Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
19
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 11000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 2 300 000 га!

Купити Насіння Кукурудзи в Україні на посів 2024 - ціна від 900 грн/п.о.

Оригінальне офіційне насіння з гарантією по ДСТУ 2240-93!
Для Фізичних осіб - безпечна оплата при отриманні на Новій Пошті. Для Господарств - безготівка за договором з ПДВ.

НАСІННЯ КУКУРУДЗИ В УКРАЇНІ. ГІБРИДИ З ФАО 250-380 ОПТОМ І В РОЗДРІБ:

Доставка Новою Поштою по всій Україні за 2-3 дні.
Оплата післяплатою при отриманні або безготівковий розрахунок.

 

Насіння кукурудзи, Посівна кукурудза купити в Україні насіння кукрузы купити

 

Як купити насіння кукурудзи, як вибрати гібрид кукурудзи, який підійде саме для вашого регіону вирощування в Україні?

 


Агрономи компанії Агроексперт-Трейд постаралися вибрати основні параметри, які вам слід взяти до уваги:


Реальна врожайність, яку отримували посіявши насіння кукурудзи в Україні

⭐Яка реальна врожайність насіння кукурудзи?

Потенціал часто досягає більше 150 ц / га, при цьому реальні результати (середні) будуть в межах 100 ц/га в Лісостепу і на Поліссі, і 60-80 ц/га на Півдні в Степовій зоні.

Вибір гібрида для посіву – важливий етап у вирощуванні кукурудзи, яким не слід нехтувати. Основний показник гібрида - врожайність. Але потрібно розуміти, що реальна ситуація від рекламного опису товару, від потенціалу сорту, може істотно відрізнятися.

Тому рекомендуємо:

• вивчати всі характеристики гібридів (від ФАО до стійкості до посухи);

• запитувати реальну врожайність, якої досягали агрономи при вирощуванні конкретного гібрида кукурудзи в Україні, а краще – у вашій кліматичній зоні (північ і південь країни буде давати різні показники).

 

⭐ Яке насіння кукурудзи краще підходить для Півдня і Сходу України?

З української селекції ми рекомендуємо звернути увагу на те, що українська компанія ВНІС на південь пропонує такі гібриди: Амарок - середньоранній, ФАО 220, Тор – ФАО 280 і середньостиглий Тесла, ФАО 350; від компанії Євросем можна виділити гібриди ДН Арго (250 ФАО) і ДН Орільський ( 320 ФАО). Добре себе зарекомендували також гібриди ДН Хотин, Дніпровський 257, Оржиця, особливо при використанні екстенсивної технології, що дуже актуально в умовах дефіциту вологи. На силос підходять гібриди Аджамка і Дністер.

З селекції Сингента рекомендується гібриди НК Джитаго,СІ Теліас, Делітоп, СІ Фотон (ФАО 260) - інтенсивний, з ФАО від 300 до 340 НК Термо - інтенсивний, НК Кобальт - пластичний і СІ Батанга - високоадаптивний. В умовах зрошення відмінно розкривають потенціал гібриди з високим ФАО - СІ Зефір і НК Пако. Феномен, Фотон, Ротанго крім на зерно, також вирощуються і для отримання силосу.

Компанія Піонер (Pioner) для Півдня і Сходу України в зону степу пропонує посухостійкі гібриди з різним ФАО, наприклад, П8816 (ФАО 300) - для ранніх і оптимальних термінів посіву, AQ П9175 (ФАО 330) - для оптимальних термінів посіву під мінімальну обробку грунту, з більш ранніх ПР39б76 (ФАО 280) також під мінімальну обробку підходить з високою стійкістю до сажки та інших захворювань.

Компанія Майсадур (Mas Seeds) рекомендує гібриди: Mas 25.F з відмінною стійкістю до вилягання і посухи, ФАО 250; Амеліор - коренева система добре переносить дефіцит вологи, адаптується до всіх можливих сюрпризів нашого клімату. Середньостиглі гібриди завжди відрізняються в деякій мірі вищим потенціалом, так, наприклад, гібрид Mas 36.А зарекомендував себе як основний гібрид багатьох фермерських господарств за рахунок своєї універсальності при вирощуванні, а гібрид Mas35.К (ФАО 360) показав результативність навіть при максимально високих температурах.

Виробник Euralis пропонує наступні гібриди кукурудзи для південних регіонів нашої країни: ЄС Метод (ФАО 380) – це високопродуктивний гібрид під інтенсивну технологію вирощування, має відмінну стресостійкість і потужну кореневу систему, яка дістає вологу з нижніх шарів грунту, відмінно реагує на хороший агрофон; ЄС Мілорд (ФАО 380) і ЄС Сенсор (ФАО 370) – стабільний гібрид на посуху, має високий ступінь толерантності до хвороб, ЄС Мілорд в свою чергу можна вирощувати на силосну масу; ЄС Гармоніум (ФАО 380) – так само стійкий до стресів, особливо до високих температур в період цвітіння. Новинкою компанії є гібрид ЄС Фарадей (ФАО 350) - це гібрид кукурудзи 2-го покоління Tropical Dent, який показує стабільно високу врожайність і стійкість до захворювань.

Компанія Лімагрейн рекомендує наступні гібриди для вирощування на Півдні України: на зрошення відмінним варіантом буде гібрид ЛГ 31377 (ФАО 360), ЛГ 3350 (ФАО 350), потенціал врожайності на зерно становить 160 ц з гектара, тип зерна зубоподібний, чудово адаптується до різних грунтово-кліматичних умов, 9 балів за показниками стійкості до посухи, вилягання, стійкість до стресових факторів. Якщо вам потрібен гібрид на зерно і силос, то прекрасним варіантом буде гібрид Джоді, ФАО у нього 380, рослина типу stay green, дає врожайність якісного силосу, який має хороший показник сухої речовини, лідер продажів серед гібридів на силос на посуху. Якщо потрібен гібрид з більш низьким ФАО, тоді відмінним варіантом буде ЛГ 30215 (ФАО 220) і ЛГ 3258 (ФАО 250), підходять для вирощування під класичну технологію із застосуванням добрив.

Для посушливих регіонів виробник Монсанто рекомендує наступні гібриди на зерно з максимально високою групою стиглості, а саме: ДКС 5141 (ФАО 430), ДКС 4964 (ФАО 380), ДКС 4943 (ФАО 400), ДКС 4795 (ФАО 390), ДКС 4717 (ФАО 400), ДКС 4608 (ФАО 380), ДКС 4590 (ФАО 360). Гібриди показують стабільну врожайність в умовах посухи, мають хорошу кореневу систему, можна вирощувати і на зрошення, високопластичні до умов вирощування, мають хорошу стійкість до хвороб і шкідників. Якщо потрібен гібрид на силос, то виробник рекомендує на посуху гібриди ДКС 5007 – підходить для різних технологій вирощування, добре переносить високі температури; ДКС 4490 (ФАО 370) - підходить під технологію No-Till, можна вирощувати цей гібрид в монокультурі.

Варіанти по гібридам кукурудзи для південних і східних регіонів 

Селекція

Гібриди

Україна

Амарок, Тор, Тесла, ДН Арго, ДН Орільський, ДН Хотин, Дніпровський 257, Оріжиця, Аджамка

Сингента

НК Джитаго, СІ Теліас, Делітоп, СІ Фотон, НК Термо, НК Кобальт, СІ Батанга, СІ зефір, НК Пако, Феномен,  Ротанго.

Піонер 

П8816, П9175, ПР39Б76

Майсадур

Mas 25.F, Амеліор,  Mas 36.А, Mas35.К

Євраліс

ЄС Метод, ЄС Мілорд, ЄС Сенсор, ЄС Мілорд, ЄС Гармоніум, ЄС Фарадей

Лімагрейн

ЛГ 31377, ЛГ 3350, Джоді, ЛГ 30215, ЛГ 3258

 

⭐ Яке насіння кукурудзи краще підходить для Центру, Заходу і півночі України?

З української селекції це будуть гібриди із середнім або низьким ФАО, які можна висівати в ранні терміни, а також мають високу вологовіддачу. ВНІС пропонує для цих зон високоврожайні гібриди, такі як: середньоранні Гран 220, Гран 310, ВН 63, Тор; середньостиглі ВН 6763, Амарок 290, Амарок 300. Високі врожаї також демонструють гібриди від компанії Євросем, наприклад, ДН Арго (підходить під нульову обробку грунту) і ДН Орільський, який підійде як на зерно, так і на силос. З недорогих простих варіантів варто виділити гібриди ДН Хотин, Півіха, Оржиця.

Від виробника Сингента ми рекомендуємо звернути увагу на Феномен, НК Фалькон, СІ талісман, з середнім – СІ Аріоссо, СІ Аладіум, НК Термо, з високим ФАО сіють не так масштабно, використовуючи при цьому гібриди СІ Ірідіум з активним розвитком на початку вегетації, і НК Люціус.

У Лісостепу і півночі України Піонер рекомендує підбирати гібриди з хорошою вологовіддачею і стійкіші до хвороб, наприклад, популярним варіантом є середньоранній гібрид П8567, а також П8812 - дуже пластичний до умов вирощування і формує урожай на рівні 150ц/га. Високі показники так само демонструють гібриди П8521 (ФАО 220) і новий ранньостиглий П7043 (ФАО 160), який так само підійде і для пересіву озимих в разі вимерзання.

Компанія Маїсадур пропонує широку лінійку вибору гібридів, які спеціально створені саме під наші умови в центральній, західній та північній Україні. Наприклад, гібрид Меган (ФАО 230) спокійно переносить низькі температури на початку вегетації, при цьому це не відображаеться в подальшому розвитку, а гібрид Mas28.А з типом рослини Stay Green спокійно реалізує свій потенціал при правильному підході до технології вирощування. Кукурудза Mas 20.A (ФАО 220) - це відмінний варіант для зон, де є проблеми з висиханням зерна перед прибиранням. З середньостиглих варто виділити гібриди: Mas 39.T - дуже посухостійкий і Mas 30.М з помірною висотою рослини.

При виборі кукурудзи для Центру, Заходу і Півночі Euralis в першу чергу рекомендує звернути увагу на адаптивність гібрида до Вашого регіону і показник вологовіддачі. Виробник пропонує лінійку гібридів із Золотої лінії, а саме ЄС Інвентив (ФАО 300) і ЄС Конкорд (ФАО 250). Ці гібриди дуже полюбилися нашими фермерами за основні якості, а саме: мають максимальну стійкість до різних хвороб (фузаріоз стебла, гельмінтоспоріоз, летюча сажка) і головне фузаріозу качана. Мають відмінну вологовіддачу, стартова енергія росту дуже хороша, стійкі до вилягання, кременисто-зубовидного типу, формують врожайність на рівні 120-140 ц/га. Рекомендовані для вирощування в зоні Лісостепу та Полісся. Якщо вам потрібен гібрид з мінімальним ФАО, то відмінним варіантом буде ЄС Сіріус (ФАО 200) і ЄС Кроссман (ФАО 240). Обидва гібриди можна вирощувати під екстенсивну технологію, високий рівень толерантності до хвороб, а саме фузаріоз і сажка.

Для зони Лісостепу і Полісся виробник Лімагрейн рекомендує сіяти гібриди як і з більш низьким ФАО, так і з високим. Одним з лідерів по врожайності і топ продажів є гібрид Адевей (ФАО 290). Він вирощується по всій території України на різних грунтах, стабільний по врожайності, чудово показує результат на силос, стійкість до посухи 10 балів з 10. Ідеально підходить для раннього посіву. Так само на зерно вирощують гібрид ЛГ 3258 (ФАО 250), який чудово переносить посуху, хвороби та інші стресові фактори, підходить під екстенсивну технологію вирощування. Якщо потрібен гібрид на силосну масу, то тоді це ЛГ 30215 (ФАО 220), він підходить для вирощування в різних регіонах.

 

Варіанти по гібридам кукурудзи для центральних, північних і західних регіонів

Селекція

Гібриди

Україна

Гран 220, Гран 310, ВН 63, Тор, ВН 6763, Амарок 290, Амарок 300, ДН Арго, ДН Орільський, ДН Хотин, Півіха, Оржиця.

Сингента

Феномен, НК Фалькон, СІ Талісман, СІ Аріоссо, СІ Аладіум, НК Термо, СІ Ірідіум, НК Люціус.

Піонер 

П8567, П8812, П8521, П7043

Майсадур

Меган, Mas28.А, Mas 20.A, Mas 39.T, Mas 30.М

Євраліс

ЄС Інвентив, ЄС Конкорд, ЄС Сіріус, ЄС Кроссман

Лімагрейн

Адевей (ФАО 290), ЛГ 3258, ЛГ 30215

 

⭐ Який гібрид кукурудзи вибрати вітчизняний або зарубіжний?

Кукурудза вважається однією їх стратегічних культур, тому правильно обраний гібрид є одним з факторів отримання високого врожаю в майбутньому. Якщо врахувати мінливі погодно-кліматичні умови, які були в останні роки, потрібно підбирати гібриди з максимальною стійкістю до стресових факторів, високою адаптивністю до різних зон вирощування, відмінною вологовіддачею, а також високим потенціалом врожайності, щоб максимально отримати прибуток в майбутньому. На ринку Україні представлена величезна кількість гібридів від різних виробників на будь-який смак і цінову політику, ви можете підібрати собі гібрид як зарубіжної, так і вітчизняної селекції.

Світові лідери виробництва, такі як Піонер, Маїсадур, Євраліс, Лімагрейн, Монсанто щороку представляють наукові розробки в селекції гібридів кукурудзи, вони пропонують фермерам насіння від раннього до середньопізнього ФАО, гібриди з поліпшеним генетичним потенціалом і максимальною вологовіддачею.
 
Серед вітчизняних лідерів з виробництва насіння кукурудзи чудово себе зарекомендували такі виробники, як ВНІС і МАЇС, їх гібриди максимально адаптовані до зони вирощування (Південь, Схід, Центр, Захід або Північ України). Якісний посівний матеріал проходить доопрацювання на сучасному заводі, контроль продукції відповідає всім міжнародним стандартам.

При виборі гібрида кукурудзи в Україні необхідно подбати про те, щоб умови його селекціонування були схожими з тими, в яких ви плануєте його вирощувати, або щоб параметри збігалися з вашими потребами. І хоча українські гібриди коштують менше, але часто дають урожай на рівні імпортних. Щоб переконатися, пропонуємо ознайомиться з їх характеристиками.

 

Українські гібриди (Півіха, Хотин, Дніпровський 257, ВН 6763, Амарок, Гран, ВН 63 і т. д) мають приємний бонус – доступна ціна. Хоча і за потенціалом врожайності можуть програвати зарубіжним гібридам, але результат в товарних посівах може абсолютно нічим не поступатися, плюс, рентабельність вирощування необхідно також враховувати, так як щоб отримати більше, потрібні і витрати більше. Також добре себе показали гібриди від української компанії МАЇС, наприклад, ДМС Грант, ДМС Тренд, ДМС Гроно.

В даному випадку важливо враховувати умови зростання, щоб клімат був схожим з тим, в якому ви плануєте вирощувати кукурудзу.

При виборі гібридів зарубіжних виробників, рекомендуємо звернути увагу на сусідні країни, наприклад, Угорщина (Woodstock) або Сербія (Новий Сад), тим більше що ціна на їх насіння кукурудзи не сильно вище вітчизняних. Світові бренди, такі як Сингента, Євраліс, Лімагрейн, Монсанто також створюють гібриди, придатні до вирощування в Україні з дуже високою врожайністю.

Деякі популярні гібриди імпортної селекції:

 • від компанії Сингента - Сі Фотон, НК Термо, Сі Аладіум, НК Кобальт;
 • від Евраліс - Мілорд, Сенсор, Москіто;
 • від Лімагрейн-Адевей, Джоді, ЛГ 3258;
 • від Маїсадур - Меган, Мас 33.А, Мас 28.А;
 • від Монсанто/Декалб - ДКС 3972, ДКС 3969, ДКС 3730.
 

Посівна кукурудза в Україні - відео з описом деяких гібридів

⭐Сіяти насіння кукурудзи на зерно або на силос?

При виборі і придбанні конкретного гібрида, слід враховувати, що зараз їх розробка проводитися виходячи із завдань – на силос посів або зерно. Тому, коли придивляєтеся до того чи іншого сорту, звертайте увагу на його спрямованість. Це впливає і на врожайність, і на технологію вирощування. Є також гібриди які підійдуть як на зерно, так і на силос, наприклад ДН Норильський. А якщо є питання, сумніви, потрібні уточнення – звертайтеся за до нас за консультацією.

насіння кукурудзи на силос, насіння кукурудзи на зерно

⭐Яка підходить вам група стиглості або ФАО кукурудзи?

Показник, який вже точно необхідно врахувати - це група стиглості гібрида. Для цього застосовують ФАО число (100-999 од.). Одиниці ФАО прямо пропорційні значенням середніх температур, а не дням вегетації. На Поліссі та Заході України раціонально вирощувати гібриди з ФАО 150-290, Лісостеп-150-390, Південь Лісостепової зони-Степ-190-420, на Півдні України рекомендовано вибирати гібриди 250-400 одиниць.

Також треба врахувати, що і в ціні є відмінність. Звичайно, якщо вам треба насіння кукурудзи купити з великим ФАО, то вони коштують дорожче ніж гібриди з меншим числом.

⭐Яка стійкість кукурудзи до вилягання?

Враховуйте при виборі гібрида його стійкість до вилягання, це допоможе вам зберегти, а значить і зібрати максимальну кількість врожаю. Кукурудза повинна мати жорстке стебло, яке витримає будь-які погодні сюрпризи. Необхідно також дотримуватися оптимальної густоти посіву і забезпечувати захист рослин від бур'янів (застосовують гербіциди - Основа, Мілафорт, Сульфоніл, Альфа Дикамба, Прима, Дісулам і ін.), хвороб (застосовують фунгіциди Ультрафіт, Дезарал Екстра) і різних шкідників (застосовують інсектициди - Оперкот Акро, Фас, Фосорган Дуо).

⭐Яка стійкість кукурудзи до хвороб?

Гібриди посівної кукурудзи повинні бути стійкими до різних хвороб гельмінтоспоріозу, сажки, фузаріозу, та інших захворювань. На сьогоднішній час при цьому існує велика різноманітність фунгіцидів, які допоможуть вам впорається з цією проблемою, наприклад, Болівар Форте, Імпакт, Карбезим або біологічний Ультрафіт. Рекомендується також застосовувати мікродобрива (LF Кукурудза, LF Цинк) і Гумати (Гумат Лист, Гумат Форте) для підтримки загального здоров'я і імунітету рослини.

Посухостійкість гібридів кукурудзи

Стійкість до високих температур і дефіциту вологи в грунті, це, насамперед, генетичні особливості гібрида окремо, а не культури в цілому. Саме тому якщо спостерігається недолік опадів і дуже спекотне літо, то необхідно підбирати насіння кукурудзи гібрида, який найкраще перенесе ці негативні явища. Вони характеризуються потужною кореневою системою, що дає їм можливість використовувати вологу з нижніх горизонтів і здатністю листя до зменшення випаровування вологи через їх поверхню. Також для підвищення стійкості до посухи та інших негативних факторів необхідно на посівах кукурудзи робити листові обробки гуматом калію (Гумат Лист) і використовувати мікродобрива (LF Кукурудза).
 
⭐ Яка вологовіддача і цільовий напрямок врожаю кукурудзи?
Цільовий напрямок кукурудзи визначається суто потребою господарства. Але при цьому вирощування кукурудзи на силос в південних регіонах скрутне, тому що багато гібридів там показують дуже високу вологовіддачу. Вологість зерна при збиранні в степу в середньому становить 14% - це допоможе заощадити на досушуванні, Лісостеп 20-25%, Полісся 30-35%. Тому при виборі гібрида необхідно враховувати його здатність до вологовіддачі, щоб не було проблем з досушуванням і зберіганням.

Купити гібриди кукурудзи – оптимальне рішення для досягнення високих результатів.

Завдяки такому явищу як гетерозис, хороші сорти кукурудзи практично повністю поступилися місцем на полях гібридам. Якщо посівний матеріал кукурудзи є гібридом, то виробник отримує цілий ряд переваг.

⭐ Які особливості гібридної кукурудзи?

 1. Значне збільшення врожайності. У деяких випадках до 100%.
 2. Гібрид дає вирівняний за якістю і структурою урожай.
 3. Всі рослини на полі проходять фази свого розвитку одночасно. В тому числі і дозрівання. Це полегшує як догляд, так і збирання врожаю.
 4. Гарантовано якісне зерно за всіма головними показниками.
У той же час не треба забувати, що якщо ви вирішили купити гібридну кукурудзу, то їй необхідно забезпечити максимум необхідних умов:
- терміни і густота посівів;
- внесення необхідної кількості мінеральних добрив;
- виконання всіх заходів щодо захисту рослин.
 
Якщо вам необхідно купити насіння кукурудзи оптом в Україні, то варто звернути увагу на гібриди таких компаній як, українські ВНІС, МАЇС, і зарубіжні Сингента, Монсанто, Євраліс, Лімагрейн – європейські лідери в цьому напрямку. Їх робота так високо цінується завдяки тому, що вони сконцентрували свою роботу на таких основних напрямках:
- отримання максимальної врожайності при мінімальному терміні вегетації;
- стійкість гібридів до всіх негативних факторів (шкідники, хвороби, клімат);
- можливість проведення ранніх посівів (від + 5°С);
- оптимальні показники зерна в період збирання.
 
У нашому інтернет-магазині можна вибрати насіння кукурудзи, ціна і якість яких не викличе у вас ніяких нарікань.

Насіння кукурудзи – історія вирощування культури

Кукурудза вперше була одомашнена корінними народами Америки, на території сучасної Мексики, близько 10 тисяч років тому. Звичайно, в тій першій одомашненій рослині важко було розгледіти сучасну кукурудзу: невелика трав'яниста рослина з качанами по 2 см і з дрібними зернятками.
 
В кінці XV – початку XVI століття, після відкриттів Колумба, насіння кукурудзи почали поширюватися по всьому світу. Причому, досить успішно. Сучасний ареал її вирощування простягається від 58° пн. ш. до 40 ° пд. ш. Майже в кожен місяць року десь на нашій планеті збирають урожай цієї культури. Але, все ж, головний урожай кукурудзи збирають поблизу від її історичної батьківщини — в США.
 
Вирощування кукурудзи — сьогодення та перспективи
За даними, які представлені International Grains Council, ось уже кілька сезонів світовий валовий збір кукурудзи переступив позначку в 1 млрд. тонн. Прогноз цієї організації на сезон 2016 – 2017 становить 1,017 млрд. тонн. У 2016 році насіння кукурудзи в Україні було посіяне на площі 4257,7 тис. га. Приріст посівних площ, у порівнянні з 2015 роком, склав 135 тис. га. Але це не є основним показником. Збільшення виробництва, в сучасних умовах, повинно базуватися на високій врожайності. Валовий збір в 2016 році кукурудзи на зерно склав 28 млн. тонн – п'яте місце у світі. При цьому її врожайність склала всього 66 ц/га. І це при потенціалі в 120 ц/га.
⭐ Які основні напрямки в використанні врожаю кукурудзи?
 • харчовий продукт для людей;
 • корм для с/г тварин;
 • сировина для виробництва різних продуктів (крохмаль, масло, спирт і т. д.);
 • сировина для виробництва біопалива (етанол);
 • сировина для виробництва біогазу.
Як бачимо, крім традиційних варіантів використання, кукурудза застосовується і для виробництва різних видів палива. А це, в ракурсі того, що корисні копалини планети не бездонні, а ціни на енергоносії постійно зростають, виводить кукурудзу в сферу нових інтересів.
 
На даному етапі кукурудза є найважливішою кормовою культурою. Один кілограм зерна містить 1,34 к.е., 78 гр. перетравного протеїну. У процентному співвідношенні зерно кукурудзи при вологості 15% містить: білків — 10,5%, жиру – 6,5%. При цьому клітковини всього 2,5%.
 
Крім цього, в країнах Америки, Африки та Азії цукрова кукурудза є традиційною харчовою культурою. Та й кухні деяких європейських націй рясніють стравами з кукурудзяних зерен. Особливо досягли успіху в цьому напрямку угорці. І зовсім не дарма. Зерно кукурудзи містить вітаміни: В1, В2, В4, В5, В6, В9, А, Е, рр. Також воно багате макро і мікроелементами.
 
Довідкові дані наведені в таблиці.
Речовина
Кількість, мг. в 100 гр.
Відсоток від необхідної денної норми споживання людиною, %
Калій
<340
14
Кальцій
34
3
Магній
104
26
Натрій
27
2
Фосфор
301
38
Хлор
54
2
Молібден
48,4 мікрограм
41
Залізо
3,7
21
Йод
5,2 мікрограм
3
Селен
30 мікрограм
55
Хром
8 мікрограм
16
 
Вирощуючи сорти і гібриди кукурудзи, с/г виробники отримують і значний економічний ефект. Як стверджує світова статистика, при вкладі для вирощування кукурудзи на одному гектарі $100 — $140, вартість продукції становить $300 — $400.
 
Наша компанія також пропонує agroexp.com.ua гумат калію для кукурудзи, і мікродобриво для кукурудзи.
 
Виникли питання?
Телефонуйте на наші телефони:
+38-095-515-41-66
+38-098-101-20-80
 
 
Також рекомендуємо ознайомиться з матеріалами від наших агрономів в розділі статті про вирощування кукурудзи
Україна-ФАО 280
Ціна: 1350,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:5
Насіння Кукурудзи Хотин – це простий модифікований гібрид кукурудзи відноситься до середньоранньої групи. Відрізняється хорошою посухостійкістю, рекомендований для висіву в степовій, лісостеповій зоні і Поліссі. Напрямок використання-зерно.
Акція!Топ-ціна
Україна-ФАО 240
Ціна: 1250,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:5
Насіння Кукурудзи Оржиця – це простий модифікований гібрид кукурудзи Високотехнологічний гібрид. Оригінатор-Інститут Зернового господарства НААНУ. Призначення – зерно. ФАО-240.
Топ ПродажТоп по стабільностіТоп-ціна
ФАО 320
Украина+Аргентина
Ціна: 1730,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:9
Насіння кукурудзи ДН Орільський - це гібрид спільного виробництва України та Аргентини. Демонструє відмінні показники врожайності. Гібрид на зерно, силос і зелений корм. Характеризується відмінною вологовіддачею і стійкістю до основних хвороб і шкідників кукурудзи.
ФАО - 320.
Ціна: 3000,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:6
Насіння кукурудзи ВН 6763 – це високоврожайний гібрид на зерно і силос. Придатний для вирощування у всіх зонах з використанням різних технологій.  Має потужне стебло, яке обумовлює високу стійкість до вилягання. Потенціал врожайності – 165 ц/га. ФАО 320.
Україна-ФАО 290
Ціна: 1250,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:5
Насіння Кукурудзи Дніпровський 257 СВ – це високоврожайний модифікований гібрид кукурудзи. Гібрид з міцними рослинами і потужною кореневою системою . Оригінатор-Інститут Зернового господарства НААНУ. Призначення – зерно, силос. ФАО-290.
ФАО - 300
Ціна: 3000,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:7
Насіння кукурудзи Гран 6 - це простий гібрид на зерно і силос. Має хороші показники врожайності. Характеризується дуже швидкою вологовіддачею після настання зрілості. Показав відмінну стабільність в різних умовах вирощування. Потенціал врожайності – 159 ц/га. ФАО 300.
Акція!Топ-ціна
Україна-ФАО 180
Ціна: 1250,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:10
Насіння Кукурудзи ДН Пивиха – це простий модифікований гібрид кукурудзи Характеризується високим рівнем стабільності і якості врожаю. Оригінатор-Інститут Зернового господарства НААНУ. Призначення – зерно, силос, крупа. ФАО-180.
ФАО-350
Ціна: 2590,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:6
Насіння кукурудзи Тесла - це трилінійний гібрид на зерно і силос. Чудово показує себе при вирощуванні з мінімальною і нульовою обробкою грунту. Абсолютно невибагливий до грунтів. Має високий ступінь стійкості до вилягання. Потенціал врожайності – 170 ц/га. ФАО 350.
Топ ПродажТоп-вибір клієнтівТоп по урожайностіТоп по посухостійкості
ВНИС - ФАО 280
Ціна: 3000,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:6
Насіння кукурудзи ВН 63- це простий гібрид на зерно та силос. Новий гібрид, має підвищену стійкість до посушливих умов. Характеризується високою стабільністю врожаю. Придатний для вирощування в усіх зонах. Потенціал врожайності - 155 ц / га. ФАО 280.
Україна-ФАО 240
Ціна: 1250,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:4
Насіння кукурудзи ДН Хортиця-це простий модифікований середньоранній гібрид. Гібрид стійкий до вилягання і ураження головними хворобами і шкідниками, але погано витримує тривалий перестій і тому не придатний для зимового прибирання.
Україна-ФАО 270
Ціна: 1000,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:4
Насіння кукурудзи Атсра - це простий модифікований гібрид української селекції. Прекрасно розвивається в умовах посухи і демонструє високу вологовіддачу. Має високі показники врожайності при різних умовах вирощування.
Україна-ФАО 180
Ціна: 1250,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:6
Насіння кукурудзи Дніпровський 181 СВ-простий модифікований гібрид кукурудзи української селекції. Універсального напрямку використання. Демонструє високу стабільність врожайності при вирощуванні в різних грунтово-кліматичних умовах.
ФАО - 280
Ціна: 1400,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:4
Насіння кукурудзи Рубікон - це простий модифікований гібрид кукурудзи для вирощування на зерно і силос. Має дуже високі показники стійкості до посухи. Демонструє хороші показники потенціалу врожайності.
Україна-ФАО 320
Ціна: 1100,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:6
Насіння Кукурудзи ДН Аджанка – це гібрид кукурудзи інтенсивного типу. ГПростой модифікований гібрид для вирощування на зерно. Оригінатор-Інститут Зернового господарства НААНУ. Призначення – зерно. ФАО-320.
Україна-ФАО 270
Ціна: 900,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:11
Насіння Кукурудзи Артуа – це гібрид кукурудзи з відмінними показниками стабільності урожаю. Характеризується відмінною посухостійкістю і холодостійкістю. Демонструє хороші показники врожайності силосної маси. Призначення – зерно, силос. ФАО-270.
Маїсадур - ФАО 250
Ціна: 2060,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:5
Насіння кукурудзи Меган - гібрид кукурудзи Меган від «Маїсадур». Характеризується високим і стабільним потенціалом врожайності в різних грунтово-кліматичних умовах вирощування. Підходить для вирощування на зерно і на силос.
НІС - ФАО 250
Ціна: 3500,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:5
Насіння кукурудзи Зедан 26 - Оригінатор-науковий інститут селекції (НІС). Високоврожайний гібрид кукурудзи з прекрасним рівнем вологовіддачі. Вирощується на зерно і карнаж. Характеризується потужним стартовим ростом і раннім цвітінням.
НІС - ФАО 280
Ціна: 3500,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:7
Насіння кукурудзи Зедан 28 - Оригінатор-науковий інститут селекції (ніс). Високоврожайний гібрид кукурудзи із середнім рівнем вологовіддачі. Вирощується на зерно. Прекрасні показники стійкості до заморозків на поверхні грунту.
НІС - ФАО 320
Ціна: 3500,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:6
Насіння Кукурудзи Зедан 32 – Оригінатор – Науковий Інститут Селекції (НІС). Високоврожайний гібрид кукурудзи з високою вологовіддачею. Добре адаптується до зовнішніх ґрунтово-кліматичних умов при вирощуванні.
Україна-ФАО 300
Ціна: 1350,00 грн/п.е.
В наявності
Голосів:5
Насіння кукурудзи ДН Деметра-це простий модифікований гібрид кукурудзи на зерно і силос. Демонструє швидке стартове зростання. Добре реагує на внесення мінеральних добрив.
Відгуки та результати в Україні
Михайло Сергійович, Полтавська область Полтавський р-н
2024-01-20

ДМС Гроно – 81ц\га та 79ц\га
В мене було два попередники одне поле по кукурудзі інше по пшениці. З осені зробив глибоке рихлення на весні боронування, щоб вологу зберегти, та культивація. Посіяли на початку травня з внесенням 110 кг\га селітри аміачної і 50 кг нітроамофоски. Густота посіву була 75 тис насінин\га. До сходів зробив боронування, у фазу 5-6 листків вносив гербіциди Пріоритет з Оріоном. Зібрав по пшениці 81 ц\га, по кукурудзі 79 ц\га.

Олександр Миколайович Черкаська обл м.Лисянка
2023-12-27

Кукурудза Хотин 100ц/га.
Не перший рік сію гібрид кукурудзи Хотин, бо він завжди стабільно показує результат, 2023 рік не був винятком. Маю невелику площу, але сівозміни стараюсь дотримуватись. Попередником була соя, сіяв кукурудзу в кінці квітня, та була змога внести органічні добрива. В кінці сезону вийшов на результат 100ц/га, хоча в середині літа не був впевнений, що і на 60ц вийду , бо град дуже побив посіви. Дуже задоволений.

Роман Петрович Вінницька обл. смт.Чернівці 2023р
2023-12-27

Кукурудза Деметра – до 90ц/га
Ніколи не думав. Що без добрив можна по кукурудзі вийти на показник врожайності до 90ц/га, але - це факт! Був гарний попередник -люцерна, напевно, вона і допомогла. Також проводилось два підживлення по листу препаратом Гумат Лист 1л/га+ карбамід. Збирання було вчасним, без досушування. На наступний рік планую збільшити площу під цей гібрид.

Денис Миколайович Чернівецька обл Глибочицький р-н
2023-12-22

Кукурудза Пивиха 70ц/га
Через високу вологість зерна в 2022р- вирішив взяти гібрид кременистого типу з низьким ФАО. При мінімальних затратах на вирощування, менеджер запропонував мені гібрид Пивиха української селекції. Попередником була пшениця. З добрив було внесено нітроамофоски по 100кг, та проведено гербіцидний захист післясходовим гербіцидом Тривіум. Врожай 70ц/га з вологістю 13%. За теперішніх реалій результат непоганий.

Андрій Полтавська обл. смт.Козельщина
2023-12-21

Кукурудза Оржиця 70ц/га
Через пізнє збирання соняшнику, грунт не вдалось підготувати з осені, тому на весні провели тільки дискування. Основні добрива також не вносились, тільки карбамід 5кг/га+ підживка Гумат Лист 1л/га разом з гербіцидом. Сіяв в середині травня, на час посіву вологи вистачало, як і по вегетації. Без добрив отримав врожай 70ц/га з вологістю 14%.

Іван Федорович Черкаська обл м.Городище
2023-12-20

Кукурудза Хотин – 80ц/га
Висіваю гібрид Хотин не перший рік вже, дуже задоволений. При мінімальних вкладеннях, якнайкраще розкриваю потенціал, а також гарно тримає засуху. В цьому році вийшли на результат 8т/га при цьому вносили по 150кг нітроамофоски, та проводили одне підживлення комплексним мікродобривом LF Кукурдза по 1л/га + карбамід 5кг/га. В цьому році до збирання- висохла ідеально.

Юрій Іванович, Сумська обл Конотопський р-н
2023-12-06

Кукурудза Тор 88 ц\га
Сіяли кукурудзу після зернових о першій декаді травня. З осені проводили оранку. Перед посівом під культивацію вносили по 180 л КАС. Густота посіву в нас була 80 тис/га. Гібрид формував по два качана, по 16 рядів в качані. Результатом задоволені-88 ц\га отримали. Волога при збирані 14-14,5%. На наступний рік вже також замовив даний гібрид.

Олексій Олександрович, Хмельницька область Шепетівський р-н
2023-12-05

Кукурудза Хотин- 76 ц\га
З не дорогих гібридів цей мені подобається найбільше. Сіяв його вже третій рік на різних ділянках навіть в посушливих умовах врожай 70-95 ц/га стабільно, цього року 76 ц\га без добрив після сої. Вологу віддає, пластичний до різних умов і невибагливий до удобрень + ще й бюджетний.

Роман Григорович, Вінницька область Гайсинський р-н
2023-12-05

ВН6763 – 94 ц\га
Попередник пшениця озима після збору два рази зробили лущення. Сіяли з селітрою по 110 кг\га, і пізніше два підживлення по 100 кг\га карбаміда і Гумат Лист, та Гумат Лист з LF Цинком 140. Норма висіву у нас була 65 тис насінин на га на погонний метр виходило 4-5 насінин. Окрім насіння також замовляв підживлення та гербіциди препарати якісні нормально спрацювали.

Володимир Сергійович, Дніпропетров обл Кам’янський р-н
2023-12-03

Кукурудза Пивиха -78 ц\га
Класний варіант, щоб раніше зібрати і здати по хорошій ціні. В мене результат був десь по 78 ц/га в нас вийшло. Сіяли після соняшнику при посіві NPK по 80 кг і потім підживлення карбамідом. Добре витримує посуху за рахунок раннього ФАО.

Дмитро Вікторович, Полтавська область Кременчуцький р-н
2023-12-02

ВН 63 – 90 ц\га
Цей гібрид обираю вже не вперше, подобається хороша вологовіддача і високий потенціал. Цього року зібрали по 90ц\га попередником була соя. Посів кінець квітня. З осені нітроамофоску вносили, по листу два рази підживили комплексним добривом LF-Кукурудза по 1,5 л\га. Проти бур’янів внесли бакову суміш Сульфоніл+Дисулам.

Анатолій Іванович, Київ обл. Броварський р-н
2023-11-24

Кукурудза Хортиця – 7,5 т\га
Густота посіву була по 70тис насінин на га, сіяли по кукурудзі. За рок що займаюсь кукурудзою склав ля себе саму оптимальну систему удобрення - після посіву по рядках вносив карбамід і додавав сульфатом магнію щоб карбамід краще засвоювався, і грунтовим гербіцидом ще відразу накрили. Результат по 7,5 т\га в качані десь 630-640 зернин.

Володимир Петрович Київська обл. смт.Згурівка 2023р
2023-11-15

Кукурудза Оржиця 90ц/га
Сіяв кукурудзу по кукурудзі, початок травня, з посівом дав карбаміду по 100кг. Одна обробка гербіцидом, а також листове підживлення препаратами Гумат Лист та LF Цинк 140 по 1л/га. Вологовіддача гарна, але частину не встиг зібрати до дощів, то половина до середини листопада на полу стояла. Врожай прекрасний- до 90ц/га. Сусід посіяв піонер-результат той самий.

Олексій Олексійович Донецька обл смт. Олександрівка
2023-11-06

Кукурудза Хотин 50ц/га
В цьому році вирішив сіяти кукурудзу, бо з осені планувати наперед не було змоги, а оскільки до цього на ділянці був соняшник, то приймаючи рішення про посів в сер квітня, варіантів було небагато. Вирішив сіяти кукурудзу, хоча культура в нас не розповсюджена. Результатом 50ц/га дуже задоволений, в умовах засухи та без добрив навіть на менше розраховував.

Вознюк Василь Анатолійович Дніпропетровська обл. м.Пятихатки 2023р
2023-11-05

Кукурудза гібрид Хотин до 100ц/га
Посів встигли зробити в третій декаді квітня. По добривам було внесено комплексне по діючій речовині до 50кг NPK+S. Попередником був соняшник. Працювали гербіцидом та проводили одне підживлення мікродобривами в фазі 3-5 листочків препаратами Гумат Лист+ ЛФ Цинк 140+карбамід 5кг. З вологою на початку вегетації проблем не було, але пізнішу засуху гібрид переніс нормально. Результат до 100ц/га без досушки.

Микола Миколайович одеська обл м.Подільськ 2023р
2023-11-04

Кукурудза Астра 68ц/га
Задоволенні даним гібридом, в умовах засухи показав себе прекрасно. Враховуючи відсутність опадів по вегетації, а також відсутність внесення добрив -результат до7т/га.З обробок було проведено тільки гербіцидний захист. Посів здійснювали у першій декаді травня. Була кукурудза по кукурудзі. Вологовіддача непогана, спокійно встигли зібрати до дощів з мінімальною вологістю зерна.

Василь Петрович Вінницька обл. Могилів Подільський р-н 2023р
2023-11-03

Кукурудза Зедан 28 -100ц/га
Разом з менеджером підібрали гібрид з середнім ФАО, щоб вчасно без досушування зібрати. Сівбу проводив- третя декада квітня, попередником була озима пшениця.

Злата
2021-09-13
Кукуруза гибрид «Оржица»,  урожайность –  60 ц/га.
 
Второй год заказываю семена. В прошлом году заказывала семена кукурузы Оржица, урожай был около 6 тонн с гектара. А в этом году купила гербициды и фунгициды для пшеницы. все сработало. спасибо!!
 
Андрій
2021-07-28
Брал семена кукурузы Оржица, посеял и жду урожай) Ещё взял здесь микроудобрения и гербициды.
Роман
2021-06-13
Большой выбор семян и прекрасные консультации. Покупал здесь семена кукурузы. Все быстро на нашу Новую Почту пришло, посеял, жду какой будет урожай.
Олена
2021-06-12
Вже не перший раз тут замовляю насіння. Останній раз - кукурудзи (Хотин) і соняшника (НС Таурус та НС 6045). Мішки прийшли швидко і добре запаковані. Всі посіви гарно зійшли.
Іван
2021-05-28
Замовляв тут посівмат соняшника, кукурудзи і проса. Ціна і швидкість доставки цілком влаштовує. Буду співпрацювати з Агроэксперт Трейд і надалі. 
Виктор
2021-05-05
Покупали здесь горох и кукурузу. Семена качественные, всхожесть отличная. Пришло быстро, спасибо за доставку.
Алина
2020-02-22
заказали семена кукурузы, ждем доставку - ребята сработали очень четко, спасибо
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 18 років. Більше 11000 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Ви дивилися
Регулятор росту Тринекс від Агроэксперт-Трейд
1220,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Регулятор росту Трінекс від виробника «Агрохімічні Технології» з речовиною, що діє, тринексапак-етил, 250 г/л, 750 г/л для зернових культур.
Регулятор росту Стопрост від Агроэксперт-Трейд
230,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Регулятор росту Стопрост від виробника «Хімагромаркетинг» з речовиною, що діє, хлормекват-хлорид, 750 г/л для зернових культур.
Насіння соняшника Флеш від Агроэксперт-Трейд
Сербія
90-95 днів
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Насіння соняшника Флеш - це ультраранний гібрид соняшнику під Гранстар. Характеризується високим рівнем посухостійкості. Демонструє швидке стартове зростання на початку вегетації.
Насіння Ріпаку Маркус від Агроэксперт-Трейд
Арт-Агро
1900,00 грн/п.е.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Насіння озимого ріпаку Маркус – класичний швидкорослий гібрид озимого ріпаку. Придатний до пізніх термінів сівби. Має високі показники зимостійкості та високу регенеративну здатність навесні.