Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Пропонуємо купити насіння пшениці врожаю 2020 року оптом. Остисті і безості сорти пшениці. Ціна від виробника. Посівна пшениця української та імпортної селекції.

Продаж на сезон 2020 стартув. Встигніть замовити по першій ціні.
100% Оригінальне Насіння з Гарантією Якості по ДСТУ 2240-93 від Виробника!

Насіння пшениці від виробника.

Класифікація насіння пшениці: тверді і м'які сорти і їх властивості, фото

насіння пшениці, насіння пшениці, купити посівна пшениця
Насіння пшениці від Агроексперт-Трейд

Ще з давніх часів було відомо, що оброблювана пшениця хоч і має багато схожого, все ж ділиться на групи. Зараз їх класифікують як тверді і м'які сорти пшениці. Зібравшись купити насіння пшениці, слід купувати його щодо призначення, вибираючи той сорт, який підійде для подальшого використання.

 • Тверді сорти містять багато білка, з дрібними крохмальними зернами, які не кришаться при перемелюванні. Вони мають високу клейковину, насіння пшениці склоподібні, борошно з твердих сортів пшениці вбирає багато води. Є тверді затяті і тверді озимі сорту пшениці. Використовують їх для виготовлення манної і пшеничної крупи, борошна та макаронних виробів.
 • М'які сорти звичайні і поширені, містять менше білка і глютену. Борошно з них розсипчаста, з меншим вмістом клейковини, ніж у твердих сортів. При перемелюванні крохмальні зерна кришаться. З твердих сортів пшениці роблять борошно, випікають хліб, здобну випічку.
 • Пшениця Дурум виділяється в окремий клас, відноситься до твердих сортів з високим вмістом клейковини. Насіння пшениці Дурум темного кольору, з неї роблять борошно, випікають хліб, кондитерську випічку, використовують для виробництва якісних елітних макаронних виробів.

Вирощують в Україні насіння пшениці твердих і м'яких сортів, роблять посів ярої та озимої пшениці. На нашому сайті ви можете купити насіння пшениці Еліта Кнопа, Аранка, Богдана, Подолянка, Смуглянка, Куяльник, Босфор, придбати Канадську пшеницю, пр.

Класифікація пшениці за період посіву

 • Пшениця, яку сіють навесні є морозостійкою, насіння деяких сортів проростають при температурному показнику +1 градус. Висадка проводиться досить рано, в перші дні польових робіт, рослини переносять заморозки, а для дозрівання достатньою є температура +12 градусів. Рослини не вибагливі до тепла, але високі врожаї можна отримати лише на добре удобрених полях, очищених від бур'янів. Коренева система ярої пшениці менш розвинена, ніж у ячменю і вівса, сходить вона нерівномірно. Вегетація у рослини становить від 90 до 110 днів, в залежності від сорту пшениці. Затягувати з висадкою насіння пшениці в грунт не варто, це негативним чином позначиться на врожайності.
 • Пшениця, яку сіють восени є найбільш затребуваною і популярною. Озимі насіння пшениці в Україні можна придбати різних сортів з коротким і тривалим вегетаційним періодом. Вона любить багату грунт, на якій дає високі врожаї. Вегетаційний період озимої пшениці тривалий, посів здійснюється восени, а збір врожаю проводиться в кінці літа наступного року. Сорту пшениці озимої більш стійкі до шкідників і бур'янів, ніж ярі, а також виграють у врожайності.

У нас ви можете купити насіння пшениці за ціною виробника.

Які вибрати насіння пшениці для посіву відео

Існує понад 150 сортів пшениці, придатної для вирощування в Україні. Щоб мати уявлення про сорт, краще всього відвідати поле, візуально визначитися і порівняти показники врожайності. Зробити це проблематично і не завжди представляється можливим. Тому для визначення краще вивчати інформацію, результативність сорту, прислухатися до рекомендацій. Насіння пшениці, ціна на які незрівнянно мала, не варто купувати, вони можуть бути пошкодженими і не дати високих врожаїв.

Купити насіння пшениці в Україні можна у вітчизняних виробників, вибравши прийнятні сорти щодо врожайності і стійкості. Є сорти, й поставили в Україну з Росії та дальнього зарубіжжя. У гонитві за європейською якістю і продуктивністю вітчизняні фермери забувають, що на нашій території високої врожайності можна не отримати. У більшості випадків це середньопізні сорти по періоду дозрівання, а момент їх наливання колосся може припасти на посуху, що іноді знижує врожайність європейських сортів пшениці.

Варто врахувати і той факт, що завозяться до нас сорти пшениці вирощувалися в більш сприятливих умовах і не факт, що вони витримають наші морози. При купівлі імпортованих насіння краще віддати перевагу країнам, кліматичні умови яких наближені до українських, наприклад, Польщі. Зверніть увагу і на новинки селекції, сьогодні можна купити насіння пшениці, виведені в Україні, адаптовані до наших умов, донорами яких виступають імпортні сорти.

Насіння пшениці: класифікація, сорти і різновиди

Злакові рослини, серед них і пшениця, були відомі давно. Вона одна з найбільш поширених культур на всій земній кулі. Існує досить багато сортів пшениці, всі їх можна класифікувати на озимі та ярові. Також сорти пшениці бувають м'якими і твердими, останніх зустрічається більше з класу ярої пшениці. Україна є експортером пшениці на світовий ринок і входить в десятку країн з найбільшим показником експорту.

Класифікація пшениці за групами

По терміну посіву

По твердості зерна

За якістю зерна за групами

По класу борошна

Озима

Тверда

1

Загального призначення

Ярова

М'яка

2

Хлібна

 

Дурум

3

Борошно з розпушувачем

 

 

4

Кондитерська

 

 

 

Семолина

 

 

 

⭐Яку селекцію ви рекомендуєте?

Високий урожай формують як вітчизняні сорти, так і насіння імпортної селекції. Відмінно себе зарекомендували канадські та німецькі сорти.

⭐На яку врожайність можна розраховувати з вашими сортами

Сучасні сорти пшениці реально формують урожай 85-110 ц-центральних, західних і північних областях. На півдні та сході України досягали врожайності 70 і навіть 90ц/га. 

⭐Що вигідніше сіяти: тверду або м'яку пшеницю?

Тверда Пшениця часто має ціну трохи вище ніж зерно м'яких сортів, при цьому попит вище саме на м'яку пшеницю, що дає можливість продати урожай без будь-яких труднощів.

 

⭐Які умови оплати та доставки?

 

Доставка Новою Поштою, попутним вантажем до вашого господарства по всій Україні за 1-3 дні.
Оплата післяплатою при отриманні, на картку або укладаємо договір з безготівковим розрахунком. Ми платники ПДВ.
 

Топ ПродажТоп-вибір 2019Топ по урожайностіТоп по посухостійкості
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Канадська пшениця від Агроэксперт-Трейд
Канадська селекція
Урожай 2019 года
15000.00
13000,00 грн/т.
Голосів:17
Канадська пшениця посівна-Насіння 1 репродукції: Ярова "Альберта-108", озимих сортів "Квебек-117",  Прейрі-109". Сорти створені вченими-селекцинерами в Канаді. В Україні підходять посівів у всіх регіонах.
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Недра від Агроэксперт-Трейд
10000,00 грн/т.
Голосів:5
Ярий сорт пшениці Надра від оригінатора ННЦ «Інститут землеробства НААН». Різновид эритросперум. Відноситься до сильної і цінної пшениці. Має прекрасні хлібопекарські показники.
Топ ПродажТоп по посухостійкості
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Тверда пшениця від Агроэксперт-Трейд
Канадська селекция
Врожай 2019 року
14800.00
12000,00 грн/т.
Голосів:9
Тверда пшениця озима посівна. Канадський сорт Ріно. Підходить для вирощування у всіх регіонах. Потенційна врожайність - 140 ц/га. Характеризується доброю посухостійкістю і морозостійкістю. Стійкий до абіотичних стресів.
Топ ПродажТоп по урожайності
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Самурай від Агроэксперт-Трейд
Німецька селекція
Врожай 2019 року
10000,00 грн/т.
Голосів:8
Насіння Німецької Пшениці - озимий сорт Самурай. Безостий, інтенсивний сорт фуражного типу. Оригінатор - "Deutsche Saatveredelung AG", Німеччина. Середній урожай – 60-75 ц/га. Пластичний при вирощуванні і показує стабільний урожай.
Топ ПродажТоп по посухостійкостіТоп по стабільності
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Леннокс від Агроэксперт-Трейд
Німецька селекція
Врожай 2019 року
10000,00 грн/т.
Голосів:12
Насіння німецької пшениці, безостий сорт Леннокс.  Середньорання високоякісна пшениця, середньої висоти, з вигідним поєднанням максимального виходу хліба.  Реальна врожайність в Україні до 85 ц/га. Відмінно підходить для вирощування для посушливих регіонах України.
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА МІДАС від Агроэксперт-Трейд
Австрійська селекція
10000,00 грн/т.
Голосів:6
Насіння австрійської пшениці, сорт Мідас.  Ранньостиглий, середньорослий сорт. Характеризується високою зимо - і посухостійкістю, великими, добре наповненим зерном. Реальна врожайність в Україні 80-85 ц/га.
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Насіння Спельти від Агроэксперт-Трейд
Озимая Спельта (Полба)
Голосів:6
Насіння озимої спельти - сорт Зоря. Відноситься до високобілкових сортів. Середні показники врожайності під час випробування сорту-55 ц/га. Не обсипається.
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Емеріно від Агроэксперт-Трейд
Австрійська селекція
Голосів:5
Емеріно – остистий сорт озимої пшениці австрійської селекції. Це надійна стійка пшениця з прекрасними показниками врожайності. Дуже високі показники посухостійкості і морозостійкості.
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Сербська пшениця від Агроэксперт-Трейд
Сербська селекція
Голосів:10
Насіння сербської пшениці від оригінатора NS SEME, м Нові Сад, Сербія. Озимі сорти "Симоніду"," НС 40 С","НС Футура". Демонструють прекрасні показники врожайності і відмінну морозостійкість.
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА ГАРДЕМАРИН від Агроэксперт-Трейд
10000,00 грн/т.
Голосів:14
Високоврожайний сорт твердої озимої пшениці Гардемарин — середній урожай 67ц/га. Оригінатор — СГІ УААН. Має високу стійкість до осипання і середню до проростання зерна на корені. Морозо - і зимостійкість середня і вище середнього.
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА ТАВРИДА від Агроэксперт-Трейд
12000,00 грн/т.
Голосів:7
Пропонуємо    озиму пшеницю - сорт Таврида. Еліта та 1 репродукція безпосередньо від виробника. 
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА БОСФОР від Агроэксперт-Трейд
10000,00 грн/кг
Голосів:12
Пропонуємо  насіння пшениці   — озимий сорт Босфор (твердий). Еліта та 1 репродукція безпосередньо від виробника.
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА КОНКА від Агроэксперт-Трейд
10000,00 грн/т.
Голосів:17
Пропонуємо насіння пшениці  озимої — сорт Конка. Еліта та 1 репродукція безпосередньо від виробника. 
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА ЛАСТІВКА ОДЕСЬКА від Агроэксперт-Трейд
10000,00 грн/т.
Голосів:24
Пропонуємо насіння пшениці  озимої — сорт Ластівка Одеська. Еліта та 1 репродукція безпосередньо від виробника.
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА ОДЕСЬКА 267 від Агроэксперт-Трейд
10000,00 грн/т.
Голосів:12
Пропонуємо  насіння пшениці  озимої — сорт Одеська 267.  Еліта та 1 репродукція безпосередньо від виробника.
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА ШЕСТОПАЛОВКА від Агроэксперт-Трейд
10000,00 грн/т.
Голосів:16
Пропонуємо  насіння пшениці  озимої — сорт Шестопаловка (дворучка). Еліта та 1 репродукція безпосередньо від виробника.
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА МАГІСТРАЛЬ від Агроэксперт-Трейд
10000,00 грн/т.
Голосів:9
Пропонуємо  насіння пшениці  озимої — сорт Магістраль. Еліта та 1 репродукція безпосередньо від виробника. 
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА ФАВОРИТКА від Агроэксперт-Трейд
10000,00 грн/т.
Голосів:24
Ми пропонуємо  насіння пшениці  озимої — сорт Фаворитка. Еліта та 1 репродукція безпосередньо від виробника.
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА БЛАГО від Агроэксперт-Трейд
10000,00 грн/т.
Голосів:24
Пропонуємо  насіння пшениці  озимої — сорт Благо. Еліта та 1 репродукція безпосередньо від виробника.
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА КОХАНА від Агроэксперт-Трейд
10000,00 грн/т.
Голосів:25
В 2020 ми пропонуємо  насіння пшениці  озимої — сорт Кохана. Еліта та 1 репродукція безпосередньо від виробника.
Доставка і оплата
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
Подивіться відео про нашу компанію:
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрном рынке Украины уже 14 лет. Более 4500 клиентов и их рекордные урожаи.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантируем Качество.Документы по ДСТУ на все семена, удобрения и препараты
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Хто наші клієнти (з ким ми працюємо):
Приватні фермери
Аграрні господарства
Системні агрохолдiнги
Нам довіряє понад 4500 клієнтів, серед яких:
Наші дипломи з головних виставок України
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 14 років. Більше 4500 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі