Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Безпосередньо від Виробника
Використовуємо останні наукові
Розробки в виробництві!
Доставимо в будь-яку точку України
Вигідним для вас способом від 1 дня!
Безкоштовні консультації агрономів:
Як збільшити урожай на 10-30%!

Насіння ріпаку - ціна в Україні на 2018

У нас ви можете купити насіння ріпаку озимого (посівний матеріал). Гібриди ріпаку і сорти для будь-якого регіону з доставкою від 1 дня.

100% Оригінальне Насіння з Гарантією Якості по ДСТУ 2240-93!
Доставка в будь-яку точку України! Оплата після отримання на Новій Пошті!

У нас ви можете купити насіння ріпаку озимого (посівний матеріал). Гібриди ріпаку і сорти для будь-якого регіону з доставкою від 1 дня.

'Пропонуємо Насіння Ріпаку озимого в Україні. ✓ Посівний ріпак - сорти та гібриди селекції Україна, Лембке, Сингента. ✓ Телефонуйте ☎ 098-101-20-80 ☎ 095-515-41-66. Або читайте докладніше на сайті'
Насіння ріпаку сорт Чорний Велетень опис характеристика ціна купити в Україні
В наличии
25000,00 грн/т.
Голосів:9

Насіння озимого Ріпаку Чорний Велетень – це кращий сорт для вирощування в будь-яких умовах на всій території України. Характеризується відмінними показниками морозостійкості. Сорт стійкий до вилягання, посухи та деяких шкідників і хвороб. Має високий потенціал врожайності.

Насіння ріпаку Мерседес (Лембке) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Голосів:8

Насіння озимого ріпаку Мерседес – це гібрид від виробника «Лембке». Він має досить потужний і інтенсивний розвиток. Реальна врожайність 50 ц/га при олійності від 45%. Інтенсивний розвиток цього гібрида можливо навіть при дуже низьких температурах. Не вибагливий до грунтів.

Насіння ріпаку Трумпф (Лембке) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Голосів:9

Насіння озимого ріпаку Трумпф – це гібрид раннього дозрівання від виробника «Лембке». Відрізняється невеликими розмірами і стійкістю до змін погоди. Не схильний до вилягання та інших факторів, що впливають на якісний розвиток культур. Потенціал врожайності – 50-60 ц/га.

Насіння ріпаку Траст (Лембке) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Голосів:10

Насіння озимого ріпаку Траст КЛ– це новий гібрид системи Clearfield від виробника «Лембке». Під Евролайтинг. Має високу стійкість до стресових умов. Високоврожайний середньостиглий гібрид з відмінною стійкістю до засух. Потенціал врожайності – 50-60 ц/га.

Насіння ріпаку Абакус (Лембке) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Голосів:5

Насіння озимого ріпаку Абакус– це вітальний ранній гібрид від Виробника «Лембке». Він дає високі врожаї на легких кислих та важких грунтах. Не вимагає особливого догляду, навіть у посушливі періоди. Володіє високою посухостійкістю. Потенціал врожайності – 50-60 ц/га.

Насіння ріпаку Вісбі (Лембке) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Голосів:9

Насіння озимого ріпаку Вісбі– це гібрид з високою за ступенем олійності від Виробника «Лембке». Комбінує в собі стабільно високу врожайність і ранішне дозрівання. Дуже висока зимостійкість та стійкість до вилягання, посухи та хвороб. Потенціал врожайності – 50-60 ц/га.

Насіння ріпаку Рохан (Лембке) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Голосів:9

Насіння озимого ріпаку Рохан– це гібрид від Виробника «Лембке», яке володіє відмінними показниками стресостійкості. Має високі показники посухостійкості. Високі показники стійкості до грибків і плісняви. Потенціал врожайності – 45-50 ц/га.

Насіння ріпаку Ксенон (Лембке) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Голосів:11

Насіння озимого ріпаку Ксенон– новий вітальний гібрид озимого ріпаку від Виробника «Лембке». Насіння володіють високою схожістю та великим потенціалом врожайності. Володіє високими регенеративними здібностями. Стійкий до холоду. Потенціал врожайності – 50-60 ц/га.

Насіння ріпаку Шерпа (Лембке) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Голосів:8

Насіння озимого ріпаку Шерпа– гібрид озимого ріпаку від Виробника «Лембке». Придатний для посіву як легких, так і важких ґрунтах. Демонструє дуже високі показники врожайності. Висока ступінь олійності. Хороші показники зимостійкості. Потенціал врожайності – 55-68 ц/га.

Насіння ріпаку Шрек (Лембке) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Голосів:4

Насіння озимого ріпаку Шрек – високоврожайний озимим гібрид ріпаку від Виробника «Лембке». Йому властиві високі показники стійкості до різних несприятливих факторів і рівномірне дозрівання. Економічно вигідний для аграріїв. Потенціал врожайності – 55-60 ц/га.

Насіння ріпаку Гладиус (Сингента) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Голосів:8

Насіння озимого ріпаку Гладиус – високоврожайний озимим гібрид ріпаку від Виробника «Сингента». Відрізняється середнеінтенсивними темпами зростання восени і в період відновлення вегетації. Зимостійкий, насіння не обсипаються. Обсяг урожаю залежить від зволоженості грунту.

Насіння ріпаку Торес (Сингента) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Голосів:6

Насіння озимого ріпаку Торес - це чудовий середньопізній гібрид озимого ріпаку від Виробника «Сингента» (Syngenta). Відрізняється високим потенціалом врожайності в умовах сильної посухи. Придатний для пізніх посівних робіт. Прекрасно переносить зимові холоди.

Насіння ріпаку СІ Мартен (Сингента) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Голосів:9

Насіння озимого ріпаку СІ Мартен - це гібрид озимого ріпаку від Виробника «Сингента» (Syngenta). Має високі показники врожайності при вирощуванні за інтенсивною технологією. Оптимальний час посіву – початок осені. Швидко адаптується до навколишніх умов.

Насіння ріпаку НК Технік (Сингента) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Голосів:4

Насіння озимого ріпаку НК Технік - це стабільний гібрид озимого ріпаку від Виробника «Сингента» (Syngenta). Має стійкість до різних факторів, таких як перепади температур, тривала посуха. Характеризується хорошими показники ріпакової олії.

Насіння ріпаку НК Петрол (Сингента) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Голосів:7

Насіння озимого ріпаку ПК Петрол - це високоврожайний гібрид озимого ріпаку від Виробника «Сингента». Сприятливо переносить посуху. Насіння стійкі до низьких температур в зимовий час. Стійкий до перепадів температури. Рослина швидко пристосовується до умов зростання.

Насіння ріпаку НК Октан (Сингента) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Голосів:8

Насіння озимого ріпаку ПК Октан - це гібрид середньораннього типу від Виробника «Сингента». Сприятливо переносить посуху і дає хороший стабільний урожай. Витримує низькі зимові температури, має високу стійкість до фомозу. Має невеликий вміст глюкозинолатів.

Насіння ріпаку Гіколор (Заатбау) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Голосів:6

Насіння озимого ріпаку Гіколор - це витривалий гібрид ріпаку від Виробника "Заатбау". Без втрат для врожаю переносить морози, засуху і високу температуру. Розвинена коренева система і стійкість до різного роду хвороб. Рослина не вибаглива, не вимагає особливих умов вирощування.

Насіння ріпаку Хенрі (Заатбау) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Голосів:5

Насіння озимого ріпаку Хенрі - це середньоранній гібрид ріпаку від Виробника "Заатбау". Відрізняється понад високим потенціалом врожайності. Стійкий до посушливої погоди, чудово переносить холоду. Характеризується високим ступенем олійності.

Насіння ріпаку Труді (Заатбау) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Голосів:7

Насіння озимого ріпаку Труді - це високоврожайний гібрид ріпаку від Виробника "Заатбау". Приносить високий урожай при будь-якій температурі, навіть у посушливих умовах, невибагливий. Стійкий до пролягання і не боїться поширених захворювань. Потенціал врожайності – 60 ц/га.

Насіння ріпаку Харді (Заатбау) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Голосів:5

Насіння озимого ріпаку Харді - тличный представник серед гібридів озимого ріпаку «Заатбау». Прекрасно переносить зимові холоди. дарує рясний і якісний урожай. Володіє імунітетом до поширених захворювань рослинних культур. Не обсипається і не схильний до вилягання.

Насіння ріпаку Венді (Заатбау) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Голосів:8

Насіння озимого ріпаку Венді – це гібрид озимого ріпаку від Виробника «Заатбау». Має високий вміст олії – 40%. Показує хорошу стійкість до осипання. Велика стійкість до вилягання. Потенціал врожайності – 33-60 ц/га.

Насіння ріпаку Гибрисерф (Заатбау) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Голосів:6

Насіння озимого ріпаку Гибрисерф – це високоврожайний гібрид озимого ріпаку від Виробника «Заатбау». Характеризується швидким ростом і розвитком на початкових стадіях. Відрізняється стабільною врожайністю. Рекомендується для вирощування на насіння. Врожайність – до 45 ц/га.

Насіння ріпаку Герді (Заатбау) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Голосів:7

Герди – це високоврожайний гібрид озимого ріпаку. Показує високі показники олійності. Має високу стійкість до осипання, вилягання та посухи. Не пошкоджується основними хворобами. Потенціал врожайності – до 55 ц/га.

Насіння ріпаку сорт Атлант опис характеристика ціна купити в Україні
Голосів:14

Насіння озимого Ріпаку Атлант – це високоврожайний сорт з високою стійкістю до вилягання рослин і осипання насіння. Потенціал врожайності – до 5,2 т/га. Показує відмінну зимостійкість та середню стійкість до хвороб і шкідників. Норма висіву – 5-6 кг/га.

Насіння ріпаку сорт Чемпіон України опис характеристика ціна купити в Україні
Голосів:8

Насіння озимого Ріпаку Чемпіон України – це високоврожайний сорт для виробництва продовольчого олії і кормового шроту. Потенціал врожайності – до 5 т/га. Має хорошу стійкість до вилягання та осипання. Відмінна зимостійкість. Підходить для Лісостепу і Полісся України.

Насіння ріпаку сорт Стилуца опис характеристика ціна купити в Україні
Голосів:8

Насіння озимого Ріпаку Стилуца – це новий високоврожайний сорт з високою якістю олії. Підходить для вирощування у всіх зонах України. Потенціал врожайності – до 6 т/га. Олійність насіння – 47%. Сорт стійкий до зими, холоду та посухи. Показує хорошу стійкість до хвороб і шкідників.

Насіння ріпаку сорт Ганна опис характеристика ціна купити в Україні
Голосів:8

Насіння озимого Ріпаку Ганна – це сорт для виробництва олії на харчові цілі, а також отримання високоякісного шроту для годівлі тварин. Підходить для вирощування у всіх зонах України. Відрізняється підвищеною зимостійкістю. Потенціал врожайності – до 5 т/га.

Насіння ріпаку сорт Мороз опис характеристика ціна купити в Україні
Голосів:23

Насіння озимого Ріпаку Мороз – це високоврожайний сорт для виробництва харчової олії і кормового шроту. Підходить для вирощування у всіх регіонах і на будь-яких типах грунту. Характеризується відмінною зимостійкістю. Стійкий до хвороб і шкідників. Потенціал врожайності – до 6 т/га.

Насіння ріпаку під раундап сорт Клеопатра опис характеристика ціна купити в Україні
Голосів:30

Насіння озимого Ріпаку Клеопатра – це сорт під Раундап з відмінними показниками стійкості до вилягання, осипання, посухи та морозів. Підходить для вирощування у всіх регіонах України. Середня врожайність – 3-4 т/га Вміст олії – 46-48 %. Норма висіву 5-6 кг/га.

Хочете купити якісне насіння ріпаку

 і отримати хороший урожай?

Тоді дзвоніть нам сьогодні!
+38-095-515-41-66, +38-098-101-20-80
Варіанти оплати: готівковий, безготівковий, накладений платіж.
Адреса: до 2 тонн — Новою поштою, від 2 тонн — підберемо попутний транспорт до вашого господарства. Чи можете забрати самі з наших виробничих складів у Черкаській області.
 
Посівної озимий ріпак насіння сорт гібрид опис характеристика ціна купити в Україні
 
Насіння перед відвантаженням ми готуємо до посіву за європейською технологією на чеському обладнанні:
1 етап – Обробка ультрафіолетом
Проводиться перший етап знезараження і протруєння насіння. Апаратура, на основі спектрального аналізу насіння через ультрафіолетові промені, сортує насіння на якісні і неякісні (порожнє, дрібне, заражене, чужорідне).
2 етап – Обробка озоном
Озон виконує 2 функції:
 1. Як би «пробуджує» зерно. Від цього відсоток схожості та енергії проростання збільшується до 20% від базових показників
 2. Вбиває до 97% всієї шкідливої мікрофлори, шкідників і збудників хвороб насіння.

Озимий ріпак: основні переваги популярної культури

 

Велике поширення одержали озимі сорти ріпаку. Вони вважаються більш продуктивними. Багато звертають увагу на високу врожайність даної різновиду культури. Варто відзначити, що саме при весняному посіві відмінно переносить весняні, осінні заморозки. Є перспективною рослиною для широкого поширення. Головна особливість ріпаку озимого – це вимогливість до родючості грунту. Він дає позитивні результати на окультуреній землі, з великим вмістом поживних елементів. У насінні ріпаку: 27% протеїну, 46% жиру. При вирощуванні ріпаку можна отримати 15 ц/га рослинного масла.  Воно використовується як салатне, для виготовлення «ласощів»: майонезу, маргарину.

Основні параметри озимого ріпаку

Масляничность

43-50%

Коренева система

Відмінно розвинена

Маса 1000 насінин

До 7 грам

Вегетаційний період

Не більше 320 днів

 

Важливе правило, яке потрібно враховувати при вирощуванні озимого ріпаку – ретельне вирівнювання верхнього ґрунтового шару перед процесом посіву. Велику роль при одержанні високого врожаю грають калійні і фосфорні добрива, про це не варто забувати. Перед початком посіву насіння проходять якісну обробку спеціально розробленими препаратами. До вибору даних коштів потрібно поставитися відповідально і проявити велику увагу.

Озимий ріпак відноситься, насамперед, до рослин, які люблять світло. В західних районах України густота даної культури на метр більше, ніж у східних і південних регіонах

Процес росту озимого ріпаку

Основні фази вегетації озимого ріпаку:

 1. Сходи.
 2. Поява першої пари листя.
 3. Поява листової розетки.
 4. Розгалуження.
 5. Суцвіття.
 6. Стручки.
 7. Стиглість.

При оптимальних умовах сходи ріпаку з'являються вже на третій день. Важливо сказати, що рапсове масло активно використовується переважно та в технічних цілях. Зелена маса даної унікальної за своїми характеристиками культури не викидається, а йде на корисний корм сільськогосподарським тваринам. Вважається дуже цінним і необхідним сировиною для силосування.

Насіння може проростати пре температури 2 або 3 градуси. Важливо знати, що зимостійкість даного різновиду ріпаку середня. Культура досить вологолюбна, відрізняється, в першу чергу, високим темпом зростання, цим і приваблює увагу досвідчених аграріїв.

Озимий ріпак спокійно може перезимувати при хорошому сніжному покриві. У південно-західних районах немає ніяких проблем з позитивними результатами в процесі вирощування культури.

Час збирання ріпаку пов'язано з деякими особливостями, до них можна віднести: терміни посіву, кліматичні умови, біологічні характеристики обраних сортів ріпаку. Наприклад, на кормову масу зелену масу культури можна скошувати вже на 50 або 60 –ий день після того, як з'явилися перші сходи.

Таким чином, варто відзначити, що озимий ріпак – це різновид рослини, відрізняється високим показником масляничности, так вона належить до цінної кормової культури.

Для того щоб вирощування озимого ріпаку пройшло успішно, необхідно підібрати тільки перевірені, якісні насіння. За покупками варто звернутися до відому, що добре зарекомендувала компанію. При виникненні запитань або спірних ситуацій найкраще зв'язатися з досвідченими фахівцями в даному напрямку. Вони нададуть повну інформацію про особливості вирощування культури.

Фільтрація
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 13 років. Більше 2500 клієнтів, і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі