Купити Мікродобрива в Україні на 2024 оптом і в роздріб:
Застосування наших Хелатних Мікродобрив дасть Вам Прибавку Врожаю на + 10-35% за рахунок підвищеного рівня їх засвоєння рослинами - 97 - 99% !
Напряму від Виробника Без Посередників! Доставка в будь-яку точку України від 1 дня! Оплата після отримання на Новій Пошті або Безнал з ПДВ!
Пропонуємо хелатні мікродобрива таких видів
ПРОДАЖ РІДКИХ МІКРОДОБРИВ
Щоб купити рідкі мікродобрива в Україні від виробника,
ТТелефонуйте до відділу продажів: 095-515-41-66 і 098-101-20-80.
Умови оплати на мікродобрива ціна, умови доставки по Україні:
Якщо ви хочете оплатити добрива при отриманні, то при відправці Новою Поштою можете заплатити, коли заберете вже товар.
Ціна на комплексні мікродобрива згідно прайсу.
Обсяги до 1000 л зазвичай відправляємо Новою Поштою, великі обсяги обговорюємо індивідуально. Але можете приїхати і забрати добрива самі.
Ми приймаємо всі варіанти оплати і є платниками ПДВ. У нас гнучкі варіанти оплати: ви можете оплатити готівкою в касу, якщо приїдете самі забирати добрива. Ми можемо виставити рахунок і договір для безготівкової оплати.
Фасовка – каністри по 10 л та єврокуби по 1000 л.
Для вашої зручності та економії вашого часи ми підготували інформацію з основних питань, що виникають у наших клієнтів, які планують вибрати і купити мікродобрива, а потім використовувати їх на своїх полях для підвищення врожаю:
У харчуванні рослин, крім головних елементів - азоту, фосфору і калію, на думку багатьох дослідників, беруть участь 76 елементів періодичної системи Менделєєва Д. І.
Мікродобрива — це комплекси мінеральних добрив, які містять у своєму складі мікроелементи, забезпечення якими суттєво дає прибавку врожаю. Мікроелементи - це цинк, бор, мідь, молібден, кобальт, марганець та інші. Не завжди всі необхідні елементи присутні в достатній кількості для рослин. Для того, щоб забезпечити рослини повноцінним харчуванням усіма елементами використовують мікродобрива.
Того, хто займається вирощуванням сільськогосподарських рослин, такі поняття як: мікродобрива або мікродобрива в хелатній формі, навряд чи будуть новими. На жаль, для багатьох аграріїв, знання про ці види добрив закінчуються на самій назві. А адже по своєму впливові на ріст і розвиток культу мікроелементи нічим не поступаються макроелементам. Головна відмінність полягає в необхідній кількості речовини. І щоб заповнити прогалину в знаннях про мікродобривах і їх користь для рослин, коротко розберемося в їх особливостях.
⭐Для чого потрібні мікродобрива для рослин?
Здавалося б, що рослини відчувають зовсім невелику потребу в мікроелементах (≤100 частин на 1000000) і вони не можуть кардинально впливати на їх життєдіяльність. Але, як виявилося, що дані мікроелементи беруть участь в біохімічних процесах, які протікають в рослині.
Лише з середини ХХ століття вчені (медики і біологи) звернули пильну увагу на мікроелементи. У той же час агрономи встановили, що наявність в достатній кількості в грунті NPK (добриво, що складається в основному з азоту, фосфору, калію) не гарантує правильний розвиток рослин і отримання високих врожаїв. Після цього вони зайнялися вивченням важливості комплексних мікродобрив для розвитку рослин. З плином часу агрономи і вчені змогли оцінити важливість макроелементів для рослинного світу.
Недостатня кількість мікроелементів у даних процесах призводить до порушення гомеостазу (стабільності) рослини і зниження врожаю. Сучасна наука має дані про більш ніж тридцяти мікроелементах, які необхідні для життєдіяльності рослин. Серед них необхідно виділити найважливіші для рослин:
Залізо (Fe) є головним елементом хлорофілу, допомагає фіксувати атмосферний азот, бере участь у багатьох обмінних процесах і діленні клітин.
Мідь (Cu) – бере участь в процесах формування поживних речовин в рослині, покращує дихання і фотосинтез, а також підвищує стійкість до факторів зовнішнього середовища.
Цинк (Zn) –покращує ріст кореневої системи, утримує вологу, підвищує стійкість до морозів і спеки, збільшує вміст сахарози, крохмалю і білків, вітаміну С, стимулює активність у ростових процесах. Підвищує врожайність і покращує якість продукції. Чутливі до нестачі цинку кукурудза, льон, плодові.
Марганець (Mn) – входить до складу багатьох гормонів, знижує вміст нітратів, бере участь у процесах фотосинтезу. Вимогливі до марганцю-буряк, картопля, зернові.
Бор (B) – є найбільш важливим елементом для запилення і запліднення квіток, покращує вуглеводний і білковий обмін по всьому організму, підвищує стійкість до хвороб. Найвимогливіші до бору рослини - ріпак, соняшник, цукровий буряк, бобові.
Молібден (Mo) – підвищує стійкість до хвороб, вміст білка і вуглеводів у рослині, покращує фіксацію атмосферного азоту, та знижує вміст нітратів. Дуже чутливі до нестачі молібдену бобові культури, для повноцінного росту і розвитку яких важлива допомога у фіксації азоту.
Кобальт (Co), Хром (Cr), Селен (Se), Нікель (Ni) та ін.– входять до складу багатьох органічних речовин (ферментів, вітамінів і тд.), беруть участь в обмінних процесах, фотосинтезі, підвищують стійкість до хвороб і зовнішніх факторів.
Склад, властивості рідких мікродобрив для рослин
Щоб компенсувати дефіцит відразу цілого ряду елементів використовують комплексні рідкі мінеральні мікродобрива, якщо є брак конкретного елемента – використовують мономікродобрива.
У складі хорошого комплексного мікродобрива ідеально збалансовані:
NPK (азот, фосфор, калій) і мікроелементи в хелатній формі, такі як: Мідь (Cu), Марганець (Mn), Цинк (Zn), які активують вуглеводні і білкові обміни, синтез нуклеїнової кислоти, обмін ФГАР і вироблення зерна.
Хелат сірки (SO3), Бору (В), Молібден (Mo), вітаміни групи В.
Органічні кислоти і амінокислоти, що дозволяють збалансувати і оптимізувати ефект мікроелементів у складі добрива.
Поверхнево активні речовини затримують добриво на рослині, не дозволяючи йому стікати.
У складі монохелатів міститься основний дефіцитний елемент в хелатній формі з речовинами, які допомагають більш якісному засвоєнню добрива (органічні кислоти, мікроелементи і додаткові мікроелементі, а також амінокислоти.)
⭐Які взагалі бувають види добрив?
Для повноцінного розвитку, росту і формуванню високого врожаю при вирощуванні сільськогосподарських культур важливе забезпечення харчування необхідними елементами. З огляду на те, що рослина отримати все необхідне з навколишнього середовища не може, використовуються різні добрива. Добрива діляться на наступні види: Мінеральні добрива - в своєму складі містять елементи у вигляді мінеральних солей. Діляться на однокомпонентні і багатокомпонентні. Органічні добрива - складаються з речовин, які мають тваринне або рослинне походження. Сухі добрива представлені в сухій формі.Призначені для безпосереднього внесення на ділянку або ж для розчинення у воді. Азотні добрива містять основний елемент азот. Основні групи: аміачні, нітратні, амідні. Фосфорні - основний елемент фосфор. Основні групи: суперфосфат, амофоска та ін Калійні - основний елемент у складі калій. Найчастіше, для найбільшої ефективності, поєднується з фосфором і азотом - комплекс NPK. Макродобрива складаються з макроелементів: азоту, фосфору, калію, магнію, водню та ін. Вапняні добрива містять вапно, або ж були зроблені на основі вапна. Хлорвмісні добрива - містять хлор, до основних груп відноситься калійний хлор і хлористий калій. Водорозчинні добрива містять макроелементи хелатної форми, призначені для використання після розчинення у воді. Комплексні добрива містять два і більше елемента в своєму складі. Бувають сухої і рідкої форми.
Види мікродобрив. Хелатні мікродобрива.
Мікродобрива бувають різної форми - як у вигляді порошку, гранул, так і в рідкому вигляді, при цьому можуть містити конкретно один необхідний мінеральний елемент або комплексний ряд.
Перевага сухих добрив з вмістом металів на рівні 5-16%, мають порошкоподібну або ж кристалічну форму, є зручність при тривалому зберіганні.
Одним з важливих переваг рідких хелатних мікродобрив є можливість їх дозування, тобто, вносячи саме ту кількість добрив, якої потребує рослина на даний момент, і можливість вносити окремо потрібний елемент, не завдаючи негативний вплив і самій культурі, і грунту зайвими і непотрібними хімікатами. А ризик завдати згубний вплив ними дійсно великий, адже в складі добрива можуть міститися кислоти, метали, сульфати, всі ті мінеральні речовини, які вимагають суворої дозування.
Переваги мікродобрив рідкої форми:
Просто відміряти потрібну кількість добрив, точне дозування.
Зручність при приготуванні, зберіганні, переміщенні.
⭐Чому мікродобрива в хелатній формі краще працюють?
Хелатна молекула добрива легко проникає всередину клітини і розпадається на іон металу і хелатуючий агент. завдяки хорошому засвоєнню і розчинності хелати ефективніше в рази, ніж хелати інертні. Тому вони не утворюють в розчинах антогонізми і не здатні негативно впливати на органічні структури пестицидів. Особливість дозволяє використовувати приготування комплексних добрив і поєднувати підгодівлі з обробками пестицидами. У порівнянні з іонами, не дивлячись на великі розміри частинок, хелати швидше засвоюються організмом рослини. Процес хелатування не можна назвати виключно з'єднанням солей металів і органічних кислот, це більш складний процес.
Хелатуючі агенти діляться по стабільності, тобто по силі, з якою вони пов'язують іон. Внаслідок цього, для результативності застосування хелатів мікроелементів агрономи повинні приділяти увагу рівеню стійкості оболонок хелатів в різних умовах. Для збереження властивостей всіх хелатів добрива важливо дотримуватися оптимального показника рН на всіх етапах використання, від приготування робочої рідини до внесення під культуру. При цьому вкрай важливо відміряти потрібну кількість розчину для внесення.
Органічні хелати (натуральні органічні комплекси) виходять в результаті взаємодії побічних органічних продуктів і солей металів. Прийнято вважати, що вони мають меншу стабільність, ніж синтетичні, і як наслідок мають ефективність в 4 рази менше.
Як виробляються мікродобрива?
У виробництві неорганічних мікродобрив джерелом є солі металів, карбонати, оксиди, борати, молібдати.
Джерелом бору виступає борна кислота або ж бор, у вигляді порошкоподібної або гранульованої форми для ґрунтового і позакореневого способу внесення. Мікроелементи мають хорошу доступність для рослин.
Сульфати мають відмінну розчинність і високу придатність, завдяки цьому дуже часто використовуються для основного, грунтового внесення і додаткового живлення листяних підгодівель не тільки для підвищень врожаю, а й для підвищення якості продукції. Мають дві форми: гранульовану і кристалоподібну. Відрізняються доступністю для рослин і високою ефективністю, при внесенні зручні, мають цілком доступну ціну.
Мінеральні добрива в рідкій формі виробляються також з використанням нітратів і хлоридів заліза, цинку і міді. У перерахунку на метали, оксиди на порядок дешевше, але вони не розчиняються у воді. Тому потрібно їх закладати в грунт для максимально ефективного контакту з частинками грунту. Отже, їх дія настає не моментально, а через більш тривалий відрізок часу після застосування.
В якості джерела міді та інших мікроелементів можуть застосовуватися шлаки. Неорганічні молібденові мікродобрива: триоксид молібдену, молібдат натрію та амонію. Відрізняються хорошою розчинністю, підходять для позакореневого способу внесення добрива. Через невелику кількість і маленьку витрату активної речовини, для грунтового внесення молібденові добрива з'єднують з основним НПК.
Найбільш ефективне застосування рідких мікродобрив у вигляді неорганічних солей тільки на кислих грунтах, а при реакції грунтового розчину ближче до нейтрального показника їх ефективність і якість істотно падає, в деяких випадках до десяти разів. Неорганічні солі при використанні на карбонових, нейтральних і слаболужних типах грунтів, не здатні утримати мікроелементи в вологорозчинній формі, тому їх ступінь впливу мінімальна. Мікроелементи стають недоступними для рослин тому, що набувають нерозчинної форми. Для переходу мікроелементів у біологічно рухому та активну форму використовуються спеціальні кислоти - комплексні.
На сьогоднішній день найефективнішими і затребуваними для підвищення врожаю є рідкі мікродобрива, розроблені на основі природних і синтетичних органічних кислот. Виробляються вони шляхом з'єднання хелатів, молекул органічних кислот і мікроелементів - катіонів металів. В результаті отримують комплексні сполуки, які відрізняються міцністю і хорошою розчинністю у воді. Не токсичні, повністю засвоюються рослинами.
⭐Які результати дають мікродобрива на полях України?
Дефіцит мікроелементів сьогодні - одна з основних причин, по якій продуктивність і якість сільськогосподарської продукції обмежена і відбувається недобір врожаю. Це причина, по якій у всьому світі широко використовуються різні мікродобрива. Якщо забезпечити культуру всіма необхідними мікроелементами приріст врожаю, в залежності від культури, не рідко може становити від 14% до 40%, при цьому підвищуються всі товарні і споживчі показники.
Мікродобрива відгуки деяких наших клієнтів
Запор.обл, м. Енергодар-озима пшениця 85ц/ га, ячмінь ярий 55ц/га
Сергій Іванович-проводив 2 обр: кущіння - гумат калію + карбомід; 2-початок колосіння - комплексні мікродобрива з карбамідом.
Полтавська обл., Миргородський р-н. Соя 33 ц/га
Микола Федорович - Робили 2 обробки. Одну разом гумат+ раундап. Другу з хелатом бору і карбамідом перед бутонізацією. Ми раніше більше 30 ц/га ніколи не збирали. Задоволений.
Андрій Петрович-було 2 обробки, часу багато не витратили: 1. Гумат + карбамід + комплексне мікродобриво 2. Гумат + карбамід + бор. У соняшнику заповнюваність кошика була до 99%. Дало збільшення врожаю до 35%.
Сергій Іванович - Без поливу. Весь урожай 2 класу. Робили 3 обробки добрива. Фаза кущіння – гумат +карбомід. Фаза виходу в трубку гумат + карбомід. Фаза, налив зерна-комплекс мікродобрив для Зернових.
Продаж мікродобрив від виробника,
095-515-41-66 і 098-101-20-80.
Відео з полями в Україні на яких застосовували наші мікродобрива, наочна демонстрація зростання врожаю, зроблена в теперішньому часі:
Мікродобриво LF-СОНЯШНИК - Комплексне хелатне мікродобриво для листкового підживлення соняшнику. Ідеально збалансований склад для отримання хорошого результату. Відмінно допомагає підвищити кількість і якість врожаю. Норма витрати – 1-2 л/га.
Мікродобриво LF-Кукурудза-Комплексне хелатне мікродобриво для листкового підживлення та обробки насіння кукурудзи. Допомагає збільшити схожість і енергію проростання насіння, а також посилити стійкість до зовнішніх стресових впливів. Норма витрати – 1-2 л/га.
Мікродобриво LF — Біобор 140 – концентроване хелатне мікродобриво для листового підживлення культур, чутливих до нестачі Бору. Відмінно впливає на розвиток і показники врожайності культур, на яких використовується. Добре засвоюється рослиною. Норма витрати – 1-2 л/га.
Мікродобриво LF-Цинк-концентроване хелатне мікродобриво для листкового підживлення культур, чутливих до нестачі цинку. Допомагає збільшити кількість і якість врожаю. Відмінна профілактика хвороб, викликаних нестачею цинку. Норма витрати – 1-2 л/га.
Мікродобриво LF-овочеві-концентроване хелатне мікродобриво для позакореневого, кореневого підживлення і передпосівної обробки насіння овочевих культур. У складі препарату ідеально поєднуються необхідні мікроелементи в активній формі. Норма витрати – 1-2 л/га.
Мікродобриво LF — Плодово-Ягідні – концентроване хелатне мікродобриво для замочування, зрошення, поливу і підгодівлі плодово-ягідних культу. У складі препарату ідеально поєднуються необхідні мікроелементи в активній формі. Норма витрати – 1-2 л/га.
Мікродобриво "LF - БІО NPK 600" - Актив. Застосовується для усунення дефіциту азоту (N), фосфору (P) та калію (K). Ефективно впливає на дозрівання плодів, обмін речовин, фотосинтез, зростання вегетативних та генеративних органів та розвиток рослини.
Мікродобриво "LF - БІО ФОСФОР 100" - Актив. Застосовується для усунення дефіциту фосфору (Р) та мікроелементів. Ефективно впливає на дозрівання плодів, обмін речовин, фотосинтез, зростання вегетативних та генеративних органів та розвиток рослини.
Мікродобриво "LF - ВИНОГРАД" - Аміно Хелат. Застосовується для комплексного підживлення винограду. Унікальна формуляція амінокислот, макро- та мікроелементів у добривах ефективно впливає на комплексний та повноцінний розвиток рослин та плодів винограду.
Мікродобрива "LF - БАШТАННІ" - Аміно Хелат. Застосовується для комплексного підживлення кавунів, гарбуза та динь. Унікальна формуляція амінокислот, макро- та мікроелементів у добривах ефективно впливає на комплексний та повноцінний розвиток рослин та плодів кавунів, гарбуза та динь.
Мікродобрива "LF - КОРЕНЕПЛОДИ" - Аміно Хелат. Застосовується для комплексного підживлення буряків та моркви. Унікальна формуляція амінокислот, макро- та мікроелементів у добривах ефективно впливає на комплексний та повноцінний розвиток рослин та плодів буряка та моркви.
Мікродобрива "LF - ЦИБУЛИННІ" - Аміно Хелат. Застосовується для комплексного підживлення цибулі та часнику. Унікальна формуляція амінокислот, макро- та мікроелементів у добривах ефективно впливає на комплексний повноцінний розвиток рослин цибулі та часнику.
Мікродобрива "LF - СОЯ" - Аміно Хелат, Застосовується для комплексного підживлення сої. Унікальна формуляція амінокислот, макро- та мікроелементів у добривах ефективно впливає на комплексний повноцінний розвиток рослин сої.
Мікродобрива "LF - КАПУСТЯНІ" - Аміно Хелат. Застосовується для комплексного підживлення капустяних культур. Унікальна формуляція амінокислот, макро- та мікроелементів у добривах ефективно впливає на комплексний повноцінний розвиток рослин капусти.
Мікродобрива "LF - КАРТОПЛЯ" - Аміно Хелат, Застосовується для комплексного підживлення картоплі. Унікальна формуляція амінокислот, макро- та мікроелементів у добривах ефективно впливає на комплексний повноцінний розвиток рослин картоплі.
Мікродобриво Мікро Деко-застосовується для комплексної підгодівлі однорічних і багаторічних квіткових трав і кущів, мохів, газонів, дерев. Забезпечує важливі товарні показники.
Мікродобриво Мікро Хорті-застосовується для комплексного підживлення овочевих і плодово-ягідних культур. Забезпечує високу врожайність і якість плодів, покращує важливі товарні показники. Знижує рівень нітратів в продукції.
Мікродобриво Мікро Філд-застосовується для комплексного підживлення польових культур. Забезпечує високу врожайність і якість насіння, покращує важливі товарні показники.
Мікродобриво НАНІТ Біо-висококонцентроване Комплексне хелатне добриво зі стимулюючими та адоптогенними властивостями для обробки насіння та листового підживлення сільськогосподарських культур. Високий вміст фізіологічно активних речовин з комплексом макро і мікроелементів.
Гумат Калію + LF Бобові Вирощую сою та горох добрив під них в основному не даю немає можливості – дорого, але і хоч трохи щось внести хочеться, щоб підживити. Знайшов для себе хороше поєднання комплексне добриво LF Бобові + Гумат. Не дорого та дієво, 1 л LF Бобові і 0,5-1 л Гумат Лист роблю зазвичай два підживлення. Збираю з таким підживленням в середньому на 0,3-0,5 т/га більше ніж сусіди які не вносять нічого.
Галина Павлівна Дніпропетровська обл. смт.Пятихатки
2023-11-09
LF-Соняшник ,покращення олійності В цьому році нарешті змогли вийти на олійність соняшнику на рівні 50%. Єдина відміна в технології в порівнянні з попередніми роками- це використання хелатного мікродобрива LF-Соняшник. Не напевно, а точно значить не вистачало певних мікроелементів( аналіз грунту не проводили, але треба). Результатом задоволенні, надбавка за олійність-плюс.
Ірина
2021-09-11
Періодично замовляю тут підкормку та яди для свого саду. Якістю задоволена, все завжди працює, дякую.
Віктор Січевський
2021-07-05
Микроудобрение LF — Кукуруза.
Мне помогли подобрать микроудобрение для кукурузы лф кукуруза. После обработки пошла в рост еще сильнее. Доставка быстрая, приехало на следующий день после заказа. Обязательно буду обращаться ещё.
Наталя
2021-06-14
Советую. Я здесь покупала осенью посевмат канадской пшениці и ячменя. Ещё и удобрения. Спасибо менеджеру Наташе за подбор! Рекомендую всем!
Мстислава
2021-06-09
Все понравилось , магазин хороший. Выбор удобрений и гербицидов очень большой. Купила все что мне нужно. оплачивала при получении.
Іван
2021-05-10
Нужно было комплексное микроудобрение для листовой подкормки сои. Оптимальные цены и состав нашел здесь. Доставка быстрая забрал на новой почте на следующий день после заказа.
Лариса
2021-05-06
Сотрудничаем с Агроэксперт Трейд уже давно, покупали у них практически все препараты. Никогда не было с ними никаких проблем и задержек. Рекомендую
Назар
2020-10-17
Замовляли мікродобриво для ріпаку. Відправли нам без авансу. Забрали на новій почті и зразу розрахувались. Все так як і обіцяли. дякую.
Взяли канадскую пшеницу Прейри-109 озимый посев. Сеяли в Николаевкой области. Время посева – начало октября. Отличные семена. Пшеница хорошо кустилась. При выращивании использовали Гумат Калия+ Микроэлементы. Вышли на отличный результат в 82 центнеров с гектара.
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Насіння сої Олдхем - це сорт сої розроблений селекціонерами США і Канади, стійкий до гербіциду Roundup. Демонструє високу стійкість до посухи та перепадів температур. Вирізняється високою врожайністю.
Насіння соняшника Тенет – це гібрид селекції ВНІС під Гранстар. Високоврожайний гібрид, високі показники олійності насіння. Стійкий до вилягання. Пластичний до термінів сівби.Стійкість до вовчка – 7 рас (A-G).
Насіння кукурудзи Ронін – гібрид селекції "ВНІС". FAO 330. Пластичний гібрид для широкого спектру застосування. Високий потенціал урожайності. Посухостійкий та стійкий до вилягання. Швидка вологовіддача. Толерантний до поширених захворювань кукурудзи.
Сорт пшениці озимої Ліра Лдесська - це сорт універсального типу для різних агрофонів. Має найвищі показники врожайності.Сорт "сильної" пшениці.Різновид еритроспермум.