Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Безпосередньо від Виробника
Використовуємо останні наукові
Розробки в виробництві!
Доставимо в будь-яку точку України
Вигідним для вас способом від 1 дня!
Безкоштовні консультації агрономів:
Як збільшити урожай на 10-30%!

Пропонуємо Купити Гербіциди для Кукурудзи в Україні, ціна на 2018 оптом і в роздріб:

ПРОДАЖ ГЕРБІЦИДІВ ДЛЯ КУКУРУДЗИ. ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

ПРОДАЖ ГЕРБІЦИДІВ ДЛЯ КУКУРУДЗИ. ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

'Пропонуємо купити гербіцид для кукурудзи в інтернет-магазині Агроексперт-Трейд. ►►► Низька ціна. ►►► Доставка по Україні. Замовляйте гербіциди для кукурудзи онлайн або по телефону 095-515-41-66, 098-101-20-80, 097-644-50-46'
Гербіцид Геліос Екстра купити в Україні
Аналог "Раундап Макс"
170,00 грн/л.
Голосів:6
Гербіцид ГЕЛІОС ЕКСТРА купити від виробника Агрохімічні технології з діючою речовиною калійна сіль гліфосату, 663 г/л (у кислотному еквіваленті 540 г/л) для зернових, пшениці, кукурудзи, сої, гороху, льону можете замовивши на нашому сайті.
Гербіцид Дилар купити в Україні
Аналог "Лонтрел"
1530,00 грн/кг
Голосів:8
Діюча речовина: клопіралід, 750 р/кг   Препаративна форма: водно-водорозчинні гранули
Гербіцид Лонтрел купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
5300,00 грн/л.
Голосів:4
Гербіцид Лонтрел офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 300 г /л Клопіралід для боротьби з однорічними дводольними та багаторічними корнеотпрысковыми бур'янами  на посівах сільськогосподарських культур може
Гербіцид Дисулам купити в Україні
Аналог "Пріма"
240,00 грн/л.
Голосів:9
Діюча речовина: 2-этилгексиловий ефір 2,4-Д 452,42 г/л + флорасулам, 6,25 р/л  
Гербіцид Пріма купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
475,00 грн/л.
Голосів:9
 Гербіцид ПРІМА СЕ оригінал від виробника Сингента(Syngenta) з діючою речовиною 300 г/л 2,4-Д до-та (у формі складного 2-этилгексилового ефіру) + 6,25 г/л флорасулам для захисту зернових колосових культу
Гербіцид Беназон купити в Україні
Аналог "Базагран"
660,00 грн/л.
Голосів:10
Препаративна форма: водорозчинний концентрат Тара: каністри 20 л
Гербіцид Примекстра купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
400,00 грн/л.
Голосів:5
Гербіцид ПРИМЕКСТРА TZ ГОЛД 500 SC оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 312,5 г/л метолахлору + 187,5 г/л Тербутилазин для контролю основних однорічних бур'янів у посівах кукурудзи, сорго, сої, соняшнику, картоплі
Гербіцид Дуал Голд купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
480,00 грн/л.
Голосів:11
Гербіцид Дуал Голд офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 960 г/л з-метолахлор для захисту сходів просапних культур можете придбати, замовивши на нашому сайті за вигідною ціною з доставкою в будь-яку точку
Гербіцид Милафорт купити в Україні
Аналог "Мілагро"
235,00 грн/л.
Голосів:6
Діюча речовина: нікосульфурону, 40 р/л   Препаративна форма: концентрат суспензії
Гербіцид Мілагро купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
4450,00 грн/л.
Голосів:10
 Гербіцид Мілагро КС офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 40 г/л нікосульфурону для злакових і деяких дводольних бур'янів у посівах кукурудзи можете придбати, замовивши
Гербіцид Діален Супер купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
380,00 грн/л.
Голосів:8
Гербіцид Діален Супер - оригінальний препарат від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 120 г/л Дикамби+344 г/л 2,4-Д диметиламінної солі для захисту посівів кукурудзи, зернових колосових культур від одно - та багаторічних дводо
Гербіцид Ратник купити в Україні
Аналог «Прима»
310,00 грн/л.
Голосів:6
Пропонуємо купити Гербіцид Ратник від виробника «Франдеса» з чинним 2-етилгексиловый ефір 2,4-Д 452,42 г/л + флорасулам 6,25 г/л для захисту кукурудзи та озимої пшениці, замовивши на нашому сайті за найвигіднішою ціною і доставкою в будь-я
Гербіцид Франкорн купити в Україні
Аналог «Каллисто»
1525,00 грн/л.
Голосів:11
Пропонуємо купити Гербіцид Франкорн від виробника «Франдеса» з діючою речовиною мезотріон (480 г/л) для захисту посівів кукурудзи та льону, замовивши на нашому сайті за найвигіднішою ціною і доставкою в будь-яку точку України. 
Гербіцид Екстракорн купити в Україні
Аналог «Примекстра TZ Голд»
295,00 грн/л.
Голосів:9
Пропонуємо купити Гербіцид Екстракорн від виробника «Франдеса» з діючою речовиною з-метолахлор (312,5 г/л) + тербутилазин (187,5 г/л) для захисту посівів кукурудзи та соняшнику, замовивши на нашому сайті за найвигіднішою ціною і доставкою
Гербіцид Сатурн купити в Україні
Аналог «Мілагро»
425,00 грн/л.
Голосів:9
Пропонуємо купити Гербіцид Сатурн від виробника «Франдеса» з діючою речовиною нікосульфурону (40 г/л) для захисту посівів кукурудзи, замовивши на нашому сайті за найвигіднішою ціною і доставкою в будь-яку точку України.   
Гербіцид Каллісто купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
4250,00 грн/л.
Голосів:6
Гербіцид Каллісто оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 480 г/л Мезотріон для захисту кукурудзи від бур'янів можете придбати, замовивши на нашому сайті за вигідною ціною з доставкою в будь-яку точку України.
Гербіцид Танаїс купити в Україні
Аналог "Тітус"
1225,00 грн/кг
Голосів:7
Діюча речовина: римсульфурон, 250 р/кг   Препаративна форма: водно-водорозчинні гранули
Гербіцид Сульфоніл купити в Україні
Аналог "Мілагро"
995,00 грн/кг
Голосів:5
Діюча речовина: нікосульфурону, 750 р/кг   Препаративна форма: водно-водорозчинні гранули
Гербіцид Диканіт купити в Україні
Аналог "Банвел"
Голосів:8
Діюча речовина: дикамба, 480 р/л   Препаративна форма: розчинний концентрат

Гербіциди для кукурудзи: користь, як правильно вибрати і як вносити

 
Однією з найпопулярніших сільгоспкультур в Україні вважається кукурудза, а отримання хорошого врожаю цього злаку – основна мета аграріїв. Бур'яни, агресивне середовище, паразити і різні бактерії – головні перешкоди на шляху досягнення бажаного. Вони сповільнюють ріст рослин і значно знижують урожайність. Саме тому варто застосовувати гербіциди для кукурудзи, що є результатом взаємодії двох наук (біологія і аграрна хімія). Для знищення бур'янів краще використовувати суміші гербіцидів. Це зумовлено високою чутливістю культури до тих чи інших компонентів препаратів. Різні сорти кукурудзи по-різному на них реагують. Як застосовувати гербіцид, коли вносити, в яких дозах? Спробуємо дати відповіді на ці питання в даній статті.
 

Що таке гербіциди для кукурудзи і коли їх краще застосовувати

 
Хімічні речовини, призначення яких – боротьба з небажаною рослинністю в посівах сільгоспкультур – гербіциди для кукурудзи. У перекладі з латинського «вбивці трави» («герба» – трава, «цидо» – вбивати). Їх класифікують на два види, що розрізняються за типом впливу.
1.   Суцільне. Такі препарати здатні знищувати всі рослини, зокрема культурні, на всій території, яка була оброблена ними. Їх застосування можливе лише на ділянках, вільних від кукурудзи.
2.   Селективні (вибіркові). Дані речовини націлені на певні різновиди рослин, а саме на бур'яни, і є абсолютно безпечними для вирощуваних культур, серед яких не тільки злакові, а й картоплю, томати і т. д.
 
Головне правило, якого слід дотримуватися при обробці грунту хімікатами – суворе дотримання рекомендацій виробника. Також варто виконувати її своєчасно. Ці два чинники допоможуть забезпечити кукурудзі сприятливі умови для повноцінного розвитку і зростання, а це в свою чергу призведе до формування і дозрівання врожаю (на 30-50% збільшиться приріст врожаю).
 
Важливо! Використовувати той або інший препарат з порушенням рекомендацій виробника не можна. Це призведе до небажаного результату, а то і зовсім зашкодить культурі.
 
Кошти необхідно вчасно вносити з метою найбільш ефективного знищення бур'янів.
1. До появи сходів територія, на якій вирощується кукурудза, повинна бути оброблена грунтовим гербіцидом. Це дозволить знищити не тільки пророслі бур'яни, але і ті, що ще «сидять» в грунті.
2. Перший післясходовий обробіток – найкращий спосіб знищити величезну кількість бур'янів. Оптимальним періодом обробки культур буде фаза, коли кукурудзяні паростки будуть мати не менше трьох листків.
3.  Другий післясходовий обробіток застосовується після появи вже 6 листків.
 

Як використовувати гербіциди для кукурудзи та особливості їх застосування

 
Гербіциди – це сильне хімічна речовина, яке потрібно використовувати обережно і з суворим дотриманням дозування, зазначеної в інструкції. Тому перед початком застосування препарату вивчіть рекомендації виробника і ознайомтеся з переліком бур'янистих видів рослин, від яких воно допоможе ефективно позбутися.
 
Існує своя класифікація бур'янів. Їх поділяють на однорічні та багаторічні. Серед перших виділяють підклас дводольних, які ростуть лише один рік і розмножуються насінням. До других відносять траву, має потужну кореневу систему і здатну прорости навіть з шматочка кореня.
 
Обробка посівів проводиться двома способами, але в кожному використовується розчин в тій концентрації, яка рекомендована саме для цього препарату.
1. Обприскування. Потрібно застосовувати розчин більш сильної концентрації. Це обумовлено тим, що під впливом зовнішніх факторів (вітер, дощ тощо) частину гербіциду видаляється з рослини (залишається не більш 30% кошти). Достоїнство такого способу – відсутність ризику забруднення ґрунту (добре підходить для однорічних «шкідників»), а до його недоліків фермери відносять повільне в'янення бур'яну.
2. Внесення в грунт. При обробці гербіцидами слід суворо стежити за тим, щоб розчин не потрапив нижче посаджених злакових. А щоб отримувати максимальний ефект при такому методі знищення шкідників слід ретельно стежити за умовами застосування певного виду препарату (наприклад, деякі різновиди не можна вносити в сухий грунт, оскільки в такому середовищі вони не будуть активні, їх вносять після того як зволожує грунт). Крім того, такий спосіб обробки посіву припустимо строго обмежені часові рамки – до появи у паростків кукурудзи від 3 до 5 листочків.
 
Використовувати гербіциди слід наступним чином:
·                    вносити вранці або ввечері;
·                    температурний режим не повинен перевищувати 25 °С;
·                    убезпечити себе засобами індивідуального захисту.
 
Важливо! Процес дії гербіцидів на грунт незворотній, а тривалість дії становить 1-2 місяці. Тому краще припинити внесення і добрива, і гербіциду за 1-1,5 місяці до збирання врожаю.
 
Існує кілька різновидів препаратів, призначених для боротьби з бур'янами, в основі яких такі компоненти:
·                2,4-Д аминная сіль;
·               клопиралид;
·               сульфонилмочевина.
 
Компанія «Агроексперт Трейд» пропонує широкий асортимент гербіцидів для кукурудзи від різних виробників, що відрізняються високою якістю і високою ефективністю у боротьбі з бур'янами на всіх видів.
Фільтрація
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Варіанти оплати:
  • Оплата при отриманні
  • Оплата на картку
  • Готівкою
  • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
  • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
  • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
  • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 13 років. Більше 4200 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі