Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

На 2019 пропонуємо купити насіння ячменю посівного канадської та української селекції оптом наступних сортів:

Продажі на сезон озимих 2019 стартували. Встигніть замовити по першій ціні.
Напряму від насіннєвого заводу. Гарантія якості по ДСТУ 2240-93.

НАСІННЯ ЯЧМЕНЮ, ПОСІВНИЙ ЯЧМІНЬ ВІД ВИРОБНИКА. ФУРАЖНІ ТА ПИВОВАРНІ СОРТИ

Хочете купити на 2019 рік насіння ячменю в компанії "АГРОЕКСПЕРТ-Трейд"? Тоді дзвоніть нам сьогодні!

Мінімальна партія для замовлення товару – 1000 кг. Фасовка в мішках по 50 кг

Готівковий, безготівковий, післяплата.

 

Доставка: до 2 тонн — Новою поштою, від 2 тонн — підберемо попутний транспорт до вашого господарства. Або можете забрати самі з наших виробничих складів в Черкаській і Дніпропетровській областях.

Насіння ячменю: величезний вибір популярних різновидів

Ще в кам'яному столітті був відомий і популярний ячмінь. На території України насіння ячменю активно вирощували в 3 тис. до н. е. Завдяки унікальній здатності адаптуватися до будь-яких умов, ця культура висівається практично у всьому світі. Урожайність ячменю збільшується з року в рік.   

Неможливо переоцінити значення даної культури: зерно ячменю активно застосовується, в якості їжі для тварин. Рослина знайшла своє застосування також в пивоварній промисловості. Зерна є корисною сировиною для процесу приготування пивного солоду.

Повноцінний розвиток культури, після того, як посіяли семеня ячменю

фази розвитку культури: 

 1. Проростання насіння ячменю (триває від 2 до 5 днів). Ячмінь має підвищену чутливість до несприятливих факторів навколишнього середовища (підвищеної вологості).
 2. Сходи. На схожість рослини впливає закладення насіння, вміст кисню в ґрунті.
 3. Кущіння. Початок збігається з появою третього листа.
 4. Вихід в трубку.
 5. Колосіння.
 6. Выколашивание.
 7. Процес цвітіння. Ячмінь вважається самозапильних культурою. У деяких ситуаціях запилюється перехресно.
 8. < li class= "rtejustify" >дозрівання зерна проходить кілька основних стадій стиглості, які варто врахувати.

Існують різноманітні види ячменю, про які варто згадати. До них відноситься: пивоварний варіант, фуражний, шестирядний, дворядний.

ячмінь-в-україні

Пивоварний ячмінь: характеристика

Особливості пивоварних сортів ячменю:

 • Більш тонка оболонка зерна.
 • Підвищений вміст крохмалю.
 • Знижений вміст білка.

Екстрактивність – це найважливіший показник даного різновиду ячменю. Вона пов'язано з вмістом крохмалю. У відмінних сортах вміст крохмалю-70%, а екстрактивність досягає 82%. Важлива особливість: чим вище екстрактивність, тим менше буде потрібно зерна на процес виробництва пива.

Фуражний ячмінь: переваги

Зверніть увагу ще на одну різновид ячменю – фуражний тип. У нас є і насіння ячменю фуражного. Це, перш за все, концентрований корм, активно використовується в скотарстві, тваринництві, птахівництві. Він відрізняється високою енергетичною цінністю. Такий ячмінь, наприклад, сприятливо впливає на підвищення кількості молока у корів. Якісний фуражний ячмінь повинен відповідати таким показникам:

 1. Вологість – 15%.
 2. < li class= "rtejustify" >Бур'яниста домішка – до 5%.
 3. Не допускається зараженість.

Вибирайте перевірений ячмінь, домагайтеся високих результатів у своїй діяльності.

 

 

ячмінь-купити 7

Ячмінь шестирядний родом зі Східної Азії, це однорічна яра, в рідкісних випадках озима рослина. Володіє високою холодостійкістю і посухостійкістю. У порівнянні з дворядною різновидом вирощується практично в будь-якій зоні. Він відрізняється скоростиглістю, високою продуктивністю В наявності насіння сортів шестирядного ячменю.

 

Ячмінь дворядний з Середньої Азії, має, як яру, так і озиму форму. Висота культури досягає 1 метр. Поширений в Європі, Середній, Передній Азії. Має чорні плоскі лінійні колосся. Зерна такого ячменю мають симетричну, правильну будову, цим вони заслуговують на особливу увагу. У каомпанії АГРОЕКСПЕРТ-Трейд є і насіння дворядного ячменю високоврожайного.

Українська селекція ячменю сьогодні не відстає, з'являються все нові якісні, пристосовані до будь-яких погодних умов сорти цієї культури. Активно вирощуються пивоварні сорти ячменю. Українським же пивоварним заводам частіше необхідний ячмінь зарубіжної селекції. Тому Насіння імпортної селекції також стають затребуваними. Приблизно 70% пінного напою виробляється на імпортній сировині.

для замовлення ярого або озимого ячменю в інтернет-магазині компанії «АГРОЕКСПЕРТ-Трейд» телефонуйте: 

+38-095-515-41-66
+38-098-101-20-80

Топ-вибір клієнтівТоп по урожайностіТоп по посухостійкості
Канадський ячмінь, насіння канадського ячменю,
Продовольчий і кормовий сорт
Селекция - Канада
14800.00
12000,00 грн/т.
Голосів:11
Посівний канадський ячмінь – ярий сорт Буффало 102. Високоінтенсивний сорт. Реальна врожайність в Україні 55 — 60 ц/га, при заявленому потенціалі більше 100 ц/га. Чудові посухостійкість, морозостійкість, стійкий до вилягання, проростання, до засолення ґрунтів.
Новинка!Акція!Топ по посухостійкості
Американський ячмінь, насіння американського ячменю, ячмінь Канзас-237
На Крупу і Корм
8000,00 грн/т.
Голосів:2
Насіння американського ячменю сорту Канзас-237. Ідеально підходить для вирощування в південних і південно-східних регіонах України.Потенціал врожайності понад 100 ц / га. реальні врожаї південних областях у 2019 склали – 60 - 70 ц/га. < / span> < / span>
Топ ПродажТоп по стабільності
Купити насіння ярого ячменю Себастьян в Україні
Урожай 2018
Селекция - Дания
12500.00
11000,00 грн/т.
Голосів:10
Середньостиглий високоврожайний дворядний сорт ячменю. Вегетаційний період 87-95 днів. Потенціал врожайності згідно заяв датських селекціонерів більш 100-105 ц/га.
Посівний озимий ячмінь насіння сорт Селена Стар опис характеристика ціна купити в Україні
10000,00 грн/т.
Голосів:17
Озимий ячмінь сорт – Селена Стар. Середньопізній шестирядний сорт-дворучка з підвищеною адаптивністю до умов південних регіонів країни. Потенціал врожайності при сприятливих умовах 90-110 ц / га. Маса 1000 зерен 37-42 г.
Посівний озимий ячмінь насіння сорт Абориген опис характеристика ціна купити в Україні
10000,00 грн/т.
Голосів:25
Посевной канадский ячмень – сорт Абориген. Среднеспелый шестирядный сорт — двуручка с повышенной адаптацией к условиям  зоны Степи Украины. Тип — на зерно. Хорошо кустится за поздних всходов осенью и ранней весной.
Посівний озимий ячмінь насіння сорт Ковчег опис характеристика ціна купити в Україні
10000,00 грн/т.
Голосів:15
Пропонуємо купити ячмінь - сорт  Ковчег, Еліта та 1 репродукція. Озимий ячмінь  сорт — КОВЧЕГ. Шестирядний  ранньостиглий  сорт. Рекомендований для вирощування в Степу.  Добре кущиться за пізніх входах восени і ранньою весною. Посухостійкий.   
Посівний озимий ячмінь насіння сорт Аполлон опис характеристика ціна купити в Україні
10000,00 грн/т.
Голосів:17
Пропонуємо купити    ячмінь — сорт Аполлон, Еліта та 1 репродукція. Середньостиглий високоврожайний сорт озимого  ячменю Апполон. Оригінатор: Миронівський інститут пшениці ім. Ремесла УААН. Рекомендований для вирощування в Лісостепу і Поліссі на зерно
Посівний озимий ячмінь насіння сорт Атлант опис характеристика ціна купити в Україні
10000,00 грн/т.
Голосів:9
Пропонуємо купити насіння  ячменю озимого — сорт Атлант, Еліта та 1 репродукція. Озимий  ячмінь – високоврожайний сорт Атлант. Максимальна врожайність  88,5 ц/га Рекомендований для вирощування в Лісостепу і Степу.
Посівний озимий ячмінь насіння сорт Паладин опис характеристика ціна купити в Україні
10000,00 грн/т.
Голосів:12
Пропонуємо купити ячмінь  сорт Паладин, Еліта та 1 репродукція. Озимий ячмінь – сорт Паладин. Рекомендований для вирощування в Степу, Лісостепу і на Поліссі. Максимальна врожайність 90,1 ц/га.
Посівний озимий ячмінь насіння сорт Тутанхамон опис характеристика ціна купити в Україні
10000,00 грн/т.
Голосів:6
Пропонуємо купити  ячмінь — сорт Тутанхамон, Еліта та 1 репродукція. Озимий ячмінь  сорт – Тутанхамон. Дворучка Рекомендований для вирощування в Лісостепу і Степу. Високоврожайний, максимальна врожайність 93,6 ц/га.
Посівний озимий ячмінь насіння сорт Росава опис характеристика ціна купити в Україні
10000,00 грн/т.
Голосів:8
Пропонуємо купити  ячмінь  — сорт Росава, Еліта та 1 репродукція. Сорт-дворучка. Даний сорт відрізняється відмінними адаптивними якостями до умов Степу та Лісостепу України.
Посівний озимий ячмінь насіння сорт Сейм опис характеристика ціна купити в Україні
10000,00 грн/т.
Голосів:23
Посівний канадський ячмінь – сорт Сейм Дворучка. Рекомендований для вирощування в Степу і на Поліссі. Високоврожайний, максимальна врожайність 82,6 ц/га Сорт підходить для інтенсивної технології вирощування.
ячмінь сорт Дев'ятий Вал опис характеристика ціна купити в Україні
10000,00 грн/т.
Голосів:27
Середньостиглий сорт шестирядного озимого ячменю Дев'ятий Вал. Рекомендований для всіх зон України. На зерно. Високоінтенсивний сорт з потенційною врожайністю 9,0-10,5 т/га. Здатний давати високі врожаї в умовах відсутності достатньої вологи.
Посівний озимий ячмінь насіння сорт Луран опис характеристика ціна купити в Україні
10000,00 грн/т.
Голосів:7
Середньопізній сорт шестирядного ячменю Луран зернового напрямку. Оригінатор — «Селген, а.с.», Чехія. Рекомендований для всіх зон України.  Середня врожайність 60-70 ц/га, часто до 80 ц/га, при потенціалі в 95 ц/га. Не вимагає особливих умов для агротехніки.
Посівний озимий ячмінь насіння сорт Достойний опис характеристика ціна купити в Україні
10000,00 грн/т.
Голосів:19
Сорт Гідний — Дворучка з підвищеною адаптивністю до умов посушливих регіонів України. Рекомендований для зон: Степ, Лісостеп, Полісся. Шестирядний сорт кормового типу – на зерно. Потенціал врожайності 99 ц/га, реальні врожаї 59-63 ц / га
Посівний ярий пивоварний ячмінь насіння сорт Кангу опис характеристика ціна купити в Україні
10000,00 грн/т.
Голосів:8
Ранньостиглий сорт пивоварного напрямку КАНГУ. Оригінатор — Limagrain Nederlad B. V., Нідерланди. Середня врожайність за роки випробування становила 55,3 ц/га, максимальна – 89,6 ц/га. Має вирівняним стеблестоем, добре кущиться.
Посівний яровий ячмінь насіння сорт Вакула опис характеристика ціна купити в Україні
10000,00 грн/т.
Голосів:11
Шестирядний сорт ячменю ВАКУЛА  відрізняється прекрасною підвищеною адаптивністю до мінливих умов вирощування, для всіх кліматичних зон.
Посівний ярий ячмінь насіння сорт Сталкер опис характеристика ціна купити в Україні
10000,00 грн/т.
Голосів:26
Сорт ячменю Сталкер виведений за програмою селекції на підвищену адаптивність до умов посушливого Степу. Є кращим в Україні для несприятливих умов вирощування. Врожайність у виробничих умовах 55-70 ц /га.
Посівний ярий ячмінь насіння сорт Достойний опис характеристика ціна купити в Україні
10000,00 грн/т.
Голосів:7
Сорт – дворучка шестирядного високоврожайного  ячменю Достойний відрізняється  підвищеною адаптивністю до умов південних регіонів України. Підходить  для висіву в лютневі вікна.
Шестирядний сорт ярого ячменю Геліос
10000,00 грн/т.
Голосів:5
Шестирядний сорт ярого ячменю Геліос. Призначений для інтенсивних технологій вирощування. Рекомендований для вирощування в зоні Степу, Лісостепу та Полісся.  Середній урожай  50,8-55,1 ц/га, потенційна врожайність сорту — 89 ц/га. 
Доставка і оплата
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
Подивіться відео про нашу компанію:
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрном рынке Украины уже 14 лет. Более 4500 клиентов и их рекордные урожаи.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантируем Качество.Документы по ДСТУ на все семена, удобрения и препараты
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Хто наші клієнти (з ким ми працюємо):
Приватні фермери
Аграрні господарства
Системні агрохолдiнги
Нам довіряє понад 4500 клієнтів, серед яких:
Наші дипломи з головних виставок України
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 14 років. Більше 4500 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі