Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Ретарданти на зернових культурах

Однією з причин великих втрат врожаю зернових культур є виляганню посівів. Розмір втрат в деяких випадках може сягати від 15 до 50%. Насамперед-це звичайно залежить від фази культури, в якій відбулося вилягання: колосіння-цвітіння, молочна стиглість, воскова стиглість.

Причини вилягання зернових:

  • Витягування нижніх міжвузлів і рослина не може витримати тяжкості наземної маси, відбувається часто із-за неправильної густоти посіву.
  • Вирощування длиностебельных сортів.
  • Несприятливі погодні умови.
  • Сильне перезволоження грунту, в результаті якого виникає кореневого полягання.
  • Зміна азотного живлення, що призводить до подовження нижнього міжвузля.
  • Недолік калію в ґрунті. Він потрібний для утворення целюлози і лігніну, які надають стеблу міцності.
  • Схильні сорту і культури до кореневих гнилей.

Види вилягання:

  • кореневе вилягання – рослина повністю лягає на поверхню грунту і стебло випрямитися не може. 
  • при стеблевом виляганні – відбувається вигин або злам стебла.
Крім інших агротехнологічних заходів, які допомагають запобігти виляганню рекомендується використання гумату калію LF- Гумат Лист, який допомагає зміцнити міцність самого стебла, а також морфорегуляторов - ретардантів.
В першу чергу ретарданти - це аналоги природних фітогормонів, вони здатні демонструвати дію природного гормону, а також повністю впливати на зростання через зміни гормонального балансу в рослині. Вони направляють поживні речовини не у вегетативну масу, а у генеративні органи рослини і одночасно підвищують поділ клітин меристеми що сприяє потовщення стебла, починає активно розвиватися коренева система і змінюється баланс між соломою і зерном в бік останньої.
як регуляторів росту і розвитку рослини використовують синтетичні препарати які вкорочують стебло: Хлормекватхлорід, Стабілан, Терпал, Модус. Ретарданти вносять в різні строки і в різних дозах залежно від препарату та сортових особливостей рослин.
 
При використанні морфорегуляторов з'являється можливість використання інтенсивної технології і максимально необхідної кількості добрив, що в свою чергу дає шанс фермеру отримати максимальний урожай і максимальний прибуток.
 
Якщо Ви не знайшли відповіді на свої питання або ж з'явилися нові, обов'язково зателефонуйте нам за номером телефону 095-515-41-66Наші співробітники, дипломовані фахівці, що мають великий стаж трудової діяльності, проведуть консультацію, допоможуть знайти найбільш ефективні рішення для покращення Вашого врожаю.
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування: