Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 5000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 600 000 га!

Купити Насіння Кукурудзи в Україні на 2022. Посівна Кукурудза - Кращі гібриди

Оплата: після отримання на Новій Пошті або безготівковий розрахунок.
Майже весь посівмат з нового врожаю вже в наявності. Телефонуйте і Замовляйте!

НАСІННЯ КУКУРУДЗИ В УКРАЇНІ. ГІБРИДИ З ФАО 250-380 ОПТОМ І В РОЗДРІБ:

Економте час і гроші! Пройдіть опитування і дізнайтеся, який з наших гібридів підійде вам найкраще!
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:

Доставка Новою Поштою по всій Україні за 2-3 дні.
Оплата післяплатою при отриманні або безготівковий розрахунок.

 

Насіння кукурудзи, Посівна кукурудза купити в Україні насіння кукрузы купити

 

ЯЯк купити насіння кукурудзи, як вибрати гібрид кукурудзи, який підійде саме для вашого регіону вирощування в Україні?

 


Агрономи компанії Агроексперт-Трейд постаралися вибрати основні параметри, які вам слід взяти до уваги:


Реальна врожайність яку отримували посіявши насіння кукрузы в Україні

 

⭐Яка реальна врожайність насіння кукурудзи?

Потенціал часто досягає більше 150 ц/га, при цьому реальні результати (середні) будуть в межах 100 ц/га.

 

гібриди кукурудзи

Щоб досягти успіху при вирощуванні та продажу кукурудзи насамперед необхідно приділити максимально часу до вибору її гібрида. Основним показником для гібридів насамперед є його врожайність. Але не варто гнатися тільки за показниками, які вказані в описі товару, реклами. Звичайно, чим вище потенціал у гібрида кукурудзи, тим більша ймовірність отримати високий урожай, але це тільки на перший погляд, завжди необхідно уточнювати саме реальну врожайність, яку отримують в Україні, з урахуванням всіх витрат.

 

 

⭐Який гібрид кукурудзи вибрати вітчизняний чи закордонний?

При виборі гібриду кукурудзи в Україні необхідно подбає про те, щоб умови його селекціонування були схожими з тими, в яких ви плануєте його вирощувати або щоб параметри збігалися з вашими потребами. У хоча українські гібриди коштують менше, але часто дають урожай на рівні імпортних. 

 

Українські гібриди (Амарок, Гран тощо) відповідно в цьому плані ідеально підходять по цьому параметру, але при цьому багато зарубіжні виробники пропонують гібриди з більш високим потенціалом врожайності. Потрібно врахувати той фактор що умови зростання відрізняються в інших країнах, тому потрібно дивитися щоб клімат у них був схожим з нашим. Одним з відмінних варіантів є наші сусідні країни, наприклад, Угорщина (Woodstock) або Сербія, тим більше що часто їх ціна на насіння кукурудзи не надто відрізняється від вітчизняної селекції.

Посівна кукурудза в Україні - відео з описом деяких гібридів

⭐Сіяти насіння кукурудзи на зерно або на силос?

Ми повинні враховувати, що зараз є можливість вибирати саме ті варіанти гібридів, які мають чітку спрямованість або на силос або на зерно. І виходячи з ваших завдань і вибирайте. Від цього ще й залежить використовувана технологія вирощування, яку потрібно буде застосовувати на вашому полі.

 

 

насіння кукурудзи на силос, насіння кукурудзи на зерно

⭐Яка підходить вам Група стиглості або ФАО кукурудзи?

Показник, який вже точно необхідно врахувати це група стиглості гібрида. Для цього застосовують ФАО число (100-999 од.). Одиниці ФАО прямо пропорційні значенням середніх температур, а не днях вегетації. На Поліссі та Заході України раціонально вирощувати гібриди з ФАО 150-290, Лісостеп-150-390, південь Лісостепової зони-Степ-190-420, на півдні України рекомендовано вибирати гібриди 250-400 одиниць.

Також треба врахувати, що і в ціні є відмінність, звичайно якщо вам треба насіння кукурудзи купити з великим ФАО, то вони коштують дорожче ніж гібриди з меншим числом.

⭐Яка стійкість кукурудзи до вилягання?

Враховуйте при виборі гібрида його стійкість до вилягання, це допоможе вам зберегти, а отже і зібрати максимальну кількість врожаю. Кукурудза повинна мати жорсткий стебло, який витримає будь-які погодні сюрпризи.

⭐Яка стійкість кукурудзи до хвороб?

Гібриди посівної кукурудзи повинні бути стійкими до різних хвороб гельмінтоспоріозу, сажки, фузаріозу та інших захворювань. На сьогоднішній час при цьому існує велика різноманітність фунгіцидів, які допоможуть вам впоратися з цією проблемою.

Посухостійкість гібридів кукурудзи

Стійкість до високих температур і дефіциту вологи в грунті це насамперед генетичні особливості гібрида окремо, а не культури в цілому. Саме тому якщо спостерігається недолік опадів і дуже спекотне літо, то необхідно підбирати насіння кукурудзи гібрида, який найкраще перенесе ці негативні явища. Вони характеризуються потужною кореневою системою, що дає їм можливість використовувати вологу з нижніх горизонтів і здатністю листя до зменшення випаровування вологи через їх поверхню. Так само для підвищення стійкості до посухи і інших негативних факторів необхідно на посівах кукурудзи робити листові обробки гуматом калію і використання кремнію.

Яка вологовіддача і цільовий напрямок врожаю кукурудзи?

 

Цільовий напрямок кукурудзи визначається суто потребою господарства. Але при цьому вирощування кукурудзи на силос в південних регіонах скрутне, тому що багато гібридів там показують дуже високу вологовіддачу. Вологість зерна при збиранні в степу в середньому становить 14% - то допоможе заощадити на досушке, Лісостеп 20-25%, Полісся 30-35%. Тому при виборі гібрида необхідно враховувати його здатність до вологовіддачі, щоб не було проблем з досушуванням і зберіганням.

 

 

 

Насіння кукурудзи – історія вирощування культури

Кукурудза вперше була одомашнена корінними народами Америки, на території сучасної Мексики, близько 10 тисяч років тому. Звичайно, в тому першому одомашненому рослині, важко було дізнатися сучасну кукурудзу: невелике трав'яниста рослина з качанами по 2 см і з дрібними зернятками.

В кінці XV – початку XVI століття минулого століття, після відкриттів Колумба, насіння кукурудзи почали поширюватися по всьому світу. Причому, досить успішно. Сучасний ареал її вирощування простягається від 58° с. ш. & nbsp; до 40 ° пд. ш. майже в кожен місяць року, де то на нашій планеті збирають урожай цієї культури. Але, все ж, головний урожай кукурудзи збирають поблизу від її історичної батьківщини — в США.

Вирощування кукурудзи — сьогодення та перспективи

За даними, які представлені International Grains Council, ось уже кілька сезонів світовий валовий збір кукурудзи переступив позначку в 1 млрд. тонн. Прогноз цієї організації на сезон 2016 – 2017 становить 1,017 млрд. тонн. У 2016 році насіння кукурудзи в Україні були посіяні на площі 4257,7 тис. га. Приріст посівних площ, у порівнянні з 2015 роком, склав 135 тис. га. Але це не є основним показником. Збільшення виробництва, в сучасних умовах, повинно базуватися на високій врожайності. Валовий збір в 2016 році кукурудзи на зерно склав 28 млн. тонн – п'яте місце у світі. При цьому її врожайність склала всього 66 ц/га. І це при потенціалі в 120 ц/га.

Які основні напрямки в використанні врожаю кукурудзи?

 

 • харчовий продукт для людей;
 • корм для с/г тварин;
 • сировина для виробництва різних продуктів (крохмаль, масло, спирт і т. д.);
  • сировина для виробництва біопалива (етанол);
  • сировина для виробництва біогазу.

    

  Як бачимо, крім традиційних варіантів використання, кукурудза застосовується і для виробництва різних видів палива. А це, в ракурсі того, що корисні копалини планети не бездонні, а ціни на енергоносії постійно зростають, виводить кукурудзу в сферу нових інтересів.

  На даному етапі кукурудза є найважливішою кормовою культурою. Один кілограм зерна містить 1,34 к. е., 78 р. перетравного протеїну. У процентному співвідношенні зерно кукурудзи при вологості 15% містить: білків — 10,5%, жиру – 6,5%. При цьому клітковини всього 2,5%.

  Крім цього, в країнах Америки, Африки та Азії цукрова кукурудза є традиційною харчовою культурою. Та й кухні деяких європейських націй рясніють стравами з кукурудзяних зерен. Особливо досягли успіху в цьому напрямку угорці. І зовсім не дарма. Зерно кукурудзи містить вітаміни: В1, В2, В4, В5, В6, В9, А, Е, рр. Також воно багате макро і мікроелементами.

   

   

  Гібриди кукурудзи купити– оптимальне рішення для вирощування

  Вирощуючи сорти та гібриди кукурудзи, с/г виробники отримують і значний економічний ефект. Як стверджує світова статистика, при вкладеннях, для вирощування кукурудзи, на одному гектарі $100 — $140, вартість продукції становить $300 — $400.

  Завдяки такому явищу як гетерозис, хороші сорти кукурудзи практично повністю поступилися місцем на полях квіток. Якщо посівний матеріал кукурудзи є гібридом, то виробник отримує цілий ряд переваг.

  Які особливості гібридної кукурудзи?

   

  1. Значне збільшення врожайності. У деяких випадках до 100%.
  2. Гібрид дає вирівняний за якістю і структурою урожай.
  3. Всі рослини на полі проходять фази свого розвитку одночасно. В тому числі і дозрівання. Це полегшує як догляд, так і збирання врожаю.
  4. Гарантовано якісне зерно по всім головним показниками.

    

    

    

   В той же час не треба забувати, що якщо ви вирішили купити гібридну кукурудзу, то їй необхідно забезпечити максимум необхідних умов:

   — терміни і густота посівів; 

   — внесення необхідної кількості мінеральних добрив;

   — виконання всіх заходів щодо захисту рослин.

   Якщо вам необхідно купити насіння кукурудзи оптом в Україні, то варто звернути увагу на гібриди, виведені угорськими селекціонерами – європейськими лідерами в цьому напрямку. їх робота так високо цінується завдяки тому, що вони сконцентрували свою роботу на таких основних напрямках:

   — Отримання максимальної врожайності при мінімальному терміні вегетації;

   — Стійкість гібридів до всіх негативних факторів (шкідники, хвороби, клімат);

   —  Можливість проведення ранніх посівів. (Від +5°С);

   — Оптимальні показники зерна в період збирання.

   В нашому інтернет-магазині можна вибрати насіння кукурудзи ціна і якість яких не викличе у вас ніяких нарікань.

   Наша компанія також пропонує agroexp.com.ua гумат калію для кукурудзи, і мікродобриво для кукурудзи.

    

   Виникли питання?

   Телефонуйте на наші телефони:

   +38-095-515-41-66

   +38-098-101-20-80

   Пошта: agroexp777@gmail.com 

   Також рекомендуємо ознайомитися з матеріалами від наших агрономів у розділі Статті про вирощування кукурудзи

   Україна-ФАО 280
   Ціна: 1200,00 грн/п.е.
   В наявності
   Голосів:5
   Насіння Кукурудзи Хотин – це простий модифікований гібрид кукурудзи відноситься до середньоранньої групи. Відрізняється хорошою посухостійкістю, рекомендований для висіву в степовій, лісостеповій зоні і Поліссі. Напрямок використання-зерно.
   Акція!Топ-ціна
   Україна-ФАО 240
   Ціна: 800,00 грн/п.е.
   В наявності
   Голосів:5
   Насіння Кукурудзи Оржиця – це простий модифікований гібрид кукурудзи Високотехнологічний гібрид. Оригінатор-Інститут Зернового господарства НААНУ. Призначення – зерно. ФАО-240.
   Топ ПродажТоп по стабільностіТоп-ціна
   ФАО 320
   Украина+Аргентина
   Ціна: 1300,00 грн/п.е.
   В наявності
   Голосів:9
   Насіння кукурудзи ДН Орільський - це гібрид спільного виробництва України та Аргентини. Демонструє відмінні показники врожайності. Гібрид на зерно, силос і зелений корм. Характеризується відмінною вологовіддачею і стійкістю до основних хвороб і шкідників кукурудзи.
   ФАО - 320.
   Ціна: 1990,00 грн/п.е.
   В наявності
   Голосів:6
   Насіння кукурудзи ВН 6763 – це високоврожайний гібрид на зерно і силос. Придатний для вирощування у всіх зонах з використанням різних технологій.  Має потужне стебло, яке обумовлює високу стійкість до вилягання. Потенціал врожайності – 165 ц/га. ФАО 320.
   Топ-выбор 2020Топ-вибір клієнтівТоп по посухостійкостіТоп-ціна
   ФАО 280-340
   Ціна: 1585,00 грн/п.е.
   В наявності
   Голосів:15
   Україна-ФАО 290
   Ціна: 800,00 грн/п.е.
   В наявності
   Голосів:5
   Насіння Кукурудзи Дніпровський 257 СВ – це високоврожайний модифікований гібрид кукурудзи. Гібрид з міцними рослинами і потужною кореневою системою . Оригінатор-Інститут Зернового господарства НААНУ. Призначення – зерно, силос. ФАО-290.
   ФАО - 300
   Ціна: 1990,00 грн/п.е.
   В наявності
   Голосів:7
   Насіння кукурудзи Гран 6 - це простий гібрид на зерно і силос. Має хороші показники врожайності. Характеризується дуже швидкою вологовіддачею після настання зрілості. Показав відмінну стабільність в різних умовах вирощування. Потенціал врожайності – 159 ц/га. ФАО 300.
   Акція!Топ-ціна
   Україна-ФАО 180
   Ціна: 980,00 грн/п.е.
   В наявності
   Голосів:10
   Насіння Кукурудзи ДН Пивиха – це простий модифікований гібрид кукурудзи Характеризується високим рівнем стабільності і якості врожаю. Оригінатор-Інститут Зернового господарства НААНУ. Призначення – зерно, силос, крупа. ФАО-180.
   ФАО-350
   Ціна: 1990,00 грн/п.е.
   В наявності
   Голосів:6
   Насіння кукурудзи Тесла - це трилінійний гібрид на зерно і силос. Чудово показує себе при вирощуванні з мінімальною і нульовою обробкою грунту. Абсолютно невибагливий до грунтів. Має високий ступінь стійкості до вилягання. Потенціал врожайності – 135 ц/га. ФАО 350.
   Топ ПродажТоп-вибір клієнтівТоп по урожайностіТоп по посухостійкості
   ВНИС - ФАО 280
   Ціна: 1990,00 грн/п.е.
   В наявності
   Голосів:6
   Насіння кукурудзи ВН 63- це простий гібрид на зерно та силос. Новий гібрид, має підвищену стійкість до посушливих умов. Характеризується високою стабільністю врожаю. Придатний для вирощування в усіх зонах. Потенціал врожайності - 155 ц / га. ФАО 280.
   Україна-ФАО 320
   Ціна: 1100,00 грн/п.е.
   В наявності
   Голосів:6
   Насіння Кукурудзи ДН Аджанка – це гібрид кукурудзи інтенсивного типу. ГПростой модифікований гібрид для вирощування на зерно. Оригінатор-Інститут Зернового господарства НААНУ. Призначення – зерно. ФАО-320.
   Україна-ФАО 240
   Ціна: 800,00 грн/п.е.
   В наявності
   Голосів:4
   Насіння кукурудзи ДН Хортиця-це простий модифікований середньоранній гібрид. Гібрид стійкий до вилягання і ураження головними хворобами і шкідниками, але погано витримує тривалий перестій і тому не придатний для зимового прибирання.
   Україна-ФАО 270
   Ціна: 800,00 грн/п.е.
   В наявності
   Голосів:4
   Насіння кукурудзи Атсра - це простий модифікований гібрид української селекції. Прекрасно розвивається в умовах посухи і демонструє високу вологовіддачу. Має високі показники врожайності при різних умовах вирощування.
   Україна-ФАО 280
   Ціна: 800,00 грн/п.е.
   В наявності
   Голосів:5
   Насіння кукурудзи ДН Фієста - це простий модифікований середньоранній гібрид. Гібрид характеризується інтенсивною вологовіддачею зерном і добре реагує на поліпшення умов вирощування, має хорошу стійкість до вилягання і ураження головними хворобами і шкідниками.
   Топ по посухостійкості
   Сингента
   Ціна: 2900,00 грн/п.е.
   В наявності
   Голосів:5
   Насіння кукурудзи СІ Батанга – це середньостиглий гібрид від виробника «Сингента» на зерно і силос. Високостабільний гібрид кукурудзи. Максимально використовує природний потенціал грунту, в якому знаходиться завдяки потужній кореневій системі. Має дуже швидку вологовіддачу зерном.
   Топ по урожайностіТоп по стабільності
   Сингента
   Ціна: 3755,00 грн/п.е.
   В наявності
   Голосів:10
   Насіння кукурудзи СІ Феномен – це середньоранній гібрид від виробника «Сингента» на зерно. Характеризується високим потенціалом врожайності і високим рівнем посухостійкості. Відрізняється феноменальним поєднанням врожайності і вологовіддачі. Має дуже розвинену кореневу ситему.
   Топ по урожайності
   Сингента
   Ціна: 3185,00 грн/п.е.
   В наявності
   Голосів:6
   Насіння кукурудзи СІ Фотон – це середньоранній гібрид від виробника «Сингента» на зерно і силос. Характеризується високим показником врожайності. Відмінно розкриває свій потенціал і показує хороші результати при вирощуванні з використанням інтенсивної технології.
   Україна-ФАО 270
   Ціна: 900,00 грн/п.е.
   В наявності
   Голосів:11
   Насіння Кукурудзи Артуа – це гібрид кукурудзи з відмінними показниками стабільності урожаю. Характеризується відмінною посухостійкістю і холодостійкістю. Демонструє хороші показники врожайності силосної маси. Призначення – зерно, силос. ФАО-270.
   Маїсадур-ФАО 330
   Ціна: 2425,00 грн/п.е.
   В наявності
   Голосів:4
   Насіння кукурудзи Мас 34.Б-це гібрид кукурудзи на зерно з відмінними показниками врожайності зерна. Прекрасно адаптується до зовнішніх грунтово-кліматичних умов при вирощуванні. Характеризується швидкою вологовіддачею зерна.
   Маїсадур-ФАО 220
   Ціна: 1985,00 грн/п.е.
   В наявності
   Голосів:4
   Насіння кукурудзи Мас 15.Т - це гібрид кукурудзи на зерно з прекрасними показниками вологовіддачі. Характеризується відмінною стійкості до посухи. Максимальна генетична стійкість до фузаріозу качана.
   Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
   Фильтрация
   Варіанти оплати:
   • Оплата при отриманні
   • Оплата на картку
   • Готівкою
   • Безготівковий розрахунок з ПДВ
   Доставка по всій Україні:
   • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
   • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
   • Самовивіз зі складу.
   5 Головних Причин нам довіряти:
   На аграрному ринку України вже 16 років. Більше 5000 клієнтів і їх рекордні врожаї.
   Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
   Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
   Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
   Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
   Ви дивилися
   Гербіцид Стеллар Плюс від Агроэксперт-Трейд
   Оригінал «BASF»
   1155,00 грн/л.
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5
   Голосів: 0
   Гербіцид Стеллар Плюс офіційний оригінал від виробника Басф (BASF) з діючою речовиною топрамезон (50 г / л) + дикамба (160 г / л) для захисту кукурудзи.
   Гербіцид Пульсар Плюс від Агроэксперт-Трейд
   Оригінал «BASF»
   575,00 грн/л.
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5
   Голосів: 0
   Гербіцид Пульсар Плюс офіційний оригінал від виробника Басф (BASF) з діючою речовиною імазамокс, 25 г/л для захисту соняшнику.
   Гербіцид Чеккер від Агроэксперт-Трейд
   Оригінал "Bayer"
   2020,00 грн/кг
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5
   Голосів: 1
   Гербіцид Чеккер офіційний оригінал від виробника Байєр (Bayer) з діючою речовиною амідосульфурон, 40 г/кг, дифлюфенікан, 240 г / кг, йодосульфурон, 10 г / кг, мефенпір-діетил, 100 г / кг для захисту озимої пшениці та озимого ячменю.
   Фунгіцид Сфера Макс від Агроэксперт-Трейд
   Оригінал "Bayer"
   3405,00 грн/л.
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5
   Голосів: 1
   Фунгіцид Сфера Макс офіційний оригінал від виробника Байєр (Bayer) з діючою речовиною трифлоксистробін , 375 г/л + ципроконазол, 160 г/л для захисту цукрових буряків.