Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 5000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 600 000 га!

Пропонуємо купити Мікродобрива, ціна від виробника в Україні на 2021 оптом і в роздріб:

Застосування наших Хелатних Мікродобрив дасть Вам Прибавку Врожаю на + 10-35% за рахунок підвищеного рівня їх засвоєння рослинами - 97 - 99% !
Напряму від Виробника Без Посередників! Доставка в будь-яку точку України від 1 дня! Оплата після отримання на Новій Пошті або Безнал з ПДВ!

Предлагаем хелатные микроудобрения следующих видов:

ПРОДАЖ МІКРОДОБРИВ ЗА ЦІНОЮ ВІД 87 ГРН/Л

 

Щоб купити мікродобрива в Україні від виробника,

Телефонуйте до відділу продажів: 095-515-41-66 і 098-101-20-80.

Умови оплати на мікродобрива ціна, умови доставки по Україні:

 • Якщо ви хочете сплатити добрива при отриманні, то при відправці Новою Поштою можете заплатити, коли заберете вже товар.
 • Ціна на комплексні мікродобрива згідно прайсу.
 • Обсяги до 1000 л зазвичай відправляємо Новою Поштою, великі обсяги обговорюємо індивідуально. Але можете приїхати і забрати добрива самі . 
 • Ми приймаємо всі варіанти оплати і є платниками ПДВ. У нас гнучкі варіанти оплати: ви можете оплатити готівкою в касу якщо приїдете самі забирати добрива. Ми можемо виставити рахунок і договір для безготівкової оплати.
 • Фасовка – каністри по 10 л та єврокуби по 1000 л.

Для вашої зручності та економії вашого часи ми підготували інформацію з основних питань, що виникають у наших клієнтів, які планують вибрати і купити мікродобрива, а потім використовувати їх на своїх полях для підвищення врожаю:


⭐Що таке Мікродобрива? 

Опис простими словами 

У харчуванні рослин, крім головних елементів - азоту, фосфору і калію, на думку багатьох дослідників, беруть участь 76 елементів періодичної системи Менделєєва Д. І..

комплексне-мікродобриво
Купити Мікродобрива в Україні

Макроелементи - це азот, вуглець, кисень, водень, сірка, фосфор, калій, кальцій, магній, залізо, натрій.

Мікродобрива — це комплекси мінеральних добрив, які містять у своєму складі мікроелементи, забезпечення якими суттєво дає прибавку врожаю. Мікроелементи - це цинк, бор, мідь, молібден, кобальт, марганець та інші. Не завжди всі необхідні елементи присутні в достатній кількості для рослин. Для того, щоб забезпечити рослини повноцінним харчуванням усіма елементами використовують мікродобрива.

Того, хто займається вирощуванням сільськогосподарських рослин, такі поняття як: мікродобрива або мікродобрива в хелатній формі, навряд чи будуть новими. На жаль, для багатьох аграріїв, знання про ці види добрив закінчуються на самій назві. А адже по своєму впливові на ріст і розвиток культу мікроелементи нічим не поступаються макроелементів. Головна відмінність полягає в необхідній кількості речовини. І що б заповнити прогалину в знаннях про мікродобривах і їх користь для рослин, коротко розберемося в їх особливостях.

 

 

⭐Для чого потрібні мікродобрива для рослин? 

Здавалося б, що рослини відчувають зовсім невелику потребу в мікроелементах (≤100 частин на 1000000) і вони не можуть кардинально впливати на їх життєдіяльність. Але, як виявилося, що дані мікроелементи беруть участь в біохімічних процесах, які протікають в рослині.

 

Лише з середини ХХ століття вчені (медики і біологи) звернула пильну увагу на мікроелементи. У той же час агрономи встановили, що наявність в достатній кількості в грунті NPK (добриво, що складається в основному з азоту, фосфору, калію) не гарантує правильного розвитку рослин і отримання високих врожаїв. Після цього вони зайнялися вивченням важливості комплексних мікродобрив для розвитку рослин. З плином часу агрономи і вчені змогли оцінити важливість микрожлементов для рослинного світу.

Недостатня кількість мікроелементів у даних процесах призводить до порушення гомеостазу (стабільності) рослини і зниження врожаю. Сучасна наука має дані про більш ніж тридцяти мікроелементах, які необхідні для життєдіяльності рослин. Серед них необхідно виділити найважливіші для рослин:

Залізо (Fe)  є головним елементом хлорофілу, допомагає фіксувати атмосферний азот, бере участь у багатьох обмінних процесах і діленні клітин.

Мідь (Cu) – бере участь в процесах формування поживних речовин в рослині, покращує дихання і фотосинтез, а також підвищує стійкість до факторів зовнішнього середовища.

Цинк (Zn) –покращує ріст кореневої системи, утримує вологу підвищує стійкість до морозів і спеки, збільшує вміст сахарози, крохмалю і білків, вітаміну С, стимулює активність у ростових процесах. Підвищує врожайність і покращує якість продукції.  Чутливі до нестачі цинку кукурудза, льон, плодові.

Марганець (Mn) – входить до складу багатьох гормонів, знижує вміст нітратів, бере участь у процесах фотосинтезу. Вимогливі до марганцю-буряк, картопля, Зернові.

Бор (B) – є найбільш важливим елементом для запилення і запліднення квіток, покращує вуглеводний і білковий обмін по всьому організму, підвищує стійкість до хвороб. Найвимогливіші до бору рослини-ріпак, соняшник, цукровий буряк, бобові.

Молібден (Mo) – підвищує стійкість до хвороб, вміст білка і вуглеводів у рослині, покращує фіксацію атмосферного азоту, та знижує вміст нітратів. Дуже чутливі до нестачі молібдену бобові культури, для повноцінного росту і розвитку яких важлива допомога у фіксації азоту.

Кобальт (Co), Хром (Cr), Селен (Se), Нікель (Ni) та ін.– входять до складу багатьох органічних речовин (ферментів, вітамінів і тд.), беруть участь в обмінних процесах, фотосинтезі, підвищують стійкість до хвороб і зовнішнім факторам.

 

Склад, властивості рідких мікродобрив для рослин

Що б компенсувати дефіцит відразу цілого ряду елементів використовують комплексні мінеральні мікродобрива, якщо є брак конкретного елемента – використовують мономикроудобрение. 

Обробка поля-комплексними мікродобривами в хелатній формі
Поле без мікродобрив (ліворуч) і з мікродобривами (праворуч)

 

У складі хорошого  комплексного мікродобрива ідеально збалансовані:

 • NPK (азот, фосфор, калій) і мікроелементи в хелатній формі, такі як: Мідь (Cu), Марганець (Mn), Цинк (Zn), які активують вуглеводні і білкові обмін, синтез нуклеїнової кислоти, обмін ФГАР і вироблення зерна.
 • Хелат сірки (SO3), Бору (В), молібден (Mo), вітаміни групи В.
 • Органічні кислоти і амінокислоти, що дозволяють збалансувати і оптимізувати ефект мікроелементів у складі добрива.
 • Поверхнево активні речовини затримують добриво на рослині, не дозволяючи йому стікати.

 

У складі монохелатов міститься основний дефіцитний елемент в хелатній формі з речовинами, які допомагають у більш якісне засвоєння добрива (органічні кислоти, мікроелементи і додаткові мікроелементі, а також амінокислоти.)

⭐Які взагалі бувають види добрив?  


Для повноцінного розвитку, росту і формування високого врожаю при вирощуванні сільськогосподарських культур важливо забезпечення харчування необхідними елементами. З огляду на те, що рослина отримати все необхідне з навколишнього середовища не може, використовуються різні добрива. Добрива діляться на наступні види:
Мінеральні добрива - в своєму складі містять елементи у вигляді мінеральних солей. Діляться на однокомпонентні і багатокомпонентні.
Органічні добрива - складаються з речовин, які мають тварину або рослинне походження.
Сухі добрива  представлені в сухій формі.Призначені для безпосереднього внесення на ділянку або ж для розчинення у воді.
Азотні добрива містять основний елемент азот. Основні групи: аміачні, нітратні, амідні.
Фосфорні - основний елемент фосфор. Основні групи: суперфосфат, амофоска та ін
Калійні - основний елемент у складі калій. Найчастіше, для найбільшої ефективності, поєднується з фосфором і азотом - комплекс NPK.
Макродобрива  складаються з макроелементів: азоту, фосфору, калію, магнію, водню та ін.
Вапняні добрива містять вапно або ж були зроблені на основі вапна.
Хлорвмісні добрива - містять хлор, до основних груп відноситься калійний хлор і хлористий калій.
Водорозчинні добрива містять макроелементи хелатної форми, призначені для використання після розчинення у воді.
Комплексні добрива містять два і більше елемента в своєму складі. Бувають сухої і рідкої форми.

 

Впливу-мікродобрив

Види мікродобрив. Хелатні мікродобрива.

Мікродобрива бувають різної форми - це як у вигляді порошку, гранул так і в рідкому вигляді при цьому можуть містити конкретно один необхідні мінеральні елементи або комплексний ряд.

Перевага сухих добрив з вмістом металів на рівні 5-16%, мають порошкоподібну або ж кристалічну форму, є зручність при тривалому зберіганні.

Одним з важливих переваг рідких хелатних мікродобрив є можливість їх дозування, тобто, вносячи саме ту кількість добрив, якої потребує рослини на даний момент, і можливість вносити окремо потрібний елемент, не завдаючи негативний вплив і самій культурі, і грунті зайвими і непотрібними хімікатами. А ризик завдати згубний вплив ними дійсно великий, адже в складі добрива можуть міститися кислоти, метали, сульфати, всі ті мінеральні речовини, які вимагають суворої дозування.

Переваги мікродобрив рідкої форми:

 • Просто відміряти потрібну кількість удоберний, точне дозування
 • Зручність при приготуванні, зберіганні, переміщенні.
 • Повна розчинність мікродобрив, найвища ефективність.
 • Повне засвоєння рослинами (хелатна форма)

До недоліків можна віднести:

 • Термін зберігання добрив до 2 років. 
 • добриво може замерзнути.

⭐Чому мікродобрива в хелатній формі краще працюють?

хелатні мікродобрива

Хелатна молекула добрива легко проникає всередину клітини і розпадається на іон металу і хелатуючий агент. завдяки хорошому засвоєнню і розчинності хелати ефективніше в рази ніж. Хелати інертні, тому вони не утворюють в розчинах антогонізми і не здатні негативно впливати на органічні структури пестицидів. Особливість дозволяє використовувати приготування комплексних добрив і поєднувати підгодівлі з обробками пестицидами. У порівнянні з іонами, не дивлячись на великі розміри частинок, хелати швидше засвоюються організмом рослини. Процес хелатування не можна назвати виключно з'єднанням солей металів і органічних кислот, це більш складний процес.

 

Хелатуючі агенти діляться по стабільності, тобто по силі, з якою вони пов'язують іон. Внаслідок цього, для результативності застосування хелатів мікроелементів агрономи повинні приділяти уваги рівень стійкості  оболонок хелатів в різних умовах. Для збереження властивостей всіх хелатів добрива важливо дотримуватися оптимального показника рН на всіх етапах використання, від приготування робочої рідини до внесення під культуру. При цьому вкрай важливо відміряти потрібну кількість розчину дл внесення.

Органічні хелати (натуральні органічні комплекси) виходять в результаті взаємодії побічних органічних продуктів і солей металів. Прийнято вважати, що вони мають меншу стабільність, ніж синтетичні, і як наслідок мають ефективністю в 4 рази менше.

 

виробляються мікродобрива?

У виробництві неорганічних мікродобрив джерелом є солі металів, карбонати, оксиди, бораты, молибдаты.

 

Джерелом бору виступає борна кислота або ж бор, у вигляді порошкоподібної або гранульованої форми для ґрунтового і позакореневого способу  внесення. Мікроелементи мають хорошу доступність для рослин.

Сульфати мають відмінну розчинність і високу придатність, завдяки цьому дуже часто використовуються для основного, грунтового внесення і додаткового живлення листяних підгодівлі не тільки для підвищень врожаю, а й для підвищення якості продукції. Мають дві форми: гранульовану і кристаллобразную. Відрізняються доступністю для рослин і високою ефективністю, при внесенні зручні, мають цілком доступну ціну.

Мінральні добрива в рідко формі виробляються також з використанням нітратів і хлоридів заліза, цинку і міді. У перерахунку на метали , оксиди на порядок дешевше, але вони не розчиняються у воді. Тому потрібно їх закладення в грунті, для максимально ефективного контакту з частинками грунту. Отже, їх дія настає не моментально, а через більш тривалий відрізок часу після застосування.

В якості джерела міді та інших мікроелементів можуть застосовуватися шлаки. Неорганічні молібденові мікродобрива: триоксид молібдену, молібдат натрію та амонію. & nbsp;відрізняються хорошою розчинністю, підходять для позакореневого способу внесення добрива. Через небольое кількість і маленький витрата активної речовини, для грунтового внесення молібденові добрива & nbsp;з'єднують з основним НПК.

Найбільш ефективне застосування рідких мікродобрив у вигляді неорганічних солей тільки на кислих грунтах, а при реакції грунтового розчину ближче до нейтрального показника їх ефективність і якість істотно падає, в деяких випадках до десяти разів. Неорганічні солі при використанні на карбонових, нейтральних і слаболужних типах грунтів, не здатні утримати мікроелементи в вологорозчинній формі, тому їх ступінь впливу мінімальна. Мікроелементи стають недоступними для рослин тому, що набувають нерозчинні форми. Для переходу мікроелементів у біологічно  рухому  та активну форму  використовуються спеціальні кислоти - комплексні.

На сьогоднішній день найефективнішими і затребуваними для підвищення врожаю є рідкі мікродобрива, розроблені на основі природних і синтетичних органічних кислот. Виробляються вони шляхом з'єднання хелатів, молекул органічних кислот і мікроелементів - катіонів металів.  В результаті отримують комплексні сполуки, які відрізняються міцністю і хорошу розчинністю у воді. Не токсичні, повністю засвоюються рослинами.

 

⭐Які результати дають мікродобрива на полях України?

Дефіцит мікроелементів сьогодні одна з основних причин, по яких продуктивність і якість сільськогосподарської продукції обмежена і відбувається недобір врожаю. Це причина, по якій у всьому світі широко використовуються різні мікродобрива. Якщо забезпечити культуру всіма необхідними мікроелементами приріст врожаю в залежності від культури, не рідко може становити від 14% до 40%, при цьому підвищуються всі товарні і споживчі показники.

Мікродобрива відгуки деяких наших клієнтів

 • Запор.обл, М. Енергодар-озима пшениця 85ц/ га, ячмінь ярий 55ц/га 
Сергій Іванович-проводив 2 обр: кущіння-гумат калію + карбомід; 2-початок колосіння-комплексні мікродобрива з карбамідом.
 • Полтавська обл., Миргородський р-н. Соя 33 ц/га

Микола Федорович - Робили 2 обробки. Одну разом гумат+ раундап. Другу з хелатом бору і карбамідом перед бутонізацією. Ми раніше більше 30 ц/га ніколи не збирали. Задоволений.

 • Вінницька обл., Бершадський р-н. Соняшник 35ц/га, кукурудза 85ц/га

Андрій Петрович-було 2 обробки, часу багато не витратили: 1. Гумат + карбамід + комплексне мікродобриво 2. Гумат + карбамід + бор. У соняшнику заповнюваність кошики була до 99%. Дало збільшення врожаю до 35%.

 • Херсонська обл., Білозерський р-н. Пшениця 68 ц/га

Сергій Іванович - Без поливу. Весь урожай 2 класу. Робили 3 обробки добрива. Фаза кущіння  – гумат +карбомід. Фаза виходу в трубку гумат + карбомід. Фаза, налив зерна-комплекс мікродобрив для ЗЕРНОВИХ.

 

продаж мікродобрив від виробника, 095-515-41-66 і 098-101-20-80.

Відео з полями в Україні на яких застосовували наші мікродобрива, наочна демонстрація зростання врожаю, зроблена в теперішньому часі: 

Топ-выбор 2021Топ-выбор 2020
Мікродобриво LF-ПОДСОЛНЕЧНИК від Агроэксперт-Трейд
На Соняшник
Ціна: 130,00 грн/л.
В наявності
Голосів:15
Мікродобриво LF-СОНЯШНИК - Комплексне хелатне мікродобриво для листкового підживлення соняшнику. Ідеально збалансований склад для отримання хорошого результату. Відмінно допомагає підвищити кількість і якість врожаю. Норма витрати – 1-2 л/га.
Топ Продаж
Мікродобриво LF-БОБОВЫЕ від Агроэксперт-Трейд
Для Сои, Гороха
Ціна: 130,00 грн/л.
В наявності
Голосів:17
Мікродобриво LF-бобові-Комплексне хелатне мікродобриво для листкового підживлення бобових культур. Поєднання ідеально збалансованих мікроелементів, кислот і амінокислот, вітамінів в складі допомагає збільшити кількість і якість врожаю. Норма витрати – 1-2 л/га.
Топ-вибір клієнтів
Мікродобриво LF-КУКУРУЗА від Агроэксперт-Трейд
Для Кукурузы
Ціна: 130,00 грн/л.
В наявності
Голосів:15
Мікродобриво LF-Кукурудза-Комплексне хелатне мікродобриво для листкового підживлення та обробки насіння кукурудзи. Допомагає збільшити схожість і енергію проростання насіння, а також посилити стійкість до зовнішніх стресових впливів. Норма витрати – 1-2 л/га.
Топ-выбор 2021Топ-выбор 2020Топ-вибір клієнтів
Мікродобриво LF — БИОБОР 140 від Агроэксперт-Трейд
Бор - 14%
Ціна: 155,00 грн/л.
В наявності
Голосів:24
Мікродобриво LF — Біобор 140 – концентроване хелатне мікродобриво для листового підживлення культур, чутливих до нестачі Бору. Відмінно впливає на розвиток і показники врожайності культур, на яких використовується. Добре засвоюється рослиною. Норма витрати – 1-2 л/га.
Мікродобриво LF — ЦИНК 110 від Агроэксперт-Трейд
Цинк - 11%
Ціна: 136,00 грн/л.
В наявності
Голосів:30
Мікродобриво LF-Цинк-концентроване хелатне мікродобриво для листкового підживлення культур, чутливих до нестачі цинку. Допомагає збільшити кількість і якість врожаю. Відмінна профілактика хвороб, викликаних нестачею цинку. Норма витрати – 1-2 л/га.
Мікродобриво LF-ОВОЩНЫЕ від Агроэксперт-Трейд
Для Овощей
Ціна: 130,00 грн/л.
В наявності
Голосів:3
Мікродобриво LF-овочеві-концентроване хелатне мікродобриво для позакореневого, кореневого підживлення і передпосівної обробки насіння овочевих культур. У складі препарату ідеально поєднуються необхідні мікроелементи в активній формі. Норма витрати – 1-2 л/га.
Мікродобриво LF-ПЛОДОВО-ЯГОДНЫЕ від Агроэксперт-Трейд
Для Сада
Ціна: 111,00 грн/л.
В наявності
Голосів:7
Мікродобриво LF — Плодово-Ягідні – концентроване хелатне мікродобриво для замочування, зрошення, поливу і підгодівлі плодово-ягідних культу. У складі препарату ідеально поєднуються необхідні мікроелементи в активній формі. Норма витрати – 1-2 л/га.
Топ-выбор 2021Топ-выбор 2020Топ-вибір клієнтів
Мікродобриво LF-ЗЕРНОВЫЕ від Агроэксперт-Трейд
Для пшеницы, ячменя
Ціна: 130,00 грн/л.
В наявності
Голосів:16
Короткий опис мікродобрива для пшениці, ячменю — «LF-ЗЕРНОВІ».
Мікродобриво Нанит Био від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 133,00 грн/л.
В наявності
Голосів:6
Мікродобриво НАНІТ Біо-висококонцентроване Комплексне хелатне добриво зі стимулюючими та адоптогенними властивостями для обробки насіння та листового підживлення сільськогосподарських культур. Високий вміст фізіологічно активних речовин з комплексом макро і мікроелементів.
Мікродобриво Нанит Турбо від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 133,00 грн/л.
В наявності
Голосів:4
Мікродобриво НАНІТ Турбо-висококонцентроване хелатне мікродобриво для листового підживлення сільськогосподарських культур з максимальним вмістом азоту і магнію. Має максимально можливу кількість хелатованого магнію.
Мікродобриво Нанит Пауэр від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 133,00 грн/л.
В наявності
Голосів:3
Мікродобриво НАНІТ Пауер-висококонцентроване хелатне мікродобриво з високим вмістом фосфору і калію. Містить в собі повний комплекс мікроелементів і біологічно активних речовин.
Мікродобриво Нанит Мастер від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 135,00 грн/л.
В наявності
Голосів:6
Мікродобриво НАНІТ майстер-Комплексне хелатне мікродобриво для обробки насіння і листового підживлення сільськогосподарських культур. Це повний комплекс макро - і мікроелементів з підвищеним вмістом фосфору і фізіологічно активних речовин.
Мікродобриво Нанит Ультра Бор від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 106,00 грн/л.
В наявності
Голосів:4
Мікродобриво Наніт Ультра Бор-монохелат бору. Застосовується для підживлення рослин, які особливо чутливі до нестачі бору (буряк, ріпак, бобові, люцерна, овочеві, яблуня, виноград).
Мікродобриво Нанит ZN від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 125,00 грн/л.
В наявності
Голосів:3
Мікродобриво Наніт ZN - монохелатне добриво цинку з фосфором і калієм. Застосовується на культурах, які мають особливу потребу в цинку (картопля, виноград, зелені овочі, квасоля, соя, кукурудза, хміль та ін).
Мікродобриво Нанит Термо від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 142,00 грн/л.
В наявності
Голосів:4
Мікродобриво Наніт Термо - Комплексне хелатне мікродобриво для використання на рослинах в умовах підвищеної температури повітря і посухи. Допомагає рослинам переживати посуху в умовах відсутності зрошення. До складу препарату входить калій і кремній.
Мікродобриво Нанит Премиум від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 133,00 грн/л.
В наявності
Голосів:5
Мікродобриво Наніт Преміум-Комплексне хелатне мікродобриво з підвищеним вмістом сірки, міді та магнію для листового підживлення багатьох сільськогосподарських культур.
Мікродобриво LF – БИО МЕДЬ 65 від Агроэксперт-Трейд
Медь 6,5%
Ціна: 132,00 грн/л.
В наявності
Голосів:8
Мікродобриво LF-Біо мідь-концентроване хелатне мікродобриво, призначене для листкового підживлення культур чутливих до нестачі міді. Добре засвоюється листової поверхнею рослини, позитивно впливає на розвиток всіх видів сільськогосподарських культур.
Мікродобриво LF – БИО МАРГАНЕЦ 55 від Агроэксперт-Трейд
Марганец 5,5%
Ціна: 111,00 грн/л.
В наявності
Голосів:7
Мікродобриво LF — Біо Марганець – концентроване хелатне мікродобриво, призначене для позакореневого підживлення та передпосівної обробки насіння культур чутливих до нестачі Марганцю. Добре засвоюється листової поверхнею рослини. Витрата 1-2 л/га.
Мікродобриво LF –БИОСЕРА 200 від Агроэксперт-Трейд
Сера 20%
Ціна: 89,00 грн/л.
В наявності
Голосів:6
Мікродобриво LF — Біосірка – концентроване хелатне мікродобриво, призначене для підживлення культур, чутливих до нестачі Сірки. Позитивно впливає на розвиток і врожайність всіх видів сільськогосподарських культур. Витрата 1-2 л/га.
Мікродобриво LF – Био Кальций 150 від Агроэксперт-Трейд
Кальций 15%
Ціна: 89,00 грн/л.
В наявності
Голосів:5
Мікродобриво LF — Біо Кальцій – концентроване хелатне мікродобриво, призначене для підживлення культур, чутливих до нестачі Кальцію. Позитивно впливає на розвиток і врожайність всіх видів сільськогосподарських культур. Витрата 1-2 л/га.
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 16 років. Більше 5000 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Ви дивилися
Гербіцид Стеллар Плюс від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «BASF»
1155,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Гербіцид Стеллар Плюс офіційний оригінал від виробника Басф (BASF) з діючою речовиною топрамезон (50 г / л) + дикамба (160 г / л) для захисту кукурудзи.
Гербіцид Пульсар Плюс від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «BASF»
575,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Гербіцид Пульсар Плюс офіційний оригінал від виробника Басф (BASF) з діючою речовиною імазамокс, 25 г/л для захисту соняшнику.
Гербіцид Чеккер від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Bayer"
2020,00 грн/кг
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Чеккер офіційний оригінал від виробника Байєр (Bayer) з діючою речовиною амідосульфурон, 40 г/кг, дифлюфенікан, 240 г / кг, йодосульфурон, 10 г / кг, мефенпір-діетил, 100 г / кг для захисту озимої пшениці та озимого ячменю.
Фунгіцид Сфера Макс від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Bayer"
3405,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Фунгіцид Сфера Макс офіційний оригінал від виробника Байєр (Bayer) з діючою речовиною трифлоксистробін , 375 г/л + ципроконазол, 160 г/л для захисту цукрових буряків.