НАСІННЯ ЯРОЇ ПШЕНИЦІ ВІД ВИРОБНИКА В УКРАЇНІ

'Пропонуємо купити насіння ярої пшениці. ➢Посівна яра пшениця.➢ Сорти української, канадської, німецької селекції в Україні. ➢ Вигідна ціна '

На посівний сезон 2017 року ми пропонуємо купити насіння 3 сортів посівної ярої пшениці української, канадської та чеської селекції:

НАСІННЯ ЯРОЇ ПШЕНИЦІ ВІД ВИРОБНИКА В УКРАЇНІ

Топ ПродажТоп-выбор 2017Топ-выбор клиентов
Посівна канадська пшениця озима насіння сорт опис характеристика ціна купити в Україні
Урожай 2017 года
1 Репродукція: 13500,00 грн/т.
Голосів:28
Канадська пшениця посівна — насіння 1 репродукції:
ярого сорту «Альберта - 108» і  озимих сортів «Квебек-117», «Прейрі-109».
На фото яра пшениця насіння сорт Рання 93
Голосів:22

Продаємо насіння ярої пшениці сорт Рання — 93. Еліта та 1 репродукція.

Топ ПродажТоп-выбор 2017Топ-выбор клиентов
Посівна канадська пшениця озима насіння сорт опис характеристика ціна купити в Україні
Урожай 2017 года
1 Репродукція: 13500,00 грн/т.
Голосів:28
Канадська пшениця посівна — насіння 1 репродукції:
ярого сорту «Альберта - 108» і  озимих сортів «Квебек-117», «Прейрі-109».
АРАНКА
Голосів:15
Продаємо  чеську яру пшеницю сорт Кукурудзи. Еліта і  1 репродукція

Аранка —  чеська високоврожайний сорт ярої пшениці з високою стійкістю до хвороб.

Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
заповнивши форму і натиснувши кнопку:

Хочете купити на 2017 рік насіння ярої пшениці?

Тоді дзвоніть нам сьогодні!

+38-095-515-41-66, +38-098-101-20-80

Мінімальна партія – 1000 кг. Фасовка в мішках по 50 кг

Варіанти оплати: готівковий, безготівковий, накладений платіж.

Доставка: до 2 тонн — Новою поштою, від 2 тонн — підберемо попутний транспорт до вашого господарства. Чи можете забрати самі з наших виробничих складів у Черкаській  і Миколаївській областях.

Все насіння перед відвантаженням ми готуємо до посіву за європейською технологією на чеському обладнанні:

 1 етап – Обробка ультрафіолетом

Проводиться перший етап знезараження і протруєння насіння. Апаратура, на основі спектрального аналізу насіння через ультрафіолетові промені, сортує насіння на якісні і неякісні (порожнє, дрібне, заражене, чужорідне).

 2 етап – Обробка озоном

Озон виконує 2 функції:

  1. Як би «пробуджує» зерно. Від цього відсоток схожості та енергії проростання збільшується до 20% від базових показників.
  2. Вбиває до 97% всієї шкідливої мікрофлори, шкідників і збудників хвороб насіння.

Насіння ярої пшениці – 12 тис. років «дружби» з людиною

Батьківщиною пшениці є так званий родючий півмісяць (північно-східний Єгипет і східна частина Середземномор'я).   За археологічними даними насіння ярої пшениці в цих місцях були відомі ще за 9600 років до початку нашої ери. На територію сучасної Греції, Кіпру та Індії, пшениця потрапила орієнтовно 6500 року до н. ери. Приблизно за 5 тис. років до н. е. перший посів ярої пшениці зробили стародавні жителі Іспанії та Німеччини. До 3000 року до н. е. пшениця дісталася до Британських островів і Скандинавії. Ще через тисячу років з нею познайомилися жителі Піднебесної.Розробниками пшеничного хліба є ранні єгиптяни. Вони освоїли основні премудрості випічки з допомогою перших духовок. І навіть налагодили виробництво хліба в промисловому масштабі. Зараз пшениця, спільно з рисом, є основними продуктами харчування жителів нашої планети. Вона пристосувалася рости як в близькості до арктичних регіонах, так і біля екватора. Також сорти ярої пшениці вирощують і на високогірних полонинах Тибету (4000 м.).

Яра пшениця – світовий лідерства на ринку зерна

Озима та яра пшениця знаходяться на першому місці в світі серед зернових культур по площі вирощування і на другому місці за зібраному врожаю. Загальна кількість пшениці, по убранному врожаю в 2016 році, склав 749 млн. тонн. При цьому посівні площі під культурою складають понад 220 млн. га. А в період з 1960 року по теперішній час виробництво пшениці збільшилася в три рази. І процес нарощування загального врожаю пшениці буде тривати, як мінімум,  до середини XXI століття.За обсягами торгівлі пшениця перевищує всі інші зернові разом узяті. Найбільшими експортерами є: США, Канада, Франція, Австралія і РФ. Головними імпортерами виступають: Єгипет, Бразилія, Індонезія, Алжир і Японія. Наша країна також є серйозним гравцем на цьому ринку, входячи в першу десятку експортерів пшениці.Завдяки швидко країнам Азії та Африки, де відповідно почало зростати добробут громадян, пшениця почали витісняти інші (традиційні) продукти харчування. Адже, по всіх важливих характеристик, зерно пшениці не знає собі рівних. Пшеничний білок легко засвоюється організмом майже 99% населення, крім людей страждають  непереносимістю глютену. А за змістом таких корисних елементів як: харчове волокно, цинк, мідь, марганець, селен, вітаміни В3 і Е, пшениця перевершує всі вирощуються зернові культури.

Зміст основних елементів у пшениці наведено в  таблиці

Корисні речовини Вміст у 100 гр. продукту Відсоток від добової норми споживання людиною
Вітаміни
1 0,383 мг 33
В2 0,115 мг 10
В3 5,464 мг 36
В5 0,954 мг 19
В6 0,3 мкг 23
В9 38 мг 10
  1,9 мкг 2
Е 1,01 7
Мікроелементи
Марганець 3,985 мг 190
Фосфор 288 мг 41
Магній 126 мг 35
Залізо 3,19 мг 25
Цинк 2,65 мг 28
Кальцій 29 мг 3

Якісний посівний матеріал ярої пшениці – запорука високого врожаю 

Сучасні характеристики сортів ярої пшениці дозволяють вирощувати її, як цінну і важливу продовольчу культуру, яка має:- високі технологічні властивості як сировина для хлібобулочних і макаронних виробів;- підвищений вміст білка в зерні;- висока біологічна цінність білка.
Також до позитивних властивостей ярої пшениці відносять:

  1. Пристосованість до складних умов вирощування.
  2. Високі показники якості зерна.
  3. Стійкістю до хвороб і шкідників.
  4. Мінімізація втрат під час збирання врожаю.

Завдяки тому, що врожайність сортів ярої пшениці весь час збільшується, знижується відсоток використання її для сівби. Якщо в середні віки для цього використовували чверть всього урожаю, то зараз ця цифра складає всього 6%.Високоврожайні сорти ярої пшениці, до яких відноситься і канадська пшениця Леннокс, володіють потенціалом врожайності до 170 ц/га. На території України його ярі посіви регулярно дають до 85 ц/га При вирощуванні даного сорту ярої пшениці необхідно дотримуватися рекомендацій, які будуть люб'язно представлені нашими фахівцями. Купивши насіння в нашій компанії і дотримуючись технології вирощування, посівна яра пшениця сорту Леннокс порадує вас високим урожаєм якісного зерна.

Фильтрация