Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Безпосередньо від Виробника
Використовуємо останні наукові
Розробки в виробництві!
Доставимо в будь-яку точку України
Вигідним для вас способом від 1 дня!
Безкоштовні консультації агрономів:
Як збільшити урожай на 10-30%!

Пропонуємо купити Насіння Сої під Раундап в Україні - посівна соя 1-я репродукції американської та канадської селекції. Ціна виробника. Пропонуємо на 2019 наступні раундапостійкі сорти сої:

Напряму від насіннєвого заводу. Гарантія якості по ДСТУ 2240-93.
На великий і середній опт даємо хороші знижки. Детальніше уточнюйте по телефону.

Насіння сої під раундап. Посівна соя - сорти під технологію Раундап-Реді

Топ-выбор 2019Под РаундапТоп по урожайности
канадська соя насіння сорт венус в Україні
115-130 днів
Средньопізня
18500.00
17500,00 грн/т.
Голосів:9

Насіння сої Венус - сорт канадської селекції, який стійкий до гербіциду Раундап. Має високі показники врожайності - 35-38 ц / га. Дає стабільні хороші результати на всіх грунтах, навіть на важких. Тому підходить для вирощування в усіх регіонах України.

Топ-выбор 2019Под РаундапТоп по засухоустойчивости
Американська соя насіння сорт Аполло / Аполлон в Україні
90-110 днів
Середньорання
18500.00
17500,00 грн/т.
Голосів:26
Короткий опис і характеристика сорти сої Аполло / Аполлон селекції Монсанто:

Потенціал врожайності — 49,8 ц/га, реально 22-37 ц/га.

Економте час і гроші! Пройдіть опитування і дізнайтеся, який з наших сортів підійде вам найкраще!

Насіння сої під Гербіцид: основні особливості та переваги

 

Насіння Сої під Раундап купити насіння сої

Насіння сої, посівна соя від Агроексперт-Трейд

 
Гербіцид суцільної дії вважається сильним і серйозним гербіцидом. Досвідчені дослідники зробили все можливе, для того щоб створити спеціальні насіння, стійкі до негативного впливу препарату В даний час він активно поширений у всьому світі.
Для того щоб зберегти у відмінному стані і одержати багатий урожай, були произведеныспециальные сорти сої. Такі рослини та їх боби активно використовуються під час процесу приготування продуктів харчування. При цьому поки немає доказів того яке точно вплив ці продукти впливають на організм.
 
Насіння сої під Гербіцид володіють деякими відмінними характеристиками. До них можна віднести досить високу стійкість до посухи і процесу осипання. Дані насіння рекомендується вирощувати в усіх кліматичних зонах України. Генетичний потенціал цієї популярної культури – до 45 ц/га. З самого моменту появи даної розробки сорти використовуються американськими, аргентинськими і канадськими фермерами.
Можливість тримати під суворим контролем вплив великої кількості бур'янистих трав – це головна особливість, на яку варто звернути особливу увагу при покупці популярного насіння відмінної якості. Саме з цієї причини ця культура отримала широке поширення серед і досвідчених фермерів, і початківців .

 

Як купити насіння сої в Україні, як вибрати сорт сої, який найкращим чином підійде саме для вашого регіону?

Почитайте рекомендації від наших агрономів, на що звернути увагу й інша корисна інформація по цій темі:

Яка технологія планується до використання

Насамперед треба визначитися, яка технологія вам більше підійде, а після цього вже виходячи з неї вибирати канадські, американські або українські сорти, які більше відповідають іншим вашим запитам.

Основними варіанти - класична технологія або із застосуванням післясходових гербіцидів суцільної дії на основі солей гліфосату.

Перший варіант підходить для чистих полів і, звичайно, врожайність високоінтенсивних класичних сортів може бути трохи вище, ніж у їх аналогів під Гербіцид. Але завжди є ймовірність зниження врожайності якщо не побороти бур'яни.

Другий варіант зручний тим, що дозволяє при одноразовому або дворазовому використанні гербіциду побороти всі бур'яни на період вегетації. Рослина не піддаються стресу від гербіциду, але ми завжди рекомендуємо додатково використовувати в суміші гумат калію для підвищення конкурентоспроможності культури.

Яку селекцію сої вибрати: українську або іноземну.

США і Канада входять в топ країн по вирощуванню сої і мають високу науково-технічну базу і досвід для секціонування її сортів. Тому якщо вже і вибирати зарубіжні сорти, то виключно їх селекції, наприклад, Аполло (Аполлон) або Венус. Вони абсолютно без будь-яких проблем витримують обробку гербіцидами на основі солей гліфосату, що допоможе вам без особливих зусиль тримати посіви в чистоті від бур'янів.

Українські сорти  тоде часто дають  високі врожаї при підходять саме їм умовах. При цьому завжди можна підібрати саме той сорт, що підходять саме для вашої зони. Вони «народилися» в нашій країні і вже точно повністю адаптовані під наші реалії і мають високу пластичність до вирощування в різних умовах.

 

Посівна Соя  в Україні, відео:

Стійкість до вилягання та розтріскування/осипання сої

Важливим фактором втрат врожаю сої, є передчасне розкриття бобів. Втрати можуть досягати 34-50 %. Вирощування стійких до розтріскування генотипів в інших кліматичних умовах часто приводить до втрати цієї стійкості. Так само варто звернути увагу на стійкість сорту до вилягання - це один з основних чинників формування врожаю, так як якщо соя буде лежати на землі, ви його просто не зберете.
Необхідно акцентувати свою увагу на те, що б цей показник був максимально високим.

Стійкість до посухи

Соя — теплолюбна і світлолюбна рослина короткого дня. Соя вимоглива до вологи і тепла, особливо в період цвітіння і наливу зерна. У молодому віці більш посухостійка. На півдні країни її вигідно вирощувати на зрошуваних землях в іншому випадку є висока ймовірність отримання низького врожаю. Сою активно вирощують на богарі в центральних, західних і північних областях нашої країни при цьому необхідно вибирати сорти генетично стійких до посухи та потужною кореневою системою. Використовуйте гумат калію на посівах для підвищення цього показника.

Висота кріплення нижнього боба

Звертайте свою увагу на висоту кріплення нижнього боба, так як чим вище він знаходиться, тим менше втрат при збиранні ви понесете. Оптимальна відстань від поверхні землі до нижнього боба становить 12 см і більше. Краще всього якщо цей показник в районі 15 см.

Термін вегетації сортів сої та вміст протеїну

Важливим моментом при виборі сорту є його термін вегетації. Оптимальним для України вегетаційним періодом є 75-135 днів. Ранні сорти не формують дуже високі врожаї, зате є можливість її продати за високою першої ціною і отримати живі гроші. Середні сорти формують високі врожаї, їх насіння мають високу масу тисячі, а також зерно має більш високий відсоток білка порівняно з попередніми. Але на формування білка дуже впливає і харчування сої азотом протягом вегетації, за цим обов'язковим заходом є інокуляція посівного матеріалу, для цього використовують препарат Ультрафіт.

 

Щоб купити насіння сої в Україні
телефонуйте нам за телефонами: 095-515-41-66 і 098-101-20-80.

 

Характеристика на деякі популярні сорти сої під гербіцид високої якості

 
Висота
85 див.
Схожість насіння
96%
Вегетаційний період
 близько 90-110 днів
 
Багато аграрії віддають перевагу даним насінню, і залишають позитивні відгуки про отримання багатого і здорового врожаю культури.
Зверніть особливу увагу на головні відмінності пропонованих сортів сої від звичайної культури.
 1. Стійкість до сильних гербіцидів суцільної дії.
 2. Насіння характеризуються рівномірним дозріванням, дружними сходами, що привертає увагу, викликає інтерес.
 3. Стійкість сорту до всіляких небезпечних захворювань, культура не боїться осипання.
 4. Соя досить стійка до різноманітних вірусних захворювань.
Все це говорить про те, що дані насіння варто придбати вже зараз. Вони не мають недоліків, спеціально розроблені справжніми професіоналами у даному напрямку. Збирання врожаю необхідно проводити вже в той момент, коли опадає листя і висихають стебла.
 
Головні переваги і роль популярного гербіциду суцільної дії при використанні на сої.
 
Можна кілька слів сказати про самому гербіцид. Він призначений для ефективного процесу знищення однорічних та багаторічних бур'янистих трав. Його активно вносять за допомогою розроблених обприскувачів. Для того щоб все пройшло успішно, варто звернути особливу увагу на детальніше викладену інструкцію. Вона вам допоможе грамотно впоратися з поставленими завданнями. Якщо у вас є певні питання, краще всього звернутися до досвідчених фахівців. Вони дадуть вам корисні поради та рекомендації.
Не забудьте про внесення азотних, фосфорних добрив. Це основний захід, який не варто ігнорувати. Своєчасно вносяться підживлення допоможуть вам виростити відмінний урожай культури, яким ви зможете пишатися.
Важливо знати, що стійкість до сильного гербіциду дозволить містити поля з культурою містити практично в ідеальній чистоті. Привабливість цих унікальних і гідних за своїм позитивним якостям насіння складається головним чином в тому, що досить легко та відносно недорого вирощувати: вам не потрібно буде докладати зусиль, для того щоб захистити рослину від згубного впливу бур'янистих трав.
Зверніть увагу на невеликий, але важливий секрет: розроблений ген стійкості до поширеного гербіциду дає відмінну можливість обробляти цю культуру після її проростання. Це можна здійснювати до етапу її активного цвітіння. Це дозволить всім фермерам значно заощадити витрачений час на вирощування гібриду або сорту сої в оптимальних, чистих умовах.

Є ще один важливий факт: сама технологія була захищена безпосередньо в Північній Америці кількома панентами. Це підтверджує важливу роль даної розробки.

Насіння варто купити в будь-який зручний момент, для того щоб домогтися бажаного врожаю. Віддавайте перевагу тільки якісної культурі, і ви не пошкодуєте про те, що прийняли таке рішення. Дану сою сьогодні з великим задоволенням вживають в їжу. Про її смакових характеристиках, як правило, залишають позитивні відгуки. Всі отримані сорти культури проходять сувору перевірку на безпеку. В цьому можна не сумніватися. Купити насіння рекомендуємо в перевірених, відомих компаніях, які несуть повну відповідальність за якість реалізованої продукції. 
 

Насіння сої – світова історія обробітку

В давнину соєві боби були найважливішою сільськогосподарською культурою  на сході  Азії. Існують докази, що насіння сої використовувалися, на тих територіях, за  сім тисяч років до н. е. На території Кореї археологи знайшли свідчення існування сої за тисячу років до н. е. Найперша текстова посилання на насіння сої знаходиться в найдавнішому японському трактаті – Кодзікі. Цей труд був написаний в 711-712 роках н. е ..

Але, не Азії соя зобов'язана своєю величезною популярністю.   У 1765 році Самуїл Боуен привіз перші соєві насіння з Китаю в США. І в цьому ж році на острові Skidaway, що в Джорджії був зібраний перший американський урожай сої. Наступні 155 років в Америці соя застосовувалася як фуражна культура. На межі 19 – 20 століть Томас Осборн Бар і Лафайєт Мендель розробили технологію обробки сої, після якої її почали застосовувати в якості їжі для людини.

«Золотий час» для сої настав після відкриттів в 1910 році «батька» сільського господарства США Вільяма Чарльза Морса і Пайпера, які в повній мірі розкрили потенціал насіння сої. Після цього почався бум її вирощування в Америці. Вона стає найбільшою с/г культурою. У 1931 році з її насіння було одержано штучний шовк – азлон. За два роки (1932 – 1933) Ford Motor Company було витрачено на дослідження сої (в тих цінах) $1,25 млн.

Посівна соя, насіння сої від виробника Агроексперт-Трейд в Україні, відео:

Унікальний склад насіння сої

На сьогодні світове виробництво сої становить 313,3 млн. т. в рік. Oil World прогнозує зростання виробництва на новий сезон до 325 млн. тонн. Третя частина світового виробництва припадає на США. На наступному місці знаходиться Бразилія. Замикає трійку лідерів – Аргентина. Україна розташувалася на восьмому місці світового рейтингу з показником у 3,8 млн. тонн. Насіння сої в Україні висіваються на площі близько 2 млн. га. У той же час, такі країни як Китай, Мексика і Японія, на світовому ринку найчастіше виступають з пропозицією «купити насіння сої». 

Причиною популярності сої є її унікальний склад. Наприклад, її білок може замінити продукти тваринного походження. За змістом: білка, жиру, кальцію, вітамінів (С, В1, В9) та кислот (насичених, мононенасичених, поліненасичених) соя не знає собі рівних серед основних продуктів харчування населення. Тому великий попит на товар.

 

 

 

 

У таблиці представлені змісту основних корисних елементів в насінні посівної сої.

РечовинаВміст у 100 гр. продукту
Білки13 г
Жири6,8 г
 Вуглеводи11г
Кальцій197 мг
Залізо3,55 мг
Магній65 мг
Фосфор194 мг
Калій620 мг
Натрій15 мг
Вітамін С29 мг
Вітамін В10,44 мг
Вітамін В20,18 мг
Вітамін В31,65 мг
Вітамін В9165 мкг
Вітамін А180 мг
Насичені кислоти0,79 г
Мононенасичені кислоти1,28 г
Поліненасичені кислоти3,2 г

Основними напрямками використання сої є:

 • корми для тварин;
 • виробництво соєвої олії і шроту;
 • виробництво різних продуктів харчування;
 • виробництво замінників м'яса і молока;
 • сировина для хімічної промисловості.

Завдяки такій різноманітності областей застосування насіння сої, попит на неї відрізняється стабільністю і високими цінами.

Останні дослідження в області медицини не підтверджують шкоди людському організму від вживання в їжу продуктів із сої. Навпаки, завдяки своєму унікальному складу, вони корисні як для профілактики, так і для лікування багатьох хвороб.

Сорти сої – особливості селекції у 21 столітті у світі та Україні

Основними напрямками, над якими працюють науковці, які спеціалізуються на насінні сої, є:

 1. Підвищення врожайності;
 2. Розробка оптимальних агротехнічних заходів;
 3. Стійкість до стресів;
 4. Створення гербицидоустойчивых сортів сої;
 5. Стійкість до хвороб і шкідників;
 6. Поліпшення якостей сої, як продукту харчування.

Як бачимо, в окремий напрям виведена робота, над гербицидоустойчивыми сортами сої. І цей напрямок є пріоритетним у селекції сої. Особливих успіхів до 90-х років минулого сторіччя не спостерігалося. Прорив стався по одному гербіциду сполшного дії. Тому зараз головним напрямком у світовій селекції – робота над стійкістю сортів сої до цього гербіциду. Наприклад, у США насіння сої під гербіциди висіваються на 75% площ.

 

Продаж насіння сої оптом від виробника.

+ 38-095-515-41-66, + 38-098-101-20-80
З повагою, компанія «Агроексперт-Трейд»
Доставка і оплата
Варианты оплаты:
 • Оплата при получении
 • Оплата на карточку
 • Наличными
 • Безналичный расчет с НДС
Доставка по всей Украине:
 • До 1,5 тонн – Новая почта, Интайм, Деливери.
 • От 1,5 т – Наши логисты подберут вам самый удобный вариант (попутный или наш транспорт).
 • Самовывоз со склада.
5 Главных Причин нам доверять:
На аграрном рынке Украины уже 13 лет. Более 4200 клиентов и их рекордные урожаи.
Продукция нашего собственного производства или от только проверенных партнеров.
Гарантируем Качество.Документы по ГОСТ на все семена, удобрения и препараты
Агрономическая поддержка и консультации наших экспертов.
Используем научные достижения в нашей работе
Хто наші клієнти (з ким ми працюємо):
Приватні фермери
Аграрні господарства
Системні агрохолдiнги
Нам довіряє понад 4200 клієнтів, серед яких:
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация