- ПН-СБ
- 8:30 - 19:30
Добриво Гумат Калію - Купити в Україні на 2025
На цій сторінці ви можете Замовити Гумат наступних видів:
Для вашої зручності ми підготували найкращі і докладні відповіді на основні питання про гумат, що виникають у людей які планують застосування гумату калію на своїх полях, садах, городах:
⭐Що таке Гумат Калію рідкий?
Гумат Калію універсальний для рослин працює як біологічний стимулятор росту і добриво. Завдяки своїй унікальній формулі (гумінові кислоти + фульвові кислоти + бурштинова кислота + калій), гумат калію допомагає рослині, як би, «жити краще» - краще поглинати і засвоювати мінеральні добрива з грунту, допомагає швидше відновлюватися клітинам від стресу після гербіцидів/фунгіцидів, допомагає краще акумулювати корисні речовини в плодах (білок, олію, цукри), покращуючи їх товарні і смакові показники. У нас кажуть: "без масла картоплю не посмажити". Взагалі то можна, але буде не дуже смачно.
Так і без гумату теж можна, але з ним набагато краще, особливо якщо ви вирощуєте високоінтенсивні сорти і гібриди. Використовується для обробки насіннєвого і посадкового матеріалу, підживлення рослин в період росту, підвищує стійкість рослин в стресових умовах, покращує якість і кількість врожаю.
Щоб придбати Гумат Калію,
телефонуйте у Відділ продажів: 095-515-41-66 І 098-101-20-80.
Доставка Новою Поштою або транспортною компанією по всій Україні за 2-3 дня.
- При відправці замовлення вагою до 2 тонн, користуємося послугами Нової Пошти. Якщо вага замовленого товару перевищує 2 тонни, ми підбираємо транспорт для перевезення вашого вантажу (з метою здешевлення доставки).
- Ми приймаємо всі варіанти оплати і є платниками ПДВ. У нас дуже лояльні і гнучкі варіанти оплати.
- Можна оплатити вже після отримання товару на Новій Пошті в будь-якому місці України. Ще ви можете оплатити готівкою в касу, якщо приїдете самі забирати препарати. Ми можемо виставити рахунок і договір для безготівкової оплати.
⭐Результати від використання гумату калію як стимулятора росту, або добрива на основних культурах на території України.
Відмінний результат використання препаратів нашої компанії «Лист-Форте» був отриманий на досвідчених і товарних полях. Наші послуги дуже сподобалися безлічі господарств. Врожайність порівнюється з необробленими контрольними полями:
Культура | Надбавка в урожайності |
соя | +14-18% |
гречка | +13-22% |
яблуні | +15-27% |
виноград | +15-23% |
соняшник | +18-30% |
картопля | +20-40% |
пшениця | +14-21% |
кукурудза | +10-19% |
буряк | +17-28% |
горох | +12 -18% |
● на соняшнику та ріпаку - збільшення олійності цієї сільськогосподарської культури на 3-5%;
● крім зростання врожайності на зернових і бобових – збільшується вміст білка в зерні;
● баштанні культури - прискорення дозрівання приблизно на тиждень, поліпшення смакових якостей врожаю;
● овочеві культури - прискорення термінів дозрівання на десять днів,
● виноград - підвищення врожайності, значне поліпшення смакових якостей отриманого вина;
● цукровий буряк - збільшення вмісту цукру
⭐Для чого потрібен універсальний гумат калію для рослин в Україні?
Гумінові кислоти володіють високою біологічною активністю, тому їх рекомендують використовувати в якості стимулятора росту, також вони утворюють з лужними металами легкорозчинні солі, які підвищують активність ферментів, збільшують проникність клітинних мембран, стимулюючи процеси дихання, синтезу білків і вуглеводів, підвищується імунітет і прискорюється відновлення після різних пошкоджень (шкідники, град і тд) в рослині. Відбувається повне і швидке насичення рослин за допомогою гумату калію потрібними макро і мікроелементами.
Гумат калію призводить до швидкого відновлення метаболізму в клітинах і виходу зі стресу рослин після несприятливих погодних умов або після пестицидів. Наявність гумінових кислот допомагає оздоровленню грунту і розвитку грунтової мікрофлори.
Також гумат калію в Україні використовують для деструкції післяжнивних залишків (стерні) і при рекультивації грунту (переробка на гумус вмісту компостних ям, перегнивання стерні та ін)
Гумат калію, як стимулятор росту успішно використовують на таких культурах:
- Зернові (пшениця, ячмінь, жито, овес, рис, сорго, просо та ін)
- Олійні (соняшник, ріпак, кунжут, гірчиця, рицина й ін)
- Гречка
- Кукурудза
- Бобові (соя, горох, квасоля, боби та ін)
- Овочеві (картопля, огірки, томати, перці, цибуля та ін)
- Цукровий та кормовий буряк
- Плодові і ягідні культури (плодові дерева, малина, червона і чорна смородина, аґрус, суниця)
- Кормові трави (тимофіївка, конюшина, люцерна...)
- Декоративні рослини (цибулинні, одно-і дворічні квіти, декоративні злаки, багаторічні листяні і хвойні...)
⭐Який ефект від використання Гумат Калію - стимулятора росту на різних етапах вегетації рослин?
- На етапі обробки посівного матеріалу - збільшує відсоток схожості і енергію проростання, знезаражує насіннєву оболонку. Зменшується ризик виникнення спалаху грибкових інфекцій в зараженому насіннєвому матеріалі. Оброблене насіння отримує необхідну енергію росту для сходів. Насіння прокльовується одночасно, паростки виходять міцними, потужними. Препарат стимулює дружні сходи, які є основою майбутнього відмінного врожаю.
- На етапі від сходів перших листків до фази цвітіння – мікродобриво виступає як каталізатор процесів, необхідних для розвитку рослини. Тобто працює як Стимулятор Росту. Гумінові речовини допомагають використовувати всі існуючі ресурси (мінеральні добрива, органічні речовини, воду, бактерії) на максимумі від можливостей рослини. Також діє як антистресант, коли ви використовуєте пестициди-гербіциди, фунгіциди, інсектициди. Також допомагає в спеку і посуху.
- На етапі бутонізації і цвітіння - збільшує кількість запилених квіток і допомагає зберегти зав'язь від опадання.
- У стадії дозрівання – зменшує термін дозрівання і покращує товарну якість врожаю. Це означає, що торф'яний гумат дає підвищення класу у пшениці, олійності у соняшнику, білка у сої, гороху, поліпшення транспортабельності і смакових якостей у овочів і фруктів.
Який гумат краще: сухий порошок або рідкий концентрат?
Це у нас дуже часто запитують, але питання не зовсім правильне. Якщо діюча речовина в них в одній кількості, то гумати однакові.
Є одна дуже важлива річ, про яку замовчують продавці сухого гумату. Щоб ці солі перетворилися в біологічно активні кислоти, треба проводити їх розчинення в спеціальному обладнанні при особливих умовах.
А саме, треба знати при якій температурі і при якому тиску робити розчин. Реально в польових умовах це зробити майже неможливо. Тобто якось цей розчин звичайно працює, але на 10-25% від потенціалу. Рідкий концентрат Гумату Калію, особисто ми робимо на високотехнологічному обладнанні, яке налаштоване таким чином, щоб готовий склад був саме Біологічно Активним і працював так як треба.
⭐Що краще Гумат калію від виробника або хімічний стимулятор росту?
Будь-який стимулятор росту спрямований на коригування процесів вегетації. Хімічні стимулятори провокують процеси прискорення поділу клітин або розтягування їх, що дозволяє отримати дружні сходи, активне зростання рослини і скоротити термін дозрівання. При всіх позитивних сторонах застосування хімічного стимулятора, основним його недоліком є виснаження енергетичних запасів рослини, отримання вегетативної маси замість реального врожаю, а іноді і вилягання посівів.
Гумат працює більше на поліпшення метаболізму і засвоєння мін. речовин із середовища, що і провокує буйний ріст, а також формування генеративних органів, що більше направлено саме на якісні і кількісні результати врожаю, не виснажуючи при цьому рослину.
⭐Як виробляється гумат калію?
Низинний торф є важливою екологічно чистою сировиною для виробництва гумінових речовин природного походження.
Гумат калію містить високу концентрацію продуктів гуміфікації рослинних решток і життєдіяльності мікроорганізмів (вуглеводи, амінокислоти, різні мікроелементи, пептиди, природні стимулятори росту та ін).
З допомогою певних реакцій ці речовини перетворюються на водорозчинні солі, а саме гумат калію, який відрізняється високою біологічною активністю і легко засвоюється листовою поверхнею і корінням рослин.
Ми виробляємо нашу продукцію на високоточному чеському обладнанні з ретельним дотриманням технології. Наша компанія є виробником гумат калію, тому наша ціна найнижча в Україні. Компанія працює з покупцем безпосередньо, без посередників, тому купуючи наші органічні мінеральні добрива, ви платите чесну ціну за якісний товар. Вкладаючи кошти в покупку добрив, ви істотно збільшуєте врожайність, і тим самим здешевлюєте собівартість.
Для зручності споживача органічне добриво розфасоване в 10-літрові пластмасові ємності — каністри. Ми реалізуємо гумат калію за ціною від 63 грн. за 1 літр.
⭐Чому торф'яний гумат калію рідкий вважається краще, ніж з леонардіту або іншої сировини?
На зображенні нижче ви можете переглянути основні джерела сировини, які використовують виробники гумату в Україні. Основних джерел 3 – сапропель, торф і леонардіт.
Порошковий торф'яний гумат
⭐Які властивості і хімічний склад гумату калію?
Органічна речовина, яка складається з: | до 80% |
Гумінові кислоти | 77 - 80% |
Фульвові кислоти | 11-14% |
Мікроелементи | 3-7% |
Амінокислоти | 5-7% |
Мінеральна речовина: | |
Калій (К2О) | 15-17% |
Їх використання дозволяє значно підвищити врожайність с / х культур навіть в стресових умовах, наприклад, післядія пестицидів, заморожування або засуха.
Наші рекомендації щодо практичного використання гумату калію і супутніх препаратів на основних культурах, які вирощуються в Україні
• Перша обробка: У фазу кущіння: Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га + біофунгіцид Ультрафіт 2л/га
Бобові (соя, горох, нут):
* Перша обробка: У фазу 2-3 листа: Гумат калію "Гумат Лист" 1л / га + біофунгіцид Ультрафіт 2л / га
• Друга обробка (в одну з цих фаз): У фазу бутонізації: Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га + хелат бору «LF Біобор 140» 0,5-1л/га (або комплексне мікродобриво «LF Бобові» - 1,5-2л/га) або В фазу формування бобів: комплексне мікродобриво «LF Бобові» - 1,5-2 л/га
• Перша обробка: У фазу 2-3 пар листків: Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га + біофунгіцид Ультрафіт 2л/га
• Друга обробка: В 4-6 пар листків: Гумат калію «Гумат Лист» 1 л/га + хелат бору «LF Біобор 140» 1 л/га або комплексне мікродобриво «LF Олійні» 2л/га + хелат бору «LF Біобор 140» 0,5 л/га )
• Перша обробка: У фазу 2-4 листків: Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га + біофунгіцид Ультрафіт 2л/га + хелат цинка «LF Біоцинк 110» 1л/га
• Друга обробка: В 4-8 пар листків: Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га + хелат цинка «LF Біоцинк 110» 1л/га + хелат бору «LF Біобор 140» 0,5 л/га Або комплексне мікродобриво «LF Кукурудза» 2л/га + хелат бору «LF Біобор 140» 0,5 л/га
• Перша обробка: В фазу 2-3 листків: Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га + біофунгіцид Ультрафіт 2л/га
• Друга обробка (в одну з цих фаз): У фазу галуження, бутонізації: Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га + біофунгіцид «Ультрафіт» 2л/га + хелат бору «LF Біобор 140» 0,5 л/га (або комплексне мікродобриво LF Зернові - 2л/га + хелат бору «LF Біобор 140» 0,5 л/га) або В фазу утворення плодів: комплексне мікродобриво LF Зернові - 1-2л/га
• Друга обробка (в одну з цих фаз): У фазу бутонізації: Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га + біофунгіцид «Ультрафіт» 2л/га + хелат бору «LF Біобор 140» 1 л/га (або комплексне мікродобриво LF Олійні - 2л/га + хелат бору «LF Біобор 140» 0,5 л/га) або В фазу дозрівання: комплексне мікродобриво LF Олійні - 1-2л/га
• Перша обробка: У фазу сходів: Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га + біофунгіцид Ультрафіт 2л/га
• Друга обробка (в одну з цих фаз): У фазу бутонізації: Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га + біофунгіцид «Ультрафіт» 2л/га + хелат бору «LF Біобор 140» 1 л/га (або комплексне мікродобриво LF Овочеві - 2л/га + хелат бору «LF Біобор 140» 0,5 л/га) або У фазу дозрівання: комплексне мікродобриво LF Овочеві - 1-2л/га
• В фазу 4-6 справжніх листків: Гумат калію «Гумат Лист» 1 л/га + біофунгіцид Ультрафіт 2л/га
• У фазу змикання в ряду: Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га + біофунгіцид «Ультрафіт» 2л/га + хелат бору «LF Біобор 140» 1 л/га
• У фазу змикання в міжряддях: комплексне мікродобриво LF Овочеві - 2 л/га
• У фазу бутона: Гумат калію «Гумат Лист» 1-2 л/га + біофунгіцид Ультрафіт 2-4 л/га
• У фазу формування зав'язі: комплексне мікродобриво LF Плодові - 2 л/га
• В фазу наливу: Гумат калію «Гумат Лист» 1-2 л/га + біофунгіцид Ультрафіт 2-4 л/га
• У фазу росту пагонів: Гумат калію «Гумат Лист» 1-2 л/га + біофунгіцид Ультрафіт 2-4 л/га
• У фазу 4-5 днів до цвітіння: Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га + біофунгіцид «Ультрафіт» 2л/га + хелат бору «LF Біобор 140» 1 л/га
• В фазу наливу: Гумат калію «Гумат Лист» 1-2 л/га + біофунгіцид Ультрафіт 2-4 л/га
+38-068-150-75-32
Яка вигода від використання гумату калію рідкого торф'яного, навіщо його купувати?
Візьмемо, наприклад, сою. Показники приросту + 14-18 %, в порівнянні з необробленими ділянками. Але давайте припустимо, що у вас буде приріст хоча б 10%. Це від 250 кг/га. В грошах це 2500 грн. На гумат ви витратите до 200 грн./га.
Прибуток з гектара 2500-200 =2300. А у вас же не 1 га. Якщо 10, то 23000 грн. Якщо 100 – 230 000 грн. Цифри говорять самі за себе.
Є відгуки про Гумат Калію від клієнтів?
- Київська обл., Тетіївський р-н. Пшениця 75 ц/га, ячмінь 70 ц/га
- Полтавська обл., Миргородський р-н. Соя 33 ц/га
- Вінницька обл., Бершадський р-н. Соняшник 35ц/га, кукурудза 85ц/га
Андрій Петрович-було 2 обробки: 1. Гумат + карбамід + комплексне мікродобриво 2. Гумат + карбамід + бор. У соняшнику заповнюваність кошика була до 99%.
- Одеська обл., Котовський р-н. Кукурудза 120 ц/га
- Херсонська обл., Новотроїцький р-н с. Рубанівка: пшениця по пару без внесення мінеральних добрив 50ц/га
Володимир Степанович - була проведена одна обробка по листу Гумат Лист 1л + карбамід 5кг + гербіцид -врожайність 50ц / га (2017 без достатнього зволоження) сорт Благодарка Одеська. Гумат Лист допоміг перенести жарку і посушливу погоду, відповідно відбилося на кінцевому результаті.
- Одеська обл Біляївський р-н С. Троїцьке: Соняшник 25ц/га, ячмінь 82ц/га.
перша 1л Гумат Лист + 10 кг карбамід + ЗЗР (було передозування карбаміду, відбулося незначне зморщування листя), другу обробку 1л Гумат Лист + карбамід 5кг + ЗЗР. Урожайність склала 25ц/ га, візуально було видно різницю в розвитку рослин де проводився обробку гуматом.
Результати ярого ячменю становили в залежності від сорту: Снігова Королева 75ц / га, Дев'ятий вал 82 ц / га. В грунт було внесено в залежності від ділянки 80-120 кг / га карбаміду та було проведено одне підживлення по листу 1л Гумат Лист + карбамід 5кг
- Івано-Франківська обл., Калуський р-н Соя рання (не стійка до глифосату), без основного добрива 20 ц/га
1)Гумат Лист 1л + Ультрфіт 2л + Карбамід до5кг
2)БіоБор 1л + БіоМолібден 0,5 л + Гумат Лист 1л + Ультрафіт 2л + Карбамід до 5кг
3)ЛФ-Бобові 1л
Результат: 20ц / га (2017 рік, в умовах дефіциту вологи)
- Хмельницька обл., горох 58ц/га, пшениця 95ц/га.
Основне внесення: горох - 150 кг нітроамофоски, пшениця - 250кг нітроамофоски
Була проведена обробка насіння обох культур наступними препаратами за пару годин до посіву: 1л Ультрафіт + 1л Гумат Лист + 10л води кімнатної температури.
По листу працював 2 рази: Гумат Лист 1л + Ультрафіт 2л
Більше нічого не використовував.
Дощів було 2-3 за сезон (2017).
Урожайність Горох-58ц / га, Пшениця - 95ц /га.
Плани клієнта на 2018 рік: переходить повністю на препарати, такі як Гумат Лист і Ультрафіт (відмовляється від хімічних стимуляторів і фунгіцидів), планує робити вже 3 обробки даним комплексом і хоче спробувати комплекси мікроелементів для культур (ЛФ-Зернові, ЛФ-Бобові тощо)
Соя під раундап
Перша (фаза бутонізації) -LF Бобові 1л + LF Біобор 1л + карбомід 5 кг
Друга (формування бобів) -LF Бобові 1л
Незважаючи на аномальні погодні умови, результати аналізу показали вміст білка на рівні 46% !!!!
Цього року замовив канадську пшеницю і вже зробив обробку Гумат Лист 1л + Ультрафіт 2л + карбомід 5кг. На 10,05,2018 вже візуально видно різниця в розвитку рослин в порівнянні з вітчизняним сортом.
Володимир Юліанович Культура-канадська озима пшениця і ячмінь на ярий посів
Основне харчування: восени-Нітроамофоска 200кг/ га, по весні-селітра 150кг / га. Клієнт повністю дотримувався рекомендацій наших менеджерів з обробки посівного матеріалу та позакореневого підживлення рослин.
Обробляв насіння зернових наступним чином: Гумат Лист 1л / т + Ультрафіт 1л / т. По листу працював 3 рази: Гумат Лист 1л / га + Ультрафіт 2л / га + Карбамід 3-5кг / га, на ячмінь ще додатково використовував разово хімічний фунгіцид від сажки.
У фазу трубкування були внесені Біобор 1л / га, а в прапор-лист - Лф-Зернові 1л / га.
Врожайність: ячмінь - 38-40ц / га, пшениця 40-50ц / га на одному полі і 70ц / га на другому полі (різниця у врожайності на 2-х полях, на думку фермера, залежала від попередника і безпосередньо грунту)
Висновок: Якщо вчасно (в рекомендовані фази) вносити препарати, то вони реально працюють. Рекомендує для підвищення ефективності використовувати з карбамідом. Зазначає, що приріст врожайності по пшениці + 1т / га, по ячменю + 0,5 т, зерно значно більше, ніж роком раніше.
- Черкаська обл., Шполянський р-н, с. Лебедин. Соя 20ц/га
На врожайність вплинула сильна спека, оскільки рослини знаходилися постійно в стресовому стані. Вивести рослини з стресу мені допомогла 2-х кратна обробка по листу комплексним хелатних мікродобрив ЛФ-Бобові 1л / га:
Перша обробка у фазу 3-4 листки,
2-га в фазу бутонізації без використання мінеральних добрив.
Задоволений, придбав ще на кукурудзу комплексні Хелатні мікродобрива ЛФ-Кукурудза.
- Одеська обл., М. Овідіополь. Ячмінь 50ц/га, соняшник 27ц/га
Результат: ячмінь сорт Лоран 50ц / га, соняшник гібрид Українське Сонечко 27 ц / га. Попередником соняшника був ячмінь, ячмінь сіяли по ячменю. З основних добрив вносили 150 кг / га аміачної селітри.
На ярий ячмінь до фази виходу в трубку вносили суміш Гумат Лист 1л / га + Карбамід 5 кг / га. На соняшник у фазу бутонізації застосовували Гумат Лист 1 л / га + Біо Бор 1 л \ га
• Тернопільська обл., М. Почаїв. Малина (сорт Полка), полуниця.
Олександр Васильович
• Вінницька обл., Чернівецький р-н, смт Чернівці. Пшениця яра 50 ц/га.
Микола Миколайович Канадська пшениця-Яровий посів.
Насіння витримують в розчині близько години. Живці занурюють в суміш на 2 \ 3 довжини і витримують 14 годин, цибулини рослин замочують на 8 годин.
Чим швидше ви посієте оброблений посівний матеріал, тим краще.
●Листова обробка – як добриво, стимулятор росту і антистресант. Використовується для позакореневого підживлення методом обприскування. Рослини отримують поживні речовини через листя.
Для застосування нашого гумату калію Гумат-Лист ми рекомендуємо робочий розчин з концентрацією 0,5-0,6% , тобто 1 літр препарату * 150-200 літрів води. Якщо у вас невеликий город, то на 10 л води 5 мл препарату.
● Полив – для посилення засвоєння поживних речовин з ґрунту. Ми рекомендуємо використовувати для поливу гуміновий комплексний препарат «Гумат-Грунт». Розчин готується 1% , тобто 1 літр гумату на 100 л води. Висаджену розсаду полити відразу після посадки, потім на етапі формування бутонів, і третій раз - під час цвітіння. Також можна поливати і в період наливу плодів. При використанні гумату в крапельному зрошенні обов'язково коригуйте їх внесення з іншими процесами, що у вас заплановані
Якщо треба допомогти і проконсультувати, то набирайте наших менеджерів-агрономів, вони вам допоможуть і підкажуть, підберуть необхідні препарати, які будуть підходити саме вам.
Як створити розчин рідкого гумату калію для бакової суміші?
- Відмірюють потрібні кількості концентрату і води. Оптимальне співвідношення 1 л нашого препарату на 200 л води. Якщо ви хочете збільшити норму внесення препарату, то потрібно збільшити об'єм води.
- З узятої згідно з нормативами, води наливаємо 2/3 бака. Доливаємо концентрат гумат калію універсальний з мікроелементами Гумат Лист з каністри.
- Після двох – трьох хвилин перемішування, вливаємо воду, що залишилася, і знову ретельно перемішуємо. Приготований розчин придатний для кореневого і позакореневого підживлення різних видів рослин і передпосівного замочування насіння.
Гумінові добрива в Україні можна використовувати в одночасній підгодівлі з сечовиною (карбомідом). Поєднання двох підгодівель в одній значно спростить догляд за посівами (посадками). Бажано використовувати сечовину з невеликим вмістом біурету, інакше при листовій підгодівлі рослини отримають листові опіки. Найбільш прийнятна підгодівля з використанням 3-5 кг карбоміду на 1 гектар вегетуючих рослин.
При приготуванні розчину в баковій суміші потрібно діяти згідно з інструкцією.
Застосування препарату | Витрата робочого розчину | Сумісність з іншими препаратами |
Замочування посівного матеріалу | 1 л Гумат-Лист на 9-10 л води на 1 тонну насіння | будь-які, крім тих, які містять фосфор |
Листова підгодівля | 0,75-2 л Гумат-Лист на 200-400 л води на 1 га | будь-які, крім тих, які містять фосфор |
Кореневе підживлення | 1-2 л Гумат-Грунт на 200-400 л | будь-які, крім тих, які містять фосфор |
Потрібно пам'ятати, що гумат - це сильнодіючий препарат, і перевищення процентного вмісту гумінових кислот у готовому розчині може сприяти появі на рослинах листових опіків. Тому його використання допустимо строго по інструкції. Робочий розчин, що залишився після замочування в ньому насіння можна використовувати для добрива коренів рослин.
- неприпустимо проводити листкові підгодівлі або внесення препарату під корінь в жарку пору дня. Оптимальна температура повітря і води повинна бути в межах від +10 С до +27 С.
- Обробка всіх видів рослин проводиться вранці або ввечері. При високій хмарності і відсутності сонця можна провести обробку вдень.
- Необхідно закінчити обробку рослин за кілька годин перед дощем.
Ціна Гумат Калію (добриво, стимулятор росту) нашого виробництва від 77 грн/л.
телефонуйте у Відділ продажів: 095-515-41-66; 098-101-20-80.
Основною причиною низької якості врожаю сільськогосподарських культур є захворювання рослин. Фермери і садівники часто стикаються з хворобами рослинних культур і шкідниками, які завдають непоправної шкоди врожаю. Найефективнішим засобом є екологічно чистий препарат – гумат. Не прикоренева обробка рослин розчином гумату сприяє розвитку імунітету до безлічі грибкових і вірусних захворювань.
Основна особливість речовини – це здатність послаблювати і виробляти стійкість до мутагенного і генотоксичного ефекту гербіцидів, інсектицидів. Під впливом препарату токсичний вплив ароматичних вуглеводнів у складі рослин зменшується. Ці вуглеводні – антрацен і бензопірен.
Вчені довели, що гумат здатний підвищити врожайність на кілька десятків відсотків, залежно від типу рослинної культури. Засіб знижує кількість нітратів в плодах, зелені і злаках. У кілька разів гумат зменшує кількість радіонуклідів.
Корисним впливом препарату є стимуляція фотосинтезу, повітропоглинання, що призводить до ефективного росту рослин і більш багатого врожаю. Гумат калію підвищує в рослинах вміст:
● вуглеводів;
● фосфору;
● протеїну;
● метіоніну.
Добриво чудово підходить для всіх рослинних культур і поєднується з іншими добривами, що дає можливість забезпечити здоров'я, надійний захист, ефективний розвиток рослин, при цьому, зберігши смакові якості і екологічну чистоту.
Ефективність гумату калію проти захворювань деяких сільськогосподарських культур:
Назва культур | Захворювання та вплив на нього обробки гуматом калію |
Пшениця/ячмінь | Ймовірність зараження борошнистою росою наблизиться до нуля, ймовірність появи кореневої гнилі буде знижена до 70%, ймовірність фузаріозу та септоріозу впаде на 60-70%. |
Цукровий буряк | Ймовірність ураження церкоспорозом знизиться на 2 – 3%, ймовірність появи пероноспорозу зменшиться в 1,7 разів. Ймовірність утворення: борошнистої роси буде нижче на 2,5 рази, фомозу - в 1,6 раз, гниль сердечка – в 1,3 рази. |
Томати | Ймовірність захворіти фітофторозом знизиться в 1,4-2,9 рази, ймовірність ураження альтернаріозом зменшиться в 1,4-2 рази, ймовірність бактеріальної плямистості знизиться в 1,5-2 рази. |
Картопля | Ймовірність ураження макроспориозом знизиться на 3,3-12,5 разів, ймовірність захворювання фітофторозом знизиться на 3,6-6 разів, ймовірність гнилі впаде на 60-70%, ймовірність всихання буде нижче в 2,7-3,6 разів, ймовірність появи парші знизиться на 40-50 %. |
Виноград | Ймовірність захворювання мілдью буде знижена в 1,6-2,3 рази, ймовірність ураження оїдіумом знизиться в 2 рази, ймовірність ураження сірою і білою гниллю буде нижчі в 2,3 рази, ймовірність набуття антрокноза знизиться в два рази. |
Яблуня | Ймовірність захворювання паршею впаде на 40-60 %. |
цибуля | Ймовірність ураження пероноспорозом знизиться на 45-80%. |
Гумати для відновлення родючості ґрунту
- нераціональне використання грунту (посів однотипних культур на одній і тій же ділянці, постійне застосування сільськогосподарської техніки);
- ерозія грунту під дією вітру або водного потоку;
- вторинне засолення, викликане неправильним поливом і добривом;
- опустелювання;
- забруднення землі отрутохімікатами, відходами виробництв, нафтопродуктами,
- газодимовими викидами та мінеральними добривами;
- заболочування.
Таким чином, грунт піддається величезному впливу, який погіршує його природний баланс і стан, що негативно позначається на рівні врожаю. Тому відновлення грунту має стати одним з головних пунктів при роботі з грунтом. Для реанімації природного стану землі вдаються до внесення:
- органічних добрив (гній, торф, кора хвойних дерев);
- соломи і азотних добрив, що сприяють розкладанню першої;
- зола, багата на корисні речовини (магній, фосфор, кальцій, калій, сірка);
- гуматів і гумінових препаратів,
- а також до підселення червоних каліфорнійських черв'яків.
Поліпшення родючості грунту за допомогою гуматів
Гумати – це солі гумінових кислот (речовин, що з'явилися в результаті розкладань рослин), що становлять основу гумусу, який відповідає за біохімічні процеси в грунті. Таким чином, при внесенні гуматів в грунт стимулюється життєдіяльність мікроорганізмів, які збагачують гумус корисними органічними речовинами, сприяючи відновленню загального стану грунту.
Варто відзначити, що на ділянці землі, постійно збагачувальному гуміновими препаратами, в тому числі і гуматами, не тільки поліпшується якість грунту, але і підвищується врожайність і стійкість культур до захворювань і негативних впливів.
Для виготовлення гуматів використовують органічні речовини (буре вугілля, торф, деревина, сапропель (іл з водойм), результати життєдіяльності каліфорнійських черв'яків, відходи паперопереробної і харчової промисловості). Також в складі гуматів містяться макро - і мікроелементи, вітаміни, корисні мікроорганізми, фульво - і амінокислоти. Залежно від діючої речовини в основі препарату, розрізняють наступні види гуматів:
1. Гумат натрію (впливає на ріст культур, підвищення стресостійкості до зовнішніх факторів (перепад температурного режиму, підвищена вологість, посуха, вплив токсинів, імунну систему рослин).
2. Гумат калію (забезпечує збільшення рівня схожості врожаю, підвищення родючості грунту, стимулювання кореневої системи рослин, зменшення впливу отрутохімікатів (пестицидів) на грунт).
3. Гумат амонію (спрямований на стимуляцію росту рослин). І якщо гумати натрію і амонію спрямовані більше на підтримання і поліпшення стану вирощуваних культур, то гумат калію в рівних частинах позитивно впливає і на рослини, і на стан грунту.
Раціональне використання гуматів (обробка грунту перед висадкою рослин, використання препарату в машинах для розпушування і посадки) сприяє боротьбі з ерозією грунту. Це пов'язано з тим, що гумат робить грунт більш пухким, сприяє збільшенню органічних речовин, підвищує активність мікроорганізмів.
До того ж гумати утримують вологу і корисні речовини в ґрунті, допомагають зберігати оптимальний температурний режим, підтримують необхідний рівень рН (нормалізуючи лужність або кислотність ґрунту), сприяють нагромадженню гумусу, самоочищенню грунту і отриманню екологічно чистої продукції, а також є джерелом вуглецю, фосфору, калію і азоту. Випускаються гумати у вигляді порошку, розчину або пасти.
Висновки про переваги гуматів в рослинництві
1. Відбувається безпечний вплив на грунт і культури (вони відносяться до екологічних біопрепаратів).
2. Поліпшується стан грунту завдяки відновленню фізико-хімічних показників.
3. Стимулюється ріст рослин.
4. Утримується волога в грунті.
5. Підвищується родючість грунту.
6. Стабілізуються біохімічні процеси в грунті.
7. Посилюється стійкість грунту і рослин до несприятливого впливу зовнішніх факторів.
8. Поліпшується засвоєння поживних речовин і збагачення киснем.
9. Удосконалюється протистояння патогенним організмам.
10. Стимулюється життєдіяльність і чисельність корисних цвілевих грибків, мікробів, мікроорганізмів, бактерій.
11. Підвищується ефективність застосування інших добрив.
12. Блокується вимивання поживних речовин з грунту.
13. Нормалізується структура грунту.
14. Зменшується ерозія, забруднення і засолення грунту.
15. Поліпшується якісний і кількісний вміст гумусу в грунті.
16. Підвищується врожайність (на 20-50%).
17. Скорочується кількість внесених добрив.
18.Забезпечується захист грунту в екологічно забруднених районах (біля заводів, автомагістралей, нафтовидобувних платформ).
Щоб замовити продукцію від виробника,
телефонуйте у Відділ продажів: 095-515-41-66 і 098-101-20-80.
Гумат Калію + LF Бобові
Вирощую сою та горох добрив під них в основному не даю немає можливості – дорого, але і хоч трохи щось внести хочеться, щоб підживити. Знайшов для себе хороше поєднання комплексне добриво LF Бобові + Гумат. Не дорого та дієво, 1 л LF Бобові і 0,5-1 л Гумат Лист роблю зазвичай два підживлення. Збираю з таким підживленням в середньому на 0,3-0,5 т/га більше ніж сусіди які не вносять нічого.
Гумат Лист- для відновлення рослин.
Після соняшника посіяли озиму пшеницю на осінь. Через відсутність опадів, посів здійснювали як завжди в пізні сроки. Отримали дещо зрідженні та слабенькі сходи, думали що весною прийдеться пересівати. Нам порекомендували перечекати зиму, а потім, рано весною, зробити листове підживлення препаратом Гумат Лист та додати трошки азоту. Це спрацювало, наші сумні поля позеленіли, та схопили ту вологу, яка змогла накопичитись за зиму. Результат скромний, але до 5т зібрали.