Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
19
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 5000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 600 000 га!

Насіння пшениці Купити на 2024 рік. Посівна пшениця від виробника.

Відправка Новою Поштою, самовивіз із Черкаської області або підберемо попутний транспорт до вашого господарства.
100% Оригінальне Насіння з Гарантією Якості по ДСТУ 2240-93 від Виробника!

Насіння пшениці в Україні. ✅ Посівна пшениця ✅ Остисті та Безості Сорти Пшениці української та імпортної селекції✅

Класифікація насіння пшениці: тверді і м'які сорти і їх властивості, фото

насіння посівної пшениці
Насіння пшениці від Агроексперт-Трейд
Ще з давніх часів було відомо, що оброблювана пшениця хоч і має багато схожого, все ж ділиться на групи. Зараз їх класифікують як тверді і м'які сорти пшениці. Зібравшись купити насіння пшениці, слід купувати їх щодо призначення, вибираючи той сорт, який підійде для подальшого використання.
 • Тверді сорти містять багато білка, з дрібними крохмальними зернами, які не кришаться при перемелюванні. Вони мають високу клейковину, насіння пшениці склоподібні, борошно з твердих сортів пшениці вбирає багато води. Є тверді ярі, і тверді озимі сорти пшениці. Використовують їх для виготовлення манної і пшеничної крупи, борошна і макаронних виробів.
 • М'які сорти звичайні і поширені, містять менше білка і глютену. Борошно з них розсипчасте, з меншим вмістом клейковини, ніж у твердих сортів. При перемелюванні крохмальні зерна кришаться. З м'яких сортів пшениці роблять борошно, випікають хліб, здобну випічку.
 • Пшениця Дурум виділяється в окремий клас, відноситься до твердих сортів з високим вмістом клейковини. Насіння пшениці Дурум темного кольору, з неї роблять борошно, випікають хліб, кондитерську випічку, використовують для виробництва якісних елітних макаронних виробів.
Вирощують в Україні насіння пшениці твердих і м'яких сортів, проводять посів ярої та озимої пшениці. На нашому сайті ви можете купити насіння пшениці Еліта Кнопа, Аранка, Богдана, Подолянка, Смуглянка, Куяльник, Босфор, придбати канадську пшеницю, ін
 
Класифікація пшениці за періодом посіву
 • Пшениця, яку сіють навесні є морозостійкою, насіння деяких сортів проростає при температурному показнику +1 градус. Висадка проводиться досить рано, в найперші дні польових робіт, рослини переносять заморозки, а для дозрівання достатньою є температура в +12 градусів. Рослини не вимогливі до тепла, але високі врожаї вдається отримати лише на добре удобрених полях, очищених від бур'янів. Коренева система ярої пшениці менш розвинена, ніж у ячменю і вівса, сходить вона нерівномірно. Вегетація у рослини становить від 90 до 110 днів, в залежності від сорту пшениці. Затягувати з висадкою насіння пшениці в грунт не варто, це негативним чином відіб'ється на врожайності.
 • Пшениця, яку сіють восени є найбільш затребуваною і популярною. Озиме насіння пшениці в Україні можна придбати різних сортів з коротким і тривалим вегетаційним періодом. Вона любить багатий грунт, на якому дає високі врожаї. Вегетаційний період у озимої пшениці тривалий, посів здійснюється восени, а збір врожаю проводиться в кінці літа наступного року. Сорти пшениці озимої більш стійкі до шкідників і бур'янів, ніж ярі, а також виграють в врожайності.

посівна пшениця в Україні

 
У нас ви можете купити насіння пшениці за хорошою ціною виробника.
 
 

Які сорти пшениці ми рекомендуємо для вирощування на півдні та сході України?

У степовій зоні України фермери дають перевагу озимим сортам пшениці, які мають високу пластичність до термінів посіву, так як часто її сіють після культур з пізнім збиранням, або ж погодні умови не дають можливість використовувати середину оптимальних термінів посіву. Основні критерії, крім врожайності, на півдні і сході є посухостійкість і морозостійкість, особливо в малосніжних регіонах. 
Кращим варіантом будуть канадські сорти Прейрі 109, Ріно (твердий сорт), остиста Шестипалівка
,
пшениці Богдана і Смуглянка - від Миронівського інституту, з високою зимостійкістю сорт Антонівка і Нива Одеська, а також Куяльник - для екстенсивної технології, і сучасні українські сорти Наснага і Зиск з потенціалом 12т/га. Із зарубіжних сортів, крім Канадських можна також виділить сорт Балатон.
 

Які сорти пшениці ми рекомендуємо для вирощування на Заході, Центрі та Півночі України?

У Лісостепу і на Поліссі є можливість отримувати максимально високі врожаї озимої пшениці при використанні інтенсивної технології, при цьому необхідно враховувати такі особливості сортів як: зимостійкість, стійкість до захворювань і шкідників, а також стійкість до осипання, так як часто час збирання може збігтися з дощовим періодом. Максимально високий, стабільний урожай показує Канадський сорт Квебек 117, а також твердий сорт Ріно. 
 
Добре себе рекомендують німецькі сорти, наприклад Самурай, Леннокс, Мулан або ж Кубус від компанії КВС та інші імпортні, наприклад, Колонія від Лімагрейн або сербська НС 40 С. Багато фермери віддають перевагу вітчизняній селекції, наприклад Подолянка, Астара, Смуглянка, Фаворитка від НААН України. Сорти відрізняються високою адаптивністю, високою якістю продукції і дають гідний урожай на різному фоні мінерального живлення. Пшениця Богдана і Золотоколоса підійдуть для вирощування на бідних грунтах або ж з мінімальним внесенням добрив.
 
 

Які найпопулярніші сорти пшениці української селекції?

Вітчизняні селекціонери пропонують дуже широкий асортимент різний сортів пшениці, які відрізняються не тільки своєю врожайністю, але і стабільністю за рахунок своєї адаптивності до тієї чи іншої зони. Серед них можна виділити такі сорти: посухостійкі Шестопалівка-ранньостигла, остиста; Смуглянка-для оптимальних і пізніх посівів; Одеська 267-самий невимогливий сорт. Ці три сорти більше підійдуть на Південь для степової посушливої зони. У зоні помірного і достатнього зволоження практикують вирощувати більш інтенсивні сорти, наприклад: Фаворитка, Астара, Смуглянка, Богдана. На бідних ґрунтах добре показали себе сорти Подолянка, Миронівська 65.
 

Які найпопулярніші сорти пшениці імпортної селекції?

Багато фермерів в якості основного сорту пшениці воліють імпортну селекцію. Імпортні сорти мають дуже високий потенціал врожайності, що дозволяє отримувати максимальний урожай, якщо дотримуватися технології. Особливою популярністю користуються канадські сорти, такі як Прейрі 109, Квебек 117 і твердий сорт Ріно.
 
Крім високої врожайності, вони відрізняються хорошою адаптивністю до українських погодних умов. Також популярні європейські сорти, такі як чеський сорт Богемія, пшениця Колонія від Лімагрейн, в зоні Лісостепу відмінно себе показують німецькі сорти, наприклад, Ленокс, Самурай, можна так само виділити сорти Мулан, Патрас, і Кубус від KWS.
 

Які існують технології вирощування пшениці, їх особливості та переваги?

Кожен фермер при вирощуванні пшениці використовує свою унікальну технологію, але всі їх можна розділити на дві основні групи - інтенсивна технологія і екстенсивна.
Інтенсивна технологія передбачає використання повних необхідних доз добрив під запланований урожай, з урахуванням попередника і майбутнім виносом поживних елементів культури, при цьому необхідно якісно боротися з бур'янами, хворобами і шкідниками, так як у високоінтенсивних сортів, з високим потенціалом врожайності, всі сили йдуть саме на формування максимального врожаю. Головним плюсом даної технології, звичайно, є обсяг зерна, а також його якість, мінус — це більш високі витрати на гектар. 
При екстенсивній технології використовується мінімально необхідна кількість добрив, плюс пестициди для отримання необхідного рентабельного рівня врожаю. Особливо актуальна дана технологія в зонах ризикованого землеробства (посушливі регіони, грунти з високим або низьким рівнем кислотності, піщані грунти, райони висотної поясності і т.д.), де біліше високі дози добрив не дають бажаного результату через інші обмежувальні фактори. Плюсом цієї технології є більш низький обсяг вкладень на гектар, мінус — це в середньому нижча врожайність, ніж при інтенсивній технології. Тут необхідно вибирати сорти не з високим потенціалом, а більш стійких до несприятливих факторів і умов вирощування.
 

Чому вигідно вирощувати пшеницю в Україні?

Пшениця — це основна, традиційна, хлібна культура в Україні, досить великий обсяг вживання її зерна як на внутрішньому ринку, так і на зовнішньому. Зерно пшениці має завжди стабільний попит і ціну відповідно, саме тому багато підприємств відводять під цю культуру основні свої площі, так як це запорука стабільного розвитку господарства з мінімальними ризиками. Пшениця так само є хорошим попередником для інших культур, що допомагає їй займати лідируюче місце в структурі посівів України.
Це доводять і цифри – адже за інформацією митної служби за маркетинговий 2020/21 рік на 31 серпня Україна вже продала за кордон 7 045 000 т зерна, з них 4 456 000 т пшениці, хоча це і на 499 тис.т менше, ніж торік. Це викликано тим, що в країні був не такий великий урожай і те, що частина експортних обсягів перейшли на вітчизняний ринок. Всього ж світовий ринок торгівлі пшеницею оцінений в 180 млн т, так що нам є ще куди рости.
Що ж стосується всього світового ринку, то IGC (Міжнародна Рада по Зерну) підвищила свій прогноз приросту виробництва пшениці в світі з 763 млн  до 1 млн т зерна, а загальні світові запаси пшениці оцінені в  294 млн т.

 
Насіння пшениці для посіву відео
 
Існує понад 150 сортів пшениці, придатної для вирощування в Україні. Щоб мати уявлення про сорт, найкраще відвідати поле, візуально визначитися і порівняти показники врожайності. Зробити це проблематично і не завжди представляється можливим. Тому для визначення краще вивчати інформацію, результативність сорту, прислухатися до рекомендацій. Насіння пшениці, ціна на які незрівнянно мала, не варто купувати, вони можуть бути пошкодженими і не дати високих врожаїв.
 
Продаж насіння пшениці в Україні здійснюється у вітчизняних виробників, вибравши прийнятні сорти щодо врожайності та стійкості. Є зернові сорти, що поставляються в Україну з Росії і далекого зарубіжжя. У гонитві за європейською якістю і продуктивністю вітчизняні фермери забувають, що на нашій території високої врожайності можна не отримати. У більшості випадків це середньопізні сорти по періоду дозрівання, а момент їх наливання колоса може припасти на посуху, що іноді знижує врожайність європейських сортів пшениці.
 
Варто врахувати і той факт, що завезені до нас сорти пшениці вирощувалися в більш сприятливих умовах і не факт, що вони витримають наші морози. При покупці імпортованого насіння краще віддати перевагу країнам, кліматичні умови яких наближені до українських, наприклад, Польщі. Зверніть увагу і на новинки селекції, сьогодні можна купити насіння пшениці, виведені в Україні, адаптовані до наших умов, донорами яких виступають імпортні сорти.

насіння пшениці в Україні

 

Насіння пшениці: Класифікація, сорти та різновиди

 
Злакові рослини, серед них і пшениця, були відомі давно. Вона одна з найпоширеніших культур на всій земній кулі. Існує досить багато сортів пшениці, всі їх можна класифікувати на озимі та ярі. Також зернові сорти пшениці бувають м'якими і твердими, останніх зустрічається більше з класу ярої пшениці. Україна є експортером пшениці на світовий ринок і входить в десятку країн з найбільшим показником експорту.
 
Класифікація пшениці за групами
 
За терміном посіву
По твердості зерна
За якістю зерна по групах
По класу борошна
Озима
Тверда
1
Загального призначення
Яра
М'яка
2
Хлібна
 
Дурум
3
Борошно з розпушувачем
 
 
4
Кондитнрська
 
 
 
Семолина
 
 
 
Дурум
 

 Купуйте насіння пшениці в інтернет-магазині "Агроексперт-Трейд"!

Телефонуйте нам сьогодні:+38-095-515-41-66, +38-098-101-20-80
 
 
⭐ Яке насіння пшениці ви рекомендуєте?
Високий урожай формують як вітчизняні сорти, так і насіння імпортної селекції. Відмінно себе зарекомендували канадські та німецькі сорти.
⭐ На яку врожайність посівної пшениці можна розраховувати з вашими сортами?
Сучасні сорти пшениці реально формують урожай 85-110 ц/га в центральних, західних і північних областях. На півдні та сході України досягали врожайності 70 і навіть 90ц / га. 
⭐ Що вигідніше для посіву: насіння твердої чи м'якої пшениці?
Тверда пшениця часто має ціну трохи вищу, ніж зерно м'яких сортів, при цьому попит вище саме на м'яку пшеницю, що дає можливість продати урожай без будь-яких труднощів.
⭐ Які умови оплати та доставки посівного матеріалу пшениці?
Доставка Новою Поштою, попутним вантажем до Вашого господарства по всій Україні за 1-3 дні.
Оплата післяплатою при отриманні, на картку або укладаємо договір з безготівковим розрахунком. Ми платники ПДВ.
Топ Продаж
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Тризо від Агроэксперт-Трейд
Німецкий ярий сорт
1 репродукція
Ціна: 14000,00 грн/т.
В наявності
Голосів:1
Тризо – це німецький високоврожайний сорт ярої пшениці інтенсивного типу.
Топ ПродажТоп по урожайностіТоп по посухостійкості
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Канадская пшеница від Агроэксперт-Трейд
Канадська селекція
Врожай 2023 року
14900.00
Ціна: 12500,00 грн/т.
В наявності
Голосів:17
Канадська пшениця посівна-Насіння 1 репродукції: озимих сортів "Квебек-117",  Прейрі-109", Ярова "Альберта-108",. Сорти створені вченими-селекціонерами в Канаді. В Україні підходять посівів у всіх регіонах.
Топ ПродажТоп по посухостійкості
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Твердая пшеница "Рино" від Агроэксперт-Трейд
Канадська селекция
Врожай 2023 року
Ціна: 20000,00 грн/т.
В наявності
Голосів:9
Тверда пшениця озима посівна. Канадський сорт Ріно. Скловидність 60%.  Підходить для вирощування у всіх регіонах. Потенційна врожайність - 140 ц/га. Характеризується доброю посухостійкістю і морозостійкістю. Стійкий до абіотичних стресів.
Топ по урожайності
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Патрас від Агроэксперт-Трейд
DSV
Врожай 2023 року
Ціна: 12000,00 грн/т.
В наявності
Голосів:2
Сорт озимої пшениці, безостая форма. Характеризується високою зимостійкістю.Реалізує врожайність за рахунок високої озерненості колоса і маси тисячі насіння. Стабільний сорт в умовах високих температур.
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Посполита від Агроэксперт-Трейд
Польська селекція
Урожай 2023
Ціна: 13500,00 грн/т.
В наявності
Голосів:8
Посполита – високоврожайний середньоранній польський сорт пшениці озимої. Потенціал урожайності – до 110 ц/га. Напрямок використання сорту – харчовий, якість борошна – висока. Але, звичайно, можна і на фураж.
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Варта від Агроэксперт-Трейд
Польська селекція
Ціна: 13500,00 грн/т.
В наявності
Голосів:8
Озима пшениця Варта - остистий сорт м'якої пшениці. Екстенсивного типу, потенціал врожайності не високий – до 70 ц/га, але не вимагає великої кількості добрив. Належить до цінних пшениць.
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Тамадур від Агроэксперт-Трейд
Ярий австрійський сорт
Тверда пшениця
Ціна: 20000,00 грн/т.
В наявності
Голосів:5
Тамадур – середньоранній австрійський сорт пшениці. Сорт стійкий до вилягання, осипання та посухи.
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Семена спельты від Агроэксперт-Трейд
Озимая Спельта (Полба)
Ціна: 20000,00 грн/т.
Немає в наявності
Голосів:6
Насіння озимої спельти - сорт Зоря. Відноситься до високобілкових сортів. Середні показники врожайності під час випробування сорту-55 ц/га. Не обсипається.
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Недра від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 21000,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:5
Ярий сорт пшениці Надра від оригінатора ННЦ «Інститут землеробства НААН». Різновид эритросперум. Відноситься до сильної і цінної пшениці. Має прекрасні хлібопекарські показники.
Топ ПродажТоп по урожайності
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Самурай від Агроэксперт-Трейд
Німецька селекція
Врожай 2021 року
Ціна: 13000,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:8
Насіння Німецької Пшениці - озимий сорт Самурай. Безостий, інтенсивний сорт фуражного типу. Оригінатор - "Deutsche Saatveredelung AG", Німеччина. Середній урожай – 60-75 ц/га. Пластичний при вирощуванні і показує стабільний урожай.
Топ ПродажТоп по посухостійкостіТоп по стабільності
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Леннокс від Агроэксперт-Трейд
Німецька селекція
Врожай 2022 року
Ціна: 13500,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:12
Насіння німецької пшениці, безостий сорт Леннокс.  Середньорання високоякісна пшениця, середньої висоти, з вигідним поєднанням максимального виходу хліба.  Реальна врожайність в Україні до 85 ц/га. Відмінно підходить для вирощування для посушливих регіонах України.
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА ГАРДЕМАРИН від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 13000,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:14
Високоврожайний сорт твердої озимої пшениці Гардемарин — середній урожай 67ц/га. Оригінатор — СГІ УААН. Має високу стійкість до осипання і середню до проростання зерна на корені. Морозо - і зимостійкість середня і вище середнього.
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА ТАВРИДА від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 13000,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:7
Пропонуємо    озиму пшеницю - сорт Таврида. Еліта та 1 репродукція безпосередньо від виробника. 
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА БОСФОР від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 13000,00 грн/кг
Під замовлення
Голосів:12
Пропонуємо  насіння пшениці   — озимий сорт Босфор (твердий). Еліта та 1 репродукція безпосередньо від виробника.
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА КОНКА від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 13000,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:17
Пропонуємо насіння пшениці  озимої — сорт Конка. Еліта та 1 репродукція безпосередньо від виробника. 
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА ЛАСТОЧКА ОДЕССКАЯ від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 13000,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:24
Пропонуємо насіння пшениці  озимої — сорт Ластівка Одеська. Еліта та 1 репродукція безпосередньо від виробника.
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА ОДЕССКАЯ 267 від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 13000,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:12
Пропонуємо  насіння пшениці  озимої — сорт Одеська 267.  Еліта та 1 репродукція безпосередньо від виробника.
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА ШЕСТОПАЛОВКА від Агроэксперт-Трейд
Українська селекція
Врожай 2022 року
Ціна: 12000,00 грн/т.
В наявності
Голосів:16
Насіння пшениці озимої-сорт Шестопалівка. Ранньостиглий, дозріває за 278-288 діб. Середня врожайність за роки випробування в зоні Степу - 59,5 ц/га, в зоні Лісостепу – 65,5 ц/га.
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА МАГИСТРАЛЬ від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 13000,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:9
Пропонуємо  насіння пшениці  озимої — сорт Магістраль. Еліта та 1 репродукція безпосередньо від виробника. 
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА ФАВОРИТКА від Агроэксперт-Трейд
Ціна: 13000,00 грн/т.
Під замовлення
Голосів:24
Ми пропонуємо  насіння пшениці  озимої — сорт Фаворитка. Еліта та 1 репродукція безпосередньо від виробника.
Відгуки та результати в Україні
Наталя
2021-06-14
Советую. Я здесь покупала осенью посевмат канадской пшениці и ячменя. Ещё и удобрения. Спасибо менеджеру Наташе за подбор! Рекомендую всем!
Петр
2020-09-30
Озимая пшеница сорт «Прейри-109», урожайность - 82 ц/га.
 
Взяли канадскую пшеницу Прейри-109 озимый посев. Сеяли в Николаевкой области. Время посева – начало октября. Отличные семена. Пшеница хорошо кустилась. При выращивании использовали Гумат Калия+ Микроэлементы. Вышли на отличный результат в 82 центнеров с гектара.
 
Дмитрий
2020-09-20
Покупал семена – канадская пшеница, сорт Квебек. Все приехало как и договаривались. Зерно действительно очень крупное. Будем сеять, как дождь пойдет и будем сеять. При заказе получил подробную консультацию от агронома! Буду сотрудничать еще.
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 18 років. Більше 5000 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Ви дивилися
Насіння соняшника НА Суринда від Агроэксперт-Трейд
Сербія
112-114 днів
3040,00 грн/п.е.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Насіння Соняшнику НА Сурінда – це високоврожайний гібрид соняшнику для технології вирощування «SUMO». Рослини мають міцне стебло середньої товщини та добре розвинену кореневу систему.
Насіння соняшника НА Санрайз від Агроэксперт-Трейд
Сербія
108-113 днів
3590,00 грн/п.е.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Насіння Соняшнику НА Санрайз – це гібрид соняшнику під технологію вирощування «SUMO». Рослини мають міцне стебло та добре розвинену кореневу систему. Високий рівень стійкості до зарази соняшника.
Насіння соняшника Лира від Агроэксперт-Трейд
Сербія
110-114 днів
3040,00 грн/п.е.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Насіння Соняшнику Ліра – це високоврожайний гібрид соняшнику під Євролайтинг. Рослини мають міцне стебло та розгалужену кореневу систему. Високий рівень стійкості до несправжньої борошнистої роси.
Насіння соняшника НА Гринвич від Агроэксперт-Трейд
Сербія
105-110 дней
3040,00 грн/п.е.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Насіння Соняшнику НА Грінвіч – це високоврожайний гібрид соняшнику під Євролайтинг. Характеризується високими показниками олійності. Рослини мають міцне стебло та добре розвинену кореневу систему.