Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Безпосередньо від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Березка польова (берізка) (Convolvulusarvensis)

В'юнок польовий - багаторічний трав'янистий бур'ян, що відноситься до сімейства Вьюнковые. Бере своє походження з країн середземного моря, де використовується в декоративних цілях. В основному для прикраси дачних ділянок. Потужне кореневище у вигляді розвинених горизонтальних і вертикальних пагонів проникає вглиб грунту на 2-3 м і до 6 метрів в різні боки.

 
Голі сланкі або виткі стебла досить довгі і сягають від 30 до 200 см, утворюючи густі розетки. Листки почергові, розташовані на довгих черешках. На кожному квітконосі знаходиться від одного до трьох великих квіток рожевого або білого кольору. Цвітіння на першому році життя тягнеться з липня по осінь, на другому – з травня і до настання морозів.
 

Особливості розмноження в'юнка польового

 
Розмножується насіннєвим способом і кореневими нащадками. Плід – яйцеподібна коробочка, заповнена насінням з нерівною поверхнею, світло-коричневого або темно-сірого забарвлення.  Дозріває протягом місяця: з серпня по вересень. Насіння характеризуються довжиною до 3,5 мм, шириною до 2,5 мм, товщиною до 2 мм Маса 1000 насіння 5-6 грам.
На одному стеблі визріває від 600 до декількох тисяч насінин. Максимально можлива плодючість 9 800 одиниць. Потрапляючи в землю, вони здатні зберігати схожість від чотирьох років до декількох десятиліть, і сходять, отримавши сприятливі умови. У нас в наявності є соняшник, насіння якого з Сербії. Насіння стійкі до холоду і дають велику врожайність. Більше інформації в цьому джерелі.
 

Обставини, впливають на розвиток бур'яну

 
Насіннєві плоди і пагони з бруньок з'являються з березня по жовтень при температурі +4...+6°С (мінімальна) та +18...+24°С (оптимальна). Проростають з глибини не більше 15 див.
 

Поширення в'юнка польового

 
Росте на полі, в городі, в саду, біля житла, вздовж доріг різної місцевості, найчастіше в посушливих місцях.  Найбільш часто зустрічається в зернових, кормових, овочевих посівах.
 

Боротьба з бур'янистою травою

 
Берізка – складно искореняемое рослина, що перешкоджає проростанню сільськогосподарських культур. Обплітаючи незміцнілу рослинка, затінює його, що призводить до загибелі рослинності і втрат урожаю.
Високоефективні хімічні засоби для знищення (гербіциди):
· Макстар;
· Старане Преміум;
· Оптимум;
· Декабрист;
· Альфа-Дикамба;
· Альфа-Прометрин;
· Еталон;
· Отаман Екстра;
· Альфа-Дикват.
Препарати, що мають середню ефективність:
· Тріатлон;
· Аминка;
· Бату;
· Альфа-Маїс;
· Альфа-Ефір;
· Агент;
· Микодин;
· Агростар.
На невеликих грядках додатково рекомендується проводити прополку вручну.
Бажаєте придбати насіння пшениці? Тоді заходьте на наш сайт і вибирайте те, що вам підходить.
 
Якщо Ви не знайшли відповіді на свої питання або ж з'явилися нові, обов'язково зателефонуйте нам за номером телефону 095-515-41-66Наші співробітники, дипломовані фахівці, мають великий стаж трудової діяльності, проведуть консультацію, допоможуть знайти найбільш ефективні рішення для захисту Ваших посівів від бур'янів.
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування: