- ПН-СБ
- 8:30 - 19:30
Прилипачі для рослин з доставкою по всій Україні
Продаж прилипачів. Доставка по всій Україні
телефонуйте до відділу продажів: 050-586-64-21, 097-644-50-46.
Доставка Новою Поштою по всій Україні за 1-3 дня.
Навіщо потрібні прилипачі і як їх використовувати
Без застосування сучасних і ефективних технологій просто неможливо виростити гідний, якісний урожай. Для того щоб домогтися відмінних, очікуваних результатів варто звернути особливу увагу на різноманітність перевірених засобів. До них відносяться всілякі добрива, фунгіциди, інсектициди і, звичайно, прилипачі.Всі вони представляють велику цінність для вирощування багатого і найголовніше здорового врожаю.
⭐Що таке прилипач?
При проведенні обприскування рослин гербіцидами необхідно забезпечити попадання цих речовин на культури і знаходження на рослинах певну кількість часу, щоб отримати потрібний вплив. Речовини, які усувають поверхневий натяг на стеблі і листках рослини і змочують їх, отримали назву прилипачів, або ад'ювантів.
Прилипачі (ад'юванти) – це спеціальні засоби, які необхідні, насамперед, для підвищення ефективності підгодівлі, захисту рослин від небезпечних комах і всіляких мікроорганізмів, а також для поліпшення дії гербіцидів.
В якості поверхнево-активних речовин використовують такі препарати: Альфалип, Бустер, Супер КАП. Можна кілька слів сказати про основні особливості даної новинки.
Вони розроблені з метою підвищення результативності пестицидів, різноманітних регуляторів росту, всіляких біологічних препаратів. Найголовніше, що природа даних препаратів біологічна, а це означає, що вони абсолютно безпечні для людей і тварин. Вибирайте гідні препарати в компанії Агроексперт-Трейд.
Можна кілька слів сказати про склад цієї сучасної і корисної продукції. По-перше, до складу входять речовини, які володіють високими в'язкі якостями. Зовні кошти схожі на клей. Прилипачі іноді називають біологічним клеєм. Вони відмінно переносять високі температури, підходять для будь-яких видів грунту.
Які види прилипачів існують для обприскування рослин
- Аминоактивные.
- Неионизирующиеся.
- Катионоактивные.
Правила застосування прилипачів та дозування прилипачів
Як правильно використовувати прилипачі
Основні переваги застосування прилипачів:
- Підвищує стійкість препаратів до змивання і утримання поживних компонентів, засобів захисту.
- Створення захисного бар'єру, який утримує вологу, що сприяє розвитку рослини.
- Тривала дія пестицидів, добрив, підвищення їх ефективності.
- Відсутність фітотоксичності
- Поліпшення рівномірності покриття препаратів.
Якого ефекту допомагають домогтися якісні і перевірені розробки? Вони призводять до збереження вологи в насінні, на листках, в кореневій системі. Крім того, сприяють утриманню цінних поживних компонентів, всіляких засобів захисту. Наприклад, рекомендується використовувати поєднання таких препаратів Альфа-Стар + Альфилип + LF-Гумат Лист(пшениця) або Рамзес + ПАР Бустер+ Десфилар(томати). Також впливають на створення надійного, захисного бар'єру, який сприяє повноцінному розвитку рослини.
Мають високу стійкість до процесу змивання. Велику роль відіграє речовина в період вегетації. Саме завдяки його застосуванню розчини зберігаються на оброблюваній культурі приблизно протягом цілого місяця. Хочете підвищити засвоєння мікроелементів кореневою системою культури? Тоді вам не можна обійтися без застосування прилипачів.З якими препаратами для підвищення ефективності можна поєднувати прилипачі
Змішування різних препаратів повинно бути чітко продумано і точно розраховано, оскільки неправильне приготування розчину спричинить ефект, зворотний очікуваному. Для цього необхідно знати не тільки правильні дозування і співвідношення препаратів для розчину, час застосування готового речовини, але і можливість їх поєднання.Змішування декількох пестицидів називають баковими сумішами. Такі товари можуть продаватися в готовому вигляді. Але фермери часто готують їх самостійно, використовуючи власні записи таких рецептів. Найбезпечніше робити це в мішалці, що працює за принципом міксера.Наприклад, неприпустимо змішування в одній баковій суміші аніонних та катіонних ПАР. Це призведе до її згортання. Також інформація про сумісність прилипача з різними гербіцидами вказується в інструкції до нього. Тому перед приготуванням розчину прочитайте про можливість змішування використовуваного препарату з іншими речовинами. Успішне приготування бакових сумішей залежить від сумісності хімічних елементів в готовому розчині.Сскористайтеся пропозиціями нашої компанії АГРОЕКСПЕРТ-Трейд. Звернувшись до нас, ви зможете порадувати себе якісною продукцією за низькими цінами. Крім того, ми готові з вами поділитися важливими секретами, які допоможуть вам виростити здорову культуру.⭐Навіщо потрібні прилипачі?
Використовуються в сучасній технології вирощування культур для якісного вмісту робочого розчину на листовій поверхні рослин або при обробці насіння. Вони допомагають зберігати вологу в рослині, сприяють утриманню цінних поживних компонентів у рослині, сприяють кращій ефективності засобів захисту, добрив і головне формують захисний бар'єр рослини від багатьох факторів навколишнього середовища.⭐Який Принцип дії прилипачів?
Головна складова будь-якого прилипача це композиція полімерів з клейкими властивостями. Головна функція прилипача це вміст робочого розчину на поверхні. Принцип дії полягає в тому, що при нанесенні прилипача на насіння утворюється плівка, яка не дає розчину стікати з листків і стебел, а також змиватися дощем. Кількість ПАР в кінцевому складі не повинна перевищувати 5%.
⭐Яка вигода від прилипачів?
Мають високу популярність серед аграріїв, за рахунок того, що роблять добрива і пестициди більш ефективними. Оскільки прилипачі поліпшують змочуваність рослин і допомагають зберегти вологу, їх застосування більш ефективно в регіонах з сухим кліматом.
⭐Що ви рекомендуєте з прилипачів?
в якості поверхнево-активних речовин використовують такі препарати: Альфалип, АгроПАВ, Бустер, Супер ПАР, Тренд 90. Вони відмінно переносять високі температури, підходять для будь-яких видів грунту. Телефонуйте нам, і наші фахівці підберуть вам якісний препарат на вашу культуру.