ГІРЧИЦЯ Й ОЛІЙНА РЕДЬКА НА СИДЕРАТ НАСІННЯ ОПТОМ ВІД ВИРОБНИКА

'Гірчиця на сидерат чорна, жовта, біла. Пропонуємо купити насіння, ціна напряму від виробника. ✔ Чистота насіння до 98 % ✔ Гарантія якості.'

Гірчиця на сидерат і олійна редька безпосередньо від виробника. Пропонуємо купити насіння відмінної якості. Посівні показники — схожість 90%, енергія проростання — 88 %.

ГІРЧИЦЯ Й ОЛІЙНА РЕДЬКА НА СИДЕРАТ НАСІННЯ ОПТОМ ВІД ВИРОБНИКА

Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
заповнивши форму і натиснувши кнопку:
 

гірчиця на сидерат насіння чорна жовта біла опис характеристика ціна купити в Україні

Ціна на  насіння гірчиці на сидерат та олійної редьки – 18 000 грн/тонна з ПДВ. 

Мінімальна партія 500 кг.

 

 1. Норма висіву гірчиці на сидерати — близько 40 кг  на гектар.
 2. Врожайність зеленої маси до 40  тонн з гектара.
 3. Термін від посіву до закладення гірчиці в грунт 55-70 днів

Гірчиця сидерат відео:

Олійна редька сидерат відео:

Хочете купити і посіяти в 2017 році гірчицю на сидерат або олійну редьку?

Тоді дзвоніть нам сьогодні!

+38-095-515-41-66, +38-098-101-20-80

Варіанти оплати: готівковий, безготівковий, накладений платіж.

Адреса: до 2 тонн — Новою поштою, від 2 тонн — підберемо попутний транспорт до вашого господарства. Чи можете забрати самі з нашого виробничого складу в Черкаській області

Гірчиця є одним з найбільш ефективних рослин, які можна використовувати в   якості сидеральних добрив.  Морфологічні і біологічні особливості рослини дозволяють висівати його, як зелених добрив, з березня по вересень. Вегетаційний період від сходів до забивання гірчиці в грунт становить від 4 до 8 тижнів. В залежності від ґрунту, кліматичних умов і сезону посіву.

Якщо ви вирішили купити гірчицю на сидерати в Україні, то вона як не можна краще підходить для наших кліматичних умов. Температура, при якій здатні проростати її насіння, складає всього 4°С. Самі сходи витримують зниження температури до -5°С. У віці 4 – 5 тижнів рослина повністю покриває землю. За один – два місяці вегетації гірчиця забезпечить 40 тонн зеленої маси на одному гектарі. Четверта частина з цієї кількості є органічними речовинами.

Посіви гірчиці, які будуть закладені в грунт і пройдуть процес розкладання, забезпечать кожен гектар наступним кількістю  корисних елементів в легкодоступній формі:

Елемент Кількість діючої речовини
Азот 110 – 120 кг
Калій 120 – 150 кг
Фосфор До 19 кг

При цьому ціна насіння гірчиці в Україні для посіву 1 га зелених добрив складе всього 600 грн.

Крім цього посів насіння гірчиці, як сидерат, дасть вам ще цілий ряд позитивних моментів:

 1. Гірчиця значно знижує популяцію такого шкідника, як дротянка, який здатний знищити врожай картоплі. Тому гірчиця є ідеальної сидеральної культурою перед посадкою «другого хліба».
 2. В рамках сімейства хрестоцвітних, гірчиця може допомогти впорається з найнебезпечнішим захворюванням сімейства – кілою. Гірчиця активізує сплячі спори цього грибкового захворювання. Але внаслідок того, що рослина передчасно знищено, то порушується життєвий цикл грибка. Хоча для повного знезараження грунту потрібно кілька повторних посівів.
 3. Завдяки фітонцидам, які містяться в коренях гірчиці, рослина має відновлювальний ефект на грунт. Доведено, що культури, які ростуть поблизу цього сидерата, значно менше уражуються такими хворобами як: фузаріоз, фітофтороз, ризоктоніоз, чорна ніжка, коренева гниль і парша.
 4. Коріння гірчиці «дістають» фосфор з глибоких шарів грунту. Перетворюючи фосфати, які знаходяться в недоступній формі, фосфор, яким можуть харчуватися вже всі рослини.
 5. Рослина, завдяки своєму швидкому розвитку, пригнічує бур'яни.
 6. Посіви гірчиці оберігають родючий шар землі від вітрової і водної ерозій.
 7. Біомаса гірчиці, в процесі розкладання, забезпечує харчування корисним грунтовим мікроорганізмам. Причому, ці процеси відбуваються навіть в глибоких шарах, недоступних при внесенні гною.
 8. Коренева система гірчиці може проникати вглиб землі до 3 метрів і внаслідок цьогопрекрасно структурує грунт. Особливо важливо це на важких ущільнених грунтах.

Якщо ви хочете значно поліпшити врожаї на своїх полях з допомогою сидерат, то ми пропонуємо вам придбати високоякісне насіння гірчиці за розумними цінами.

 

гірчиця на сидерат насіння чорна жовта біла опис характеристика ціна купити в Україні
Гірчиця на сидерат насіння

Все насіння перед відвантаженням ми готуємо до посіву за європейською технологією на  чеському обладнанні:

1 етап – Обробка ультрафіолетом

Проводиться перший етап знезараження і протруєння насіння. Апаратура, на основі спектрального аналізу насіння через ультрафіолетові промені, сортує насіння на якісні і неякісні (порожнє, дрібне, заражене, чужорідне).

2 етап – Обробка озоном

Озон виконує 2 функції:

 1. Як би «пробуджує» зерно. Від цього відсоток схожості та енергії проростання збільшується до 20% від базових показників.
 2. Вбиває до 97% всієї шкідливої мікрофлори, шкідників і збудників хвороб насіння.

З усіх питань телефонуйте за номерами:
+38-095-515-41-66, +38-098-101-20-80

Фильтрация