Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
19
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 11000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 2 300 000 га!

Купити Гербіциди для Кукурудзи в Україні, ціна на 2024 оптом і в роздріб:

Застосування гербіцидів збереже вам 25-45% врожаю за рахунок контролю або знищення бур'янів на польових, овочевих і садових культурах

Продаж гербіцидів для Кукурудзи від кращих виробників

ТОП Гербіциди для кукурудзи

Виробник
Препарати
Альфа Смарт Агро
Оскар преміум, Сігур, Еталон, Хаммер Дуо, Альвіус, Тривіум, Рамзес, Альфа-Піралід
АХТ
Основа, Пропазокс, Метризан, Толазин, Ділар, Дісулам, Унісулам, Мілафорт, Мілафорт Екстра, Сульфоніл, Танаїс
Хімагромаркетинг
Кратос, Авангард, Вождь-Про, Клок, Цукрон+, Клінкорн, Гавань+, Пріоритет, Оріон, Оптимум, Мікодин, 2,4-Д Актив, Подмарин, Амадор
ПЕСТ
Прагмат, Стівен, Берген, Джуліан, Торино, Трономіт, Пунктир, Мігель, Бернар
Грінфорт
Грінфорт Проніт, Грінфорт АХ 900, Грінфорт Екстра, Грінфорт Преміум, Грінфорт Харні, Грінфорт НК 40
Сингента
Примекстра Голд, Примекстра TZ Голд, Люмакс, Пріма Форте, Пік, Мілагро Елюміс
Байер
Мерлін Флекс Дуо, Аспект Про, Лаудіс, Харнес, Гроділ Максі

Гербіциди для кукурудзи: користь, як правильно вибрати і як вносити

гербіциди-для-кукурудзи
Однією з найпопулярніших сільгоспкультур в Україні вважається кукурудза, а отримання хорошого врожаю цього злаку – основна мета аграріїв. Бур'яни, агресивне середовище, паразити і різні бактерії – головні перешкоди на шляху досягнення бажаного. Вони уповільнюють ріст рослин і значно знижують врожайність. Саме тому варто застосовувати гербіциди для кукурудзи, які є результатом взаємодії двох наук (біологія та аграрна хімія). Для знищення бур'янів краще використовувати суміші гербіцидів. Це обумовлено високою чутливістю культури до тих чи інших компонентів препаратів. Різні сорти кукурудзи по-різному на них реагують. Як застосовувати гербіцид, коли вносити, в яких дозах? Спробуємо дати відповіді на ці питання в даній статті.
 

Що таке гербіциди для кукурудзи і коли їх краще застосовувати

 
Хімічні речовини, призначення яких – боротьба з небажаною рослинністю в посівах сільгоспкультур – гербіциди для кукурудзи. У перекладі з латинської "вбивці трави» («герба» – трава, "цідо" – вбивати). Їх класифікують на два види, що розрізняються за типом впливу.
 1.  Суцільне. Такі препарати здатні знищувати всі рослини, включаючи культурні, на всій території, яка була ними оброблена. Їх застосування допустимо тільки на ділянках, вільних від кукурудзи.
 2.  Селективні (вибіркові).дані речовини націлені на певні різновиди рослин, а саме на бур'яни, і є абсолютно безпечними для оброблюваних культур, серед яких не тільки злакові, але і картопля, томати і т. д. 
 
Головне правило, якого слід дотримуватися при обробці грунту хімікатами – суворе дотримання рекомендацій виробника. Також варто виконувати її своєчасно. Ці два чинники допоможуть забезпечити кукурудзі сприятливі умови для повноцінного розвитку і зростання, а це в свою чергу призведе до формування і дозрівання врожаю (на 30-50% збільшиться приріст врожаю).
 
Важливо! використовувати той чи інший препарат з порушенням рекомендацій виробника не можна. Це призведе до небажаного результату, а то і зовсім зашкодить культурі.
 
Кошти необхідно вчасно вносити з метою найбільш ефективного знищення бур'янів.
 1.  До появи сходів територія, на якій вирощується кукурудза, повинна бути оброблена грунтовим гербіцидом. Це дозволить знищити не тільки пророслі бур'яни, а й ті, що ще «сидять» в грунті.
 2.  Перший післясходовий обробіток – найкращий спосіб знищити величезну кількість бур'янів. Оптимальним періодом обробки культур буде фаза, коли Кукурудзяні паростки матимуть не менше трьох листків.
 3.  Другий післясходовий обробіток застосовується після появи вже 6 листків.
Результат обробки кукурудзи гербіцидами
 

Як використовувати гербіциди для кукурудзи та особливості їх застосування

 
Гербіциди для сої – це сильне хімічна речовина, яке потрібно використовувати обережно і з суворим дотриманням дозування, зазначеної в інструкції. Тому перед початком застосування препарату вивчіть рекомендації виробника і ознайомтеся з переліком бур'янистих видів рослин, від яких воно допоможе ефективно позбутися.
 
Існує своя класифікація бур'янів. Їх поділяють на однорічні та багаторічні. Серед перших виділяють підклас дводольних, які ростуть всього один рік і розмножуються насінням. До других-відносять траву, що має потужну кореневу систему і здатну прорости навіть зі шматочка кореня.
 
Обробка посівів проводиться двома способами, але в кожному використовується розчин в тій концентрації, яка рекомендована саме для цього препарату.
 1.  Обприскування. Потрібно застосовувати розчин сильнішої концентрації. Це обумовлено тим, що під впливом зовнішніх факторів (вітер, дощ тощо) частина гербіцида видаляється з рослини (залишається не більш 30% кошти). Гідність такого способу-відсутність ризику забруднення грунту (добре підходить для однорічних «шкідників»), а до його недоліків фермери відносять повільне в'янення бур'яну.
 2.  Внесення в грунт. При обробці гербіцидами слід строго стежити за тим, щоб розчин не проник нижче посаджених злакових. А щоб отримувати максимальний ефект при такому методі знищення шкідників слід ретельно стежити за умовами застосування певного виду препарату (наприклад, деякі різновиди не можна вносити в сухий грунт, оскільки в такому середовищі вони не будуть активні, їх вносять після того як зволожує грунт). Крім того, такий спосіб обробки посіву допустимо строго в обмежені часові рамки-до появи у паростків кукурудзи від 3 до 5 листочків.

Використовувати гербіциди слід наступним чином:
 •  вносити вранці або ввечері;
 •  температурний режим не повинен перевищувати 25 °С;
 •  забезпечити себе засобами індивідуального захисту.
 
Важливо! Процес дії гербіцидів на грунт незворотній, а тривалість дії становить 1-2 місяці. Тому краще припинити внесення і добрива, і гербіциду за 1-1, 5 місяці до збору врожаю.
 
Існує кілька різновидів препаратів, призначених для боротьби з бур'янами, в основі яких такі компоненти:
 •  2,4-Д аминная сіль;
 •  клопіралід;
 •  сульфонилмочевина.
 
Компанія «Агроексперт Трейд» пропонує широкий асортимент гербіцидів для кукурудзи від різних виробників, що відрізняються високою якістю і високою ефективністю у боротьбі з бур'янами на всіх видів.
 

⭐Навіщо застосовувати гербіциди для кукурудзи?

Кукурудза - високорентабельна культура, але максимальний результат можна одержати тільки за умови використання правильно підібраних гербіцидів.

⭐Яка вигода від гербіцидів для кукурудзи?

Використання гербіцидів у посівах кукурудзи дає можливість значно збільшити прибуток фермера за рахунок збільшення врожайності, а також поліпшення якості продукції.

⭐Які є гербіциди для кукурудзи? 

Для кукурудзи зазвичай використовують грунтові гербіциди - Основа, Харнес, а також післясходовий Дисулам, Мілагро, Тітус. Що б підібрати якісний препарат телефонуйте нам.

 

Гербіциди для кукурудзи суцільної дії.

В основному Застосовуються для підготовки поля до посіву, бажано використовувати за два тижні до сходів, щоб не пошкодити культуру і свого часу якісно прибрати бур'ян (пастуша сумка, осот, пирій, берізка польова, суріпиця, падалиця інших культур)
З гербіцидів цього типу при вирощуванні кукурудзи часто використовують препарати на основі гліфосату Отаман, Тотал, Раундап, Геліос Екстра.
Більше вибір препаратів для боротьби з бур'янами цього типу на сторінці - Гербіциди суцільної дії
 

Грунтові Гербіциди для кукурудзи.

Застосовуються в основному до сходів кукурудзи для контролю бур'янів на початкових стадіях розвитку кукурудзи, коли вона менш конкурентоспроможна. Використовують як проти дводольних (гірчиця польова, щириця, зябер, лобода), так і від злакових бур'янів (мишей, плоскухи, свинячий).
 
З ґрунтових гербіцидів цього типу при вирощуванні кукурудзи часто використовують, наприклад, Пропазок, Метризан, на основі ацетохлору Основа, Хортус , Харнес і з д.в. s-метахлор Толазін, Примекстра TZ Голд.
Більше вибір препаратів для боротьби з бур'янами цього типу на сторінці - Грунтові Гербіциди.
 

Системні гербіциди для кукурудзи.

Застосовуються в основному на фазі від 3-х до 8-ми листків для контролю більшості бур'янів у посівах як проти дводольних, так і однодольних рослин. Гербіциди дуже ефективні, оскільки працюють, не тільки потрапляючи на поверхню листа, але й поширюватися по всьому організму.
З гербіцидів цього типу при вирощуванні кукурудзи часто використовують як окремо, так і в бакових сумішах препарати Прима, Дісулам, Сульфоніл, Мілафорт , Міладар Дуо, Елюміс та ін., основні діючі речовини препаратів-ніколульфурон, 2,4-Д, флорасулам, мезотріон, римсульфурон.
Більше вибір препаратів для боротьби з бур'янами цього типу на сторінці - Системні Гербіциди.
 

Післьсходові Гербіциди для кукурудзи

Виробник
Препарати
Альфа Смарт Агро
Хаммер Дуо, Альвіус, Тривіум, Рамзес, Альфа-Піралід
АХТ
Толазин, Ділар, Дісулам, Унісулам, Мілафорт, Мілафорт Екстра, Сульфоніл, Танаїс
Хімагромаркетинг
Кратос, Авангард, Вождь-Про, Клок, Цукрон+
Пест
Джуліан, Торино, Трономіт, Пунктир, Мігель, Бернар
Грінфорт
Грінфорт Преміум, Грінфорт Харні, Грінфорт НК 40
Сінгента
Пріма Форте, Пік, Мілагро Елюміс
Байєр
Лаудіс, Гроділ Максі, МайсТер
Застосовуються безпосередньо по вегетації в основному на початкових фазах розвитку кукурудзи (3-8 листочків), для знищення бур'янів (амброзія, лобода, палюк польовий, полин, вівсюг, куряче просо і т.д. ) .
З гербіцидів цього типу при вирощуванні кукурудзи часто використовують від дводольних. Агент, Дісулам, Альфа-Дікамба, Клінч Макс , Міладар Дуо з діючою речовиною флорасулам, 2,4-Д, дикамба, а від злакових Рамзес, Альфа-Нуфурон, Сульфоніл, Мілафорт з д.в. нікосульфурон, римсульфурон і т.д.
Більше вибір препаратів для боротьби з бур'янами цього типу на сторінці - Післівсходові Гербіциди.
 
Гербіцид ДИСУЛАМ від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 270,00 грн/л.
В наявності
Голосів:9
Гербіцид ДИСУЛАМ від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною 2-этилгексиловий ефір 2,4-Д 452,42 г/л + флорасулам, 6,25 г/л для зернових, пшениці, кукурудзи, сорго.
Гербіцид ДИЛАР від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 3210,00 грн/кг
В наявності
Голосів:8
Гербіцид ДИЛАР від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною клопіралід, 750 г/кг для зернових, пшениці, кукурудзи, сої, гороху, льону.
Гербіцид МИЛАФОРТ від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 290,00 грн/л.
В наявності
Голосів:6
Пропонуємо Гербіцид МІЛАФОРТ від виробника Агрохімічні Технології з діючою речовиною нікосульфурону, 40 г/л для кукурудзи.
Гербіцид Тривиум від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 2160,00 грн/Флакон 0,5 кг
В наявності
Голосів:6
Гербіцид тривіум від виробника "Альфа Смарт Агро" з діючою речовиною римсульфурон, 250 г/кг + тифенсульфурон-метил, 150 г/кг + флорасулам, 80 г / кг захисту кукурудзи.
Гербіцид Пунктир від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 1285,00 грн/Флакон 0,5 кг
В наявності
Голосів:5
Гербіцид Пунктир від виробника " ПЕСТ" з діючою речовиною нікосульфурон, 750 г / кг захисту кукурудзи.
Гербіцид СУЛЬФОНИЛ від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 1760,00 грн/Флакон 0,5 кг
В наявності
Голосів:5
Гербіцид СУЛЬФОНІЛ ВГ купити від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною нікосульфурону, 750 г/кг для кукурудзи.
Гербіцид ТАНАИС від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 2050,00 грн/Флакон 0,5 кг
В наявності
Голосів:7
Гербіцид ТАНАЇС ВГ купити від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною римсульфурон, 250 г/кг для кукурудзи.
Гербіцид Сентинел від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 600,00 грн/л.
В наявності
Голосів:8
Гербіцид Сентінел від виробника "Петерс енд Бург КФТ" з діючою речовиною пропізохлор, 576 г/л; метрибузин, 60 г/л для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур'янами.
Гербіцид Приус від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 330,00 грн/л.
В наявності
Голосів:8
Гербіцид Пріус від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з діючою речовиною С-флорасулам, 6,25 г/л; 2,4-Д етилгексиловий ефір, 452,42 г/л для боротьби з однорічними та деякими багаторічними бур'янами.
Гербіцид Премиум Голд від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 330,00 грн/л.
В наявності
Голосів:5
Гербіцид Преміум Голд від виробника "Петерс енд Бург КФТ" з діючою речовиною С-метолахлор, 312,5 г/л; тербутилазин, 187,5 г/л для захисту кукурудзи та соняшника від однорічних злакових та дводольних бур'янів.
Гербіцид Милафурон від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 380,00 грн/л.
В наявності
Голосів:7
Гербіцид Мілафурон від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з діючою речовиною нікосульфурон, 40 г/л для знищення однорічних та багаторічних злакових та основних однорічних дводольних бур'янів.
Гербіцид Майтус від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 1415,00 грн/кг
В наявності
Голосів:6
Гербіцид Майтус від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з діючою речовиною римсульфурон, 250 г/кг для контролю основних злакових та однорічних дводольних бур'янів.
Гербіцид Легенда від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 570,00 грн/л.
В наявності
Голосів:4
Гербіцид Легенда від виробника "Петерс енд Бург КФТ" з діючою речовиною мезотріон, 75 г/л; нікосульфурон, 30 г/л для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими та дводольними бур'янами.
Гербіцид Эфирон від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 280,00 грн/л.
В наявності
Голосів:7
Гербіцид Ефірон від виробника "Петерс енд Бург КФТ" з діючою речовиною 2-етилгексиловий ефір 2,4-Д, 850 г/л; в кислотному еквіваленті, 564 г/л для боротьби з однорічними двосімьдольними та деякими багаторічними бур'янами.
Гербіцид Декабрист 480 від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 630,00 грн/л.
В наявності
Голосів:6
Гербіцид Декабрист 480 від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з діючою речовиною дикамба, 480 г/л для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур'янів.
Гербіцид Герб 900 від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 300,00 грн/л.
В наявності
Голосів:9
Гербіцид Герб 900 від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з діючою речовиною ацетохлор, 900 г/л для боротьби з найбільш поширеними однорічними злаковими та деякими двосемидольними бур'янами.
Гербіцид Бату від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 2120,00 грн/Флакон 0,5 кг
В наявності
Голосів:11
Гербіцид Бату від виробника «Петерс енд Бург КФТ» з речовиною, що діє, римсульфурон, 500 г/кг; тифенсульфурон-метил, 250 г/кг для знищення однорічних та деяких багаторічних бур'янів.
Гербіцид Берген від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 230,00 грн/л.
В наявності
Голосів:8
Гербіцид Берген від виробника «ПЕСТ» з діючою речовиною Тербутилазин, 500 г/л проти однорічних дводольних бур'янів.
Гербіцид Юкон від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 260,00 грн/л.
В наявності
Голосів:8
Гербіцид Юкон від виробника «Альфа Смарт Агро» з діючою речовиною Тербутилазин, 500 г/л проти однорічних дводольних бур'янів.
Гербіцид Тейп Экстра від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 330,00 грн/л.
В наявності
Голосів:7
Гербіцид Тейп Екстра від виробника «Альфа Смарт Агро» з діючою речовиною Тербутилазин, 187,5 г/л + s-метолахлор, 312,5 г/л проти однорічних злакових та однорічних широколистяних бур'янів.
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 18 років. Більше 11000 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Ви дивилися
Насіння соняшника Флеш від Агроэксперт-Трейд
Сербія
90-95 днів
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Насіння соняшника Флеш - це ультраранний гібрид соняшнику під Гранстар. Характеризується високим рівнем посухостійкості. Демонструє швидке стартове зростання на початку вегетації.
Насіння Ріпаку Маркус від Агроэксперт-Трейд
Арт-Агро
1900,00 грн/п.е.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Насіння озимого ріпаку Маркус – класичний швидкорослий гібрид озимого ріпаку. Придатний до пізніх термінів сівби. Має високі показники зимостійкості та високу регенеративну здатність навесні.
Под РаундапТоп-ціна
Насіння Ріпаку Джордан від Агроэксперт-Трейд
Під Раундап
2300,00 грн/п.е.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Насіння озимого ріпаку Джордан - високоврожайний гібрид озимого ріпаку під Раундап. Демонструє високу та стабільну врожайність в екстремальних умовах вирощування.
Насіння Ріпаку Форест ИМИ від Агроэксперт-Трейд
Під технологію Клеарфілд
2500,00 грн/п.е.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Насіння озимого ріпаку Форест ІМІ – високоврожайний гібрид озимого ріпаку під Євролайтинг. Характеризується потужними рослинами та потужною кореневою системою.