Пропонуємо купити прилипачі для швидкого і більш повного прінікновенія діючих речовин пестицидів в рослину. Вигідна ціна на прилипачі і доставка по всій Україні від нашої компанії АГРОЕКСПЕРТ-ТРЕЙД:

'Пропонуємо купити прилипач ►►► для швидкого і більш повного приникновения діючих речовин пестицидів в рослину►►►Доставка по Україні за 1 - 2 дн'

Пропонуємо купити прилипачі ціна хороша доставка по всій Україні

Пропонуємо купити прилипачі для швидкого і більш повного прінікновенія діючих речовин пестицидів в рослину. Вигідна ціна на прилипачі і доставка по всій Україні від нашої компанії АГРОЕКСПЕРТ-ТРЕЙД:

Прилипач Супер СКРІН
Ціна: 950,00 грн/л.
Купити Прилипач Супер СКРІН від виробника ХімагроМаркетинг з хімічного класу кремній-органічні поліефіри для підвищен
Прилипач Супер ПАР
Ціна: 190,00 грн/л.
Купити Прилипач Супер ПАР від виробника ХімагроМаркетинг з діючою речовиною этоксилат изодециловый спирт, 900 г/л для поліпшення якості обробок с.-г.
Прилипач Супер КАП
Ціна: 950,00 грн/л.
Купити Прилипач Супер КАП від виробника ХімагроМаркетинг з хімічного класу кремній органічні поліефіри для збільшення ефективності гербіцидів, фунгіци
Прилипач Бустер
Ціна: 200,00 грн/л.
Прилипач Бустер купити від виробника АльфаХімгруп з діючою речовиною Нонилфенол-пропіловий ефір, 980 г/л можете на нашому сайті. Вигідна ціна — 200 грн/л.
Прилипач Альфалип Екстра
Ціна: 80,00 грн/кг
Прилипач Альфалип Екстра від виробника АльфаХімгруп з діючою речовиною Этоксилат нонилфенол (усовершенстваная формула) замовивши на нашому сайті.
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
заповнивши форму і натиснувши кнопку:

Прилипач купити, прилипач опис

Ціна на Прилипачі, представлені в нашому каталозі і на інші препарати є в нашому прайсі.

 

Щоб купити Прилипачі з нашого каталогу 
телефонуйте у відділ продажу: 050-586-64-21, 097-644-50-46.

 Доставка Новою Поштою по всій Україні за 1-3 дня.

Роль прилипач при вирощуванні рослин спільному примении з гербіцидами, інсектицидами, фунгіцидами та іншими ЗЗР.

Без застосування сучасних і ефективних технологій просто неможливо виростити гідний, якісний урожай. Для того щоб домогтися відмінних, очікуваних результатів варто звернути особливу увагу на різноманітність перевірених засобів. До них відносяться всілякі добрива, фунгіциди, інсектициди і, звичайно, прилипачі.Всі вони становлять велику цінність для вирощування багатого і найголовніше здорового врожаю.

Прилипачі (ад'юванти) – це спеціальні засоби, які необхідні, насамперед, для підвищення ефективності підгодівлі, захисту рослин від небезпечних комах і всіляких мікроорганізмів, а також для поліпшення дії гербіцидів.

 В якості поверхнево-активних речовин використовують такі препарати: Альфалип, Бустер, Супер КАП. Можна кілька слів сказати про основні особливості даної новинки.

Вони розроблені з метою підвищення результативності пестицидів, різноманітних регуляторів росту, всіляких біологічних препаратів. Найголовніше, що природа даних препаратів біологічна, а це означає, що вони абсолютно безпечні для людей і тварин. Вибирайте гідні препарати в компанії Агроексперт-Трейд.

Можна кілька слів сказати про склад цієї сучасної і корисної продукції. По-перше, до складу входять речовини, які володіють високими в'язкі якостями. Зовні засоби схожі на клей. Прилипачі іноді називають біологічним клеєм. Вони відмінно переносять високі температури, підходять для будь-яких видів грунту.

 

Основні переваги застосування прилипачів:

  • Підвищує стійкість препаратів до змивання і утримання поживних компонентів, засобів захисту.
  • Створення захисного бар'єру, який утримує вологу, що сприяє розвитку рослини.
  • Тривале дію пестицидів, добрив, підвищення їх ефективності.
  • Відсутність фітотоксичності
  • Поліпшення рівномірності покриття препаратів.

Якого ефекту допомагають домогтися якісні і перевірені розробки? Вони призводять до збереження вологи в насінні, на листках, в кореневій системі. Крім того, сприяють утриманню цінних поживних компонентів, різноманітних засобів захисту. Наприклад, рекомендується використовувати поєднання таких препаратів Альфа-Стар + Альфилип + LF-Гумат Лист(пшениця)  Рамзес + ПАР Бустер+ Десфилар(томати). Також впливають на створення надійного, захисного бар'єру, який сприяє повноцінному розвитку рослини.

Володіють високою стійкістю до процесу змивання. Велику роль відіграє речовина в період вегетації. Саме завдяки його застосуванню розчини зберігаються на оброблюваної культури приблизно протягом цілого місяця. Хочете підвищити засвоєння мікроелементів кореневою системою культури? Тоді вам не можна обійтися без застосування прилипачів.

Скористайтесь пропозиціями нашої компанії Агроексперт-Трейд. Звернувшись до нас, ви зможете порадувати себе якісною продукцією за низькими цінами. Крім того, ми готові з вами поділитися важливими секретами, які допоможуть вам виростити здорову культуру.

 

 

Фильтрация