Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Живокіст польова (Consolidaregalis)

Живокіст польова – це широко поширений ярої бур'ян родини Жовтецеві. У побуті він отримав кілька альтернативних назв: шпорник, рогата волошка, лицарська шпора. Проростає на зораних полях, має частково отруйні властивості, не підходить в якості корму тварин.

 
Ботанічний опис
 
Живокіст – а це однорічна трава, рослина досягає 45 див. зелений трав'янисте стебло розташований вертикально, метельчасто-гіллястий, прямий і вгорі розгалужене. Перші сходи з'являються в травні, але найбільше насіння проростає в першій половині літа.
Листя розташовуються по стеблу без черешків (сидячі), вони приземкуваті на короткій ніжці. Щільно кріпляться до основи, вузькі, темно-зелені, розітнуті на тонкі лінійні смужки. Перші трироздільні, розміром складають 7-10 мм. Пізні – самі вузькі, тройничные, на опущених черешках. Эпикотиль не виражений, гіпокотиль жовто-зеленого кольору вгорі. Корінь стержневидний, звужується до кінця, розгалуження нитеподобные.
Насіння шпорника добре зберігаються в землі під час зимових холодів. Стійкі до посушливих умов погоди. Сім'ядолі завдовжки 8-12 мм, ширина 5-8 мм, эллипсообразные, знаходяться на опущених черешках. Цвітіння починається в липні-серпні, а плоди з'являються на початку вересня. Віночок складається з 5-ти зрощених яскраво-фіолетових пелюсток. Оцвітина простий, рослина однодомна, чашолисток лейкоподобный. Запилюється бджолами. Суцвіття – складна дрібноквіткова кисть. Кількість насіння восени досягає 67 тисяч. Сприятлива глибина грунту для проростання 4-7 см, оптимальна температура 10-16С.
 
Використання в медицині
 
Для обробки збирають верхню частину (квіти, стебло, листя). Квітки збирають без околоплодника і засушують.
Трава використовується в медицині, за рахунок містяться в ній отруйних складових:
·флавоноїди;
·алкалоїди;
·дубильні речовини;
·дитерпени;
·сечогінні.
Рослина може викликати сильне отруєння і спровокувати неконтрольоване м'язове розслаблення. Застосовується при лікуванні захворювань сечовивідних шляхів, шлунково-кишкового тракту. Курареподобные речовини використовують для міорелаксації при операціях. У народній медицині роблять відвари з сухих частин, приймаю внутрішньо і на поверхню шкіри. Володіє інсектицидними властивостями, застосовується для боротьби з шкідливими комахами. Для того щоб ваше рослина було міцне і здорове, вам необхідно підживлювати його мікроелементами. Застосовуються такі добрива для соняшнику так і для кукурудзи. Якщо ж вас цікавлять добрива для сої, детальніше тут.
 
Якщо Ви не знайшли відповіді на свої питання або ж з'явилися нові, обов'язково зателефонуйте нам за номером телефону 095-515-41-66Наші співробітники, дипломовані фахівці, що мають великий стаж трудової діяльності, проведуть консультацію, допоможуть знайти найбільш ефективні рішення для захисту Ваших посівів від бур'янів.
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування: