Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

ПРОПОНУЄМО КУПИТИ РЕГУЛЯТОРИ РОСТУ ЦІНА ХОРОША ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Пропонуємо купити регулятори росту для стимуляції росту польових і овочевих культур. Вигідна ціна на регулятори росту і доставка по всій Україні від нашої компанії АГРОЕКСПЕРТ-ТРЕЙД:

Все про регулятори росту рослин

 
Урожай овочів, фруктів, зернових і технічних культур залежить не тільки від сприятливих погодних умов і родючого грунту, тут грає роль також використання регуляторів росту. Що це таке і як ними користуватися, розповімо в даній статті.
 

регулятор-зростання

 

Що таке регулятор росту

 

Складні погодні умови несприятливі для якісного і стрімкого розвитку рослин. Різкі перепади температур, холод і посуха, затяжні зливи і рвучкі вітри, відсутність достатнього освітлення – все це може уповільнити нормальний розвиток як молодого пагона, так і плода. Щоб мінімізувати негативний вплив таких факторів, аграрії часто вдаються до допомоги стимуляторів для поліпшення росту. Саджанці, оброблені такими речовинами, також менше схильні до хвороб і набігів паразитів. Речовини, що стимулюють ріст, вдало використовуються в садівництві та городництві: для підживлення насіння, стебел і листя.
Стимулятори росту – це хімічні сполуки, які впливають на життєдіяльність рослин і допомагають їм справлятися з впливом поганих погодних умов, боротися з хворобами та шкідниками. Вони доступні у вигляді спеціальних препаратів на основі натуральних або хімічних компонентів.
 

Як діють стимулятори зростання

 

стимуляторів по поліпшенню росту характерна висока біологічна активність, що призводить до змін характеристик рослин, закладених природою. В результаті врожайність рослин збільшується.
Якщо посівний матеріал піддається цілеспрямованому впливу стимуляторів росту, то збільшиться їх схожість і адаптація паростків до умов проростання.
Підживлена розсада стає стійкою до хвороб та пошкодження шкідниками, міцної, добре проходить адаптацію після пересаджування і легко звикає до нових умов зростання. Цибулини і живці при впливі стимуляторів росту швидше створюють кореневу систему і стійкі до пошкоджень.
Також після попередньої обробки стимуляторами рослини швидше розвиваються і досягають фази цвітіння і утворення зав'язі. Їх частіше обходять стороною шкідники. У результаті впливу таких речовин ви отримаєте здорові і міцні рослини з рясним урожаєм.
Стимулятори, що мають природну основу, сприяють виробленню в розсаді фітогормонів, які впливають на протікання фізіологічних процесів у рослинах.
 

регулятори-зростання в україні

 

Види стимуляторів росту

 

До стимуляторів відносяться:

 1. Ауксини. Це гормони, що поліпшують ріст і розвиток коренів, зростання камбієвих клітин, що допомагають розносити корисні речовини по всій рослині. Вони прискорюють ріст і дозрівання плодів шляхом форсування почкообразования і появи загруз.
 2. Цитокініни – прискорюють поділ клітин, що, в свою чергу, призводить до раннього утворення бруньок і не дає рослині раніше часу втрачати листя. Цей гормон прискорює проростання насіння і продовжує життя рослини.
 3. Брассины – налагоджують правильну роботу імунної системи рослини, регулюють процес формування плоду і його дозрівання. Це призводить до підвищення стійкості до поганих погодних умов, фітозахворювань.
 4. Гибберелины. Вони не можуть перерозподілити корисні речовини, але вміють їх накопичувати, стимулюючи проростання насіння і наближаючи період цвітіння.

Джерела бази для стимуляторів росту

 

Природні фітогормони добувають з матеріалу рослинного або тваринного походження. Основою для них можуть бути:

 • бактерії
 • гриби
 • вугілля;
 • водорості;
 • пилок деяких рослин;
 • частини ракоподібних.

Бурштинову кислоту добувають з бурого вугілля або бурштину. Вона також присутня в організмах деяких тварин. Використовують її для стимуляції кореневої системи або лікування і профілактики різних захворювань.
Гумінові добрива виготовлені на основі бурого вугілля. Вони є в наявності в торфі і сапропелі. Використовуються в якості добавки для підгодівлі рослин через грунт.
 

регулятор-росту для рослин

 

Як правильно використовувати стимулятори росту

 

Як часто власники присадибних господарств скаржилися, що купили стимулятор росту, а розсада після його застосування вся «згоріла». Тому з цими добавками потрібно звертатися дуже обережно, оскільки їх використання для покращення врожайності і прискорення утворення плодів повинно бути строго нормована.
Багато активних речовин, що входять до складу стимуляторів росту, у дуже малих дозах спонукають рослини до активного розвитку і високої стійкості до різних несприятливих умов. При цьому ті ж добавки у великих концентраціях викликають погіршення їх зростання і плодоношення, а також можуть привести до загибелі паростків або розсади.
Використовують стимулятори росту найчастіше при обробці насіння перед безпосереднім висіванням, замачівая насіння у виготовленому з інструкції до препарату розчині. Так відбувається стимулювання проростання насіння і створюється додатковий захист від хвороб.
Також одним з не менш дієвих способів обробки стимуляторами росту є спосіб обприскування листя. Виконується така процедура в період появи вже 2-3 справжніх листків. Часто корені рослин обробляються в період їх пікірування, коли відбувається висадка на постійне місце на грядці.
Іноді проводиться полив рослин крапельним методом з додаванням стимулятора росту. Такий спосіб допомагає їм швидко приживатися на новому місці.
Всі препарати для стимулювання процесів росту рослин забезпечені детальною інструкцією по застосуванню. Неправильно приготований розчин може або не дати жодних результатів, або стати причиною загибелі рослин на вашій грядці.
Регулятор росту Гулівер
125,00 грн/л.
Голосів:10
Регулятор росту Гулівер від українського виробника «UKRAVIT» (Укравіт) з діючою речовиною хломеквад-хлорид, 700 г/л для захисту сільськогосподарських культур від вилягання. 
регулятор росту Альфа-Етафон
245,00 грн/л.
Голосів:11
Регулятор росту Альфа-Етафон від виробника «Альфа Смарт Агро» з діючою речовиною этафон, 480г/л.
Доставка і оплата
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
Подивіться відео про нашу компанію:
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрном рынке Украины уже 14 лет. Более 4500 клиентов и их рекордные урожаи.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантируем Качество.Документы по ДСТУ на все семена, удобрения и препараты
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Хто наші клієнти (з ким ми працюємо):
Приватні фермери
Аграрні господарства
Системні агрохолдiнги
Нам довіряє понад 4500 клієнтів, серед яких:
Наші дипломи з головних виставок України
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 14 років. Більше 4500 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі