Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
19
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 11000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 2 300 000 га!

Купити насіння ячменю на 2024. Посівний ячмінь від виробника.

Відправка Новою Поштою, самовивіз із Черкаської області або підберемо попутний транспорт до вашого господарства.
Напряму від насіннєвого заводу. Гарантія якості по ДСТУ 2240-93.

НАСІННЯ ЯЧМЕНЮ, ПОСІВНИЙ ЯЧМІНЬ ВІД ВИРОБНИКА. ФУРАЖНІ ТА ПИВОВАРНІ СОРТИ

Хочете купити на 2024 рік насіння ячменю в компанії "АГРОЕКСПЕРТ-Трейд"? Тоді телефонуйте нам сьогодні!

Насіння ячменю, насіння ячменю купити
Насіння ячменю від виробника

Мінімальна партія для замовлення товару – 1000 кг. Фасовка в мішках по 50 кг

Варіанти оплати:  Готівковий, безготівковий, післяплата.

Доставка: до 2 тонн — Новою поштою, від 2 тонн — підберемо попутний транспорт до вашого господарства. Або можете забрати самі з наших виробничих складів в Черкаській і Дніпропетровській областях.

Які сорти ячменю ми рекомендуємо для вирощування на півдні та сході України?

У південних і східних областях України особливо гострою проблемою є відсутність необхідної кількості опадів як в зимовий період, так і по вегетації, тому при виборі сорту особливу увагу, крім його врожайності, приділяють саме його посухостійкості. Щоб максимально використовувати зимові опади багато фермерів віддають перевагу озимим сортам, наприклад Канадський сорт Фантом - шестирядний з низькою нормою висіву і високим коефіцієнтом кущіння, невисокий німецький сорт Хайлайт, з раннім дозріванням Майбріт від компанії Лембке і чеський сорт Луран,  серед вітчизняних сортів особливою популярністю користується сорти Дев'ятий Вал, Снігова Королева і Достойний від Національної академії наук України.
З ярих сортів можна виділити сорти Канадський Буффало, пивоварний ячмінь Себастьян і Алісіана, середньостиглий Геліос і Командор, Адапт і більш ранні Аватар і Сталкер.
 

Які сорти ячменю ми рекомендуємо для вирощування на Заході, центрі та півночі України?

У Лісостеповій зоні України ячмінь як ярий, так і озимий займає істотне місце в сівозміні по площах різних господарств. При виборі озимих сортів особливу увагу необхідно приділити зимостійкості сорту і його термінів посіву. Особливо високий урожай показують озимі сорти, такі як Фантом Канадський, чеський Луран, невисокий сорт Герлах і Казанова від Лімагрейн, і з високою зимостійкістю сорт Наомі, Тенор, Меридіан. Багато фермерів свої основні площі засівають українськими сортами, наприклад, сорт Достойний, Зимовий і Дев'ятий Вал.
Високою популярністю користуються ярі сорти Буффало - дворядний канадський, сорт Ірина, Меридіан від квс, вітчизняні сорти Вакула (шестирядний), ранній Аватар і Галичанин для екстенсивної технології.
 

Які найпопулярніші сорти ячменю української селекції?

Українські сорти ячменю представлені широким діапазоном своїх характеристик. Більшість сучасних сортів адаптовані до вирощування в даних грунтово-кліматичних умовах і здатні давати гідний урожай в незалежності від обраної технології. Так, наприклад, особливо високим потенціалом володіють озимі сорти Дев'ятий Вал, Достойний, Снігова Королева. Так само високі показники по морозостійкості і врожайності показують Жерар від Миронівського інституту і Россава.
Серед ярих сортів одними з найпопулярніших є Аватар (ранній, невисокий), Вакула з дуже високим потенціалом, Командор - дворядний і стійкий до вилягання, а також Галичанин, Сталкер, Адапт і сучасні для північних областей Тивер і Хорс. Високу посухостійкість також демонструє одеський сорт ярого ячменю Геліос з потенціалом 9т/га.

Які найпопулярніші сорти ячменю імпортної селекції?

Особливою популярністю серед українських фермерів користуються сорти канадської селекції, наприклад озимий Фантом і дворядний ярий Буффало, вони не тільки мають високий потенціал врожайності, але повністю адаптовані до наших умов і відмінно справлятися з викликами природи. З озимих сортів так само варто виділити європейські сорти Хайлайт, Наомі, Майбріт, Луран, а також від Лімагрейн ранньостиглий Казанова, Герлах і Каліфорнія.
Ярий ячмінь на ринку в Україні представлений трохи більшим асортиментом так, наприклад, компанія Сингента пропонує сорт Квенч - зернового напряму, компанія Лімагрейн пропонує посухостійкі сорти Одисей, Овертюр, а компанія KWS – сорт Алісіана (не вимогливий до добрив і грунтів), Ірина ( вміст білка 10-13%) і пластичний сорт Данте, з пивоварних найкращим чином показав себе Себастьян (Данія). Для отримання максимального результату при вирощуванні імпортних сортів, по можливості, краще використовувати інтенсивну технологію.
 

Які існують технології вирощування ячменю, їх особливості та переваги?

Технологія вирощування ячменю сильно не відрізняється і має багато спільного з технологією вирощування пшениці. Залежно від сорту, існують кілька технологій вирощування ячменю, а саме: інтенсивна і екстенсивна. Ячмінь можна висівати після багатьох культур, що робить його пластичним до вирощування в різних регіонах. Інтенсивна технологія включає в себе вирощування інтенсивно-нових сортів, які розкривають свій потенціал врожайності за рахунок застосування повного технологічного комплексу, а саме забезпечення агрофону, використання мінеральних добрив, робота позакореневими підгодівлями, інтегрований захист рослин від хвороб і шкідників та застосування всіх необхідних технологічних процесів при обробці грунту. Застосування інтенсивної технології при вирощуванні сортів ячменю (наприклад, Фантом, Буффало, Дев'ятий Вал, Достойний, Геліос, Снігова королева та ін.)  дозволяє отримувати максимально високі врожаї при екстремальних погодних умовах нашого часу. Екстенсивна або традиційна технологія, в свою чергу, дозволяє вирощувати культуру з мінімальними вкладеннями, сорти при цій технології можна використовувати екстенсивні (наприклад, Атлант, Дністер та ін.). Екстенсивну технологію часто використовують на півдні України, так як є певні ризики при вирощуванні, враховуючи погодно-кліматичні умови. Головною відмінністю цих двох технологій є те, що при інтенсивній технології більш враховуються біологічні особливості потреби культури, відповідно рослина може максимально розкривати свій потенціал врожайності.

Чому вигідно вирощувати ячмінь в Україні?

Ячмінь є однією з головних і затребуваних культур, яку вирощують наші фермери як зернофуражну і круп'яну культуру. Основною причиною вибору вирощувати ячмінь, чи ні, є його висока врожайність і, відповідно, високорентабельність. В середньому врожайність озимого ячменю становить по Україні 65-90 ц/га, ярого 60-80 ц/га, виходячи з цього наші фермери роблять ставку на цю культуру, щоб отримати стабільно-високий урожай і відповідно прибуток. Ще дуже часто фермери вибирають сіяти цю культуру через те, що озимий ячмінь є відмінним попередником, раннє прибирання на початку літа дозволяє після нього висівати пожнивні культури, наприклад, такі як просо, гречка на зерно, силос і отримувати другий урожай. Зараз на ринку України представлено безліч сортів ячменю з хорошими показниками посухостійкості, стійкості до вилягання, що дуже важливо для південних регіонів, де мало опадів, і відмінними показниками зимостійкості для центральних і східних регіонів, де в останні роки відбуваються значні перепади температури.
Також хочемо відзначити, що більша частина врожаю йде на експорт. Так на вересень 2020/2021 маркетингового року, за даними Інформаційно-аналітичного порталу АПК України, вже склав понад 2 млн тонн, що перевищує показники минулого на 189 тис тонн.

Купити насіння ячменю: величезний вибір популярних різновидів

Ще в кам'яному віці був відомий і популярний ячмінь. На території України насіння ячменю активно вирощували в 3 тис. до н. е. Завдяки унікальній здатності адаптуватися до будь-яких умов, ця культура висівається практично у всьому світі. Урожайність ячменю збільшується з року в рік.   

Неможливо переоцінити значення даної культури: зерно ячменю активно застосовується в якості їжі для тварин. Рослина знайшла своє застосування також в пивоварній промисловості. Зерна є корисною сировиною для процесу приготування пивного солоду.

Повноцінний розвиток культури, після того, як посіяли семеня ячменю

Фази розвитку культури:

 1. Проростання насіння ячменю (триває від 2 до 5 днів). Ячмінь має підвищену чутливість до несприятливих факторів навколишнього середовища (підвищеної вологості).
 2. Сходи. На схожість рослини впливає закладення насіння, вміст кисню в ґрунті.
 3. Кущіння. Початок збігається з появою третього листа.
 4. Вихід в трубку.
 5. Колосіння.
 6. Вибивання.
 7. Процес цвітіння. Ячмінь посівний вважається самозапильних культурою. У деяких ситуаціях запилюється перехресно.
 8. Дозрівання зерна проходить декілька основних стадій стиглості, які варто врахувати.

Існують різноманітні види ячменю, про які варто згадати. До них відноситься: пивоварний варіант, фуражний, шестирядний, дворядний.

посівний ячмінь в україні

Пивоварний ячмінь: характеристика

Особливості пивоварних сортів ячменю:

 • Більш тонка оболонка зерна.
 • Підвищений вміст крохмалю.
 • Знижений вміст білка.

Екстрактивність – це найважливіший показник даного різновиду ячменю. Вона пов'язано з вмістом крохмалю. У відмінних сортах вміст крохмалю-70%, а екстрактивність досягає 82%. Важлива особливість: чим вище екстрактивність, тим менше буде потрібно зерна на процес виробництва пива.

Фуражний ячмінь: переваги

Зверніть увагу ще на одну різновид ячменю – фуражний тип. У нас є і насіння ячменю фуражного. Це, перш за все, концентрований корм, активно використовується в скотарстві, тваринництві, птахівництві. Він відрізняється високою енергетичною цінністю. Такий посівний ячмінь, наприклад, сприятливо впливає на підвищення кількості молока у корів. Якісний фуражний ячмінь повинен відповідати таким показникам:

 1. Вологість – 15%.
 2. Бур'яниста домішка – до 5%.
 3. Не допускається зараженість.

Вибирайте перевірений ячмінь, досягайте високих результатів у своїй діяльності.

 

посівний ячмінь купити 

Шестирядний ячмінь і дворядний ячмінь

Ячмінь посівний шестирядний родом зі Східної Азії, це однорічна ярова, в рідкісних випадках, озима рослина. Володіє високою холодостійкістю і посухостійкістю. У порівнянні з дворядним різновидом, вирощується практично в будь-якій зоні. Він відрізняється скоростиглістю, високою продуктивністю В наявності насіння сортів шестирядного ячменю.

Ячмінь дворядний з Середньої Азії, має як яру, так і озиму форму. Висота культури досягає 1 метр. Поширений в Європі, Середній, Передній Азії. Має чорні плоскі лінійні колосся. Зерна такого ячменю мають симетричну, правильну будову, цим вони заслуговують на особливу увагу. У каомпанії АГРОЕКСПЕРТ-Трейд є і насіння дворядного ячменю високоврожайного.

Українська селекція ячменю сьогодні не відстає, з'являються все нові якісні, пристосовані до будь-яких погодних умов сорти цієї культури. Активно вирощуються пивоварні сорти ячменю. Українським же пивоварним заводам частіше необхідний ячмінь зарубіжної селекції. Тому Насіння імпортної селекції також стають затребуваними. Приблизно 70% пінного напою виробляється на імпортній сировині.

Відповіді на деякі запитання наших відвідувачів

 

⭐На яку врожайність насіння ячменю можна розраховувати з вашими сортами?

Сучасні сорти ячменю реально формують врожай до 100/га, в середньому по Україні 60-85ц/га при потенційної врожайності 120ц/га

 

⭐Який ячмінь посівний в Україні краще: пивоварний або продовольчий (кормовий)?

Ваші уподобання при виборі сорту ячменю повинні базуватися на тому, для чого надалі буде використовуватися зерно. Зерно пивоварного ячменю може коштувати дорожче, а продовольчий (кормовий) може показати вищий урожай і його простіше реалізувати.

⭐Яку селекцію посівного матеріалу ячменю ви рекомендуєте?

Високий урожай формують як вітчизняні сорти ячменю, так і насіння імпортної селекції. Відмінно себе зарекомендували канадські і датські сорти.

⭐Які умови оплати, доставки і продажу насіння ячменю у вашій компанії?

Доставка Новою Поштою або попутним транспортом по всій Україні.
Оплата післяплатою при отриманні, на картку або безготівковий розрахунок з ПДВ.

Купити насіння ячменю на вигідних умовах. Для замовлення ярого або озимого ячменю в інтернет-магазині компанії «АГРОЕКСПЕРТ-Трейд» телефонуйте: 

+38-095-515-41-66
+38-098-101-20-80

Топ ПродажТоп по стабільності
Насіння ячменю Себастьян від Агроэксперт-Трейд
Пивоваренный сорт
Данія. Пивоварний сорт
14500.00
Ціна: 14000,00 грн/т.
В наявності
Голосів:10
Середньостиглий високоврожайний дворядний сорт ячменю. Вегетаційний період 87-95 днів. Потенціал врожайності згідно заяв датських селекціонерів більш 100-105 ц/га.
Топ по урожайностіТоп по посухостійкості
Насіння ячменю Канадский ячмень від Агроэксперт-Трейд
Урожай 2023
Канада. Продовольчий і кормовий сорт.
Ціна: 14000,00 грн/т.
В наявності
Голосів:11
Посівний канадський ячмінь – Ярий сорт Буффало 102.  Високоінтенсивний сорт. Реальна врожайність в Україні до 90 ц/га, при заявленому потенціалі більше 100 ц/га. Чудові посухостійкість, морозостійкість, стійкий до вилягання, проростання, до засолення ґрунтів.
Топ Продаж
Насіння ячменю ЛУРАН від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 13000,00 грн/т.
В наявності
Голосів:7
Середньопізній сорт шестирядного ячменю Луран зернового напрямку. Оригінатор — «Селген, а.с.», Чехія. Рекомендований для всіх зон України.  Середня врожайність 60-70 ц/га, часто до 80 ц/га, при потенціалі в 95 ц/га. Не вимагає особливих умов для агротехніки.
Топ по стабільності
Насіння ячменю ДЕВЯТЫЙ ВАЛ від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 13000,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:27
Середньостиглий сорт шестирядного озимого ячменю Дев'ятий Вал. Рекомендований для всіх зон України. На зерно. Високоінтенсивний сорт з потенційною врожайністю 9,0-10,5 т/га. Здатний давати високі врожаї в умовах відсутності достатньої вологи.
Насіння ячменю Американский ячмень від Агроэксперт-Трейд
На Крупу і Корм
Ціна: 20000,00 грн/т.
Немає в наявності
Голосів:2
Насіння американського ячменю сорту Канзас-237. Ідеально підходить для вирощування в південних і південно-східних регіонах України.Потенціал врожайності понад 100 ц / га. реальні врожаї південних областях у 2019 склали – 60 - 70 ц/га. < / span> < / span>
Насіння ячменю СЕЛЕНА СТАР від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 13000,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:17
Озимий ячмінь сорт – Селена Стар. Середньопізній шестирядний сорт-дворучка з підвищеною адаптивністю до умов південних регіонів країни. Потенціал врожайності при сприятливих умовах 90-110 ц / га. Маса 1000 зерен 37-42 г.
Насіння ячменю АБОРИГЕН від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 13000,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:25
Посевной канадский ячмень – сорт Абориген. Среднеспелый шестирядный сорт — двуручка с повышенной адаптацией к условиям  зоны Степи Украины. Тип — на зерно. Хорошо кустится за поздних всходов осенью и ранней весной.
Насіння ячменю КОВЧЕГ від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 13000,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:15
Пропонуємо купити ячмінь - сорт  Ковчег, Еліта та 1 репродукція. Озимий ячмінь  сорт — КОВЧЕГ. Шестирядний  ранньостиглий  сорт. Рекомендований для вирощування в Степу.  Добре кущиться за пізніх входах восени і ранньою весною. Посухостійкий.   
Насіння ячменю АПОЛЛОН від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 13000,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:17
Пропонуємо купити    ячмінь — сорт Аполлон, Еліта та 1 репродукція. Середньостиглий високоврожайний сорт озимого  ячменю Апполон. Оригінатор: Миронівський інститут пшениці ім. Ремесла УААН. Рекомендований для вирощування в Лісостепу і Поліссі на зерно
Насіння ячменю АТЛАНТ від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 13000,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:9
Пропонуємо купити насіння  ячменю озимого — сорт Атлант, Еліта та 1 репродукція. Озимий  ячмінь – високоврожайний сорт Атлант. Максимальна врожайність  88,5 ц/га Рекомендований для вирощування в Лісостепу і Степу.
Насіння ячменю ПАЛАДИН від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 13000,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:12
Пропонуємо купити ячмінь  сорт Паладин, Еліта та 1 репродукція. Озимий ячмінь – сорт Паладин. Рекомендований для вирощування в Степу, Лісостепу і на Поліссі. Максимальна врожайність 90,1 ц/га.
Насіння ячменю ТУТАНХАМОН від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 13000,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:6
Пропонуємо купити  ячмінь — сорт Тутанхамон, Еліта та 1 репродукція. Озимий ячмінь  сорт – Тутанхамон. Дворучка Рекомендований для вирощування в Лісостепу і Степу. Високоврожайний, максимальна врожайність 93,6 ц/га.
Насіння ячменю РОСАВА від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 13000,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:8
Пропонуємо купити  ячмінь  — сорт Росава, Еліта та 1 репродукція. Сорт-дворучка. Даний сорт відрізняється відмінними адаптивними якостями до умов Степу та Лісостепу України.
Насіння ячменю СЕЙМ від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 13000,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:23
Посівний канадський ячмінь – сорт Сейм Дворучка. Рекомендований для вирощування в Степу і на Поліссі. Високоврожайний, максимальна врожайність 82,6 ц/га Сорт підходить для інтенсивної технології вирощування.
Насіння ячменю ДОСТОЙНЫЙ від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 13000,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:19
Сорт Гідний — Дворучка з підвищеною адаптивністю до умов посушливих регіонів України. Рекомендований для зон: Степ, Лісостеп, Полісся. Шестирядний сорт кормового типу – на зерно. Потенціал врожайності 99 ц/га, реальні врожаї 59-63 ц / га
Насіння ячменю КАНГУ від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 13000,00 грн/т.
Немає в наявності
Голосів:8
Ранньостиглий сорт пивоварного напрямку КАНГУ. Оригінатор — Limagrain Nederlad B. V., Нідерланди. Середня врожайність за роки випробування становила 55,3 ц/га, максимальна – 89,6 ц/га. Має вирівняним стеблестоем, добре кущиться.
Топ-ціна
Насіння ячменю ВАКУЛА від Агроэксперт-Трейд
Продовольственный и Кормовой сорт
Україна. Кормовий сорт.
Ціна: 13000,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:11
За даними державного сортовипробування —  один з найбільш урожайних сортів України. Середній урожай 5,0 т/га. Максимально отриманий урожай — 9,2-9,6 т/га;
Насіння ячменю СТАЛКЕР від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 13000,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:26
Сорт ячменю Сталкер виведений за програмою селекції на підвищену адаптивність до умов посушливого Степу. Є кращим в Україні для несприятливих умов вирощування. Врожайність у виробничих умовах 55-70 ц /га.
Насіння ячменю ДОСТОЙНЫЙ від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 13000,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:7
Сорт – дворучка шестирядного високоврожайного  ячменю Достойний відрізняється  підвищеною адаптивністю до умов південних регіонів України. Підходить  для висіву в лютневі вікна.
Насіння ячменю ГЕЛИОС від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 13000,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:5
Шестирядний сорт ярого ячменю Геліос. Призначений для інтенсивних технологій вирощування. Рекомендований для вирощування в зоні Степу, Лісостепу та Полісся.  Середній урожай  50,8-55,1 ц/га, потенційна врожайність сорту — 89 ц/га. 
Відгуки та результати в Україні
Сергій Вікторович Київська обл. Тетіївський р-н 2023р
2023-11-10

Ячмінь яровий Буффало-102 50ц/га
Канадський ячмінь сіяли перший раз, були застереження через чутки, що складна технологія, а ми натомість використовували, навпаки, екстенсивну. Попередник соняшник під гранстар , бур’яни та падалицю забрали гербіцидом Триатлон. На цьому використання препаратів закінчилось, добрива також не давали, плюс посів був пізній через погодні умови. Взяли по 50ц/га-результат непоганий.

Ярослав
2021-09-07
Замовляв тут насіння вівса і ячменю. Продукція у них якісна, урожаєм я задоволений. Замовлення обробили швидко, нічого не наплутали і відправили моє замовлення Новою Поштою. Іще хочу висловити подяку дуже позитивній і приємній менеджеру Олександрі.
Николай
2021-07-10
Канадський ячмінь «Буффало», врожайність – 63 ц/га.
 
Відмінний магазин. Дуже хороша упаковка, все у мішках, палета була додатково обгорнута пльонкою. В цьому році знову замовили теж насіння канадського ячменю Буффало, Зібрали 63 цент/га!
 
Наталя
2021-06-14
Советую. Я здесь покупала осенью посевмат канадской пшениці и ячменя. Ещё и удобрения. Спасибо менеджеру Наташе за подбор! Рекомендую всем!
Дарина
2021-05-12
Яровий ячмiнь Вакула.
 
Замовляла насiння сорт ячменю Вакула. Якістю посівного матеріалу задоволена, врожайність надіюсь буде теж висока.
 
Іван
2020-09-09
Ярий ячмінь сорт «Буффало», врожайність - 63 ц/га.
 
Я потроху переходжу на сорта канадської селекції, бо вони найкращий врожай дають у нас в Черкас. обл. Цього року посіяв ярий ячмінь Буффало від Агроексперт-Трейд на 15 га. Проводив обробку фунгіцидами в період вегетації, були внесені мінеральні та мікродобрива. Врожай - 63 ц/га.
 
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 18 років. Більше 11000 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Ви дивилися
Гербіцид Табезон від Агроэксперт-Трейд
510,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Гербіцид Табезон від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з речовиною, що діє, бентазон, 480 г/л для боротьби з однорічними дводольними бур'янами.
Фумігант Фосминий від Агроэксперт-Трейд
590,00 грн/кг
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Інсектицид Фосміній від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з речовиною, що діє, фосфід алюмінію, 560 г/кг для боротьби зі шкідниками запасів у завантажених та незавантажених складських приміщеннях.
Інсектицид Фатрин від Агроэксперт-Трейд
280,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Інсектицид Фатрін від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з діючою речовиною альфа-циперметрин, 100 г/л для захисту колосових зернових від широкого спектру шкідників.
Інсектицид Торсида від Агроэксперт-Трейд
1270,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Інсектицид Торсіда від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з діючою речовиною лямбда-цигалотрін, 300 г/л для боротьби з широким спектром сисних і листогризучих шкідників.