Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 5000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 600 000 га!

Боротьба з бур’янами на посівах проса

Просо – це одна з головних круп’яних культур, яку використовують для виробництва крупи, круп’яних виробів та є цінним джерелом кормів для сільськогосподарських тварин.

Просо – культура, яка дуже легка у вирощуванні, і не потребує особливих ускладнень, однією з головних переваг її є те, що просо можна вирощувати на другий урожай та те що немає проблем з сівбою, так як всі культури на полі вже посіяні. Серед сортів проса популярністю користуються Полтавське Золотисте та Київське-96, ці сорти підходять для вирощування для всієї території України, мають високу посухостійкість та високу врожайність (4,5-6,5 т/га).
Утримання посівів проса в чистому стані від бур’янів – головна умова вирощування високих врожаїв цієї культури, оскільки рослини проса особливо сильно пригнічуються бур’янами  в перший період росту і розвитку. Нині самий ефективний спосіб боротьби з бур’янами є хімічний метод застосування гербіцидів. Просо висівають суцільним рядковим посівом і як правило посіви не сильно потребують додаткового догляду. Але нерідко кореневищні та коренепаросткові бур’яни не знищуються повною мірою при підготовці поля, в цих випадках потрібно використовувати гербіциди. На просі поширені наступні групи бур’янів: однорічні дводольні, багаторічні дводольні та багаторічні коренепаросткові бур’яни. Обприскування проти однорічних дводольних слід проводити від фази кущення до початку виходу в трубку препаратами на основі солей диметиламіну натрію, калію, бентазону, клопіларіду, 2-етил-гексиловий ефір 2,4-Д+флорасулан та інших. Обприскуання гербіцидами слід проводити в теплі дні зранку або ввечері (після 17 години) при температурі +20-230С і швидкості вітру 5 м/с. Якщо температура повітря висока вище +250С гербіцид не встигає повністю проникнути в рослину і випаровується. Також не рекомендовано обробляти гербіцидом якщо температура повітря нижча за +10-120С та перед дощем обробляти посіви також недоцільно.
Післясходове боронування проводять після того як рослини добре укоріняться та після появи бур’янів, проведене боронування знищує їх та покращує доступ повітря до кореневої системи рослин, що сприятиме активному кущенню проса. Також на просі ефективно проти бур’янів проводити міжрядний обробіток широкорядних посівів. Строки і кількість міжрядних спушень залежить від ступеня засмічення і видового складу бур’янів, погодних умов та фізичного стану ґрунту. Перший раз виконують операцію коли просо знаходиться у фазі 3-4 листків, на глибину 4-5 см. Запізнення з операцією приводить до зменшення врожаю зерна. Другий міжрядний обробіток проводять залежно від вологості ґрунту, ступеня його ущільнення та забур’яненості через 15-20 днів після першого (фаза вихід в трубку-стеблування). Просо також гарно реагує на внесення основних та мінеральних добрив. Для позакореневого підживлення на ньому застосовують органічні гумінові добрива (гумат калію) та комплексні хелатні мікродобрива.
Якщо Ви не знайшли відповіді на свої питання або ж з'явилися нові, обов'язково зателефонуйте нам за номером телефону 095-515-41-66. Наші співробітники, дипломовані фахівці, що мають великий стаж трудової діяльності, проведуть консультацію, допоможуть знайти найбільш ефективні рішення для захисту Ваших посівів від бур'янів.
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Ви дивилися
Насіння ріпаку Коррел купити в Україні
Коссад Семанс
2025,00 грн/кг
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1

Насіння озимого ріпаку Коррел-гібрид озимого ріпаку для вирощування за класичною технологією. Гібрид без протруйника. Характеризується високими показниками стійкості до ранніх заморозків. Має хорошу силу проростання при посіві.

Насіння ріпаку ПХ128 купити в Україні
«Brevant» (Піонер)
6755,00 грн/кг
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1

Насіння озимого ріпаку ПТ264-тип MAXIMUS. Має високі показники олійності насіння. Демонструє прекрасні результати врожайності при вирощуванні в складних кліматичних умовах. Характеризується стійкістю до фомозу.

Насіння ріпаку ПТ279КЛ купити в Україні
«Brevant» (Піонер)
7075,00 грн/кг
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1

Насіння озимого ріпаку ПТ264-гібрид озимого ріпаку від виробника "Brevant" (Піонер). Для вирощування за технологією Clearfield. Дуже пластичний гібрид. Добре адаптується до зовнішніх грунтово-кліматичних умов. Показує прекрасні показники врожайності навіть в умовах посухи....

Насіння ріпаку ПТ264 купити в Україні
«Brevant» (Піонер)
6755,00 грн/кг
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1

Насіння озимого ріпаку ПТ264-має високі показники стабільності і якості врожаю при різних грунтово-кліматичних умовах. Характеризується високим рівнем стійкості до розтріскування стручків.