АГРОЕКСПЕРТ-ТРЕЙД — НАСІННЯ ВІД ВИРОБНИКА БІЛЬШЕ 200 СОРТІВ ТА ГІБРИДІВ ЗЕРНОВИХ, БОБОВИХ, ОЛІЙНИХ, ГУМАТ КАЛІЮ, МІКРОДОБРИВА

Група компаній «АГРОЕКСПЕРТ-ТРЕЙД» — український виробник посівного матеріалу польових культур (насіння пшениці, сої, ячменю, гороху, соняшнику, проса, жита, тритикале та інших культур вітчизняної та імпортної селекції), гумату калію та мікродобрив.

Агроексперт-Трейд на Аграрному Ринку з 2005 року
і Заслужили Довіру Кожного 20 Господарства України

В Україні всього близько 40 000 підприємств, що працюють в аграрної сфері, і кількість наших клієнтів влітку 2017 року перевищила 2500. Це і звичайні фермери, які працюють на своїх власних паях, і міцні господарства, є опорою у своїх районах, і агрохолдинги. Саме стільки людей зробили цей вибір, значить вони нам довіряють. І ми вдячні кожному з них за це від усього серця.

Наш насіннєвий завод — № 1 в Україні
за використання унікальних наукових розробок
у сфері очищення, калібрування та передпосівної підготовки посівного матеріалу.

Агроексперт-Трейд відгуки
Диплом з Головної Аграрної Виставки 2017 року

На сайті ви можете знайти багато актуальної інформації та
у сфері очищення, калібрування та передпосівної підготовки посівного матеріалу.

 1. Перейшовши в розділи, присвячені насінню, ви зможете детальніше дізнатися про сортах і гібридах які ми рекомендуємо для вирощування, щоб ви отримали гідний урожай. Наприклад, у нас Ви можете купити насіння сої американської селекції під раундап, пшениці канадської, насіння озимого та ярого ячменю канадського, гороху німецьких та словацьких сортів, соняшнику під гербіциди євролайтинг і гранстар, проса жовтого і червоного, жита, тритикале та інших культур, на які у нас вигідна ціна.
 2.  Почитайте описи та інструкції щодо застосування гумату калію і хелатних мікродобрив. Досвід і вчених, і наших клієнтів доводить, що застосування цих препаратів дозволяє реально збільшити врожай від 15 до 40%.
 3. У розділі Агростатті рекомендуємо вам почитати про досвід українських і зарубіжних успішних аграріїв і сучасні підходи до вирощування зернових, бобових, олійних, кормових, овочевих і садових культур.
Деякі з наших клієнтів і партнерів:
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
заповнивши форму і натиснувши кнопку:

Чому Вам буде зручно працювати з Агроексперт-Трейд

 • На кожен ваш питання ви отримаєте відповідь. Якщо не знайдете на сайті, то телефонуйте за нашими телефонами.
 • Гарантія якості продукції контролюється в Сертифікованих Лабораторіях Національної Аграрної Академії Наук України.
 • Ви купуєте безпосередньо у виробника за чесною ціною. Навіщо довіряти посередникам, якщо є контакти виробника? Погодьтеся.
 • Ви завжди можете до нас приїхати. Телефонуйте і ми чекаємо вас в гості. Подивіться, помацати своїми руками. Поп'ємо чаю)). Побачите, що ми такі ж люди як і Ви.
 • Приймаємо всі варіанти оплати. До вас завжди поставляться гнучко. Як вам зручно так і оплатіть. Безготівковий розрахунок з ПДВ, готівковий розрахунок, накладений платіж при отриманні, карти.
 • Допоможемо організувати вигідну доставку в будь-яку точку України. Якщо приїдете самі, то наші робочі все самі вам занурять. Якщо виберете доставку Новою Поштою, то вантаж спакуємо і покладемо на палети, щоб вийшло дешевше. На обсяги більше 2 тонн, знайдемо попутний транспорт до Вашого складу через сертифіковану диспетчерську.

Рекорди клієнтів - наша головна гордість:

Реально найбільше радує, коли клієнти ставлять у себе рекорди за врожаями. Наприклад, 48 ц / га з поля гречки Дикуль в Хмельницькій області, 119 ц / га залікової ваги з канадської пшениці в Вінницькій області, 60 ц / га з гороху Світ в Херсонській області, 75 ц / га ярого канадського ячменю в Миколаївській області. Дуже хочемо пишатися і вами)).

Загалом шукайте потрібну інформацію на сайті, читайте статті, дивіться відео.

Основні напрямки діяльності
компанії Агроексперт-Трейд:

 • Виробництво і продаж насіння польових культур

(43 культури, 210 сортів і гібридів)

 • Продаж ЗЗР та добрив

Гумат калію, мікродобрива, гербіциди, инсектецидов, фунгіциди тощо

 • Послуги для аграріїв

Підготовка насіння, сушка, санітарна обробка зерна і т.д.

 • Експорт с / г продукції

Викуповуємо урожай і допомагаємо продавати товарну продукцію на експорт.

Підпишіться на нас у соц-мережах:

 

ТОП товари
продам семена нута
Ціна: 35000,00 грн
канадська соя насіння сорт венус в Україні
Ціна: 17500,00 грн
Подсолнечник Таурус
Ціна: 1950,00 грн
На фото соя під раундап американська селекція насіння сорт Аполло
Ціна: 17500,00 грн
Канадський ячмінь, насіння канадського ячменю,
Ціна: 11500,00 грн
Посівна канадська пшениця озима насіння сорт опис характеристика ціна купити в Україні
Ціна: 13500,00 грн
горох Мадонна поле в Україні
Ціна: 13000,00 грн
Гумат Лист на фото рідкий концентрат по листу
Ціна: 57,00 грн
Наші останні агростатті
Якщо вплив інших елементів на рослини відомо дуже давно, то роль нікелю була доведена тільки в кінці минулого століття. Причина цього дуже маленьке вміст елемента в організмі рослини.
Кобальт не можна віднести до життєвоважливі елементів, але разом з тим існує зв'язок між рівнем отриманої врожайності та внесеним кобальтом.
Мідь несе відповідальність за стійкість культури до посухи, зниженими показниками температурного режиму і вилягання посівів. Тому вкрай важливо враховувати потребу культури в елементі і своєчасно вносити мікродобрива, які містять мідь.
Значення марганцю для рослин дуже велике, при цьому важливу роль грає той факт, що елемент здійснює контроль за іншими елементами.
На ряду з іншими елементами не можна недооцінювати важливість добрива з магнієм для отримання хорошого врожаю сільськогосподарських культур.