Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ КАНАДСЬКОЇ ПШЕНИЦІ І КАНАДСЬКОГО ЯЧМЕНЮ

 Канадські сорти пшениці  і канадські сорти ячменю, які вже 4 роки поспіль ми вирощуємо в Україні, є сорти, які потребують у використанні високо інтенсивної технології вирощування.

Ця технологія вирощування ячменю та пшениці необхідна для того, щоб канадські сорти могли досягти високої врожайності в Україні. При дотриманні технології та сприятливих погодних умовах ви можете розраховувати на дуже гідний урожай.

 

 

Хоча канадські селекціонери вказують потенціал 150 ц/га, в Україні ми таких показників ще не досягали. Рекордні врожаї канадської пшениці в Україні становлять:

 • при поливі – до 105-115 ц/га,
 • на багоре – 85-110 ц/га в центральних, північних і західних регіонах, до 70-95 на півдні і сході.

По ячменю результати скромніше, максимум – 100, в середньому  60-75 ц/га. При цьому звичайно результати озимих посівів стандартно більше, ніж у ярих.

Інструкції та рекомендації щодо технології вирощування Канадських пшениці та ячменю:

 1. Основний обробіток ґрунту після стерньових попередників проводять лущеним стерні дисковими лущильниками на глибину 8-12см. Після просапних — культивація. При інтенсивному проростання бур'янів проводиться перша культвация на глибину 10-12см, друга — на глибину орного шару.
  Проводять боронування, коткування з метою вирівняти поле. Необхідно як можна скоротити розрив між передпосівним обробітком ґрунту і сівбою.
 2. Далі проводиться внесення 300 кг/га діамофоска (9:25:25), (10:26:26). при озимому або 300 кг/га нітроамофоски (16:16:16), (15:15:15), (21:21:21). при яровому посіві в передпосівну культивацію. Якщо господарство не має можливості придбати широкий асортимент добрив, то нітроамофоску можна застосовувати і при озимому посіві, але найкращим варіантом є діамофоска.
 3. Обов'язкове протруювання зерна. Ви можете використовувати будь-який протруйник, ми ж користуємося наступним комплексом: ультрафіолет, який вбудований в наші насіннєві машини + препарати: як протруйник бактеріальний фунгіцид-інсектицид Ультрафит (1-2л/т) + як стимулятор росту Гумат Калію (1л/т).

Головні переваги цього комплексу:

 • вигідна ціна (витрата від 150 грн на 1 тонну насіння)
 • протруйник не зменшує схожість насіння,
 • потрібно обробляти безпосередньо перед посівом,
 • бактерії гаусина проводять не тільки захист рослин, але і знезаражують весь грунт на полі.

При виборі хімічних протруйників застосовують протруйники Вітавакс 3 л/т або Максим 1,5 л/т, або Давидент Старт 1 л/ + 1 л Гумат Калію на 1 т.

 1. Норма висіву в середньому становить:
 • по пшениці – в залежності від сорту, наприклад, у м'яких сортів Квебек-117 і Прейрі-109  від 320 зерен/м2 в ранній посів 420 зерен/м2  у пізні строки, у твердого сорту Ріно - 300 - 350 зерен/м2.
 • по ячменю — 110 — 140 кг/га (до  2,5 - 3,0 млн. шт/га).

Обов'язково регулюйте норму висіву залежно від вашого рівня водопостачання, типу ґрунту та погодних умов.

Також рекомендуємо проводити додатково внесення 150 кг/га нітроамофоски при озимому посіві пшениці.

 1. Оптимальні строки сівби: з 20 вересня до 25 жовтня для Полісся, Лісостепу, в Степовій зоні до 30 жовтня. Під час посіву в сухий грунт і при більш пізніх строках сівби бажано збільшити норму висіву на 10% як страховий фонд, що в даному випадку для озимого варіанту становить 132 кг/га. При яровому посіві — максимально ранні терміни, як тільки можете заїхати в полі.
 1. Після сходів перед фазою кущіння проводимо позакореневу підгодівлю гуматом калію «Гумат-Лист». Витрати на 1 гектар — 1 л препарату на 150-250 л води. Головна мета обробки гуматом восени – допомогти рослині швидко засвоїти мінеральні добрива та елементи, які є в ґрунті і простимулювати накопичення цукру в рослині перед входом в зиму. 
 1.  При теплій осені рекомендуємо пильно стежити за сходами, тому що можливий напад комах-шкідників на сходами, і при необхідності застосовуйте інсектицидні препарати

 

Роботи у фазу кущіння пшениці та ячменю:

7. При озимому посіві — по мерзлоталому ґрунті вносимо 70-100 кг аміачної селітри для ліквідації азотного голодування посівів.

8. Після появи сходів бур'янів проводиться обприскування відповідними гербіцидами + фунгіциди + інсектициди + гумат калію для зниження фітотоксичної дії препарату та активізації імунітету рослини.  Гербіцидами (ефір 2,4 Д Пріма 0,4-0,6 л/га), Гранстар д. р. трибенурон метил, тифенсульфурон метил 20-25 г/га, Дербі 17S (0,05-0,07 л/га, 250-300 л/га д. р. флуметсулам 100/л і флорасулам 75 г/л), фунгіцидом Ультрафит 3 л/га + Гумат калію (1л/га).

Якщо ЕПШ (екологічний поріг шкодочинності по шкідників перевищує необхідно проводити обробку посівів одним із інсектицидів проти (злакових мух, трипсів, листового пильщика, злакової попелиці, листового мертвоеда та ін) обробку посівів слід проводити одним з інсектицидів: децис (0,2 л/га), децис-екстра (0,05 л/га), сумі-альфа 5% (0,2 л/га), Бі 58 1,5 (л/га) та ін. Норма витрати робочого розчину 200-300л/га Обов'язково коректуйте використання пестицидів в баковій суміші відповідно до ваших умов і потреб.

Фаза выхода в трубку и флаг-листа:

9. Після другого коліна за вихід у трубку на пшеницю вносимо 70-100 кг сульфату амонію для підвищення класу зерна і його хлібопекарських якостей. На ячмінь сульфату амонію не потрібно.

10. В цей же період вносимо комплекс хелатних мікроелементів «LF-Зернові» 1-2 л на га.Комплекс складається з NPK і мікроелементів в хелатній формі, таких як: Мідь (Cu), Марганець (Mn), Цинк (Zn), Заліза сірки (SO3), Бору (В), молібден (Mo), вітаміни групи В. які активують вуглеводні і білкові обмін, синтез нуклеїнової кислоти, обмін ФГАР і вироблення зерна. Органічні кислоти і амінокислоти, що входять в комплекс дозволяють збалансувати і оптимізувати ефект мікроелементів.

11. В період виходу у прапор-лист пшениці вам обов'язково обробити посіви фунгіцидами для захисту, тому що в цей період рослина найбільш вразлива до хвороб, щоб створити захист майбутнього колоса. Обробляти інсектицидами при необхідності. Наприклад, ми використовуємо наступну схему.

Інсектицидно-Фунгіцидний препарат «Ультрафит» 2 л + фунгіцид «Фіто-М» (триходермін) 1 л + гумат калію «Гумат-Лист» 1  л + 3-5 кг карбаміду на 250 – 300 л води на 1 га. Таким чином ми захищаємо і підгодовуємо рослиниЯкщо в цей період рослина страждає від спеки, то для захисту від спеки та посухи в бакову суміш треба додати «LF-Кремній-200» 1 л/га. Це необхідно зробити, т. я. кремній відіграє значну роль у зниженні інтенсивності випаровування вологи з листової поверхні, і вона піде для формування врожаю.

вирощування канадського ячменю в Україні

вирощування канадської пшениці в Україні

У випадку з ячменем цю операцію проводимо в період формування колоса в листі.

В період цвітіння можна додатково  використовувати як «стимулятор опыляемости» борне добриво  Біо-Бор ЛФ 140.  У період наливу зерна можна використовувати останню обробку комплексом Гумат 1л/га + карбамід 4-5 кг/га + Ультрафит 2л/га

Подальші обробки ми рекомендуємо проводити лише за необхідності.

Також ви можете детальніше ознайомитися з нашими пропозиціями по насінню посівної канадської пшениці  — https://agroexp.com.ua/semena-kanadskoy-posevnoy-pshenitsyi/  і  насіння посівного канадського ячменю — канадський озимий ячмінь Фантом

 

 

Ціна 1 репродукція — пшениця —  13 000 грн/т, ячмінь — 11 000 грн/т, Мінімальна партія – 1000 кг. Фасовка в мішках по 50 кг.

Варіанти оплати: готівковий, безготівковий, накладений платіж.

Адреса: до 2 тонн — Новою поштою, від 2 тонн — підберемо попутний транспорт до вашого господарства. Чи можете забрати самі з наших виробничих складів у Черкаській області.

 

Хочете купити насіння канадської пшениці і ячменю?
Тоді дзвоніть нам сьогодні!

 +38-095-515-41-66, +38-098-101-20-80

З повагою, компанія " Агроексперт-Трейд

Востаннє змінено: 
2020-03-29
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Також у нас часто запитують наступну продукцію
Насіння ячменю Канадський ячмінь від Агроэксперт-Трейд
Продовольственный и Кормовой сорт
Селекция - Канада
Ціна: 11500,00 грн/т.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
НАСІННЯ ПШЕНИЦІ В УКРАЇНІ, ПШЕНИЦЯ ПОСІВНА ВІД ВИРОБНИКА Канадська пшениця від Агроэксперт-Трейд
Канадская селекция
Урожай 2019 года
Ціна: 13000,00 грн/т.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Мікродобриво LF-ЗЕРНОВІ від Агроэксперт-Трейд
Для пшеницы, ячменя
Ціна: 117,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гумат Калію ГУМАТ-ЛИСТ від Агроэксперт-Трейд
Подкормка по листу
Ціна: 63,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1