Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
19
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 5000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 600 000 га!

На 2024 ми пропонуємо купити насіння тритикале озимого. Високоврожайні сорти посівного тритикале напряму із насіннєвого заводу:

Продажі на сезон озимих 2024 у розпалі. Встигніть замовити поки насіння тритикале в наявності.
Напряму від насіннєвого заводу. Гарантія якості по ДСТУ 2240-93.

НАСІННЯ ТРИТИКАЛЕ. ОЗИМІ СОРТИ. ЦІНА ВИРОБНИКА.

Насіння посівного тритикале озимого — сорт «ГАРНЕ»

Вегетаційний період250-320 днів
Висота рослинДо 2 м
Маса 1000 зерен55-60 г
Потенціал врожайності100 ц/га
Реальна врожайність63-90 ц/га
Зони вирощуванняВся територія України
 • Середньопізній озимий сорт тритикале, виведений від схрещування озимих і ярих зразків тритикале різного походження (Польща, Росія, США). 
 • Призначений для вирощування тритикале на зерно в Лісостеповій і Поліській зонах. 
 • Має довгий щільний  колос і витягнуте крупне зерно.

 • Посівні показники - маса 1000 зерен —  40,9 гр. чистота - 99,7% схожість - 94%, енергія - 92%
 • Середній ріст рослин 90-140 см. Сорту властиві висока зимостійкість, стійкість до хвороб та вилягання, посухостійкість. 
 • Генетичний потенціал урожайності сорту понад 100 ц/га.
 • Фактична врожайність сорту — 63-97 ц/га залежно від попередника та зони вирощування. 
 • Характерною особливістю сорту є те, що він стабільно формує клейковину 1 групи (ІДК 50-60). Вміст клейковини 24-28 %, об'єм хліба 540-580 мл загальна хлібопекарська оцінка 4,5-5 балів. Сорт має високу змішувальну здатність борошна.
 • Норма висіву тритикале сорту Гарне — 170-200 кг/га

Хочете на 2023 рік купити насіння озимого тритикале?

Тоді дзвоніть нам сьогодні!
+38-095-515-41-66, +38-098-101-20-80

Мінімальна партія – 1000 кг. Фасовка в мішках по 50 кг

Варіанти оплати: готівковий, безготівковий, накладений платіж.

Доставка: до 2 тонн — Новою поштою, від 2 тонн — підберемо попутний транспорт до вашого господарства. Чи можете забрати самі з наших виробничих складів у Черкаській  і Миколаївській областях.

Посівне тритикале озиме насіння
Тритикале поле в Україні

Насіння посівного тритикале озимого — сорт ПАПСУЕВСКОЕ.

 • Середньостиглий сорт тритикале — 297-302 днів. Підходить  для всіх кліматичних зон України. Середня урожайність сухої речовини 129,6 ц/га, зерна 55    ц/га.
 • Сорт пластичний, добре реагує на застосування мінеральних добрив, і в змозі забезпечити високі врожаї зеленої маси і зерна після різних попередників.
 • У весняний період сорт дружно відновлює вегетацію, продовжує кущіння, кількість продуктивних стебел досягає 12-18. Високорослий Сорт 130-140 см,що дає можливість накопичувати значну кількість сухої речовини.

 Характеристики сорти тритикале Папсуевское:

 • Стійкий до посухи (8 балів), стійкий до выляганию (7 балів),
 • Стійкий до осипання (8 балів), імає високу зимостійкість (9 балів).
 • Хворобами і шкідниками уражується слабо.
 • Маса 1000 зерен – 52,3 -54,8 р.
 • Середній вміст протеїну в сухій речовині 14-15 %, клейковини 30,0%.

 Норма висіву тритикале озимого сорту Папсуевское: Беручи до уваги високий коефіцієнт кущіння , сівбу слід проводити з нормами висіву 2-2,5 млн/га схожих насінин (120-150 кг/га). Збільшення норми висіву не дає росту врожаю, а іноді його знижує.

Ціна на насіння посівного тритикале : 1 репродукція —  згідно прайсу.
 

Гідна продукція: насіння Тритикале

Тритикале – це особливий вид злакових культур, виведений шляхом схрещування пшениці і жита. Виділяються двувидові гібриди і трьохвидові. Перший варіант отриманий від схрещування жита з твердими сортами пшениці. Другий тип своїм походженням зобов'язаний: м'якої, твердої пшениці і жита.

Зерно Тритикале застосовується, як правило, в якості головного, корисного компонента комбікорму, для підгодівлі тварин. Висока протеїнова поживність цієї культури – основний плюс. Вирощується тритикале в даний момент на обмеженій території, але завдяки своїм цінним характеристиками заслужила довіру багатьох аграріїв. Має певні відмінності від пшениці й жита. Наприклад, коренева система розвинена набагато краще, тому Тритикале можна вирощувати і на бідних грунтах. Сорти Тритикале озимого відрізняються високою врожайністю.

Зверніть увагу на зовнішні дані рослини: довгий, відрізняється щільністю, білого кольору колос, досить витягнуте, пристойних розмірів зерно. В даний час учені активно працюють, займаючись вдосконаленням кормових і зернових сортів.

Характеристика деяких сортів Тритикале озимого

Маса 1000 зерен

55-60 гр.

Зростання

Від 90 до 140 див.

Потенціал врожайності

>100 ц/га

Реальна врожайність

63-90 ц/га

 

Насіння відмінно переносять посуху, володіє відмінною стійкістю до вилягання. Зимостійкість вища, ніж у пшениці. Вегетаційний період – 250-320 днів, все залежить від сорту, погодних особливостей активного вирощування даної культури. Важливо знати, що Тритикале – це рослина, досить вимогливе до своєчасного внесення необхідних добрив.

Стійкість до поляганняВисока (7 балів)
Стійкість до осипанняВисока (8 балів)
МорозостійкістьВисока (9 балів)
ПосухостійкістьВисока (8 балів)
Стійкість до поширених хворобВисока (7 балів)
Стійкість до поширених шкідниківВисока (7 балів)

За поглинання поживних, цінних мікроелементів вона займає проміжне положення між житом, пшеницею.

Корисні властивості насіння тритикале посівне:

Білок1,69–2,35%
Зола2%
Вуглеводи1,69–2,35%
КлітковинаДо 34%
ВітаміниРР, В, Е
Макро- та мікроелементиФосфор, калій, марганець, кальцій, натрій, кремній, сірка, хлор, цинк, мідь, кобальт
Калорійність336 ккал
 1. Високий вміст білка.
 2. Тритикалевая борошно містить: калій, марганець, мідь.
 3. Борошно із зерен володіє дієтичними властивостями, тому корисна для спортсменів, немолодих людей.
 4. З отриманої борошна випікають всілякі солодощі, радують приємними смаковими характеристиками.

Догляд за Тритикале:

Для отримання високого врожаю озимого тритикале потрібно створити максимально комфортні умови вегетації.
Обробка грунту під тритикал полягає в якісній підготовці насіннєвого ложа для культури. Методи основної і передпосівної обробки, використання різної техніки та агрегатів залежить від попередника, типу грунту, технології яку використовує господарство. Наприклад, залежно від наявності вологи в ґрунті, після стерньових культур в основну обробку можна використовувати оранка на глибину 18 см або ж проводити дискування з попереднім лущенням стерні, після просапних можна провести культивацію на глибину орного шару. По мірі проростання бур'яном необхідно робити культивацію.

У передпосівну обробку або ж з посівом під тритикал необхідно внести повну норму необхідного фосфору і калію 60-90кг д. в., так само для старту зростання необхідно невелика доза азоту, наприклад, 15-30 кг д. в., як приклад можна використовувати діамофоска 300кг. Перед розрахунком норми внесення добрив рекомендуємо провести аналіз грунту на наявність поживних елементів для рослин. Після зими необхідно забезпечити культуру азотом, так як він легко вимивається. За сезон в залежності від ваших умов можна провести 2-3 підгодівлі азотними добривами. Загальний об'єм азоту для нормального розвитку повинен бути не менше 60-90 кг/га д. в.

Терміни посіву тритикале збігаються з серединою оптимальних термінів для озимої пшениці, залежно від регіону вирощування-це може бути з початку вересня і до початку жовтня. У південних областях часто практикують посів аж середини жовтня, так, як тільки в цей час з'являється необхідну кількість вологи. Для посіву активно використовують насіння, схожість яких складе не менше, ніж 92%.

Тритикале правильно сіяти в добре підготовлений грунт на глибину 3-4 см., на важких грунтах можна зменшити глибину, а якщо недостатньо вологи, то можна трохи збільшити. Сіють суцільним методом з міжряддям 12-15см. Після посіву можна провести коткування для поліпшення контакту насіння з грунтом. Перед посівом насіння необхідно обробити від хвороб, наприклад, використовується препарат Ультрафит, Вітавакс, Ларимар і т. д.

Норма висіву тритикале залежить від термінів посіву та умов вирощування. Необхідно що б рослини не конкурували між собою і в той же час повністю займали оброблені площа. В середньому норма становить 200кг/га при густоті 4-5,5 млн. шт.

Потрібно знати, що в процесі догляду за рослиною використовують інтегровану систему надійного захисту від всіляких небезпечних шкідників, бур'янів. Догляд за посівами передбачає моніторинг поля по мірі росту і розвитку культури, навесні у фазі кущіння необхідно обробити посіви гербіцидом (Прима, Гранстар, Дисулам і т. д.) від бур'янів, спільно можна вносити підживлення карбамідом і препарат Гумат Лист. Так само необхідно проводити профілактичні обробки фунгіцидами, наприклад, Ультрафіт і при перевищенні порога шкідливості комах використовувати інсектициди (Бі 58, Димефос, Залп і. т. д). Що б рослини не вилягати рекомендується використовувати регулятор росту Стопрост, Берегиня та інші препарати на основі хлормекват-хлорид.

Прибирають урожай тритикале в основному комбайном на пряму, оборот барабана рекомендується зменшити так як зерно зазвичай більші ніж у пшениці, вологість зерна повинна бути 15-20%. 

Перевірені розробки допоможуть домогтися багатого, здорового врожаю. Культура вважається досить високорослою, цим і привертає увагу. Вона відрізняється пластичністю, відгукується на використання різних добавок, важливих добрив. Не сумнівайтеся у високій врожайності обраної продукції. 

 Хочете домогтися позитивного результату, не нехтуйте основними правилами. Тритикале-це корисна, цінна культура, що заслуговує особливої уваги.

Вам необхідно придбати Насіння Тритикале, звертайтеся до нас. Зв'язатися з нами ви можете по контактному телефону.

Відповімо на деякі ваші часті питання по нашим сортам тритикале:

⭐ На яку врожайність насіння тритикале можна розраховувати з вашими сортами?

На сьогоднішній день на ринку України заявлений високий потенціал врожайності сортів озимого тритикале таких як Гарне і Папсуєвське, він становить при інтенсивній технології вирощування більше 100 ц з гектара. Сорти пластичні, підходять для вирощування в різних регіонах України, зимостійкі і мають стійкість до несприятливих погодних умов (посуха, низькі температури, морози) і хвороб. Реальні показники врожайності вирощування культури на зерно становлять 55-70 ц / га, на зелену масу 45-55 т/га залежно від регіону та технології вирощування, а також погодно - кліматичних умов.

⭐ У чому цінність насіння озимого тритикале?
Головна цінність цієї культури полягає в тому що в складі продовольчого зерна є багато корисних поживних речовин, а саме білок, мікро і макроелементи, а також амінокислоти, високий показник клейковини. Тому головна Харчова і промислова цінність цієї культури проявляється в її багатофункціональності, зерно озимого тритикале використовується як сировина для виробництва хлібобулочних виробів, борошна, кондитерки, а також у тваринництві (виробництво комбікормів, вирощують на зелений корм і силос). Дуже перспективна зернофуражна культура. Зерно тритикале застосовують як солод в якості складової частини для виготовлення спиртних виробів. Величезною популярністю ця культура користується в хімічній промисловості, а саме для виготовлення біопалива.

⭐ В яких регіонах України можна вирощувати тритикале?

Тритикале не вибагливо до грунту, тому цю культуру можна вирощувати у всіх регіонах нашої країни. Показує стабільну врожайність як на важких грунтах, так і на легких грунтах, але максимально розкриває свій потенціал врожайності на чорноземах. Ця культура є менш вимоглива до ґрунтів ніж озима пшениця, оптимальними для неї є дерново-підзолисті, легкі суглинні та супіщані ґрунти. Показник pH 5,5-7.
Насіння тритикале озимого сорт Гарне купити в Україні
Ціна: 13000,00 грн/т.
В наявності
Голосів:5
Озиме тритикале Гарне-озимий сорт тритикале, який виведений шляхом поєднання ярих і озимих зразків різного походження (США, Польща, Росія).Сорт зернового напрямку.Придатний для вирощування в зонах Полісся та Лісостепу України.
Озиме тритикале Сорт Папсуєвське купити в Україні
Ціна: 13000,00 грн/т.
В наявності
Голосів:4
Тритикале озиме Папсуївське-високоврожайний сорт озимого тритикале.Рекомендується для вирощування на всій території України.Прекрасно адаптується до зовнішніх грунтово-кліматичних умов при вирощуванні.
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Фильтрация
Варіанти оплати:
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на картку
 • Готівкою
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
Доставка по всій Україні:
 • До 1,5 тонн - Нова пошта, Інтайм, Делівері.
 • Від 1,5 т - Наші логісти підберуть вам найзручніший варіант (попутний чи наш транспорт).
 • Самовивіз зі складу.
5 Головних Причин нам довіряти:
На аграрному ринку України вже 18 років. Більше 5000 клієнтів і їх рекордні врожаї.
Продукція нашого власного виробництва або від тільки перевірених партнерів.
Гарантуємо Якість.Документи по ГОСТ на все насіння, добрива та препарати
Агрономічна підтримка і консультації наших експертів.
Використовуємо наукові досягнення в нашій роботі
Ви дивилися
Протруйник Бимакс від Агроэксперт-Трейд
700,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Протруйник від виробника «Хімагромаркетинг» з діючою речовиною тіаметокси, 250 г/л + тебуконазол, 30 г/л для обробки насіння зернових колосових культур.
Протруйник Триолан від Агроэксперт-Трейд
1170,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Протруйник від виробника «Хімагромаркетинг» з діючою речовиною Тіаметоксам 175 г/л + Тритіконазол 40 г/л + Прохлораз 120 г/л для обробки насіння пшениці та ячменю.
Протруйник Клондайк від Агроэксперт-Трейд
540,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Протруйник від виробника Альфа Смарт Агро з діючою речовиною Тіометоксам, 350 г/л для обробки насіння пшениці.
Гербіцид Спинер Экстра від Агроэксперт-Трейд
220,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Гербіцид від виробника «ПЕСТ» з діючою речовиною Калійна сіль гліфосату, 663 г/л, у кислотному еквіваленті – 540 г/л для знищення однорічних та багаторічних злакових та дводольних бур'янів.