Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Прилипачі для рослин з доставкою по всій Україні

Пропонуємо купити прилипачі для швидкого і більш повного прінікновенія діючих речовин пестицидів в рослину. Вигідна ціна на прилипачі і доставка по всій Україні від нашої компанії АГРОЕКСПЕРТ-ТРЕЙД:

Топ-вибір 2019Топ-вибір 2018Топ-вибір клієнтівТоп-ціна
Прилипач АгроПАВ купити ціна
Аналог "Сильвет Голд"
115,00 грн/л.
Голосів:7
Купити Прилипач АгроПАВ від виробника «Агрохімічні технології» з діючою речовиною гетерополимерные ПАР для кращого проникнення і засвоєння пестицидів рослиною, а також, для запобігання змиву дощем.
Топ ПродажТоп-вибір 2019Топ-вибір 2018Топ-вибір клієнтів
Прилипач АгроПАВ Екстра купити ціна
Аналог "Сильвет Голд"
275,00 грн/л.
Голосів:9
Прилипач АгроПАВ Екстра (Аналог "Сильвет Голд") від виробника «Агрохімічні технології» з діючою речовиною органосиликоновый сурфактант для поліпшення змочувальній здатності робочого розчину.
Прилипач Хастен купити в Україні
Оригінал "Bayer"
161,00 грн/л.
Голосів:6
Прилипач Меро купити в Україні
Оригінал "Bayer"
232,00 грн/л.
Голосів:5
Неіонний прилипач (поверхнево-активна речовина) на рослинній основі для використання з фунгіцидами, інсектицидами та акарицидами від виробника «Bayer». Прилипач полегшує змочування наземних частин рослин.
Прилипач Біопауер купити в Україні
Оригінал "Bayer"
117,00 грн/л.
Голосів:11
Прилипач для застосування з препаратами на основі сульфонілсечовин отпроизводителя "Bayer". Він полегшує змочування надземних частин бур'янів і підсилює прилипання робочого розчину препарату. Прискорює і покращує гербіцидний ефект препаратів.
Прилипач Метолат купити в Україні
120,00 грн/л.
Голосів:5
Пропонуємо купити Прилипач Метолат від виробника «БАСФ» з ді
Прилипач Сайд Кік купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
350,00 грн/л.
Голосів:8
Прилипач Сайд Кік II офіційний оригінал від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною хвойний лімонен захисту від бур'янів на посівах сільськогосподарських культур
Прилипач Супер скрін купити в Україні
950,00 грн/л.
Голосів:1
Купити Прилипач Супер СКРІН від виробника ХімагроМаркетинг з хімічного класу кремній-органічні поліефіри для підвищен
Прилипач Супер ПАР купити в Україні
Аналог "Тренд 90"
179,00 грн/л.
Голосів:3
Купити Прилипач Супер ПАР від виробника ХімагроМаркетинг з діючою речовиною этоксилат изодециловый спирт, 900 г/л для поліпшення якості обробок с.-г.
Прилипач Супер КАП купити в Україні
950,00 грн/л.
Голосів:2
Купити Прилипач Супер КАП від виробника ХімагроМаркетинг з хімічного класу кремній органічні поліефіри для збільшення ефективності гербіцидів, фунгіци
Прилипатель Бустер купить в Украине
228,00 грн/л.
Голосів:2
Прилипач Бустер купити від виробника АльфаХімгруп з діючою речовиною Нонилфенол-пропіловий ефір, 980 г/л можете на нашому сайті. Вигідна ціна — 225 грн/л.

Прилипач купити, прилипач опис

Ціна на Прилипачі, представлені в нашому каталозі і на інші препарати є в нашому прайсі.

 

Щоб купити Прилипачі з нашого каталогу
телефонуйте до відділу продажів: 050-586-64-21, 097-644-50-46.

 Доставка Новою Поштою по всій Україні за 1-3 дня.

Роль прилипач при вирощуванні рослин спільному примении з гербіцидами, інсектицидами, фунгіцидами та іншими ЗЗР.

 

Навіщо потрібні прилипачі і як їх використовувати

У сучасному світі сільське господарство також активно користується останніми досягненнями вчених в області біотехнологій. Агрохімія створила допоміжне активна речовина, що дає можливість ефективніше боротися з різними шкідниками і хворобами рослин, а також продуктивніше виробляти їх підгодівлю, від чого залежить вирощування великої і високоякісного врожаю.

Без застосування сучасних і ефективних технологій просто неможливо виростити гідний, якісний урожай. Для того щоб домогтися відмінних, очікуваних результатів варто звернути особливу увагу на різноманітність перевірених засобів. До них відносяться всілякі добрива, фунгіциди, інсектициди і, звичайно, прилипачі.Всі вони представляють велику цінність для вирощування багатого і найголовніше здорового врожаю.

Що таке прилипач

При проведенні обприскування рослин гербіцидами необхідно забезпечити попадання цих речовин на культури і знаходження на рослинах певну кількість часу, щоб отримати потрібний вплив. Речовини, які усувають поверхневий натяг на стеблі і листках рослини і змочують їх, отримали назву прилипачів, або ад'ювантів.
Людям, займаються вирощуванням картоплі та інших овочів на дачних ділянках, цей термін відомий по відношенню до отрут, які допомагають боротися з колорадським жуком. В даному випадку прилипач для обприскування може входити до складу отруйної речовини або продаватися окремо. Він підвищує утримування вологи на зеленій частині рослини і ефективне вбирання готового розчину для обробки картоплі або винограду. Прилипач не дає розчину стікати зі стебел і листя, а також змитися дощовою водою.

Прилипачі (ад'юванти) – це спеціальні засоби, які необхідні, насамперед, для підвищення ефективності підгодівлі, захисту рослин від небезпечних комах і всіляких мікроорганізмів, а також для поліпшення дії гербіцидів.

 В якості поверхнево-активних речовин використовують такі препарати: Альфалип, Бустер, Супер КАП. Можна кілька слів сказати про основні особливості даної новинки.

Вони розроблені з метою підвищення результативності пестицидів, різноманітних регуляторів росту, всіляких біологічних препаратів. Найголовніше, що природа даних препаратів біологічна, а це означає, що вони абсолютно безпечні для людей і тварин. Вибирайте гідні препарати в компанії Агроексперт-Трейд.

Можна кілька слів сказати про склад цієї сучасної і корисної продукції. По-перше, до складу входять речовини, які володіють високими в'язкі якостями. Зовні кошти схожі на клей. Прилипачі іноді називають біологічним клеєм. Вони відмінно переносять високі температури, підходять для будь-яких видів грунту.

 

Які види прилипачів існують для обприскування рослин

Прилипачі, або ад'юванти, можна зустріти як окремо продаються препарати, але вони можуть входити до складу гербіцидів чи пестицидів.
Найбільш екологічно чистими є біологічні прилипачі, створені на основі мікробних полісахаридів. Промисловість ж виробляє ПАР таких видів: 
1.                  Аміноактивні.

2.                  Неіонізируючи.

3.                  Катіоноактивні.

Найменш небезпечними вважаються неионизирующиеся прилипачі.

 

Правила застосування прилипачів та дозування прилипачів

Оскільки використання ад'ювантів робить добрива і пестициди більш ефективними, то їх популярність серед аграріїв зростає з року в рік. Їх дія полягає в тому, що розпилений прилипач збільшує змочуваність поверхні листя і стебел, створює міцну плівку, яка не дає волозі випаровуватися і допомагає препарату працювати в рослині. Таким чином, знижується втрата діючої речовини і вдається досягти підвищення врожаю. При цьому посилюється захист рослин від хвороб, їх не псують шкідники.

Щоб прилипач для рослин ідеально працював, його необхідно розпилювати, створюючи при цьому краплі величиною 200-300 мкм. Вони досить легкі, щоб утримуватися на поверхні листя після обробок розчином.

Кожен прилипач має свою норму витрати препарату, яка вказана в інструкції до препарату. Наприклад, Тренд 90 застосовують в дозуванні 100 мл речовини на 100 л води. Витрата суміші – 200-300л/га

 

Як правильно використовувати прилипачі

Прилипачі – обов'язкові атрибути, що входять практично в усі гербіциди і добрива в тому чи іншому кількості. Це свідчить про те, що додаткова купівля такої речовини повинна бути обгрунтована і чітко дозована при додаванні в діючий розчин. Кількість ПАР в кінцевому складі не може перевищувати 5%.

Оскільки прилипачі поліпшують змочуваність рослин і допомагають зберегти вологу, їх застосування більш показано в регіонах з сухим кліматом. Для підгодівлі їх додають в добрива.

 

Основні переваги застосування прилипачів:

 • Підвищує стійкість препаратів до змивання і утримання поживних компонентів, засобів захисту.
 • Створення захисного бар'єру, який утримує вологу, що сприяє розвитку рослини.
 • Тривала дія пестицидів, добрив, підвищення їх ефективності.
 • Відсутність фітотоксичності
 • Поліпшення рівномірності покриття препаратів.
Якого ефекту допомагають домогтися якісні і перевірені розробки? Вони призводять до збереження вологи в насінні, на листках, в кореневій системі. Крім того, сприяють утриманню цінних поживних компонентів, всіляких засобів захисту. Наприклад, рекомендується використовувати поєднання таких препаратів Альфа-Стар + Альфиліп + LF-Гумат Лист(пшениця)  Рамзес + ПАР Бустер+ Десфілар(томати). Також впливають на створення надійного, захисного бар'єру, який сприяє повноцінному розвитку рослини.
Мають високу стійкість до процесу змивання. Велику роль відіграє речовина в період вегетації. Саме завдяки його застосуванню розчини зберігаються на оброблюваній культурі приблизно протягом цілого місяця. Хочете підвищити засвоєння мікроелементів кореневою системою культури? Тоді вам не можна обійтися без застосування прилипачів.

 

 

 

 

З якими препаратами для підвищення ефективності можна поєднувати прилипачі

 

Змішування різних препаратів повинно бути чітко продумано і точно розраховано, оскільки неправильне приготування розчину спричинить ефект, зворотний очікуваному. Для цього необхідно знати не тільки правильні дозування і співвідношення препаратів для розчину, час застосування готового речовини, але і можливість їх поєднання.

 

Змішування декількох пестицидів називають баковими сумішами. Такі товари можуть продаватися в готовому вигляді. Але фермери часто готують їх самостійно, використовуючи власні записи  таких рецептів. Найбезпечніше робити це в мішалці, що працює за принципом міксера.

 

Наприклад, неприпустимо змішування в одній баковій суміші аніонних та катіонних ПАР. Це призведе до її згортання. Також інформація про сумісність прилипача з різними гербіцидами вказується в інструкції до нього. Тому перед приготуванням розчину прочитайте про можливість змішування використовуваного препарату з іншими речовинами. Успішне приготування бакових сумішей залежить від сумісності хімічних елементів в готовому розчині.
Скористайтеся пропозиціями нашої компанії АГРОЕКСПЕРТ-Трейд. Звернувшись до нас, ви зможете порадувати себе якісною продукцією за низькими цінами. Крім того, ми готові з вами поділитися важливими секретами, які допоможуть вам виростити здорову культуру.

 

Доставка і оплата
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрном рынке Украины уже 14 лет. Более 4500 клиентов и их рекордные урожаи.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантируем Качество.Документы по ДСТУ на все семена, удобрения и препараты
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Хто наші клієнти (з ким ми працюємо):
Приватні фермери
Аграрні господарства
Системні агрохолдiнги
Нам довіряє понад 4500 клієнтів, серед яких:
Наші дипломи з головних виставок України
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 14 років. Більше 4500 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі