Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 5000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 600 000 га!

КУПИТИ РОДЕНТИЦИДИ ЦІНА ХОРОША ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Пропонуємо купити родентициди для боротьби з гризунами на посівах польових і овочевих культур. Вигідна ціна на протруйники і доставка по всій Україні від нашої компанії АГРОЕКСПЕРТ-ТРЕЙД:

Пройдіть опитування і наш агроном підбере кращу для Вас систему захисту рослин
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:

Засіб родентицидний – що це таке?

 
Родентициди – це хімічні препарати, які застосовуються для захисту харчових культур від гризунів. Характерна їх особливість – приємний для шкідників запах. Основні їх переваги – тривалий вплив і ефективність протягом тривалого часу. Однак такі речовини надзвичайно небезпечні для здоров'я людини і тварини.
За своїм зовнішнім виглядом отруйні препарати повинні виділятися серед харчових продуктів. Засоби для дератизації відрізняються за формою, пофарбовані в яскравий колір і випускаються з нанесенням маркування. Ці властивості дозволяють запобігти можливість отруєння.
 
родентициди
 

Як діє отрута

 
В основному отруєне речовина для мишей і щурів має вигляд готових приманок (зерно, гранули). Такі препарати випускаються у формі порошку або рідини. Готувати родентициди з харчових продуктів також заборонено.
Після потрапляння в організм гризуна отрута повільно починає діяти. На ранніх етапах отруєння у шкідника починаються напади задухи, що призводить до виходу назовні з подальшою смертю. Вкрай бажано пильно стежити за домашніми вихованцями – з'їсти отруєну мишу загрожує загибеллю вихованця.
 

Класифікація родентицидів

 
За своїм складом і принципом дії діючих компонентів родентициди поділяються на два види.
 1. Препарати гострого дії. Дуже токсичні, тому їх складно купити. Одна доза такого отрути діє практично відразу після вживання. Смерть настає протягом доби. До таких засобів відноситься миш'як, фосфід цинку, стрихнін. Найчастіше використовуються співробітниками санепідемслужби. Недолік – з часом може спостерігатися відмова від приманки або звикання до отруйному засобу.
 2. Препарати хронічного дії (антикоагулянти). Широко використовуються в господарстві. Процес отруєння відбувається повільно (термін – кілька тижнів), а кінцевий результат досягається при регулярному вживанні отруйних речовин.
Патологічні зміни в організмі гризуна відбуваються внаслідок накопичення антикоагулянтів – порушується згортання крові, що призводить до внутрішнього крововиливу та смерті гризуна.
У порівнянні з сильнодіючими препаратами, антикоагулянти володіють рядом переваг
 • не викликає у шкідників захисну реакцію;
 • дозування в малих кількостях, тому при випадковому вживанні тваринами ці препарати безпечні;
 • можуть використовуватися у вигляді рідкої або харчової приманки, дусту або піни.
з Огляду на зазначені переваги, антикоагулянти можуть застосовуватися з метою профілактичних заходів.
 
родентициди-проти гризунів
 

Типи родентицидів за рівнем токсичності

 
У залежності від рівня токсичності препарати діляться на чотири класи. Сфера застосування родентицидів визначається за показниками отруйної дії на організм.
Перший (особливо небезпечні) і другий класи (високонебезпечні) кошти об'єднують в одну групу. Сюди відносяться речовини і їх концентрати, які використовуються виключно в промисловому виробництві. Застосовувати такі препарати в побутових умовах суворо заборонено.
Третій клас (помірно небезпечні) включає родентициди та їх концентрати, широко застосовуються в домашньому господарстві, дитячих і лікувальних установах та інших об'єктах побутової сфери. При використанні потрібно строго дотримуватися всіх необхідних запобіжних заходів.
Четвертий клас (речовини з низьким рівнем токсичності) можуть без обмежень застосовуватися в побутових умовах в цілях профілактики.
 

Способи застосування родентицидів

 
Бажаного результату після використання токсичних хімічних речовин можна досягти двома способами. У першому випадку можна придбати готову, попередньо оброблену отрутою приманку. Такі препарати випускаються у формі сухих або рідких засобів. До сухих речовин відносяться приманки у вигляді порошку, зерна, брикетів. Рідкі отрути розчиняються в молоці, воді або іншої рідини з додаванням малої кількості цукру і розміщуються в сухому прохолодному місці.
Другий спосіб – знищення гризунів без принади. Для таких випадків популярні родентицидні аерозолі або піни. Отруйна речовина наноситься на стіну або підлоги в тих місцях, де шкідники можуть контактувати з поверхнею. Через шкіру отрута повільно потрапляє в організм звірка і призводить до його загибелі. Небажано застосовувати такий вид отрути в тих місцях, де можуть перебувати домашні вихованці.
 
Заходи обережності
 
Перед застосуванням хімікатів потрібно уважно ознайомитися з інструкцією та дотримуватися всіх необхідних заходів у процесі розкладки родентицидів. Особам неповнолітнім, людям, страждаючим алергією, а також вагітним і годуючим груддю жінкам проводити роботи з даними засобами категорично заборонено. Якщо у людини є порізи або подряпини на тілі, проводити заходи по винищенню гризунів також не рекомендується.
Розкладати або розпорошувати препарати необхідно в спеціальному одязі, взутті, рукавичках, масці та окулярах. Відразу після проведення маніпуляцій весь одяг обполіскують в розчині соди. Руки також обробляються содовим розчином, після чого їх необхідно ретельно вимити з милом. Зберігати речі після проведених процедур бажано в окремому ящику і прати в міру забруднення.
При обробці ділянок великих розмірів необхідна перерва, тривалістю 15 хвилин на кожну годину роботи. Необхідно вийти на свіже повітря або інше місце, в якому не використовувалися отруєні кошти. Також категорично заборонено куріння, прийом їжі або пиття під час розкладки отрути, щоб не допустити потрапляння речовин в організм.
 
родентициди-в-україні
 

Який засіб вибрати

 
У продажі є велика кількість хімічних засобів, використовуються для боротьби з гризунами. Досить поширені такі засоби, як "щуряча смерть", "Крисид",» Голіф«,» Лускунчик«,» Морторат«,» Зоокумарин«,»Шторм". Кожне з цих коштів має свої переваги і недоліки. Одним з найоптимальніших варіантів є родентицид «Лускунчик». Він може використовуватися в будь-яких приміщеннях, а підвищення вологи ніяк не вплине на його діючі властивості. Вибираючи родентицид, вкрай важливо враховувати характеристики препарату, а також те, в якій сфері він буде застосовуватися.
Родентицид Щелкунчик від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 60,00 грн/кг
В наявності
Голосів:10
Родентицид Лускунчик від виробника «АльфаХимгрупп» з діючою речовиною антикоагулянт бродіфакум, 0,005%, парафін, феромони, арахісовий ароматизатор, мумификатор, проти всіх на різних об'єктах.
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 16 років. Більше 5000 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Ви дивилися
Насіння Ріпаку ДК Эксайтед від Агроэксперт-Трейд
Декалб (Dekalb)
6930,00 грн/т.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Озимий ріпак ДК Ексайтед - гібрид озимого ріпаку з високими показниками врожайності. Дуже стабільний та пластичний гібрид. Добре адаптований до різних типів ґрунту.
Насіння Ріпаку ЕС Капелло від Агроэксперт-Трейд
Євраліс (Euralis)
5565,00 грн/т.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Насіння озимого ріпаку ЄС Капелло - гібрид озимого ріпаку з максимальними показниками врожайності в будь-яких кліматичних умовах. Досягає оптимальної фази розвитку рослин восени за короткий термін.
Насіння Ріпаку Авирон від Агроэксперт-Трейд
«Limagrain» (Лимагрейн)
6216,00 грн/т.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Насіння озимого ріпаку Авірон – безеруковий гібрид озимого ріпаку. N-Flex гібрид – ефективне використання азоту. Пластичний до термінів сівби. Генетично стійкий до розтріскування стручків.
Насіння Ріпаку Амбассадор від Агроэксперт-Трейд
"Limagrain" (Лімагрейн)
6216,00 грн/т.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Насіння озимого ріпаку Амбасадор – безеруковий гібрид озимого ріпаку. N-Flex гібрид – ефективне використання азоту. Прекрасно адаптується до зовнішніх ґрунтово-кліматичних умов при вирощуванні.