- ПН-СБ
- 8:30 - 19:30
Гумат калію для розсади на 2024 - використання, інструкції, рекомендації
Агроексперт-Трейд рекомендує:
Категорія:
Перед посадочними роботами необхідно виконати ряд підготовчих робіт. Гумат калію для розсади в 2024 допоможе сформувати якісний грунт для рослин, щоб забезпечити їх здоров'я і впевнене зростання.
Короткий зміст статті:
У минулому, садівники і фермери користувалися дозрілим компостом, однак він не практичний, особливо в холодну пору року. Більше того, таке добриво відрізняється рядом недоліків, які можуть вплинути на якість рослини, майбутнього врожаю і самої грунту.
Зараз, на зміну компосту прийшов якісний екологічно чистий гумат калію. Речовина являє собою засіб, що позитивно впливає на якість ґрунту та рослин. Він сприяє поліпшенню властивостей землі, стимулює розвиток природного середовища для ефективного зростання і перешкоджає проникненню в розсаду:
● важких металів;
● радионулідів;
● токсикантів.
Гумат калію для розсади пов'язує їх в землі, що забезпечує виняткову екологічність врожаю. Також речовина для рослин:
1. Провокує стрімке зростання.
2. Дозволяє отримувати багатий урожай.
3. Покращує стан грунту.
Вас може зацікавити покупка комплексного мікродобрива, деталі при переході.
Регламент застосування гумату калію для розсади
Назва культури | Спосіб обробки |
Зернові колоскові, озимі та ярі | Обробка насіння перед висадкою. |
Цукровий буряк | Триразова позакоренева обробка рослин: під час кущіння, виходу в трубку, наливу зерна |
Соняшник | Обробка насіння перед посівом. Триразова позакоренева обробка: при схожості, під час появи 3-4 пар листків, під час появи 7-8 листочків. |
Бобові | Передпосівна обробка насіння. Триразова обробка під час вегетації: під час появи 3-5 листків, під час бутонізації, під час цвітіння. |
Овочеві культури | Передпосівна обробка насіння. Двох-триразовий полив розсади. Позакореневі обробки під час вегетації. |
Фруктові культури | Замочування перед висадкою. Чотириразова обробка рослин: під час відкриття нирок, на початку цвітіння, через 10-15 днів, через два тижні. |
Ягідні культури | Замочування перед висадкою. |
Підготовка насіння для розсади до посадковим робіт за допомогою гумату
Перед посадочними роботами, насіння слід обробити розчином гумату калію, щоб здійснити профілактику патогенної мікрофлори. Насіння замочуються в розчині на 24 години. Розчин прибирає мікрофлору з поверхні насіння, яка завдає шкоди. Також, після замочування буде підвищена схожість, стійкість до типових хвороб і до негативного впливу навколишнього середовища. Попередньо замочені насіння, швидше будуть проростати і отримають достатньо життєвої енергії.
Замочувати овочеві та квіткові насіння потрібно протягом доби, цибулини - від 6 до 8 ч. Щоб прискорити появи пагонів, живці занурюються в гумат калію на 2/3 і залишають на 14-20 год. Щоб приготувати робочий розчин для насіння потрібно 20 мл гумату ввести в 250 мл води.
Пропонуємо вам ознайомитися з мікродобривами для соняшнику і ріпаку, детальна інформація на сторінці.
Пікіровка і підживлення розсади гуматом калію
Коли насіння проростуть і з'являться перші листочки, парочку рослин слід пересадити в більш великі горщики, що послужить поштовхом для кращого розвитку коренів, ефективної бутонізації. Якщо в процесі дотримуватися правильну підгодівлю – рослини будуть швидше розвиватися.
найкращим засобом для підгодівлі також є гумат калію. Препарат позитивно позначається на розвитку потужної кореневої системи, що означає, більш швидке укорінення в грунті. Гумат поліпшує засвоюваність поживних речовин і елементів у насаджень.
Підживлення являє собою дуже важливий етап, який не можна списувати з рахунків. Проводити маніпуляцію рекомендується раз у півтора тижні: через тиждень після утворення перших сходів або після пікіровки.
Гумат калію сприяє активації імунітету, що підвищує стійкість до хвороботворних мікроорганізмів і поширеним захворюванням, таким як:
● коренева гниль;
● насіннєві інфекції;
● шкідники.
Приготування робочого розчину:
1. Для кореневої підгодівлі необхідно розчинити 1 г гумату калію на 10 л води.
2. Для позакореневого підживлення необхідно ввести 1-1,5 літра препарату в об'ємі води дорівнює 10 кв. м.
Загартовування розсади гуматом перед посадочними роботами
Температура повітря і рівень вологості ґрунту, освітлення, склад повітря відкритого ґрунту відрізняються від тепличних умов. І нехай гумат дозволяє розсаді швидше адаптуватися в нових умовах утримання, її необхідно піддати загартуванню.
За 10-12 днів до висаджування розсади на відкритому грунті потрібно скоротити поливи, а за 5 днів – остаточно припинити. Якщо розсада була вирощена в парнику, то спершу рекомендується його злегка відкрити, щоб рама загартувалася. За 7 днів до висадки слід повністю його зняти з урахуванням погодних умов.
Коли розсада вирощується в тепличних умовах необхідно ретельно провітрювати теплицю і вдень, і вночі. За добу до посадки розсади на відкритому грунті, її поливають розчином гумату калію. Щоб приготувати розчин потрібно 1 г препарату ввести в 10 л води. Якщо передбачаються заморозки, щоб забезпечити морозостійкість слід додати до розчину 10 г хлористого і сірчанокислого калію.
Застосування гумату дає можливість переносити негативний вплив навколишнього середовища і збільшити опір жорстоким погодних умов. Також гумат підштовхує рослини до розвитку при низьких температурах і недостатньому освітленні.
Хочете купити Гумат Калію для дерев від виробника?
Тоді дзвоніть нам сьогодні!
+38-095-515-41-66, +38-098-101-20-80
З повагою, компанія " Агроексперт-Трейд
Дата публікації:
2023-05-30
Востаннє змінено:
2024-01-04