок чого трава не може нормально функціонувати і гине.
2. Пропизохлор – хлорацетамидное з'єднання. Впливає на біосинтез білків, синтезування амінокислот, підвищує проникність клітин.
3.Тербутилазин впливає на процеси фосфорилювання, всмоктування води з грунту, викликає зниження споживання ресурсів, і знищення бур'яну.
 

Способи застосування для соняшнику

 
На ранньому етапі проростання враховують кількість поживних речовин, можливість зростання в довжину і ширину. Земля з високим відсотком рослинності бідна на мінерали, воду, необхідні для розвитку здорових, міцних сходів. Культура може бути слабкою, швидше заражатися грибками і хворобами, гірше переносити зміни в кліматі. Тому доцільно застосування грунтових гербіцидів для соняшнику. Обприскування бур'янів відбувається на ранній стадії розвитку.
 
Якщо обробка перед проростанням не здійснювалася, або була недостатньо ефективною, необхідно вдатися до використання післясходових отрутохімікатів. Вони вбираються через листя і стебло, порушують амінокислотний обмін. Рослина починає жовтіти, покриватися плямами і засихати.
 

Які гербіциди краще вибрати

 
Для кожного виду соняшнику і характеру земельної ділянки користуються різними дозами і видами отрутохімікатів.
Для гарної обробки полів потрібно використовувати якісні грунтові препарати. Наприклад, компанія Аргоексперт-Трейд забезпечує замовників високоефективними пестицидами. Для ґрунтового впливу на сор добре підходять «Промекс», «ЛадонПро».
 
Норма витрати препарату для оптимальної дії 2,0‒3,0 л/га. Вони впливають на однорічні дводольні та злакові насадження. Ефективність не залежить від погодних умов. Завдяки високоселективним компонентів не мають токсичного впливу на культуру, не накопичуються в урожаї.  Захисна дія зберігається протягом 1-2-х місяців.
 
Для обробки гербіцидами сходів соняшнику краще підійде препарат «Сотейра» і «Каптора». Необхідна доза 1,0‒2,0 Вони знищують бур'яни, не впливаючи на сорти гібриди соняшнику, стійкі до имидазолам. Мають широкий спектр дії, всмоктуються протягом години після обприскування, забезпечують захист на 40-60 днів.
 

Особливості обслуговування в компанії Аргоексперт-Трейд

 
Компанія володіє величезним асортиментом гербіцидів для соняшнику. Здійснюється доставка по всій Україні, а контактна служба агрономів підкаже правильний вибір насіння і пестицидів для певного регіону, враховуючи особливості грунту і клімату.
Фільтрація
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Варіанти оплати:
  • Оплата при отриманні
  • Оплата на картку
  • Готівкою
  • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
  • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
  • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
  • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 13 років. Більше 4200 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі