Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 5000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 600 000 га!

Купити Насіння Сої під Раундап в Україні - посівна соя на 2022

100% Оригінальне Насіння з Гарантією Якості по ДСТУ 2240-93 від Виробника!
Зараз можлива відправка Новою Поштою, самовивіз із Черкаської області, попутний транспорт у регіони, де немає бойових дій.

Насіння сої під раундап. Посівна соя - сорти під технологію Раундап-Реді 1-ша репродукція американської та канадської селекції. Пропонуємо на 2022 наступні раундапостійкі сорти сої:

Економте час і гроші! Пройдіть опитування і дізнайтеся, який з наших сортів підійде вам найкраще!
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:

Насіння сої під Гербіцид: основні особливості та переваги

 

посівна соя
Насіння сої, посівна соя від Агроексперт-Трейд
 
Гербіцид суцільної дії вважається сильним і серйозним гербіцидом. Досвідчені дослідники зробили все можливе, для того щоб створити спеціальні насіння, стійкі до негативного впливу препарату. В даний час він активно поширений у всьому світі.
Для того щоб зберегти у відмінному стані і отримати багатий урожай, були вироблені спеціальні сорти сої. Такі рослини і їх боби активно використовуються під час процесу приготування продуктів харчування. При цьому поки немає доказів того, який точно вплив ці продукти мають на організм.
 
Насіння сої під Гербіцид має деякі відмінні характеристики. До них можна віднести досить високу стійкість до посухи і процесу осипання. Ці насіння рекомендується вирощувати у всіх кліматичних зонах України. Генетичний потенціал даної популярної культури-до 45 ц / га. З самого моменту появи даної розробки сорти використовуються американськими, аргентинськими і канадськими фермерами.
Можливість тримати під суворим контролем вплив великої кількості бур'янистих трав – це головна особливість, на яку варто звернути особливу увагу при покупці популярного насіння відмінної якості. Саме з цієї причини ця культура набула широкого поширення серед досвідчених і фермерів-початківців.
 
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:

Як купити насіння сої в Україні, як вибрати сорт сої, який найкращим чином підійде саме для вашого регіону?

Почитайте рекомендації від наших агрономів, на що звернути увагу й інша корисна інформація по цій темі:

⭐Яка технологія насіння сої планується до використання?

Перш за все треба визначитися, яка технологія вам більше підійде, а після цього вже виходячи з неї вибирати канадські, американські або українські сорти, які більш відповідні іншим вашим запитам.

Основні варіанти - класична технологія, або із застосуванням післясходових гербіцидів суцільної дії на основі солей гліфосату - раундап або його аналоги.

Перший варіант підходить для чистих полів і, звичайно, врожайність високоінтенсивних класичних сортів може бути трохи вище, ніж у їх аналогів під Гербіцид. Але завжди є ймовірність зниження врожайності, якщо не побороти бур'яни. Бур'яни можуть знизити врожайність культури на 20-80%.
Другий варіант зручний тим, що дозволяє при одноразовому або дворазовому використанні гербіциду побороти всі бур'яни на період вегетації. Рослина не піддається стресу від гербіциду, але ми завжди рекомендуємо додатково використовувати в суміші гумат калію для підвищення конкурентоспроможності культури. Дуже практичним варіантом є використання гербіцидів на сою на основі імідазолінів (імозамокс) наприклад Пульсар, Клінефект і т. д. Вони системно знищують бур'яни і мають додаткову ґрунтову дію. При використанні препаратів цієї групи слід з більшою уважністю підійти до планування сівозміни.

⭐Яку селекцію посівної сої вибрати: українську або іноземну?

США і Канада входять в топ країн по вирощуванню посівної сої і мають високу науково-технічну базу і досвід для секціонування її сортів. Тому якщо вже й вибирати зарубіжні сорти, то виключно їх селекції, наприклад, Аполло (Аполлон) або Венус. Вони без будь-яких проблем витримують обробку гербіцидами на основі солей гліфосату, що допоможе вам без особливих зусиль тримати посіви в чистоті від бур'янів. Підібрати сорт сої згідно ваших кліматичних умов допоможуть наші фахівці. Так як сорти мають різні вимоги до температурного режиму, зволоження і т. д.
Українські сорти сої також часто дають високі врожаї при відповідних саме їм умовах. При цьому завжди можна підібрати саме той сорт, який підходять саме для вашої зони. Вони «народилися» в нашій країні і вже точно повністю адаптовані під наші реалії і мають високу пластичність до вирощування в різних умовах.Так само є тенденція до вирощування чистої органічної продукції, на чому можна одержати додатковий прибуток.
 

Посівна Соя  в Україні, відео:

насіння сої в Україні

Чому важлива стійкість до вилягання і розтріскування/осипання сої під Раундап?
Важливим фактором втрат врожаю посівної сої, є передчасне розкриття бобів. Втрати можуть досягати 34-50 %. Обробіток стійких до розтріскування генотипів в інших кліматичних умовах часто призводить до втрати цієї стійкості. Так само варто звернути увагу на стійкість сорту до вилягання - це один з основних чинників формування врожаю, так якщо соя буде лежати на землі, ви його просто не зберете. У зв'язку з цим рекомендується не використовувати сильно загущені посіви, а також необхідно проводити обробку посівів фунгіцидом для захисту від хвороб.

Необхідно акцентувати свою увагу на те, щоб цей показник був максимально високим. Так само можливе використання десикації та обробки посівів спеціальним клеєм перед збиранням.

⭐Чому важлива стійкість насіння трансгенної сої до посухи?

Соя — теплолюбна і світлолюбна рослина короткого дня. Соя вимоглива до вологи і тепла, особливо в період цвітіння і наливу зерна. У молодому віці більш посухостійка. На півдні країни її вигідно вирощувати на зрошуваних землях. В іншому випадку є висока ймовірність отримання низького врожаю. Сою активно вирощують на богарі в центральних, західних і північних областях нашої країни, при цьому необхідно вибирати сорти генетично стійкі до посухи та з потужною кореневою системою. Кількість вологи в грунті можна зберегти використовуючи прості методи: оптимальні строки сівби та густота, прикочування ґрунту, боротьба з бур'янами і т. д. Використовуйте гумат калію на посівах для підвищення показника стійкості до посухи.

⭐Чому важлива висота кріплення нижнього боба посівного матеріалу сої?

Звертайте свою увагу на висоту кріплення нижнього боба, так як чим вище він знаходиться, тим менше втрат при збиранні ви понесете. Оптимальна відстань від поверхні землі до нижнього бобу становить 12 см і більше. Краще всього, якщо цей показник в районі 15 см. Густота посіву так само впливає на розташування нижнього боба, наприклад, сорт Аполло рекомендується висівати з нормою 0,9-1 млн. га - тоді боби знаходяться на оптимальній висоті.
 

Які терміни вегетації сортів насіння канадської сої та вміст протеїну?

Важливим моментом при виборі сорту є його термін вегетації. Оптимальним для України вегетаційним періодом є 90-135 днів. Ранні сорти не формують дуже високі врожаї, зате є можливість її продати за високою першої ціною і отримати живі гроші, або ж фермери південної України навіть сіють як пожнивну культуру, особливо на зрошенні. Середні сорти формують високі врожаї, їх насіння має високу масу тисячі, а також зерно має більш високий відсоток білка, в порівнянні з ранніми. Але на формування білка дуже впливає і харчування сої азотом, сіркою та іншими хімічними елементами впродовж вегетації, тому обов'язковим заходом є інокуляція посівного матеріалу, для цього використовують препарат Ультрафіт, Євронорм Різо та ін

 

Щоб купити насіння сої Україні
телефонуйте нам за телефонами: 095-515-41-66 і 098-101-20-80.

 

Характеристика на деякі популярні сорти сої під гербіцид високої якості

Аполло 
Висота
85 см
Схожість насіння
93-96%
Вегетаційний період
близько 90-110 днів
 
Венус
Висота
80-90 см
Схожість насіння
94-97%
Вегетаційний період
близько 115-130 днів
 
Багато аграрії віддають перевагу цьому насінню і залишають позитивні відгуки про отримання багатого і здорового врожаю культури.
Зверніть особливу увагу на головні відмінності пропонованих сортів сої від звичайної культури.
 1. Стійкість до сильних гербіцидів суцільної дії.
 2. Насіння характеризуються рівномірним дозріванням, дружними сходами, що привертає увагу, викликає інтерес.
 3. Стійкість сорту до всіляких небезпечних захворювань, культура не боїться осипання.
 4. Канадська соя досить стійка до різноманітних вірусних захворювань.
Все це говорить про те, що дані насіння варто придбати вже зараз. Вони не мають недоліків, спеціально розроблені справжніми професіоналами в даному напрямку. Збирання врожаю необхідно проводити вже в той момент, коли опадає листя і висихають стебла.
 
Головні достоїнства і роль популярного гербіциду суцільної дії при використанні на сої.
 
посівна соя під раундап Можна кілька слів сказати про сам гербіцид. Він призначений для ефективного процесу знищення однорічних і багаторічних бур'янів. Його активно вносять за допомогою розроблених обприскувачів. Для того щоб все пройшло успішно, варто звернути особливу увагу на детально викладену інструкцію. Вона вам допоможе грамотно впоратися з поставленими завданнями. Якщо у вас є певні питання, найкраще звернутися до досвідчених фахівців. Вони дадуть вам корисні поради та рекомендації.
Не забудьте про внесення азотних, фосфорних добрив. Це основний захід, який не варто ігнорувати. Своєчасно внесені підгодівлі допоможуть вам виростити відмінний урожай культури, яким ви зможете пишатися.
Важливо знати, що стійкість до сильного гербіциду дозволить тримати поля з культурою практично в ідеальній чистоті. Привабливість даного унікального і гідного за своїми позитивними якостями насіння полягає, головним, чином в тому, що його досить легко і відносно недорого вирощувати: вам не потрібно докладати зусиль, для того щоб захистити рослину від згубного впливу бур'янів.
Зверніть увагу на невеликий, але важливий секрет: розроблений ген стійкості до поширеного гербіциду дає відмінну можливість обробляти цю культуру після її проростання. Це можна здійснювати до етапу її активного цвітіння. Це дозволить всім фермерам значно заощадити витрачений час на вирощування гібриду або сорту сої в оптимальних, чистих умовах.

Є ще один важливий факт: сама технологія була захищена безпосередньо в Північній Америці декількома патентами. Це підтверджує важливу роль даної розробки.

Насіння варто купити в будь-який зручний момент, для того щоб домогтися бажаного врожаю. Віддавайте перевагу тільки якісній культурі, і ви не пошкодуєте про те, що прийняли таке рішення. Дану сою сьогодні з великим задоволенням вживають в їжу. Про її смакові характеристики, як правило, залишають позитивні відгуки. Всі отримані сорти культури проходять сувору перевірку на безпеку. У цьому можна не сумніватися. Купити насіння варто в перевірених, відомих компаніях, які несуть повну відповідальність за якість реалізованої продукції. 
Сам гербіцид на основі гліфосату не має обмежень у сівозміні і через 2 тижні після його застосування можна висаджувати будь-яку культуру.
 

Насіння сої – світова історія обробітку

У давнину соєві боби були найважливішою сільськогосподарською культурою на сході Азії. Існують докази, що насіння сої використовувалися на тих територіях за сім тисяч років до н. е. На території Кореї археологи знайшли свідчення існування сої за тисячу років до н. е. Найперша текстове посилання про насіння сої знаходиться в найдавнішому японському трактаті – Кодзікі. Дана праця була написана в 711-712 роках н. е. Але, не Азії соя зобов'язана своїй величезній популярності. В 1765 році Самуель Боуен привіз перші соєві насіння з Китаю в США. І в цьому ж році на острові Skidaway, що в Джорджії був зібраний перший американський урожай сої. Наступні 155 років в Америці соя застосовувалася як фуражна культура. На межі 19 – 20 століть Томас Осборн Бар і Лафайет Мендель розробили технологію обробки сої, після якої її почали застосовувати в якості їжі для людини.

«Золотий час» для сої настав після відкриттів в 1910 році «батька» сільського господарства США Вільяма Чарльза Морса і Пайпера, які в повній мірі розкрили потенціал насіння сої. Після цього почався бум її вирощування в Америці. Вона стає найбільшою с/г культурою. У 1931 році з її насіння був отриманий штучний шовк - азлон. За два роки (1932 – 1933) Ford Motor Company було витрачено на дослідження сої (в тих цінах) $1,25 млн.

Посівна соя, насіння сої від виробника Агроексперт-Трейд в Україні, відео:

Унікальний склад насіння сої

На сьогодні світове виробництво сої становить 313,3 млн. т. в рік. Oil World прогнозує зростання виробництва на новий сезон до 325 млн. тонн. Третя частина світового виробництва припадає на США. На наступному місці знаходиться Бразилія. Замикає трійку лідерів – Аргентина. Україна розмістилася на восьмому місці світового рейтингу з показником в 3,8 млн. тонн. Насіння сої в Україні висіваються на площі близько 2 млн. га. Водночас, такі країни як Китай, Мексика і Японія на світовому ринку найчастіше виступають з пропозицією «купити сою». Так що попит на зерно цієї культури завжди є. В Україні вже існує безліч підприємств, які купують цю продукцію для подальшої реалізації або ж для переробки у готову продукцію для вживання.

Причиною популярності сої є її унікальний склад. Наприклад, її білок може замінити продукти тваринного походження. За змістом: білка, жиру, кальцію, вітамінів (С, В1, В9) та кислот (насичених, мононенасичених, поліненасичених) соя не знає собі рівних серед основних продуктів харчування населення. Тому на товар великий попит.

У таблиці подано вміст основних корисних елементів у насінні посівної сої.

Білки13 г
Жири6,8 г
Вуглеводи11г
Кальцій197 мг
Залізо3,55 мг
Магній65 мг
Фосфор194 мг
Калій620 мг
Натрій15 мг
Вітамін С29 мг
Вітамін В10,44 мг
Вітамін В20,18 мг
Вітамін В31,65 мг
Вітамін В9165 мкг
Вітамін А180 мг
Насичені кислоти0,79 г
Мононенасичені кислоти1,28 г
Поліненасичені кислоти3,2 г

Основними напрямками використання сої є:

 • корми для тварин;
 • виробництво соєвої олії та шроту; 
 • виробництво різних продуктів харчування;
 • виробництво замінників м'яса і молока;
 • сировина для хімічної промисловості.

Завдяки такій різноманітності областей застосування насіння сої, попит на неї відрізняється стабільністю і високими цінами.

Останні дослідження в області медицини не підтверджують шкоди людському організму від вживання в їжу продуктів із сої. Навпаки, завдяки своєму унікальному складу, вони корисні як для профілактики, так і для лікування багатьох хвороб. Соя є однією з найважливіших культур, без якої сучасне населення Землі на даний момент не зможе існувати в тому форматі, в якому зараз знаходиться.

Сорти сої - особливості селекції в 21 столітті в світі і Україні

Основними напрямками, над якими працюють науковці, які спеціалізуються на насінні сої, є:

 1. Підвищення врожайності;
 2. Розробка оптимальних агротехнічних заходів;
 3. Стійкість до стресів;
 4. Створення гербіцидостійких сортів посівної сої; 
 5. Стійкість до хвороб і шкідників;
 6. Поліпшення якостей сої як продукту харчування.
Як бачимо, в окремий напрям виведена робота, над гербіцидостійкими сортами сої. І цей напрямок є пріоритетним у селекції сої. Особливих успіхів до 90-х років минулого століття не спостерігалося. Прорив стався по одному гербіциду суцільної дії. Тому зараз головним напрямком у світовій селекції – робота над стійкістю сортів сої до цього гербіциду. Наприклад, в США насіння сої під гербіциди висіваються на 75% площ. Фермери України не відстають від світових тенденцій і так само на більшості площ вирощують саме сою під раундап - це допомагає їм бути впевненими в отриманні стабільно високого врожаю.

 

Продаж насіння сої оптом від виробника.

Зробіть замовлення в нашому інтернет-магазині

+ 38-095-515-41-66, + 38-098-101-20-80
З повагою, компанія «Агроексперт-Трейд»
 

насіннєва соя

Топ-вибір клієнтівТоп по урожайностіТоп по посухостійкості
Насіння сої під раундап Кентукки від Агроэксперт-Трейд
120 днів
Середньостигла
Ціна: 30000,00 грн/т.
В наявності
Голосів:11
Кентуккі – сорт американської сої під вирощування з використанням гербіциду раундап. Має максимальну стійкість до вилягання і осипання. Підвищена генетична стійкість до хвороб. Реальні показники в Україні – до 47, 3 ц/га.
Топ-выбор 2021Под РаундапТоп по посухостійкості
Насіння сої під раундап Аполло / Аполлон від Агроэксперт-Трейд
90-110 днів
Середньорання
Ціна: 29500,00 грн/т.
В наявності
Голосів:7
Короткий опис і характеристика сорти сої Аполло / Аполлон селекції Монсанто: Потенціал врожайності — 49,8 ц/га, реально 22-37 ц/га.
Топ-выбор 2021Под РаундапТоп по урожайності
Насіння сої під раундап Венус від Агроэксперт-Трейд
115-130 днів
Средньопізня
Ціна: 29500,00 грн/т.
В наявності
Голосів:9
Насіння сої Венус - сорт канадської селекції, який стійкий до гербіциду Раундап. Має високі показники врожайності - 35-38 ц / га. Дає стабільні хороші результати на всіх грунтах, навіть на важких. Тому підходить для вирощування в усіх регіонах України.
Відгуки та результати в Україні
Олена
2021-07-10
Соя сорт "Венус", урожайность – 30 ц/га.
 
Это один из лучших поставщиков семян. Всегда доставляют заказ быстро. Я в третий раз заказываю семена сои, в прошлые годы брала Аполло, в этом Венус. Качеством семян я очень довольна. Урожай в прошлом году чуть больше 3 тонн. В целом это предприятие я рекомендую!
 
Сергій
2020-09-27
Соя сорт «Венус», врожайність – 29 ц/га.

В своємі господарстві (в Запорізькій області) ми вибираємо для посіву кращі сорти та гібриди. Брали сою Венус, яка стійка до раундапу. Висіювали 115 кг/га, взяли 29 ц/га. Сильного впливу через погодні умови, хвороби та шкідкники майже не відмітилось.
 
Мирослав
2020-09-17
Соя сорт «Аполло», урожайность - 29-33 ц/га.
 
Брал сою под раундап, сорт «Аполло». При покупке дали подробную консультацию, ответили на все мои вопросы. Зерно хорошее, урожайность тоже. Реально взяли 29-33 ц/га. Хорошие показатели по белку. Не сверхестественно, но для нас с условиями этого года нормально.
 
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 16 років. Більше 5000 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Ви дивилися
Топ Продаж
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Тризо від Агроэксперт-Трейд
Німецкий ярий сорт
1 репродукція
21000,00 грн/т.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Тризо – це німецький високоврожайний сорт ярої пшениці інтенсивного типу.
Гербіцид Кайлис від Агроэксперт-Трейд
710,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Кайліс від виробника «Укравіт» із діючою речовиною ахіліфен 600 г/л для захисту соняшника.
Гербіцид Стелс від Агроэксперт-Трейд
600,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Стелс від виробника "Укравіт" з діючою речовиною флурохлоридон 250 г/л для захисту соняшнику.
Гербіцид Галант від Агроэксперт-Трейд
680,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гербіцид Галант від виробника "Укравіт" з діючою речовиною глюфосинат амонія, 150 г/л для захисту соняшнику.