НАСІННЯ СОІ ПІД РАУНДАП ПОСІВНЕ. СОРТИ ПІД ТЕХНОЛОГІЮ РАУНДАП РЕДІ

'Насіння Сої під Раундап купити від виробника в Україні ➢ Посівна соя раундапостіка - американські і канадські сорти. Урожай -до 50 ц / га. ➢Вигідна ціна.'

Пропонуємо посівний матеріал - насіння сої під раундап в Україні: 1-а репродукція раундап стійких сортів американської та канадської селекції

НАСІННЯ СОІ ПІД РАУНДАП ПОСІВНЕ. СОРТИ ПІД ТЕХНОЛОГІЮ РАУНДАП РЕДІ

Под Раундап
канадська соя насіння сорт венус в Україні
115-130 днів
1 Репродукція: 17500,00 грн/т.
Голосів:9
Коротка характеристика на канадський сорт сої Венус (Venus)
Топ-выбор 2017Под Раундап
На фото соя під раундап американська селекція насіння сорт Аполло
90-110 дней
1 Репродукція: 17500,00 грн/т.
Голосів:26
Пропонуємо посівний матеріал — насіння сої раундап сталого американського сорту Аполло (Apollo): 1–ша репродукція
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
заповнивши форму і натиснувши кнопку:

Насіння сої під Раундап: основні особливості та переваги

Насіння Сої під Раундап купити
 
Раундап вважається сильним і серйозним гербіцидом. Досвідчені дослідники зробили все можливе, для того щоб створити спеціальні насіння, стійкі до негативного впливу препарату. Раундап – це генетичний гербіцид суцільної дії. В даний час він активно поширений у всьому світі.
Для того щоб зберегти у відмінному стані і одержати багатий урожай, були зроблені генетично-модифіковані сорти. Такі рослини активно використовуються під час процесу приготування продуктів харчування.
Насіння сої під Раундап володіють деякими відмінними характеристиками. До них можна віднести досить високу стійкість до посухи і процесу осипання. Дані насіння рекомендується вирощувати в усіх кліматичних зонах України. Генетичний потенціал цієї популярної культури – до 45 ц/га.

Важливо відзначити, що Раундап Реді – це досить стійка соя, її ще називаю трансгенна соя. З самого моменту появи даної розробки сорти використовуються американськими фермерами.

Можливість тримати під суворим контролем вплив великої кількості бур'янистих трав – це головна особливість, на яку варто звернути особливу увагу при покупці популярних насіння відмінної якості. Саме з цієї причини ця культура отримала широке поширення серед досвідчених і початківців фермерів.

Соя під раундап в Україні, відео:

 

Характеристика на деякі популярні сорти сої під раундап високої якості

 
Висота
85 див.
Схожість насіння
96%
Вегетаційний період
 близько 105 днів
 
Багато аграрії віддають перевагу даним насінню, і залишають позитивні відгуки про отримання багатого і здорового врожаю культури.
Зверніть особливу увагу на головні відмінності раундапустойчивой сої від звичайної культури.
  1. Стійкість до сильних гербіцидів суцільної дії на основі гліфосату.
  2. Насіння характеризуються рівномірним дозріванням, дружними сходами, що привертає увагу, викликає інтерес.
  3. Стійкість сорту до всіляких небезпечних захворювань, культура не боїться осипання.
  4. Соя досить стійка до різноманітних вірусних захворювань.
Все це говорить про те, що дані насіння варто придбати вже зараз. Вони не мають недоліків, спеціально розроблені справжніми професіоналами у даному напрямку. Збирання врожаю необхідно проводити вже в той момент, коли опадає листя і висихають стебла.
 
Головні достоїнства і роль популярного гербіциду при використанні на сої.
 
Можна кілька слів сказати про самому гербіцид. Він призначений для ефективного процесу знищення однорічних та багаторічних бур'янистих трав. Його активно вносять за допомогою розроблених обприскувачів. Для того щоб все пройшло успішно, варто звернути особливу увагу на детальніше викладену інструкцію. Вона вам допоможе грамотно впоратися з поставленими завданнями. Якщо у вас є певні питання, краще всього звернутися до досвідчених фахівців. Вони дадуть вам корисні поради та рекомендації.
Не забудьте про внесення азотних, фосфорних добрив. Це основний захід, який не варто ігнорувати. Своєчасно вносяться підживлення допоможуть вам виростити відмінний урожай культури, яким ви зможете пишатися.
Важливо знати, що стійкість до сильного гербіциду дозволить містити поля з культурою містити практично в ідеальній чистоті. Привабливість цих унікальних і гідних за своїм позитивним якостям насіння складається головним чином в тому, що досить легко та відносно недорого вирощувати: вам не потрібно буде докладати зусиль, для того щоб захистити рослину від згубного впливу бур'янистих трав.
Зверніть увагу на невеликий, але важливий секрет: розроблений ген стійкості до поширеного гербіциду дає відмінну можливість обробляти цю культуру після її проростання. Це можна здійснювати до етапу її активного цвітіння. Це дозволить всім фермерам значно заощадити витрачений час на вирощування сої в оптимальних, чистих умовах.

 

Є ще один важливий факт: сама технологія Раундап Реді була захищена безпосередньо в Північній Америці кількома панентами. Це підтверджує важливу роль даної розробки.

Насіння під Раундап варто купити в будь-який зручний момент, для того щоб домогтися бажаного врожаю. Віддавайте перевагу тільки якісної культурі, і ви не пошкодуєте про те, що прийняли таке рішення. Дану сою сьогодні з великим задоволенням вживають в їжу. Про її смакових характеристиках, як правило, залишають позитивні відгуки. Всі отримані трансгенні сорти культури проходять сувору перевірку на безпеку. В цьому можна не сумніватися. Купити насіння коштує в перевірених, відомих компаніях, які несуть повну відповідальність за якість реалізованої продукції.
 

Насіння сої – світова історія обробітку

В давнину соєві боби були найважливішою сільськогосподарською культурою  на сході  Азії. Існують докази, що насіння сої використовувалися, на тих територіях, за  сім тисяч років до н. е. На території Кореї археологи знайшли свідчення існування сої за тисячу років до н. е. Найперша текстова посилання на насіння сої знаходиться в найдавнішому японському трактаті – Кодзікі. Цей труд був написаний в 711-712 роках н. е ..

Але, не Азії соя зобов'язана своєю величезною популярністю.   У 1765 році Самуїл Боуен привіз перші соєві насіння з Китаю в США. І в цьому ж році на острові Skidaway, що в Джорджії був зібраний перший американський урожай сої. Наступні 155 років в Америці соя застосовувалася як фуражна культура. На межі 19 – 20 століть Томас Осборн Бар і Лафайєт Мендель розробили технологію обробки сої, після якої її почали застосовувати в якості їжі для людини.

«Золотий час» для сої настав після відкриттів в 1910 році «батька» сільського господарства США Вільяма Чарльза Морса і Пайпера, які в повній мірі розкрили потенціал насіння сої. Після цього почався бум її вирощування в Америці. Вона стає найбільшою с/г культурою. У 1931 році з її насіння було одержано штучний шовк – азлон. За два роки (1932 – 1933) Ford Motor Company було витрачено на дослідження сої (в тих цінах) $1,25 млн.

Посівна соя, насіння сої від виробника Агроексперт-Трейд в Україні, відео:

Унікальний склад насіння сої

На сьогодні світове виробництво сої становить 313,3 млн. т. в рік. Oil World прогнозує зростання виробництва на новий сезон до 325 млн. тонн. Третя частина світового виробництва припадає на США. На наступному місці знаходиться Бразилія. Замикає трійку лідерів – Аргентина. Україна розташувалася на восьмому місці світового рейтингу з показником у 3,8 млн. тонн. Насіння сої в Україні висіваються на площі близько 2 млн. га. В той же час, такі країни як Китай, Мексика і Японія, на світовому ринку найчастіше виступають з пропозицією «купити сою». 

Причиною популярності сої є її унікальний склад. Наприклад, її білок може замінити продукти тваринного походження. За змістом: білка, жиру, кальцію, вітамінів (С, В1, В9) та кислот (насичених, мононенасичених, поліненасичених) соя не знає собі рівних серед основних продуктів харчування населення.

 

 

У таблиці представлені змісту основних корисних елементів в насінні сої.

Речовина Вміст у 100 гр. продукту
Білки 13 г
Жири 6,8 г
 Вуглеводи 11г
Кальцій 197 мг
Залізо 3,55 мг
Магній 65 мг
Фосфор 194 мг
Калій 620 мг
Натрій 15 мг
Вітамін С 29 мг
Вітамін В1 0,44 мг
Вітамін В2 0,18 мг
Вітамін В3 1,65 мг
Вітамін В9 165 мкг
Вітамін А 180 мг
Насичені кислоти 0,79 г
Мононенасичені кислоти 1,28 г
Поліненасичені кислоти 3,2 г

Основними напрямками використання сої є:

— корми для тварин;

— виробництво соєвої олії і шроту;

— виробництво різних продуктів харчування;

— виробництво замінників м'яса і молока;

— сировина для хімічної промисловості.

Завдяки такій різноманітності застосування насіння сої, попит на неї відрізняється стабільністю і високими цінами.

Останні дослідження в області медицини не підтверджують шкоди людському організму від вживання в їжу продуктів із сої. Навпаки, завдяки своєму унікальному складу, вони корисні як для профілактики, так і для лікування багатьох хвороб.

Сорти сої – особливості селекції у 21 столітті у світі та Україні

Основними напрямками, над якими працюють науковці, які спеціалізуються на насінні сої, є:

  1. Підвищення врожайності;
  2. Розробка оптимальних агротехнічних заходів;
  3. Стійкість до стресів;
  4. Створення гербицидоустойчивых сортів сої;
  5. Стійкість до хвороб і шкідників;
  6. Поліпшення якостей сої, як продукту харчування.

Як бачимо, в окремий напрям виведена робота  над гербіцидостійкими сортами сої. І цей напрямок є пріоритетним у селекції сої. Особливих успіхів до 90-х років минулого сторіччя не спостерігалося. Прорив стався по одному гербіциду – раундап (гліфосат). Тому зараз головним напрямком у світовій селекції – робота над стійкістю сортів сої до цього гербіциду. Наприклад, у США насіння сої під раундап висіваються на 75% площ.

 

Фильтрация