Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Безпосередньо від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Купити Насіння Кукурудзи в Україні на 2020. Посівна Кукурудза - Кращі гібриди

Оплата: після отримання на Новій Пошті або безготівковий розрахунок.
Літні знижки: на залишок насіння врожаю 2018 року, на передоплату посівмату врожаю 2019!

НАСІННЯ КУКУРУДЗИ В УКРАЇНІ. ГІБРИДИ З ФАО 250-380 ОПТОМ І В РОЗДРІБ:

Топ ПродажТоп-вибір 2019Топ-вибір 2018Топ-вибір клієнтів
кукурудза гібрид ДН Арго фото
ФАО 250
Украина+Аргентина
1390,00 грн/п.е.
Голосів:7
Насіння кукурудзи ДН Арго - це високоврожайний гібрид спільного виробництва України та Аргентини на зерно, силос і крупу. Характеризується відмінною вологовіддачею, стійкістю до посухи та вилягання. Потенціал врожайності - 130 ц / га. ФАО 250.
насіння кукурудзи угорської селекції Вудсток
ФАО 210-290
Венгрия
2800,00 грн/п.е.
Голосів:17
Насіння кукурудзи Вудсток – це високоврожайні гібриди угорської селекції «WOODSTOCK». Характеризуються високими показниками в оптимально ранні строки – 80-120 ц/га Гібриди відмінно адаптовані до всіх кліматичних умов вирощування на всій території України.
Топ-вибір 2019Топ-вибір 2018Топ по посухостійкостіТоп-ціна
кукурудза гібрид ДН Рута фото
ФАО 280
Украина+Аргентина
1390,00 грн/п.е.
Голосів:7
Пропонуємо купити насіння гібриду Кукурудзи DN RUTA (ДН РУТА) від виробника ТОВ"Евросем"; оригінатор: Інститут сільського господарства степової зони НААН та «OLEON Genetics». Високоврожайний гібрид. Відмінна вологовіддача. 
Топ ПродажТоп по стабільностіТоп-ціна
кукурудза гібрид ДН Орільський фото
ФАО 320
Украина+Аргентина
1390,00 грн/п.е.
Голосів:9
Насіння кукурудзи ДН Орільський - це гібрид спільного виробництва України та Аргентини. Демонструє відмінні показники врожайності. Гібрид на зерно, силос і зелений корм. Характеризується відмінною вологовіддачею і стійкістю до основних хвороб і шкідників кукурудзи.
Акція!Топ-ціна
Гібрид кукурудзи ДН Пивиха
Україна-ФАО 180
650,00 грн/п.е.
Голосів:10
Насіння Кукурудзи ДН Пивиха – це простий модифікований гібрид кукурудзи Характеризується високим рівнем стабільності і якості врожаю. Оригінатор-Інститут Зернового господарства НААНУ. Призначення – зерно, силос, крупа. ФАО-180.
Акція!Топ-ціна
Гібрид кукурудзи Оржиця
Україна-ФАО 240
700,00 грн/п.е.
Голосів:5
Насіння Кукурудзи Оржиця – це простий модифікований гібрид кукурудзи Високотехнологічний гібрид. Оригінатор-Інститут Зернового господарства НААНУ. Призначення – зерно. ФАО-240.
кукурудза гібрид СІ Зефір фото
Сингента - ФАО 380
2740,00 грн/п.е.
Голосів:14
Насіння кукурудзи СІ Ротанго – це середньопізній гібрид від виробника «Сингента» на зерно. Демонструє високі показники врожайності. Характеризується високим потенціалом врожайності і швидкою вологовіддачею при дозріванні. Показує відмінну стійкість до вилягання.
кукурудза гібрид СІ Аладиум фото
Сингента - ФАО 280
2986,00 грн/п.е.
Голосів:10
Насіння кукурудзи Сі Аладіум-це середньоранній гібрид від виробника "Сингента" на зерно і силос. Один з лідерів за показниками врожайності силосної маси. Відрізняється швидким зростанням і розвитком у своїй групі стиглості. Відмінна посухостійкість і високий потенціал врожайності.
кукурудза гібрид СІ Енігма фото
Сингента - ФАО 230
2685,00 грн/п.е.
Голосів:4
Насіння кукурудзи СІ Енігма – це середньоранній гібрид від виробника «Сингента» на зерно і силос. Демонструє поєднання стійкості до посухи і до зниження температур на початкових етапах розвитку. Має високий потенціал врожайності і відмінну вологовіддачу під час дозрівання.
кукурудза гібрид НК Термо фото
Сингента - ФАО 330
2931,00 грн/п.е.
Голосів:7
Насіння кукурудзи НК Термо – це середньостиглий гібрид від виробника «Сингента» на зерно. Дуже стабільний і пластичний гібрид. Добре переносить ранні терміни посіву. Демонструє відмінні показники врожайності і вологовіддачі. Добре реагує на високий агрофон.
кукурудза гібрид Делитоп фото
Сингента - ФАО 210
2712,00 грн/п.е.
Голосів:7
Насіння кукурудзи Делітоп-це ранньостиглий гібрид від виробника "Сингента" на зерно і силос. Придатний для пожнивного посіву. Демонструє відмінне співвідношення зерна і зеленої маси. Має дуже швидкий стартовий ріст і раніше розвиток, а також високий рівень вологовіддачі.
Топ по посухостійкості
кукурудза гібрид СІ Батанга фото
Сингента
2576,00 грн/п.е.
Голосів:5
Насіння кукурудзи СІ Батанга – це середньостиглий гібрид від виробника «Сингента» на зерно і силос. Високостабільний гібрид кукурудзи. Максимально використовує природний потенціал грунту, в якому знаходиться завдяки потужній кореневій системі. Має дуже швидку вологовіддачу зерном.
Топ по урожайностіТоп по стабільності
кукурудза гібрид СІ Феномен фото
Сингента
3561,00 грн/п.е.
Голосів:10
Насіння кукурудзи СІ Феномен – це середньоранній гібрид від виробника «Сингента» на зерно. Характеризується високим потенціалом врожайності і високим рівнем посухостійкості. Відрізняється феноменальним поєднанням врожайності і вологовіддачі. Має дуже розвинену кореневу ситему.
Топ по урожайності
кукурудза гібрид СІ ФОТОН фото
Сингента
2630,00 грн/п.е.
Голосів:6
Насіння кукурудзи СІ Фотон – це середньоранній гібрид від виробника «Сингента» на зерно і силос. Характеризується високим показником врожайності. Відмінно розкриває свій потенціал і показує хороші результати при вирощуванні з використанням інтенсивної технології.
кукурудза гібрид СІ Телиас фото
Сингента - ФАО 210
2740,00 грн/п.е.
Голосів:8
Насіння кукурудзи Сі Теліос-це ранньостиглий гібрид від виробника "Сингента" на зерно, силос і крупу. Має високі і стабільні показники врожайність. Придатний для весняного пересіву озимих. Відмінно показує себе при використанні різних технологій вирощування.
Топ по урожайності
кукурудза гібрид НК Люціус фото
Сингента
2849,00 грн/п.е.
Голосів:9
Насіння кукурудзи НК Люціус – це середньоранній гібрид від виробника «Сингента» на зерно. Має високі показники врожайності і вологовіддачі зерном в період дозрівання. Максимально розкриває свій потенціал врожайності на зрошенні. Прекрасно відгукується на високий агрофон.
Гібрид кукурудзи Артуа
Україна-ФАО 270
900,00 грн/п.е.
Голосів:11
Насіння Кукурудзи Артуа – це гібрид кукурудзи з відмінними показниками стабільності урожаю. Характеризується відмінною посухостійкістю і холодостійкістю. Демонструє хороші показники врожайності силосної маси. Призначення – зерно, силос. ФАО-270.
кукурудза гібрид НК Кобальт фото
Сингента - ФАО 320
3396,00 грн/п.е.
Голосів:5
Насіння кукурудзи НК Кобальт – це середньостиглий гібрид від виробника «Сингента» на зерно. Має відмінні показники стабільності і врожайності. Демонструє хороші показники пораненого розвитку. Стійкий до посухи. Толерантний до різних захворювань і шкідників кукурудзи.
кукурудза гібрид Меган насіння
Маїсадур - ФАО 230
Голосів:5
Гібрид кукурудзи Меган від виробника «Маїсадур».
кукурудза гібрид ДКС 5141 насіння
Монсанто - ФАО 430
5346,00 грн/п.е.
Голосів:8
Насіння кукурудзи ДКС 5141 - це високоврожайний гібрид кукурудзи з високими показниками пластичності. від виробника "Монсанто" Можливо вирощування на зрошенні. Прекрасно адаптується до зовнішніх грунтово-кліматичних умов вирощування. ФАО - 430.
Економте час і гроші! Пройдіть опитування і дізнайтеся, який з наших гібридів підійде вам найкраще!

Доставка Новою Поштою по всій Україні за 2-3 дні.
Оплата післяплатою при отриманні або безготівковий розрахунок.

 

Насіння кукурудзи, Посівна кукурудза купити в Україні насіння кукрузы купити

 

Як купити насіння кукурудзи, як вибрати гібрид кукурудзи, який підійде саме для вашого регіону вирощування в Україні?

 


Агрономи компанії Агроексперт-Трейд постаралися вибрати основні параметри, які вам слід взяти до уваги:


Реальна врожайність яку отримували посіявши насіння кукрузы в Україні

гібриди кукурудзиПотенціал часто досягає більше 150ц/га при цьому реальна (середня) буде в межах 100 ц/га.

 

 

Який гібрид кукурудзи вибрати вітчизняний або зарубіжний

При виборі гібриду кукурудзи в Україні необхідно подбає про те, щоб умови його секціонування були схожими з тими в яких ви плануєте його вирощувати. Українські гібриди (Амарок, Гран і т. д) відповідно в цьому плані ідеально підходять за цим параметром, але при цьому багато зарубіжних виробників пропонують гібриди з більш високим потенціалом врожайності. Потрібно врахувати той фактор що умови зростання відрізняються в інших країнах, тому потрібно дивитися щоб клімат у них був схожим з нашим. Одним з відмінних варіантів є наші сусідні країни, наприклад, Угорщина (Woodstock) або Сербія, тим більше що часто їх ціна на насіння кукурудзи не надто відрізняється від вітчизняної селекції.

Посівна кукурудза в Україні - відео з описом деяких гібридів

 

Сіяти насіння кукурудзи на зерно або на силос 

Ми повинні враховувати, що зараз є можливість вибирати саме ті варіанти гібридів, які мають чітку спрямованість або на силос або на зерно. І результат з ваших завдань і вибирайте. Від цього ще й залежить використовувана технологія вирощування, яку потрібно буде застосовувати на вашому полі.

насіння кукурудзи на силос, насіння кукурудзи на зерно

Підходить група стиглості або ФАО кукурудзи

Показник, який вже точно необхідно врахувати це група стиглості гібрида. Для цього застосовують ФАО число (100-999 од.). Одиниці ФАО прямо пропорційні значенням середніх температур, а не днях вегетації. На Поліссі та Заході України раціонально вирощувати гібриди з ФАО 150-290, Лісостеп-150-390, південь Лісостепової зони-Степ-190-420, на півдні України рекомендовано вибирати гібриди 250-400 одиниць. Також треба врахувати, що і в ціні є відмінність, зазвичай якщо вам треба насіння кукурудзи купити з великим ФАО, то вони коштують дорожче ніж гібриди з меньшим числом.

Стійкість кукурудзи до вилягання

Враховуйте при виборі гібрида його стійкість до вилягання, це допоможе вам зберегти, а отже і зібрати максимальну кількість врожаю. Кукурудза повинна мати жорсткий стебло, який витримає будь-які погодні сюрпризи.

Стійкість кукурудзи до хвороб

Гібриди посівної кукурудзи повинні бути стійкими до різних хвороб гельмінтоспоріозу, сажки, фузаріозу та інших захворювань. На сьогоднішній час при цьому існує велика різноманітність фунгіцидів, які допоможуть вам впоратися з цією проблемою.

Посухостійкість гібридів кукурудзи

Стійкість до високих температур і дефіциту вологи в грунті це насамперед генетичні особливості гібрида окремо, а не культури в цілому. Саме тому якщо спостерігається недолік опадів і дуже спекотне літо, то необхідно підбирати насіння кукурудзи гібрида, який найкраще перенесе ці негативні явища. Вони характеризуються потужною кореневою системою, що дає їм можливість використовувати вологу з нижніх горизонтів і здатністю листя до зменшення випаровування вологи через їх поверхню. Так само для підвищення стійкості до посухи і інших негативних факторів необхідно на посівах кукурудзи робити листові обробки гуматом калію і використання кремнію.

Вологовіддача і цільовий напрямок врожаю кукурудзи

Цільовий напрямок кукурудзи визначається суто потребою господарства. Але при цьому вирощування кукурудзи на силос в південних регіонах скрутне тому що багато гібридів там показують дуже високу вологовіддачу. Вологість зерна при збиранні в степу в середньому становить 14%-це допоможе заощадити на досушке., Лісостеп 20-25%, Полісся 30-35%. Тому при виборі гібрида необхідно враховувати його здатність до вологовіддачі, щоб не було проблем з досушуванням і зберіганням.

 

 

Насіння кукурудзи – історія вирощування культури

Кукурудза вперше була одомашнена корінними народами Америки, на території сучасної Мексики, близько 10 тисяч років тому. Звичайно, в тому першому одомашненому рослині, важко було дізнатися сучасну кукурудзу: невелике трав'яниста рослина з качанами по 2 см і з дрібними зернятками.

В кінці XV – початку XVI століття минулого століття, після відкриттів Колумба, насіння кукурудзи почали поширюватися по всьому світу. Причому, досить успішно. Сучасний ареал її вирощування простягається від 58° с. ш. & nbsp; до 40 ° пд. ш. майже в кожен місяць року, де то на нашій планеті збирають урожай цієї культури. Але, все ж, головний урожай кукурудзи збирають поблизу від її історичної батьківщини — в США.

Вирощування кукурудзи — сьогодення та перспективи

За даними, які представлені International Grains Council, ось уже кілька сезонів світовий валовий збір кукурудзи переступив позначку в 1 млрд. тонн. Прогноз цієї організації на сезон 2016 – 2017 становить 1,017 млрд. тонн. У 2016 році насіння кукурудзи в Україні були посіяні на площі 4257,7 тис. га. Приріст посівних площ, у порівнянні з 2015 роком, склав 135 тис. га. Але це не є основним показником. Збільшення виробництва, в сучасних умовах, повинно базуватися на високій врожайності. Валовий збір в 2016 році кукурудзи на зерно склав 28 млн. тонн – п'яте місце у світі. При цьому її врожайність склала всього 66 ц/га. І це при потенціалі в 120 ц/га.

Основними напрямками використання кукурудзи в світі є:

 • харчовий продукт для людей;
 • корм для с/г тварин;
 • сировина для виробництва різних продуктів (крохмаль, масло, спирт і т. д.); 
 • сировина для виробництва біопалива (етанол);
 • сировина для виробництва біогазу.

Як бачимо, крім традиційних варіантів використання, кукурудза застосовується і для виробництва різних видів палива. А це, в ракурсі того, що корисні копалини планети не бездонні, а ціни на енергоносії постійно зростають, виводить кукурудзу в сферу нових інтересів.

На даному етапі кукурудза є найважливішою кормовою культурою. Один кілограм зерна містить 1,34 к. е., 78 р. перетравного протеїну. У процентному співвідношенні зерно кукурудзи при вологості 15% містить: білків — 10,5%, жиру – 6,5%. При цьому клітковини всього 2,5%.

Крім цього, в країнах Америки, Африки та Азії цукрова кукурудза є традиційною харчовою культурою. Та й кухні деяких європейських націй рясніють стравами з кукурудзяних зерен. Особливо досягли успіху в цьому напрямку угорці. І зовсім не дарма. Зерно кукурудзи містить вітаміни: В1, В2, В4, В5, В6, В9, А, Е, рр. Також воно багате макро і мікроелементами.

 

Довідкові дані наведені в таблиці.

Речовина
Кількість, мг. в 100 гр.
Відсоток від необхідної денної норми споживання людиною ,%
Калій
340
14
Кальцій
34
3
Магній
104
26
Натрій
27
2
Фосфор
301
38
Хлор
54
2
Молібден
48,4 мікрограм
41
Залізо
3,7
21
Йод
5,2 мікрограм
3
Селен
30 мікрограм
55
Хром
8 мікрограм
16

Вирощуючи сорти та гібриди кукурудзи, с/г виробники отримують і значний економічний ефект. Як стверджує світова статистика, при вкладеннях, для вирощування кукурудзи, на одному гектарі $100 — $140, вартість продукції становить $300 — $400.

Гібриди кукурудзи купити– оптимальне рішення для вирощування 

Завдяки такому явищу як гетерозис, хороші сорти кукурудзи практично повністю поступилися місцем на полях квіток. Якщо посівний матеріал кукурудзи є гібридом, то виробник отримує цілий ряд переваг:

 

В той же час не треба забувати, що якщо ви вирішили купити гібридну кукурудзу, то їй необхідно забезпечити максимум необхідних умов:

— терміни і густота посівів; 

— внесення необхідної кількості мінеральних добрив;

— виконання всіх заходів щодо захисту рослин.

Якщо вам необхідно купити насіння кукурудзи оптом в Україні, то варто звернути увагу на гібриди, виведені угорськими селекціонерами – європейськими лідерами в цьому напрямку. їх робота так високо цінується завдяки тому, що вони сконцентрували свою роботу на таких основних напрямках:

— Отримання максимальної врожайності при мінімальному терміні вегетації;

— Стійкість гібридів до всіх негативних факторів (шкідники, хвороби, клімат);

—  Можливість проведення ранніх посівів. (Від +5°С);

— Оптимальні показники зерна в період збирання.

В нашому інтернет-магазині можна вибрати насіння кукурудзи ціна і якість яких не викличе у вас ніяких нарікань.

Наша компанія також пропонує agroexp.com.ua гумат калію для кукурудзи, і мікродобриво для кукурудзи.

 

Виникли питання?

Телефонуйте на наші телефони:

+38-095-515-41-66

+38-098-101-20-80

Пошта: agroexp777@gmail.com 

Також рекомендуємо ознайомитися з матеріалами від наших агрономів у розділі Статті про вирощування кукурудзи

 1. Значне збільшення врожайності. У деяких випадках до 100%.
 2. Гібрид дає вирівняний за якістю і структурою урожай.
 3. Всі рослини на полі проходять фази свого розвитку одночасно. В тому числі і дозрівання. Це полегшує як догляд, так і збирання врожаю.
 4. Гарантовано якісне зерно по всіх основних показниках.
Доставка і оплата
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрном рынке Украины уже 14 лет. Более 4500 клиентов и их рекордные урожаи.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантируем Качество.Документы по ДСТУ на все семена, удобрения и препараты
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Хто наші клієнти (з ким ми працюємо):
Приватні фермери
Аграрні господарства
Системні агрохолдiнги
Нам довіряє понад 4500 клієнтів, серед яких:
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 14 років. Більше 4500 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі