Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

КУПИТИ ПРОТРУЙНИКИ НАСІННЯ З ДОСТАВКОЮ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Пропонуємо купити протруйник зерна для обробки посівного матеріалу від хвороб і шкідників польових і овочевих культур. Вигідна ціна на протруйники і доставка по всій Україні від нашої компанії АГРОЕКСПЕРТ-ТРЕЙД:

ПРОТРАВИТЕЛЬ ВЕНЦЕДОР КУПИТЬ В УКРАИНЕ
Аналог "Раксил"
240,00 грн/л.
Голосів:5
Протруйник Венцедор купити від виробника АльфаХімгруп з чинним речовиною Тебуконазол, 25 г / л + Тирам 400 г / л, для пшениці, ячменю ярого та озимого, вівса, п
Протруйник Престиж купити в Україні
Оригінал "Bayer"
1134,00 грн/л.
Голосів:10
Протруйник Престиж від виробника «Bayer». Інсекто-фунгіцидний протруйник системної та контактної дії. Вирішує проблему боротьби проти дротяників та листової картопляної попелиці, а також проти колорадського жука в період від появи сходів до початку цвітіння.
Протруйник Ламардор про Купити в Україні
Оригінал "Bayer"
1135,00 грн/л.
Голосів:5
Протруйник Ламардор про від виробника "Bayer". Новий системний трикомпонентний фунгіцидний протруйник, що забезпечує захист насіння і сходів ячменю і пшениці від широкого спектру насіннєвої, грунтової та аерогенної інфекції.
Протруйник Еместо Квантум купити в Україні
Оригінал "Bayer"
2573,00 грн/л.
Голосів:6
Протруйник Еместо Квантум від виробника "Bayer". Інноваційний системно-трансламінарний інсекто-фунгіцидний протруйник для захисту картоплі від гризучих та сисних шкідників, а також захворювань, що зберігаються з насінням і в грунті.
Протруйник Гаучо Плюс купити в Україні
Оригінал "Bayer"
2200,00 грн/л.
Голосів:7
Протруйник Гаучо Плюс від виробника "Bayer". Двокомпонентний протруйник системної дії для передпосівної обробки насіння зернових культур проти широкого спектру шкідників.
Протруйник Гаучо купити в Україні
Оригінал "Bayer"
2129,00 грн/л.
Голосів:11
Протруйник Гаучо від виробника "Bayer". Перевірений часом інсектицидний протруйник системної дії для захисту багатьох культур від широкого спектру шкідників в новій інноваційній формуляції текучого концентрату суспензії.
Протруйник Ультрасил
400,00 грн/л.
Голосів:7
Протруювач Ультрасил від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною тебуконазол, 120 г/л ля захисту насіння зернових культур від широкого спектру збудників грибкових хвороб.
Протруйник Супервін
415,00 грн/л.
Голосів:9
Протруювач Супервін від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною флутриафол, 30 г/л + тиабедазол, 45 г/л для захисту насіння зернових і зернобобових культур від широкого спектру збудників хвороб.
Протруйник Рестлер Тріо
793,00 грн/л.
Голосів:9
Протруювач Рестлер Тріо від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною флудиоксоніл, 15 г/л + прохлораз, 60 г/л + ципроконазолу 6,0 г/л для захисту зернових-колосових культур від широкого спектру збудників грибкових хвороб.
Протруйник Рекорд Квадро
1322,00 грн/л.
Голосів:10
Протруйник Рекорд Квадро від українського виробника "UKRAVIT" (Укравіт) з діючою речовиною епоксиконазол 70 г/л, імідаклоприд 100 г/л, карбоксин 170 г/л, ацетаміприд 100 г/л для захисту зернових колосових культур від широкого спектру хвороб і шкідників.
Протруйник Рекорд
416,00 грн/л.
Голосів:8
Протруйник Рекорд від українського виробника " UKRAVIT "(Укравіт) з діючою речовиною карбоксин,170 г/л + тирам, 170 г/л для захисту колосових зернових культур і кукурудзи.
Протруйник Матадор
520,00 грн/л.
Голосів:7
Протруювач Матадор від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною імідаклоприд 200 г/л для протруювання зернових колосових та бульб картоплі.
Протруйник Каріоліс
380,00 грн/л.
Голосів:5
Протруйник Каріоліс від українського виробника "UKRAVIT" (Укравіт) для захисту насіння сільськогосподарських культур від збудників грибкових захворювань.
Протруйник Екзор
755,00 грн/л.
Голосів:10
Протруювач Екзор від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) для захисту насіння кукурудзи та соняшнику від збудників грибкових захворювань.
Протруйник Вітавакс купити в Україні
275,00 грн/л.
Голосів:6
Протруйник Вітавакс від виробника "Аріста" з діючою речовиною тирам 200 г/л + карбоксин 200 г/л для захисту посівів кукурудзи, пшениці, жита, ячменю і льону
Протруйник Табу купити в Україні
1095,00 грн/л.
Голосів:5
Протравитель Табу от производителя «Август» с действующим имидаклоприд, 500 г/л компоненты для защиты пшеницы, ячменя, картофеля, подсолнечника, кукурузы, рапса, сахарной свеклы, льна-долгунца, сои.
Протруйник Віал Траст купити в Україні
795,00 грн/л.
Голосів:7
Протруювач Віал Траст від виробника «Август» з діючою речовиною тебуконазол, 60 г/л + тіабендазол, 80 г/л + антистресові компоненти для зернових культур і соняшнику.
Протруювач Триназон купити в Україні
Аналог "Кінто ДУО"
340,00 грн/л.
Голосів:7
Купити Протруйник Триназон (Аналог «Кінто ДУО») від виробника «Агрохімічні технології» з діючою речовиною тритиконазол , 20 г/л прохлораз , 60 г/л для проведення передпосівної обробки насіння зернових культур від комплексу хвороб, можете н
Протруювач Канонір Ультра купити в Україні
Аналог "Гаучо 600"
1125,00 грн/л.
Голосів:9
Купити Протруйник Канонір Ультра (Аналог «Гаучо 600») від виробника «Агрохімічні технології» з діючою речовиною імідаклоприд , 600 г/л для захисту основних польових культур від ґрунтових шкідників та шкідників сходів, можете на нашому сайт
Протруювач Ларімар купити в Україні
Аналог "Віал ТТ"
514,00 грн/л.
Голосів:4
Купити Протруйник Ларімар (Аналог «Віал ТТ») від виробника «Агрохімічні технології» з діючою речовиною тіабендазол , 80 г/л  тебуконазол , 60 г/л для проведення передпосівної обробки насіння зернових культур від комплексу хвороб, можете на

протруювач зерна купити в Україні

 

 

Протруйники зерна: захист від хвороб і шкідників

 
Найголовніша задача, яку хочуть досягти сільгоспвиробники, – максимальна врожайність посівного матеріалу. Тому сучасні протруйники зерна стали ефективним способом, який захищає посіви зернових від можливого ураження хворобами та комахами. Перші сходи рослини дуже чутливі до зовнішніх факторів і повинні володіти хорошим імунітетом для боротьби з хворобами і шкідниками, щоб дати високу врожайність на виході.
Профілактична обробка посівного матеріалу протруйниками знезаражує насіння і значно підвищує врожайність зернових, практично до 70%. Засоби мають лікувальні властивості-вбивають інфекції грибкового і бактеріального походження всередині і зовні сільськогосподарської культури. Навколо зануреного в грунт насіння створюють захисну зону, яка не пропускає збудників хвороб і шкідників до втечі, підвищує його життєстійкість і опірність.
Передпосівна підготовка – один з кращих способів захистити зернові і збільшити врожайність. Це знижує втрати врожаю в середньому на 55%.
На сайті Агроексперт Трейд ви зможете придбати протруйники для ваших культур від 253 грн. за літр. Всі представлені речовини є в наявності. Давайте познайомимося з ними ближче.
 

Види протруйників

Хімічні склади препаратів дозволяють ефективно борються з грибками, бактеріями, цвіллю і комахами. За методом дії протруйники поділяються на дві основні групи:

 • інсектициди – профілактика від шкідників;
 • фунгіциди – знищують збудників хвороб (грибки, бактерії тощо).

Більша перевага віддається фунгіцидну протруйників, оскільки з захворюваннями боротися складніше, ніж з комахами, яких можна усунути і в період вегетації рослини.
За принципом дії засоби поділяють на такі товари.
 1. Контактні – огортають насіння захисною плівкою, яка блокує проникнення патогенних мікроорганізмів з грунту
 2. Контактно-системні – дезінфікують насіння, бульби, цибулини всередині і одночасно формують поверхневий захист.

Протруйники можуть запобігати один вид небезпеки (одноцелевые) і працювати в декількох напрямках одночасно (комплексні).
 

Порівняльна характеристика всіх видів протруйників

Подамо інформацію про існуючі види протруйників у формі порівняльної таблиці
Тип класифікації
Назви виду
Призначення
Дія
За методом дії
Фунгіцидні
Захист насіння від фітогенние інфекцій, зміцнення посівного матеріалу
Вбиває інфекцію, прийшла ззовні і вже присутню всередині насінини
Бактерицидні
Захист від бактерій
Чинять бактерицидну дію
Інсектицидні
Боротьба з мікроорганізмами і комахами, ушкоджувальними насіння
Боротьба з шкідниками у період вегетації
По спрямованості дії
Одноцільові
Борються з конкретним шкідником або хворобою
Від капустянки, личинок хруща, парші і т. д.
Комплексні
Забезпечують одночасний захист від хвороб і шкідників насіння і сходів
Захищають на весь час вегетації і мають тривалу захисну дію
За механізмом дії
Контакти
Боротьба з шкідниками і хворобами
Створюють плівку на насіння, забезпечує захист
Системні або Проникаючі
Боротьба з шкідниками і хворобами
Проникають всередину насіння і активізують його захисні механізми

 

протруйники-в-україні

 

Механізм дії та способи протруювання

На прикладі фунгіцидів видно, що кошти є контактними за типом дії і легко проникають всередину насіння, особливо проростають. Спочатку абсорбуються на посівному матеріалі, а при зануренні зерна в грунт створюють захисну зону навколо нього, запобігає повторне зараження.
У результаті дії активних речовин порушується процес поділу ядер клітин патогенних мікроорганізмів. Фітопатогени пригнічують біосинтез ергостерину в клітинних мембранах, що запобігає зовнішнє і внутрішнє інфікування насіння.
Існує кілька способів протруювання зернових.
 1. Сухий – посівний матеріал обробляється порошками
 2. Напівсухий – насіння злегка зволожуються засобом
 3. Мокрий – зернову культуру обприскують розчином або замочують в препараті, потім підсушують до сирого стану в обов'язковому порядку
 4. Застосування спеціальних речовин для обробки, які створюють захисну плівку на насінні.

Для більш щільної фіксації протруйника на культурі додатково використовують певні добавки, які створюють ефект прилипання.
 

Правила застосування протруйників і дозування

Кожен протруйник насіння має свою особливість в застосуванні і спрямованості впливу. Обробку посівного матеріалу виробляють або перед висіванням, або при відправленні на зберігання.
Використовують препарати для протруювання, аналізуючи насіння яких культур передбачається опрацювати і якого результату хочуть досягти. Наприклад, препарат "Максим" містить флудіоксоніл. Це комбінована речовина для захисту зернових від грибкових захворювань, картоплі від фітофторозу не допускає гниль і паршу. Його використовують також для обробки соняшнику, гороху, цукрових буряків, пшениці, сорго.
Протруювання посівного матеріалу також відрізняється для різних культур і способу обробки. Так, препаратом "Максим" картопля перед посадкою обробляють, розвівши 7,5 мл речовини в 50-100 мл води для обприскування 10 кг бульб.
 

Як правильно використовувати протруйники

Використовувати протруйник для рослин необхідно в залежності від способу передпосівної обробки, які існують таких видів.
Сухе протруювання – обробка насіння препаратом, що випускається у формі порошку, який створює захист у вигляді сухого нальоту.
Напівсуха обробка проводиться спеціальним розчином, приготовленим по інструкції, що додається до препарату.
Мокре протруювання передбачає замочування садивного матеріалу у розчині. Часто проводиться щодо сходів або розсади.
 

Яких результатів можна добитися, використовуючи протруйники

Розглянемо це питання на прикладі конкретних препаратів.
Табу – інсектицидний протруйник.
Виробник – Август.
Вартість – 1095 грн./л.

Склад: імідаклоприд.

Захищає від:
 • хлібної жужелиці – пшеницю;
 • дротяників – кукурудзу, соняшник, картопля;
 • комплексу шкідників сходів – буряки та сою;
 • хрестоцвітих блішок – ріпак;
 • колорадського жука - картопля.
Віал Траст – фунгіцид.
Виробник – Август.
Вартість – 795 грн./л.
Склад: тебуконазол, тіабендазол, антистресові компоненти.
Використовується на зернових, запобігаючи:
 • тверду, пожовклу, кам'яну, чорну (помилкову), стеблових, покриту головешку;
 • гельминтоспориозные і фузариозные кореневі гнилі;
 • фузариозную і тифулезную снігову плісняву;
 • септоріоз;
 • буру іржу.
Триназон – фунгіцид від «Агрохімічні технології»
Вартість – 340 грн./л.
Склад: тритиконазол, прохлораз.
Захищає від хвороб зернові культури, одночасно виліковує вже уражені зерна, дезінфікують грунт.

Призначений для обробки озимої пшениці перед посівом.

 

Канонір Ультра (протруйник нуприд 600) – інсектицид від «Агрохімічні технології».
Вартість – 1150 грн./л.
Склад: імідаклоприд.
Препарат діє шляхом просочування вглиб насіння та подальшого його розповсюдження на всю рослину під час його проростання. Призначений протруйник для захисту рослин від комах, що знищують молоді рослини і врожай.
 

Сумісність протруйників з іншими препаратами

Інформацію про можливе поєднання протруйника з іншими речовинами вказують в інструкції до препарату. Наприклад, "Канонір Ультра" можна поєднувати з іншими пестицидами і агрохімікатами, крім лужних. При змішуванні також важливо перевірити отриману консистенцію на предмет розшаровування і випадання осаду.

Основні хімічні характеристики українських протруйників

 

Препарати випускаються в різних формах:

 • суспензія;
 • емульсія;
 • концентрати
 • порошки.

Останні два розчиняються у воді.
Найбільш часта препаративна форма протруйників, які випускають українські виробники, – водно-суспензійний концентрат комбінованої дії. Основні хімічні речовини в різних складах представляють.
 • Тирам – контактний фунгіцид, стимулює проростання насіння зернових і поява проростків
 • Тіабендазол – блокує внутрішні і зовнішні інфекції, впливаючи на розподіл ядер в клітинах патогенів. Ефективний відносно Снігової цвілі, прикореневої і кореневої гнилі.
 • Прохлораз – відноситься до групи імідазолів, надає локально-системну дію, проникаючи в оболонку насіння і знищуючи патогени під нею; також дезінфікує грунт навколо зерна.
 • Тритиконазол – чинить системну дію, високо ефективний при обсіменіння патогенними мікроорганізмами поверхні зерна.
 • Ципроконазолу – висока протигрибкова активність при неглибокому проникненні всередину під верхні шари тканин насіння. Порушує біосинтез ергостеролу.
 • Флудиоксоніл – має контактну дію з пролонгованої активністю. Насіння поглинають його в обмеженій кількості і повільно переміщують по висхідному шляху.
Інсектициди представлені категорією системного контактно-кишкової дії, які впливають на ЦНС шкідника, блокуючи передачу нервових імпульсів.
 

протруйники насіння

 

Як обирати протруйник

Підбирати протруйник потрібно, виходячи з мети його використання – для захисту від комах або профілактики захворювань зернових. Необхідно ознайомитися з інструкцією до препарату, вивчити склад і дію засобу. Слід звертати увагу на специфічні властивості протруйника, наприклад:

 • справляють вплив на ріст і розвиток рослини (уповільнюють або прискорюють);
 • безпека для людей та тварин.

Також слід дивитися на дію протруйника. Він може бути тільки профілактичним або до того ж ще й лікувальним препаратом.
 

Основні переваги протруйників зерна українського виробництва

До ключових переваг належать:

 • надійний захист від грибків, цвілі, поїдання птахами, шкідників, бактерій;
 • стимулюють схожість рослин навіть при несприятливих умовах;
 • можуть застосовуватися для широкого спектра культур;
 • не викликають резистентність серед збудників захворювань;
 • безпечні для посівного матеріалу при зберіганні або передозуванні;
 • підвищують врожайність
 • зміцнюють імунітет рослини;
 • захищають кореневу систему;
 • знижують пестицидне навантаження.

Багато протруйники мають тривалий захисний період.
Доставка і оплата
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрном рынке Украины уже 14 лет. Более 4500 клиентов и их рекордные урожаи.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантируем Качество.Документы по ДСТУ на все семена, удобрения и препараты
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Хто наші клієнти (з ким ми працюємо):
Приватні фермери
Аграрні господарства
Системні агрохолдiнги
Нам довіряє понад 4500 клієнтів, серед яких:
Наші дипломи з головних виставок України
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 14 років. Більше 4500 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Ви дивилися
Топ по посухостійкостіТоп по стабільності
Насіння ріпаку Рохан (Лембке) купити в Україні, опис гібрида, відгуки, ціна, доставка
Lembke
5100,00 грн/п.е.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0

Насіння озимого ріпаку Рохан– це гібрид від Виробника «Лембке», яке володіє відмінними показниками стресостійкості. Має високі показники посухостійкості. Високі показники стійкості до грибків і плісняви. Потенціал врожайності – 45-50 ц/га.

Топ ПродажТоп по урожайностіТоп по посухостійкості
Мороз – сорт озимого гороху
Озимий сорт
Желтый
22000.00
18000,00 грн/т.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0

Посівні показники насіння: маса 1000 зерен - від 200 грам, схожість - від 94%, енергія від - 944%, чистота 98,8%.