Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Безпосередньо від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Скільки потрібно добрив для посіву пшениці і ячменю

    Пшениця і ячмінь повноцінно розвиваються і добре ростуть на родючих грунтах. Для того щоб підвищити врожайність і якість вирощуваної культури, необхідно її постійно підгодовувати. У зв'язку з цим виникає питання, скільки треба добрив для посіву пшениці і ячменю.

 
Кількість внесених добрив, в першу чергу залежить від таких показників:
 
1.      Характеру грунту.
2.      Регіону вирощування.
3.      Присутність поживних елементів у грунті.
4.      Попередника та ін
 
   Велике значення варто надати наявності в грунті азоту. Саме цей елемент сприяє підвищенню врожайності культури, стійкості до негативного впливу факторів зовнішнього середовища. Недолік фосфору, калію, азоту призводить до жахливих наслідків: посіви піддаються різним захворюванням, стають рідкісними і врожай гине.
 
При розрахунку мінімального врожаю 50-60 ц / га зерна з грунту виноситься близько 160-190 кг азоту, 55-70 фосфору і 80 - 100 кг калію. Наприклад, при вирощуванні високоврожайних канадських сортів пшениці Квебек 117, Прейрі 109, Ріна, озимого ячменю Фантом, перші добрива для озимої пшениці важливо вносити в передпосівний обробіток ґрунту при вирощуванні озимих зернових необхідно внести 300-250 кг / га Діамофоска (9:25:25), (10:26:26). При яром посіві 300 кг / га нітроамофоски. Також рекомендується додатково вносити 150 кг / га нітроамофоски при озимому посіві пшениці. По мерзлоталому ґрунті вносимо 70-100 кг аміачної селітри для ліквідації азотного голодування посіву. 
 
Після виходу в трубку на пшениці вносимо 70-100 кг сульфату амонію для підвищення класу зерна і його хлібопекарських якостей. Під ячмінь сульфат амонію не потрібно вносити.
Рекомендуємо використовувати позакореневе підживлення карбомидом +LF Гумат. Гумат калію допомагає рослині більш якісно засвоювати всі корисні речовини з грунту та добрив, а також стимулює ріст і підвищує стійкість культури до різних факторів. Їх можна проводити одночасно з використанням інших засобів захисту. Не варто забивати і про мікродобрива для компенсації нестачі мікроелементів у ґрунті необхідно проводити обробки препаратами LF-Зернові, LF-Биобор, LF-Биокремний і ін.
 
  У нашій компанії ви зможете придбати якісну, перевірену продукцію відомих виробників. Потрібні були поради або рекомендації досвідченого фахівця, ми вам обов'язково допоможемо. Широкий асортимент гідних і необхідних товарів, призначених для швидкого і повноцінного розвитку культури — це головна перевага компанії. Приходьте і вибирайте те, що вам потрібно.
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування: