Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Безпосередньо від Виробника
Використовуємо останні наукові
Розробки в виробництві!
Доставимо в будь-яку точку України
Вигідним для вас способом від 1 дня!
Безкоштовні консультації агрономів:
Як збільшити урожай на 10-30%!

Пропонуємо купити насіння кондитерського соняшника в Україні на 2019

Посівмат В Наявності! Платіть при отриманні на Новій Пошті або за договором з ПДВ!

Кондитерські гібриди соняшнику

Соняшник гібрид Н5ЛМ307 купити насіння
Nuseed
9830,00 грн/п.е.
Голосів:7
Производитель – Нусид (Nuseed). Кондитерский гибрид подсолнечника под Евролайтинг. Характеризируется отличным качеством урожая и высоким показателем урожайности. Отличается прекрасной способностью адаптироваться к внешним почвенно-климатическим условиям выращивания. Имеет хорошие показатели...
Топ по стабільності
Семена подсолнечника НС Голиат купить
Сербия
Кондитерский
1790,00 грн/п.е.
Голосів:7
Высокоурожайный гибрид кондитерского типа с высокими показателями качества семян. Отличается неприхотливостью к различным условиям, что дает возможность успешно выращивать его на всей территории Украины. Рекомендованные зоны для выращивания – Лесостепь, Степь Украины. ОСНОВНЫЕ...
Під Евролайтінг
Соняшник гібрид Ягуар XL купити насіння
Nuseed (США)
Кондитерский
6900,00 грн/п.е.
Голосів:6
100% оригинал со всеми подтверждающими документами!   Варианты оплаты: безналичный  с НДС, наложенный платеж с оплатой при получении, наличный на складе. Доставка: до 150 п.е. — Новой почтой в любую точку Украины, от 150 п.е. — подберем попутный транспорт до вашего...
Посівний соняшник соняшник насіння сорт Лакомка опис характеристика ціна купити в Україні
Краткое описание сорта  подсолнуха Лакомка
550,00 грн/п.е.
Голосів:6
Подходит для всех регионов  Украины. Урожайность 20-35 Ц/га. Крупноплодный среднеспелый сорт. биологическая спелость 89-90 дней, уборочная 110-115 дней. Цветение и созревание выровнены, отличный медонос. Растения очень высокие, до 1,9 м, корзинка опущена, выпуклая в области...
Економте час і гроші! Пройдіть опитування і дізнайтеся, який з наших гібридів підійде вам найкраще!

За останні п'ять років вирощування великоплідних і кондитерських сортів соняшнику вийшло на новий рівень. Популярність їх пов'язана з широким розповсюдженням на ринку на території України і країн СНД. 
В Україні це приблизно 15-20 тисяч гектар тільки на Півдні. Зростання затребуваності сподвиг на створення і впровадження гібридів і сортів соняшнику кондитерського. 

насіння-кондитерського-соняшнику

Що таке кондитерський соняшник?

Кондитерський соняшник являє собою рослину з великими плодами (насінням). Рослина відноситься до айстрових через свій зовнішній вигляд і декоративної цінності. Раніше був застосований в якості силісної, кулісної і декоративної культури. Зараз знайшов широке застосування в кулінарії. Первісна назва культури була "гризовий Соняшник". 
Насіння соняшнику сприяють покращенню травного тракту, зниження вмісту холестерину в крові, ефективний при хворобах печінки. В ядрі насіння міститься не більше 30 % білка, включаючи незамінні амінокислоти. Соняшник також містить велику частку Fe, К, Zn і безліч вітамінів. 

 

Основні особливості кондитерського соняшнику – це:
•    великі плоди;
•    товарний вигляд;
•    приємний колір;
*   віддільність ядра;
•    товщина лушпиння. 

 

Яскравим прикладом кондитерського соняшнику є Ягуар XL. Його популярність можна пояснити вагою 1000 насінин більше 100 грам. Цей показник вище маси аналогів. Раніше вартість на насіння кондитерського соняшника була на третину вище, ніж олійного-класичного соняшнику, призначеного для виробництва олії. 
Зазвичай насіння продаються без калібрування або після первинного очищення з місць посадки. Але є і фермери, які займаються обробкою насіння від початку і до кінця. Останній варіант – економічно вигідний. А це в свою чергу спонукало до зростання подібного роду господарств. 

Де застосовуються насіння кондитерського соняшнику?

Стрімко попит на кондитерський соняшник зростає, і це обумовлено його широким застосуванням. Сорти і гібриди вирощуються по всій території України і в регіонах країн СНД. 
Сорти з великими і середніми насінням використовуються в приготуванні снеків і насіння в упаковках. Ядерця нерідко використовують як компонент в приготуванні різних страв. Відповідно назва нерідко застосовується в кондитерській сфері. 
Дрібне насіння застосовні для годування тварин і птиці. Переважна кількість «кондитерки» направляється в країни Євросоюзу для застосування в різних сферах. 

гібрид-кондитерського-соняшнику-купити

Чому вигідно сіяти кондитерський соняшник?
Кілька років тому практично всі фермерства засеивались Донським сортом за рахунок великих плодів і регулярно прямував до Румунії, Польщі та Болгарії.. Але не так давно конкурувати з ним стали конкурувати і гібриди кондитерського соняшнику.   Вони мають насіння кілька менших габаритів, але перевершує свого попередника за смаковими якостями. Сорт широко використовується у Вірменії та Грузії, Прибалтиці і в країнах Європейського Союзу. 
Повсюдне застосування продуктів переробки «кондитерки» постійно зростає. На даному етапі попит повинен скласти близько 40 млн тонн. Відповідно, попит народжує пропозицію. Тому можна сміливо сказати, що вирощувати насіння кондитерського соняшнику в наш час може приносити високий і стабільний дохід. 
Внутрішня вартість   формується з урахуванням ціноутворення. Зокрема, значення мають вартість соняшникової олії та насіння. Якщо порівнювати з минулими роками, то можна підвести підсумок, що вартість кондитерського соняшнику зростає стабільно з кожним сезоном. 
На українському ринку «кондитерка» дуже популярна. Це пояснюється регулярним зростанням закупівельної вартості продукції.  
Вартість на насіння кондитерського соняшнику залежать від декількох особливостей. В залежності від якості насіння соняшнику прийнято класифікувати, також поділ на класи дозволяє визначати за призначенням. Таким чином, соняшник служить:
•    сировиною для соняшникової олії;
•    компонентом для кулінарії;
•    джерелом олеїнової кислоти. 

 

Який посівний матеріал кондитерського соняшнику найбільш вигідний?

Прибуток від вирощування кондитерського соняшнику залежить від вірності вибору сорту або гібрида. Кожен з них має свої вимоги до догляду, грунту, клімату і т. д. Вартість насіння для посіву становить від 1000 грн. На 1 гектар. Імпортний посевмат має більш високу ціну. 
З урахуванням аналізу минулого року можна відмітити, що кондитерський соняшник отримує все більше популярності як в Україні, так і за її межами. Таким чином, сприятлива цінова ситуація і висока рентабельність активує бажання аграріїв перейти до вирощування кондитерського соняшнику. Але слід дотримуватися рекомендацій по вирощуванню, щоб отримати прогнозований урожай. Отже, і заявлений прибуток після збору врожаю, і його реалізації.
Доставка і оплата
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 13 років. Понад 4200 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість. Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Хто наші клієнти (з ким ми працюємо):
Приватні фермери
Аграрні господарства
Системні агрохолдiнги
Нам довіряє понад 4200 клієнтів, серед яких:
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 13 років. Більше 4200 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі