Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Безпосередньо від Виробника
Використовуємо останні наукові
Розробки в виробництві!
Доставимо в будь-яку точку України
Вигідним для вас способом від 1 дня!
Безкоштовні консультації агрономів:
Як збільшити урожай на 10-30%!

Пропонуємо Купити Фунгіциди для Соняшнику в Україні, ціна на 2019 оптом і в роздріб:

ПРОДАЖ ФУНГІЦИДІВ ДЛЯ СОНЯШНИКУ. ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Фунгіцид Карбезим купити опис
Аналог "Дерозал"
254,00 грн/л.
Голосів:8
Купити Фунгіцид Карбезим від виробника «Агрохімічні технології» з діючою речовиною карбендазим, 500 р/л для захисту широкого спектру сільськогосподарських культур  можете на нашому сайті.  Вигідна ціна.  Доставка в будь-яку точку України.
Фунгіцид Амістар Екстра купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
1300,00 грн/л.
Голосів:4
Фунгіцид Амістар Екстра СК від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 200 г/л азоксистробин + 80 г/л ципроконазолу захисту зернових культур, соняшнику, ріпаку, кукурудзи
Фунгіцид Хорус купити в Україні
Оригінал "Syngenta"
4050,00 грн/л.
Голосів:10
Фунгіцид Хорус ВВГ від виробника Сингента (Syngenta) з діючою речовиною 750 г/кг ципродинил захисту захисту зерняткових, кісточкових плодових культур, винограду можете придбати, замовивши на нашому сайті за вигідною ціною з
Фунгіцид Ретенго купити опис
830,00 грн/л.
Голосів:8
Пропонуємо купити Фунгіцид Ретенго від виробника «БАСФ» з ді
Фунгіцид Кабеназол купити в Україні
Оригинал "Франдеса"
475,00 грн/л.
Голосів:12
Пропонуємо купити Фунгіцид Карбеназол від виробника «Франдеса» з діючою речовиною карбендазим (300 г/л) + ципроконазолу (66 г/л) для захисту посівів посолнуха, ріпаку, пшениці, сої, замовивши на нашому сайті за найвигіднішою ціною і достав
Фунгіцид Зарниця купити в Україні
Оригинал "Франдеса"
1145,00 грн/л.
Голосів:9
Пропонуємо купити Фунгіцид Зарниця від виробника «Франдеса» з діючою речовиною азоксистробин (200 г/л) + эпоксиконазол (187,5 г/л) для захисту посівів пшениці, ріпаку, соняшнику, сої, замовивши на нашому сайті за найвигіднішою ціною і дост

Фунгіциди для соняшника – захисти свій урожай

фунгіцид для соняшнику
Одним з найпоширеніших посівів у фермерстві вважаються соняшник, кукурудза, пшениця, ріпак, соя. Хороший урожай тієї ж сої залежить не тільки від якості посіяних насіння, ґрунту, добрив, але і від ступеня пошкодження шкідниками, різними хворобами. Для захисту використовують різноманітні засоби, одним з яких є фунгіцидні ліки, які перевершують гербіциди, інсектициди за багатьма показниками.
 

Принцип і особливості фунгіцидів для польових культур

 
Ці отрутохімікати дозволяють боротися з комахами, так і з захворюваннями. Його дія спрямована на зцілення від недуг, викорінення шкідників, а також запобігає розмноженню нових інфекцій. Фунгіцидні препарати мають три різновиди:
 • захисні – виступають в ролі профілактики від інфекцій; 
 •  лікувальні – допомагають знищити збудників;
 •  иммунизирующие – підвищують опірність паростка до різноманітних недуг.
 
Крім цієї класифікації кошти розрізняють і за способом дії: контактні і системні. Перша різновид не проникає всередину тканин, а залишається на поверхні, тим самим контактуючи з інфекцією і знищуючи її. Друга-вбирається в стебло і пригнічує розмноження патогенних мікроорганізмів. Перевага цього виду в тому, що на нього не впливають погодні умови.
 
Цю різновид отрути можна застосовувати на будь-якому етапі. Головне вибрати відповідні фунгіцидні речовини для насіння, обробки рослини або комплексної дії. Використовувати їх можна не тільки на полях і городах, але і в теплицях, сховищах, парниках.
 

Найпоширеніші захворювання соняшнику та методи боротьби з ними

Обробка соняшнику фунгіцидами
Соняшник вбивають багато патогенних мікробів. Якщо з ними не боротися, то вони знищують рослину. Найбільш часто зустрічаються з них.
 1. Чорна плямистість-стебло і молоде листя густо покриваються дрібними темними плямами з жовтим контуром, які незабаром зливаються в один некроз.
 2.  Сіра плямистість – страждають усі рослинні тканини, його вражає гриб фомопсис. Перші симптоми проявляються на пластинах листя у формі коричневих плям, трохи незграбної форми. Через час некроз поширюється на всю рослину і набуває сірий колір. Побороти цей збудник складно.
 3.  Септоріоз або біла плямистість – має такий же характер, як і інші схожі недуги.
 4.  Фомоз стебла – гриб заражає молоді паростки, починаючи з листя. Плями спочатку мають коричневий колір. Вони можуть пошириться на весь лист. Завершальна стадія хвороби-ураження стебла. Гниль поширюється по всіх тканинах і призводить до відмирання.
 5. Попеляста гниль-збудник вражає тільки стебло, але при цьому проникає в усі його тканини і викликає некроз. На поверхні утворюються ділянки світло-сірого кольору, а всередині стебло повністю згниває.
 6.  Суха гниль –одне з найбільш зустрічаються захворювань. Перші симптоми проявляються під час першої фази росту. Кошик вкривається темними плямами, які спочатку починають гнити, а потім засихають і стають твердими. Насіння робляться непридатними, так як злипаються, стають плоскими і мають гіркий смак через гнилі.
 7.  Несправжня борошниста роса – захворювання викликається грибом плазмопара. Виявляється в різних формах. Симптомами на початкових стадіях є слабкість і ламкість стебел, невеликий розмір листя, які покриваються білим нальотом. Коли культура в розвиненому стані заражається цією недугою, то верху листя вкриті маслянистими плямами борошнистої роси невеликого розміру, а знизу білим нальотом.
 8.  Попелиця – дуже поширений шкідник, який вражає в основному листя, з'їдаючи їх. Комахи атакують фрегат під час посухи і високої температури.
 9.  Лучний метелик – найбільш небезпечна комаха. Вбиває в періоди масового розмноження, які відбуваються раз на десять років. Сильно знижує врожайність – аж до 60 %, а іноді на 100 % вбиває поля.
 10.  Дротянка – часто зустрічається паразити. Вони починають пошкоджувати врожайність ще з посіяних насіння, тим самим зменшуючи сходи. Потім вони поїдають саму культуру. Боротися з ними складно, з кожним роком їх чисельність збільшується.
Це не всі хвороби, які вбивають урожай. Дуже поширений також альтернаріоз.
 

Періоди для обприскування

Від того, на якому етапі зростання було скоєно обприскування, залежить рівень його захисту. Фунгіциди для соняшнику найкраще використовувати на етапі вегетації. В цей час частини рослини вимагають охорони від різних збудників.
 
Обприскувати можна також і в зимовий спокій. Завдяки цьому знищуються зимуючі патогени, які здатні пошкоджувати на початкових стадіях розвитку. Фунгіциди – це унікальні отрутохімікати, які можна використовувати в будь-який період росту залежно від бажаного ефекту.
 

Які фунгіциди рекомендуються для обробки?

 
Для обробки потрібно підбирати певний тип отрути. Потрібно аналізувати, коли посіви найбільш схильні до пошкодження шкідниками і, відповідно, підбирати ліки. Агрономи рекомендують застосовувати профілактичні речовини перед посівом-обробляти грунт, і після сходу культури. Таким чином, соняшник буде найбільш захищений від поїдання жуків, личинок. Важливо запобігати спалаху інфекцій, адже вони можуть призвести до зниження врожайності.
 

Як правильно обробляти отрутохімікатами?

 
Цим видом отрутохімікатів рекомендується обробляти два рази за етап зростання.
 1.  При появі чотирьох пар листків на соняшнику – початок червня.
 2.  Бутонізація – кінець цього ж місяця.
Перед сівбою можна обробити грунт, таким чином будуть знищені всі патогенні організми. Для боротьби безпосередньо з комахами необхідне застосування контактного препарату. Щоб вилікувати соняшник від хвороби, слід скористатися системною отрутою.
 

Асортимент магазину «Агроексперт-трейд»

Придбати будь-фунгіцидний препарат для соняшнику можна в інтернет-магазині «Агроексперт-трейд». На сайті є широкий вибір фунгіцидних засобів від безлічі фірм і з різної цінової категорії. Купити їх можна як в роздріб, так і оптом. Ціна стартує від 85 грн. за 1 літр речовини. На сайті можна придбати як оригінальні продукти від відомих виробників, так і аналог. Інтернет-магазин пропонує фунгіциди для соняшнику від наступних виробників: Зірниця, Карбеназол, Хорус, Амістар Екстра, КАРБЕЗИМ, Дерозал (Дезорал), Танос та інші.
Фільтрація
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 13 років. Більше 4200 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі