Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

ГУМАТ КАЛІЮ І ГЕРБІЦИДИ – ЧИ РЕАЛЬНА ЇХ СУМІСНІСТЬ

У цій статті ми розповімо як гумат калію і гербіцид допоможуть тримати поля чистими і отримати хороший урожай.

гумат калію і гербіцид

Одним з чудових властивостей цього добрива, є те, що гумат калію сумісний з іншими препаратами. Ранньою весною озимі гостро потребують захисту від екстремально – несприятливих погодних умов, підгодівлі і захисту посівів від бур'янів. Гумат калію це повноцінне підживлення мінеральними добривами.

 

Обробка посівів гербіцидами призначена позбавити поля від перезимували або ранніх бур'янів, не даючи швидкозростаючим бур'янами пригнічувати озимі культури. Процедура не тільки губить бур'янисті трави, але одночасно гальмує і пригнічує ріст основних культур, які після зими ослаблені. Навіть добавка антидотів до інгібіторів не завжди дає позитивний ефект.

При ранньовесняних обробках посівів гербіцидами в приготовлену бакову суміш додають гумат калію і він йде як підгодівля, необхідна для рослин після зимівлі. Відбувається активація відновлювальних процесів в рослині, запускається синтез нуклеїнових кислот і білків. Хлоропласти в клітках рослини відновлюють фотосинтетические процеси. Підвищується клітинний метаболізм і культури виходять із стресової ситуації. Одночасно відбувається знищення бур'янів. Це є результатом поєднання цих препаратів.

Агрономи рекомендують застосовувати гумат калію з гербіцидами одночасно.

В Оржицькому районі, що знаходиться в Полтавській області (Україна) були проведені досвідчені випробування на посівах сої. Роботи проводилися освіченим і досвідченим агрономом – практиком, Городнім Миколою Петровичем (господарство ПП «Городній»).

Метою досліду було з'ясувати, як відреагує культура на спільну обробку посівів гуматом калію і гербіцидами. Для використання був обраний гербіцид «Харнесс».

Провели дві обробки насаджень сої по листу в різний час:

 1. Перша: в баковій суміші гумат калію і гербіцид «Харнесс»
 2. Друга: в суміші гумат калію та КАС

За підсумками сезону було встановлено: дослідне поле відрізнялося від контрольного у кращу сторону. Соя краще кустилась, була вище і міцніше. На цьому полі практично не було порожніх ділянок (лисин). Був зібраний гарний урожай, 24 – 26 ц/Га.

Результат: було встановлено, двічі підживлені гуматом калію поля істотно додали кінцевий вихід зерна. Отримана соя відповідала стандартам 1 категорії по білку та олії. Собівартість урожаю знизилася, так як було витрачено менше пального і робочої сили.

Як використовуючи  гумати зберегти грунт не забрудненої гербіцидами

 • Сучасне ведення сільськогосподарських робіт вже немислимо без використання хімічних препаратів. Ніхто не відправляє цілі підприємства, інститути та школи, як у радянський час, на ручну прополку буряків або на знищення вручну засмічених васильків на пшеничних полях.
 • Для знищення бур'янистих трав застосовують інгібітори для бур'янів. Але довготривале застосування хімікатів на полях призводить до поступового нагромадженню отрут в грунті і негативно впливає на життя і здоров'я людини. Накопичуються шкідливі речовини поступово вимиваються з грунтів і йдуть в річки і водойми.
 • Цю проблему можна вирішити за допомогою гумінових добрив. Підгодівля гуматом калію сприяє швидкому розкладанню пестицидів в ґрунтах, дає поштовх до швидкого розвитку колоній мікроорганізмів і згладжує негативні наслідки для екології застосування гербіцидів.

З використанням гумату калію як підгодівлі, у посівів зростає опірність дії отрутохімікатів, їх клітини починають самостійно розкладати і виводити отрута від гербіцидів

У підсумку висновок: дослідження підтверджують, що гумат калію нашого виробництва можна використовувати для спільного внесення з гербіцидами.

 

Щоб купити Гумат Калію для застосування з гербіцидом від виробника,
телефонуйте у відділ продажу: 095-515-41-66 і 098-101-20-80.
З повагою, компанія " Агроексперт-Трейд
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Також у нас часто запитують наступну продукцію
Гумат Калію ГУМАТ-БОР від Агроэксперт-Трейд
Гумат+Бор
Ціна: 159,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гумат Калію LF – ГУМАТ ФОРТЕ від Агроэксперт-Трейд
Стимулятор+Антистрессант
Ціна: 125,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гумат Калію ГУМАТ-ЛИСТ від Агроэксперт-Трейд
Подкормка по листу
Ціна: 63,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1