Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Безпосередньо від Виробника
Використовуємо останні наукові
Розробки в виробництві!
Доставимо в будь-яку точку України
Вигідним для вас способом від 1 дня!
Безкоштовні консультації агрономів:
Як збільшити урожай на 10-30%!

Пропонуємо купити Насіння гречки в Україні. Посівна гречка, в тому числі канадська від виробника Агроексперт-Трейд напряму. Оптова ціна. Даємо інструкції з вирощування. На 2018 пропонуємо наступні сорти гречки:

Насіння гречки в Україні, Гречка Посівна від виробника

Доставка в будь-яку точку України від 1 дня.
Напряму від насіннєвого заводу. Гарантія якості по ДСТУ 2240-93.

Насіння гречки в Україні, Гречка Посівна від виробника

'Пропонуємо Насіння Гречки Купити ➢ Посівна гречка - Сорти Дикуль і Дев'ятка ► Реальні врожаї в Україні до 48 ц / га. Продаж від 200 кг! ➢'

Насіння гречки - сорт Дикуль (крупнозерниста)

Дикуль Посівна гречка гречка насіння сорт опис характеристика ціна купити в Україні Фото

Насіння гречки Дикуль

 Пропонуємо посівний матеріал гречки 1–ї репродукції крупнозернистого сорти Дикуль

Опис сорту гречки Дикуль:

Врожайність в Україні до 48 ц. / га (Хмельницька область), середні показники врожаїв гречки Дикуль в Україні 22 — 33 ц/га.
Маса 1000 зерен 29-33 р.

• Вегетаційний період 78-90 днів
• Рослини прямостоячі, детермінантні, висота 70-125 див. Самозапильний сорт, але має нектаропродуктивність 120-130 кг/га.
• Характеризується підвищеною стійкістю до вилягання. 
Придатний до збирання комбайном напряму.
Стійкий до осипання, посухи.
• Добре віздвається на добрива.
• Технологічна та кулінарна оцінка висока.
• Характеризується підвищеним виходом крупи і великим ядром
Норма висіву 80-100 кг/га

Ціна на насіння гречки сорту Дикуль: 1-ша репродукція — 21 000 грн/тонна
Партії – від 500 кг.

Кількість насіння обмежена, тому не відкладайте покупку.
Хочете посіяти в 2018 році високоурожайну гречку? 
Тоді дзвоніть нам сьогодні!

+38-095-515-41-66, +38-098-101-20-80

Насіння гречки сорт Дев'ятка (крупнозерниста)

Дев'ятка Посівна гречка гречка насіння сорт Дев'ятка опис характеристика ціна купити в Україні фото

Насіння гречки Дев'ятка

 У  2018 ми пропонуємо посівний матеріал гречки 1–ї репродукції крупнозернистого сорту Дев'ятка

Опис сорту гречки Дев'ятка:

Врожайність гречки Дев'ятка в Україні до 36,3 ц. / га, середня  — 20-30 ц/га.
Маса 1000 зерен 28-32 р.

• Вегетаційний період 75-87 днів, ідеальний сорт гречки для пожнивних посівів після збирання озимих ячменю, пшениці, ріпаку, щоб отримати другий урожай на одному полі.
• Рослини прямостоячі, детермінантні, висота 80-130 див. Самозапильний сорт, але має нектаропродуктивність 120-130 кг/га.
• Характеризується підвищеною стійкістю до вилягання. 
Придатний до збирання комбайном напряму.
• Стійкий до осипання, посухи.
• Чуйний на добрива.
• Технологічна та кулінарна оцінка висока.
• Характеризується підвищеним виходом крупи і великим ядром
Норма висіву 80-100 кг/га

Ціна на насіння гречки сорту Дев'ятка: 1-ша репродукція — 21 000 грн/тонна
Партії – від 500 кг.

В наявності обмежена кількість насіння, тому не відкладайте покупку.
Хочете посіяти в 2018 році високоурожайну гречку? 
Тоді дзвоніть нам сьогодні!

+38-095-515-41-66, +38-098-101-20-80

Насіння гречки — Відгуки деяких клієнтів Агроексперт-Трейд

Гречка Дикуль. Хмельницька обл., Ізяславський р-н. Олександр48 ц/га на експериментальному, 36 ц/га на основному полі, 19 ц/га на полі без внесення підгодівлі і добрив. В передпосівну внесли 80 кг сульфату амонію. Потім ще близько 150 кг мінеральних добрив при посіві. Норма висіву — 100 кг суцільним. Насіння обробляли гуматом калію + ультрафіт. По листу було 4 обробки. Перша — гумат калію + карбомід, друга — комплексне мікродобриво для зернових, третя — в період бутонізації бор з молібденом + біофунгіцид Гаусин, четверта – гумат калію + біофунгіцид Гаусин. Грунтовий гербіцид і десикант Реглон. Давала дуже добру нектаропродуктивність. Бджоли на ній прямо роїлися. Зерно вийшло дуже велике.

Гречка Дев'ятка. Черкаська область. Монастирищенський р-н. Віктор 31 – 35 ц/га. Зробили все по технології як рекомендували. 200 кг НВК . Обробка гербіцидом Реглон. По листу було 3 обробки.

Гречка Дикуль. Житомирська обл. Бердичевстький р-н. Наталія. Зібрали на одному полі по 27 ц/га, на іншому 30 ц/га. Сіяли після пшениці. Внесли лише до 100 NPK. Один раз обробили гуматом калію. З-за дощів більше не обробляли. На наступний рік плануємо обов'язково зробити все обробки. Прибирали звичайним комбайном на початку серпня.

Гречка Дев'ятка. Херсонська обл., Каховський р-н. Микола. Урожай — 20 ц/га. Сіяли на початку травня. Поле без поливу. Обробку насіння проводили тільки гуматом. Вносили грунтовий гербіцид. По листу 2 рази обробили: перший раз гуматом калію, другий раз бор і молібден в період бутонізації. До речі поруч стояла пасіка. Бджоли мед збирали. При прибиранні десикацію не використовували.

 

Все насіння перед відвантаженням ми готуємо до посіву за європейською технологією на чеському обладнанні:

1 етап – Обробка ультрафіолетом

Проводиться перший етап знезараження і протруєння насіння. Апаратура, на основі спектрального аналізу насіння через ультрафіолетові промені, сортує насіння на якісні і неякісні (порожнє, дрібне, заражене, чужорідне).

2 етап – Обробка озоном

Озон виконує 2 функції:
1. Як би «пробуджує» зерно. Від цього відсоток схожості та енергії проростання збільшується до 20% від базових показників
2. Вбиває до 97% всієї шкідливої мікрофлори, шкідників і збудників хвороб насіння.

 

Гречка історія вирощування в світі та Україні

Людина одомашнили гречку приблизно в 6000 році до н.е. Відбулося це в Південно-Східній Азії. Звідти рослина, вже як культурне, поширилося в Центральну Азію і Тибет, далі на Близький Схід. У Європі можливість купити насіння гречки  з'явилася приблизно 5300 році до н. е. сучасну територію України гречку завезли візантійські греки. Що підтверджується морфологією назви в українській і російській мовах.

Сто років тому світове лідерство у вирощуванні, завдяки посівів гречки в Україні, Польщі та Білорусії, захопила Російська Імперія. Площі під культурою склали на той момент 2,6 млн. га. Найближчий переслідувач – Франція, площ під вирощування гречки відводила всього 0,36 млн. га. Значна увага приділялася цієї круп'яної культури і в Радянському Союзі. Так в 1970 році посіви гречки склали 1,8 млн. га.  

Але, в даний час, ситуація різко змінилася на користь рослини. Завдяки моді на корисне «цельнозерноовое харчування» популярність гречаної крупи починає зростати у всьому світі. В Україні ж  попит на насіння гречки для посівної вирощування користуються стабільно високим попитом з-за постійного внутрішнього і зовнішнього попиту на гречану крупу.

Про селекції наших сортів гречки

На території нашої країни вирощування гречки однозначно є вигідною справою. Навіть при тому, що ми є третім світовим виробником цієї культури, попит на неї перебуває на стабільно високому рівні. Ціни на гречку завжди найвищі серед усіх круп. Ми вибрали сорти гречки Дикуль та Дев'ятка, т. к. вони найкращим чином відповідають потребам аграріїв України, мінімізуючи «недоліки» культури. Основними перевагами на наш погляд, є:

 1.  детермінантні сорти гречки — одночасне дозрівання зерна на всьому рослині з можливістю збирання комбайном безпосередньо;
 2. Висока врожайність – наприклад, у 2016 році наш клієнт в Хмельницькій області на одному зі своїх полів отримав рекордний урожай гречки для України – 48 ц/га. Середні показники звичайно менше, але теж пристойні – 2-3 тонни з гектара.
 3. Самоопыляемость, але при цьому мають високий потенціал нектаропродкуктивности;
 4. колір і його товарний вигляд – маса 1000 насіння цих сортів гречки становить 28-33 м;
 5. Отримання високоякісної крупи – плівчастість зерна близько  20%, хороша выровненность вирівняність в середньому 64-65%. Дає високий вихід крупи до 74 %,  показує крупність крупи 52,5%.
Застосування насіння гречки. Корисні властивості рослини

Гречка, аж ніяк не випадково, пробилася на сторінки журналів про здоров'я і корисної їжі. До її складу входять величезну кількість корисних речовин:

 • Крохмаль, його вміст у борошні досягає 91%, а в крупі до78%;
 • Білки. Сирий протеїн становить 18%, при цьому біологічне значення перевищує 90%. Така активність пояснюється високою концентрацією всіх існуючих амінокислот, особливо лізину, треоніна і триптофану;
 • Кобальт, фтор, селен, йод, калій, молібден, цинк, фосфор, кальцій і значна кількість заліза;
 • Поліфеноли: рутин, дубильні речовини, катехін-7-О-глюкозид;
 • Ароматичні з'єднання;
 • Вітаміни: В1, В2, В3, B3(еквівалент ніацину), В6, В9, РР, Е, К, фолієва і пантотенова кислота.

Також особливістю насіння гречки є те, що вони не містять глютену (клейковини), тому її можуть вживати в їжу люди з таким аутоімунним захворюванням як целіакія, герпетиформний дерматит і людям з алергією на клейковину. Для таких людей хлібобулочні вироби випікаються на основі гречаного борошна.

Завдяки такому багатому вмісту корисних речовин в гречці, її рекомендують вживати для профілактики і лікування багатьох хвороб (серцево-судинні захворювання, діабет, сечо-кам'яна хвороба, різні види раку, астми, ожиріння або дистрофія).

Звичайно, не варто забувати про рослину гречки, як про чудового медоносе. Український гречаний мед» здобув собі славу у всіх куточках світу. Наприклад, наші самозапильні сорти гречки Дикуль та Дев'ятка мають нектаропродуктивність до 130 кг з гектара.

Також існують і нетрадиційні, в нашому понятті, варіанти застосування гречки. З неї готують алкогольні напої: пиво, віскі, сьотю. Японці застосовують її в чайних церемоніях. Лушпиння, яка є відходом процесу переробки насіння гречки на крупу, застосовують як наповнювач подушок і меблів. У Новій Зеландії пилок і нектар гречки використовуються, що б збільшити кількість природних ворогів шкідників сільськогосподарських культур. Так що не виключено, що і в нас незабаром будуть купувати насіння гречки, не тільки для виробництва крупи.

Фільтрація
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 13 років. Більше 2500 клієнтів, і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі