Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Безпосередньо від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Шкідник соняшника травневий жук. Найефективніші способи захисту посівів

Хрущ (Melolontha ), по факту, його личинки, завдають величезної шкоди посіву сільськогосподарських рослин, зокрема, посівам соняшнику. У нашій статті ми розповімо про жука, шкоду, яку він завдає рослинам і найбільш ефективні способи боротьби з ним.

 
Сам жук має довжину 22-36 мм. Тіло широке і опукле. Личинки хруща с - образні, зігнуті, мають довжину до 50 м, м'ясисті з рудою головою. Їх розвиток триває 4 роки, після цього вони перетворюються на лялечки в грунті на глибині близько півметра. Молоді жуки, які залишаються на зимівлю, з'являються в кінці літа. Навесні, коли підвищується температура, жуки виходять з місць зимівлі і живляться зеленню і листям. Самки відкладаю яйця в грунт через 2 тижні після вильоту кладками на глибину 10-14 см, а через півтора місяці з'являються личинки. Зимують личинки і жуки різного віку в землі. Поріг шкідливості для посівів соняшнику становить 3 личинки на м 2.
                         

Якої шкоди завдає травневий жук і його личинки соняшнику:

  • Жук живиться молодими листям, зав'яззю і квітами.
  • Саме коренева система є основною їжею для личинок. Суттєвих пошкоджень можуть завдати на перших етапах розвитку соняшнику.
  • В результаті посіви прореженные, знижується врожайність.
 

Які найбільш ефективні способи боротьби з травневим жуком на посівах соняшнику:

  • При низькій концентрації личинок у грунті достатнім буде передпосівної обробки насіннєвого матеріалу соняшнику перед посівом. важливо використовувати для обробки інсектицид, який дозволений в Україні.
  • Дотримання агротехнічних заходів.
  • Ретельне обробіток ґрунту, основний і передпосівний.
  • Оптимальні строки і норми висіву.
 
Якщо після прочитання виникли або залишилися питання, дзвоніть за номерами телефонів компанії. Наші співробітники, дипломовані агрономи, з великим досвідом роботи, проконсультують і допоможуть знайти найбільш ефективні способи захисту посівів від травневого жука і всіх існуючих шкідників.
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування: