Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Купити Насіння Ріпаку озимого в Україні на 2020 рік

100% Оригінальне Насіння з Гарантією Якості по ДСТУ 2240-93!
Доставка в будь-яку точку України! Оплата після отримання на Новій Пошті!

У нас ви можете купити насіння ріпаку озимого (посівний матеріал). Гібриди ріпаку і сорти для будь-якого регіону з доставкою від 1 дня.

<

Як купити насіння ріпаку в Україні, як вибрати сорт або гібрид озимого ріпаку, який підійде вам найкращим чином?


Почитайте поради від наших досвідчених агрономів, на що важливо звернути увагу при підборі посівного матеріалу та інша корисна інформація по цій темі:
 

 

Що краще вибрати для посіву в Україні -  насіння ріпаку гібридні або сортові:

Перед тим як зупинити свій вибір на гібриді або сорті необхідно зіставити безліч факторів: кліматичні умови і регіон вирощування, строки посіву, сівозміна, хто попередник: зернові (пшениця, ячмінь,) бобові, після якого соняшнику і т. д. Гібриди більш стійкі до неідеальним умов вирощування так як взяли все найкраще від батьківських ліній і часто можуть показати кращий результат.

 

Чим більше стресових факторів (висока посуха, холод, грунтові умови) виникає при вирощуванні ріпаку у вашому регіоні, тим більше переваги мають гібриди. Особливо це актуально в регіонах з недостатньою кількістю опадів.

Також радимо переглянути відео з рекомендаціями, як вибрати посівний матеріал ріпаку та особливостям вирощування.

Перевагою лінійних сортів є можливість повторного використання насіння і в середньому трохи вище олійність зерна. Так само вони дають стабільний урожай та з-за своєї ціни на посівний матеріал дуже актуальні в зонах де високий ризик вимерзання.

 

 
За типом вегетації - Посівної Ріпак Озимий  або Ярої

Більшість фермерів в Україні воліють вирощувати саме озимий ріпак. Не дивлячись на те, що є ймовірність його вимерзання він завжди дає на порядок вище урожай (до 50ц/га), ніж ярий і краще переносить посуху. А ось ярої більш зручний при вирощуванні: легше контролювати бур'яни, і потребує використання менше операцій. Так що при виборі насіння ріпаку необхідно не забувати і про ці моменти.
 

Посівний матеріал ріпаку імпортної селекції або українській

Тут в принципі все просто.
Гібриди ріпаку таких світових селекційних компаній як Сингента, Піонер, Лембке, Заатбву звичайно можуть давати реальні врожаї під 50 центнерів з Гектара. Але тут дуже важливо підібрати гібрид який за сукупністю своїх якостей підходить саме вашому регіону (ґрунти, клімат, опади і т. д) і ваші можливості вирощування – техніка, препарати.
Українська селекція ріпаку традиційно дотримувалася більше упору на те, щоб сорти були більш пластичні і їх можна було використовувати широко по всій території України. Але їх середня врожайність звичайно нижче гібридів світових корпорацій.

 

Щоб купити насіння ріпаку в Україні
телефонуйте нам за телефонами: 095-515-41-66 і 098-101-20-80.

 
Потенціал і стабільність врожайності - гібриди і сорту ріпаку

Одним з основних критеріїв при виборі посівного матеріалу ріпаку є його потенціал врожайності.
Чим вище потенціал, тим у аграрія більше можливості отримати гідний результат, при цьому якщо ви знаєте що певний гібрид або сорт відмінно себе зарекомендував у вашому регіоні і показує стабільність з року в рік то це великий плюс.
Також важливо враховувати чи є у вас можливість використовувати інтенсивну технологію для високоврожайних гібридів потребують великого рівня внесення ЗЗР та добрив. Або ви виберете неінтенсивний гібрид, витратите менше на насіння і догляд і може навіть заробите в результаті майже тіж гроші.

 
Вибір групи стиглості гібридів ріпаку для вашого регіону

При підборі ріпаку враховуйте його термін вегетації (групу стиглості). Вегетаційний період озимого ріпаку становить 290...320 днів, у ярого — 80...120 днів. Ранні гібриди формують трохи менший урожай, але рано звільняють грунт. Це дає можливість у деяких регіонах вирощувати два врожаї в рік або накопичити достатню кількість вологи під наступну культуру. Гібриди з більш тривалим періодом вегетації зазвичай мають вищий потенціал врожайності.

 Стійкість ріпаку до морозів, посухи, осипання

Ріпак культура, яка вимагає дотримання безлічі різних нюансів. Підбирайте насіння, які рекомендують для вашої зони або більш пластичні гібриди. Якщо у вас проблеми з влагообеспечением, то підбирайте посухостійкі гібриди, приділіть увагу зимостійкість сорту (гібриду), особливо в північних і східних регіонах, а також у галузях, де взимку спостерігається незначний сніговий покрив.

 

Дуже важливий момент який сильно впливає на кінцеву уроайность – це розтріскування і осипання стручків ріпаку. Вибирайте гібрид, ріпак стійкий до цього фактору або перед збиранням використовуйте поверхнево активні речовини щоб склеїти стручки.
Чим більше рослина, тим більше врожайність, але це не завжди так, з'являється ймовірність його вилягання якщо стебло не має достатньої міцності так що зверніть увагу на висоту рослини, а також його стійкість до вилягання. Хвороби так само можуть як безпосередньо знизити врожайність ріпаку, так і за рахунок його вилягання і втрат при збиранні через пошкодження стебла патогеном. Сорт(гібрид) повинен бути стійким до них і не забувайте про використання вчасно пестицидів.

 
Вибір технології вирощування ріпаку та темпи зростання по етапах вегетації

Класичні сорти (гібриди) ріпаку найпоширеніші, і їх рекомендується розміщувати на чистих ділянках після злакових культур або трав, де поле не засмічене бур'янами. Так як культура вимоглива до якісної підготовки грунту і чутлива до бур'янів.
Існує так само гібриди під технологію «Чисте Поле» тобто під евролайтинг, а також сорти під гербіцид суцільної дії на основі гліфосату. Їх, рекомендуємо вибирати, коли на поле велику кількість бур'янів.
Темпи росту ріпаку в різні фази його розвитку дуже важливо враховувати, оскільки, наприклад, восени при оптимальному і ранньому посіві необхідно що б розвиток проходило з середньою інтенсивністю, при пізньому навпаки краще, коли зростання інтенсивний тому, що рослині необхідно сформувати певну листову поверхню, набратися сил для зимівлі і в той же час не перерости.  Інакше ви ризикуєте тим, що частина посівів може вимерзнути, що згубно вплине на кінцевий результат. Є так само препарати (ретанданты) які допоможуть вам уникнути проблем переростання і контролюють ріст. Якщо ж ви використовуйте ріпак як сидерат, то тоді коректуйте текхнологию в бік збільшення зеленої маси рослин.
 
Весняні відростання так само має бути среднеинтенсивным в регіонах з довгими зимами, а швидкі темпи відростання допоможуть рослині оптимально використовувати вологу, яка накопичилася за зиму.

Так само ріпак повинен мати високу ступінь галуження, вона відображає майбутній урожай.

Важливе правило, яке потрібно враховувати при вирощуванні озимого ріпаку – ретельне вирівнювання верхнього ґрунтового шару перед процесом посіву. Велику роль при одержанні високого врожаю грають калійні і фосфорні добрива, про це не варто забувати. Перед початком посіву насіння проходять якісну обробку спеціально розробленими препаратами. До вибору даних коштів потрібно поставитися відповідально і проявити велику увагу.
 

Основні фази вегетації озимого ріпаку:

 • Сходи.
 • Поява першої пари листя.
 • Освіта листової розетки.
 • Розгалуження.
 • Цвітіння. Цвітіння повинно проходити дружно і не припадати на дні з високою температурою так як при спеці знижується фертильність пилку.
 • Стручки.
 • Стиглість.

 

При оптимальних умовах сходи ріпаку з'являються вже на третій день. Важливо сказати, що рапсове масло активно використовується переважно та в технічних цілях. Зелена маса даної унікальної за своїми характеристиками культури не викидається, а йде на корисний корм сільськогосподарським тваринам. Вважається дуже цінним і необхідним сировиною для силосування.
Насіння може проростати пре температури 2 або 3 градуси. Важливо знати, що зимостійкість даного різновиду ріпаку середня. Культура досить вологолюбна, відрізняється, в першу чергу, високим темпом зростання, цим і приваблює увагу досвідчених аграріїв.
Озимий ріпак спокійно може перезимувати при хорошому сніжному покриві. У південно-західних районах немає ніяких проблем з позитивними результатами в процесі вирощування культури.
Час збирання ріпаку пов'язано з деякими особливостями, до них можна віднести: терміни посіву, кліматичні умови, біологічні характеристики обраних сортів ріпаку. Наприклад, на кормову масу зелену масу культури можна скошувати вже на 50 або 60 – ий день після того, як з'явилися перші сходи.

 

Таким чином, варто відзначити, що озимий ріпак – це різновид рослини, відрізняється високим показником масляничности, так вона належить до цінної польової культури.
 

Для того щоб вирощування озимого ріпаку пройшло успішно, необхідно підібрати тільки перевірені, якісні насіння української або імпортної селекції.
За покупками варто звернутися до відому, що добре зарекомендувала компанію.
При виникненні запитань або спірних ситуацій найкраще зв'язатися з досвідченими фахівцями в даному напрямку. Вони нададуть повну інформацію про особливості вирощування культури.

 
Продаж насіння ріпаку оптом і в роздріб кращих сортів і гібридів.
Оформіть замовлення в нашому інтернет-магазині. Оплата будь-яким зручним способом.
+ 38-095-515-41-66, + 38-098-101-20-80
З повагою, компанія «Агроексперт-Трейд»

 

 

Вміст олії, ерукової кислоти, глюкозинолатів в насінні ріпаку, їх склад, застосування та збут вирощеного врожаю

 
Ріпак - технічна культура, якість продукції якої безпосередньо залежить від вмісту олії в насінні, в середньому його кількість становить 40-48% і 21-33% білка. І чим більше тим краще.
Але також важливий і хімічний склад жиру.
Присутність ерукової кислоти і глюкозинолатів може розглядатися як негативна або як позитивна особливість насіння ріпаку залежно від наміченого шляху використання, виробленого з цих насіння олії (для харчових або технічних цілей, наприклад, для харчових цілей їх присутність небажано, так як шкодить здоров'ю людини і тварин, для цього селекціонери вивели нульові сорти (гібриди) ріпаку. Якщо ріпак використовується для отримання біопалива чи інших продуктів хім. Промисловості - це особливого значення не має.

 

 

рапс Посівний купити в Україні
 
В Україні серед основних олійних культур ріпак як і раніше зберігає за собою експортну позицію. В поточному сезоні, незважаючи на зростання врожаю ріпаку на світовому ринку, попит на українську олійну оцінювався як досить високий. Так само варто відзначить про зростання переробних потужностях ріпаку в Україні. Основні покупці українського ріпаку є ЄС та країни Азії, а цінова тенденція має позитивний вектор.
 
Причиною є широкий спектр секторів промисловості, які потребують в цьому сировину.  
Рапсове масло використовують як інші масла в приготуванні страв, для приготування маргарину, в металургійній, миловарній, шкіряної та текстильної промисловості.
Макуха містить (в %) білка близько 32, жиру 9, без азотистих екстрактивних речовин 30% цінний концентрований корм для худоби після видалення шкідливих глікозидів.
Виробництво ріпакового шроту, який використовується в тваринництві як харчова основа для різних комбікормів і преміксів.
У таблиці представлені змісту основних корисних елементів в насінні ріпаку.
 
Речовина
Вміст у 100 гр. продукту
Білки
31 р
Жири
43 р
 Вуглеводи
7р
Кальцій
454 мг
Залізо
6,3 мг
Магній
311 мг
Фосфор
840 мг
Калій
979 мг
Натрій
139 мг
Вітамін Е
7,4 мг
Вітамін В1
0,11 мг
Вітамін В2
0,25 мг
Вітамін РР
15,9 мг
Зола
 4,5 м
Вітамін А
мг
Насичені кислоти
1,1 р
Мононенасичені кислоти
26,1 р
Поліненасичені кислоти
8,4 р
 
Основними напрямками використання ріпаку є:
•    корми для тварин;
•    виробництво ріпакової олії та шроту;
•    виробництво різних продуктів харчування;
•    відмінний медонос;
•    сировина для хімічної промисловості;
•    сировина для виробництва біодизелю.

 
Саме ці якості дозволяють використовувати ріпак у багатьох галузях економіки, що породжує в свою чергу високий попит на нього, а ціна залишається стабільно високою. А значить вирощування буде економічно вигідним і ви отримаєте хороший прибуток
Топ ПродажТоп-вибір 2019Топ-вибір клієнтівТоп-ціна
Насіння Ріпаку ЧОРНИЙ ВЕЛЕТЕНЬ від Агроэксперт-Трейд
Українська селекція
25000,00 грн/т.
Голосів:9
Насіння озимого Ріпаку Чорний Велетень – це кращий сорт для вирощування в будь-яких умовах на всій території України. Характеризується відмінними показниками морозостійкості. Сорт стійкий до вилягання, посухи та деяких шкідників і хвороб. Має високий потенціал врожайності.
Топ по посухостійкостіТоп по стабільності
Насіння Ріпаку Рохан від Агроэксперт-Трейд
Lembke
5100,00 грн/п.е.
Голосів:9
Насіння озимого ріпаку Рохан– це гібрид від Виробника «Лембке», яке володіє відмінними показниками стресостійкості. Має високі показники посухостійкості. Високі показники стійкості до грибків і плісняви. Потенціал врожайності – 45-50 ц/га.
Топ по стабільності
Насіння Ріпаку Вісбі від Агроэксперт-Трейд
Lembke
4800,00 грн/п.е.
Голосів:9
Насіння озимого ріпаку Вісбі– це гібрид з високою за ступенем олійності від Виробника «Лембке». Комбінує в собі стабільно високу врожайність і ранішне дозрівання. Дуже висока зимостійкість та стійкість до вилягання, посухи та хвороб. Потенціал врожайності – 50-60 ц/га.
Топ по посухостійкості
Насіння Ріпаку Торес від Агроэксперт-Трейд
Syngenta
3472,00 грн/п.е.
Голосів:6
Насіння озимого ріпаку Торес - це чудовий середньопізній гібрид озимого ріпаку від Виробника «Сингента» (Syngenta). Відрізняється високим потенціалом врожайності в умовах сильної посухи. Придатний для пізніх посівних робіт. Прекрасно переносить зимові холоди.
Топ по урожайностіТоп по посухостійкості
Насіння Ріпаку Траст КЛ від Агроэксперт-Трейд
Lembke
6254,00 грн/п.е.
Голосів:10
Насіння озимого ріпаку Траст КЛ– це новий гібрид системи Clearfield від виробника «Лембке». Під Евролайтинг. Має високу стійкість до стресових умов. Високоврожайний середньостиглий гібрид з відмінною стійкістю до засух. Потенціал врожайності – 50-60 ц/га.
Топ по стабільності
Насіння Ріпаку Артус від Агроэксперт-Трейд
Lembke
4017,00 грн/п.е.
Голосів:10
Насіння озимого ріпаку Артус – це високоврожайний гібрид від виробника «Лембке». Забезпечує стабільність врожаю в різних кліматичних зонах. Характеризується дуже сильним зростанням і хорошим бічним розгалуженням. Відмінно переносить посуху.
Насіння Ріпаку Трумпф від Агроэксперт-Трейд
Lembke
5550,00 грн/п.е.
Голосів:9
Насіння озимого ріпаку Трумпф – це гібрид раннього дозрівання від виробника «Лембке». Відрізняється невеликими розмірами і стійкістю до змін погоди. Не схильний до вилягання та інших факторів, що впливають на якісний розвиток культур. Потенціал врожайності – 50-60 ц/га.
Топ по посухостійкості
Насіння Ріпаку Шрек від Агроэксперт-Трейд
Lembke
5850,00 грн/п.е.
Голосів:4
Насіння озимого ріпаку Шрек – високоврожайний озимим гібрид ріпаку від Виробника «Лембке». Йому властиві високі показники стійкості до різних несприятливих факторів і рівномірне дозрівання. Економічно вигідний для аграріїв. Потенціал врожайності – 55-60 ц/га.
Насіння Ріпаку Ксенон від Агроэксперт-Трейд
Lembke
5250,00 грн/п.е.
Голосів:11
Насіння озимого ріпаку Ксенон– новий вітальний гібрид озимого ріпаку від Виробника «Лембке». Насіння володіють високою схожістю та великим потенціалом врожайності. Володіє високими регенеративними здібностями. Стійкий до холоду. Потенціал врожайності – 50-60 ц/га.
Насіння Ріпаку НЦП 9800 від Агроэксперт-Трейд
Lembke
4017,00 грн/п.е.
Голосів:6
Насіння озимого ріпаку НЦП 9800 – це найуспішніший гібрид від виробника Лембке, який показує стабільно високу врожайність при середній інтенсивності вирощування. Відмінно показує себе в екстремальних умовах вирощування. Показує однорідне дозрівання.
Насіння Ріпаку Гладиус від Агроэксперт-Трейд
Syngenta
3472,00 грн/п.е.
Голосів:8
Насіння озимого ріпаку Гладиус – високоврожайний озимим гібрид ріпаку від Виробника «Сингента». Відрізняється середнеінтенсивними темпами зростання восени і в період відновлення вегетації. Зимостійкий, насіння не обсипаються. Обсяг урожаю залежить від зволоженості грунту.
Насіння Ріпаку Сіртакі КС від Агроэксперт-Трейд
Коссад Семанс
Голосів:4
Насіння озимого ріпаку Сіртакі КС-гібрид озимого ріпаку типу 00. Характеризується високими показниками темпу стартового зростання. Має дуже високі показники якості та стабільності врожаю.
Насіння Ріпаку Мазарі КС від Агроэксперт-Трейд
Коссад Семанс
Голосів:6
Насіння озимого ріпаку Мазарі КС-гібрид озимого ріпаку, який відноситься до типу 00. Має високі показники стабільності, дає прекрасний результат при вирощуванні в різних умовах.
Насіння Ріпаку Меморі КС від Агроэксперт-Трейд
Коссад Семанс
Голосів:5
Насіння озимого ріпаку Меморі КС-гібрид озимого ріпаку, який характеризується високими показниками врожайності та вмісту олії в насінні. Демонструє швидке стартове зростання.
Насіння Ріпаку ДК Сенсей від Агроэксперт-Трейд
Монсанто (Monsanto)
5698,00 грн/кг
Голосів:7
Гібрид озимого ріпаку ДК Сенсей від виробника «Монсанто». Придатний для вирощування при різних грунтово-кліматичних умовах. Придатний як для надранніх, так і пізніх термінів посіву.
Насіння Ріпаку ДК Сеакс від Агроэксперт-Трейд
Монсанто (Monsanto)
5168,00 грн/кг
Голосів:8
Гібрид озимого ріпаку ДК Сеакс від виробника «Монсанто». З низькою біомасою, відрізняється стрімкими темпами проростання і формування потужної розвиненої листової розетки перед зимівлею. Має потенціал врожайності на одному рівні з кращими класичними гібридами.
Насіння Ріпаку ДК Імплемент КЛ від Агроэксперт-Трейд
Монсанто (Monsanto)
5857,00 грн/кг
Голосів:5
Гібрид озимого ріпаку ДК Імплемент КЛ від виробника «Монсанто». Для продуктивної системи Clearfield відрізняється високою зимостійкістю в групі ІМІ-гібридів, швидким стартовим зростанням навесні і високою посухостійкістю.
Насіння Ріпаку ДК Ексторм від Агроэксперт-Трейд
Монсанто (Monsanto)
5433,00 грн/кг
Голосів:7
Гібрид озимого ріпаку ДК Ексторм від виробника "Монсанто". Висока компенсаторна здатність рослин за рахунок інтенсивного розгалуження дозволяє вирощувати гібрид при мінімальній густоті. Високі показники зимостійкості серед класичних гібридів.
Насіння Ріпаку ДК Експріт від Агроэксперт-Трейд
Монсанто (Monsanto)
6228,00 грн/кг
Голосів:5
Гібрид озимого ріпаку ДК Експрит від виробника "Монсанто". Гібрид нового покоління, який вдало поєднує високий потенціал продуктивності, високу зимостійкість і відмінну екологічну пластичність. Підвищена стійкість до осипання насіння,
Насіння Ріпаку ДК Експовер від Агроэксперт-Трейд
Монсанто (Monsanto)
3578,00 грн/кг
Голосів:6
Гібрид озимого ріпаку ДК Експовер від виробника "Монсанто". Високі темпи зростання восени дозволяють максимально продовжити посівний період. Висока стійкість до хвороб (ген RLM7).
Доставка і оплата
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
Подивіться відео про нашу компанію:
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрном рынке Украины уже 14 лет. Более 4500 клиентов и их рекордные урожаи.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантируем Качество.Документы по ДСТУ на все семена, удобрения и препараты
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Хто наші клієнти (з ким ми працюємо):
Приватні фермери
Аграрні господарства
Системні агрохолдiнги
Нам довіряє понад 4500 клієнтів, серед яких:
Наші дипломи з головних виставок України
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 14 років. Більше 4500 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі