Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 5000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 600 000 га!

Пропонуємо купити Гумат Калію, ціна від виробника в Україні на 2021 оптом і в роздріб:

Застосування нашого Гумату Калію дасть Вам Надбавку Врожаю на + 10-35% за рахунок Стимуляції Роста і Посилення всіх Біологічних Процесів в рослині!
Напряму від Виробника Без Посередників! Доставка в будь-яку точку України від 1 дня! Оплата після отримання на Новій Пошті!

ПРОДАЖ ГУМАТУ КАЛІЮ ЗА ЦІНОЮ ВІД - 63 ГРН / Л

Пройдіть опитування і наш агроном підбере Вам
кращу систему підживлення Гумату калію!
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:

Для вашої зручності ми підготували найкращі і докладні відповіді на основні питання про гумат, що виникають у людей які планують застосування гумату калію на своїх полях, садах, городах:


⭐Що таке Гумат Калію рідкий?

Гумат калію рідкий торф'яний – це комплексне, органическо-мінеральне добриво ( приблизно 80% органіки і 20% мінералів) на основі низинного торфу (ми використовуємо родовище на західній Україні), містить у собі комплекс природних елементів, амінокислот, вітамінів.
Гумат калію Інструкція по застосуванню в Україні
Гумат Калію в Україні
 
Впливає на рослину як:
• Стимулятор росту (стимулює зростання)
• Антистресант (допомагає підлікувати рослини після стресів від пестицидів)
• Імуномодулятор (покращує опірність рослин до хвороб)
• Адаптоген (допомагає рослині краще перенести стресові погодні умови)
Гумат калію універсальний дл < strong>я рослин працює як біологічний стимулятор росту і добриво. Завдяки своїй унікальній формулі (гумінові кислоти + фульвові кислоти + бурштинова кислота + калій). Гумат калію допомагає рослині як би «жити краще»  - краще поглинати і засвоювати мінеральні добрива з грунту, допомагає швидше відновлюватися клітин від стресу після гербіцидів/фунгіцидів, допомагає краще акумулювати корисні речовини в плодах (білок, олію, цукри), покращуючи їх товарні і смакові показники. < strong>у нас кажуть: "без масла картоплю не посмажити". Взагалі то можна, але буде не дуже смачно.

 

Так і без гумату теж можна, але з ним набагато краще, особливо якщо ви вирощуєте високоінтенсивні сорти і гібриди. Використовується для обробки насіннєвого і посадкового матеріалу, підживлення рослин в період росту, підвищує стійкість рослин в стресових умовах, покращує якість і кількість врожаю.

Щоб придбати Гумат Калію,
телефонуйте у Відділ продажів: 095-515-41-66 І 098-101-20-80.

Доставка Новою Поштою або транспортною компанією по всій Україні за 2-3 дня.

 • При відправці замовлення вагою до 2 тонн, користуємося послугами Нової пошти. Якщо вага замовленого товару перевищує 2 тонни, ми підбираємо транспорт для перевезення вашого вантажу (з метою здешевлення доставки). 
 • Ми приймаємо всі варіанти оплати і є платниками ПДВ. У нас дуже лояльні і гнучкі варіанти оплати.
 • Можна оплатити вже після отримання товару на Новій Пошті в будь-якому місці України.& nbsp;ще ви можете оплатити готівкою в касу якщо приїдете самі забирати препарати. Ми можемо виставити рахунок і договір для безготівкової оплати.

 

 Пропонуємо переглянути короткий відео
з описом основних параметрів цього препарату

⭐Які властивості і хімічний склад гумату калію?

Гумати - це солі, які гумінові кислоти утворюють з катіонами кальцію, натрію, калію, магнію. Найбільш ефективні для рослин гумати з катіонами калію. Отримати максимальний прибуток може тільки раціональний господар, який при мінімальних витратах зміг досягти підвищення врожайності. Саме для цієї мети ми представляємо препарат Гумат Лист.
Який містить у своєму класичному складі:

органічна речовина, яка складається з:

 до 80%
Гумінові кислоти77 - 80%
Фульвові кислоти11-14%
Мікроелементи3-7%
Амінокислоти5-7%
 Мінеральна речовина: 
 Калій (К2О)15-17%
 

гумат калію опис і склад

Також  у нас є різні інші варіанти гуматів, в яких в залежності від цілей додані інші функціональні елементи: бор, кремній, NPK і т. д.
 
Класична молекула гумінових кислот виглядає наступним чином:
 

Їх використання дозволяє значно підвищити врожайність с / х культур навіть в стресових умовах, наприклад, післядія пестицидів, заморожування або засуха.

 

 

 

⭐Для чого потрібен універсальний гумат калію для рослин в Україні?

Гумінові кислоти володіють високою біологічною активністю, тому їх рекомендують використовувати в якості стимулятора росту також вони утворюють з лужними металами легкорозчинні солі, які підвищують активність ферментів, збільшує проникність клітинних мембран, стимулюючи процеси дихання, синтезу білків і вуглеводів, підвищується імунітет і прискорення відновлення після різних пошкоджень (шкідники, град і тд) в рослині. Відбувається повне і швидке насичення рослин за допомогою гумату калію потрібними макро і мікроелементами.

Гумат калію призводить до швидкого відновлення метаболізму в клітинах і виходу зі стресу рослин після несприятливих погодних умов або після пестицидів. Наявність гумінових кислот допомагає оздоровленню грунту і розвитку грунтової мікрофлори.

Також гумат калію в Україні використовують для деструкції післяжнивних залишків (стерні) і при рекультивація грунту (переробка на гумус вмісту компостних ям, перегнивание стерні та ін)

Гумат калію як стимулятор росту успішно використовують на таких культурах: 

 • Зернові (пшениця, ячмінь, жито, овес, рис, сорго, просо та ін)
 • Олійні (соняшник, ріпак, кунжут, гірчиця, рицина й ін)
 • Гречка
 • Кукурудза
 • Бобові (соя, горох, квасоля, боби та ін)
 • Овочеві (картопля, огірків, томатів, перці, цибуля та ін)
 • Цукровий та кормовий буряк
 • Плодові і ягідні культури (плодові дерева, малина, червона і чорна смородина, аґрус, суниця)
 • Кормові трави (тимофіївка, конюшина, люцерна...)
 • Декоративні рослини (цибулинні, одно-і дворічні квіти, декоративні злаки, багаторічні листяні і хвойні...)

⭐Який ефект від використання гумат калію-стимулятора росту на різних етапах вегетації рослин?

гумат калію стимулятор росту, гумат калію рідкий застосування

 • На етапі обробки посівного матеріалу — збільшує відсоток схожості і енергію проростання, знезаражує насіннєву оболонку. Зменшується ризик виникнення спалаху грибкових інфекцій в зараженому насіннєвому матеріалі. Оброблене насіння отримують необхідну енергію росту для сходів. Насіння прокльовується одночасно, паростки виходять міцними, потужними. Препарат стимулює дружні сходи, які є основою майбутнього відмінного врожаю.
  • На етапі від сходів перших листків до фази цвітіння – мікродобриво виступає як каталізатор процесів необхідних для розвитку рослини. Тобто працює як Стимулятор Росту. Гумінові речовини допомагають використовувати всі існуючі ресурси (мінеральні добрива, органічні речовини, воду, бактерії) на максимумі від можливостей рослини. Також діє як антистресант, коли ви використовуєте пестициди-гербіциди, фунгіциди, інсектициди. Також допомагає в спеку і посуху.
  • ННа етапі бутонізації і цвітіння –збільшує кількість запилених квіток і допомагає зберегти зав'язь від опадання.

 • У стадії дозрівання – зменшує термін дозрівання і покращує товарна якість врожаю. Це означає що торф'яний гумат дає підвищення класу у пшениці, олійності у соняшнику, білка у сої, гороху, поліпшення транспортабельності і смакових якостей у овочів і фруктів.

 

 Який гумат краще: сухий порошок або рідкий концентрат?

Це у нас дуже часто запитують, але не зовсім правильний. Якщо діюча речовина в них в одній кількості, то гумати однакові. 

 

Є одна дуже важлива річ, про яку замовчують продавці сухого гумату. Щоб ці солі перетворилися в біологічно активні кислоти, треба проводити їх розчинення в спеціальному обладнанні при особливих умовах.

А саме треба знати при якій температурі і при якому тиску робити розчин. Реально в польових умовах це зробити майже неможливо. Тобто якось цей розчин звичайно працює, але на 10-25% від потенціалу. Рідкий концентрат гумату калію, особисто ми робимо на високотехнологічному обладнанні, яке налаштоване таким чином, щоб готовий склад був саме біологічно активним і працював так як треба.

Наш торф'яної гумат калію Рідкий – це рідина чорного кольору, яка містить такі біологічно активні речовини:
• біологічно активні солі гумінових і фульвовых кислот;
• органічні кислоти (пантотенова, фолієва, нікотинова та ін);
• широкий спектр амінокислот,
• вітаміни (В6, В12, рибофлавін, біотин та ін);
• макро - і мікроелементи в хелатній формі;
• природні антибіотики (стрептоміцин, пеніцилін та ін); • сполуками хиноновых і поліфенольних груп.
 
ВАЖЛИВО!!! Процентний вміст кожного компонента може бути різним у різних виробників виходячи з їх технології та цілей вживання препарату.

 ⭐Що краще Гумат калію від виробника або хімічний стимулятор росту?

Будь-стимулятор росту спрямований на коригування процесів вегетації. Хімічні стимулятори провокують процеси прискорення поділу клітин або розтягування їх, що дозволяє отримати дружні сходи, активне зростання рослини і скоротить термін дозрівання. При всіх позитивних сторонах застосування хімічного стимулятора, основним його недоліком є виснаження енергетичних запасів рослини, отримання вегетативної маси замість реального врожаю, а іноді і вилягання посівів.

Гумат працює більше на поліпшення метаболізму і засвоєння хв. речовин із середовища, що і провокує буйний ріст, а також на формування генеративних органів, що більше направлено саме на якісні і кількісні результати врожаю, не виснажуючи при цьому рослина.

⭐Як виробляється гумат калію? 
гумінові кислоти одні з найпоширеніших органічних матеріалів на земній поверхні. Вони зустрічаються в грунті, вугіллі, леонардіті, торфі, сапропелях, а також у воді і повітрі.

 

Низинний торф є важливим екологічно чистою сировиною для виробництва гумінових речовин природного походження.

Гумат калію містить високу концентрацію продуктів гуміфікації рослинних решток і життєдіяльності мікроорганізмів (вуглеводи, амінокислоти, різні мікроелементи, пептиди, природні стимулятори росту та ін).
З допомогою певних реакцій ці речовини перетворюються на водорозчинні солі, а саме гумат калію, який відрізняється високою біологічною активністю і легко засвоюється листовою поверхнею і корінням рослин.

Ми виробляємо нашу продукцію на високоточному чеському обладнанні з ретельним дотриманням технології. Наша компанія є виробником гумат калію тому наша ціна найнижча в Україні. Компанія працює з покупцем безпосередньо, без посередників, тому купуючи наші органічні мінеральні добрива, ви платите чесну ціну за якісний товар. Вкладаючи кошти в покупку добрив, ви істотно збільшуєте врожайність, і тим самим здешевлюєте собівартість.

Для зручності споживача органічне добриво розфасоване в 10-літрові пластмасові ємності — каністри. Ми реалізуємо гумат калію за ціною від 57 грн. за 1 літр.

 

⭐Чому торф'яної гумат калію рідкий вважається краще ніж з леонардіту або іншої сировини?
 
На зображенні нижче ви можете переглянути основні джерела сировини, які використовують проовиробники гумату в Україні. Основних джерел 3 – сапропель, торф і леонардіт.
гумат калію рідкий торф'яний, гумат калію купити В сапропеле гумінових кислот близько 10%, в торфі – до 20%, а в леонардите – до 80%
Здавалося б, леонардитовый гумат делат найлегше і він повинен бути найкращим. Але тут все не так просто як здається на перший погляд. Дійсно, у виробництві він найпростіший, виділити з нього необхідні речовини просто і вихід препарату виходить більше, ніж з торфу. Він буде дешевий і його можна використовувати у великих кількостях, навіть при більш низькій якості.
Але справа в тому, рослини можуть засвоювати тільки определнное кількість одиниць гумінів, якщо вилити більше в бакову суміш, то може бути навіть гірше.
Саме тому найважливішим показником для виробництва гумату є здатність виділити з усього видобутого із сировини напівфабрикату його «біологічна активну» фракцію, тобто ту, яка і буде допомагати живим організмам рослини.
Та згідно досліджень провідного вченого України в цьому напрямі Л. М. Степченко, учениці легендарної засновниці наукової роботи з гуматами Л. А. Христьевой,  саме торф'яної гумат володіє найбільшою «біологічною активністю». Та й то не будь-який, а тільки той, який відповідає більше 10 певним лабораторним показникам.
Тож, коли ви хочете придбати гумат калію і вибираєте виробника, особливу увагу звертайте не тільки на % вмісту речовин, а і на супровідну документацію та рівень виробництва.
 
Серед різновидів торф'яних гуматных добрив варто виділити наступні види:
● рідкий торф'яний гумат;
порошковий торф'яний гумат; 
● гумат «Гумат Лист».
 
Кожен з цих видів має свої незаперечні переваги та особливості використання, які варто розглянути окремо.
 
Торф'яний гумат калію рідкий.
Серед нинішніх фермерів і дачників найбільш затребуваним вважається рідкий торф'яний калійний гумат. Це рідке добриво темно-бурого кольору, що складається з 80% натурального гумату, а 20% відводиться на інші речовини. Вплив цієї речовини є яскраво вираженим за рахунок того, що виходить шляхом переробки натурального торфу. Затребуваність такого добрива обумовлена не тільки високою результативністю, але і простими діями на етапі використання.
1. Спочатку дана речовина слід в кількості 0,05% від загального обсягу розвести в злегка прохолодною воді, щоб воно було не таким концентрованим. На цьому етапі важливо звертати увагу на те, для яких рослин буде використовуватись це добриво і для якого процесу. Тобто 1  літр на 200 л води або 50 мл на 10 літрів води.
2. Для поліпшення показників стану грунту, потрібно в кількості 0,1-0,2% від обсягу внести калій гумату в прохолодну воду.
3. Якщо ви вирішили використовувати гуматное добриво спільно з органічними і азотними речовинами, то це можна робити в будь-яких кількостях.
4. Категорично заборонено змішувати гумат калію з фосфорними добривами, так як це призводить до утворення сполук, які не розщеплюються. Тому їх внесення слід робити по черзі.
 

порошковий торф'яний гумат 

В садівничих магазинах досить часто можна придбати гуматные добрива в порошкоподібному вигляді. За рахунок досить швидкого процесу розчинення у воді, це добриво є зручним в плані використання. Однак пам'ятаємо про правильність процесу розчинення, це найбільш важливо.
У тому випадку, якщо гумат калію даного зразка буде впливати на рослину, позитивний вплив розкриється наступними факторами: кількість нітратів, що знаходяться в рослинах, впаде у декілька разів; збільшуються показники імунітету сільськогосподарських культур; коренева система розвивається міцно і досить швидко; процеси дозрівання плодів і зростання збільшуються в кілька разів; у складі рослинного продукту відбувається збільшення таких компонентів, як вітамінів, хлорофілу та інших речовин поживного типу. При використанні цього добрива врожайність зростає приблизно на 50%, а дозрівання відбувається на 2 тижні раніше, ніж після використання інших препаратів. Ключовою особливістю гумату калію є те, що він не виснажує грунт, а навпаки робить її значно плодородней і виводить всі скупчилися важкі метали.
 
Гумат калію «Гумат Лист»
Добривом універсального зразка, створеним на основі мінерально-органічних речовин, є гумат калію під найменуванням «Гумат Лист» нашого производтсва .
До його основних переваг можна віднести:
● проростання насіння відбувається на порядок швидше;
● коренева система рослини стає міцніше;
● созреваемость майбутнього врожаю збільшується;
● є справжнім провідником поживних речовин з грунту до рослини;
● можливість адаптувати конкретну культуру під певні погодні умови;
● період зберігання вже зібраного врожаю збільшується в кілька разів;
● швидке відновлення ґрунту.
 
За рахунок низької ціни цього виду гумату калію у кожного садівника, фермера і городника є можливість придбати добриво. При цьому при низьких фінансових витратах рентабельність від продажу культур може зрости в кілька разів.
Результати від використання  гумату калію як стимулятора росту або добрива на основних культурах на території України.

Відмінний результат використання препаратів нашої компанії «Лист-Форте» був отриманий на досвідчених і товарних полях. Наші послуги дуже сподобалися безлічі господарств. Врожайність порівнюється з необробленими контрольними полями:

№ п/п.
      Культура
Прибавка врожайності
     1.
соя
+14-18%
     2.
гречка
+13-22%
     3.
яблуні
+15-27%
     4.
виноград
+15-23%
     5.
соняшник
+18-30%
     6.
картопля
+20-40%
     7.
пшениця
+14-21%
     8.
кукурудза
+10-19%
     9.
буряк
+17-28%
    10.
горох
+12 -18%
 
Крім цього покращуються якісні показники врожаю: 

● на соняшнику та ріпаку - збільшення олійності етойй сільськогосподарської культури на 3-5%;
●  крім зростання врожайності на зернових і бобових – збільшується вміст білка в зерні;
●       баштанні культури - прискорення дозрівання приблизно на тиждень, поліпшення смакових якостей врожаю;
●       овочеві культури - прискорення термінів дозрівання на десять днів, 
●       виноград - підвищення врожайності, значне поліпшення смакових якостей отриманого вина;
●   цукровий буряк - збільшення вмісту цукру
●       на декоративних та квітучих рослинах - прискорення термінів цвітіння на десять днів, вихід зрізання троянд і тюльпанів виріс на 30%.
 

Наші рекомендації щодо практичного використання гумату калію і супутніх препаратів на основних культур, які вирощуються в Україні 

Зернові (пшениця, ячмінь, тритикале, жито):
гумат калію рідкий застосування в Україні
Гумат калію 

•    Перша обробка У фазу кущіння: Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га + біофунгіцид Ультрафит 2л/га

•    Друга обробка (в одну з цих фаз): У фазу виходу в трубку: Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га + біофунгіцид «Ультрафит» 2л/га (або комплексне мікродобриво LF Зернові -  1л/га + хімічний фунгіцид) або У фазу прапор листа: LF Зернові 1л / га + хімічний фунгіцид
 

 

Бобові (соя, горох, нут):
*  Перша обробка: у фазу 2-3 листа: Гумат калію "Гумат Лист" 1л / га + біофунгіцид Ультрафит 2л / га
•    Друга обробка (в одну з цих фаз): У фазу бутонізації: Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га +  хелат бору «LF Биобор 140» 0,5-1л/га  (або комплексне мікродобриво «LF Бобові» -  1,5-2л/га) або В фазу освіти бобів: комплексне мікродобриво  «LF Бобові» -  1,5-2 л/га 

 

Соняшник:
•  
 Перша обробка: У фазу 2-3 пар листків: Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га + біофунгіцид Ультрафит 2л/га
•    Друга обробка: В 4-6 пар листків: Гумат калію «Гумат Лист» 1 л/га +  хелат бору «LF Биобор 140»  1 л/га або  комплексне мікродобриво «LF Олійні»  2л/га +  хелат бору «LF Биобор 140» 0,5 л/га  )
 
Кукурудза:
гумат калію рідкий інструкція по застосуванню
    Перша обробка: У фазу 2-4 листків: Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га + біофунгіцид Ультрафит 2л/га + хелат цинка «LF Біоцинк 110» 1л/га
•    Друга обробка: В 4-8 пар листків:  Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га +  хелат цинка «LF Біоцинк 110» 1л/га +  хелат бору «LF Биобор 140» 0,5 л/га    Або комплексне мікродобриво «LF Кукурудза»  2л/га +  хелат бору «LF Биобор 140» 0,5 л/га
 
 
Гречка:
•    Перша обробка: В фазу 2-3 листків: Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га + біофунгіцид Ультрафит 2л/га
•    Друга обробка (в одну з цих фаз): У фазу галуження, бутонізації : Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га + біофунгіцид  «Ультрафит» 2л/га +  хелат бору «LF Биобор 140» 0,5 л/га (або комплексне мікродобриво LF Зернові -  2л/га + хелат бору «LF Биобор 140» 0,5 л/га) або В фазу утворення плодів: комплексне мікродобриво LF Зернові -  1-2л/га 

 
Ріпак:
•     Перша обробка: У фазу розетки: Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га + біофунгіцид Ультрафит 2л/га
•    Друга обробка (в одну з цих фаз): У фазу бутонізації: Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га + біофунгіцид «Ультрафит» 2л/га +  хелат бору «LF Биобор 140» 1 л/га (або комплексне мікродобриво LF Олійні -  2л/га + хелат бору «LF Биобор 140» 0,5 л/га) або В фазу дозрівання: комплексне мікродобриво LF Олійні -  1-2л/га 

 
Овочі та картопля:
•    Перша обробка: У фазу сходів: Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га + біофунгіцид Ультрафит 2л/га
•    Друга обробка (в одну з цих фаз): У фазу бутонізації: Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га + біофунгіцид «Ультрафит» 2л/га +  хелат бору «LF Биобор 140» 1 л/га (або комплексне мікродобриво LF Овочеві -  2л/га + хелат бору «LF Биобор 140» 0,5 л/га) Або  У фазу дозрівання: комплексне мікродобриво LF Овочеві -  1-2л/га 

 
Буряк:
гумат калію рідкий торф'яний застосування
•  
 В фазу 4-6 справжніх листків: Гумат калію «Гумат Лист» 1 л/га + біофунгіцид Ультрафит 2л/га
•    У фазу змикання в ряду: Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га + біофунгіцид  «Ультрафит» 2л/га +  хелат бору «LF Биобор 140» 1 л/га  
•    У фазу змикання в міжряддях: комплексне мікродобриво LF Овочеві -  2 л/га   

Плодові та ягідні:
•    У фазу бутона: Гумат калію «Гумат Лист» 1-2 л/га + біофунгіцид Ультрафит 2-4 л/га
•    У фазу формування зав'язі: комплексне мікродобриво LF Плодові -  2 л/га   
•    В фазу наливу: Гумат калію «Гумат Лист» 1-2 л/га + біофунгіцид Ультрафит 2-4 л/га

 
Виноград:
• 
   У фазу росту пагонів: Гумат калію «Гумат Лист» 1-2 л/га + біофунгіцид Ультрафит 2-4 л/га
•    У фазу 4-5 днів до цвітіння: Гумат калію «Гумат Лист» 1л/га + біофунгіцид  «Ультрафит» 2л/га +  хелат бору «LF Биобор 140» 1 л/га  
•    В фазу наливу: Гумат калію «Гумат Лист» 1-2 л/га + біофунгіцид Ультрафит 2-4 л/га
 
Щоб отримати докладну консультацію
і замовити наш Гумат Калію прямо зараз, телефонуйте нам:
+38-050-750-05-72
+38-068-150-75-32

 
Яка вигода від використання гумату калію рідкого торф'яного, навіщо його купувати?
Залежно від культури приріст врожаю від використання гумату 15-40%
Візьмемо, наприклад, сою. Показники приросту + 14-18 % в порівнянні з необробленими ділянками. Але давайте припустимо, що у вас буде приріст хоча б 10%. Це від 250 кг/га. В грошах це 2500 грн. На гумат ви витратите до 200 грн./га.
Прибуток з гектара 2500-200 =2300. А у вас же не 1 га. Якщо 10, то 23000 грн. якщо 100 – 230 000 грн. Цифри говорять самі за себе.
Ще при використанні гумату допускається зменшення гектарної норми мінеральних добрив від 15 до 30%, а це відповідно збільшує рентабельність вирощування будь-якої культури.
 
В Україні при інтенсивній системі землеробства є дефіцит органічних добрив - це призводить до зниження родючості грунтів, а відповідно і до зниження врожайності. Гумінові кислоти є самим важливим елементом ґрунтового гумусу. Використання гумінових кислот у вигляді гумату калію допомагає якісно вирішити цю проблему.
Вражаючий результат після використання гумінових кислот, як відмінного стимулятора росту був помічений вже більше п'ятдесяти років тому. Більшість агрономів вже просто не уявляють технологію вирощування будь-якої культури без використання гуматів хоча б один раз за вегетацію. & nbsp;в залежності від культури приріст врожаю від їх використання збільшується на 15-40%. Таким чином підвищується рентабельність вирощування, якість продукції, зменшуються витрати на добрива, а значить ви можете отримати більше прибутку з кожного гектара.
 
Є відгуки про Гумат Калію від клієнтів?
 • Київська обл., Тетіївський р-н. Пшениця 75 ц/га, ячмінь 70 ц/га
Василь Григорович-робив дві обробки гуматом в баковій суміші-1 л Гумат Лист + 4 кг карбаміду на 200 літів води на гектар.
 • Полтавська обл., Миргородський р-н. Соя 33 ц/га
Микола Федорович-робили 2 обробки. Одну разом з раундапом. Другу з бором і карбамідом перед бутонізації. Ми раніше більше 30 ц/га ніколи не збирали. Задоволений.
 • Вінницька обл., Бершадський р-н. Соняшник 35ц/га, кукурудза 85ц/га

Андрій Петрович-було 2 обробки: 1. Гумат + карбамід + комплексне мікродобриво 2. Гумат + карбамід + бор. У соняшнику заповнюваність кошики була до 99%.

 • Одеська обл., Котовський р-н. Кукурудза 120 ц/га
Юрій Григорович - До цього ніколи більше ніж 70 ц/га не давала. Гібрид ДКС 4964. Проведено 3 обробки: 1 (гербіцид+гумат), 2 і 3 тільки гумат. Дуже велике зерно.
 
 • Херсонська обл., Новотроїцький р-н с. Рубанівка: пшениця по пару без внесення мінеральних добрив 50ц/га

Володимир Степанович - Була проведена одна обробка по листу Гумат Лист 1л + карбамід 5кг + гербіцид -врожайність 50ц / га (2017 без достатнього зволоження) сорт Подяка Одеська. Гумат Лист допоміг перенести жарку і посушливу погоду, відповідно відбилося на кінцевому результаті.

 • Одеська обл Біляївський р-н С. Троїцьке: Соняшник 25ц/га, ячмінь 82ц/га.
Валерій Олександрович - Гібрид Віват одеської селекції вирощувався без основного добрива, були проведені дві обробки по листу:
перша 1л Гумат Лист + 10 кг карбамід + ЗЗР (було передозування карбаміду, відбулося незначне зморщування листя), другу обробку 1л Гумат Лист + карбамід 5кг + ЗЗР. Урожайність склала 25ц/ га, візуально було видно різницю в розвитку рослин де проводився обробку гуматом.
Результати ярого ячменю становили в залежності від сорту Снігова Королева 75ц / га, Дев'ятий вал 82 ц / га. В грунт було внесено в залежності від ділянки 80-120 кг / га карбаміду та було проведено одне підживлення по листу 1л Гумат Лист + карбамід 5кг
 
 • Івано-Франківська обл., Калуський р-н  Соя рання (не стійка до глифосату), без основного добрива 20 ц/га 
Андрій - Насіння оброблене в день посіву комплексом: 1л Ультрафит + 1л Гумат Лист на 1т. Незважаючи на високу кислотність грунту на коренях сформувалися бульбочкові бактерії в достатній кількості (понад 80%), правильного рожевого кольору. Також тричі проведена обробка по листу:
1)Гумат Лист 1л + Ультрфит 2л + Карбамід до5кг
2)БиоБор 1л + БиоМолибден 0,5 л + Гумат Лист 1л + Ультрафит 2л + Карбамід до 5кг
3)ЛФ-Бобові 1л
Результат: 20ц / га (2017год, в умовах дефіциту вологи)
 
 • Хмельницька обл горох 58ц/га, пшениця 95ц/га.
Володимир Данилович  Горох Аудит і Озима пшениця канадської селекції
Основне внесення: горох - 150 кг нітроамофоски, пшениця - 250кг нітроамофоски
Була проведена обробка насіння обох культур наступними препаратами за пару годин до посіву: 1л Ультрафит + 1л Гумат Лист + 10л води кімнатної температури.
По листу працював 2 рази: Гумат Лист 1л + Ультрафит 2л
Більше нічого не використовував.
Дощів було 2-3 за сезон (2017).
Урожайність Горох-58ц / га, Пшениця - 95ц /га.
Плани клієнта на 2018 рік: переходить повністю на препарати такі як Гумат Лист і Ультрафит (відмовляється від хімічних стимуляторів і фунгіцидів), планує робити вже 3 обробки даним комплексом і хоче спробувати комплекси мікроелементів для культур (ЛФ-Зернові, ЛФ-Бобові тощо)
 
 
• Полтавська обл., Полтавський р-н -  соя під раундап протеїн 46%.
Соя під раундап 
Результат: 15ц / га (2017 без достатнього зволоження) Соя по сої без внесення мінеральних добрив у грунт. Було проведено тільки дві обробки по листу:
Перша (фаза бутонізації) -LF Бобові 1л + LF Биобор 1л + карбомід 5 кг
Друга (формування бобів) -LF Бобові 1л
Незважаючи на аномальні погодні умови, результати аналізу показали вміст білка на рівні 46% !!!!
Цього року замовив канадську пшеницю і вже зробив обробку Гумат ЛистФ 1л + Ультрафит 2л + карбомід 5кг на 10,05,2018 вже візуально видно різниця в розвитку рослин в порівнянні з вітчизняним сортом.
 
• Івано-Франківська область, 2017р. Пшениця 70ц/га, ячмінь 40ц/га
Володимир Юліанович Культура-канадська озима пшениця і ячмінь на ярий посів
Основне харчування: восени-Нітроамофоска 200кг/ га, по весні-селітра 150кг / га < br /> Клієнт повністю дотримувався рекомендацій наших менеджерів з обробки посівного матеріалу та позакореневого підживлення рослин.
Обробляв насіння зернових наступним чином: Гумат Лист 1л / т + Ультрафит 1л / т. По листу працював 3 рази: ГуматЛист 1л / га + Ультрафит 2л / га + Карбамід 3-5кг / га, на ячмінь ще додатково використовував разово хімічний фунгіцид від сажки.
У фазу трубкування були внесені Біобор 1л / га, а в прапор-лист - Лф-Зернові 1л / га.
Врожайність: ячмінь - 38-40ц / га, пшениця 40-50ц / га на одному полі і в 70ц / га на другому полі (різниця у врожайності на 2-х полях, на думку фермера, залежала від попередника і безпосередньо грунту)
Висновок: Якщо вчасно (в рекомендовані фази) вносити препарати, то вони реально працюють. Рекомендує для підвищення ефективності використовувати з карбамідом. Зазначає, що приріст врожайності по пшениці + 1т / га, по ячменю + 0,5 т, зерно значно більше, ніж роком раніше.
 
 • Черкаська обл., Шполянський р-н, с. Лебедин. Соя 20ц/га
Іван Федорович -  Соя під раундап.
Отримав 20ц / га, при тому що сусідні господарства отримали 10-15ц / га (2017.)
На врожайність вплинула сильна спека, оскільки рослини знаходилися постійно в стресовому стані. Вивести рослини з стресу мені допомогла 2-х кратна обробка по листу комплексним хелатних мікродобрив ЛФ-Бобові 1л / га:
Перший обробка у фазу 3-4 листків,
2-я в фазу бутонізації без використання мінеральних добрив.
Задоволений, придбав ще на кукурудзу комплексні Хелатні мікродобрива ЛФ-Кукурудза.
 
 • Одеська обл., М. Овідіополь. Ячмінь 50ц/га, соняшник 27ц/га
Олександр Сергійович Зона ризикованого землеробства, ґрунти піщані, вегетаційний період характеризувався недостатньою кількістю вологи.
Результат: ячмінь сорт Лоран 50ц / га, соняшник гібрид Українське Сонечко 27 ц / га. Попередником соняшника був ячмінь, ячмінь сіяли по ячменю. З основних добрив вносили 150 кг / га аміачної селітри.
На ярий ячмінь до фази виходу в трубку вносили суміш Гумат Лист 1л / га + Карбамід 5 кг / га. На соняшник у фазу бутонізації застосовували Гумат Лист 1 л / га + Біо Бор 1 л \ га

< strong>• Тернопільська обл., М. Почаїв. Малина (сорт Полку), полуниця.
Олександр Васильович
 Для позакореневого підживлення використовував препарат Гумат Лист 100 мл на 10 л 1 раз в 2 тижні, за вегетацію 6-7 обробок. Після використання ефект не змушує довго чекати: листя темно-зеленого кольору, здорові молоді пагони, ягода велика. Система захисту від шкідників включала обробку культур інсектицидом системної дії Каліпсо. Після використання гумату калію кущі малини і полуниці добре витримували високу температуру, урожай отримав гідний.

• Вінницька обл., Чернівецький р-н, смт Чернівці. Пшениця яра 50 ц/га.
Микола Миколайович Канадська пшениця-Яровий посів.
Попередник соняшник. Проти грибкових хвороб по листу використовував біологічний фунгіцид Ультрафит 2л / га Опади і температура, які склалися протягом вегетації постійно змінювалися, посуха змінювалася дощем і навпаки. Після використання препарату хвороб не виявлено, біофунгіцид спрацював на 100%. Результат: 5т / га
 
 
Відео з полями в Україні на яких використовували наш гумат: 

, Щоб купити Гумат Калію від виробника,
телефонуйте у Відділ продажів: 095-515-41-66; 098-101-20-80.
 
Як правильно використовувати Гумат Калію в Україні для фермерів і городників? 
Гумат калію вживається для обробки на відкритому ґрунті - ручне, технічне або авіаційне обприскування. На закритому грунті, в теплицях-ручне обприскування по листу, крапельний, ручний або поверхневий полив, дощування. При застосуванні в якості біодеструктора для стерні, її зрошують препаратом перед закладенням в грунт.
Варіанти використання:
●       Замочування насіння  і живців для стимуляції проростання.            
Розчин готується з розрахунку на один літр води - 100 мл гумату калію. Наприклад, для обробки 1 тонни насіння потрібно близько 10 літрів робочого розчину, тобто 1 літр гумату, а для огірків або помідорів вам треба буде взагалі мінімальна кількість препарату. 
Насіння витримують в розчині близько години. Живці занурюють в суміш на 2 \ 3 довжини і витримують 14 годин, цибулини рослин замочують на 8 годин. 
Чим швидше ви посієте оброблений посівний матеріал, тим краще.
●   & nbsp; & nbsp;листова обробка – як добриво, стимулятор росту і антистресант. Використовується для позакореневого підживлення методом обприскування. Рослини отримують поживні речовини через листя. 
Для застосування нашого гумату калію Гумат-Лист ми рекомендуємо робочий розчин з концентрацією 0,5-0,6% , тобто 1 літр препарату * 150-200 літрів води. Якщо у вас невеликий город, то на 10 л води 5 мл препарату.
 
      Полив – для посилення засвоєння поживних речовин з ґрунту.  Ми рекомендуємо використовувати для поливу гумінові комплексний препарат «Гумат-Грунт». Розчин готується 1% , тобто 1 літр гумату на 100 л води.  Висаджену    полити розсаду відразу після посадки, потім на етапі формування бутонів і третій раз - під час цвітіння.  Також можна поливати і в період наливу плодів. При використанні гумату в краплинному зрошенні обов'язково коригуйте їх внесення з іншими процесами, що у вас заплановані
●       Внесення в грунт – для відновлення родючості. Проводиться з метою поліпшення структури грунту, посилення в ній природних процесів і її дезоксидації. Також вноситься як деструктор рослинних залишків після збору врожаю. Це питання докладніше описано нижче.
 
Якщо треба допомогти і проконсультувати, то набирайте наших менеджерів-агрономів, вони вам все допоможуть і підкажуть і підберуть необхідні препарати, які будуть підходити саме вам.
   
Гумат калію рекомендації по застосуванню
Гумат калію 
Як створити розчин рідкого гумату калію для бакової суміші?
 1. Відмірюють потрібні кількості концентрату і води. Оптимальне співвідношення 1 л нашого препарату на 200 л води. Якщо ви хочете збільшити норму внесення препарату, то потрібно збільшити об'єм води з узятої згідно з нормативами, води наливаємо 2/3 бака. Доливаємо концентрат гумат калію універсальний з мікроелементами Гумат Лист з каністри.
 2. Після двох – трьох хвилин перемішування, вливаємо воду, що залишилася, і знову ретельно перемішуємо. Приготований розчин придатний для кореневого і позакореневого підживлення різних видів рослин і передпосівного замочування насіння.
Гумінові добрива в Україні можна використовувати в одночасних підгодівлі з сечовиною (карбомідом). Поєднання двох підгодівлі в одній значно спростить догляд за посівами (посадками). Бажано використовувати сечовину з невеликим вмістом біурету, інакше при листової підгодівлі рослини отримають листові опіки. Найбільш прийнятна підгодівля з використанням 3-5 кг карбоміду на 1 гектар вегетуючих рослин.

 

При приготуванні розчину в баковій суміші потрібно діяти згідно з інструкцією.

 

Застосування препарату

Витрата робочого розчину

Сумісність з іншими препаратами

Замочування посівного матеріалу

1 л Гумат-Лист на 9-10 л води на 1 тонну насіння

будь-які, крім містять фосфор

Листова подкормка               

0,75-2 л Гумат-Лист на 200-400 л води на 1 га

будь-які, крім містять фосфор
Кореневе підживлення 

1-2 л Гумат-Грунт на 200-400 л  

будь-які, крім містять фосфор
 

Потрібно пам'ятати, що гумат - це сильнодіючий препарат, і перевищення процентного вмісту гумінових кислот у готовому розчині може сприяти появі на рослинах листових опіків. Тому його використання допустимо строго по інструкції. Робочий розчин, що залишився після замочування в ньому насіння можна використовувати для добрива коренів рослин.

 • неприпустимо проводити листкові підгодівлі або внесення препарату під корінь в жарку пору дня. Оптимальна температура повітря і води повинна бути в межах від +10 С до +27 С.
 • Обробка всіх видів рослин проводиться вранці або ввечері. При високій хмарності і відсутності сонця можна провести обробку вдень.
 • Необхідно закінчити обробку рослин за кілька годин перед дощем.
Ціна Гумат Калію (добриво, стимулятор росту) нашого виробництва від 57 грн/л. 
Фасовка – каністри по 10 л. Зручна оплата і доставка по Україні 
Аграрії України вирішили підняти кількість і якість урожаю, і використовувати гумат калія з мікроелементами можуть купити його у нас.
 
Щоб купити продукцію від виробника,
телефонуйте у Відділ продажів: 095-515-41-66; 098-101-20-80.

 

Як гумат для рослин допомагає їм впоратися з хворобами?  

Додати Основною причиною низької якості врожаю сільськогосподарських культур є захворювання рослин. Фермери і садівники часто стикаються з хворобами рослинних культур і шкідниками, які завдають непоправної шкоди врожаю. Найефективнішим засобом є екологічно чистий препарат – гумат. Не прикоренева обробка рослин розчином гумату   сприяє розвитку імунітету до безлічі грибкових і вірусних захворювань.
 
гумат калію для рослин, гумат калію купити
Гумат калію для рослин
Основна особливість речовини – це здатність послаблювати і виробляти стійкість до мутагенною і генотоксичною ефектом гербіцидів, інсектицидів. Під впливом препарату токсичний вплив ароматичних вуглеводнів у складі рослин зменшується. Ці вуглеводні – антрацен і бензопірен.
 
Вчені довели, що гумат здатний підвищити врожайність на кілька десятків відсотків, залежно від типу рослинної культури. Засіб знижує кількість нітратів в плодах, зелені і злаках. У кілька разів, гумат зменшує кількість радіонуклідів.
 
Корисним впливом препарату є стимуляція фотосинтезу, повітропоглинання, що призводить до ефективного росту рослин і більш багатого врожаю. Гумат калію підвищує в рослинах вміст:
●       вуглеводів;
●       фосфору;
●       протеїну;
●       метіоніну.              
 
Добриво чудово підходить для всіх рослинних культур і поєднується з іншими добривами, що дає можливість забезпечити здоров'я, надійний захист, ефективний розвиток рослин, при цьому, зберігши смакові якості і екологічну чистоту.
 
ефективність гумату калію проти захворювань деяких сільськогосподарських культур: 
Назва культур
Захворювання та вплив на нього обробки гуматом калію
Пшениця/ячмінь

Ймовірність зараження борошнистою росою наблизиться до нуля, ймовірність появи кореневої            гнилі буде знижена до 70%, ймовірність фузаріозу та септоріозу впаде на 60-70%.
Цукровий буряк
Ймовірність ураження церкоспорозом знизиться на   2 – 3%, ймовірність появи пероноспорозу зменшиться в 1,7 разів. Ймовірність утворення: борошнистої роси буде нижче на 2,5 рази, фомозу - в 1,6 раз, гниль сердечка – в 1,3 рази.
Томати
Ймовірність захворіти фітофторозом знизиться в 1,4-2,9 рази, ймовірність ураження альтернаріозом зменшиться в 1,4-2 рази, ймовірність бактеріальної плямистості знизиться в 1,5-2 рази. 
Картопля
Ймовірність ураження макроспориозом знизиться на 3,3-12,5 разів, ймовірність захворювання фітофторозом знизиться на 3,6-6 разів, ймовірність гнилі впаде на 60-70%, ймовірність всихання буде нижче в 2,7-3,6 разів, ймовірність появи парші знизиться на 40-50 %.  
Виноград
Ймовірність захворювання мілдью буде знижена в 1,6-2,3 рази, ймовірність ураження оїдіумом знизиться в 2 рази, ймовірність ураження сірою і білою гниллю буде  нижчі в 2,3 рази, ймовірність набуття антрокноза знизиться в два рази.    
Яблуня
Ймовірність захворювання паршею впаде на 40-60 %.
цибуля 
Ймовірність ураження пероноспорозом знизиться на 45-80%.  
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гумати для відновлення родючості ґрунту 
гумат калію добриво
Гумат калію добриво універсальне

Грунт – природний ресурс, який в результаті користування втрачає свої властивості, що призводить до зниження рівня гумусу і родючості, а також порушення саморегуляції грунту. Головними причинами виснаження грунту є:
● нераціональне використання грунту (посів однотипних культур на одній і тій же ділянці, постійне застосування сільськогосподарської техніки);
● ерозія грунту під дією вітру або водного потоку;

● вторинне засолення, викликане неправильним поливом і добривом;
●     опустелювання;
● забруднення землі отрутохімікатами, відходами виробництв, нафтопродуктами,
● газодимовими викидами та мінеральними добривами;

●     заболочування.
 
Таким чином, грунт піддається величезному впливу, який погіршує її природний баланс і стан, що негативно позначається на рівні врожаю. Тому відновлення грунту має стати одним з головних пунктів при роботі з грунтом. Для реанімації природного стану землі вдаються до внесення:
●     органічних добрив (гній, торф, кора хвойних дерев);
●     соломи і азотних добрив, що сприяють розкладанню першої;
● зола, багата на корисні речовини (магній, фосфор, кальцій, калій, сірка);
●     гуматів і гумінових препаратів,
●     а також до підселення червоних каліфорнійських черв'яків.

Поліпшення родючості грунту за допомогою гуматів


Гумати – це солі гумінових кислот (речовин, що з'явилися в результаті розкладань рослин), що становлять основу гумусу, який відповідає за біохімічні процеси в грунті. Таким чином, при внесенні гуматів в грунт стимулюється життєдіяльність мікроорганізмів, які збагачують гумус корисними органічними речовинами, сприяючи відновлення загального стану грунту.
Варто відзначити, що на ділянці землі, постійно обогащаемом гуміновими препаратами, в тому числі і гуматами, не тільки поліпшується якості грунту, але і підвищується врожайність і стійкість культур до захворювань і негативних впливів.

Для виготовлення гуматів використовують органічні речовини (буре вугілля, торф, деревина, торф, сапропель (іл з водойм), результати життєдіяльності каліфорнійських черв'яків, відходи бумагообрабатывающей і харчової промисловості). Також в складі гуматів містяться, макро - і мікроелементи, вітаміни, корисні мікроорганізми, фульво - і амінокислоти. Залежно від діючої речовини в основі препарату, розрізняють наступні види гуматів:
1. Гумат натрію (впливає на ріст культур, підвищення стресостійкості до зовнішніх факторів (перепад температурного режиму, підвищена вологість, посуха, вплив токсинів), імунну систему рослин).
2. Гумат калію (забезпечує збільшення рівня схожості врожаю, підвищення родючості грунту, стимулювання кореневої системи рослин, зменшення впливу отрутохімікатів (пестицидів) на грунт).
3. Гумат амонію (спрямований на стимуляцію росту рослин). І якщо гумати натрію і амонію спрямовані більше на підтримання і поліпшення стану вирощуваних культур, то гумат калію в рівних частинах позитивно впливають і на рослини, і на стан грунту.

Раціональне використання гуматів (обробка грунту перед висадкою рослин, використання препарату в машинах для розпушування і посадки) сприяє боротьбі з ерозією грунту. Це пов'язано з тим, що гумат робить грунт більш пухкої, сприяє збільшенню органічних речовин, підвищує активність мікроорганізмів.
 
До того ж гумати утримують вологу і корисні речовини в ґрунті, допомагають зберігати оптимальний температурний режим, підтримують необхідний рівень рН (нормалізуючи лужність або кислотність ґрунту), сприяють нагромадженню гумусу, самоочищення грунту і отримання екологічно чистої продукції, а також є джерелом вуглецю, фосфору, калію і азоту. Випускаються гумати у вигляді порошку, розчину або пасти.

 

Висновки про переваги гуматів в рослинництві

 

 Короткий список корисних якостей і властивостей гумату калію:


1. Відбувається безпечний вплив на грунт і культури (вони відносяться до екологічних біопрепаратів).
2. Поліпшується стан грунту завдяки відновленню фізико-хімічних показників.
3. Стимулюється ріст рослин.
4. Утримується волога в грунті.
5. Підвищується родючість грунту.
6. Стабілізуються біохімічні процеси в грунті.
7. Посилюється стійкість грунту і рослин до несприятливого впливу зовнішніх факторів.
8. Поліпшується засвоєння поживних речовин і збагачення киснем.
9. Удосконалюється протистояння патогенним організмам.
10. Стимулюється життєдіяльність і чисельність корисних цвілевих грибків, мікробів, мікроорганізмів, бактерій.
11. Підвищується ефективність застосування інших добрив.
12. Блокується вимивання поживних речовин з грунту.
13. Нормалізується структура грунту.
14. Зменшується ерозія, забруднення і засолення грунту.
15. Поліпшується якісний і кількісний вміст гумусу в грунті.
16. Підвищується врожайність (на 20-50%).
17. Скорочується кількість внесених добрив.
18.Забезпечується захист грунту в екологічно забруднених районах (біля заводів, автомагістралей, нафтовидобувних платформ).


Щоб замовити продукцію від виробника,
телефонуйте у Відділ продажів: 095-515-41-66 і 098-101-20-80.

 

Топ-выбор 2021Топ-выбор 2020Топ-вибір клієнтівТоп-ціна
Гумат Калію ГУМАТ - ЛИСТ від Агроэксперт-Трейд
Підживлення по листу
Ціна: 67,00 грн/л.
В наявності
Голосів:23
Гумат Калію Гумат-Лист - рідкий, концентрований препарат, що містить гумінові комплекс, додатково збагачений мікроелементами в хелатній формі і амінокислотами. Препарат чинить явно виражену стимулюючу, адаптогенну та антистресорну дію.
Гумат Калію ГУМАТ-БОР від Агроэксперт-Трейд
Гумат калия +Бор
Ціна: 159,00 грн/л.
В наявності
Голосів:5
Гумат Калію Гумат-Бор - застосовується для посилення процесів запилення і формування зав'язі на рослинах всіх типів. Також рекомендуємо застосовувати для рослин, яким бор життєво необхідний. Підгодівля проводиться не частіше ніж через 10-14 днів в період вегетації.
Гумат Калію ГУМАТ ГРУНТ від Агроэксперт-Трейд
Для полива и деструкции
Ціна: 69,00 грн/л.
В наявності
Голосів:8
Гумат Калію Гумат-Грунт застосування препарату сприяє нормалізації мікрофлори ґрунту, прискоренню розкладання стерні та інших рослинних решток, що сприяє підвищенню родючості грунту, і може бути рекомендований як для весняного, так і для осіннього внесення.
Гумат Калію ГУМАТ ФОРТЕ від Агроэксперт-Трейд
Стимулятор+Антистрессант
Ціна: 128,00 грн/л.
В наявності
Голосів:5
Гумат калію Гумат-Форте-натуральне концентроване органо-мінеральне добриво, в якому ідеально поєднуються біологічно активні солі гумінових, фульвових кислот, НПК, кремній і амінокислоти.
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 16 років. Більше 5000 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Ви дивилися
Гербіцид Стеллар Плюс від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «BASF»
1155,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Гербіцид Стеллар Плюс офіційний оригінал від виробника Басф (BASF) з діючою речовиною топрамезон (50 г / л) + дикамба (160 г / л) для захисту кукурудзи.
Гербіцид Пульсар Плюс від Агроэксперт-Трейд
Оригінал «BASF»
575,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Гербіцид Пульсар Плюс офіційний оригінал від виробника Басф (BASF) з діючою речовиною імазамокс, 25 г/л для захисту соняшнику.
Гербіцид Чеккер від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Bayer"
2020,00 грн/кг
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Чеккер офіційний оригінал від виробника Байєр (Bayer) з діючою речовиною амідосульфурон, 40 г/кг, дифлюфенікан, 240 г / кг, йодосульфурон, 10 г / кг, мефенпір-діетил, 100 г / кг для захисту озимої пшениці та озимого ячменю.
Фунгіцид Сфера Макс від Агроэксперт-Трейд
Оригінал "Bayer"
3405,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Фунгіцид Сфера Макс офіційний оригінал від виробника Байєр (Bayer) з діючою речовиною трифлоксистробін , 375 г/л + ципроконазол, 160 г/л для захисту цукрових буряків.