Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
19
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 11000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 2 300 000 га!

Купити Гербіциди для Соняшнику в Україні, ціна на 2024 оптом і в роздріб.

Застосування гербіцидів збереже вам 25-45% врожаю за рахунок контролю або знищення бур'янів на польових, овочевих і садових культурах
Доставка гербицидов в любую точку Украины от 1 дня! Варианты оплаты: Наложенный Платеж после получения на Новой Почте или Безналичный расчет с НДС!

Продаж гербіцидів для Соняшника від кращих виробників

ТОП Гербіциди для соняшнику

Виробник
Препарати
Альфа Смарт Агро
Альфа-Прометрин, Оскар Пауер, Кайман, Еталон, Кампус, Антизак, Містард (соняшник стійкий до трибенурон-метилу), Сантал (соняшник стійкий до імідазолінонів), Альфа Стар (соняшник стійкий до трибенурон-метилу)
АХТ
Основа, Пропазокс, Промекс, Толазин, Ореол Максі, Імпекс Дуо (соняшник стійкий до імідазолінонів), Гренадер (соняшник стійкий до трибенурон-метилу)
Хімагромаркетинг
Кратос, Позитив Плюс, Авангард, Вождь-Про, Клок, Фермер, Етафорон, Луазит, Норвел, Норвел Екстра, Клінефект (соняшник стійкий до імідазолінонів), Герсотил (соняшник стійкий до трибенурон-метилу)
ПЕСТ
Прагмат, Просперо, Стівен, Берген, Вентура, Пристар (соняшник стійкий до трибенурон-метилу)
Грінфорт
Грінфорт Проніт, Грінфот АХ 900, Грінфорт ПМ 500, Грінфорт Екстра, Грінфорт КФ 40, Грінфорт Хор, Грінфорт Лайт (соняшник стійкий до імідазолінонів), Грінфорт ТМ 750 (соняшник стійкий до трибенурон-метилу)
Сингента
Дуал Голд, Гезагард, Примекстра TZ Голд, Такомир, Фюзілад Форте, Каптора (соняшник стійкий до імідазолінонів)
Байер
Челлендж, Харнес, Аспект Про
 
ПРОДАЖ ГЕРБІЦИДІВ ДЛЯ СОНЯШНИКУ. ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Гербіциди для соняшнику – опис та особливості

гербіциди-для-соняшнику
Соняшник – одна з найпопулярніших зернових культур в Україні. ВИРОЩУВАННЯ хорошого врожаю передбачає боротьбу з бур'янами, рослинами-паразитами. & nbsp;гербіциди-найефективніший спосіб для знищення бур'янів.
 

⭐Для чого застосовують гербіциди на соняшнику?

При вирощуванні соняшнику особливу увагу необхідно приділити захисту від бур'янів, в іншому випадку можна позбутися врожаю повністю.
Гербіцид – це хімічний розчин, що впливають на рослинність, очищає сільськогосподарські культури від бур'янів.

Негативний вплив засміченого ґрунту на соняшник:
 •  зниження кількості поживних речовин;
 •  виділення отрут;
 •  затінення культурних рослин;
 •  недолік простору для формування стовбура і листя;
 •  зменшення врожайності рослини.
 
Вони несприятливо позначаються на якості квіток та насіння, знижують урожай, маслянистість і обсяг корисних речовин. Втрата врожаю може становити від 20 до 80%. & nbsp;Бур'яни відрізняються високою плодючістю, стійкістю в навколишньому середовищі і швидким зростанням. Коли проростають перші паростки культурних насаджень, вони опиняються в тіні або заглушені безліччю бур'янів.
 

⭐Коли необхідно застосовувати гербіциди для соняшника?

 
Для ефективного застосування хімікатів важливо ознайомитися з правилами та нормами їх використання. Порушення режиму, термінів обробки може знизити результативність дії або нашкодити паросткам. Виділяють два типи обприскувань:
 •  ґрунтові;
 •  післясходовий.
 
Грунтові пестициди доцільно вносити протягом двох-трьох тижнів, після посіву культури. Вони діють на бур'яни, і підземні паростки.
Обробка післясходовими препаратами проводиться протягом усього вегетаційного періоду. Розчин однаково діє як на багаторічні, так і на однорічні трави.
Хімікати можна використовувати для очищення неокультурених земель від щільного заселення бур'янами. Листя і стебло обробляються до оранки землі, полегшуючи роботу на ділянці, підвищуючи результативність.
 

⭐Яка вигода від гербіцидів для соняшнику?

Витрати на застосування гербіциду в десятки разів окупаються, так як збільшується врожайність соняшнику і зменшуються витрати на мінеральні добрива.


 

⭐Які є гербіциди для соняшнику? 

При вирощуванні за класичною системою використовують грунтові гербіциди Промекс, Основа, а також страхові Ореол Максі, Норвел та ін. Про технології «сумо» є можливість використовувати гербіцид Гранстар, а при технології «Чисте Поле» використовують препарат Евролайтинг. Що б підібрати якісний препарат телефонуйте нам.

Профілактика бур'янистої забруднення грунту

 
Після збору врожаю є можливість, що в землю потрапили насіння, плоди або коренева система бур'янистих трав. Це може знизити якість чорнозему, викликати більш активне зростання небажаної флори на ділянках ранньою весною, коли застосування гербіциду для соняшнику не актуально через низьку температуру і неможливість взаємодії з мішенню.
 
Для того, щоб знизити поширеність бур'янів у ґрунті, землю можна обробити препаратом, який знищить насіння, проростки молодих бур'янів. Протягом зимового періоду спокою або землі вплив хімічних компонентів знизиться, а їх комплекси зруйнуються і не завдадуть шкоди культурі.
Обробка соняшнику гербіцидами

Склад гербіцидів

 
Діючі речовини пестицидів – це имидазоловые сполуки, які впливають на клітинне дихання, порушують обмінні процеси рослин. Наприклад, комплекс імазамокс-імазапір селективно діє, не зачіпаючи стійкі паростки. Активно використовується як гербіцид для соняшника. Трибенурон-метил, препарати містять метолахлор, імазетапир применяються в боротьбі з смітної рослинністю на посівах соняшнику та інших культур.
 1.  Квизалофоп, хізалофоп – блокують стадії фотосинтезу, внаслідок чого трава не може нормально функціонувати і гине.
 2.  Пропизохлор – хлорацетамидное з'єднання. Впливає на біосинтез білків, синтезування амінокислот, підвищує проникність клітин.
 3.  Тербутилазин впливає на процеси фосфорилювання, всмоктування води з грунту, викликає зниження споживання ресурсів, і знищення бур'яну.
 

Способи застосування гербіцидів для соняшнику

 
На ранньому етапі проростання враховують кількість поживних речовин, можливість зростання в довжину і ширину. Земля з високим відсотком рослинності бідна на мінерали, воду, необхідні для розвитку здорових, міцних сходів. Культура може бути слабкою, швидше заражатися грибками і хворобами, гірше переносити зміни в кліматі. Тому доцільно застосування грунтових гербіцидів для соняшнику. Обприскування бур'янів відбувається на ранній стадії розвитку.
 
Якщо обробка перед проростанням не здійснювалася, або була недостатньо ефективною, необхідно вдатися до використання післясходових отрутохімікатів. Вони вбираються через листя і стебло, порушують амінокислотний обмін. Рослина починає жовтіти, покриватися плямами і засихати.
 

Які гербіциди на соняшник краще вибрати?

 
Для кожного виду соняшнику і характеру земельної ділянки користуються різними дозами і видами отрутохімікатів.
Для гарної обробки полів потрібно використовувати якісні грунтові препарати. Наприклад, компанія Аргоексперт-Трейд забезпечує замовників високоефективними пестицидами. Для грунтового впливу на сміття добре підходять "Промекс",»ЛадонПро".
 
Норма витрати препарату для оптимальної дії 2,0‒3,0 л/га. Вони впливають на однорічні дводольні та злакові насадження. Ефективність не залежить від погодних умов. Завдяки високоселективним компонентам не роблять токсичного впливу на культуру, не накопичуються в урожаї.  Захисна дія зберігається протягом 1-2-х місяців.
 
Для обробки гербіцидами сходів соняшнику краще підійде препарат «Сотейра» і «Каптора». Необхідна доза 1,0-2,0 вони знищують бур'ян, не впливаючи на сорти гібриди соняшнику, стійкі до імідазолів. Мають широкий спектр дії, всмоктуються протягом години після обприскування, забезпечують захист на 40-60 днів.

Особливості обслуговування в компанії Аргоексперт-Трейд

 Компанія має величезний асортимент гербіцидів для соняшнику. Здійснюється доставка по всій Україні, а контактна служба агрономів підкаже правильний вибір насіння і пестицидів для певного регіону, враховуючи особливості грунту і клімату.                
Правильний вибір гербіцидів для соняшнику допоможе скоротити час і сили на боротьбу з бур'янами. Знищувати непотрібні кореневі відростки можна за допомогою багатьох сучасних препаратів, які глибоко і радикально проникають у грунт.
На захисті рослин стоять гербіциди, які мають окремі назви. Унікальною дією відрізняється Раундап, який порушує процес вироблення амінокислот в структурах коренів. Дія засобу залежить від багатьох факторів:
 • погодних умов;
 • витривалості рослин;
 • індивідуальних якостей бур'яну.
 
Арсенал гербіцидів постійно поповнюється новими препаратами. Вибираючи гербіцид, варто піклуватися і про екологічну сторону. При знищенні бур'янів потрібно зберігати грунтовий шар родючим, щоб в майбутньому не порушити рівень схожості насіння. Під час обробки діяти слід згідно з інструкцією.
Кумулятивним ефектом відрізняється Гліфосат. Він відноситься до категорії фосфоровмісних гербіцидів. Завдяки його результативної дії частку ручної праці можна звести до мінімуму. Використання Гліфосату рекомендують починати за 2-3 тижні до старту посівної компанії. Засіб можна розводити, дотримуючись різного дозування (від 1 л/га до 8 л/га).
Застосовувати від бур'янів можна гербіцид суцільної дії Торнадо – один з кращих сучасних препаратів, знищує все види рослин. Торнадо слід застосовувати на дачах, на полях, на городі навесні і восени за 3 тижні до обробки грунту. Усунення зайвої рослинності здійснюється шляхом обприскування. На 1 л води препарату беруть 15-25 мл препарату, враховуючи, яку кількість бур'янів необхідно знищити. Повністю прибирає однорічні та багаторічні бур'яни.
Препарат Грейдер також знайшов своє застосування. Він підходить для збереження культурних рослин з винятком механічної боротьби з бур'янами. Відноситься до засобів суцільної дії, тому дозволяє активно знищувати поросль різного походження. Небажаної наземної рослинності не буде після обробки таким гербіцидом нового класу. Свою ефективність Грейдер проявляє на всіх стадіях росту, і його дія не залежить від погодних умов.
Факел – ще один вид системного гербіциду. З небажаною рослинністю дозволяє боротися результативно, але вносити його необхідно до початку цвітіння. Уповільнена дія препарату спостерігається при несприятливій погоді. Знищує бур'яни різних видів. Дозволяє Факел боротися і з багаторічними бур'янами. Після обприскування їм сівозміну не порушується.
Знищення бур'янів можна проводити і за допомогою засобу під назвою Ураган Форте. Вносити його слід на ранній стадії на однорічні та багаторічні рослини. Різні види бур'янів препарат знищує в кілька етапів. При обробці ділянок використовують рідкий гербіцид – витрата 3-4 л на 100 м2.
Гелиос – системний гербіцид суцільної дії, який усуває широкий діапазон однорічних та багаторічних бур'янів на сільськогосподарських ґрунтах і ґрунтах несільськогосподарського призначення. Використання препарату допомагає скоротити кількість механічних обробок грунту. Не має ґрунтової активності, тому після його застосування можна проводити посів будь-якої сільськогосподарської культури. Як десиканта допомагає докорити процес збирання врожаю. Норма внесення препарату залежить від виду бур'яну і фази його розвитку.
Особливістю вирощування соняшнику є те, що всі основні дії щодо захисту культури від бур'янів повинні бути проведені ще до моменту появи сходів культури (використання грунтових гербіцидів). Серед ґрунтових гербіцидів проти однорічних злакових та дводольних бур'янів найбільш ефективні препарати з діючою речовиною трифлуранин і ацетохлор, наприклад, Основа (аналог Харнес). Якщо в посівах переважають, наприклад гірчиця польова, осот, амброзія полинолиста, редька дика, гірчак розлогий краще використовувати препарати на основі ацетохлору, разом з препаратами на основі прометрину.
Багато гербіциди сучасного покоління дозволяють не порушувати структуру грунту і значно полегшують обробку полів. За період вирощування рослини доводиться вносити і добрива, і захисні препарати. Позбутися від бур'яну не завжди буває просто, в такому випадку краще впровадити системний підхід. Спеціальні речовини прискорюють процес знищення ґрунтових бур'янів, але починають діяти при появі перших проростків.
Огляд гербіцидів на  2020 рік дозволив визначити найбільш затребувані препарати на соняшник від бур'янів за різними критеріями: 
 • Харнес
 • Гезагард
 • Примекстра Голд
 • Фюзілад Форте
 • Імпекс Дуо
 • Евролайтинг
Щоб домогтися бажаного врожаю соняшникових культур, необхідно вибрати правильні засоби для боротьби з бур'янами і забезпечити необхідні умови для рослин. Системні роботи по знищенню бур'янів дозволять досягти бажаного ефекту. Захист сільськогосподарських рослин проводять за допомогою різних видів впливу. Спеціальні гербіциди руйнують кореневий склад бур'янів, не діючи негативно при цьому на основну структуру стебла соняшнику.

 

Гербіциди для соняшнику суцільної дії.

Застосовуються в основному для підготовки поля до посіву культури, проти більшості однорічних і багаторічних бур'янів (пирій, амброзія, берізка польова, суріпка) або як десиканти перед збиранням.
З гербіцидів цього типу при вирощуванні соняшника часто використовують Тотал, Раундап, Отаман, Геліос, Геліос Екстра, Гліфовіт з діючою речовиною гліфосат у формі калійної солі або ізопропіламінної солі.
Більше вибір препаратів для боротьби з бур'янами цього типу на сторінці - Гербіциди для суцільної дії
 

Грунтові Гербіциди для соняшнику.

Виробник
Препарати
Альфа Смарт Агро
Альфа-Прометрин, Оскар Пауер, Еталон, Кампус
АХТ
Основа, Пропазокс, Промекс, Толазин
Хімагромаркетинг
Кратос, Позитив Плюс, Авангард, Вождь-Про, Клок
Пест
Прагмат, Просперо, Стівен, Берген
Грінфорт
Грінфорт Проніт, Грінфот АХ 900, Грінфорт ПМ 500, Грінфорт Екстра
Сінгента
Дуал Голд, Гезагард, Примекстра TZ Голд
Байєр
Челлендж, Харнес, Аспект Про
 
Застосовуються в основному до отримання перших сходів культури або ж до посіву насіння, для знищення бур'янів, які важко контролювати за вегетацією, в основному це дводольні: амброзія, лобода, щириця, горець, осот, ромашка.
З ґрунтових гербіцидів цього типу при вирощуванні соняшнику часто використовують діючу речовину прометрин, ацетохлор, тербутилазин, наприклад, препарати Промекс, Основа, Гезагард, Толазін, Альфа-Прометрін, Хортус.
Більше вибір препаратів для боротьби з бур'янами цього типу на сторінці - Грунтові Гербіциди.
 

Системні гербіциди для соняшника.

Застосовуються в основному на фазі від двох пар до восьми пар листочків як страхові гербіциди в основному проти злакових бур'янів пирій, мишей, мітлюг, падалиця зернових. На гібридах під технологію чисте поле і сумо також від дводольних. 
З гербіцидів цього типу при вирощуванні соняшнику часто використовують Міура, Ореол Максі, Квін Стар Макс з д .в. хізалофоп-п-етил, а також Євролайтінг, Імпекс Дуо, Генеза – тільки для гібридів стійких до ними-групи та Гранстар, Герсотіл, Гренадер - для гібридів стійких до трибенурон-метилу.
Більше вибір препаратів для боротьби з бур'янами цього типу на сторінці - Системні Гербіциди.
 

Післьсходові Гербіциди для соняшника.

Виробник
Препарати
Альфа Смарт Агро
Кайман, Антизак, Містард (соняшник стійкий до трибенурон-метилу), Сантал (соняшник стійкий до імідазолінонів), Альфа Стар (соняшник стійкий до трибенурон-метилу)
АХТ
Ореол Максі, Імпекс Дуо (соняшник стійкий до імідазолінонів), Гренадер (соняшник стійкий до трибенурон-метилу)
Хімагромаркетинг
Етафорон, Луазит, Норвел, Норвел Екстра, Клінефект (соняшник стійкий до імідазолінонів), Герсотил (соняшник стійкий до трибенурон-метилу)
Пест
Вентура, Пристар (соняшник стійкий до трибенурон-метилу)
Грінфорт
Грінфорт КФ 40, Грінфорт Хорс, Грінфорт Лайт (соняшник стійкий до імідазолінонів), Грінфорт ТМ 750 (соняшник стійкий до трибенурон-метилу)
Сінгента
Такомир, Фюзілад Форте, Каптора (соняшник стійкий до імідазолінонів)
Байєр
Челлендж
 
Застосовуються після отримання перших чотирьох справжніх листків в основному до 8 пар для знищення бур'янів у посівах, таких як куряче просо, гумай, вовсюг, пірей, за технологією сумо та чисте поле також амброзія, берізка, суріпиця, гірчак, латук та ін.
З гербіцидів цього типу при вирощуванні соняшника часто використовують Квін Стар Макс, Ореол Максі, Норвел Екстра на основі хізалофоп-п-етила. Якщо гібрид стійкий до євролайтингу (імазапір+імазамокс), то Імпекс Дуо, Генезіс, Якщо стійкий до гранстару (трибенурон-метил) - Альфа-Стар, Пристар, Герсотіл.
Більше вибір препаратів для боротьби з бур'янами цього типу на сторінці - Післівсходові Гербіциди.
 
Гербіцид ОСНОВА від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 310,00 грн/л.
В наявності
Голосів:8
Гербіцид ОСНОВА від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною ацетохлор, 900 г/л для соняшнику, кукурудзи, сої.
Гербіцид ПРОМЕКС від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 260,00 грн/л.
В наявності
Голосів:10
Гербіцид ПРОМЕКС КС купити від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною прометрин, 500 г/л для соняшнику, каротоплі, сої, гороху.
Гербіцид ОРЕОЛ МАКСИ від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 410,00 грн/л.
В наявності
Голосів:5
Гербіцид ОРЕАОЛ МАКСІ купити від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною хізалофоп-п-етил, 125 г/л для ріпаку, буряків, сої, кавунів.
Гербіцид Пристар від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 480,00 грн/Флакон 0,5 кг
В наявності
Голосів:6
Гербіцид Пристар від виробника ПЕСТ з діючою речовиною Трибенурон-метил, 750 г / кг для пшениці.
Гербіцид ИМПЕКС ДУО від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 830,00 грн/л.
В наявності
Голосів:6
Гербіцид ІМПЕКС ДУО від виробника Агрохімічні Технології з діючою речовиною імазамокс , 33 г/л імазапір , 15 г/л для гібридів соняшнику.
Гербіцид Сокол від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 430,00 грн/л.
В наявності
Голосів:7
Гербіцид Сокіл від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з діючою речовиною хізалофоп-П-етил, 125 г/л для знищення однорічних двосім'ядольних та багаторічних коренеросткових бур'янів.
Гербіцид Сентинел від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 600,00 грн/л.
В наявності
Голосів:8
Гербіцид Сентінел від виробника "Петерс енд Бург КФТ" з діючою речовиною пропізохлор, 576 г/л; метрибузин, 60 г/л для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур'янами.
Гербіцид Приус від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 330,00 грн/л.
В наявності
Голосів:8
Гербіцид Пріус від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з діючою речовиною С-флорасулам, 6,25 г/л; 2,4-Д етилгексиловий ефір, 452,42 г/л для боротьби з однорічними та деякими багаторічними бур'янами.
Гербіцид Премиум Голд від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 330,00 грн/л.
В наявності
Голосів:5
Гербіцид Преміум Голд від виробника "Петерс енд Бург КФТ" з діючою речовиною С-метолахлор, 312,5 г/л; тербутилазин, 187,5 г/л для захисту кукурудзи та соняшника від однорічних злакових та дводольних бур'янів.
Гербіцид Мотор від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 530,00 грн/л.
В наявності
Голосів:5
Гербіцид Мотор від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з діючою речовиною імазамокс, 40 г/л для знищення однорічних дводольних та злакових бур'янів.
Гербіцид Лемур від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 550,00 грн/л.
В наявності
Голосів:9
Гербіцид Лемур від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з діючою речовиною хізалофоп-п-тефурил, 40 г/л для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими та дводольними бур'янами.
Гербіцид Капрал від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 270,00 грн/л.
В наявності
Голосів:8
Гербіцид Капрал від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з діючою речовиною прометрин, 500 г/л для боротьби з однорічними дводольними та деякими злаковими бур'янами.
Гербіцид Евро-Ланг від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 480,00 грн/л.
В наявності
Голосів:9
Гербіцид Євро-Ланг від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з діючою речовиною імазетапір, 100 г/л для знищення широкого спектру однорічних злакових та дводольних бур'янів.
Гербіцид Евро-Ленд від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 570,00 грн/л.
В наявності
Голосів:7
Гербіцид Євро-Ленд від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з діючою речовиною 2-імазамокс, 33 г/л; імозапор, 15 г/л для знищення однорічних дводольних та злакових бур'янів.
Гербіцид Грозный Эксперт від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 960,00 грн/Флакон 0,5 кг
В наявності
Голосів:7
Гербіцид Грізний Експерт від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з діючою речовиною трибенурон-метил, 750 г/кг для боротьби з однорічними та багаторічними дводольними бур'янами.
Гербіцид Герб 900 від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 300,00 грн/л.
В наявності
Голосів:9
Гербіцид Герб 900 від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з діючою речовиною ацетохлор, 900 г/л для боротьби з найбільш поширеними однорічними злаковими та деякими двосемидольними бур'янами.
Гербіцид Агил від Агроэксперт-Трейд
ADAMA
Ціна: 830,00 грн/л.
В наявності
Голосів:7
Гербіцид від виробника «ADAMA» з діючою речовиною пропахізофоп, 100 г/л для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими бур'янами.
Гербіцид Гринфорт Лайт від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 620,00 грн/л.
В наявності
Голосів:8
Гербіцид від виробника «Грінфорт» з діючою речовиною Імазамокс, 33 г/л+ Іммазапір, 15 г/л для знищення широкого спектру бур'янів у посівах соняшнику.
Гербіцид Берген від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 220,00 грн/л.
В наявності
Голосів:8
Гербіцид Берген від виробника «ПЕСТ» з діючою речовиною Тербутилазин, 500 г/л проти однорічних дводольних бур'янів.
Гербіцид Юкон від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 250,00 грн/л.
В наявності
Голосів:8
Гербіцид Юкон від виробника «Альфа Смарт Агро» з діючою речовиною Тербутилазин, 500 г/л проти однорічних дводольних бур'янів.
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 18 років. Більше 11000 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Ви дивилися
Гербіцид Табезон від Агроэксперт-Трейд
510,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Гербіцид Табезон від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з речовиною, що діє, бентазон, 480 г/л для боротьби з однорічними дводольними бур'янами.
Фумігант Фосминий від Агроэксперт-Трейд
590,00 грн/кг
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Інсектицид Фосміній від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з речовиною, що діє, фосфід алюмінію, 560 г/кг для боротьби зі шкідниками запасів у завантажених та незавантажених складських приміщеннях.
Інсектицид Фатрин від Агроэксперт-Трейд
280,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Інсектицид Фатрін від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з діючою речовиною альфа-циперметрин, 100 г/л для захисту колосових зернових від широкого спектру шкідників.
Інсектицид Торсида від Агроэксперт-Трейд
1270,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Інсектицид Торсіда від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з діючою речовиною лямбда-цигалотрін, 300 г/л для боротьби з широким спектром сисних і листогризучих шкідників.