НАСІННЯ КУКУРУДЗИ ВІД ВИРОБНИКА. ГІБРИДИ З ФАО 250-380.

'Пропонуємо купити насіння кукурудзи в Україні за вигідною ціною ➢ Посівна кукурудза - з ФАО 250-380. Гібриди української та імпортної селекції ➢'

Пропонуємо купити насіння кукурзы посівної в 2017 році. Вигідна Ціна. Гібриди сербської, угорської, української селекції

НАСІННЯ КУКУРУДЗИ ВІД ВИРОБНИКА. ГІБРИДИ З ФАО 250-380.

Топ ПродажТоп-выбор 2017
насіння кукурудзи угорської селекції Вудсток
Ціна: 2700,00 грн/п.е.
Голосів:17
На посівний сезон пропонуємо купити імпортне насіння кукурудзи угорського оригінатора «Woodstock» (Вудсток).
кукурудза гібрид ДН Агро фото
Ціна: 1050,00 грн/п.е.
Голосів:7
Пропонуємо купити насіння гібриду Кукурудзи DN ARGO (ДН АГРО) від виробника ООПро"Евросем"; оригінатор: Інститут сільського господарства степової зони НААН та «OLEON Genetics».
кукурудза гібрид ДН Рута фото
Ціна: 980,00 грн/п.е.
Голосів:7
Пропонуємо купити насіння гібриду Кукурудзи DN RUTA (ДН РУТА) від виробника ТОВ"Евросем"; оригінатор: Інститут сільського господарства степової зони НААН та «OLEON Genetics». Високоврожайний гібрид. Відмінна вологовіддача. 
кукурудза гібрид ДН Орільський фото
Ціна: 1190,00 грн/п.е.
Голосів:9
Пропонуємо купити насіння гібриду Кукурудзи DN ORILSKY (ДН ОРІЛЬСЬКИЙ) від виробника ТОВ"Евросем"; оригінатор: Інститут сільського господарства степової зони НААН та «OLEON Genetics». Високоврожайний гібрид. Відмінна вологовіддача. 
кукурудза гібрид СЛ Багато фото
Голосів:7
Пропонуємо купити насіння гібриду Кукурудзи СЛ Багато від виробника SAATBAU LINZ (Заатбау Лінц). Гібрид інтенсивного типу з відмінною вологовіддачею і високою врожайністю зерна.  
кукурудза гібрид Роберто фото
Голосів:9
Пропонуємо купити насіння гібриду Кукурудзи Роберто. Простий середньоранній гібрид кукурудзи на зерно і силос. Відрізняється хорошою збалансованістю, пластичністю, стабільністю. 
кукурудза гібрид Різзо фото
Голосів:7
Пропонуємо купити насіння гібриду Кукурудзи РІЗЗО від виробника SAATBAU LINZ (Заатбау Лінц). Гібрид має відмінну стабільність і продуктивність в будь-яких умовах.   
кукурудза гібрид Пеларко фото
Голосів:5
 Пропонуємо купити насіння гібриду Кукурудзи Пеларко. Гібрид дуже урожайний і демонструє прекрасні агрономічні характеристики. 

 

кукуруза гибрид Окато фото
Голосів:5
Пропонуємо купити насіння гібриду Кукурудзи ОКАТО від виробника SAATBAU LINZ (Заатбау Лінц). Середньоранній гібрид поєднує стабільність, високий потенціал врожайності та стійкість до стресових умов  
кукурудза гібрид Норіко фото
Голосів:9
Пропонуємо купити насіння гібриду Кукурудзи НОРІКО від виробника SAATBAU LINZ (Заатбау Лінц). Середньоранній гібрид поєднує пластичність, стійкість до стресів і крупне зерно  
кукурудза гібрид Маттео фото
Голосів:9
Пропонуємо купити насіння гібриду Кукурудзи МАТТЕО від виробника SAATBAU LINZ (Заатбау Лінц). Один з кращих гібридів за збалансованості компонентів, складових високий урожай.   Вигідна ціна при замовленні через наш сайт.
кукурудза гібрид Доброто фото
Голосів:6
Пропонуємо купити насіння гібриду Кукурудзи ДОБРОТО від виробника SAATBAU LINZ (Заатбау Лінц).  Універсальний середньоранній гібрид на зерно та силос.    
кукурудза гібрид Данубіо фото
Голосів:6
Пропонуємо купити насіння гібриду Кукурудзи ДАНУБІО від виробника SAATBAU LINZ (Заатбау Лінц).
кукурудза гібрид Грімальді фото
Голосів:8
Пропонуємо купити насіння гібриду Кукурудзи ГРІМАЛЬДІ від виробника SAATBAU LINZ (Заатбау Лінц). Ідеальне поєднання характеристик для круп'яної промисловості.   Вигідна ціна при замовленні через наш сайт.  
кукуруза гибрид Анжело фото
Голосів:7
 Пропонуємо купити насіння гібриду Кукурудзи Анжело. Крупнозерновой гібрид з відмінною листостеблової масою. Вигідна ціна при замовленні через наш сайт. 
кукурудза гібрид Амальді фото
Голосів:8
Пропонуємо купити насіння гібриду Кукурудзи АМАЛЬДІ від виробника SAATBAU LINZ (Заатбау Лінц).  Універсальний середньоранній гібрид на зерно та силос. Вигідна ціна при замовленні через наш сайт.
кукурудза гібрид Агральп 200 фото
Голосів:6
Пропонуємо купити насіння гібриду Кукурудзи Агральп 200 ри Високоурожайный гібрид. Стійкий до вилягання та посухи. Вигідна ціна при замовленні через наш сайт.
кукурудза гібрид вн 6763 фото
Ціна: 1500,00 грн/п.е.
Голосів:6
Пропонуємо купити насіння гібриду  Кукурудзи ВН 6763. Придатний для вирощування у всіх зонах з використанням різних технологій.  Має потужний стебло, який обумовлює високу стійкість до вилягання.
кукурудза гібрид вн 63 фото
Ціна: 1150,00 грн/п.е.
Голосів:6
Пропонуємо купити насіння гібриду  Кукурудзи ВН 63. Новий гібрид має підвищену стійкість до посушливих умов. Характеризується високою стабільністю врожаю. Придатний для вирощування в усіх зонах.
кукурудза гібрид тесла фото
Ціна: 1500,00 грн/п.е.
Голосів:6
Пропонуємо купити насіння гібриду  Кукурудзи Тесла. Гібрид чудово показує себе при вирощуванні з мінімальною і нульовою обробкою грунту. Абсолютно невибагливий до грунтів. Має високу ступінь стійкості до вилягання та кореневих гнилей.
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
заповнивши форму і натиснувши кнопку:

Доставка Новою Поштою по всій Україні за 2-3 дні.
Оплата післяплатою при отриманні або безготівковий розрахунок.

Насіння кукурудзи – історія вирощування культури

Кукурудза вперше була одомашнена корінними народами Америки, на території сучасної Мексики, близько 10 тисяч років тому. Звичайно, в тому першому одомашненном рослині, важко було дізнатися сучасну кукурудзу: невелика трав'яниста рослина з качанами по 2 см і з дрібними зернятками.

В кінці XV – початку XVI століття минулого століття, після відкриттів Колумба, насіння кукурудзи почали поширюватися по всьому світу. Причому, досить успішно. Сучасний ареал її вирощування простягається від 58° пн. ш.  до 40 ° ю. ш. Майже кожен місяць року, де на нашій планеті збирають урожай цієї культури. Але, все ж, головний урожай кукурудзи збирають поблизу від її історичної батьківщини — в США.

Вирощування кукурудзи — сьогодення та перспективи

За даними, які представлені International Grains Council, ось уже кілька сезонів світовий валовий збір кукурудзи переступив позначку в 1 млрд. тонн. Прогноз цієї організації на сезон 2016 – 2017 становить 1,017 млрд. тонн. У 2016 році насіння кукурудзи в Україні були посіяні на площі 4257,7 тис. га. Приріст посівних площ, у порівнянні з 2015 роком, склав 135 тис. га. Але це не є основним показником. Збільшення виробництва, у сучасних умовах, повинне базуватися на високій врожайності. Валовий збір в 2016 році кукурудзи на зерно склав 28 млн. тонн – п'яте місце у світі. При цьому її врожайність склала всього 66 ц/га. І це при потенціалі в 120 ц/га.

Основними напрямками використання кукурудзи в світі є:

  • харчовий продукт для людей;
  • корм для с/г тварин;
  • сировина для виробництва різних продуктів (крохмаль, олія, спирт тощо );
  • сировина для виробництва біопалива (етанол);
  • сировина для виробництва біогазу.

Як бачимо, крім традиційних варіантів використання, кукурудза застосовується і для виробництва різних видів палива. А це, в ракурсі того, що корисні копалини планети не бездонні, а ціни на енергоносії постійно зростають, виводить кукурудзу в сферу нових інтересів.

На даному етапі кукурудза є найважливішою кормовою культурою. Один кілограм зерна містить 1,34 к. е., 78 р. перетравного протеїну. У процентному співвідношенні зерно кукурудзи при вологості 15% містить: білків — 10,5%, жиру – 6,5%. При цьому клітковини всього 2,5%.

Крім цього, в країнах Америки, Африки та Азії кукурудза є традиційною харчової культурою. Та й кухні деяких європейських націй рясніють стравами з кукурудзяних зерен. Особливо досягли успіху в цьому напрямку угорці. І зовсім не даремно. Зерно кукурудзи містить вітаміни: В1, В2, В4, В5, В6, В9, А, Е, рр. Також воно багате макро і мікроелементами.

Довідкові дані наведені в таблиці.

Речовина Кількість, мг. на 100 гр. Відсоток від необхідної денної норми споживання людиною ,%
Калій 340 14
Кальцій 34 3
Магній 104 26
Натрій 27 2
Фосфор 301 38
Хлор 54 2
Молібден 48,4 мікрограмів 41
Залізо 3,7 21
Йод 5,2 мікрограмів 3
Селен 30 мікрограмів 55
Хром 8 мікрограмів 16

Вирощуючи сорти та гібриди кукурудзи, с/г виробники отримують і значний економічний ефект. Як стверджує світова статистика, при вкладеннях, для вирощування кукурудзи, на одному гектарі $100 — $140, вартість продукції становить $300 — $400.

Гібриди кукурудзи – оптимальне рішення для вирощування

Завдяки такому явищу як гетерозис, сорти кукурудзи практично повністю поступилися місцем на полях квіток. Якщо посівний матеріал кукурудзи є гібридом, то виробник отримує цілий ряд переваг:

  1. Значне збільшення врожайності. У деяких випадках до 100%.
  2. Гібрид дає вирівняний по якості і структурі урожай.
  3. Всі рослини на полі проходять фази свого розвитку одночасно. В тому числі і дозрівання. Це полегшує догляд, так і збирання врожаю.
  4. Гарантовано якісне зерно по всіх головних показниках.

В той же час не треба забувати, що якщо ви вирішили купити гібридну кукурудзу посівну, то їй необхідно забезпечити максимум необхідних умов:

— строки та густота посівів;

— внесення необхідної кількості мінеральних добрив;

— виконання всіх заходів щодо захисту рослин.

Якщо вам необхідно купити насіння кукурудзи в Україні, то варто звернути увагу на гібриди, виведені угорськими селекціонерами – європейськими лідерами в цьому напрямку.   Їх робота так високо цінується завдяки тому, що вони сконцентрували свою роботу на таких основних напрямках:

— Отримання максимальної врожайності при мінімальному терміні вегетації;

— Стійкість гібридів до всіх негативних факторів (шкідники, хвороби, клімат);

—  Можливість проведення ранніх посівів. (Від +5°С);

— Оптимальні показники зерна в період збирання.

У нас можна вибрати угорські насіння кукурудзи ціна і якість яких не викличе у вас ніяких нарікань.

 

Фильтрация